Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
sneco7
juventute
_Tyler
.bb.
DartagnanX
simoon
s4tch
Krisz
kilopo
zetterberg40
bombahoppa
virracocha
rakkenroll
baggiofan
mbence
tjunior
exchaby
_DREAM_
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 20 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
s4tch
Admin



Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2016-06-11, 14:50

http://www.tuttosport.com/foto/calcio/calciomercato/2016/06/11-12317444/juventus_la_rete_bianconera_accoglie_pjanic/

összegyűjtötték a juvés népművészet legszebb képeit

10
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2016-06-11, 14:46

A Neto / Mirante csere sok vizet nem zavarna, mert tökmindegy ki ül Gigi mögött a padon, viszont anyagilag jó lenne, mert Neto-ért azért egy 10-es el lehet kérni.
Caceres helyére kell valaki (én remélem, hogy nem Benatia lesz az)  én pl Darmiant nem bánnám, mert ő hasonló az inygánhoz mert CB,RB.LB,LWB,RWB posztokon is tud/játszott már. Meg elnézve a tegnapi hullagyenge Evrát nem árt Szandi mögé valaki, főleg ha az aranylabdás Padcsinnyó is itt hagyna minket. Alves idejöttével vagy Cuad vagy Licht távozik (és 99%, hogy nem Licht) Középpálya Pogba,Kebab,Lemina,Stuani kiegészülve Pjaniccsal és mondjuk egy kölcsön Kovacsiccsal plusz egy télen beszálló Marcival elég fasza lehetne. Bár szerintem Marsi sérülése miatt a Győzi/Asa páros egyik tagja télig marad. Elől Dybusz/Mandzsu biztos, a többi mind kérdéses....én pl Berarditól egyáltalán nem vagy elszállva, fiatal,olasz,tehetséges ez pipa, de a pályán egy pöcs, plusz tegnap olvastam róla olyasmit is, hogy nem akar Zaza sorsára jutni és szívesen meghallgatná az Ellenség  moratti  moratti ajánlatát....persze ez lehet csak újságírói hadoválás. És Bernanrdeszkit sokkal szívesebben leigazolnám.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2016-06-11, 13:47

jön:
lemina 9,5m
pjanic 30,4m
berardi 25m
alves ingyen
ganz ingyen
mirante 1m?

​megy:
morata 30m
appelt pires 1m
rubinho, caceres: ​lejárt a szerződésük
kwad​cs​i 15m?
pereyra 13m?
hernanes 10m?
neto 5m?

​jön: 65,9m
​megy: 74m

szerintem morata 60 millás megvétele ebbe nem fér bele. ​ha ehhez hozzácsapjuk kovacicot kölcsönbe, meg esetleg kerítünk valahonnan egy lapadula szintű csatárt, akkor kurvanagy királyok vagyunk.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2016-06-11, 13:37

_DREAM_ írta:
Morata-val szerintetek lesz valami előrelépés, vagy majd csak az EB után?

Ha sikerülne megtartani (szerintem megy Madridba) őt, Palikát meg Dybalat, akkor már k.ott sikeres lenne a mercato, minden más ajándék (Pjanic k.ott nagy ajcsi lenne pl.).

Mit szóltok Evra tegnap esti teljesítményéhez? pig

Pjanic már az az ajándék amit karácsony előtt megtaláltál a szekrény tetején. Az alábbi hivatalos nyilatkozat gyakorlatilag felér azzal hogy Juve mezt tart a kezében.
Dybala szerintem fix marad, Pált nem akarjuk eladni, ő és a faszkalap ügynöke egyáltalán nem is pattogtak mostanában, a többi pletyka komolytalan.

Fene se tudja mi lesz Morataval, én a valós nyilatkozatok alapján annak ellenére hogy próbál semleges maradni azt hiszem Madridban fog kikötni. Amiben reménykedem hogy el fog hasalni a spanyolokkal az EB-n és akkor több esélyünk lesz megtartani.

Nem tudom, hogy Allegri milyen felállásban/taktikával akar játszani jövőre, de amennyiben 2 csatárral akkor én 4. csatárként kipróbálnám az egyik seconda puntat a Primaveraból (végigtolnám vele a szezont a nagycsapatnál). Ha meg valami olyasmit akar mint a Bayern elleni visszavágón akkor elég 3 csatár és csak a keretet mélyíteném.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2662
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2016-06-11, 11:59

Morata-val szerintetek lesz valami előrelépés, vagy majd csak az EB után?

Ha sikerülne megtartani (szerintem megy Madridba) őt, Palikát meg Dybalat, akkor már k.ott sikeres lenne a mercato, minden más ajándék (Pjanic k.ott nagy ajcsi lenne pl.).

Mit szóltok Evra tegnap esti teljesítményéhez? pig
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2016-06-11, 11:17

http://www.football-italia.net/85684/roma-pjanic-asked-juventus

The director general then read out a formal statement from Pjanic, dated June 9, confirming he intends to activate the release clause.

“With this note I inform you that I intend to activate my right to be transferred to another club, as agreed beforehand,” read the statement.

“I also tell you my intention to send the 20 per cent of my share of the transfer fee directly to the club that will buy my contract, which I specifically inform you is Juventus.

“I thank you and urge you to make contact to finalise the necessary contractual formalities.”




hbang
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2016-06-10, 19:29

Dani Alves érkezni fog, Pjanic is szinte borítékolható, Berardinál is szinte csak a bejelentés várat magára. Ez nagyon jól hangzik, és tulajdonképpen velük meg a saját nevelésű játékosokkal tulajdonképpen majdnem meg is van a keret. Kíváncsi vagyok, Conte vajon tényleg kisegíti-e a volt csapatát? Azért ha a pletykáknak hinni lehet, egy Asamoah-Lichtsteiner duóért 35 millió €-t kiadni több, mint gáláns lenne tőle. Legalább 10 milliós ráfizetés lenne ez a Chelsea részéről, tekintve Asamoah sérülékenységét, és Lichti életkorát. Mindenesetre üdvözítő lenne. Ha Pereyraért is hajlandóak lennének kiadni 15 milliót, akkor rendkívül sokból gazdálkodhatnánk. És tegyük hozzá, hogy a pozitívabb verziót alapul véve Moratat visszaengedjük a Realhoz 30 millióért. Azért pozitívabb, mert akkora összeget kellene letenni a végleges megtartásáért, ami elképesztően előnytelen lenne. Tegyük fel, hogy 25 elég lenne. Mondhatjuk, hogy 55 millát buknánk Morata megtartása érdekében. Ebből majdnem kijöhet a Pjanic-Berardi duó is. Szerintem az olasz 25-ért lesz mozdítható, de ez olyan kiadás, mint Dybala esetében: megelőlegezzük a befektetés megtérülését. Berardinál nincs olyan felállás, amiben ne játszhatna, és egy 4-3-1-2-ben pedzegették, hogy a támadók mögötti pozícióban is helyet kaphatna. Én ennek nagyon tudnék örülni, mert akkor meg tudnánk oldani azt, hogy ebben a felállásban egy támadóbb és egy védekezőbb verziót is ki tudnánk állítani annak függvényében, hogy Berardi vagy a Pogba-Pjanic duó egyike lenne azon a poszton. A negatív verzió az lenne, ha Pogbat eladnánk.

Ha ezek összejönnének, én még egy támadót hoznék Marrottaék helyében. Olyasvalaki kellene, aki tudna bármelyik támadónkkal párban játszani. Moratanak ez a legnagyobb erőssége, illetve hogy tud a szélről indulva is játszani. Én Lacazette-re gondolnék. Korábban szélsőként is gyakran játszott (vagy inkább ott, ezt már nem tudom), most ő a legfőbb befejezője a Lyonnak. Kicsit alacsony ugyan, de nagyon gyors, jó befejező, és szerintem egy technikásabb Dybalaval, illetve egy félig-meddig régivágású befejező Mandzukiccsal is tudna játszani. Mivel a 4-3-1-2 mellett a 3-5-2 lehet az a formáció, amivel Allegri kalkulál, ezért inkább egy plusz támadó kellene, mint még egy kreatív középpályás.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2016-06-10, 17:13

Miralem Pjanic’s PR manager confirms the Roma midfielder will join Juventus - “they activated the clause”.

http://www.football-italia.net/85644/%E2%80%98juventus-have-pjanic%E2%80%99
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2016-06-10, 10:03

Tegnap azzal lehetett kattintást generálni, hogy Pjanic é Bianconero, ma meg azzal hogy ácsi nem olyan biztos az. Ez ennyi, erről szól.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2016-06-10, 09:44

Ez már nekem is feltűnt.

Egyébként nyilván kevés rá az esély, de ha Morata távozna, akkor ezzel a brazil csodagyerekkel, GáborJézussal pótolnám.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2016-06-10, 08:35

dimarziót nyugodtan lehúzhatjuk a megbízhatóbb transzferguruk listájáról. tegnap pár perc különbséggel az alábbi két állítást fogalmazta meg a skyon:
- a roma ragaszkodik ahhoz, hogy a juve egy összegben fizesse ki a 38 millás kivásárlási árat, ezért nincs deal
- pjanics pár napja aláírt, è fatta

teljesen random.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2016-06-09, 22:42

zetterberg40 írta:
CsT írta:
Persze szép és jó Pjanics érkezése, de mit sem ér ha közben meg a P-betűs fiatalember itt hagy minket, annyi pazar szezon után...pedig nagyon úgy tűnik itt lesz a vége a torinói kalandnak és Padoin a Cagliariba igazol....

10

Egyébként szerintem Pogba még egy évig tartható.

Már 120 millás Reál ajánlatról olvasni, de én Marrotta helyében azért megvárnám az eb-t, hogy kicsit feljebb tornássza az árát. Very Happy
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2016-06-09, 22:03

CsT írta:
Persze szép és jó Pjanics érkezése, de mit sem ér ha közben meg a P-betűs fiatalember itt hagy minket, annyi pazar szezon után...pedig nagyon úgy tűnik itt lesz a vége a torinói kalandnak és Padoin a Cagliariba igazol....

10

Egyébként szerintem Pogba még egy évig tartható.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2016-06-09, 17:18

Persze szép és jó Pjanics érkezése, de mit sem ér ha közben meg a P-betűs fiatalember itt hagy minket, annyi pazar szezon után...pedig nagyon úgy tűnik itt lesz a vége a torinói kalandnak és Padoin a Cagliariba igazol....
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2016-06-09, 15:08

https://twitter.com/CI_OfficialPage/status/740859024443383808?ref_src=twsrc%5Etfw

Szerk: oké, elvileg ez már régebbi..
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2016-06-09, 13:17

nekem ez a pjanic-téma végig kamunak tűnt, de most egy olyan olasz bankár csávótól olvastam ilyet, akinek bizonyítottan van kontaktja klubon belül:

I can confirm Pjanic signed 10 day ago in Switzerland.
I am prepared to eat my hat if it's not going to happen.
He is a done deal.
And Padoin is going to Cagliari.


ja, és nekem is elindult a hangya, hogy dybala érkezése után lelépett tevez, illetve khedira után vidal, de most valahogy nem tűnik úgy, hogy pogba be lenne sózva. pjanic, pogba, khedira, tavasszal marchisio, esetleg kovacic kölcsönben, na ez már bőven az mpv szintje.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2016-06-09, 07:06

Én épp azért örülök, mert le tudjuk rabolni a riválisokat.


zetterberg40 írta:
Óvatosan írom, hogy elvileg Pjanics a fedélzeten.

Nagyjából minden forrás hozza a hírt, hogy ma ütötték nyélbe az üzletet.

Annyi az eltérés, hogy míg egyesek szerint a 38 milliós kivásárlási árért cserébe érkezik, míg mások szerint 30+2 millióért (elkerülve azt, hogy a játékos markát üsse a 38 milliós kivásárlási árból a 15-20%).

Örülünk Vincent? Én igen, bár ez az egész kicsit bayernes (leraboljuk a riválist).

Szerk: Eközben Pereyra eladó 13 millióért. A Watford élénken érdeklődik.

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2016-06-08, 23:50

Óvatosan írom, hogy elvileg Pjanics a fedélzeten.

Nagyjából minden forrás hozza a hírt, hogy ma ütötték nyélbe az üzletet.

Annyi az eltérés, hogy míg egyesek szerint a 38 milliós kivásárlási árért cserébe érkezik, míg mások szerint 30+2 millióért (elkerülve azt, hogy a játékos markát üsse a 38 milliós kivásárlási árból a 15-20%).

Örülünk Vincent? Én igen, bár ez az egész kicsit bayernes (leraboljuk a riválist).

Szerk: Eközben Pereyra eladó 13 millióért. A Watford élénken érdeklődik.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2016-06-08, 10:45

CsT írta:
Egyébként a Lóma már eltapsolt 70 millát, nagyrészt olyanokra akik már tavaly is ott voltak kölcsönben és mivel elég szép veszteséggel működnek, muszáj lesz 2-3 embert eladniuk. A hírek szerint erre Naingólam/Pjanic és Rüdiger a legesélyesebb. Nos a négernémet tegnap keresztszalag szakadást szenvedett...

Innen is látszik, hogy Marrotta mekkora agy, kis különbségekkel kb ugyanazt csinálja mint Sabatini és még is mennyivel jobban. Persze ő is téved, de olyat még véletlenül sem hozott össze, mint amilyen helyzetbe Sabatini hozta a Rómát. Eltapsolt 70 milliót és ebben még a Fáraó és Digne nincs is benne, az FFP a nyakukon, egy de inkább két alapembert el kell adni. Nullás mercato (vagy veszteséges) és jelentősen gyengül a csapat. Gyakorlatilag 3 igazán piacképes játékosok van, abból 2 elmegy ki lehet húzni őket a scudettó-harcból. Ezek után csodálkozom, hogy nem rúgják ki páros lábbal ezt a gyárkéményt.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2016-06-08, 09:41

CsT írta:

Nem piti összeg, de pl a Barca vagy PSG simán kipengeti, vagy az "újedzős" (MU,City,Chelsea) PL csapatok. A Roma meg valszeg úgy van vele mint anno a Leverkusen buzividallal, hogy bárkinek eladja olcsóbban is csak a riválisnak ne. Meg ugye Naingólam is azt mondta, hogyha a Juvéba igazol akkor többet nem szól hozzá, és hát kivel beszélgetne akkor a filozófiáról meg a tengerbiológiáról Very Happy  

Igen, ez rendben van, de a Barcanak meg a Citynek kell egy olyan tipusu jatekos mint Pjanic? Szerintem a Barcanak nincs ra szüksége, a City elhozta Gundogant, stb. Persze ezt az osszeget egy angol kozepcsapat is lazán leteszi az asztalra, de Pjanic eligazolna oda? Ilyen megvilagitasban maris inkabb 1-2 csapatról beszélünk nem 8-10rol.

A tengerbiologian azota röhögök. Laughing
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2016-06-08, 06:31

Egyébként a Lóma már eltapsolt 70 millát, nagyrészt olyanokra akik már tavaly is ott voltak kölcsönben és mivel elég szép veszteséggel működnek, muszáj lesz 2-3 embert eladniuk. A hírek szerint erre Naingólam/Pjanic és Rüdiger a legesélyesebb. Nos a négernémet tegnap keresztszalag szakadást szenvedett...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2016-06-07, 22:04

Amúgy ár-érték arányban szerintem is Pjanics lenne a legjobb, de még mindig meglepne, ha el tudnánk hozni.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2016-06-07, 21:53

Krisz írta:
CsT írta:
Kovács pont abban a korban és helyzetben van, hogy 1 fasza szezon után simán érne 35 millát, egy szar után meg 15-öt se....ezért lenne célszerű a kölcsön+opció kombó, lehetőleg egy előre meghatározott reális összeggel. A Rejál azért nagy játékos temető, elég csak Robbenre vagy Sneijderre gondolni. Jelenleg én a horvátot látom egyedül reális célnak. André Gomesért licitháborút akarnak, Marrotta ezeket a gruppenszexpartikat pedig messzire el szokta kerülni. Pjanicsért valszeg van 8-10 csapat aki kipengetné a 38 misit....én se hiszem, hogy pont ide jönne. Maszkeránónak meg már új szerződést is adna a Bársza...szóval ő is felejtős. Nem tudom a távozókat illető pletykákból mi igaz, de amiket én olvastam Győzi 15, Asa 20, Zaza 30(!!) milla....hát én egyiken se gondolkoznék sokat. Sőt még Hernyóért is fizetnének a kutyazabálók. Cuadradót illetően nagy csend....bár Alves érkezése elég beszédes.

38 milla nem olyan piti összeg hogy akármelyik gazdag csapat csak úgy odavágja. Azért nem biztos hogy olyan sok csapat van aki ki tudja ezt fizetni, szüksége van Pjanicra és Pjanicnak előrelépés lenne a Romahoz képest. Így nem biztos hogy olyan sok vetélytárs lenne.

Nem piti összeg, de pl a Barca vagy PSG simán kipengeti, vagy az "újedzős" (MU,City,Chelsea) PL csapatok. A Roma meg valszeg úgy van vele mint anno a Leverkusen buzividallal, hogy bárkinek eladja olcsóbban is csak a riválisnak ne. Meg ugye Naingólam is azt mondta, hogyha a Juvéba igazol akkor többet nem szól hozzá, és hát kivel beszélgetne akkor a filozófiáról meg a tengerbiológiáról Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2016-06-06, 20:59

CsT írta:
Kovács pont abban a korban és helyzetben van, hogy 1 fasza szezon után simán érne 35 millát, egy szar után meg 15-öt se....ezért lenne célszerű a kölcsön+opció kombó, lehetőleg egy előre meghatározott reális összeggel. A Rejál azért nagy játékos temető, elég csak Robbenre vagy Sneijderre gondolni. Jelenleg én a horvátot látom egyedül reális célnak. André Gomesért licitháborút akarnak, Marrotta ezeket a gruppenszexpartikat pedig messzire el szokta kerülni. Pjanicsért valszeg van 8-10 csapat aki kipengetné a 38 misit....én se hiszem, hogy pont ide jönne. Maszkeránónak meg már új szerződést is adna a Bársza...szóval ő is felejtős. Nem tudom a távozókat illető pletykákból mi igaz, de amiket én olvastam Győzi 15, Asa 20, Zaza 30(!!) milla....hát én egyiken se gondolkoznék sokat. Sőt még Hernyóért is fizetnének a kutyazabálók. Cuadradót illetően nagy csend....bár Alves érkezése elég beszédes.

38 milla nem olyan piti összeg hogy akármelyik gazdag csapat csak úgy odavágja. Azért nem biztos hogy olyan sok csapat van aki ki tudja ezt fizetni, szüksége van Pjanicra és Pjanicnak előrelépés lenne a Romahoz képest. Így nem biztos hogy olyan sok vetélytárs lenne.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2016-06-06, 17:49

Kovács pont abban a korban és helyzetben van, hogy 1 fasza szezon után simán érne 35 millát, egy szar után meg 15-öt se....ezért lenne célszerű a kölcsön+opció kombó, lehetőleg egy előre meghatározott reális összeggel. A Rejál azért nagy játékos temető, elég csak Robbenre vagy Sneijderre gondolni. Jelenleg én a horvátot látom egyedül reális célnak. André Gomesért licitháborút akarnak, Marrotta ezeket a gruppenszexpartikat pedig messzire el szokta kerülni. Pjanicsért valszeg van 8-10 csapat aki kipengetné a 38 misit....én se hiszem, hogy pont ide jönne. Maszkeránónak meg már új szerződést is adna a Bársza...szóval ő is felejtős. Nem tudom a távozókat illető pletykákból mi igaz, de amiket én olvastam Győzi 15, Asa 20, Zaza 30(!!) milla....hát én egyiken se gondolkoznék sokat. Sőt még Hernyóért is fizetnének a kutyazabálók. Cuadradót illetően nagy csend....bár Alves érkezése elég beszédes.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2016-06-06, 17:41

tjunior írta:
Az optimális Pjanic lenne, legjobb korban, kipróbált játékos, szinte lehetetlen bukni vele, ki kellene perkálni a 38at érte. De ha más csapat is kiperkálja a 38at akkor miért jönne az ősi riválishoz? Elég nagy geciség lenne.
Andre Gomes és Kovacic is 22 éves, az egyiket 50-60 millióért árulják a másik a fele, közben a kis horvát az utolsó interes szezonjában tolt egy 8 gól 5 gólpassz teljesítményt. Ha választanom kellene közte és a Mendes-szökevény között nem kérdés kire tenném a voksom. Persze itt van még Maszkeránó akit persze nyomatnak a zugfirkászok, de igazából fikarcnyi esélyünk sincs rá

Egyetértek mindennel. Annyit tennék még hozzá, hogy jobb ha minél kevesebb olyan játékost igazolunk akinek geci ügynöke van - persze minden ügynök "rohadék" mivel a játékos és nem a klub érdekeit képviselik, de azért ezek között is vannak szintek, és vannak igazi gecik mint pl Raiola vagy Mendes. Mascherano Alvessel ellentétben sosem mutatott jeleket felénk vagy nyilatkozott rólunk. A Juvés kapcsolatot gondolom azért terjesztette el a sleppje, hogy jobb feltételeket tudjanak kiharcolni neki az új szerződésében.

Ami még nagyon érdekel, hogy a cserélendő játékosokról pletyka szinten is alig esett szó - nyilván készültek listák, hogy kiket kéne elpasszolni, de konkrét csapatok nem voltak megjelölve. Persze előbb a nagy igazolásokat kell lezsírozni - már csak azért is mert az EB meg fogja dobni minden játékos árát aki rúgott egy egyeneset a labdába - utána lehet foglalkozni az apróságokkal, de nagyon kíváncsi lennék a stáb IN&OUT shortlistjére.
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 392
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: nincs   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2016-06-06, 17:02

http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zone/2016/06/06/24342072/official-evra-signs-new-juventus-deal?ICID=OP

Az öltözőbe csapatösszetartásra jó még az öreg!! Laughing

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2016-06-06, 16:01

Az optimális Pjanic lenne, legjobb korban, kipróbált játékos, szinte lehetetlen bukni vele, ki kellene perkálni a 38at érte. De ha más csapat is kiperkálja a 38at akkor miért jönne az ősi riválishoz? Elég nagy geciség lenne.
Andre Gomes és Kovacic is 22 éves, az egyiket 50-60 millióért árulják a másik a fele, közben a kis horvát az utolsó interes szezonjában tolt egy 8 gól 5 gólpassz teljesítményt. Ha választanom kellene közte és a Mendes-szökevény között nem kérdés kire tenném a voksom. Persze itt van még Maszkeránó akit persze nyomatnak a zugfirkászok, de igazából fikarcnyi esélyünk sincs rá


Közben Evra hivatalos, de csak 2017ig hosszabbított.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2016-06-06, 15:33

kilopo írta:
Igen, Dybaláért kicsngetett 36-ot, de szvsz arányaiban sem volt akkora zsákbamacska, mint az elmúlt szezonban pár száz percet játszott Kovács.
Krisz írta:
Most viszont egyszerűen nem engedheti meg magának, hogy egy Hernanest hozzon, mert Marcsi sérülésével kell mindenképp egy normális irányító (Marcsi sérülése nélkül is).
Ez is azt támasztja alá sztem, hogy akkor inkább már másért fizetne többet, mint Kovácsért 25-t. Vagy szted nem így van?

Dybalanak jó szezonja volt - mondjuk pont amikor én láttam játszani (ellenünk) akkor volt bűnszar - jobban látszott rajta hogy be fog válni, viszont a szerződésének körülményei miatt így is baromi sok volt érte az a pénz. Özilt hasonló körülmények között fele ennyiért tudta megvenni a Real annak idején. Csak azt akartam érzékeltetni, hogy Marotta ki tud adni és ki is ad nagy összegeket is ha kell, 25-30 milla még nem az a pénz amit mi nem tudunk tartani.

Az a baj, hogy a többi/jobb célpont sokkal drágább, mert el vannak szállva az árak. Kovács pont az okos üzlet kategória lenne, a kérdés csak az, hogy Marottáék hogyan értékelik a játékost. Én nagy tehetségnek tartom, a statjai meggyőzőek, fiatal és fejlődőképes, lehet nekik más az elképzelésük róla.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2016-06-06, 15:15

Igen, Dybaláért kicsngetett 36-ot, de szvsz arányaiban sem volt akkora zsákbamacska, mint az elmúlt szezonban pár száz percet játszott Kovács.
Krisz írta:
Most viszont egyszerűen nem engedheti meg magának, hogy egy Hernanest hozzon, mert Marcsi sérülésével kell mindenképp egy normális irányító (Marcsi sérülése nélkül is).
Ez is azt támasztja alá sztem, hogy akkor inkább már másért fizetne többet, mint Kovácsért 25-t. Vagy szted nem így van?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2016-06-06, 15:09

kilopo írta:
Krisz írta:

de amugy ez az arfekves eleg relativ.
Olyan szempontból is, hogy ki venné meg. Marottára szerintem igaz a sosem, egy pl PL (ha-ha!) csapatra nem.

Ez igazából arra is vonatkozik. Kínálat-kereslet. Ha 25ért kínálják az ilyen játékosokat és veszik is őket, akkor Marotta is kénytelen ennyit fizetni érte, vagy lejjebb adja az elvárásait. Nem arról van szó, hogy Marotta nem fizet 25 milliót egy játékosért (a szerződése végéhez közeledő Dybalaért is kicsengetett 36ot), hanem hogy keresi az okos üzleteket. Most viszont egyszerűen nem engedheti meg magának, hogy egy Hernanest hozzon, mert Marcsi sérülésével kell mindenképp egy normális irányító (Marcsi sérülése nélkül is).
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
7 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 20 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: