Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A világ legjobb blogja

Go down 
+23
DartagnanX
fktgbr
bombahoppa
EsztéNégy
sneco7
CsT
LeRoi10
Petike007
tjunior
zetterberg40
simoon
exchaby
rakkenroll
_Tyler
virracocha
.bb.
mbence
Admin
s4tch
Krisz
kilopo
laac
cortamelasombra
27 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
mbence
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

A világ legjobb blogja  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 8 I_icon_minitime2014-03-13, 21:12

jaértem, elég kuka vagyok az ilyesmihez, nem gondoltam volna, hogy ilyen banális a probléma
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

A világ legjobb blogja  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 8 I_icon_minitime2014-03-13, 19:43

mbence írta:
amúgy az wtf, hogy a népsporton lévő blogok vígan s dalolva működnek látszólag kifogástalanul?

a népsportnál többek között tárhely (érted, 2013-14-ben tárhely!!!44) gondok voltak. a költözéssel felszabadult egy valagnyi hely, ezért a probléma ezen része megoldódott. ha visszamennénk oda tömegesen, nyilván ugyanúgy összefosná magát az ezer éve nem fejlesztett, rozzant szervereken futó freeblog motor.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

A világ legjobb blogja  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 8 I_icon_minitime2014-03-13, 18:19

skynet életre kelt  Smile 

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

A világ legjobb blogja  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 8 I_icon_minitime2014-03-13, 17:42

amúgy az wtf, hogy a népsporton lévő blogok vígan s dalolva működnek látszólag kifogástalanul?

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

A világ legjobb blogja  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 8 I_icon_minitime2014-02-27, 17:04

jackie_d írta:
virracocha írta:
más:
jackie , ha jól emlékszem neked van ez a nemzetközi szurkolókártyád. Annak mi az érvényességi ideje? Egy idényre szól, az adott naptári évre, vagy az igényléstől számított egy évig használható?

jól emlékszel, de igazából két kártya van:
1. membership kártya: 1 évre szól
2. stadionkártya: 2 évre szól (ha minden igaz)

1. kell a soron kívüli jegyvásárláshoz, a 2. meg fingom sincs mire jó, tőlem soha nem kérték, de a szerkesztő kollégák talán meg tudják mondani
szerintem...

Ha már itt tartunk engem is érdekelne ez a téma. Vettem én is egy stadium kártyát (neten igényeltem, aztán kifizettem kártyával), de elvileg valami formanyomtatványt ki kell mellé tölteni, amit hónapok óta hordok magammal a táskámban. Te ezt kint csináltad személyesen vagy te is neten?
(nyilván az alábbi kérdéseknek akkor van értelme ha te is neten csináltad)
Kérnek a végén emellé útlevélről, tax coderól és receipt of paymentről másolatot. Az útlevél nyilván nem gond, most a tax code az az adókártyám lenne? Fél éve külföldön élek, szóval jelenleg nem a magyar dakoták segélyét támogatom, itt meg ugye nincs szja. :)A receipt of payment meg megint necces mert hitelkártyával fizettem, akkor valami e-bankos elismervény kéne?

Edit: Én amúgy valahol közted és a többiek között vagyok a saját nevelés témában. Fontos, hogy egy kegyetlen jól összerakott gépezet legyünk, mert ez szerintem alapvetően hozzátartozik a csapat identitásához és én ráadásul a Moggi éra fénykorában (96) kezdtem a csapatnak szurkolni. Juve meccset az utóbbi 4 évben csak akkor hagytam ki ha repülőn ültem vagy nem volt netem és kocsmát se találtam ahol adják szóval a csapat összetétele és pozíciója a tabellán lényegtelen de szívesebben szurkolok a mostaninak, mint a post calciopoli féle Ranieri-Ferrara-Delneri kínlódásnak. Viszont elnézőbb vagyok Marcsival szemben, de Giot és DC-t lepasszolnám (ez amúgy szerintem kölcsönös érdek is). Pirlo milanos múltja hidegen hagy, de pl egy Sztankovicstól forgott volna a gyomrom ha a pályán meglátom. ÉS vágyom egy Sanyi féle local hero klasszisra. Szurkolok Berardinak, Zazanak, Gabbiadininek és Immobilenek is, ha Pogbat el kell bizniszelni a P$G-vel akkor pedig Verratti lehet a(z egyik) szerelmem tárgya.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




A világ legjobb blogja  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 8 I_icon_minitime2014-02-27, 13:10

virracocha írta:
más:
jackie , ha jól emlékszem neked van ez a nemzetközi szurkolókártyád. Annak mi az érvényességi ideje? Egy idényre szól, az adott naptári évre, vagy az igényléstől számított egy évig használható?

jól emlékszel, de igazából két kártya van:
1. membership kártya: 1 évre szól
2. stadionkártya: 2 évre szól (ha minden igaz)

1. kell a soron kívüli jegyvásárláshoz, a 2. meg fingom sincs mire jó, tőlem soha nem kérték, de a szerkesztő kollégák talán meg tudják mondani
szerintem...
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

A világ legjobb blogja  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 8 I_icon_minitime2014-02-27, 12:48

Nem akarom tovább forszírozni a témát, de szerintem jackie, nem a jó végéről fogod meg a dolgokat.

Teljesen egyet értek veled abban, hogy az a játékos játsszon, aki hasznosabb. DE én minden a nagycsapat közelébe került Juve-nevelésnek szurkolok, hogy ő legyen az a játékos. Szóval ezt nem úgy kell érteni, hogy én mindig Gio-t követelem a csapatba, mikor én is látom, hogy Tevez klasszisokkal jobb játékos. Egyszerűen csak szimpatikusabbak a nálunk nevelkedett srácok, ennyi. Ez nem racionális döntés, csak úgy belülről fakad. Valakinek jön ez az érzés, valakinek nem.

más:
jackie , ha jól emlékszem neked van ez a nemzetközi szurkolókártyád. Annak mi az érvényességi ideje? Egy idényre szól, az adott naptári évre, vagy az igényléstől számított egy évig használható?
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




A világ legjobb blogja  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 8 I_icon_minitime2014-02-27, 10:14

s4tch írta:
...

köszi a higgadt hozzászólást  I love you 

szerintem én is egy "intézménynek" drukkolok, engem is a sikerek érdekelnek nem a pénzügyi mutatók
ugyanúgy hősöm sándor, nedved és trezeguet, ugyanúgy rühellem a futballkurvákat és én sem üzeletelnék az izével
viszont ugyanennyire hősöm pirlo, mirko és tevez is és szinte bárki aki juve mezben megdöglik a pályán
és ugyanennyire gyűlölöm buffont, marcsit vagy giorgiot amikor nem tesznek meg mindent a győzelemért
továbbra sem értem, hogy miért kellene elnézőbbnek lenni valakivel csak azért, mert nálunk kezdett focizni...
(nekem ez épp fordítva van: ha valaki hero akar lenni akkor folyamatosan extra teljesítmény kell, enélkül csak egy lesz a sok közül aki nálunk kezdte és máshol fejezi be, mások elől feleslegesen foglalva a helyet)

sz'al a játékosok igenis erőforrások, a legfontosabb (egyetlen?) értékmérőjük, hogy mennyire vannak hasznára a csapatnak
ha hasznos mindegy hogy honnan jött (ha nem akkor is) és ha tetszik, ha nem, normális helyeken ez igenis így működik
a saját nevelésű játékosok előnye az alacsonyabb költség, valamit a nagyobb merchandising potenciál, azonkívül mi?
mármint mi, ami indokolná hogy elnézőbbek legyünk velük? én nem látok ilyen okot...

visszatérve a posztra: a poszt szerintem átjött, csak szokás szerint tovább(túl?)gondolkodtam
nem tyler-re személy szerint értettem a nárcizmust, hanem arra a fajta vélekedésre miszerint a mi kutyánk kölyke kedvesebb
lehet, hogy szerencsétlen szóválasztás volt, úgy látszik a lelkébe tenyereltem, ezúton is sorry

még egy utolsó szó a "kinyilatkoztatásról":
most őszintén, hogyan kellene egy ilyen állítást megfogalmazni?
"szerény véleményem szerint eredményesen müködő bajnokságban/gazdaságban a teljesítmény alapú megítélés talán helyesen nagyobb szerepet kap, mint a származás alapú megítélés "?
vagy kezdjem el sorolni, hogy milyen tapasztalat alapján gondolom ezt így? annak faszméregetés a vége, ami megint csak zindexes szint...

nem egyszerűbb ha egyszerűen leírom, 'oszt aki akarja az cáfolja aki meg nem az az szvsz-t hozzágondolja?
ha nem akkor bocs, biztosan bennem van a hiba...
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

A világ legjobb blogja  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 8 I_icon_minitime2014-02-27, 08:43

jackie, szerintem is teljesen félreérted a poszt lényegét. szó sincs itt sanyiról, és szó sincs nárcizmusról. tyler nem önimádatból írta a posztot, hanem szerintem azért, mert ki akarta fejezni, hogy elhatárolódik egy számára visszatetsző gyakorlattól (ti. gyűlöljük a saját kutyánk kölkeit), és hozzátette, hogy ő pont ellenkezőleg érez, toleránsabb a sajátjainkkal. egy egyszerű vélemény volt, posztba öntve.

ezen kívül ahogy látom, úgy tűnik, máshogy álltok a szurkoláshoz, így nehezen érthetnétek egyet. te egy profitorientált, tőzsdére bevezetett cégnek drukkolsz, ő meg egy intézménynek. (egyébként erről is van egy bekezdés a posztban.) szükségszerűen máshogy látjátok a játékosok helyzetét. neked a játékos egy erőforrás az eredményhez vezető úton, neki meg - ha jól sejtem - egy ember, aki akár ugyanúgy kötődhet a klubhoz, mint egy szurkoló. számomra is ez az egyik fontos dolog a saját nevelésű játékosokkal kapcsolatban: kötődnek. ettől lesz egy hős az, ami: érzelmileg kötődik a klubhoz, mint nedved, sanyi, vagy mondjuk trez, aki szabad idejében bármi mást is csinálhatna, minthogy megnézze a juve meccsét-edzését. és ettől lesz egy, a pályán amúgy kiválóan teljesítő játékos egy senkiházi (kicsit finomabban antihős): mert hiányzik belőle a kötődés, lásd thuram, vagy mondjuk boniek. mondjuk a poszt nem erről szól.

és bár minden hozzászólás vélemény, azért vannak kinyilatkoztatás jellegű dolgok. más ez egy meccsel kapcsolatban, amit természetesen máshogy látunk, és a következő támadásnál már el is felejtjük a véleménykülönbséget, és más ez egy általánosabb, nagyobb képet adó témában. ez a "hát lófaszt, normális országokban ez nem így működik, ahogy a bölcs német is mondja: "who you are is what you do"" az én szívemig sem jutott el, még akkor sem, ha a mai foci alapvetően erről szól. én is szentimentális kis buzi vagyok, és nem szívesen nézném mondjuk az izét évek óta más csapatok padjáról polírozó mourinhót a juve padján, a mai napig nem vagyok híve pirlo milanos múltjának, és akkor sem szeretnék az izével üzletelni, ha abból mi jönnénk ki jól. lehet lófaszozni, csak ilyen esetekben teljesen fölösleges.

tőlem virágot kapsz, nyuszómuszó: flower 
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




A világ legjobb blogja  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 8 I_icon_minitime2014-02-27, 07:53

jóvanna, nem muszály szeretni

csak hogy tudjam: csak a mostani hozzászólásaimmal van gondod, vagy úgy általában?

ilyeneket értek a zindex szintje alatt (csak hogy egyértelmű legyen, aztán én is befejezem):
azon rugózni, hogy amit írok az kinyilatkoztatás-e vagy vélemény -> nyilván minden hozzászólás vélemény
"szövegértési problémáid" vannak -> szerintem ez normális, a fórumozás jellege miatt (rövid hsz) nehéz pontosan kifejteni a gondolatokat

sértődött embernek tűnsz, kár...
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

A világ legjobb blogja  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 8 I_icon_minitime2014-02-27, 07:16

szerintem nagyon komoly fogalmi és értelmezési (szövegértési) problémákkal küzdesz. azt hiszem, részemről lezártam a vitát, már csak azért is, mert az olyan érvekkel, hogy "ez a zindex szintje", meg korábban az "egy normális országban", meg hogy racionális magyarázatot keresel az érzelmekre (miafasz?! miért kellene kitalálni meg megérteni az érzelmek okát, ez egy fórum, nem egy kanapé az agyturkásznál), nem nagyon tudok mit kezdeni. még ha "ez a zindex szintje" is, azért hogy egyértelmű legyen: pont hogy azzal van bajom, ahogy megnyilvánulsz, ahogy fogalmazol, nem pedig a véleményeddel - és amúgy általánosan fogalmazva ezt is leírtam a posztban  Rolling Eyes 

zárásként itt egy elefánt, mert az elefántok aranyosak:  elephant 
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




A világ legjobb blogja  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 8 I_icon_minitime2014-02-27, 06:26

na elolvastam harmadszor is, hátha én vagyok a hülye, de még mindig nem érzem úgy

_Tyler írta:
...

nem a véleményed bemutatására értettem, hogy nárcisztikus, hanem magára a véleményedre
(mint írtam tetszett a poszt hangvétele, kellenek az ilyen "mélyről jövő" posztok)
sz'al nem érdemes megsértődni, pláne nem emiatt hülyeségekkel betámadni Smile

"kinyilatkoztatás":
szerintem én használom itt leggyakrabban a "szerintem" (+ társai) szót, ha meg néha mégsem arra többnyire jó okom van
(mély hiten, tapasztalaton, (számomra) nyilvánvaló dolgon alapuló erős meggyőződés, és ez most pont egy ilyen volt)
de amúgy most komolyan, tényleg ilyeneken kell itt lovagolnunk? ez a zindex szintje, szerintem az itteni közösség érettebb már ennél...

na akkor a buzizás után jöjjön a lényeg:
belőlem ez a "mi kutyánk kölyke" dolog szinte teljesen hiányzik
a családon belül persze nem, de ez "csak" egy eredményorientált fociklub ahol pénzért játszanak a játékosok
én nem örülök jobban marcsi góljának mint mirkóénak, sőt a törpe vagy akár storari gólja is ugyanannyit ér
nekem az is tök mindegy hogy hány saját nevelés játszik, amíg a kvóvát be tudjuk tartani
az, hogy jobban kedvelek egy játékost csak mert saját nevelésű nekem nárcisztikus faszságnak tűnik, már bocs

miért lesz valaki kedvesebb csak mert itt játszott ifistaként is? mi ebben az olyan nagy szám?
ügyes volt, felfedezték, eljutott az első csapatig, o'szt ha kap jobb szerződést majd elmegy. ennyi
a "juvés pizsama" csak az arányokon változtat, mindenkinek az egyéni érdeke a legfontosabb és van az a pénz amiért eligazol
és ha már itt tartunk: ez igaz a serie-b-be velünk tartó hősökre is, akik azért nem pusztán lovagiasságból maradtak
egyszerűen a pályájuk azon (végső) szakaszában ez volt számukra a legmegfelelőbb döntés, szvsz
nedved azóta is torinóban él, buffon sem tudná elhagyni a várost (bár most már lehet, hogy igen Smile), sanyi sem, csak szegény beszopta... Sad

az alacsonyabb osztályok nyilván mások, de az elit, itt mindenki azért küzd hogy a legtöbbet hozza ki a pályafutásából
ugyanolyan mint egy (normális) munkahely, fontosabb hogy mit teszel, mintsem hogy honnan kerültél oda
igazából nem is ugyanolyan, hanem ez is egy munkahely, vagy méginkább egy profitorientált gazdasági társaság

na, sz'al mivel számomra nincs sok jelentősége, hogy ki honnan jött, próbálom kitalálni hogy nektek miért lehet fontos
az "újdelpiero" várására gondolni szerintem elég nyilvánvaló, pláne az időnként még mindig előbukkanó siránkozás miatt
ha mégsem ez, akkor val'szeg serdülő kora óta nyomon követitek pl. marcsi pályafutását és innen jön az extra vonzalom
vagy ha mégsem, akkor nagy családban nőttetek fel, ahol mindenki szeret mindenkit, vagy mittudomén...
sz'al próbálom kitalálni hogy mi mitovál

fütyülés: tudom mellékszál, de ha már szóbakerült:
aki pénzt kap azért hogy játsszon, annak ezt el kell tudnia viselni, akár jogos a fütty, akár nem
az a legjobb, ha meg sem hallja...

összegzés:
oké szeresd a saját nevelésűeket, én továbbra sem értem miért
piece, love, világbéke, lehet útálni...
 afro 
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

A világ legjobb blogja  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 8 I_icon_minitime2014-02-26, 22:41

Most én sem értelek Dzseki.
Értem én, hogy sokat keres, de attól még nem lehet megdobálni szarral az utcán (fütyülés).
Szerintem pont akkor nem kéne fütyülni, hogy ha nem is ment neki, de próbálkozott. Ha nem volt jó, akkor legközelebb úgysem teszik be. Cserekor pedig meg lehet neki köszönni, hogy azért megtette, ami tőle tellett.
Én nagyon nem bírom Padoint, de azt azért elismerem, hogy megteszi, ami tőle telik. Ha nem muszáj, akkor ne játsszon, de ha játszik, akkor nem kell kifütyülni.

Egyébként én nem különösebben teszek különbséget játékosok között úgy, hogy saját nevelés-e vagy sem. Nekem mindig azok a szimpatikusak, akiken látszik, hogy hajtanak. De ahogy Tyler is írta, ez elég szubjektív téma.
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

A világ legjobb blogja  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 8 I_icon_minitime2014-02-26, 17:43

jackie_d írta:
most csak röviden mert aludnom kell:

sz'al fontosabb a "honnan jöttél", mint a "mit csinálsz"...
hát lófaszt, normális országokban ez nem így működik, ahogy a bölcs német is mondja: "who you are is what you do"

nárcisztikus: biztosan van rá jobb szó, de ez jött a számra
"önimádat, saját magunk túlzott előtérbe helyezése stb" - szerintem jól kifejezi mire gondoltam, ha mégsem holnap kifejtem

dp, local hero, tanárgyerek:
úgy érzem a saját nevelésű játékosok iránti túlzott vonzalom a sándor hiánya által okozott vákum energiájából táplálkozik (bocs)
mintha sokan újra egy húsz éve itt focizó hősre vágynának
szerintem erre most semmi szükség, de ha mégis hőssé akar válni valaki akkor az duplán bírja a kritikát

fütyülés:
szerintem semmi gond nincs vele, azért megy a szurker a meccsre, hogy kifejezze a véleményét
ha a kicsi (vagy bárki más) nem tudja meggyőzni, akkor hadd fütyüljön
ez a "kifutotta a lelkét, nemá hogy bántsátok" kicsit olyan falusi foci szint
ezek profik, komoly léért fociznak, ennyi férjen már bele

persze, tudom, mit jelent a nárcizmus, és ha szerinted egy blogban (ami nem egy sportújság, nem egy magazin, nem egy hivatalos műsor, és nem is szakemberek írják. hanem egy blog a kifejezés definíciójából adódó sajátosságokkal) a saját vélemény bemutatása nárcisztikus, akkor nagyon nem vagyunk egy állásponton. persze lehetne beállítani a véleményem, hogy amit mondok, az általános, szinte megfellebbezhetetlen igazság, vagy valami "objektív" elemzés, de nem hiszem, hogy az lenne a helyes. persze sokan teszik ezt, például te is  Razz - lásd pl.: >>normális országokban ez nem így működik, ahogy a bölcs német is mondja: "who you are is what you do"<< úgy megfogalmazva, hogy az az igazság, a frankó. szerintem meg egy álláspont, és nem több.
persze pszichologizálhatunk, hogy a blogolás eleve nárcisztikus tevékenység (és szerintem öncélú is), de úgy vélem a megfogalmazásodból, hogy nem erre vonatkozott a kritikád - amit persze elfogadok (aki kurvának megy, ne csodálkozzon, ha megbasszák), de ordas nagy baromságnak tartom
DP - szerintem te eldöntötted, hogy kiről és miről szól a poszt, és mindenképp azt akarod belelátni. coming out: konkrétan szerintem én vagyok az egyetlen a szerkesztőségben (és a szurkolók közt sem tolonganak, akik hozzám hasonlóan gondolják), aki egyetértett Agnellivel, hogy nem hosszabbított szerződést Sanyival

amúgy meglepően kevés embernek nem ment át az üzenetem. úgy látom, te sajnos köztük vagy, de legalábbis olyan következtetéseket vonsz le, amiket én nem állítottam, sőt még le is írtam, hogy nem arról szól, lásd pl. a kifütyülés, ami csak apropója volt az egésznek, ezért az arra vonatkozó felvetésedre nem is reagálnék, mert számomra kurvára nem érdekes az a vonal. úgyhogy kicsit egyértelműbben, tömören: én szeretem a saját nevelésű játékosokat, más meg nem

minden egyéb ennek a cifrázása csupán
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

A világ legjobb blogja  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 8 I_icon_minitime2014-02-26, 17:25

na ja, azt könnyen elfelejtjük, hogy a focista is ember. néha rossz kedve van, néha megbetegszik, néha téved, és hoppácska, a lelki állapota kihat a teljesítményére.

a fütyülők menjenek a picsába. nem drukkolnak, és csak az ellenfelet segítik. fütyüljék az ellenfelet, ha jól játszik, ha rosszul - és segítsék a saját játékost, ha jól játszik, ha rosszul. ha meg nem tetszik a csapat, ne menjenek meccsre, költsék másra a pénzt.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

A világ legjobb blogja  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 8 I_icon_minitime2014-02-26, 17:15

zseki én nagyon szeretem a mondókáidat és tyler seggét sem nyalnám, de ezt most én sem értem.
kifejezetten tetszett, hogy T többször hangsúlyozta, hogy ez egy elég szubjektív téma.
értem én, hogy ennyi pénzért sok mindent le kell tenni az asztalra, de kifütyülni elég nagy parasztság, zsebre tehet milliókat, akkor is szar érzés így lejönni a pályáról.
mondjuk nem tudhatom, mert _megyeháromban_ mindig állvatapsot kaptam.

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




A világ legjobb blogja  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 8 I_icon_minitime2014-02-26, 16:08

most csak röviden mert aludnom kell:

sz'al fontosabb a "honnan jöttél", mint a "mit csinálsz"...
hát lófaszt, normális országokban ez nem így működik, ahogy a bölcs német is mondja: "who you are is what you do"

nárcisztikus: biztosan van rá jobb szó, de ez jött a számra
"önimádat, saját magunk túlzott előtérbe helyezése stb" - szerintem jól kifejezi mire gondoltam, ha mégsem holnap kifejtem

dp, local hero, tanárgyerek:
úgy érzem a saját nevelésű játékosok iránti túlzott vonzalom a sándor hiánya által okozott vákum energiájából táplálkozik (bocs)
mintha sokan újra egy húsz éve itt focizó hősre vágynának
szerintem erre most semmi szükség, de ha mégis hőssé akar válni valaki akkor az duplán bírja a kritikát

fütyülés:
szerintem semmi gond nincs vele, azért megy a szurker a meccsre, hogy kifejezze a véleményét
ha a kicsi (vagy bárki más) nem tudja meggyőzni, akkor hadd fütyüljön
ez a "kifutotta a lelkét, nemá hogy bántsátok" kicsit olyan falusi foci szint
ezek profik, komoly léért fociznak, ennyi férjen már bele
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

A világ legjobb blogja  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 8 I_icon_minitime2014-02-26, 15:39

A "nárcisztikus ömlengés" egy kicsit erős, én sem értek mindennel egyet (például kifelyezetten örülök annak, ha pár klasszis is ott lebzsel a keretben, főleg ha az példakép az ifjúknak), de a lényeg szerintem az utolsó bekezdésben van:

"Sokan vagytok, akik másképp látjátok – nem baj."

Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

A világ legjobb blogja  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 8 I_icon_minitime2014-02-26, 13:12

jackie_d írta:
virracocha írta:
Nem regisztráltam disqus-ra, úgyhogy itt szeretném megköszönni Tyler a tegnapi posztodat. <3
Minden betűjével egyetértek, pontosan így érzek én is.
Egyebet nem tudok mondani, kérem kapcsolja ki!


szerintem meg csak még egy, a del piero utáni sóvárgás vezérelte nárcisztikus ömlengés...

a hangvétele mondjuk tetszik, de ez a "szeressük mert a mi kutyánk kölyke" már nem
épp az ilyen local hero-vá válni akaró csókákkal kell még kritikusabbnak lenni, különben évek mehetnek rá, hogy a bohócból akarsz vezért faragni
kicsit olyan mint tanárgyereknek lenni, azoktól mindig többet követelnek

????
úristen...
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

A világ legjobb blogja  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 8 I_icon_minitime2014-02-26, 12:12

jackie_d írta:

épp az ilyen local hero-vá válni akaró csókákkal kell még kritikusabbnak lenni, különben évek mehetnek rá, hogy a bohócból akarsz vezért faragni
kicsit olyan mint tanárgyereknek lenni, azoktól mindig többet követelnek

De én csak egy szurkoló vagyok. Kritikus az edző legyen, meg a vezetőség, tőlük el is várom.

off:
Tanárgyerekként és nem éreztem, hogy tőlem többet követelnének. Persze lehet, hogy azért mert eleve kurva jó tanuló voltam.  Laughing 
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

A világ legjobb blogja  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 8 I_icon_minitime2014-02-26, 10:17

jackie_d írta:
...a del piero utáni sóvárgás vezérelte nárcisztikus ömlengés...

 scratch 

nem ugyanazt olvastuk, vagy ha ugyanazt olvastuk, teljesen máshogy értelmeztük. hogy jön ide del piero? meg wtf, nárcisztikus?!
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




A világ legjobb blogja  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 8 I_icon_minitime2014-02-26, 09:58

virracocha írta:
Nem regisztráltam disqus-ra, úgyhogy itt szeretném megköszönni Tyler a tegnapi posztodat. <3
Minden betűjével egyetértek, pontosan így érzek én is.
Egyebet nem tudok mondani, kérem kapcsolja ki!


szerintem meg csak még egy, a del piero utáni sóvárgás vezérelte nárcisztikus ömlengés...

a hangvétele mondjuk tetszik, de ez a "szeressük mert a mi kutyánk kölyke" már nem
épp az ilyen local hero-vá válni akaró csókákkal kell még kritikusabbnak lenni, különben évek mehetnek rá, hogy a bohócból akarsz vezért faragni
kicsit olyan mint tanárgyereknek lenni, azoktól mindig többet követelnek
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

A világ legjobb blogja  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 8 I_icon_minitime2014-02-26, 08:18

Nem regisztráltam disqus-ra, úgyhogy itt szeretném megköszönni Tyler a tegnapi posztodat. <3
Minden betűjével egyetértek, pontosan így érzek én is.
Egyebet nem tudok mondani, kérem kapcsolja ki!

Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 392
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

A világ legjobb blogja  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 8 I_icon_minitime2013-12-31, 18:28

Boldog új,és sikeres 2014et JUVEntinok!!!Sikerekben nagyon,nagyon gazdag új évet JUVE!!!!!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

A világ legjobb blogja  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 8 I_icon_minitime2013-12-01, 12:20

annyiban végleges, hogy a népsportra nem megyünk vissza. a többivel kapcsolatban én is annyit tudok, amit beni leírt a posztban:

"Egyelőre ide, ahol most találtok minket (nagy köszönet a taccs.hu stábjának, hogy átmenetileg rendelkezésünkre bocsátotta az oldal tesztközegét), de hamarosan megyünk még tovább."
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

A világ legjobb blogja  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 8 I_icon_minitime2013-12-01, 11:14

s4tch írta:
csak a rend kedvéért:
http://bianconeri.taccs.hu/2013/11/25/bezartak-a-lelatonkat-ide-koltoztunk/
ez végleges költözés?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

A világ legjobb blogja  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 8 I_icon_minitime2013-11-25, 14:40

csak a rend kedvéért:
http://bianconeri.taccs.hu/2013/11/25/bezartak-a-lelatonkat-ide-koltoztunk/
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

A világ legjobb blogja  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 8 I_icon_minitime2013-11-22, 11:29

a milan-blogon van egy ilyen mondat:

Idézet :
Aminek vége van, az a Népsport, legalábbis ebben a formában. De ebben mi nem vagyunk illetékesek, erről most több szó itt nem lesz.
a blogmotor a mi kedvünkért sem javul meg... kis türelmet kérünk, a megfelelő helyeken lesz tájékoztatás.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

A világ legjobb blogja  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 8 I_icon_minitime2013-11-22, 09:34

sziasztok,

van valami új hír a bloggal kapcoslatban? tegnap olvastam a la cosa nostra-t, ma pedig a 'pooli blogot, mindkét helyen költözésről írnak.

ilyen nagy a baj?
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Posts : 17
Join date : 2012. Nov. 05.

A világ legjobb blogja  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 8 I_icon_minitime2013-10-11, 09:30

jackie_d írta:
fasza...
költözés gondolom nem játszik
Sajnos az bonyolultabb dolog annál. Sad
Vissza az elejére Go down
https://bianconeriblog.hungarianforum.com
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

A világ legjobb blogja  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 8 I_icon_minitime2013-10-10, 16:04

A komment-témához még ennyit:
http://nepstadion.blog.nepsport.hu/archives/2013/10/02/Szolgalati_kozlemeny__DISQUS/
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Ajánlott tartalom





A világ legjobb blogja  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ legjobb blogja    A világ legjobb blogja  - Page 8 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A világ legjobb blogja
Vissza az elejére 
8 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» A világ második legjobb blogja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bianconeri Blog - Blogdolgok-
Ugrás: