Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mindenféle pletykák, hírek

Go down 
+33
rakkenroll
mbence
juventute
boric
EsztéNégy
Norbee82
tjunior
kilopo
Krisz
dinovercotti
enzogigi
farturo
Joseph Ducreux
balazs91
exchaby
cortamelasombra
simoon
_Tyler
daneeka
tcs19
baggiofan
AndreasMatri
telhetetlen
virracocha
zetterberg40
juve 1974
.bb.
laac
pietro10
el_ceRebr0
CsT
DartagnanX
s4tch
37 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
exchaby
Gyúró
Gyúró



Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 I_icon_minitime2013-04-17, 15:34

ebből most konkrétan mi nem látunk semmit, viszont hosszútávon jól járunk azzal hogy beigazolódik a sportfive számitása, és megtérül nekik fektetés, sőt megérte kivárni a megfelelő szponzorra. 10 éven belül újra eladó lesz a névadási jog, addig jól fel kell verni az árát Smile

edit:In the Korean language, Samsung means ‘three stars’. - ez igaz lehet? google nem boldogul vele Smile 세 개의 별 ezt meg olvassa el akinek két anyja van.
ha igaz, akkor pont illenek hozzánk még pár évig, aztán meg majd nevet változtatnak néccsillagra
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 I_icon_minitime2013-04-17, 14:32

s4tch írta:
jackie_d írta:
€120M? jó helyre megy a pénz amit samsung karácsonyi ajándékokra költöttem Very Happy

Mondjuk ennek csak egy része lenne a klubé, a névvel kapcsolatos jogokat már 2008-ban megvásárló Sportfive fog ezen igazán nagyot szakítani.

igen láttam, ha júl számolom €24M-t kapnak évenete, amiből nelünk min. 6,xxx-et garantálnak
csinálni kellene egy sportsix nevű céget és megvenni egy másik stadion jogát
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 I_icon_minitime2013-04-17, 13:19

jackie_d írta:
€120M? jó helyre megy a pénz amit samsung karácsonyi ajándékokra költöttem Very Happy

Mondjuk ennek csak egy része lenne a klubé, a névvel kapcsolatos jogokat már 2008-ban megvásárló Sportfive fog ezen igazán nagyot szakítani.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 I_icon_minitime2013-04-17, 13:15

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/real-madrid-uj-szupertorna-az-interrel-a-juveval-masokkal-2236391
És ez szerintetek jó Question Tudom,hogy pénz meg minden,de.......
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 I_icon_minitime2013-04-17, 13:03

zetterberg40 írta:
http://football-italia.net/33175/samsung-stadium-juventus

€120M? jó helyre megy a pénz amit samsung karácsonyi ajándékokra költöttem Very Happy
Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 I_icon_minitime2013-04-17, 13:00

zetterberg40 írta:
http://football-italia.net/33175/samsung-stadium-juventus
Azért ez már komoly lové+a kis koreaiak hosszú távon jó szponzorok lennének szerintem.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 I_icon_minitime2013-04-17, 12:54

http://football-italia.net/33175/samsung-stadium-juventus
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 I_icon_minitime2013-04-17, 09:31

A gazzetta mára is készített egy összeállítást: megnézték, a 3 pontos rendszerben 32 kör után mennyivel állt az első két helyezett, és persze mekkora pontkülönbség volt köztük:
- a 94/95-ös szezon (azaz a mostani pontozási rendszer bevezetése) óta csak két csapat szerzett több pontot a Juve mostani 74 pontjánál (Juve, 2005/06, 79 pont, és az azt követő évben az izé, a megnyirbált bajnokság egyetlen haszonélvezőjeként). Ebben mondjuk benne van, hogy 2005-ben lett 20 csapatos a bajnokság.
- Szintén '94 óta az első és a második közötti különbség 6 körrel a vége előtt egyszer volt több (2006/07, ismert okokból).

Mondjuk a mostani nagy különbséghez az is kell, hogy az üldözők ilyen gyengék legyenek. A 20 csapatos bajnokságban a Napoli eddig a leggyengébb második helyezett 32 kör után 63 ponttal. Korábban a Juve és a Milan 2008-09-ben holtversenyben 64 ponttal álltak, és a többi évben is erősebb volt a második helyezett. Mondjuk a legerősebb második (2005/06-os Milan 70 ponttal) előtt is 4 ponttal mennénk.

Amúgy az elmúlt 18 évadban az alábbi csapatok nem nyertek bajnokságot azok után, hogy 6 körrel a vége előtt vezettek:
- 98/99 Lazio (4 pont előnyük volt 6 körrel a vége előtt, az utolsó napon előzte őket a Milan)
- 99/00 köszi, Carlo. Ilyentájt 3 pont előnyünk volt.
- 01/02 Izé, erre is emlékszik mindenki. Hattal a vége előtt még Izé, Roma volt az első kettő, a végére Juve, Roma, Izé lett a sorrend.
- 04/05-ben a Milan tulajdonképp első volt: holtversenyben állt a Juventusszal. A végén 7 pont lett közte.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 I_icon_minitime2013-04-07, 00:32

http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=135157

A tuttosport szerint nem csak családi problémák miatt hagyta ott a csapatot: Anelkának tele lett a töke a mellőzöttséggel. Sosem panaszkodott a kevés lehetőség miatt, de az, hogy a Bayern ellen inkább az influenzás Vucsinics és a szétrúgott bokájú Giovinco ültek le a padra, betette a kaput.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 I_icon_minitime2013-04-06, 15:39

Én eddig azt hittem, hogy Llorente egyáltalán nem játszik a bilbaoban, de eszek szerint tévedtem

http://int.soccerway.com/players/fernando-llorente-torres/3153/

Rendszeresen becserélik 10-20 percekre. Értem én, hogy az a meccs vége felé van, de akkor is 1 gólja van eddig a bajnokságban silent
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 I_icon_minitime2013-03-28, 08:35

Azt kihagytuk (külföldön voltam), de cimborák meséltek a hangulatról, vittek be ők is sneciket. rabbit

---------

Moggi minden héten ír a Libero sportrovatába egy cikket. A mostani röviden: az Izé-Juve korábban a szezon meccse volt, most már nem az, és nem a Juve tehet róla. De Laurentiis tett egy célzást a minap arra, hogy ugyan a Juve a legjobb csapat, de a calciopolikor is kiderült, hogy nem tisztán játszik; erre Moggi azt írja, hogy a calciopoli ítéletben is világosan leírják, hogy egyetlen meccs eredményét sem befolyásolták. Végül Pagliucát is helyre teszi, aki a '98-as bajnokságra mondta, hogy 100%, hogy ellopták tőlük azt a scudettót. (Vajon Iuliano felrúgta-e egyáltalán Ronaldót...) Erre írja Moggi, hogy arról a bizonyos tiziről a mai napig megy a vita, annyira nem volt egyértelmű, és az a bajnokság, amelyik végén 5 ponttal előzi meg a bajnok a másodikat, nyilvánvalóan nem egy büntetőn múlik. Inkább arról kellene beszélni, miért nem zárták ki az Izét a Recoba-ügy miatt, ill. hogyan úszták meg a calciopolit, miközben Palazzi 52 oldalt írt a sportkódexbe ütköző dolgaikról.

Azt meg csak én teszem hozzá, mennyire szerencsétlen volt Moggitól nyáron benyalni a Nápolynak.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 I_icon_minitime2013-03-27, 22:56

s4tch írta:
Azon kint voltam. Öcsém nagy Barca fan, látni akarta a gyereket élőben, örült a cserének. Messi meg bejött, futott egyet, majd kb. 20 másodperc alatt kiküldték. Alig láttunk valamit belőle, elsőre azt hittük, azért hívják le, mert valami gond volt a cserével, meg kell nézni még egyszer a csukáját vagy valami hasonló. Very Happy

44 sec volt az, de ki számolja... rabbit

nekem most a haldobálós meccs jutott eszembe az ausztálok ellen, azon nem voltál kint (fradi pályán, én igen)?
előtte öntött ciánt a tiszába az oz tulajdonban lévő romániai bánya, amitől megdöglött egy csomó hal
a fél stadion fishbone ruhákban jött és vagy kétszáz kiló hallal dobálták meg a melegítő vendégeket
a kezdőkörbe is sikerült valahogy egy kb 40 kilós halat bejuttatni, az komoly volt...
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 I_icon_minitime2013-03-27, 22:38

Azon kint voltam. Öcsém nagy Barca fan, látni akarta a gyereket élőben, örült a cserének. Messi meg bejött, futott egyet, majd kb. 20 másodperc alatt kiküldték. Alig láttunk valamit belőle, elsőre azt hittük, azért hívják le, mert valami gond volt a cserével, meg kell nézni még egyszer a csukáját vagy valami hasonló. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 I_icon_minitime2013-03-27, 21:58

Krisz írta:
kilopo írta:
úgy tűnik Pogba tanult Vidalt-ól, és kiállíttatta magát a válogatottban Very Happy

Helyes, legalább következő válogatott meccsen tutira pihen.

mondjuk az jó jel, hogy messi is így kezdte, igaz őt már az első válogatott meccsén kiállították
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8123
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 I_icon_minitime2013-03-27, 00:28

kilopo írta:
úgy tűnik Pogba tanult Vidalt-ól, és kiállíttatta magát a válogatottban Very Happy

Helyes, legalább következő válogatott meccsen tutira pihen.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 I_icon_minitime2013-03-26, 23:50

úgy tűnik Pogba tanult Vidalt-ól, és kiállíttatta magát a válogatottban Very Happy
Vissza az elejére Go down
baggiofan
Labdaszedő
Labdaszedő
baggiofan


Posts : 100
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 I_icon_minitime2013-03-21, 10:55

Az a baj, hogy Suarez sajnos keményen veri fel az arat a goljaival. Nekem o az "álmom" a csapatba, de egyre kisebb az esélye, hogy idejon.
+ melle Dzeko, a padra meg Immobile, Gabbiadini, Boakye.
Az összes jelenlegi csatarunk meg mehetne a levesbe.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 I_icon_minitime2013-03-21, 09:28

Mai kis színesek:
- Chiellini lefényelt a válogatott edzőtáborából, állítólag az a cél, hogy a bokáit a Bayern elleni első meccsre összedrótozzák. Előtte ugye ott a derbi, azt ezek szerint Pelussal, esetleg egy Bonu-Marrone-Barza hármassal kell hozni.
- Giovinco lelőtte a facebook oldalát: tele lett a pennája a szurkolói szitkokkal.
- A mai olasz-brazilon hat juventino kezdhet, köztük Giak, aki mindössze hat bajnokin került a Juve kezdőjébe. A meccset a raiuno adja fél 9-től.
- Alexis Sancheznek és Vidalnak ugyanaz az ügynöke, ez egy nyári alkudozásnál komoly előnyt jelenthet.
- A Daily Mail szerint Suarez lesz a mi emberünk. Egyébként az uru a minap azt nyilatkozta, hogy nagyon jól érzi magát Liverpoolban, de a fociban sosem lehet tudni, mit hoz a jövő, és a BL egy csodás sorozat. Magyarul aki a BL-ben játszik, és van pénze, az viheti.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 I_icon_minitime2013-03-19, 21:18

zetterberg40 írta:
A pletykák szerint Conte szerződését 2018-ig hosszabbítaná meg a klub (a jelenlegi 2015-ig szól), amibe bekerülne egy "kivásárlási ár" is. Ha jól értem, a CdS 16 milliós összegről ír, aminek kifizetése szerintem egy Chelseanek vagy PSG-nek nem igazán okozna gondot.

Tudom, egyelőre ez csak pletyka, befejeztem.

szerintem úgyismcsak erről (több lé) szólt a sok "elhagyom a várost" hír...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 I_icon_minitime2013-03-19, 21:15

A pletykák szerint Conte szerződését 2018-ig hosszabbítaná meg a klub (a jelenlegi 2015-ig szól), amibe bekerülne egy "kivásárlási ár" is. Ha jól értem, a CdS 16 milliós összegről ír, aminek kifizetése szerintem egy Chelseanek vagy PSG-nek nem igazán okozna gondot.

Tudom, egyelőre ez csak pletyka, befejeztem.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 I_icon_minitime2013-03-19, 14:23

Mondjuk szerintem Pirlo és a védőink is konzisztensebbek... Vidal néha azért hajlamos alibizni a bajnokikon, de legalább a fontos meccsekre rendre összekapja magát (kivéve idén, a két milánói társaság ellen). Azzal persze nem tudok vitatkozni, hogy ezen az univerzális poszton jelenleg tényleg a szűk elit tagja, ahogy Marchisio is. Vidal annyival jobb, hogy több gólpasszt ad, de ebben ugyanúgy benne van a Lichti és az aktuális LWB közötti különbség, mint a Marcsi és Vidal közti.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 I_icon_minitime2013-03-19, 13:41

s4tch írta:
Egy talán túlzottan is pozitív hangvételű cikk Vidalról:
http://forzaitalianfootball.com/2013/03/is-juventus-arturo-vidal-the-best-box-to-box-midfielder-in-the-world/

Mondjuk azzal semmiképp nem vitatkoznék, hogy az utolsó két szezon alapján ott van az élmezőnyben.

Szerintem akár nevezhetjük a legjobbnak is a posztján. Nagyon komplett és okos játékos, ráadásul ahhoz képest, hogy mennyi melót igényel a posztja, konzisztens teljesítményt nyújt.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 I_icon_minitime2013-03-19, 09:37

bleacherreporton én már annyi ilyet olvastam hogy el is hittem Smile
ha néha megverné támadásban is 1vs1ben az emberét(most miért, az a biciklicsel a napoli ellen?), kit lehetne ugyan elébesorolni? már igyis szemérmetlenség mennyit szerel ill. mennyi gólt lő Smile

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 I_icon_minitime2013-03-19, 08:36

Egy talán túlzottan is pozitív hangvételű cikk Vidalról:
http://forzaitalianfootball.com/2013/03/is-juventus-arturo-vidal-the-best-box-to-box-midfielder-in-the-world/

Mondjuk azzal semmiképp nem vitatkoznék, hogy az utolsó két szezon alapján ott van az élmezőnyben.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 I_icon_minitime2013-03-18, 17:30

Nem úgy volt, hogy a Primavera ellenfele a Nextgen sorozatban a CSKA Moszkva lesz? Ehhez képest tegnap a Chelsea 4-1-re verte és ejtette ki a csapatot.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 I_icon_minitime2013-03-18, 08:17

A tuttojuvén több fotó is van a balesetről. A 2 tonnás Cayenne a metrólejárót is megrongálta:

Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 C_3_Media_1669136_immagine_ts673_400

Képek még.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 I_icon_minitime2013-03-17, 16:33

zetterberg40 írta:
http://football-italia.net/31984/caceres-hospital-after-crash

Basszus... remélhetőleg tényleg nincs komolyabb baja. Jobbulást, uru!

úgy tűnk a kocsi megvédte:
http://www.tuttosport.com/calcio/serie_a/juventus/2013/03/17-253571/Caceres%2C+incidente+stradale.+In+ospedale%2C+non+è+grave

ezért járjatok ti is porschéval... Very Happy
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 I_icon_minitime2013-03-17, 10:39

http://football-italia.net/31984/caceres-hospital-after-crash

Basszus... remélhetőleg tényleg nincs komolyabb baja. Jobbulást, uru!
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 I_icon_minitime2013-03-16, 13:34

na meg is van, hogy miért kapjuk majd a következő eltiltást: afrikázásért
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 I_icon_minitime2013-03-14, 17:26

pogba gyorsan beválogattatta magát:

Pogba wants France call-up
Pogba named in France squad
Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 I_icon_minitime2013-03-11, 16:31

lol!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 25 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mindenféle pletykák, hírek
Vissza az elejére 
25 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Hírek, pletykák - minden, ami nem mercato-
Ugrás: