Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
sneco7
simoon
Petike007
_Tyler
DartagnanX
bombahoppa
Malloy
exchaby
tjunior
Tankcsapda
s4tch
Téjlor89
_DREAM_
zetterberg40
LeRoi10
EsztéNégy
CsT
Krisz
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!



Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2019-06-02, 15:11

Krisz írta:


Ezt a tudatosságot inkább úgy kell értelmezni, hogy abban volt betonbiztos Agnelli, hogy váltásra volt szükség Allegriről. Azon lehet vitatkozni, hogy a "mindegy kire (értsd akár Sarri is jöhet), de már nyáron" vagy a "kell a váltás de csak a megfelelő jelöltre" a helyes út. Nem mintha számítana, de én az utóbbi mellett vagyok (illetve az események fényében is lényegtelen már), emellett az is benne van a pakliban, hogy Agnelliék nem tudtak kivárni amíg esetleg letisztulnak a dolgok Guardiolaval és lezsírozzák, mert Allegrinek választ kellett adni, ill. aligha lehetett volna beadagolni Allegrinek, hogy "Sorry Max, szercsizünk meg minden, de változtatni szeretnénk és Guardiolaval tárgyalunk. De ha ő nem jön össze, akkor lehúznál még egy évet?".
Szerintem meg pont, hogy lehetett volna mivel Maxinak 2020-ig volt érvényes szerződése. Agnelli ennél jóval keményebb döntéseket is bevállalt már.

Ha Gigivel vagy ADP-vel nem finomkodott, itt is nyugodtan várhatott volna pár hetet még tisztázódik, hogy ki elérhető.

Ráadásul a kiesés után mindkét fél a maradásról nyilatkozott, aztán egyszer csak hopp vége lett a szerelemnek. A hal elmondta, hogy nem azért távozik mert nem azt vesznek/adnak el akit ő akart illetve nem is kért hosszabb távú szerződést, én egyre jobban hajlok arra, hogy tényleg lehetett Nedved v Allegri ultimátum, ami nagyon gáz lenne...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2019-06-02, 14:55

CsT írta:
Engem pont ez zavar, hogy hogy lehet valahol Plan A Pep és Plan B Sarri?? Totál mást képviselnek a futballon belül, teljesen más karakterek....stb.

Kicsit olyan érzés ez mintha valaki bemegy az autókereskedésbe és nem tudja, hogy sport cabrio-t vagy terepjárót akar-e venni. geek

Ezt a tudatosságot inkább úgy kell értelmezni, hogy abban volt betonbiztos Agnelli, hogy váltásra volt szükség Allegriről. Azon lehet vitatkozni, hogy a "mindegy kire (értsd akár Sarri is jöhet), de már nyáron" vagy a "kell a váltás de csak a megfelelő jelöltre" a helyes út. Nem mintha számítana, de én az utóbbi mellett vagyok (illetve az események fényében is lényegtelen már), emellett az is benne van a pakliban, hogy Agnelliék nem tudtak kivárni amíg esetleg letisztulnak a dolgok Guardiolaval és lezsírozzák, mert Allegrinek választ kellett adni, ill. aligha lehetett volna beadagolni Allegrinek, hogy "Sorry Max, szercsizünk meg minden, de változtatni szeretnénk és Guardiolaval tárgyalunk. De ha ő nem jön össze, akkor lehúznál még egy évet?".
Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
34 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: