Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Juventus - Verona, kupa+bajnoki

Go down 
+5
zetterberg40
Juve=scudetto
Krisz
EsztéNégy
kilopo
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze



Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Verona, kupa+bajnoki   Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 I_icon_minitime2015-01-15, 22:22

Pepinnyónak kellett volna adni ezt a tizit Sad
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Verona, kupa+bajnoki   Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 I_icon_minitime2015-01-15, 22:21

így a meccset elnézve úgy vélem, hogy kurva nagy pechünk van, hogy a bl-ben nem bírunk ilyen csapatokkal összekerülni Smile
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Verona, kupa+bajnoki   Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 I_icon_minitime2015-01-15, 22:18

Juve=scudetto írta:
jackie_d írta:
jó estét, jó szurkolást, végre újra tévéközelben vagyok és látok egy meccset... Mad
remélem nyerünk, remek szülinapi ajándék lenne

Boldog szülinapot! Smile
Rég voltál, gondolom mostanában inkább az Al Jazira Club meccseit nézed Smile

igen, mirko visszavásárlását intézem emiatt nem jut időm a meccsekre
sajnos nem akarják eladni, így kénytelen leszek az egész emirátust megvenni
szerencsére a tiszteletdíjamból futja rá king

ja, köszi, hehe
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Verona, kupa+bajnoki   Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 I_icon_minitime2015-01-15, 22:14

kapushiba Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
Juve=scudetto
Gyúró
Gyúró
Juve=scudetto


Posts : 1086
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Verona, kupa+bajnoki   Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 I_icon_minitime2015-01-15, 22:14

jackie_d írta:
jó estét, jó szurkolást, végre újra tévéközelben vagyok és látok egy meccset... Mad
remélem nyerünk, remek szülinapi ajándék lenne

Boldog szülinapot! Smile
Rég voltál, gondolom mostanában inkább az Al Jazira Club meccseit nézed Smile
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Verona, kupa+bajnoki   Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 I_icon_minitime2015-01-15, 22:13

jackie_d írta:
paul for president, hehe

Ha az előtte lévőt passzírozza be valahogy a bőrözés után akkor dobott volna magára vagy 5 millát. A Realnak remélem egy jó ideig nem lesz rá 120 millája...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Verona, kupa+bajnoki   Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 I_icon_minitime2015-01-15, 22:12

Pogbának ha olyanja van, bárkit hülyére szopat egy az egyben.
Ott a gól is tőle. Ez a meccs nagyon sima. Ezek után törvényszerű, hogy erősebb kezdővel meg majd szenvedni fogunk ellenük vasárnap.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Verona, kupa+bajnoki   Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 I_icon_minitime2015-01-15, 22:10

paul for president, hehe
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Verona, kupa+bajnoki   Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 I_icon_minitime2015-01-15, 22:09

storari for president cheers
najó, csak vicc volt
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Verona, kupa+bajnoki   Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 I_icon_minitime2015-01-15, 21:54

Krisz írta:
jackie_d írta:
jó estét, jó szurkolást, végre újra tévéközelben vagyok és látok egy meccset... Mad
remélem nyerünk, remek szülinapi ajándék lenne

Isten éltessen, 21? Smile

Edit: Rajtam kívül volt még valaki aki azt hitte Rodriguezről, hogy Borja Valero hirtelen Verona játékos lett? Smile

21 mi? év vagy cm? elephant
amúgy köszi
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Verona, kupa+bajnoki   Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 I_icon_minitime2015-01-15, 21:43

jackie_d írta:
jó estét, jó szurkolást, végre újra tévéközelben vagyok és látok egy meccset... Mad
remélem nyerünk, remek szülinapi ajándék lenne

Isten éltessen, 21? Smile

Edit: Rajtam kívül volt még valaki aki azt hitte Rodriguezről, hogy Borja Valero hirtelen Verona játékos lett? Smile
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Verona, kupa+bajnoki   Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 I_icon_minitime2015-01-15, 21:41

Marotta hazafelé beugorhat Ruganiért...
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Verona, kupa+bajnoki   Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 I_icon_minitime2015-01-15, 21:39

mondom én, a végén még kapus lesz belőle...
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Verona, kupa+bajnoki   Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 I_icon_minitime2015-01-15, 21:28

pereyra <3

storari jól mozog, ha így folytatja 4-5 éven belül kezdő lehet pirat
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Verona, kupa+bajnoki   Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 I_icon_minitime2015-01-15, 21:25

EsztéNégy írta:
Nem láttam pontosan, ki adta a lasztit Pereyrának?

Asszem Licht.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Verona, kupa+bajnoki   Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 I_icon_minitime2015-01-15, 21:24

zetterberg40 írta:
jackie_d írta:
jó estét, jó szurkolást, végre újra tévéközelben vagyok és látok egy meccset... Mad
remélem nyerünk, remek szülinapi ajándék lenne

Boldog szülcsinapcsit, cicafiú!

Pepinnyónak én is örülök, hát még ha gólt is lőne...
Végre Pereyra eltalálta a kaput, hátha innentől több önbizalma lesz.

köszi szivi, kedves tőled
a csapattól is, eddig nagyon kellemes a meccs, még storari sem idegesít pirat
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Verona, kupa+bajnoki   Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 I_icon_minitime2015-01-15, 21:22

jackie_d írta:
jó estét, jó szurkolást, végre újra tévéközelben vagyok és látok egy meccset... Mad
remélem nyerünk, remek szülinapi ajándék lenne

Boldog szülcsinapcsit, cicafiú!

Pepinnyónak én is örülök, hát még ha gólt is lőne...
Végre Pereyra eltalálta a kaput, hátha innentől több önbizalma lesz.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Verona, kupa+bajnoki   Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 I_icon_minitime2015-01-15, 21:22

Nem láttam pontosan, ki adta a lasztit Pereyrának?

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Verona, kupa+bajnoki   Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 I_icon_minitime2015-01-15, 21:06

Hát ez gyorsan ment Very Happy

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Verona, kupa+bajnoki   Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 I_icon_minitime2015-01-15, 21:06

kicsi! kapushiba, de kit érdekel clown
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Verona, kupa+bajnoki   Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 I_icon_minitime2015-01-15, 20:59

pepe! cheers
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Verona, kupa+bajnoki   Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 I_icon_minitime2015-01-15, 20:59

jó estét, jó szurkolást, végre újra tévéközelben vagyok és látok egy meccset... Mad
remélem nyerünk, remek szülinapi ajándék lenne
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Verona, kupa+bajnoki   Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 I_icon_minitime2015-01-15, 20:19

Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 10407092_1064572013570027_3561600104035176716_n

egész erős a fakónk.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Verona, kupa+bajnoki   Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 I_icon_minitime2015-01-15, 13:27

épp az imént ment ki fb-n: a stampa egyik újságírója az edzés után kitwittelte, hogy pepe kezdő lesz ma.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Verona, kupa+bajnoki   Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 I_icon_minitime2015-01-15, 13:01

mbence írta:
amúgy két csatár mögé a legtökéletesebb játékos: coman.
én nagyon hiszek a srácban, az a tempó bokapassz Moratának a Parma ellen valami fantasztikus volt. Remélem ma így fognak felállni

Tényleg, Coman, róla már meg is feledkeztem... erről jut eszembe Pepe... tényleg jó lenne, ha ma játszanának.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Verona, kupa+bajnoki   Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 I_icon_minitime2015-01-15, 10:54

coman szerintem sokkal inkább szélső, mint belső játékos. ha 4-2-3-1-et vagy 4-3-3-at játszanánk, akkor lenne helye a jobb szélen, egyébként tényleg nem könnyű beilleszteni a mostani taktikába. viszont allegri folyton dicséri, az olasz sajtó szerint maxi csipázza a fiút, valahogy meg fogja találni a helyét.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Verona, kupa+bajnoki   Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 I_icon_minitime2015-01-15, 09:53

tjunior írta:
mbence írta:
amúgy két csatár mögé a legtökéletesebb játékos: coman.
én nagyon hiszek a srácban, az a tempó bokapassz Moratának a Parma ellen valami fantasztikus volt. Remélem ma így fognak felállni
Hát igen, ahelyett hogy irányítóért teperünk a mercaton, előtte talán esély kellene adni Comannak.

Én is feltétlenül adnék neki esélyt, de nalam egy trequartista inkabb az eszes játékos, mint a gyors, Conan meg eddig szinte kivétel nélkül a sebeseggel operált, nem pedig ésszel. Legtöbbször siman belevezette a vedobe a labdát vagy egyszerűen kisodrodott az alapvonalon túlra. Szerintem erre a feladatra ő nem alkalmas vagy legalabbis nem ideális.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Verona, kupa+bajnoki   Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 I_icon_minitime2015-01-15, 08:45

mbence írta:
amúgy két csatár mögé a legtökéletesebb játékos: coman.
én nagyon hiszek a srácban, az a tempó bokapassz Moratának a Parma ellen valami fantasztikus volt. Remélem ma így fognak felállni
Hát igen, ahelyett hogy irányítóért teperünk a mercaton, előtte talán esély kellene adni Comannak.
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Verona, kupa+bajnoki   Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 I_icon_minitime2015-01-15, 08:22

amúgy két csatár mögé a legtökéletesebb játékos: coman.
én nagyon hiszek a srácban, az a tempó bokapassz Moratának a Parma ellen valami fantasztikus volt. Remélem ma így fognak felállni

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Verona, kupa+bajnoki   Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 I_icon_minitime2015-01-15, 00:10

Csak ugy felhivom kedvenc edzonk figyelmet, hogy a tovabbjuto a Parmaval fog jatszani, ami konnyu tovabbjutasi lehetoseg. Ezen az agon van viszont a roma is. Csak nem hagyjuk, hogy elobb legyen meg nekik a 10 gyozelem..
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Verona, kupa+bajnoki   Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 I_icon_minitime2015-01-14, 22:14

EsztéNégy írta:
Az tény, hogy nem lehet egyszerű a Juventusban 5. embernek lenni a padon, ugyanis már itt se kapsz lófasznyi játékpercet se, csak valami szerencsés bolygóegyüttállás esetén.

Azért Giovinco finoman szólva sem él meg egy olyan csapatban, mint a Juve. Úgy tudják felrúgni, hogy ritkán fújják be, nem olyan gyors, mint Coman, nem tud úgy cselezni mint Tevez, nincs olyan poszt ahol ezt a kissé szélről befelé húzó csatárt játszhatná, nincs előtte terület. Az az igazság, hogy ezek miatt óriási a szakadék közte és a többi csatár között, pedig ő nem egy Koplárovics Béla, de nem is ide való. Mindenkinek jobb lett volna ha elkezdenek keresgélni már egy évvel ezelőtt. Az viszont nem hiszem, hogy sok kockázatot hordozna magában ha Moratat erőltetnénk picit Llorente helyett. Kíváncsi vagyok hogy végül igazolunk-e valakit a télen, csatársorba aligha kívánkozik bárki is. Pepét meg vagy le kell írni vagy elkezdeni formába hozni, az ilyen Baktalórántháza elleni meccsek pont megfelelőek rá.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Verona, kupa+bajnoki   Juventus - Verona, kupa+bajnoki - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Juventus - Verona, kupa+bajnoki
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Verona - Juventus 2021.10.3 18:00
» Verona - Juventus 2024.02.17. 18:00
» Hellas Verona - Juventus - 2022.11.10 18:30
» Hellas Verona - Juventus, 2016.05.08. 20:45
» Juventus - Verona 2018.05.19 15:00 Digi2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: