Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+17
tjunior
EsztéNégy
Téjlor89
Tankcsapda
virracocha
_Tyler
Krisz
CsT
zetterberg40
bombahoppa
vektra
simoon
LeRoi10
DartagnanX
Malloy
_DREAM_
Petike007
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze



Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2020-07-14, 16:00

Krisz írta:


Aki Khedirát.

Gosenst egyre többet emlegetik. Örülünk Vincent?

Ha Atalanta játékos, akkor mindig az a félelmem, hogy vajon Bergamon kívül is ugyanannyira jó lenne e. Ha ezt félretesszük, akkor Gosens játszott valaha bal hátvédet?

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8168
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2020-07-14, 15:44

CsT írta:
Csak ki veszi meg Danilót?

Aki Khedirát.

Gosenst egyre többet emlegetik. Örülünk Vincent?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10623
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2020-07-14, 10:21

zetterberg40 írta:


Ma bedobták az Ajaxból Sergino Dest nevét jobb bunkó posztra. Eddig sosem hallottam róla, 19 éves, de YT videók (tudom, ilyen bárkiről összeállítható) alapján nagyon technikásnak, gyorsnak, játékügyesnek tűnik.
Csak ki veszi meg Danilót? Very Happy Nekem is csak a PES-ből ismerős a neve, ott pár év múlva nagy játékos lesz belőle! Very Happy
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2020-07-14, 09:57

CsT írta:

The New Varane Smile

Ma bedobták az Ajaxból Sergino Dest nevét jobb bunkó posztra. Eddig sosem hallottam róla, 19 éves, de YT videók (tudom, ilyen bárkiről összeállítható) alapján nagyon technikásnak, gyorsnak, játékügyesnek tűnik.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10623
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2020-07-13, 23:27

bombahoppa írta:
Nzouango
The New Varane Smile

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2020-07-13, 21:54

Krisz írta:


Áh, pont volt róla egy elemzés, hogy mennyit hanyatlott szegény. Nem véletlenül nem hosszabbítanak vele Párizsban, illetve jogos a szurkolók kritikája (gyenge összjáték, megkopott befejezés és elhanyagolható mezőnymunka - mostanra már egy teljesen másik játékos lett belőle). Beljebb vagyunk akkor is ha egy Balotelli 2 Kent hozunk vissza vagy a Malaccal hosszabbítunk.

Igen, ezt mondjuk nem vettem figyelembe. Persze ha nagy mennyiségben szállítod a gólokat, és ennek ellenére a helyedre igazolnak egy Icardit, akkor a hozzáállása némileg okkal változhatott meg. Csak azért mondom, mert a legutóbbit megelőző három szezonban a bajnokságban közel meccsenkénti gólátlagot produkált, ha így sincsenek megelégedve vele, akkor valószínűleg a motivációja is alábbhagy egy játékosnak. Ettől függetlenül benne van, hogy tényleg szimplán visszaesett, amit nagyon sajnálnék.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3584
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2020-07-13, 21:03

Nzouango

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3317
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2020-07-13, 20:58

Krisz írta:


Nem mintha megkérdőjelezhetetlen lenne a szakmai munka a Milannal, de viszonylag könnyedén és olcsón kiszálltak Locatelliből. Én is sunáztam a Milanban, mint fiatal titán, aki az ifiből beverekedte magát a nagycsapatba, aztán eléggé eltűnt, miközben azért nincs olyan magasan a léc ennek a Milannak akár a kezdőjéhez sem. A statjai rendben vannak a Sassolban, illetve egyértelmű a felfelé ívelő fejlődési görbe, szóval vagy van valami kín vele, vagy egy méltatlanul figyelmen kívül hagyott jó fogás (Barzagli). Persze ha értelmes áron mérsékelt fizetéssel le tudjuk bizniszelni, akkor Téjlor kolléga Artúr transzferének okfejtésének mintájára nem nagyon lehet bukni vele.
Mindenki szereti ezeket a "romantikus" igazolásokat, kvázi ismeretlen fiatal olasz aki nálunk futna be, hmmm. Ha reálisabban nézem, én nagyon elégedett lennék annyival is ha előzné Matyikát és Khedirát a sorban.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8168
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2020-07-13, 17:48

tjunior írta:

Sunáznám Locatellit. Két dolog, lehet ez az egész Locatteli sztori csak a Tutto szokásos a holnapi ellenfélből leakarjuk igazolni XYt cikke, mostanában ezt játszák, a másik, Tonali árát akarjuk lenyomni ezzel a pletykával.

Nem mintha megkérdőjelezhetetlen lenne a szakmai munka a Milannal, de viszonylag könnyedén és olcsón kiszálltak Locatelliből. Én is sunáztam a Milanban, mint fiatal titán, aki az ifiből beverekedte magát a nagycsapatba, aztán eléggé eltűnt, miközben azért nincs olyan magasan a léc ennek a Milannak akár a kezdőjéhez sem. A statjai rendben vannak a Sassolban, illetve egyértelmű a felfelé ívelő fejlődési görbe, szóval vagy van valami kín vele, vagy egy méltatlanul figyelmen kívül hagyott jó fogás (Barzagli). Persze ha értelmes áron mérsékelt fizetéssel le tudjuk bizniszelni, akkor Téjlor kolléga Artúr transzferének okfejtésének mintájára nem nagyon lehet bukni vele.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3317
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2020-07-13, 14:54

Tankcsapda írta:


Én Tonali helyett is. Nincs akkora felhajtás körülötte, viszont most a Sassuoloval eléggé jól mennek, és láthatóan ebben van némi szerepe. De Zerbi elég sokat rotál, de így is kap bőven lehetőséget. Olcsóbb, mint Tonali vagy Jorginho, potenciál van benne bőven, fiatal olasz, én örülnék, ha elhoznánk.
Sunáznám Locatellit. Két dolog, lehet ez az egész Locatteli sztori csak a Tutto szokásos a holnapi ellenfélből leakarjuk igazolni XYt cikke, mostanában ezt játszák, a másik, Tonali árát akarjuk lenyomni ezzel a pletykával.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8168
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2020-07-13, 14:39

Tankcsapda írta:
Higuaín helyére nem akarjuk esetleg Cavanit szerződtetni? Szabadon igazolható klasszis, két jó év még van benne. Egy Dybala-Cavani-Ronaldo trió még úgy is jól hangzik, hogy ketten bőven túl vannak a harmincon.

Áh, pont volt róla egy elemzés, hogy mennyit hanyatlott szegény. Nem véletlenül nem hosszabbítanak vele Párizsban, illetve jogos a szurkolók kritikája (gyenge összjáték, megkopott befejezés és elhanyagolható mezőnymunka - mostanra már egy teljesen másik játékos lett belőle). Beljebb vagyunk akkor is ha egy Balotelli 2 Kent hozunk vissza vagy a Malaccal hosszabbítunk.

Edit:
Statgalamb írta:
A pályafutásuk vége felé közeledő támadóknál talán még látványosabban jelentkeznek általában a visszaesés jelei és nincs ez másképp a 33 esztendő Cavaninál sem. Góltermésének kiapadásában talán nem is a 90 percenkénti 0,61 a legaggasztóbb jel, hanem akciógóljai visszaesése 0,37-re, melyhez hasonló halvány mutatót utoljára a jóval kevésbé domináns Palermo színeiben láthattunk tőle tíz évvel ezelőtt. Ehhez idén ráadásul az xG-mutatója által predesztinált találatainak nevetségesen kicsi hányadát, mindössze 54%-át realizálta, noha korábban rendre 100% felett zárt, most viszont egészen elképesztő módon nem kevesebb, mint 2,09 ún. big chance-t hagyott ki meccsenként. A korábban védjegyének számító intenzív mezőnymunkája is csak nyomokban lelhető már fel játékában, meccsenkénti labdaszerzései száma az elmúlt négy évben már 1 alatt marad (két éve 0,72 volt a mélypont), miközben a Palermóban még a 3-at közelítette, de a magasabb labdabirtoklású Napoliban és az első PSG-s években is 1,5 körül volt.
Idei indiszponáltságát ugyanakkor talán az egészen pocsék labdavesztési mutatói jelzik a legjobban, ugyanis meccsenként immár 3,44 alkalommal veszti el a labdát technikai hiba miatt, így pedig csökkenő passz- és lövési kísérletei mellett játékba avatkozásainak már 17%-a vezetett azonnal labdavesztéshez.


A hozzászólást Krisz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2020-07-13, 15:39-kor.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2020-07-13, 12:23

Higuaín helyére nem akarjuk esetleg Cavanit szerződtetni? Szabadon igazolható klasszis, két jó év még van benne. Egy Dybala-Cavani-Ronaldo trió még úgy is jól hangzik, hogy ketten bőven túl vannak a harmincon.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2020-07-13, 11:22

CsT írta:
Most bedobta a sajtó Locatelli nevét, én simán rá nyomnék Zsorzsinnyó helyett, a fontosabb statokban veri is a brazilt és még mindig csak 22 éves (bevallom én már olyan 24-nek tippeltem volna).

Bevásárlóközpont - Page 19 LocaJorg

Én Tonali helyett is. Nincs akkora felhajtás körülötte, viszont most a Sassuoloval eléggé jól mennek, és láthatóan ebben van némi szerepe. De Zerbi elég sokat rotál, de így is kap bőven lehetőséget. Olcsóbb, mint Tonali vagy Jorginho, potenciál van benne bőven, fiatal olasz, én örülnék, ha elhoznánk.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10623
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2020-07-13, 11:05

Most bedobta a sajtó Locatelli nevét, én simán rá nyomnék Zsorzsinnyó helyett, a fontosabb statokban veri is a brazilt és még mindig csak 22 éves (bevallom én már olyan 24-nek tippeltem volna).

Bevásárlóközpont - Page 19 LocaJorg
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10623
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2020-07-12, 20:38

Borozovicsot szerint kibasszák, a félszemű nem szereti a bulikázást.

Jorginho nálam Khedira szint, igazából semmire jó, se támadásban nem klasszis, se védekezésben, alibi passzolónak meg itt lesz Artúr, ráadásul 29 éves, szóval ha nem válik be akkor 2 év múlva a kutya se viszi el innen, a statjai tényleg nem olyan rosszak, de amikor láttam játszani soha nem fogott meg benne semmi, egyszerűen nekem egy középszer. Ha ingyen jönne oké, de pénzt nem adnék érte.

A szökkenős tizijétől kivagyok és jelenleg így néz ki Very Happy

Bevásárlóközpont - Page 19 0_Jorginho
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2020-07-12, 18:19

Krisz írta:
Conte Kantet, Vidalt és Emersont kéri, meg ugye érkezik Tonali is természetesen, mindez a Brozovic, Barella, Eriksen, Sensi sor mellé + a tarcsi (Vecino, Gagliardini). 👍🏿lehet majd nyomatni egy jó 0-8-2t

Brozovic jogsiját elvették ittas vezetés miatt (gondolom Vidal jön az anyósülésre).

Ez már úgy kezd hasonlítani a szemétdombra, ezért örvendetes.

Én amúgy örülnék Jorginhonak, Pjanicnak gyakorlatilag Jorginhot kellett idén játszania amihez Jorginho nyilvanvalóan jobban ért. Szerintem sokkal kiegyensúlyozottabb lenne a kpnk Pjanic helyén Jorginhoval és Benővel meg Rabiotval mezzalaban.

A 72 milliós új igazolásunk, a nagy kedvenc Artúrod kezdő lesz, efelől ne legyen kétséged. 72 millióért nagyon el kell valamit szúrnia, hogy ne játszassa Sarri vagy akárki is lesz az edző a következő szezonban.

Komolyan, Conte pont a középpályát akarja erősíteni? Oké, Kantéval beljebb vannak, de Barella miatt szerintem Vidal eleve fölösleges lenne nekik, plusz tényleg, a Brozovic-Barella-Eriksen hármashoz hova még alapember? Hacsak nem eleve Brozo helyére akarja Kantét, mondjuk én sajnálnám Kantét, ha nem akar a legjobb csapatok valamelyikéhez kerülni, neki szinte bárhol helyet kell csinálni. Bár ha esetleg Barella nem kellene Contenak, lecsaphatnánk rá, lenne végre egy minőségi box-to-boxunk, az csak ráadás lenne, hogy olasz.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2287
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2020-07-12, 17:27

Krisz írta:
Conte Kantet, Vidalt és Emersont kéri, meg ugye érkezik Tonali is természetesen, mindez a Brozovic, Barella, Eriksen, Sensi sor mellé + a tarcsi (Vecino, Gagliardini). 👍🏿lehet majd nyomatni egy jó 0-8-2t

Brozovic jogsiját elvették ittas vezetés miatt (gondolom Vidal jön az anyósülésre).

Ez már úgy kezd hasonlítani a szemétdombra, ezért örvendetes.

Én amúgy örülnék Jorginhonak, Pjanicnak gyakorlatilag Jorginhot kellett idén játszania amihez Jorginho nyilvanvalóan jobban ért. Szerintem sokkal kiegyensúlyozottabb lenne a kpnk Pjanic helyén Jorginhoval és Benővel meg Rabiotval mezzalaban.

Jorginho is már 29 lesz idén....?! Azta.. Bennem még úgy van, mint a fiatal tehetség....

Inkább szopjuk fel Mendest és hozzuk el Nevest a wolves-tól. Parádé a srác.  Kean viszont totál vakon van angliában, féláron visszavehetnénk és meg is lenne jövőre a cserecsatárunk. Nem kéne Milikkel bohóckodni.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8168
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2020-07-12, 17:21

Conte Kantet, Vidalt és Emersont kéri, meg ugye érkezik Tonali is természetesen, mindez a Brozovic, Barella, Eriksen, Sensi sor mellé + a tarcsi (Vecino, Gagliardini). 👍🏿lehet majd nyomatni egy jó 0-8-2t

Brozovic jogsiját elvették ittas vezetés miatt (gondolom Vidal jön az anyósülésre).

Ez már úgy kezd hasonlítani a szemétdombra, ezért örvendetes.

Én amúgy örülnék Jorginhonak, Pjanicnak gyakorlatilag Jorginhot kellett idén játszania amihez Jorginho nyilvanvalóan jobban ért. Szerintem sokkal kiegyensúlyozottabb lenne a kpnk Pjanic helyén Jorginhoval és Benővel meg Rabiotval mezzalaban.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2020-07-12, 14:55

Tankcsapda írta:


Jorginho? Milyen hír jelent meg? Ha jön, akkor szerintem Bentancurtól vagy Rabiottól búcsúzhatunk, legalábbis szerintem már egyikük sem fogja a padozást tűrni.

Pár naponta előkerül a neve, hogy Olaszországba akar visszatérni. Az angoloktól meg az a hír jön, hogy a Chelsea többek között belőle csinálna pénzt a Chilwell-Havertz kettősre. Adja magát a dolog.

Én mondjuk Zaniolot erőltetném, ha már a szakadt térd lassan alap nálunk.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2020-07-12, 14:39

zetterberg40 írta:
Jorginhora felkészülni.

Alapvetően nincs vele gondom, de szerintem nem ebbe az irányba kellene menni középpályás igazolás tekintetében.

Jorginho? Milyen hír jelent meg? Ha jön, akkor szerintem Bentancurtól vagy Rabiottól búcsúzhatunk, legalábbis szerintem már egyikük sem fogja a padozást tűrni.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2020-07-12, 14:02

Jorginhora felkészülni.

Alapvetően nincs vele gondom, de szerintem nem ebbe az irányba kellene menni középpályás igazolás tekintetében.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3584
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2020-07-07, 22:56

Petike007 írta:


Rabiot pont nem passzív játékos, csak eddig volt rendkívül visszafogott.

Lehet Moggi bezárta anyukát egy pár hete egy szép csendes dohos pincébe.
Eddig. Anyuka meg is érdemli. Ma mekkorát Messzizett válaszul Bongyor.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3317
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2020-07-07, 10:00

Krisz írta:
Moggi reméli, hogy Artúr legalább fejben gyors, mert amúgy lassú játékos, illetve, hogy nem csak a plusvenzat hozza, hanem a kpt is megoldja. Én is osztom a véleményét. Egyébként Rabiot egész használhatóan játszik mostanában, csak nem tudom hogy a kp elbír-e egyszerre két olyan passzív játékost, mint Artúr meg Rabiot. Ha a Milikre szánt lóvét Pellegrinire költenénk már nyugodt lennék.
Pellegrini lómában AMben fickántozik, CMben nem tudom tudná-e ugyanazt nyújtani. Ha ennyire igazolni akarunk egy középcsatárt miért nem próbálunk rá Moratara?
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2143
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2020-07-07, 08:53

Krisz írta:
Moggi reméli, hogy Artúr legalább fejben gyors, mert amúgy lassú játékos, illetve, hogy nem csak a plusvenzat hozza, hanem a kpt is megoldja. Én is osztom a véleményét. Egyébként Rabiot egész használhatóan játszik mostanában, csak nem tudom hogy a kp elbír-e egyszerre két olyan passzív játékost, mint Artúr meg Rabiot. Ha a Milikre szánt lóvét Pellegrinire költenénk már nyugodt lennék.

Rabiot pont nem passzív játékos, csak eddig volt rendkívül visszafogott.

Lehet Moggi bezárta anyukát egy pár hete egy szép csendes dohos pincébe.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2020-07-06, 20:56

Azt azért remélem, hogy nem Jorginho lesz a középpályás igazolás ezen a nyáron.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8168
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2020-07-06, 18:52

Moggi reméli, hogy Artúr legalább fejben gyors, mert amúgy lassú játékos, illetve, hogy nem csak a plusvenzat hozza, hanem a kpt is megoldja. Én is osztom a véleményét. Egyébként Rabiot egész használhatóan játszik mostanában, csak nem tudom hogy a kp elbír-e egyszerre két olyan passzív játékost, mint Artúr meg Rabiot. Ha a Milikre szánt lóvét Pellegrinire költenénk már nyugodt lennék.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10623
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2020-07-05, 20:34

Krisz írta:


Szerintem totál esélytelen. Miért számolna vele Sarri pont most, 1 év katari poshadás után - én garantálom, hogy bármi is maradt benne miután kikerült Sarri kezei közül az itt a sivatagban kiégett belőle. Esetleg valami levezető csapatot nézhet magának, de ha semmi értelmes csapatot nem talál, akkor inkább vonuljon csak vissza. Az ő karakterével amúgy fasza edző lenne, ha a szakmai részét oda tudja tenni.
Meg amilyen korrekten bánt vele a klub nem hiszem, hogy sok kedve lenne visszajönni.

Közben van egy olyan szál is, hogy a Lóma rámozdult Milikre, a nápolyi meg Ünderre, így lehet megússzuk a roncstérdű polákot.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8168
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2020-07-05, 20:05

Malloy írta:
Mandzukic szabadon igazolható. Én simán elhoznám cserecsatárnak. Imádnám!! Bizonyítottan tud Ronaldoval is együtt játszani. Megvan benne a spirito. Ingyen lenne. Tökéletes.

Szerintem totál esélytelen. Miért számolna vele Sarri pont most, 1 év katari poshadás után - én garantálom, hogy bármi is maradt benne miután kikerült Sarri kezei közül az itt a sivatagban kiégett belőle. Esetleg valami levezető csapatot nézhet magának, de ha semmi értelmes csapatot nem talál, akkor inkább vonuljon csak vissza. Az ő karakterével amúgy fasza edző lenne, ha a szakmai részét oda tudja tenni.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2405
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2020-07-05, 16:53

Mandzukic szabadon igazolható. Én simán elhoznám cserecsatárnak. Imádnám!! Bizonyítottan tud Ronaldoval is együtt játszani. Megvan benne a spirito. Ingyen lenne. Tökéletes.

bombahoppa and Juve1974 like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8168
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2020-07-04, 20:33

zetterberg40 írta:



Elképzelésem sincs, mi a terv Milikkel. Arra tippelek, hogy igazi középcsatárt akarnak Higany utódnak. De ha ezt egy 40-50 milliós Milikkel kívánják megoldani, akkor az egyrészt luxus, másrészt a sérülései miatt még őrültség is. A padra túlzásnak, a kezdőbe kevésnek érzem, ráadásul most már tényleg stabilan középen kellene nyomatni Dybabot.

Inkább megbízható és gyors szélsőt kéne venni (lehetőleg olyat akitől minimális-tisztességes mennyiségű meló is várható) CRt meg középre húzni centernek ha a taktika azt kívánja (mellesleg a kopott sebessége és cselezőkészsége miatt sokkal inkább passzolna hozzá).
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2020-07-04, 19:27

Krisz írta:


Amúgy most cserecsatárról beszélünk, ugye? Mert ha nem, akkor hova tesszük Dybalat? Úgy tűnik hogy most, középen végre megtalálta a helyét. Sem a csapat játéka sem az övé nem volt igazán jó amikor jobb szélen volt. Csak halmozzuk darabra a játékosokat meg a plusvalenzat vagy van valami koncepció is? Sarri arra amit Allegri évről évre csinált teljesen alkalmatlan, szóval ennek semmi értelme nem lenne. Csere csatárra 40 milla meg nevetséges, akár Milikről, akár másról van szó.


Elképzelésem sincs, mi a terv Milikkel. Arra tippelek, hogy igazi középcsatárt akarnak Higany utódnak. De ha ezt egy 40-50 milliós Milikkel kívánják megoldani, akkor az egyrészt luxus, másrészt a sérülései miatt még őrültség is. A padra túlzásnak, a kezdőbe kevésnek érzem, ráadásul most már tényleg stabilan középen kellene nyomatni Dybabot.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
19 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: