Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Nyári sörmeccsek

Go down 
+25
simoon
DartagnanX
Malloy
buktar
sneco7
torinojuve
bombahoppa
Petike007
LeRoi10
CsT
laac
Tankcsapda
.bb.
tjunior
virracocha
s4tch
rakkenroll
zetterberg40
mbence
exchaby
kilopo
Krisz
_DREAM_
_Tyler
EsztéNégy
29 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!



Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 8 I_icon_minitime2022-06-10, 18:36

Immár hivatalos, hogy idén (is) megyünk haknizni a Zusába:


Július 22: Juve vs Club Deportivo Guadalajara (Las Vegas)

Július 26: Barcelona vs Juve (Dallas)

Július 30: Real Madrid vs Juve (LA)

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Nyári sörmeccsek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 8 I_icon_minitime2021-10-10, 13:01

A mini Dybala tegnap is érdekesen játszott. Majd kölcsönadjuk a Cosenzának.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 8 I_icon_minitime2021-10-09, 23:16

Ma a maradék csapat megbaszta az Allesandriát! Smile

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 8 I_icon_minitime2021-08-14, 23:10

Remzi Redzsisztába nyomta? Ronaldo játszott amúgy, az összefoglalóban egyszer se hallottam a nevét?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 8 I_icon_minitime2021-08-14, 22:26

DartagnanX írta:
Morata gólját tuti 5 percig VAR-oznák a bajnokságban.
Kula lesgyanú, Kula lehet, hogy meglökte a védőt. Morata lehet, hogy valamilyen szögből bemutatható úgy, hogy lesen volt.
Áááá, Kula még meg se kapta volna a labdát, már szabit rúgott volna kifelé a Zatalanta Smile

Én az utolsó 4 percre estem be, az egész jó volt! Smile
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Nyári sörmeccsek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 8 I_icon_minitime2021-08-14, 22:23

Morata gólját tuti 5 percig VAR-oznák a bajnokságban.
Kula lesgyanú, Kula lehet, hogy meglökte a védőt. Morata lehet, hogy valamilyen szögből bemutatható úgy, hogy lesen volt.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Nyári sörmeccsek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 8 I_icon_minitime2021-08-14, 22:17

Tankcsapda írta:
LeRoi10 írta:
Nem tudom nézni, csak eredmenyek.com-on követem.

Mi a felállás? Bernát tényleg mezzala?

4-3-3, és igen, Berni mezzala, és odapakolt egy nem akármilyen gólt. Maxinak egyébként a távozása előtt is terve volt, hogy mezzalat csináljon belőle. Hátha az EB-sikerrel átszakadt egy gát, és fejben rendbe rakta magát.

Amúgy már több tudatosságot látni a játékunkban, mint az előző szezonban.

Élesebb a csapat jóval, mint a Barca ellen volt.
De mondjuk tavaly is milyen csodálatosnak tűnt az első bajnoki Very Happy

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Nyári sörmeccsek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 8 I_icon_minitime2021-08-14, 21:17

LeRoi10 írta:
Nem tudom nézni, csak eredmenyek.com-on követem.

Mi a felállás? Bernát tényleg mezzala?

4-3-3, és igen, Berni mezzala, és odapakolt egy nem akármilyen gólt. Maxinak egyébként a távozása előtt is terve volt, hogy mezzalat csináljon belőle. Hátha az EB-sikerrel átszakadt egy gát, és fejben rendbe rakta magát.

Amúgy már több tudatosságot látni a játékunkban, mint az előző szezonban.
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Nyári sörmeccsek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 8 I_icon_minitime2021-08-14, 21:10

LeRoi10 írta:
Nem tudom nézni, csak eredmenyek.com-on követem.

Mi a felállás? Bernát tényleg mezzala?
A Youtube elindul mobilon is sutyiban akár!

https://youtu.be/kEOAeuwgM44

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Nyári sörmeccsek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 8 I_icon_minitime2021-08-14, 21:00

Nem tudom nézni, csak eredmenyek.com-on követem.

Mi a felállás? Bernát tényleg mezzala?
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2372
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Nyári sörmeccsek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 8 I_icon_minitime2021-08-14, 20:50

Legalább Bonucci hozza a tavalyi formáját
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2372
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Nyári sörmeccsek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 8 I_icon_minitime2021-08-14, 20:42

Tudunk kontrázni??? Allegri takarogggy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Nyári sörmeccsek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 8 I_icon_minitime2021-08-09, 14:47

virracocha írta:


Nyilván, attól, hogy Allegrinek hívják az edzőnket az még nem garancia semmire. Viszont abban biztos vagyok, hogy előbb-utóbb meg fogja találni a módját, hogy a rendelkezésre álló keretből kihozza közel a maximumot. Aminek elég kell legyen arra, hogy a bajnoki cím meglegyen. Egyetértek, szerintem is az Atalanta lehet a legnagyobb riválisunk. A BL-ben pedig kell egy kis szerencse is.

Egyébként, ha az utolsó évére gondolsz, lehetett érezni, hogy valami nem úgy működik, mint korábban, de szerintem inkább fejben nem voltunk jók. Ettől függetlenül simán nyertük a bajnokságot.

Igen, egyről beszélünk, szerintem is kihozza majd a maximumot, de hogy ez mire lesz elég az nekem kétséges. 3 éve volt egy prime Pjanica, aki ha nem játszott, az egész csapat szenvedett és most az a helyzet, hogy nincs Pjanic és az alternatívák se jobbak az Emre Can szinttől... Húslevest kellene főznie hús nélkül.
Én amúgy azt se bánnám, ha valami noname vagy primaveras szervezőnk lenne, csak ne öszvérmegoldásokkal (Rabiot, Bentancur, Artúr, Ramsey) szopassuk magunkat ha már nem érkezik senki komoly.
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 8 I_icon_minitime2021-08-09, 13:11

Krisz írta:


Allegrire úgy tekintünk mint garancia, hogy megold bármit. Viszont ennél kiegyensúlyozottabb szerkezetű kerettel sem találta meg a megoldást 2018ban és Dybala posztját is Sarri lőtte be. Persze az is igaz, hogy a férgek kerete kurvanagyot hanyatlott, a Lómát Zsozé sanszosan még jobban lelakja a kezdeti felívelés után, a nápolyi szemétdomb illetve a Lotito Lazio környezet meg szerintem pont a suttyó lúzert hozza majd ki mindkét edzőből, tehát könnyebb lesz majd kiemelkedni, attól függően, hogy a bírók mekkora hendikeppet adnak a Milannak, meg hogy az Atalanta miként teljesít, mert ott minden rendben van, komoly veszteségek nélkül üzemel sikeresen a csapat, nem lepődnék meg rajta, ha velük küzdenénk majd a bajnoki címért.

Teljes kerettel (tavalyi) sanszosan nem lett volna 3-0 tegnap, de még akkor is hiányzik majd a kreativitás a kpról, ha a mostani keretből mindenki rendelkezésre áll, nincs igazi szervező és olyan se aki egyensúlyt hozna a kpra, már az egyikkel lehetne valamit alkotni, viszont a kp fele mezzala, a másik fele meg alibi és/vagy retardált. Remélem Locatelli kisírja majd a nyári transzfert.

Nyilván, attól, hogy Allegrinek hívják az edzőnket az még nem garancia semmire. Viszont abban biztos vagyok, hogy előbb-utóbb meg fogja találni a módját, hogy a rendelkezésre álló keretből kihozza közel a maximumot. Aminek elég kell legyen arra, hogy a bajnoki cím meglegyen. Egyetértek, szerintem is az Atalanta lehet a legnagyobb riválisunk. A BL-ben pedig kell egy kis szerencse is.

Egyébként, ha az utolsó évére gondolsz, lehetett érezni, hogy valami nem úgy működik, mint korábban, de szerintem inkább fejben nem voltunk jók. Ettől függetlenül simán nyertük a bajnokságot.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Nyári sörmeccsek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 8 I_icon_minitime2021-08-09, 11:52

virracocha írta:
Calma, még csak augusztus eleje van. Biztos vagyok benne, hogy Allegri megtalálja a megoldást.

Allegrire úgy tekintünk mint garancia, hogy megold bármit. Viszont ennél kiegyensúlyozottabb szerkezetű kerettel sem találta meg a megoldást 2018ban és Dybala posztját is Sarri lőtte be. Persze az is igaz, hogy a férgek kerete kurvanagyot hanyatlott, a Lómát Zsozé sanszosan még jobban lelakja a kezdeti felívelés után, a nápolyi szemétdomb illetve a Lotito Lazio környezet meg szerintem pont a suttyó lúzert hozza majd ki mindkét edzőből, tehát könnyebb lesz majd kiemelkedni, attól függően, hogy a bírók mekkora hendikeppet adnak a Milannak, meg hogy az Atalanta miként teljesít, mert ott minden rendben van, komoly veszteségek nélkül üzemel sikeresen a csapat, nem lepődnék meg rajta, ha velük küzdenénk majd a bajnoki címért.

Teljes kerettel (tavalyi) sanszosan nem lett volna 3-0 tegnap, de még akkor is hiányzik majd a kreativitás a kpról, ha a mostani keretből mindenki rendelkezésre áll, nincs igazi szervező és olyan se aki egyensúlyt hozna a kpra, már az egyikkel lehetne valamit alkotni, viszont a kp fele mezzala, a másik fele meg alibi és/vagy retardált. Remélem Locatelli kisírja majd a nyári transzfert.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 8 I_icon_minitime2021-08-09, 10:09

Calma, még csak augusztus eleje van. Biztos vagyok benne, hogy Allegri megtalálja a megoldást.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 8 I_icon_minitime2021-08-09, 09:00

Nyilván a forma lesz még jobb és ilyenkor nem az eredmény számít, de én továbbra sem látom, hogy a védekezőbb csapatok ellen (ami a meccseink 90%-át jellemzi majd) miféle támadójátékunk lesz.

A kp-n (főleg ha két fős) nincs senki aki tudna szervezni/irányítani/indítani. Első félidei 4-4-2 lényege az volt, hogy a két szélső valahogy verje meg az emberét és tudjon beadni második félidő inkább 4-2-3-1-re hajazott ahol Kula lett volna a SS/AM pozícióban ahol rettenetesen szar volt. A gond az, hogy ezeket már Pirlo is kipróbálta tavaly és akkor sem működtek.

Azt eddig is tudtuk, hogy a két visszatérő kislánnyal csak többen leszünk, a gond az, hogyha lesznek sérülések (márpedig lesznek) akkor DS és Rugani komolyabb meccseken is szerepet kaphatnak ami azért elég ijesztő.

Pellegriniben voltak bizodalmaim, de az eddigi 2 meccs alapján ilyen Molinaróba oltott Stuani feelingje van. Nekiszalad a falnak is, de 3-ből kétszer az ellenfélnek passzol.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Nyári sörmeccsek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 8 I_icon_minitime2021-08-08, 23:33

Megnéztük ma az öngyilkos osztagot. Ahogy nézem több értelme volt mint végig küzdeni Messi majdnem búcsú meccsét. Szegény 40 Miller ért megy az Ffpárizsba.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Nyári sörmeccsek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 8 I_icon_minitime2021-08-08, 23:13

Kulusexynek se lett több esze, mint a nyíló estikére bagzó házi éjjeli lepkémnek.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 8 I_icon_minitime2021-08-08, 22:48

Pellegrini ugyanolyan gyámoltalan fasznak tűnik mint Rugani és hát kapus poszton se erősödtünk..
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 8 I_icon_minitime2021-08-08, 22:20

bombahoppa írta:
Remzi jáccik? cyclops
Max meccs után azzal ami vele egyidős! Smile
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Nyári sörmeccsek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 8 I_icon_minitime2021-08-08, 22:17

Remzi jáccik? cyclops

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Nyári sörmeccsek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 8 I_icon_minitime2021-08-08, 22:16

CsT írta:
Egyelőre ezen a Bekúr,Remzi kp-n úgy mennek át mint fos a libán.

De bízzunk benne, hogy kapunk 1 szabit, amiből Ronci gól tud lőni! Very Happy

Ez a Ramzi-Bernát tandem kb olyan haszontalan mint a pápa pöcse. Én Allegri 352-442 jét venném elő Barzamaci helyett Danilóval.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 8 I_icon_minitime2021-08-08, 22:13

CsT írta:
Az új brazil gyereket miért nem hoztuk?

Visszament Brazíliába ügyintézés céljából. Talán jövő héten csatlakozik újból a csapathoz.

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Nyári sörmeccsek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 8 I_icon_minitime2021-08-08, 22:12

CsT írta:
Az új brazil gyereket miért nem hoztuk?

Még az írásbeli nyelvvizsgát csinálja Suarezzel.

virracocha, CsT, Petike007, bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 8 I_icon_minitime2021-08-08, 22:11

Az új brazil gyereket miért nem hoztuk?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 8 I_icon_minitime2021-08-08, 21:54

Egyelőre ezen a Bekúr,Remzi kp-n úgy mennek át mint fos a libán.

De bízzunk benne, hogy kapunk 1 szabit, amiből Ronci gól tud lőni! Very Happy
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2623
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 8 I_icon_minitime2021-08-08, 21:45

CsT írta:
3-at nem tudunk passzolni...

Ez még Pirlo sara! Very Happy

És Morci is tavaszi/nyári formában egyelőre. Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 8 I_icon_minitime2021-08-08, 21:43

3-at nem tudunk passzolni...
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2623
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 8 I_icon_minitime2021-08-08, 21:40

Egyelőre altatunk?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 8 I_icon_minitime2021-08-08, 21:34

4-4-2 Remzivel...bátor

Itt is jó eddig: http://www.hesgoal.tv/watch/sports-hd1

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nyári sörmeccsek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 8 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nyári sörmeccsek
Vissza az elejére 
8 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Nyári sörmeccsek
» Sörmeccsek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: