Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeSearchRegisterLog in

Share

Bevásárlóközpont

Go down 
Go to page : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35  Next
AuthorMessage
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó

Bevásárlóközpont - Page 34 Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2019-06-06, 23:42

@Tankcsapda wrote:
Mennyire lehet hiteles ez a Cancelo-City 50 milliós pletyka? Mert ha igen: 1. tényleg az FFP miatt engedjük el, és olyasvalaki jön a padra, aki nem igazán tűri a játékosok lázongásait, ez meg azért volt a portugálnál. 2. (és tényleg csak Pep miatt vetődik fel bennem) azért adjuk oda nekik kedvezményesen, hogy valakit elhozzunk onnan, és nyilván Pep lenne a kézenfekvő gondolat. Zseniális lenne, de az FFP miatt a tavalyi mercato tükrében lehet, hogy tényleg aggódhatunk. Higuaínt el kellett volna passzolni valahogy, de rajtunk kívül nincs épkézláb klub, aki irreális összeget kifizet érte. Na mindegy, Trippiernek nem örülnék, túl sok lesz a brit a klubnál, így is eggyel több. Ricardo Pereira, Aurier, Semedo sokkal jobb lenne, de Meunier lenne a legjobb pótlás.

A brit sajtó elég magabiztosnak tűnik. Bár a brit sajtó...

Szerintem az FFP miatt valakit muszáj volt elsózni június 30 előtt, hogy rendben legyünk. Akkor viszont csak azt nem értem, hogy tavaly miért vettük meg, ha tudtuk, hogy nem fér bele? Vagy akkor még nem terveztünk Ronival, amikor eladtuk? Ha viszont mindez az FFP miatt történt, akkor nem tudom, hogy mennyire várhatunk nagy mercatot... Értem, hogy a következő pénzügyi évre esnek majd az igazolások, meg számolunk a növekedő bevételekkel Roni miatt, de így intuitíve nem tűnik ez pozitív előjelnek. 

És szerintem azért Cancelo eladására esett a választás, mert nem viselkedett rendesen. Lehet, hogy mégis volt valami azokban az insta poszt lájkolásokban? Ha igen, akkor maximálisan egyetértek a döntéssel.

Nekem két nagy bajom van:
1.) Reméltem, hogy Marotta távozásával elkezdjük majd korrekt áron eladni a játékosainkat, de a Benatia és a Cancelo biznisz (ha tényleg 50 milla az ár) nagyon nem ezt támasztaná alá. Ez nagyon nagy probléma és hatalmas versenyhátrány sajnos. Ha a Cityt nem tudjuk lehúzni, akkor kit?
2.) A pótlása. Ha brit védőt hozunk a Juventushoz, az borzasztó baklövés lesz valószínűleg. A belső középpályásaik és a befejező csatáraik tradícionálisan jók, de a brit védők mindennek a legalját jelentik. Túlárazottak és borzasztó rosszak (ma este ismét bizonyították ezt kollektíven). Meg nehogy már eladjuk Cancelot 50-ért és megvegyük Trippiert 40-ért... Meunier lenne nekem is a top választásom. Neki egy év múlva le is jár a szerződése, tehát simán mozdítható lehet.

Félek ettől a mercatotól...
Back to top Go down
zetterberg40
Sarri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2019-06-06, 23:38

Szerintem eladjuk. Ő az egyik vezéráldozat Guardiolaért. Vagy nevezzük kárpótlásnak. Másrészt azt gondolom, a klub sem elégedett vele.
Back to top Go down
Tankcsapda
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2019-06-06, 22:27

Mennyire lehet hiteles ez a Cancelo-City 50 milliós pletyka? Mert ha igen: 1. tényleg az FFP miatt engedjük el, és olyasvalaki jön a padra, aki nem igazán tűri a játékosok lázongásait, ez meg azért volt a portugálnál. 2. (és tényleg csak Pep miatt vetődik fel bennem) azért adjuk oda nekik kedvezményesen, hogy valakit elhozzunk onnan, és nyilván Pep lenne a kézenfekvő gondolat. Zseniális lenne, de az FFP miatt a tavalyi mercato tükrében lehet, hogy tényleg aggódhatunk. Higuaínt el kellett volna passzolni valahogy, de rajtunk kívül nincs épkézláb klub, aki irreális összeget kifizet érte. Na mindegy, Trippiernek nem örülnék, túl sok lesz a brit a klubnál, így is eggyel több. Ricardo Pereira, Aurier, Semedo sokkal jobb lenne, de Meunier lenne a legjobb pótlás.
Back to top Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2019-06-06, 11:51

@CsT wrote:
Nyilván egy meccsből nem kell/lehet messzemenőket levonni, de Roncinak jobban állt ez a 2 csatáros CF poszt mint az LWF amit általában nálunk játszik, valahogy lendületesebbnek tűnt és többször tudott üres területre futni. 

Szerintem főleg a játék lendületessége a kulcs. A Realban Mourinho alatt például ugyanúgy Ronival LWF-ből indulva kontráztak szét mindenkit. Mi alapvetően sajnos nem kontrázunk túl jól és a támadásépítéseink is megfontoltabbak, körülményesebb, így nem sokszor adódott előtte a tegnapihoz hasonló szitu a Juventusban. Plusz ugye az is benne van, hogy a svájciak támadni akartak és ez jól megalapozott ennek. Olaszországban a legtöbb csapat nem nyílik ki annyira, mint a Svájciak tegnap.

A portugálok szélsebesen váltanak támadásba és nem kontráznak rosszul, azért jön ki jól Roni két fő erénye közül az egyik (lendületből védőkre ráfutni). Mi a másik erényére építettünk idén elsősorban a fontos meccseken (fejesek). Ha egy kicsit lendületesebbé tudjuk tenni a középpályánkat, akkor szerintem több ilyet láthatunk jövőre a Juventusban is Ronitól.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2019-06-06, 11:25

Nyilván egy meccsből nem kell/lehet messzemenőket levonni, de Roncinak jobban állt ez a 2 csatáros CF poszt mint az LWF amit általában nálunk játszik, valahogy lendületesebbnek tűnt és többször tudott üres területre futni. Persze ehhez kellene, hogy legyen 2 olyan kp-nk aki a védekezést megoldja.

Félixet most láttam életemben másodszor egy teljes meccsen...hát...még egy értelmes labdaátvétele sem volt és kifejezetten lassúnak is tűnt (olyan mint egy fiatalabb Dybala? Very Happy), szóval befuthat a srác, de azért ilyen 100-120 millákról beszélni talán kicsit korai még Smile

Összességében szerintem malacuk volt a luzitánoknak, a védelmük kifejezetten szar volt, ha Svájcnak van egy normálisabb csatára simán verhettek volna 2-3 gólt.
Back to top Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2019-06-06, 10:20

Néztem tegnap a Portugália-Svájc meccset. Néhány észrevétel:

- Ronaldo a kecske, kérdés nem férhet hozzá. 88 válogatott gól :O Ráadásul mindhárom zseniális volt és teljesen más skillek kellettek mindegyikhez. Azért jár a faszkorbács, hogy csíkosban csak a sorfalat tudja kivégezni szabiból...
- Felix teljesen erőtlen és bátortalan volt. Persze első válogatott meccse volt, meg nem izagzán domináltak a portugálok, de a Frankfurt elleni visszavágón is ugyanezt láttam rajta. Szerintem ha valakiért 120 milliót kérnek 19 évesen, az mutassa azt, mint amit Ronaldo, Messi, meg Mbappé mutatott ennyi idősen. Semmiképp nem fizetném ki érte ezt. Hagyjuk egy évet még ott ahol van. A kivásárlási ára nem fog változni, a 120-at meg szerintem senki nem fogja most letenni érte (bár a Cityt rebesgetik).
- Ruben Dias most jobb benyomást tett rám, mint a korábbiakban, összeszedett volt Pepe mellett, nem hibázott annak ellenére, hogy bőven volt nyomás rajtuk. Bár szerintem ő így Demiral / Romero mellett már nincs képben.
- Aki viszont nagyon képben kellene legyen backupként, az Ruben Neves. Egy kibaszott pitbull, nagyon tud hajtani és intelligens előrejátékban is. Nekem nagyon tetszik.
Back to top Go down
_DREAM_
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
_DREAM_

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2019-06-06, 07:39

@Krisz wrote:
Egy kis humorsarok:

Napoli icon Diego Maradona believes ‘I’m the man’ to coach Manchester United but warns Juventus that Paul Pogba ‘doesn’t work hard enough’.
Nonetheless, the Dorados boss told FourFourTwo: “If Manchester [United] need a Coach, I’m the man to do it.
“I know they sell lots of shirts around the world, but they need to win trophies, too. I can do that for them.

Laughing

Na ezt megnézném... Smile 

Közben annyira írják Sarrit mindenhol hogy én már kezdem felkészíteni magamat lelkiekben az érkezésére.  cyclops
Back to top Go down
Malloy
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2019-06-05, 15:04

Biasin (Az interhez közel álló újságíró): "Conte hajlandó Icardinak egy második esélyt adni, azonban ennek egy feltétele van: ügynököt kell váltania."   Twisted Evil
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2019-06-05, 13:33

Egy kis humorsarok:

Napoli icon Diego Maradona believes ‘I’m the man’ to coach Manchester United but warns Juventus that Paul Pogba ‘doesn’t work hard enough’.
Nonetheless, the Dorados boss told FourFourTwo: “If Manchester [United] need a Coach, I’m the man to do it.
“I know they sell lots of shirts around the world, but they need to win trophies, too. I can do that for them.

Laughing
Back to top Go down
Tankcsapda
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2019-06-04, 21:04

Para nagyon terel az edző témáről, tanítania kellene a semmitmondást. Nem hiszem, hogy a héten lesz bejelentés, szerintem valami egyeztetés folyhat a leendő Allegri-utóddal. Ha Momblano tippje beválik...behalok. A B-terv hozzászokott a kék mezhez, annyiba ment csak bele, hogy fekete is legyen benne, így elvileg Pepitanak kellene érkeznie. Nagyon az az érzésem, hogy várnak még Guardiola végső válaszára, arra az esetre, ha nemet mond, Sarrit már erősen melegítik.

Jöjjön egy középpályás, Dybalatól vegyenek fájó búcsút, amit szebbé tesz egy bitang nagy summa, a hézagokat az első kívánságon túl töltsék ki, aztán uzsgyi neki a szezonnak.
Back to top Go down
s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2019-06-04, 14:49

@Téjlor89 wrote:
...Tisztában vagyok vele, hogy hazudni kell az átigazolási időszakban ilyen ügyekben...

igen, kb. ennyit kell belelátni az összes létező nyilatkozatba.

onnan indult az utóbbi 2-3 hozzászólás, hogy kijelentetted, ennyi volt, egyértelműnek tűnik, hogy sarri lesz az edzőnk. hát, szerintem meg ezt a vanity fairen nyilatkozatából kurvára nem lehet leszűrni, legfeljebb a football italia torzította már megint az információt.

a média hitelességével kapcsolatban pedig ezt ajánlom:
https://www.tuttojuve.com/altre-notizie/criscitiello-paratici-comunque-andra-avra-creato-una-spaccatura-questa-volta-non-si-scappa-cazzari-da-una-parte-e-giornalisti-dall-altra-472575

criscitiello, a sportitalia fizetett guruja szó szerint könyörög paraticinek, hogy zárja le ezt a cirkuszt, és jelentse be a klub sarrit. mindezt azért, mert az a mainstream média győzelme lenne a guardiola nevét szajkózó momblano-félék fölött. ha valaki ennyire kétségbeesett, úgy, hogy korábban már több alkalommal is megégette magát*, az nekem két üzenettel bír: egyrészt ezek most sem tudnak semmit, másrészt pedig nem a valós információra kíváncsiak, hanem egyszerűen a saját seggüket féltik. ebből nem következik sem sarri, sem más edző, egyszerűen annyi következik, hogy nincs hiteles információ.

*pl. itt esett pofára a mainstream média:
https://twitter.com/SJP1897/status/1005002893144059904 (a hashtaget is érdemes követni)
https://twitter.com/SJP1897/status/1135521730628325376
illetve pl. gdm ronaldo leigazolását addig nem hozta, amíg az meg nem történt. mindeközben momblano más vonalon tájékozódva az elsők között dobta fel a sztorit. és ezzel nem azt mondom, hogy momblano tévedhetetlen, hanem azt, hogy mindenki a sötétben tapogatózik. a guardiola-sztori sem a klubok oldaláról érkezett, hanem az adidas, illetve a pénzügyi befektetők felől, és a sky/mediaset/sportitalia/gds vonulat elintézte azzal, hogy lófasz igaz belőle, mi sarriról tudunk, guardiola amúgy is lenyilatkozta, hogy marad, a city is cáfolta, nedved is cáfolta, nincs itt semmiféle látnivaló. nem mondanám oknyomozói alaposságnak. na, ezek féltik a seggüket, és ezekre bíztuk magunkat azóta, hogy létezik az internet.
Back to top Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2019-06-04, 14:23

@s4tch wrote:

a vanity fair még csak rá sem kérdezett arra, hogy a juventushoz jön-e, egyszerűen utólag a szerkesztő belebaszta a klub nevét a cikkbe. a football italia meg ennél messzebb ment, ahogy már rengetegszer is megtették. leírom egyértelműen, ha nem lenne világos: a football italia testületileg imád csúsztatni.

illetve ezt figyeld, ha szeretsz jelekből olvasni:
Sarri se la prende con «il concetto di vittoria a ogni costo. Un’estremizzazione che annebbia le menti dei tifosi e di alcuni dirigenti – cosa che mi preoccupa di più. È sport, non ha senso. Non si può essere scontenti di un secondo posto».

ez vajon mire utal? jUvEnTuS?

De ha elvetjük a közvetett infókat és csak a nyilatkozatokra hagyatkozunk, akkor Paratici, egy City board tag és Pep maga tagadta kategorikusan a távozását, kifejezetten a Juventusra kihegyezve a dolgot. Sarri meg folyamatosan ködösít, hazatérésről beszél és mosdatja magát előre. Tisztában vagyok vele, hogy hazudni kell az átigazolási időszakban ilyen ügyekben, de ha ezek után Pep idejön, akkor szerintem fölöslegesen feléget egy csomó hidat maga mögött. Két napja is arról beszélt, hogy miként kezdi majd az új szezont a City.

Amit bemásoltál, abban pedig Sarri elsősorban mosdatja magát, hogy egy trófeát nyert eddigi karrierje során. Ennyi a sztori. Teljesen érthető szerintem. Persze mindenki maga dönti el, hogy mit lát bele.

Egyébként nem ezt csináljuk mind? Jelekből olvasunk az átigazolási időszak alatt. Egyikőnknenk sincs direkt kontaktja senkivel a székházban, maximum azt lehet megválasztani, hogy ki melyik forrásoknak hisz és mennyi ideig hajlandó figyelmen kívül hagyni az ellnkező irányba mutató jeleket. Egy idő után mondjuk az optimizmus átcsap "denial"-ba. Az akkor már necces.

Fingom sincs mit gondoljak a forrásokról, szerintem nagyon kevés infó jut el hozzájuk és mindegyik "jelekből" épít fel egy sztorit és azt szajkózza. Elég könnyű lyukra futni. Persze vannak minőségbeli különbségek források között, de aránylag azért nagy hibaszázalékkal dolgoznak. De ahogy írtam, a nyilatkozatok egy irányba mutatnak. Vagy akkora elterelő manővert vág le a kedves vezetőségünk, hogy ahhoz képes Rommel kutyafasza. Legyen az utóbbi és jöjjön Pep, de engem mostmár meglepne.
Back to top Go down
tjunior
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2019-06-04, 14:06

@s4tch wrote:

igen, a juventus.com is hozta

marotta távozása óta kb. annyi történt, hogy eladtunk pár snecit kurvajó áron, illetve benatiát bagóért. a racionalitás hiányát egyelőre nem látom, csak azt, hogy a mainstream sajtó (sky, sportitalia, mediaset, gds, stb) teljesen vakon van a juventusszal kapcsolatban. azt már korábban is pedzegették többen, hogy marotta lehetett az, aki a sajtót etette a hírekkel, ez mostanra nagyjából egyértelmű.

én akkor értékelném a mostani vezetést, ha érdemben történik valami. a sajtóhírekre tavaly nyár óta, amikor di marzio és a többiek csak röhögtek a cr-pletykákon, képtelenség alapozni.
Lehet, hogy tévedek, de egyedül Sturarot adtuk el jó áron Marotta távozása után, amit lehet majd visszafizetünk nekik Romeroval kapcsolatban. Orsolini, Cerri, Audero megállapodások meg még bőven Marotta ittléte alatt kötettek. A racionalitás hanyatlását nekem már Allegri ellengedése is mutatja ez már bőven az érdemben történik valami kategória. Amúgy nyilván szeptemberben kellene  értékelni a helyzetet de fenntartom hogy megváltoztak a dolgok és rossz irányba indultun el a vezetőség. Lehet vészmadárkodásnak tűnik de én tényleg ezt érzem.
Back to top Go down
s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2019-06-04, 13:57

@Téjlor89 wrote:
Hivatalos bejelentésig biztos, hogy nem is fogja kimondani azt a szót, hogy Juventus. Ha régi az interjú, akkor viszont tényleg egyértelmű kavarás, bár az elárulásról szóló passzusok szerintem sokat sejtetnek.

a vanity fair még csak rá sem kérdezett arra, hogy a juventushoz jön-e, egyszerűen utólag a szerkesztő belebaszta a klub nevét a cikkbe. a football italia meg ennél messzebb ment, ahogy már rengetegszer is megtették. leírom egyértelműen, ha nem lenne világos: a football italia testületileg imád csúsztatni.

illetve ezt figyeld, ha szeretsz jelekből olvasni:
Sarri se la prende con «il concetto di vittoria a ogni costo. Un’estremizzazione che annebbia le menti dei tifosi e di alcuni dirigenti – cosa che mi preoccupa di più. È sport, non ha senso. Non si può essere scontenti di un secondo posto».

ez vajon mire utal? jUvEnTuS?
Back to top Go down
zetterberg40
Sarri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2019-06-04, 12:50

@Téjlor89 wrote:

Koulibaly szerintem drágább lenne, mint De Ligt, ismerve a kapcsolatunkat ADL-lel. Ugyanezért nem lesz szerintem semmi SMS-ből sem. Az a szerencsétlen Lotito egy ilyen szezon után is 100 milla körüli összeget akar érte, ha igazak a hírek. Nagy idióta volt SMS tavaly nyáron, hogy aláírta a hosszabbítást. Rá fog rohadni a Laziora és belefásul a közegbe. Egy ilyen szeon után 60-nál többet mondjuk biztos nem adnék érte Paraticiék helyében.

Icardi rohadjon meg, ahol van.

Pogbaval kapcsolatban is vannak kétségeim. Lehet, hogy csak a United közeg nem fekszik neki, viszont Mourinho távozása után sem sokat javult a hozzáállása, ami nyugtalanító. Az , hogy a United prémiumot akar realizálni az eladásán három fos szezon után pedig egy vicc. Remélem ebben nem leszünk partnerek. 

Én egy Ndombele - De Ligt mercatoval elégedett lennék. Nem feltétlenül reális, mert mindkettőre hatalms a kereslet éd bármelyik leigazolása komoly fegyvertény lenne. Áldozat lehet Sandro (Spinazzolanak odaadjuk a kezdőt), Pjanic (Bentancur/Can közül egynek odaadjuk a kezdőt), vagy Dybala. 

Bentancurt egyébként én megnézném registában huzamosabban. Tavaszra levetkőzte a felelőtlen labdaeladásait, folyamatosan fejlődik a srác. Gyos fejben, nyomás alatt is tud játszani és a védekező statjai kifejezetten jók. Néha még nagyon el tud tűnni, de ha állandósítani tudja azt a formát, amit mondjuk Amszterdamban mutatott, akkor simán jók vagyunk. Szerintem nincs benne elég penge ahhoz, hogy előrébb játsszon és kulcspasszokat szórjon (mondjuk Pjaniccal ellentétben), de azt rábíznám Ramseyre.

Én csak ismételni tudom magam. A Ronci biznisz óta bármit IS el tudok képzelni. Agnelli nem viccel/nem a levegőbe beszél, amikor a célokat ecseteli. Marha nehéz meló a pl pénzek és a spanyol nagyok mellett, de szerintem kb a lehetetlennel is szembe megy. Felzárkózás minden áron, külön utas modellel. Magyarul ha Pogba vissza akar jönni és a klub is akarja, akkor úgyis megvalósítható a biznisz. Higuain kb mindent mondott a Juvera, csak jót nem, mégis fejvesztve rohant Torinoba az első hívó szóra. Ha Koulibaly le akar lépni Nápolyból, akkor le fog. Sarri ugyanez: ugyan szerintem egyáltalán nem célpont a padunkra, de valószínűleg Higanyhoz hasonlóan azonnal jönne, függetlenül a múltbéli nyilatkozataitól.

A pénzem magabiztosan Pep érkezésén van. Emellett szerintem jön egy marketingben erős, felkapott játékos is, távozó oldalon vezéráldozatnak tippelem a Dybala, Pjanics, Cancelo triót.
Back to top Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2019-06-04, 12:49

@s4tch wrote:

https://www.vanityfair.it/sport/calcio/2019/06/04/maurizio-sarri-intervista-vanity-fair

az eredeti interjúban sarri egy kurva szót sem ejt a juventusról, sőt, az el-győzelemhez sem gratulálnak neki. kíváncsi vagyok, mikor készült ez az interjú.

Hivatalos bejelentésig biztos, hogy nem is fogja kimondani azt a szót, hogy Juventus. Ha régi az interjú, akkor viszont tényleg egyértelmű kavarás, bár az elárulásról szóló passzusok szerintem sokat sejtetnek.

Aki viszont többször és egyértelműen kimondta azt a szót, hogy Juventus, az Guardiola. Csak épp abban a kontextusban, hogy nem jön Torinóba.
Back to top Go down
s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2019-06-04, 12:47

@Téjlor89 wrote:
https://www.football-italia.net/138910/sarri-drops-juve-hint

Szerintem most van vége. Ez nagyon egyértelműnek tűnik.

Ezek után szeretnénk egy nagyon fasza mercatot, kedves vezetőség!
https://www.vanityfair.it/sport/calcio/2019/06/04/maurizio-sarri-intervista-vanity-fair

az eredeti interjúban sarri egy kurva szót sem ejt a juventusról, sőt, az el-győzelemhez sem gratulálnak neki. kíváncsi vagyok, mikor készült ez az interjú.
Back to top Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2019-06-04, 12:39

https://www.football-italia.net/138910/sarri-drops-juve-hint

Szerintem most van vége. Ez nagyon egyértelműnek tűnik.

Ezek után szeretnénk egy nagyon fasza mercatot, kedves vezetőség!
Back to top Go down
exchaby
Segédedző
Segédedző
exchaby

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2019-06-04, 12:33

Khedirából is lehetne pénzt csinálni, bérköltséget csökkenteni...

Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2019-06-04, 12:27

@zetterberg40 wrote:
Szerintem jó eséllyel nemcsak Pep, hanem már új igazolások és egy nagy távozó is le van boltolva a háttérben. Nyugalom, idő kérdése.

Momblano ugye korábban bedobta a Koulibaly, Pogba, Ivardi hármas nevét. Ezek közül tegnap Di Marzio Pogba visszatérésére állt rá.

A fórum kedvencét, Rodrit úgy néz ki kivásárolja a City az Atletiből. Gondolom ő már Pochettino kívánsága:P

Koulibaly szerintem drágább lenne, mint De Ligt, ismerve a kapcsolatunkat ADL-lel. Ugyanezért nem lesz szerintem semmi SMS-ből sem. Az a szerencsétlen Lotito egy ilyen szezon után is 100 milla körüli összeget akar érte, ha igazak a hírek. Nagy idióta volt SMS tavaly nyáron, hogy aláírta a hosszabbítást. Rá fog rohadni a Laziora és belefásul a közegbe. Egy ilyen szeon után 60-nál többet mondjuk biztos nem adnék érte Paraticiék helyében.

Icardi rohadjon meg, ahol van.

Pogbaval kapcsolatban is vannak kétségeim. Lehet, hogy csak a United közeg nem fekszik neki, viszont Mourinho távozása után sem sokat javult a hozzáállása, ami nyugtalanító. Az , hogy a United prémiumot akar realizálni az eladásán három fos szezon után pedig egy vicc. Remélem ebben nem leszünk partnerek. 

Én egy Ndombele - De Ligt mercatoval elégedett lennék. Nem feltétlenül reális, mert mindkettőre hatalms a kereslet éd bármelyik leigazolása komoly fegyvertény lenne. Áldozat lehet Sandro (Spinazzolanak odaadjuk a kezdőt), Pjanic (Bentancur/Can közül egynek odaadjuk a kezdőt), vagy Dybala. 

Bentancurt egyébként én megnézném registában huzamosabban. Tavaszra levetkőzte a felelőtlen labdaeladásait, folyamatosan fejlődik a srác. Gyos fejben, nyomás alatt is tud játszani és a védekező statjai kifejezetten jók. Néha még nagyon el tud tűnni, de ha állandósítani tudja azt a formát, amit mondjuk Amszterdamban mutatott, akkor simán jók vagyunk. Szerintem nincs benne elég penge ahhoz, hogy előrébb játsszon és kulcspasszokat szórjon (mondjuk Pjaniccal ellentétben), de azt rábíznám Ramseyre.
Back to top Go down
zetterberg40
Sarri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2019-06-04, 12:13

Szerintem jó eséllyel nemcsak Pep, hanem már új igazolások és egy nagy távozó is le van boltolva a háttérben. Nyugalom, idő kérdése.

Momblano ugye korábban bedobta a Koulibaly, Pogba, Ivardi hármas nevét. Ezek közül tegnap Di Marzio Pogba visszatérésére állt rá.

A fórum kedvencét, Rodrit úgy néz ki kivásárolja a City az Atletiből. Gondolom ő már Pochettino kívánsága:P
Back to top Go down
s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2019-06-04, 11:48

@tjunior wrote:
...( egyáltalán biztos hogy be lesz zárva?)...
igen, a juventus.com is hozta

marotta távozása óta kb. annyi történt, hogy eladtunk pár snecit kurvajó áron, illetve benatiát bagóért. a racionalitás hiányát egyelőre nem látom, csak azt, hogy a mainstream sajtó (sky, sportitalia, mediaset, gds, stb) teljesen vakon van a juventusszal kapcsolatban. azt már korábban is pedzegették többen, hogy marotta lehetett az, aki a sajtót etette a hírekkel, ez mostanra nagyjából egyértelmű.

én akkor értékelném a mostani vezetést, ha érdemben történik valami. a sajtóhírekre tavaly nyár óta, amikor di marzio és a többiek csak röhögtek a cr-pletykákon, képtelenség alapozni.
Back to top Go down
tjunior
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2019-06-04, 10:39

@LeRoi10 wrote:

Csak a sajtó. Az volt a téma, hogy holnap bejelentés, jövőhét pénteken pedig bemutatás (le lesz zárva a múzeum és nem lesz stadiontúra sem "karbantartás" miatt)
Mondjuk ez a múzeumos sztori is elég belemagyarázós. Valamelyik firkász kitalálta, hogy hát tuti azért lesz bezárva a múzeum ( egyáltalán biztos hogy be lesz zárva?) mert bemutatják az új edzőt. Mindez miért? Mert az edző személye akkora durranás lesz, hogy le kell zárni a fél stadiont....legyen így.
Akárki is lesz az edző én tartom hogy Kobra távozása után vagy inkább azóta amióta nem ő irányít, látványosan tűnik el a racionalitás a klubvezetésből.
Back to top Go down
LeRoi10
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
LeRoi10

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2019-06-03, 23:51

@Tankcsapda wrote:
Én nagyon sajnálnám, ha nem Pep lenne az edző. Nem azért, mert ne lenne más jó opció, csak rohadt kíváncsi vagyok, mire menne a mi keretünkkel. Plusz azért ha nem is garancia a scudettora, de Conteval szemben kb. bárkinél nagyobb esélye lenne a címvédés(ek)re. Persze Sarri is, ha sikerül gyorsan a saját képére formálnia a csapatot, és az utolsó nápolyi évét hozza (plusz a mi keretünk erősebb), akkor megint csak sanszos lehet a címvédés. De ha jön, akkor ne ragaszkodjon már a volt játékosai leigazolásaihoz, beleértve Higuaínt is.
Nem holnapra ígérték az új edzőt?
Csak a sajtó. Az volt a téma, hogy holnap bejelentés, jövőhét pénteken pedig bemutatás (le lesz zárva a múzeum és nem lesz stadiontúra sem "karbantartás" miatt)
Back to top Go down
Tankcsapda
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2019-06-03, 23:41

Én nagyon sajnálnám, ha nem Pep lenne az edző. Nem azért, mert ne lenne más jó opció, csak rohadt kíváncsi vagyok, mire menne a mi keretünkkel. Plusz azért ha nem is garancia a scudettora, de Conteval szemben kb. bárkinél nagyobb esélye lenne a címvédés(ek)re. Persze Sarri is, ha sikerül gyorsan a saját képére formálnia a csapatot, és az utolsó nápolyi évét hozza (plusz a mi keretünk erősebb), akkor megint csak sanszos lehet a címvédés. De ha jön, akkor ne ragaszkodjon már a volt játékosai leigazolásaihoz, beleértve Higuaínt is.
Nem holnapra ígérték az új edzőt?
Back to top Go down
s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2019-06-03, 18:44

de, lehet: tudja, hogy a keret fontosabb, mint az edző, és sarri egyébként nem rossz edző.

lassan kezdem én is feladni a reményt.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2019-06-03, 18:21

Én a "jól értesülteknek" már nem hiszek el semmit. Egyedül abban reménykedek, hogy Agnelli nem lehet akkora lúzer fasz, hogy Sarrira cseréljük le Allegrit.

Bevásárlóközpont - Page 34 61753213_2327658573988731_1149136659166527488_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent-frt3-1
Back to top Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2019-06-03, 18:11

@LeRoi10 wrote:
“Chelsea will let Sarri go today & before wednesday he will sign for Juventus...according to the manager of Sarri. But I have different info.”
“Pep’s closest friends, have always said there is nothing happening. But I have got info direct from people at Juve. My name is still Pep because of my info.”
[Momblano]

Momblano tényleg a végletekig elmegy Very Happy

Vagy felrakjuk az Olümposzra, vagy ennyi volt a karrierje ezek után Very Happy

Legyen neki igaza!
Back to top Go down
LeRoi10
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
LeRoi10

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2019-06-03, 18:01

“Chelsea will let Sarri go today & before wednesday he will sign for Juventus...according to the manager of Sarri. But I have different info.”
“Pep’s closest friends, have always said there is nothing happening. But I have got info direct from people at Juve. My name is still Pep because of my info.”
[Momblano]

Momblano tényleg a végletekig elmegy Very Happy
Back to top Go down
zetterberg40
Sarri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2019-06-03, 17:55

@Téjlor89 wrote:

Én hatalmas Andrea Agnelli fan vagyok már egy ideje. De ha ez az egész Sarri dolog csak egy óriási kaliberű elterelő hadművelet volt és tényleg elhoznak egy top top nevet ilyen csendben, akkor még nagyobb AA-fan leszek. Azért ez példátlan lenne. Momblanot leszámítva minden jegyzett guru és az összes médium Sarrit mondja egyöntetűen. Félek, hogy csak a reményhal beszél sok Juve drukkerből már. 

Szerinted benne van a pakliban egy Pep? Teljesen össze vagyok zavarodva Very Happy

Azért mostmár remélem pár napon belül megoldódik a kérdés. Megviseli az idegrendszerem.

Benne van. Mondjuk én a kivételt képviselem, de szerintem 95%, hogy Pep lesz az új edző. 
Én azoknak hiszek, akik jó előre megmondták Pjanics, Higuain és Ronaldo szerződtetését. Ők azok, akik Guardiolat most ugyanannyira bizton állítják.
Back to top Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2019-06-03, 17:50

@zetterberg40 wrote:
Nyugalom.

Vihar előtti csend. Agnelliék beetették a sajtót alaposan.  cheers

Én hatalmas Andrea Agnelli fan vagyok már egy ideje. De ha ez az egész Sarri dolog csak egy óriási kaliberű elterelő hadművelet volt és tényleg elhoznak egy top top nevet ilyen csendben, akkor még nagyobb AA-fan leszek. Azért ez példátlan lenne. Momblanot leszámítva minden jegyzett guru és az összes médium Sarrit mondja egyöntetűen. Félek, hogy csak a reményhal beszél sok Juve drukkerből már. 

Szerinted benne van a pakliban egy Pep? Teljesen össze vagyok zavarodva Very Happy

Azért mostmár remélem pár napon belül megoldódik a kérdés. Megviseli az idegrendszerem.
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime

Back to top Go down

Bevásárlóközpont
Back to top 
Page 34 of 35Go to page : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35  Next