Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A világ legjobb blogja

Go down 
+23
DartagnanX
fktgbr
bombahoppa
EsztéNégy
sneco7
CsT
LeRoi10
Petike007
tjunior
zetterberg40
simoon
exchaby
rakkenroll
_Tyler
virracocha
.bb.
mbence
Admin
s4tch
Krisz
kilopo
laac
cortamelasombra
27 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
exchaby
Gyúró
Gyúró



Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.

A világ legjobb blogja  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 7 I_icon_minitime2017-03-27, 12:42

screenshot vagy valami a kulfoldieknek? Razz
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

A világ legjobb blogja  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 7 I_icon_minitime2017-03-27, 09:01

kilopo írta:
Látom tényleg mindenetek a pénz és mindent megtesztek érte. Most még egy facebook accountot is létrehoztatok/létrehozattatok, hogy szórakoztassátokat a népet, aminek az árát majd csak később hajtjátok be. Más magyarázat nincs Gábor haverunk ámokfutására.

10 lol!

Aki még nem látta volna, klikkoljon ide.




SÍROK afro
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

A világ legjobb blogja  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 7 I_icon_minitime2017-03-26, 23:17

dincsi <3
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

A világ legjobb blogja  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 7 I_icon_minitime2017-03-26, 22:42

Látom tényleg mindenetek a pénz és mindent megtesztek érte. Most még egy facebook accountot is létrehoztatok/létrehozattatok, hogy szórakoztassátokat a népet, aminek az árát majd csak később hajtjátok be. Más magyarázat nincs Gábor haverunk ámokfutására.

10 lol!

Aki még nem látta volna, klikkoljon ide.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




A világ legjobb blogja  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 7 I_icon_minitime2016-10-30, 01:07

csak most olvastam a lyon meccs posztját, érdekes a beájulás egy jó buffon teljesítmény után
"best ever"? - uhm...

normális ember nem kérdőjelezi meg yasin elsőségét...
no nem azért mert engem is így becéztek, hanem mert konkrétan megreformálta a kapusposztot Very Happy

bármiféle provokációs szándék nélkül is gigi max top3
egy kiváló adottságokkal megáldott, világbajnok védelem mögött játszó VONALkapus, aki azért bele-belealszik 6-7 meccsbe idényenként
szeretjük meg minden, de azért a "best ever" elég húzós...
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

A világ legjobb blogja  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 7 I_icon_minitime2016-01-20, 14:17

jaja, ezt a 22 évet muszáj lenne valahogy megÖnnepelni
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

A világ legjobb blogja  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 7 I_icon_minitime2016-01-20, 13:41

hejj egy Marcsikás kisherceg poszt befigyelhetne
csók
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
Guest
Vendég




A világ legjobb blogja  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 7 I_icon_minitime2016-01-15, 14:56

fasza lett tyler aranylabdás cikke
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

A világ legjobb blogja  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 7 I_icon_minitime2015-03-26, 13:01

virracocha írta:
Örülök, hogy hozzá tudtam járulni a mai Farsopolis poszthoz (naná, hogy egy valag pénzt fizettem azért, hogy megjelenjen a nicknevem a cikkben)!

köszi még egyszer az érdemi hozzászólásokat! (ami meg a pénz átadása után történt a szerkesztőség teraszán, az esküszöm, köztünk marad.)
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

A világ legjobb blogja  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 7 I_icon_minitime2015-03-25, 22:26

Gondoltam, hogy a szorgalom es a jo szandek keves volt a bekeruleshez.
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

A világ legjobb blogja  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 7 I_icon_minitime2015-03-25, 21:50

Örülök, hogy hozzá tudtam járulni a mai Farsopolis poszthoz (naná, hogy egy valag pénzt fizettem azért, hogy megjelenjen a nicknevem a cikkben)!
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

A világ legjobb blogja  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 7 I_icon_minitime2014-11-03, 14:42

exchaby írta:
remélem sikerül elrontanod mégjobban Very Happy

https://bianconeriblog.hungarianforum.com/profile?mode=editprofile&page_profil=preferences

én mindenesetre visszaállitottam magamnak a cet időzónát

Köszi.

Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

A világ legjobb blogja  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 7 I_icon_minitime2014-11-03, 13:58

közben sikeresen töröltem az előző hozzászólásom albino no mindegy, elvileg most jónak kéne lennie
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

A világ legjobb blogja  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 7 I_icon_minitime2014-11-03, 13:57

remélem sikerül elrontanod mégjobban Very Happy

https://bianconeriblog.hungarianforum.com/profile?mode=editprofile&page_profil=preferences

én mindenesetre visszaállitottam magamnak a cet időzónát

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

A világ legjobb blogja  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 7 I_icon_minitime2014-11-03, 12:06

En is jetlaget kaptam.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

A világ legjobb blogja  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 7 I_icon_minitime2014-11-03, 09:14

exchaby írta:
a fórumbeállitásoknál nem borult meg egy kicsit az időzóna?
vagy ennyivel a világ előtt járunk

edit: időközben megerősödött bennem a tudat hogy ez egy személyes beállitás...valamikor átkerültem palauba, lehet a közelmúlt sütifrissítési akciójának következtében

Engem is elraboltak az idegenek igy kiesett pár óra, szoval vagy egyszerre raboltak el minket vagy a problema a központból ered Very Happy
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

A világ legjobb blogja  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 7 I_icon_minitime2014-11-03, 08:24

... vagy ez már a szürkületi zóna...
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

A világ legjobb blogja  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 7 I_icon_minitime2014-11-02, 20:14

a fórumbeállitásoknál nem borult meg egy kicsit az időzóna?
vagy ennyivel a világ előtt járunk

edit: időközben megerősödött bennem a tudat hogy ez egy személyes beállitás...valamikor átkerültem palauba, lehet a közelmúlt sütifrissítési akciójának következtében

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!


A hozzászólást exchaby összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-11-03, 09:01-kor. (Reason for editing : exchaby)
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




A világ legjobb blogja  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 7 I_icon_minitime2014-08-29, 23:23

tyler írja a blogposztban, hogy haragszik contéra a távozása miatt
a klubvezetésre (rajtam kívül) senki sem haragszik?

nedved olyasmit mondott, hogy conte már tavasszal el akart húzni, de az ő unszolásukra maradt még
minek marasztalták ha elege volt?
miért nem volt normális b terv?
hülye heterók
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

A világ legjobb blogja  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 7 I_icon_minitime2014-08-02, 14:01

Kód:
Our users have posted a total of 11000 messages

na, jubileum. ez belgrad iranyitoszama

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

A világ legjobb blogja  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 7 I_icon_minitime2014-07-08, 13:50

Tudom, VB, meg nyár is van, de Mirkó megérdemelne egy búcsúszösszenetet, vastagon benne volt két bajnoki címben, persze az ideiben már nem, de akkor is!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

A világ legjobb blogja  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 7 I_icon_minitime2014-06-03, 15:08

veszélyes dolog a blogolás:

https://www.facebook.com/rakias.zsolt/posts/718272511548258

 afro 
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




A világ legjobb blogja  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 7 I_icon_minitime2014-04-28, 17:55

ez a blog is ti vagytok, vagy csak copycat?:

http://geekz.444.hu/2014/04/28/van-az-a-penz/
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




A világ legjobb blogja  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 7 I_icon_minitime2014-04-23, 03:35

köszi a részletes választ

darti posztja tényleg fasza volt
úgy tűnik az el döntőről nagyon ütős beszámolót kell írnom
persze csak ha végre megfizetitek  Cool 
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

A világ legjobb blogja  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 7 I_icon_minitime2014-04-22, 17:00

a látogatottságot azért nehéz összehasonlítani, mert a régi motor letöltést regisztrált, és azt is összevissza mérte (amíg egyáltalán mért valamit), a mostani meg nem letöltést, hanem látogatót mér. saccra 30% jött a népsport főoldalról, azt nyilván buktuk. most a facebookról jön a legtöbb látogató, viszont a fb drasztikusan csökkentette a nem fizetős reach-t, szóval ez sem játszik a kezünkre. meg ugye nem is nagyon posztolunk, természetesen ez a legkomolyabb operatív korlát. a megfelelő tartalom így is eljut a néphez: darti januári, roma-meccset követő trollmágnes mélyelemző posztja lájkok számát tekintve talán a legerősebb posztunk volt evör.

a kommentelők számából nem lehet sokat leszűrni. az olvasók egy része átszokott ide, egy rész már a disqus átállásnál kiesett, egy másik rész a fb-n nyüzsög, ez sem mérvadó.

aminek örülök, az az, hogy a fb-oldal látogatottsága a fb-n lezajló változások ellenére elég stabil, simán összevethető a népsportos idők látogatottságával. a népsportos főoldalt lehet, hogy elveszítettük, de nem bánjuk. amúgy még mindig napi szinten érkeznek látogatók a népsportos blogról, pedig már kb. fél éve nem ott posztolunk. vannak, akik ragaszkodnak a bookmarkjaikhoz.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

A világ legjobb blogja  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 7 I_icon_minitime2014-04-22, 15:21

mivel a hatalmas népszerűségnek és a zsíros tagsági dijnak köszönhetően mindennapossá váltak a bunga-bunga partik a szerkesztőségben és igy új cikkek csak ritkán látnak napvilágot, evidens hogy csökkent az oldalletöltések száma  alien 

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




A világ legjobb blogja  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 7 I_icon_minitime2014-04-21, 22:58

azt lehet tudni, hogy mennyit változott a blog látogatottsága a taccsra költözés óta?
gondolom nem emelkedett...
ha kényelmetlen a válasz hazudhattok is  Razz 
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

A világ legjobb blogja  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 7 I_icon_minitime2014-03-27, 20:31

danke, anke! beleírtam
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

A világ legjobb blogja  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 7 I_icon_minitime2014-03-27, 20:00

s4tch: a blogbejegyzés érvelős részéhez simán akasztanám, hogy a roma szintúgy pontrekordon áll (picsognak is rendesen), a tavaly simán győztes juvéval megegyező (kérdéses, de baszok utánanézni) pontszámmal.

ez cool

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

A világ legjobb blogja  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 7 I_icon_minitime2014-03-13, 21:18

hát, nem csak ennyi, de ahol nem tudnak pár gigányi tárhelyet bérelni (egy blognak 250 mb tárhelye volt, no comment), ott nagyon apró dolgokkal is óriásit lehet előre lépni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

A világ legjobb blogja  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 7 I_icon_minitime2014-03-13, 21:12

jaértem, elég kuka vagyok az ilyesmihez, nem gondoltam volna, hogy ilyen banális a probléma

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A világ legjobb blogja  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A világ legjobb blogja
Vissza az elejére 
7 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» A világ második legjobb blogja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bianconeri Blog - Blogdolgok-
Ugrás: