Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mindenféle pletykák, hírek

Go down 
+20
simoon
Reggie Hammond
sneco7
vektra
Zici78
Bane.Davids.89
laac
_DREAM_
LeRoi10
CsT
DartagnanX
virracocha
Krisz
tjunior
zetterberg40
Nico
Malloy
Tankcsapda
Petike007
bombahoppa
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
SzerzőÜzenet
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 I_icon_minitime2024-02-18, 12:04

bombahoppa írta:
Benitot még meg is hallgatnám,  de Puzsér miatt offoltam egyből.

Pedig nem mondott baromságokat.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3575
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 I_icon_minitime2024-02-16, 18:35

Benitot még meg is hallgatnám,  de Puzsér miatt offoltam egyből.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1368
Join date : 2022. Jul. 23.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 I_icon_minitime2024-02-16, 11:24

CsT írta:

Én egyelőre nem tudtam meghallgatni ezt a részt, konkrétan fizikai fájdalmat okoz a hangja vagy a látványa ennek a modernkori Mekk Eleknek. Smile

Anno amikor a megboldogult Sportklubon ő volt a "szakértő" volt, hogy inkább stream-en néztem a meccseket. Smile
Puzser free area  Laughing
Szerintem nem érdemes meghallgatni, ha még nem tetted, nem sok újdonság van, az idő 70-80%-ban Puzser ömleng. A legjobb rész szerintem az volt amikor a PL klubokat azzal intézte el, hogy jó-jó van sok pénzük meg szuper játékosaik, de sose védekeznek úgy mint egy olasz  Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 I_icon_minitime2024-02-16, 11:15

Nico írta:

Puzsért jocolor egy ideje nem hallottam Juvéról értekezni, szerencsére  Laughing  istentelen baromságokat hord össze továbbra is, de legalább lelkesen
Én egyelőre nem tudtam meghallgatni ezt a részt, konkrétan fizikai fájdalmat okoz a hangja vagy a látványa ennek a modernkori Mekk Eleknek. Smile

Anno amikor a megboldogult Sportklubon ő volt a "szakértő" volt, hogy inkább stream-en néztem a meccseket. Smile

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8123
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 I_icon_minitime2024-02-16, 10:48

tjunior írta:

Puzsérral az a baj, hogy szélsőséges és végleges véleménye van. Pl. amikor azt kezdte el taglalni, hogy a Juventus mindig is fiatal tehetségeket keresett akik világsztárrá nevelt....Volt ilyen is Zidane, Pogba stb. meg  1-2szer átigazolási világrekordot döntöttünk pl. Baggio. Nem jó amikor valakinek ennyire végleges a vélemény pláne az nem amikor az ellenvéleményt meg megpróbálja lesöpörni. (itt nem próbálta az tény).
Abban nagyon egyettudok érteni vele, hogy a csillogáshoz előbb stabilitás kell és Allegri fanja vagyok de a mennybemenesztése nekem is kicsit sok volt. Agnellit szerintem korrektül ítélték meg Benitóval, beszéltek a pozitívumokról is bőven, de hát a regnálásának a vége elég negatív.

Agnellinél az volt a problémám, hogy egy szerencsétlen idiótának lett beállítva, miközben szerintem 2 dolog volt ami elcsúszott nála. Nem túl szerencsés, ha a hierarchia legtetején valaki all-int nyom, CR ilyen volt, be is jöhetett volna, ha nincs a covid meg veszünk alá kiszolgáló játékosokat akik lövetik vele a gólokat és akkor Agnelli lenne a császár. De ekkora szervezetnél chairmanként más kockázati profil a prudens. A másik a Szuperliga, amit szerintem azért dobott be félkészen, mert valaki beköpte a dolgot Cefrénél és olyan szituban volt, hogy nincs más hátra, mint előre.

Én nem értem, hogy Puzsér miért van a Szuperliga ellen, miközben egyértelmű, hogy a foci mára egy biznisz lett és a 90es évek idillje már nem opció. Az UEFA és a Szuperliga közül, meg egyértelmű, hogy a Szuperliga a kisebb rossz, a tisztább szervezet, illetve az az opció, ami az arab/orosz pénzmosodákon kivül minden klubnak előnyösebb.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 I_icon_minitime2024-02-16, 10:13

Krisz írta:


Az Allegri szopkodást az Agnelli utálattal együtt nem értem. Agnellivel kapcsolatban amúgy annyi félremagyarázás meg csúsztatás volt...
Marottat is túltolták, mert a szarlapátolást világbajnokul csinálja, de egyel magasabb szinten jöttek a Higany igazolások, meg a felfuttatott játékosainkat is lófasz pénzért szórta el. Én nagyon kíváncsi lettem volna arra, hogy ha a kínai nem szipkázza ki a lóvét a csapatból minden évben akkor kire költötte volna.
Puzsérral az a baj, hogy szélsőséges és végleges véleménye van. Pl. amikor azt kezdte el taglalni, hogy a Juventus mindig is fiatal tehetségeket keresett akik világsztárrá nevelt....Volt ilyen is Zidane, Pogba stb. meg  1-2szer átigazolási világrekordot döntöttünk pl. Baggio. Nem jó amikor valakinek ennyire végleges a vélemény pláne az nem amikor az ellenvéleményt meg megpróbálja lesöpörni. (itt nem próbálta az tény).
Abban nagyon egyettudok érteni vele, hogy a csillogáshoz előbb stabilitás kell és Allegri fanja vagyok de a mennybemenesztése nekem is kicsit sok volt. Agnellit szerintem korrektül ítélték meg Benitóval, beszéltek a pozitívumokról is bőven, de hát a regnálásának a vége elég negatív.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8123
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 I_icon_minitime2024-02-15, 22:52

Nico írta:

Puzsért jocolor egy ideje nem hallottam Juvéról értekezni, szerencsére  Laughing  istentelen baromságokat hord össze továbbra is, de legalább lelkesen

Az Allegri szopkodást az Agnelli utálattal együtt nem értem. Agnellivel kapcsolatban amúgy annyi félremagyarázás meg csúsztatás volt...
Marottat is túltolták, mert a szarlapátolást világbajnokul csinálja, de egyel magasabb szinten jöttek a Higany igazolások, meg a felfuttatott játékosainkat is lófasz pénzért szórta el. Én nagyon kíváncsi lettem volna arra, hogy ha a kínai nem szipkázza ki a lóvét a csapatból minden évben akkor kire költötte volna.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1368
Join date : 2022. Jul. 23.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 I_icon_minitime2024-02-15, 21:47

tjunior írta:
https://www.youtube.com/watch?v=N6sy-ubYkIk&t=6s

Van amivel egyetértek van aminél a fejem fogtam.
Puzsért jocolor egy ideje nem hallottam Juvéról értekezni, szerencsére  Laughing  istentelen baromságokat hord össze továbbra is, de legalább lelkesen
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 I_icon_minitime2024-02-15, 20:56

_DREAM_ írta:


Melyikőtök volt? Very Happy
Ezt a pénzt lehetett volna bíróra is költeni, Allegri úgysem megy el. A mai napi hírek szerint még a hosszabbítása sem kizárt, ha eléri a kitűzött célt (ami nem tudom mi lehet, de ha a negyedik hely nézhetetlen játékkal akkor eléri) Smile
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 I_icon_minitime2024-02-15, 11:54

https://www.youtube.com/watch?v=N6sy-ubYkIk&t=6s

Van amivel egyetértek van aminél a fejem fogtam.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2646
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 I_icon_minitime2024-02-14, 20:28

CsT írta:
Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 426405514_788953973264569_4117533810384630516_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=EmFN9dj383UAX_XOZUx&_nc_ht=scontent-vie1-1

Melyikőtök volt? Very Happy

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 I_icon_minitime2024-02-14, 18:42

Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 426405514_788953973264569_4117533810384630516_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=EmFN9dj383UAX_XOZUx&_nc_ht=scontent-vie1-1

Krisz, sneco7 and Nico like this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1368
Join date : 2022. Jul. 23.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 I_icon_minitime2024-02-13, 18:50

Reports on Monday claimed that Ellenség would be investigated after an alleged phone call from suspended coach Inzaghi in the stands to the team in the dressing room at half-time. He was not mentioned on Tuesday’s official round-up.

Similarly, Acerbi was going to be looked at after he showed a middle finger to the Roma supporters during his goal celebrations. It is believed that his gesture was a retaliation to offensive chants regarding his cancer diagnosis just over 10 years ago.

Monday’s report suggested that the authorities would take a more lenient approach given the circumstances, but like his coach, he has also avoided punishment after the 24the round of Serie A fixtures.-

de persze mi vagyunk a csalók mindig...
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2391
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 I_icon_minitime2024-01-30, 19:49

Ezt nagyon adom:

https://www.instagram.com/reel/C2jDZ1OobqH/?igsh=YmNyc2g2Yjc0bWNo
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3575
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 I_icon_minitime2024-01-26, 18:41

Krisz írta:


Szóval nem kényszerített senkit a Szuperligára, a CR projekt egész máshogy sült volna el ha nincs a Covid, szerinte a klub vezetése a szabályozások, törvények követése mellett ment.

A CRes dolgot adom, a Paratici féle klub menedzsment mondjuk aligha működött megfelelő keretek között.

És ez itt a legérdekesebb gondolat, ami szerintem teljesen valid: a foci játékból üzletté alakult, de a vezetése nem alakult át üzletté, tehát a legtöbb klub veszteséges, szóval vagy mindenki inkompetens vagy a rendszer szar.


Nem zárja ki a visszatérést a klubhoz.
Marottával vagy egy Marotta-szerű alakkal welcome. Persze előbb teljen el még néhány év, komolyodjon.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8123
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 I_icon_minitime2024-01-26, 18:21

Agnelli írta:
Superlega? Non ho puntato una pistola alla testa di nessuno. Hanno firmato tutti liberamente. Alcuni erano più coscienti. Ma hanno firmato tutti liberamente. È stata una buona mossa. Datemi Ronaldo e lasciatemelo schierare senza pandemia, sarebbe un'altra storia. Juve? Resto convinto che tutto quello che abbiamo fatto, lo abbiamo fatto secondo le regole, secondo gli standard finanziari. Da quando si è trasformato da gioco in business, [il calcio] non ha evoluto la sua governance per governare il business. È giusto dire che la maggior parte dei club perde soldi. Sì? O siamo tutti incompetenti oppure il sistema ha qualche carenza. Ritorno alla Juve? Non lo escludo". 

Szóval nem kényszerített senkit a Szuperligára, a CR projekt egész máshogy sült volna el ha nincs a Covid, szerinte a klub vezetése a szabályozások, törvények követése mellett ment.

A CRes dolgot adom, a Paratici féle klub menedzsment mondjuk aligha működött megfelelő keretek között.

És ez itt a legérdekesebb gondolat, ami szerintem teljesen valid: a foci játékból üzletté alakult, de a vezetése nem alakult át üzletté, tehát a legtöbb klub veszteséges, szóval vagy mindenki inkompetens vagy a rendszer szar.


Nem zárja ki a visszatérést a klubhoz.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8123
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 I_icon_minitime2024-01-26, 18:13

CsT írta:

A Bayernnél régóta csorgatják rá a nyálukat, ráadásul a sorozatgyilkos kinézetűvel nem is mennek nagy szezont idén. 

De Ligt meg állítólag menne a Bayernből mivel ősszel csak 6 meccsen volt kezdő mindezt egy Kim Dzsongum & Upamecano páros mellett. Smile

Upamecano sérült Kim meg afrikaázsiakupázik, most majd játszhat zsinórban 8 meccset és tárgytalan lesz a hír. Egyébként azt mondta Klopp, hogy most mindenképp pihen egy évet, ha tippelnem kéne akkor Ancelottit váltja majd a Realnál.
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 652
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 I_icon_minitime2024-01-26, 18:07

Klopp annó lenyilatkozta,hogy sosem menne a Bayernbe a Dortmund miatt...persze pénz beszél..

De Ligt meg meglepő módon visszafele fejlődik
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 I_icon_minitime2024-01-26, 15:48

zetterberg40 írta:
Klopp szezon végén távozik a Pooltól.
Na őt nagyon adnám.
Sokkal inkább mint Zidanet, de nem igazán látom a realitását, illetve azt, hogy Klopp az olasz közegbe vágyna.
A Bayernnél régóta csorgatják rá a nyálukat, ráadásul a sorozatgyilkos kinézetűvel nem is mennek nagy szezont idén. 

De Ligt meg állítólag menne a Bayernből mivel ősszel csak 6 meccsen volt kezdő mindezt egy Kim Dzsongum & Upamecano páros mellett. Smile
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 I_icon_minitime2024-01-26, 13:13

Klopp szezon végén távozik a Pooltól.
Na őt nagyon adnám.
Sokkal inkább mint Zidanet, de nem igazán látom a realitását, illetve azt, hogy Klopp az olasz közegbe vágyna.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8123
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 I_icon_minitime2024-01-19, 22:59

zetterberg40 írta:


Ez simán lehetséges.

Fú ez mekkora mocsokság... remélem Giuntoli hozzá tudja ragasztani magát ADLhez és akkor nagy baj nem lesz.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3575
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 I_icon_minitime2024-01-19, 22:27

zetterberg40 írta:


Ez simán lehetséges.
Valszeg ezért csinálták

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 I_icon_minitime2024-01-19, 21:31

tjunior írta:

Majd kihozzák Giuntolit bűnbaknak és eltiltják.

Ez simán lehetséges.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 I_icon_minitime2024-01-19, 18:30

Nico írta:

Egyértelmű, hogy mi voltunk a hibásak, ha nem csalunk,  akkor nekik se kell, levonás!!!
Majd kihozzák Giuntolit bűnbaknak és eltiltják.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1368
Join date : 2022. Jul. 23.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 I_icon_minitime2024-01-19, 17:39

tjunior írta:

Ez egy teljesen más eset, nálunk ilyen Dragusin transzfereket vizsgáltak ugye. Egyértelmű, hogy a románban nem volt potenciál ergo teljesen jogos volt a bünti. Ellenben itt 36 éves kapusért adtak 5 millát (azóta visszavonult) meg hasonlók. Örüljünk ha nem tőlünk vonnak le még ezért is pontokat.
Egyértelmű, hogy mi voltunk a hibásak, ha nem csalunk,  akkor nekik se kell, levonás!!!

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 I_icon_minitime2024-01-19, 16:53

zetterberg40 írta:
https://football-italia.net/napoli-owner-de-laurentiis-could-face-trial-over-osimhen-deal/

Na akkor remélhetőleg hasonló lesz a bánásmód az afrikaikkal szemben is, bár illúzióim nincsenek.
Ez egy teljesen más eset, nálunk ilyen Dragusin transzfereket vizsgáltak ugye. Egyértelmű, hogy a románban nem volt potenciál ergo teljesen jogos volt a bünti. Ellenben itt 36 éves kapusért adtak 5 millát (azóta visszavonult) meg hasonlók. Örüljünk ha nem tőlünk vonnak le még ezért is pontokat.

Petike007 and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 I_icon_minitime2024-01-19, 15:06

https://football-italia.net/napoli-owner-de-laurentiis-could-face-trial-over-osimhen-deal/

Na akkor remélhetőleg hasonló lesz a bánásmód az afrikaikkal szemben is, bár illúzióim nincsenek.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1368
Join date : 2022. Jul. 23.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 I_icon_minitime2024-01-14, 20:14

Krisz írta:
Hát lehet, hogy van francia útlevele, de azért inkább amcsi identitású, na meg a válogatott. Smile

Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 Screen91
Állampolgárság: Francia, Jamaicai, Libériai, amerikai


Van itt minden, mint a búcsúban :joy:
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8123
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 I_icon_minitime2024-01-14, 18:32

Hát lehet, hogy van francia útlevele, de azért inkább amcsi identitású, na meg a válogatott. Smile

Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 Screen91
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 I_icon_minitime2023-12-27, 19:23

Bréma 2028!

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 392
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 I_icon_minitime2023-12-13, 19:31

Nico írta:

Remelem hamarosan újra nálunk lesz
Zlatannal lenne még tökéletesebb a kép

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mindenféle pletykák, hírek
Vissza az elejére 
2 / 19 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Hírek, pletykák - minden, ami nem mercato-
Ugrás: