Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+17
tjunior
EsztéNégy
Téjlor89
Tankcsapda
virracocha
_Tyler
Krisz
CsT
zetterberg40
bombahoppa
vektra
simoon
LeRoi10
DartagnanX
Malloy
_DREAM_
Petike007
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2020-07-26, 20:15

Krisz írta:


A Florenzi, Locatelli, Allan sor esetleg megjátszható, ha már a realitások talaján vagyunk, bár kérdéses, hogy ADL egyáltalán szóba áll velünk (visszaküldhetnénk neki esetleg a Malacot, hahaha). Egy Pereiraval, SMSsel tarkított sor meg 120 milla alsó hangon, egy 100 milla mínuszos mercato viszont elég esélytelennek tűnik, mivel ha egyáltalán van igény a selejtjeinkre akkor se fog befolyni sok értük.

Szerintem azért SMS beleférhet Florenzi és Locatelli mellett. Itt az a kérdés, hogy Costat mennyiért sikerül elpasszolni, Danilot sikerül-e minimális minusvalenzaval elengedni (tartok tőle, hogy Florenzi vagy bármilyen más jobbhátvéd miatta szóba sem kell, hogy jöjjön), ha Ramseyt elengedjük, mennyiért tudjuk. Ha mindhármójukat sikerülne tisztességes összegért eladni, akkor azért SMS egyáltalán nem kizárt. A Lazionak biztosan fel tudunk ajánlani 1-2 játékost, kár, hogy Danilo és Ramsey fizetését a büdös életben nem tudnák finanszírozni. Rugani, De Sciglio, Romero, Mandragora, Pjaca, azért lennének opciók, nem hiszem, hogy mindenkire nemet mondanának, nem olyan bő a keretük.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2020-07-26, 09:16

LeRoi10 írta:
Ebéd után jól lakva a mercaton gondolkoztam én is. Pletykákat figyelembe véve, racionálisan gondolkozva de azért picikét a szívemre is hallgatva, én az alábbi bizniszekben látok rációt. Nyilván ha jobban hallgatnék a szívemre cifrább is kijönne és jó pár pont más lenne (Jimenez, Danilo, Ramsey, Bernicia, Morata) 

Douglas Costa + $ (10-15 m)  -> Raúl Jimenez
Bernicica + $$ (25-30 m)  + primaverás -> Zaniolo + primaverás
Romero + Perin + primaverás ->  Locatelli + Müldür
Matuidi + $$$$$ (40-50 m ) -> Aouar

+ Takarítás: Pjaca, Higuain, Khedira, DS

Keret:

KAP: Csecs, Buffon, Pinsoglio

JHV: Cuadrado, Danilo, Müldür
BHV: Alex Sandro, Pellegrini
KH: Chiellini, Bonucci, Rugani, Demiral, De Ligt

KK: Arthur, Bentancur, Locatelli, Rabiot, Ramsey, Aouar

Támadók: Kulusevski, Ronaldo, Dybala, Jimenez, Zaniolo



Kár, hogy Mandragora térde szétszakadt. Így már tuti lemondunk róla...
Ez rendben van. Danilot 100 hogy nem adjuk, olyan minusvelzáért tudnánk csak elpasszolni ha egyáltalán eltudnánk passzolni bárkinek is amit a költségvetés nem engedhet meg magának, ránk fog rohadni 2024ig. Alex Sandrot én hirtelen haragomban imán cserélném Tagliaficora de ha lehiggadok akkor azt mondom ha nem lóg ki a bele Sándorunk még mindig érték. Ruganival nem tudom mit mondjak, 5. középhátvédnek jó, kérdés akar-e ő még kezdeni valamit a karrierjével vagy elfogadja ezt a státuszt. Ha nem egy Romagna is megfelelne ebbe a pozícióba, ő aszem saját nevelésnek számítana.
A kp viszont sok és nem érzem reálisnak. Remzit szerintem simán el tudnánk passzolni valamelyik Pl középcsapatnak még talán a  fizetése se lenne gond. Matyika játékát nézve jópárszor nem tudjuk milyen sportágat művel de legalább van, Remzi meg otthon heveri ki az éppen aktuális sérülését. Szerintem Artúr, Benta, Locatelli, Rabiotm Matyika, primaverás arc a realitás.
Zaniolo a legrosszabbkor ment végig a félpályától a kapuig, szóval nem tudom lenne rá pénzünk, erősen hisztiznie kell, hogy itt kezdje a felkészülés. Jimenezt nem vágom de nekem még mindig opció a malaccal való hosszabbítás ha belemegy jelentős fizetéscsökkentésbe.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2020-07-25, 21:12

LeRoi10 írta:
A fiatalítással kapcsolatban pedig pont az a véleményem, hogy most nyáron fog eldőlni a kérdés. Ha Higany, Khedira, Matuidi, Douglas Costa is marad Chiellinin, Bonuccin, Roncin felül, akkor igen is lesz gond.

Ha nem igazolunk senki mást, akkor is ki tudunk állítani egy ~23 átlagéletkoros gerincet: Csecs - De Ligt, Demiral, Pellegrini - Benő, Rabiot, Artúr - Kula, Dybala, ezért mondon hogy ez nem a 2010es férgek esete.

LeRoi10 írta:
Jimenezzel kapcsolatban nagyon szkeptikus voltam.
Az egyik leginkább alulértékelt csatár, közben kis túlzással Lewandowskival egy kategória. A céges PL fantasy football miatt figyeltem a farkasok meccseit. Traore (és a régi kedvenc Moutinho) mellett a csapat legjobbja. Mellesleg Mendez jól összehordta oda a spílereket: Traore, Moutinho, Jimenez, Neves...

LeRoi10 írta:
Bernát nekem nagy szerelmem, de el kell ismerni, hogy valami nincs rendben nála fejben pedig a kvalitásai megvannak.
Persze, simán indokolt lehet, hogy kiszálljunk Bernátból, én csak amiatt fázom tőle, hogy az ő meg Koszta helyére két 20 éves kölyök lenne jövőre ráadásul az egyik frissen szakadt térddel. Zaniolo tavaly még bulika miatt lett kibaszva az azurriniből Kennel együtt. Ramsey viszont még annyi ideig sem egészséges mint Koszta, ha meg épp igen akkor hulladék. Ha őt sikerülne elpasszolni akkor és a helyére jönne Zaniolo akkor sokkal jobban járnánk minden tekintetben.

LeRoi10 írta:
Reálisan végiggondlva ha Jimenez, Zaniolo és Locatelli már jön, Khedira, Higany, DC megy akkor én már boldog ember leszek.

Ámen!

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2020-07-25, 19:07

Krisz írta:


Nem rossz, mondjuk Aouarral várnék még egy évet, kicsit overkill egy alapvetően 433hoz - amiben nincs helye - szélre kirakva meg nem tudom mit nyújtana. Zaniolo sem az az echte szélső, ezért inkább megtartanám Bernátot és Ramzit próbálnám elsózni, meg inkább valami rohamnégert néznék. Egyébként Pogba szerződése jövőre lejár, én meghívnám a sertést egy ebédre az Adrián.

Ki ez a Müldür? RB-ben Lirola rémlik nekem, ha meg Daniló marad, akkor még egy RB megint csak luxus.

Edit: Ha leigazoljuk Locatellit és Zaniolot, akkor még 5 év múlva is lehet egy ilyen kezdőnk: Csecs - ???, De Ligt, Demiral, Pellegrini - Locatelli, Bentancur, Rabiot - Zaniolo, Dybala, Kula. Ez 2 igazolás. Ezért mondom, hogy nem nagyon kell az átlagéletkor meg fiatalítás miatt aggódni.
Szerintem is a realitás az, hogy Matuidi marad egyelőre. Nem fogunk egyszerre 3 játékost kitenni a középpályáról. Khedira és Matuidi közül pedig a rendelkezésre állás alapján Matuidi nyer nálam.

A fiatalítással kapcsolatban pedig pont az a véleményem, hogy most nyáron fog eldőlni a kérdés. Ha Higany, Khedira, Matuidi, Douglas Costa is marad Chiellinin, Bonuccin, Roncin felül, akkor igen is lesz gond.

Jimenezzel kapcsolatban nagyon szkeptikus voltam. Kicsit jobban utánanéztem és hát meggyőzött. 1,9 magas, de ahhoz képest nem túl lassú. Piszok jól fejel, jól tartja meg a labdát, kapuval háttal jól osztogat a szélre. Védekezésnél ha úgy van nem a félpályán álldogál. Új lehetőségeket nyitna támadásban. Főleg akkor lenne érdekes ha Dybalával cserélnék egymást. Ha Douglas Costáért meg tudnánk szerezni, az kész főnyeremény lenne. 2018 óta nincs rögzített sérülése transfermarkton. Idén 37/37, tavaly 38/38, tavalyelőtt 33/34 bajnokin játszott. 29 évesen utolsó nagy szerződését írhatja alá, BL-ben játszhatna. Biztos meg lehetne győzni. Más kérdés, hogy DC miért is kellene a Wolvesnak és miért is áldoznák be az egyik kulcsjátékosukat, akinek '23-ig van élő szerződése.

Bernát nekem nagy szerelmem, de el kell ismerni, hogy valami nincs rendben nála fejben pedig a kvalitásai megvannak. Bármennyire szar kimondani, de lehet, hogy neki pont a Roma-Lazio szint való. Amolyan Immobile-féle spíler simán lehetne belőle.

Müldürről nem pletykálnak sehol, de  a Sassol elleni meccs óta sunáznám. Sassoltól már igazoltunk érdekes török fiatalt. Neki is jobban utánanéztem. Jöhetne, ő volt akit szívemre hallgatva írtam fel. Szóval egyelőre nyugodtan átírhatjuk a nevét DS-re a keretben.

Arthur, Kulusevski a zsebünkben, Pellegrini szintén a mienk. Reálisan végiggondlva ha Jimenez, Zaniolo és Locatelli már jön, Khedira, Higany, DC megy akkor én már boldog ember leszek.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2020-07-25, 16:54

LeRoi10 írta:
Ebéd után jól lakva a mercaton gondolkoztam én is. Pletykákat figyelembe véve, racionálisan gondolkozva de azért picikét a szívemre is hallgatva, én az alábbi bizniszekben látok rációt. Nyilván ha jobban hallgatnék a szívemre cifrább is kijönne és jó pár pont más lenne (Jimenez, Danilo, Ramsey, Bernicia, Morata) 

Douglas Costa + $ (10-15 m)  -> Raúl Jimenez
Bernicica + $$ (25-30 m)  + primaverás -> Zaniolo + primaverás
Romero + Perin + primaverás ->  Locatelli + Müldür
Matuidi + $$$$$ (40-50 m ) -> Aouar

+ Takarítás: Pjaca, Higuain, Khedira, DS

Keret:

KAP: Csecs, Buffon, Pinsoglio

JHV: Cuadrado, Danilo, Müldür
BHV: Alex Sandro, Pellegrini
KH: Chiellini, Bonucci, Rugani, Demiral, De Ligt

KK: Arthur, Bentancur, Locatelli, Rabiot, Ramsey, Aouar

Támadók: Kulusevski, Ronaldo, Dybala, Jimenez, Zaniolo



Kár, hogy Mandragora térde szétszakadt. Így már tuti lemondunk róla...

Nem rossz, mondjuk Aouarral várnék még egy évet, kicsit overkill egy alapvetően 433hoz - amiben nincs helye - szélre kirakva meg nem tudom mit nyújtana. Zaniolo sem az az echte szélső, ezért inkább megtartanám Bernátot és Ramzit próbálnám elsózni, meg inkább valami rohamnégert néznék. Egyébként Pogba szerződése jövőre lejár, én meghívnám a sertést egy ebédre az Adrián.

Ki ez a Müldür? RB-ben Lirola rémlik nekem, ha meg Daniló marad, akkor még egy RB megint csak luxus.

Edit: Ha leigazoljuk Locatellit és Zaniolot, akkor még 5 év múlva is lehet egy ilyen kezdőnk: Csecs - ???, De Ligt, Demiral, Pellegrini - Locatelli, Bentancur, Rabiot - Zaniolo, Dybala, Kula. Ez 2 igazolás. Ezért mondom, hogy nem nagyon kell az átlagéletkor meg fiatalítás miatt aggódni.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2020-07-25, 13:41

Ebéd után jól lakva a mercaton gondolkoztam én is. Pletykákat figyelembe véve, racionálisan gondolkozva de azért picikét a szívemre is hallgatva, én az alábbi bizniszekben látok rációt. Nyilván ha jobban hallgatnék a szívemre cifrább is kijönne és jó pár pont más lenne (Jimenez, Danilo, Ramsey, Bernicia, Morata) 

Douglas Costa + $ (10-15 m)  -> Raúl Jimenez
Bernicica + $$ (25-30 m)  + primaverás -> Zaniolo + primaverás
Romero + Perin + primaverás ->  Locatelli + Müldür
Matuidi + $$$$$ (40-50 m ) -> Aouar

+ Takarítás: Pjaca, Higuain, Khedira, DS

Keret:

KAP: Csecs, Buffon, Pinsoglio

JHV: Cuadrado, Danilo, Müldür
BHV: Alex Sandro, Pellegrini
KH: Chiellini, Bonucci, Rugani, Demiral, De Ligt

KK: Arthur, Bentancur, Locatelli, Rabiot, Ramsey, Aouar

Támadók: Kulusevski, Ronaldo, Dybala, Jimenez, Zaniolo



Kár, hogy Mandragora térde szétszakadt. Így már tuti lemondunk róla...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2020-07-25, 11:54

Tankcsapda írta:
Kíváncsi vagyok, mit fog hozni a szeptember, annyi látszik, hogy Paratici jól mondta, a csereügyletek előtérbe fognak helyeződni. Számítok arra, hogy PL-klubbal bizniszelünk, szerintem az Atalanta-Lazio-Roma trió egyikével is kötünk valami hasonlót, mint amit a Barcaval.
Nem lenne érdemes nagytakarításba fogni, akkor a következő szezon is transition year lenne, annyira sok időbe telne, míg az új játékosok megszoknák a csapatot. De azért az eladásra lennének jelöltek, nálam Danilo, De Sciglio, Khedira/Matuidi, Ramsey és Costa lennének az áldozatok. Illetve Ruganit se felejtsük ki, egyik félnek sem jó, hogy még Sarri is 5. számú védőként számol vele. Nálam ők lennének a beáldozandók. Mondjuk közülük csereüzlettel Danilot nehéz lesz értékesíteni, plusz nem tudom, hogy miután három nagycsapatnál nem sikerült feltörnie, kinek fog kelleni. Én egy Ricardo Pereira/Florenzi, Locatelli, Allan/SMS sorral elégedett lennék, plusz Luca Pellegrinit beállítjuk Sandro mögé, ha a realitások talaján próbálok maradni, bár ez sem reális, mivel jobbhátvéd szerintem nem fog érkezni. Egyébként ha Sandrot Alabara cserélnénk, azt nem utasítanám vissza, Davies miatt szerintem ő már nem lesz alapbalhátvéd Münchenben.

A Florenzi, Locatelli, Allan sor esetleg megjátszható, ha már a realitások talaján vagyunk, bár kérdéses, hogy ADL egyáltalán szóba áll velünk (visszaküldhetnénk neki esetleg a Malacot, hahaha). Egy Pereiraval, SMSsel tarkított sor meg 120 milla alsó hangon, egy 100 milla mínuszos mercato viszont elég esélytelennek tűnik, mivel ha egyáltalán van igény a selejtjeinkre akkor se fog befolyni sok értük.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2020-07-25, 11:36

Kíváncsi vagyok, mit fog hozni a szeptember, annyi látszik, hogy Paratici jól mondta, a csereügyletek előtérbe fognak helyeződni. Számítok arra, hogy PL-klubbal bizniszelünk, szerintem az Atalanta-Lazio-Roma trió egyikével is kötünk valami hasonlót, mint amit a Barcaval.
Nem lenne érdemes nagytakarításba fogni, akkor a következő szezon is transition year lenne, annyira sok időbe telne, míg az új játékosok megszoknák a csapatot. De azért az eladásra lennének jelöltek, nálam Danilo, De Sciglio, Khedira/Matuidi, Ramsey és Costa lennének az áldozatok. Illetve Ruganit se felejtsük ki, egyik félnek sem jó, hogy még Sarri is 5. számú védőként számol vele. Nálam ők lennének a beáldozandók. Mondjuk közülük csereüzlettel Danilot nehéz lesz értékesíteni, plusz nem tudom, hogy miután három nagycsapatnál nem sikerült feltörnie, kinek fog kelleni. Én egy Ricardo Pereira/Florenzi, Locatelli, Allan/SMS sorral elégedett lennék, plusz Luca Pellegrinit beállítjuk Sandro mögé, ha a realitások talaján próbálok maradni, bár ez sem reális, mivel jobbhátvéd szerintem nem fog érkezni. Egyébként ha Sandrot Alabara cserélnénk, azt nem utasítanám vissza, Davies miatt szerintem ő már nem lesz alapbalhátvéd Münchenben.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2387
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2020-07-23, 11:09

Lehető legrosszabbkor rúgta...

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2020-07-23, 10:04

https://twitter.com/wesleynd2/status/1286052586756485122
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2020-07-22, 19:48

Krisz írta:


Spinazzola szerintem soha többet nem lesz Juve játékos. Én is csípem, de ő igazából wingbackben tud alkotni (nem véletlen akarták a fergek), konzervatívabb LBben sokkal jobban kijönnek a védekezésbeli hiányosságai. Nem hiszem hogy ő a robot akit keresünk.

Ez a spirito dolog mar nehezebb ügy, ahhoz szerintem egy jobb utánpótlás meg egy más karakterű edző kellene. Ez utóbbi meg szinte biztosan nem lesz egyhamar, Paratici tegnap erősítette meg Sarri pozícióját. Az utánpótlás amúgy szerintem jó úton halad. Vannak kézzel fogható eredmények, a keret se a 28-30as nonamekkel van már tele. Muratore még sanszosan felinflált árak mellett se egy rossz teljesítmény. Kis szerencsével pár év múlva Pirloval együtt talán páran a nagycsapatban is komoly szerepet vállalnak majd.

Cuadrado jóval előrébb játszik alapvetően, most mégis beleszokott a védekezőbb szerepbe. Szerintem idővel hozzászokna Spinazzola is, de szerintem sem fogjuk visszahozni. Viszont nagyon gyorsan kellene hozni hasonló szellemű játékosokat. Én azt sem bánnám, ha kicsit gyengülne is a keret ezen az áron, és a Ramsey-féle igazolások helyett 1-2 fiatal tehetséggel egészítenénk ki a kispadot (komolyan, Padoinnak több haszna volt, mint mondjuk Danilonak vagy Ramseynek). Mondjuk ha kezdetnek két középpályást még elengednénk (Khedira/Matuidi-Ramsey), az egyik komolyabb név, a másik egy fiatal olasz kölyök lehetne. Persze szép álom, és Sarrival a fedélzeten az is marad. Pep annyival kapásból jobb lett volna, hogy ő nem szarozott volna a fiatalokat felhozni, gyanítom, túl sokat kért, amire már nem volt fedezet a kasszában. Mert azt Paratici sem gondolhatja komolyan, hogy beetetheti a szurkolókat azzal, hogy Sarri volt az első számú jelölt.
Nem tudom, remélhetőleg az utánpótlás nemcsak vételárak csökkentésére lesz használva, a klub anyagi helyzetét is megkönnyítené, ha 1-2 hatszámjegyű fizetéssel rendelkező játékossal bővülne a keret. De a költségcsökkentésről jut eszembe: én is bírnám Florenzit. Na nem mintha ő lenne a jobbhátvéd elitigazolás (bár ki tudja), de sokkal jobb lenne, mint Danilo vagy DS, plusz egy olasz, és nagyon sok poszton tudna játszani, Sarri jól járna vele.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2020-07-22, 17:43

Egy Tesco gazdaságos Florenzi a padra? Én őt mindig is sunáztam, a Valencicának nem kell, gondolom a Lóma is megválna tőle. 3 milla a lómai fizetése, pont ennyit keres Desci, Daniló meg 4+1et, szerintem bármelyikhez képest előrelépés (mondjuk amiatt kicsit kérdéses, hogy miért rakták ki annak ellenére, hogy echte római, ex-csk).

Petike007 and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2020-07-21, 22:15

zetterberg40 írta:


Potenciál alapján kellene szétnézni a piacon. Dest a kevés info ellenére szimpi opció, építhető lenne Pulika mögött/mellett.

Akár. Én amúgy a sebességet meg a fizikumot kicsit előtérbe helyezném a keresett profiloknál. Egyszerűen ez az irány a modern fociban és talán ez a legnagyobb baja a "Sarriballnak" is.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2020-07-21, 22:12

Tankcsapda írta:


Padra Spinazzolat kellene visszahozni, olasz, saját nevelés, és ott a spirito benne. Nagyon kevés játékosról mondható ez el a keretben, Buffonon és Chiellinin kívül csak olyat lehet említeni, aki vita tárgya lesz, én Bernardeschit, valamint - az olasz vonalból kicsit kitörve - Cuadradot és Bentancurt tenném fel az asztalra ebben a körben. De igazából olyanok távoztak a keretből, akik ide tartoztak. Barzagli, Spinazzola, Mandzukic, Kean (őt csak a saját nevelés miatt potenciálisan sorolom ide), előtte Marchisio, Lichtsteiner, és lehetne visszább menni további nevekért, de a lényeg, hogy szellemiségben nem pótoltuk ezeket a játékosokat. Spinazzola visszahozatalával indíthatnánk a sort a spirito visszaszerzésében (és ő ugye mindkét szélen, sőt, mindkét szélen előrébb is tudna játszani).

Spinazzola szerintem soha többet nem lesz Juve játékos. Én is csípem, de ő igazából wingbackben tud alkotni (nem véletlen akarták a fergek), konzervatívabb LBben sokkal jobban kijönnek a védekezésbeli hiányosságai. Nem hiszem hogy ő a robot akit keresünk.

Ez a spirito dolog mar nehezebb ügy, ahhoz szerintem egy jobb utánpótlás meg egy más karakterű edző kellene. Ez utóbbi meg szinte biztosan nem lesz egyhamar, Paratici tegnap erősítette meg Sarri pozícióját. Az utánpótlás amúgy szerintem jó úton halad. Vannak kézzel fogható eredmények, a keret se a 28-30as nonamekkel van már tele. Muratore még sanszosan felinflált árak mellett se egy rossz teljesítmény. Kis szerencsével pár év múlva Pirloval együtt talán páran a nagycsapatban is komoly szerepet vállalnak majd.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2020-07-21, 21:48

Krisz írta:


Nekem még az arab haverjaim is úgy vannak Hakimivel, hogy várjuk ki a végét, ő arab, mennyire viselkedik majd professzionálisan az áttörés után, amint belekényelmesedett a nagy fizuba. Akármekkora szemétdomb is van a férgeknél, mindenképp egy szinttel feljebb van, mint a Dortmund ami manapság egy Ajaxhoz hasonló keltető klubként funkcionál. Emellett Italiaban sokkal durvább edzések meg taktikai kötöttség van. Persze a real akadémiás múltja lehet ezt mind felülírja, de az is lehet hogy a maghrabi vér győz. Én Cuadradoval a keretben inkább valakit a padra néznék a két falábú helyett.

Padra Spinazzolat kellene visszahozni, olasz, saját nevelés, és ott a spirito benne. Nagyon kevés játékosról mondható ez el a keretben, Buffonon és Chiellinin kívül csak olyat lehet említeni, aki vita tárgya lesz, én Bernardeschit, valamint - az olasz vonalból kicsit kitörve - Cuadradot és Bentancurt tenném fel az asztalra ebben a körben. De igazából olyanok távoztak a keretből, akik ide tartoztak. Barzagli, Spinazzola, Mandzukic, Kean (őt csak a saját nevelés miatt potenciálisan sorolom ide), előtte Marchisio, Lichtsteiner, és lehetne visszább menni további nevekért, de a lényeg, hogy szellemiségben nem pótoltuk ezeket a játékosokat. Spinazzola visszahozatalával indíthatnánk a sort a spirito visszaszerzésében (és ő ugye mindkét szélen, sőt, mindkét szélen előrébb is tudna játszani).
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2020-07-21, 21:32

Krisz írta:

Én Cuadradoval a keretben inkább valakit a padra néznék a két falábú helyett.

Potenciál alapján kellene szétnézni a piacon. Dest a kevés info ellenére szimpi opció, építhető lenne Pulika mögött/mellett.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2020-07-21, 20:19

Tankcsapda írta:


Engem nem zavarna, legalábbis olyan opciók nincsenek a piacon, akiért minden szempontból megérné lecserélni Higuaínt. Illetve komoly erősítés a középpályára és a védelem jobb oldalára érkezzen szerintem. Hakimit szépen elszalasztottuk, pedig rohadt jó lett volna.

Nekem még az arab haverjaim is úgy vannak Hakimivel, hogy várjuk ki a végét, ő arab, mennyire viselkedik majd professzionálisan az áttörés után, amint belekényelmesedett a nagy fizuba. Akármekkora szemétdomb is van a férgeknél, mindenképp egy szinttel feljebb van, mint a Dortmund ami manapság egy Ajaxhoz hasonló keltető klubként funkcionál. Emellett Italiaban sokkal durvább edzések meg taktikai kötöttség van. Persze a real akadémiás múltja lehet ezt mind felülírja, de az is lehet hogy a maghrabi vér győz. Én Cuadradoval a keretben inkább valakit a padra néznék a két falábú helyett.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2020-07-21, 19:12

tjunior írta:

 Egy valamit nem értek, ha nem kezdő csatár kell akkor miért nem jó Higuain? Hosszabbítsuk meg a szerződését 2 évvel, akkor talán belemenne egy komoly fizetéscsökkentésbe is. A könyvekben is jobban mutatna az amortizációja. Persze ez csak egy gondolatkísérlet, több buktatója is van de mitől lenne ez rosszabb megoldás mint a szétbombázott térdú Milik 40-50 millióért és 4-5 millás fizetésért? Zapata, akit amúgy bírok, detto, csak ő még nagy csapatban nem bizonyított és már 29. Lakazetta horribilis fizetésért vagy a teljesen jelentéktelen Pinamonti? Malacka nem fix kezdőként 10 gólt azért összekapírgált az éven.

Engem nem zavarna, legalábbis olyan opciók nincsenek a piacon, akiért minden szempontból megérné lecserélni Higuaínt. Illetve komoly erősítés a középpályára és a védelem jobb oldalára érkezzen szerintem. Hakimit szépen elszalasztottuk, pedig rohadt jó lett volna.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2020-07-21, 09:58

Tankcsapda írta:


Ha Zapata 30 millió - Perin lenne, én elfogadnám, de ha Perinre mondjuk egy tízest számolnánk...40 millió too much. Egyébként egyiküket sem, de ha választani kell, akkor a kolumbiai lenne a legjobb.
 Egy valamit nem értek, ha nem kezdő csatár kell akkor miért nem jó Higuain? Hosszabbítsuk meg a szerződését 2 évvel, akkor talán belemenne egy komoly fizetéscsökkentésbe is. A könyvekben is jobban mutatna az amortizációja. Persze ez csak egy gondolatkísérlet, több buktatója is van de mitől lenne ez rosszabb megoldás mint a szétbombázott térdú Milik 40-50 millióért és 4-5 millás fizetésért? Zapata, akit amúgy bírok, detto, csak ő még nagy csapatban nem bizonyított és már 29. Lakazetta horribilis fizetésért vagy a teljesen jelentéktelen Pinamonti? Malacka nem fix kezdőként 10 gólt azért összekapírgált az éven.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2020-07-20, 21:29

CsT írta:
Beindult a bullshitgenerátor:

Variációk a malac pótlására:

1. Szanaszét szakadt térdű Milik 35-40 milláért (vagy Bernátért)

2.Zapata = Perin + 30 millió

3. Douglas Costa árából Raul Jimenez

Ha Zapata 30 millió - Perin lenne, én elfogadnám, de ha Perinre mondjuk egy tízest számolnánk...40 millió too much. Egyébként egyiküket sem, de ha választani kell, akkor a kolumbiai lenne a legjobb.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2020-07-20, 15:36

CsT írta:
Bevallom erre a cserecsatár posztra én se költenénk sokat (a kieső Spal-től Petagnát viszonylag olcsón meg lehetne szerezni, oké egy kategóriával lejjebb van mint az előbb említettek, de akkor lehet beférne még egy fasza kp a büdzsébe).

Ezzel én is pontosan így vagyok. Annyit nézegettem mostanában Locatelli statjait, hogy nálam ő lépett elő #1 jelöltként Pjanic helyére (már ha a reális célpontokat vesszük). Ezzel kb a fiatalítást is letudhatjuk: Loca 22, Benő 23, Artúr 23, Rabiot 25, ez a kp gerince lehet hosszabb távon is.

Petagna nekem a Padoin vonal, persze ha darabra kell meglenni, akkor jó lehet, de amúgy ha Dybalat kell helyettesítenie érdemben akkor ugyanaz a helyzet mint a De Sciglio-Danilo vs Cuadrado-Szandi.

A másik dolog, hogy mennyi a büdzsé? Teljesen random módon alakulnak az anyagiak Európa szerte - a Bárkának és a Margitnak pl nincs pénze, pedig mindkettőnél kellene költeni a csapatra, különösen a Bárkánál. Nekünk a lomtalanítástól függetlenül kell egy kp és egy szélső(védő), emellett bőven van hely az erősítésre, illetve néhány profil hiányzik a keretből. Minket mennyire csapott meg a korona téma ill a plusvalenza hajkurászás?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2020-07-20, 15:13

CsT írta:
Beindult a bullshitgenerátor:

Variációk a malac pótlására:

1. Szanaszét szakadt térdű Milik 35-40 milláért (vagy Bernátért)

2.Zapata = Perin + 30 millió

3. Douglas Costa árából Raul Jimenez
4. Lacazette, ő más típusú,viszont a fizuja is. Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2020-07-20, 13:48

Krisz írta:


A Costa - Jimenez cserének még van is értelme. Koszta helyére jön Kula, szélső cserének ott van Bernát (vagy fordítva), Jimenez egy nagyon fasza spíler aki meglehetősen alulértékelt, én azt mondanám, hogy a padra még luxus is, de ha hajlandó padozni és/vagy a csapat arcának szánt Dybalaval megküzdeni a helyért akkor királyság (gondolom kevesebből kijön a Kula+Jimenez duo fizetése, mint a Malac-Koszta).

Zapatat én amúgy csípem, csak nem értem, hogy Mariot miért építettük le ha amúgy szükség van egy erőcsatárra. A 30+Perin kicsit húzósnak tűnik érte, meg úgy összességében egy fél órás csatárért... Milik detto.
Nekem kicsit koncepciótlan, hogy Dybala cseréjének olyan erőcsatárt akarunk hozni, akit teljesen másféle játékstílus jellemez, ezzel megint nem a homogén keret irányába mozdulunk el. Allegrinél plusz pont volt egy új típusú játékos, Sarrinál viszont nem, sőt.

Ha Costát eladjuk akkor viszont kelleni fog még egy szélső (vagy egy minőségi RB, hogy Pulival lehessen feljebb is számolni). Persze ugye számolgatni is kell a helyeket mert saját nevelésünk megint nem valószínű, hogy lesz.

Sőt akár Cérót is be lehet húzni középre (még ha nem is szeret ott játszani Very Happy). Bevallom erre a cserecsatár posztra én se költenénk sokat (a kieső Spal-től Petagnát viszonylag olcsón meg lehetne szerezni, oké egy kategóriával lejjebb van mint az előbb említettek, de akkor lehet beférne még egy fasza kp a büdzsébe).
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2020-07-20, 11:47

CsT írta:
Beindult a bullshitgenerátor:

Variációk a malac pótlására:

1. Szanaszét szakadt térdű Milik 35-40 milláért (vagy Bernátért)

2.Zapata = Perin + 30 millió

3. Douglas Costa árából Raul Jimenez

A Costa - Jimenez cserének még van is értelme. Koszta helyére jön Kula, szélső cserének ott van Bernát (vagy fordítva), Jimenez egy nagyon fasza spíler aki meglehetősen alulértékelt, én azt mondanám, hogy a padra még luxus is, de ha hajlandó padozni és/vagy a csapat arcának szánt Dybalaval megküzdeni a helyért akkor királyság (gondolom kevesebből kijön a Kula+Jimenez duo fizetése, mint a Malac-Koszta).

Zapatat én amúgy csípem, csak nem értem, hogy Mariot miért építettük le ha amúgy szükség van egy erőcsatárra. A 30+Perin kicsit húzósnak tűnik érte, meg úgy összességében egy fél órás csatárért... Milik detto.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2020-07-20, 10:49

Beindult a bullshitgenerátor:

Variációk a malac pótlására:

1. Szanaszét szakadt térdű Milik 35-40 milláért (vagy Bernátért)

2.Zapata = Perin + 30 millió

3. Douglas Costa árából Raul Jimenez
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2020-07-17, 09:21

https://twitter.com/NicoSchira/status/1283926250344587264

***

Ferran Torres úgy néz ki, City játékos lesz.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2020-07-14, 22:01

Malloy írta:
Nem igazán ertem miért keresi mindenki Higuaín utódját?
Egy évig szerződése van, nettó 7.500.000 EUR a fizetése. Már megbukott nem egy helyen. El van hízva, 32 múlt. Az kurva élet, hogy nem fog elmenni innen sehova. Így pedig nem engedhetjük meg magunknak, hogy bárkit is hozzunk plusszba.

Így vagy úgy, de ki fogják rakni Higanyt.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2387
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2020-07-14, 21:50

Nem igazán ertem miért keresi mindenki Higuaín utódját?
Egy évig szerződése van, nettó 7.500.000 EUR a fizetése. Már megbukott nem egy helyen. El van hízva, 32 múlt. Az kurva élet, hogy nem fog elmenni innen sehova. Így pedig nem engedhetjük meg magunknak, hogy bárkit is hozzunk plusszba.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2020-07-14, 20:59

Krisz írta:


Aki Khedirát.

Gosenst egyre többet emlegetik. Örülünk Vincent?
Kebabnak 1 év hátra a szerződésből, talán rá lehet venni, hogy a fizu felét megkapja ha eltakarodik végre innen ingyen. Smile Dánielt viszont 2024-ig tartaná itt a kontraktusa (picit szúrni is kezdett a mellkasom... Very Happy)

Egyébként teljesen osztom az előttem szólók véleményét, az Atalantában azért jók a teljesítmények, mert Gasp fizikális focijához pont ilyen emberek kellenek, Sarri focijához (már ha van olyan) Gosens szerintem totál alkalmatlan lenne, ahogy pl Zapata is (aki ugye volt játékosa nápolyban anno).

Van egy Higany-Chiesa trade vonal is, ami elsőre azért elég komolytalannak tűnik meg másodikra is. Smile
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2020-07-14, 18:40

zetterberg40 írta:


Ha Atalanta játékos, akkor mindig az a félelmem, hogy vajon Bergamon kívül is ugyanannyira jó lenne e. Ha ezt félretesszük, akkor Gosens játszott valaha bal hátvédet?

Nekem az Atalantaból senki nem kellene, pont ezért. A játékrendszerük mindenkiből kihozza a maximumot, és ezt überelni nem tudják. Nem véletlen, hogy Gasperini évek óta nyugodt szívvel rotálja a keretet, 1-2 játékost leszámítva nincs pótolhatatlan eleme a csapatnak. Gosens semmiképp, én egyedül Duván Zapatat fogadnám el, mert szerintem megállná a helyét nálunk is, mint első számú csatárcsere. Ronaldonak tökéletesen tudna helyet csinálni, ő is gólerős, energikus, nem is lassú, szóval ha olyan 30-35 millióért el tudnánk hozni, nem bánnám. De másban szerintem semmiképp nem lenne érdemes gondolkodni.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2020-07-14, 16:00

Krisz írta:


Aki Khedirát.

Gosenst egyre többet emlegetik. Örülünk Vincent?

Ha Atalanta játékos, akkor mindig az a félelmem, hogy vajon Bergamon kívül is ugyanannyira jó lenne e. Ha ezt félretesszük, akkor Gosens játszott valaha bal hátvédet?

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
18 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: