Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mindenféle pletykák, hírek

Go down 
+24
fktgbr
Juve1974
bombahoppa
LeRoi10
CsT
_DREAM_
tjunior
vektra
Joe111
DartagnanX
simoon
laac
Petike007
virracocha
Tankcsapda
Malloy
zetterberg40
Téjlor89
sneco7
_Tyler
Krisz
EsztéNégy
s4tch
exchaby
28 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 22 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 I_icon_minitime2022-03-05, 17:13

Mindenhol ott vagytok.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 20220310

DartagnanX and kilopo like this post

Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2662
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 I_icon_minitime2022-02-26, 11:01

10 éve nem adták meg Matri gólját a Milan ellen! afrojocolor

virracocha, bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 I_icon_minitime2022-02-25, 13:37

CsT írta:

Nyilván nem kell kibaszni Allegrit, de azért piedesztára emelni sem, mert a bajnokság ezen szakaszában a Pirlós csapatnak is több pontja volt, a Sarriénak meg sokkal több (és ugye ott a scudetto is meglett).

Az sem feltétlenül igaz, hogy van 4 jobb, komplettebb csapat a ligában. A milan kerete homogénebb, jobban illik a formációjukhoz, nekünk registánk nincs, nekik meg 10-esük. Az inda kezdője mindenképpen erősebb de inkább a kokszuk jobb mert elképesztően kevés sérülttel hozzák le a szezont, azért ha többször kellene Ranocchiának vagy Gagliardininek játszani nem lenne olyan egyértelmű az előnyük. A Napoli legjobb védelme is úgy néz ki, hogy benne van Rahmani (aki évikig ilyen 3-4. számú védő volt) és Mario Rui ha meg cserélni kell jön ZsuanZsezus. Az Atalantából elment Papu, Illicic depi, Gosens nem is nagyon játszott a szezonban és az új igazolások annyira nem váltak be. Ráadásul mindkét csapatnál volt annyi sérülés, covid, afrika kupa..stb mint nálunk, szóval én erre nem fognám azt, hogy közünk sincs a scudettóhoz.

És igazából nem is a rangadókkal van a baj (bár ugye ezekből egyet se nyertünk meg) hanem rengeteg elhullatott ponttal kis csapatok ellen.Ahol talán lehetne arra építeni, hogy eggyel többet rúgjunk ne pedig eggyel kevesebbet kapjunk. Very Happy

A másik amivel nem feltétlenül értek egyet, hogy néhány játékos Allegrinél egyértelműen jobb teljesítményt nyújtana. Rabbinak Pirlónál is volt pár vállalható fellépése és Maxinál is voltak fostalicska meccsei (főleg a szélen) és szerintem Kenő is ugyanilyen hullámvasút volt az előző szezonban is mint most. Bekúr dettó. Szóval azt egyáltalán nem mondanám, hogy Maxi jobban megtalálta a posztjukat mint pl Szundi.

Ezekkel az a bajom, hogy más a forma görbéje a 3 szezonnak - Sarri egy erős ősz után tavasszal/nyáron a földbe állt, Pirlo egy vegyes ősz után télen picit javult aztán lejtmenet a 4. helyig, Allegrinél meg pont fordítva van, a szezon eleje volt vállalhatatlan, utána össze lett rántva a csapat és nagyjából hozzuk a pontokat (így látatlanban bemondom hogy a top3ban van a 10 meccses forma táblánk). Ehhez jön még az, hogy akár 2 vagy 1 éve a keret gerince jobb állapotban volt még, volt CR és a 9 éves nihilből még csak ébredeztek a milánói hordák, akik mostanra már elég masszívak lettek, ezért szerintem az ilyen több pontunk volt ekkor meg akkor nem túl releváns. Emellett Allegri rendszerint tavaszra időzíti a formát, ezért akár még optimizmusra is van ok, már ha átvészeljük a keretet sújtó dögvészt.

Ami a 4 komplettebb csapatot illeti, szerintem max az Atalanta lehet kérdéses, mert idén kicsit tompák (szerintem Kúp amúgy jó kis spíler és a statjai is rendben vannak), gondolom a 3 fronton rakkolás most jön ki rajtuk, viszont még így is jobban működnek csapatként mint mi bármikor idén.

Egyébként meg ha már csak az eddig szerzett pontokat nézzük akkor a rangadókból a férgek kivételével mindet letudtuk, 5 pont mínusz afrika, 4 Milano, 5 Atalanta, eddig 2 a férgek, ez több mint a fele az elszórt pontoknak. Egyébként ennek a csapatnak talán pont a kicsik jelentik a nagyobb gondot, mert kevesebb a terület, nincs kontra alkotni meg tufák vagyunk, és nehezebb a motiváció is.

Az utolsóval viszont totál nem értek egyet. Talán Rabiot az egyetlen aki ugyanaz a vegyesbazár mint az előző években, de a többiek? Bernát, De Ligt, Dybala, Kenő,  Pellegrini, Morata, Benő, Artúr, Rugani vagy szintet léptek vagy ismét stabilan/jól teljesítettek, és ennek a fő oka hogy nagyrészt olyan feladatokat kaptak amiben jók (itt nyilván Rabiot a szélen kakukktojás), Dybala szabad posztja, Bernát iparos szélső, Kenő box to box és kapu elé érkezés, Morata melózás, Benő egybites rombolás, Pellegrini támadóbb játék, Artúrtól labdaosztás szervezés nélkül. Ezzel szemben Sarrinál és Pirlonal is egy adott rendszerbe lettek néhányan beleerőszakolva és előbb vagy utóbb elbuktak.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 I_icon_minitime2022-02-25, 13:05

https://www.origo.hu/sport/galeria/20220221-kepek-galeria-carolina-stramare-dusan-vlahovic-szexi-szepsegkiralnyo-modell-olasz.html
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10628
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 I_icon_minitime2022-02-24, 21:30

Krisz írta:


Na hajrá! Szerintem amúgy Zakariás lehet nem regista, de működne a kp ha ő lenne a védelem előtt, a támadás szervezése meg előrébb lenne.
A kérdés amúgy hogy ki lehetne a registánk, mert annyira nem hemzseg a piac tőlük. Meg kell venni pl Jorginhot vagy Rovella alkalmas lesz rá jövőre?
Nyilván nem kell kibaszni Allegrit, de azért piedesztára emelni sem, mert a bajnokság ezen szakaszában a Pirlós csapatnak is több pontja volt, a Sarriénak meg sokkal több (és ugye ott a scudetto is meglett).

Az sem feltétlenül igaz, hogy van 4 jobb, komplettebb csapat a ligában. A milan kerete homogénebb, jobban illik a formációjukhoz, nekünk registánk nincs, nekik meg 10-esük. Az inda kezdője mindenképpen erősebb de inkább a kokszuk jobb mert elképesztően kevés sérülttel hozzák le a szezont, azért ha többször kellene Ranocchiának vagy Gagliardininek játszani nem lenne olyan egyértelmű az előnyük. A Napoli legjobb védelme is úgy néz ki, hogy benne van Rahmani (aki évikig ilyen 3-4. számú védő volt) és Mario Rui ha meg cserélni kell jön ZsuanZsezus. Az Atalantából elment Papu, Illicic depi, Gosens nem is nagyon játszott a szezonban és az új igazolások annyira nem váltak be. Ráadásul mindkét csapatnál volt annyi sérülés, covid, afrika kupa..stb mint nálunk, szóval én erre nem fognám azt, hogy közünk sincs a scudettóhoz.

És igazából nem is a rangadókkal van a baj (bár ugye ezekből egyet se nyertünk meg) hanem rengeteg elhullatott ponttal kis csapatok ellen.Ahol talán lehetne arra építeni, hogy eggyel többet rúgjunk ne pedig eggyel kevesebbet kapjunk. Very Happy

A másik amivel nem feltétlenül értek egyet, hogy néhány játékos Allegrinél egyértelműen jobb teljesítményt nyújtana. Rabbinak Pirlónál is volt pár vállalható fellépése és Maxinál is voltak fostalicska meccsei (főleg a szélen) és szerintem Kenő is ugyanilyen hullámvasút volt az előző szezonban is mint most. Bekúr dettó. Szóval azt egyáltalán nem mondanám, hogy Maxi jobban megtalálta a posztjukat mint pl Szundi.
Vissza az elejére Go down
Online
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 I_icon_minitime2022-02-24, 07:45

CsT írta:

Jó kis írás, de azért pár dologgal vitatkoznék! Smile

Na hajrá! Szerintem amúgy Zakariás lehet nem regista, de működne a kp ha ő lenne a védelem előtt, a támadás szervezése meg előrébb lenne.
A kérdés amúgy hogy ki lehetne a registánk, mert annyira nem hemzseg a piac tőlük. Meg kell venni pl Jorginhot vagy Rovella alkalmas lesz rá jövőre?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10628
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 I_icon_minitime2022-02-23, 19:12

zetterberg40 írta:
https://www.facebook.com/photo?fbid=340208654784501&set=a.199765452162156

Abszolút adom! Egyetértek!
Jó kis írás, de azért pár dologgal vitatkoznék! Smile
Vissza az elejére Go down
Online
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1285
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 I_icon_minitime2022-02-23, 12:57

zetterberg40 írta:
https://www.facebook.com/photo?fbid=340208654784501&set=a.199765452162156

Abszolút adom! Egyetértek!
így ám
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 I_icon_minitime2022-02-23, 12:40

https://www.facebook.com/photo?fbid=340208654784501&set=a.199765452162156

Abszolút adom! Egyetértek!

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 414
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 I_icon_minitime2022-02-20, 17:02

Krisz írta:
tjunior írta:
Bakker Dino, én voltam veled azon a Nápolyi túrán, ahol átvert minket az olasz csávó!

Wow, kicsi a világ!

Btw, volt innen valaki a 30. bajnoki címet eldöntő trieszti túrán (Dreamen kívül)? Az is megérne egy beszámolót Laughing
Mi ott voltunk Dincsivel és Benivel, de önállóan utaztunk. Hazafelé majdnem meg is haltunk, de szerencsére éber voltam, mint egy nemtudommi.
Profilképem az ottani örömködésen készült.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10628
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 I_icon_minitime2022-02-17, 14:14

Krisz írta:


Én azon röhögtem, hogy azon siránkozott, hogy 4 játékost adtak el és 2-t igazoltak helyette, illetve hogy tapasztalt kiforrott játékosok helyett fiatalokat kapott.

Na most a 4 játékos az Ndombele (25), Lo Celso (25), Dele Alli (25) és Bryan Gil (20) és érkezett ugye Bentancur (24) meg Kula (20). Ezek summája pedig az, hogy Gilt és Lo Celsot upgradelték? és megszabadultak a feleslegtől (Ndombele, Dele), korban meg kb ugyanott vannak, szóval nem tudom egyik siránkozást se hova tenni.
Ráadásul ezekből 3 játékos neki nem kellett, Ndombele rúdja meg már Espiritonál is kifelé állt, igazából az elmúlt szezonban egyikük sem volt meghatározó. Gondolom Kulára meg Bentára áldását adta, mert más esetekben fel szokott állni a kispadról Very Happy. Kicsit kezd ő is murinnyósodni, hogy már nagyobb az arc mint amilyen eredményt le tud tenni az asztalra és rajta kívül mindenki mindenért hibás. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Online
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 I_icon_minitime2022-02-17, 13:23

tjunior írta:
Bakker Dino, én voltam veled azon a Nápolyi túrán, ahol átvert minket az olasz csávó!

Wow, kicsi a világ!

Btw, volt innen valaki a 30. bajnoki címet eldöntő trieszti túrán (Dreamen kívül)? Az is megérne egy beszámolót Laughing
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 I_icon_minitime2022-02-17, 13:21

CsT írta:
Conte közben már sirat, hogy a téli igazolások nem jelentenek erősítést. Smile Smile Köszi még egyszer Paratici. Very Happy

Én azon röhögtem, hogy azon siránkozott, hogy 4 játékost adtak el és 2-t igazoltak helyette, illetve hogy tapasztalt kiforrott játékosok helyett fiatalokat kapott.

Na most a 4 játékos az Ndombele (25), Lo Celso (25), Dele Alli (25) és Bryan Gil (20) és érkezett ugye Bentancur (24) meg Kula (20). Ezek summája pedig az, hogy Gilt és Lo Celsot upgradelték? és megszabadultak a feleslegtől (Ndombele, Dele), korban meg kb ugyanott vannak, szóval nem tudom egyik siránkozást se hova tenni.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 I_icon_minitime2022-02-17, 13:19

Bakker Dino, én voltam veled azon a Nápolyi túrán, ahol átvert minket az olasz csávó!
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10628
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 I_icon_minitime2022-02-17, 08:22

Conte közben már sirat, hogy a téli igazolások nem jelentenek erősítést. Smile Smile Köszi még egyszer Paratici. Very Happy

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Online
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10628
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 I_icon_minitime2022-02-17, 08:21

Malloy írta:
A Nem futball Calcio-ban Dino lesz Benito beszélgető partnere. Elvileg ma jön ki a podcast!

Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 Mr-bean-waiting-meme-template-sob2j

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Online
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2408
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 I_icon_minitime2022-02-16, 07:57

A Nem futball Calcio-ban Dino lesz Benito beszélgető partnere. Elvileg ma jön ki a podcast!

CsT, LeRoi10 and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 I_icon_minitime2022-02-13, 14:05

CsT írta:

A mostani teljesen üzleti alapon működő focihoz nyilván már illenek, de azért 15-20 éve más világ volt.  

Igen, pontosan erről volt szó, hogy néha hiányzik az a világ. Ahogy jobb volt nézni a szerva-röptéző Samprast vagy az elegáns Federert, mint a mostani 2 méteres alapvonalról bombázó robotokat.

Világos, hogy a biznisz mást diktál, viszont ilyenkor meg a rendszerbe/szabályokba kell belenyúlni hogy az élményt maximalizáljuk, a biznisz úgy is alárendeződik. Itt nyilván nem Zampariniék mutyizását akarom legitimizálni (nem is ez a fő gond szerintem), de a steril angol focihoz idomulás helyett inkább valami aranyközéputat találni. De pl. ki lehetne találni valamit az ultrákra is, amivel visszajönnek hangulatot csinálni a meccsekre, de nem zsarolják közben a klubot.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10628
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 I_icon_minitime2022-02-13, 12:13

Krisz írta:


Hasonló szitu mint az ultrák kérdése. Sokkal szórakoztatóbb ha vannak, nélkülük steril a meccs/közeg, ugyanakkor fordított a helyzet pénzügyi/marketing szempontból.

Az ilyen Zeman/Zamparini figurák amúgy is az A és B között lifteznek nagyon messze Európától, aligha ez a fő gond ami a versenyképességet illeti. Én sokkal problémásabbnak érzem azt az amatőr/maffiózó klubvezetést ami Romaban vagy Nápolyban megy, ezért is tarthat ezen a szinten az Atalanta.
A mostani teljesen üzleti alapon működő focihoz nyilván már illenek, de azért 15-20 éve más világ volt. Most pl Moggi módszerei (csak azok amelyről olvasni lehetett Very Happy)  már börtönnel lennének büntethetőek. Smile

Azért nekünk is volt egy Iaquintánk aki itt volt még asszem 2 évet úgy, hogy már nem is játszott sőt edzésre se járt Smile Aztán kiderült, hogy ezer szállal köthető valamelyik maffiaszervezethez. Very Happy

Azért szeme volt az öregnek a focihoz:

Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 Xfdvwdw21lnz

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Online
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 I_icon_minitime2022-02-13, 11:42

_Tyler írta:


úgy írod, mintha baj lenne, ha nem lennének, miközben részben miattuk versenyképtelen a liga. a felsoroltak bohócok, jobb lenne, ha mondjuk a tartományi bajnokságra lennének csak az ilyenek jellemzők

Hasonló szitu mint az ultrák kérdése. Sokkal szórakoztatóbb ha vannak, nélkülük steril a meccs/közeg, ugyanakkor fordított a helyzet pénzügyi/marketing szempontból.

Az ilyen Zeman/Zamparini figurák amúgy is az A és B között lifteznek nagyon messze Európától, aligha ez a fő gond ami a versenyképességet illeti. Én sokkal problémásabbnak érzem azt az amatőr/maffiózó klubvezetést ami Romaban vagy Nápolyban megy, ezért is tarthat ezen a szinten az Atalanta.
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 446
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 I_icon_minitime2022-02-13, 10:23

Krisz írta:


RIP
Zamparini, Preziosi, Zeman, ADL, az ilyenek nélkül nem lenne az igazi a Serie A.

úgy írod, mintha baj lenne, ha nem lennének, miközben részben miattuk versenyképtelen a liga. a felsoroltak bohócok, jobb lenne, ha mondjuk a tartományi bajnokságra lennének csak az ilyenek jellemzők
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 I_icon_minitime2022-02-12, 21:29

Napi Sarri

Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 Screen57

CsT, kilopo, LeRoi10, bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 I_icon_minitime2022-02-01, 10:31

CsT írta:
Elhunyt Zamparini, aki kétségkívül nagyon megosztó személyiség volt, de számomra a calcio egyik legnagyobb figurája is. Sad

RIP
Zamparini, Preziosi, Zeman, ADL, az ilyenek nélkül nem lenne az igazi a Serie A.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10628
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 I_icon_minitime2022-02-01, 10:09

Elhunyt Zamparini, aki kétségkívül nagyon megosztó személyiség volt, de számomra a calcio egyik legnagyobb figurája is. Sad
Vissza az elejére Go down
Online
vektra
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 147
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 I_icon_minitime2022-01-17, 17:21

Idézet :

Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 27194710

Azért volt ott egy Khedira is......  bounce bounce bounce

CsT, _DREAM_ and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 I_icon_minitime2022-01-17, 00:33

ezt csak úgy itt hagyom. 7 éve ugyanaz a trió, el sem tudjuk mi ezt képzelni
Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 27194710
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2662
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 I_icon_minitime2022-01-06, 18:57

Most azt írják h maguk a játékosok se tudják h lesz-e meccs! Very Happy mondjuk jó lehet így játszani.
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 414
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 I_icon_minitime2022-01-06, 17:29

CsT írta:
_DREAM_ írta:
Lesz meccs?
Ezt már senki sem tudja szerintem, eddig az van, hogy 4 meccset elhalasztottak, a többit nem, kérdés mi alapján (mert ennyi-annyi fertőzött mindenhol van). Annyit olvastam, hogy Elmas a tegnapi negatív teszt után ma újra pozitív lett és egy újabb stábtag is.

Engem nagyon meglepne ha ADL nem intézné el a halasztást...
Odaadták a 3 pontokat a kiálló csapatoknak. Nem halasztottak el semmit végül, ha jól tudom.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Juve1974

Juve1974


Posts : 29
Join date : 2020. Jul. 05.
Location : Kuala Lumpur, Malaysia

Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 I_icon_minitime2022-01-06, 16:53

_DREAM_ írta:
Most azt írják lesz meccs. Very Happy Lassan már erre is lehetne fogadni hogy megrendeznek-e egy meccset vagy sem.
Várjunk még ezzel...

Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 Adl_jf10
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2662
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 I_icon_minitime2022-01-06, 15:59

Most azt írják lesz meccs. Very Happy Lassan már erre is lehetne fogadni hogy megrendeznek-e egy meccset vagy sem.

Simán nyerünk, érzem.

kilopo likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10628
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 I_icon_minitime2022-01-06, 13:44

_DREAM_ írta:
Lesz meccs?
Ezt már senki sem tudja szerintem, eddig az van, hogy 4 meccset elhalasztottak, a többit nem, kérdés mi alapján (mert ennyi-annyi fertőzött mindenhol van). Annyit olvastam, hogy Elmas a tegnapi negatív teszt után ma újra pozitív lett és egy újabb stábtag is.

Engem nagyon meglepne ha ADL nem intézné el a halasztást...
Vissza az elejére Go down
Online
Ajánlott tartalom





Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 11 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mindenféle pletykák, hírek
Vissza az elejére 
11 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 22 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Hírek, pletykák - minden, ami nem mercato-
Ugrás: