Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
Petike007
Tankcsapda
s4tch
rakkenroll
kilopo
_Tyler
.bb.
bombadiltoma
laac
virracocha
juventute
_DREAM_
simoon
mbence
baggiofan
sneco7
tjunior
bombahoppa
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze



Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2016-08-06, 20:38

A Gazzetta szerint Pogba megérkezett Manchesterbe. Állítják, hogy megerősített információról van szó, ami mondjuk nem tudom mit jelent. Holnap orvosi, 110 millió a vételár.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2016-08-06, 20:24

kilopo írta:
És ha megjelenik hétfőn, akkor szerinted tuti marad? Nekem van egy olyan érzésem, hogy ez sem jelentene garanciát semmire.

Engem azért megnyugtatna. Ráadásul a jelenléte mellett várnék akkor egy nyilatkozatot is vagy a játékostól vagy Marottától a jövőjét illetően. Két hét múlva kezdődik a bajnokság, a klub egyik húzóemberéről van szó, szóval én azt várom, hogy ennek az ügynek a végére most már valamilyen formában végérvényesen pont kerül.

Persze van olyan verzió is, amely szerint a MU-nál a jövő hét vége a határideje az ügy lezárásának. Meglátjuk.

Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2016-08-06, 20:22

zetterberg40 írta:

- A Draxler sztori megvan? Pár napja a Bild készített vele egy interjút, amiben kijelentette, hogy távozni akar a Wolfsburgból. Erre a klubja azonnal közleménnyel állt elő (íme), majd elvileg 85 ezres büntetés megfizetésére kötelezte a játékost. Mindezt érdekességként írom...így is lehet bánni a játékosokkal.

Naja, de ő "csak" egy Draxler. Ez a Pogba ügy kicsit ránőtt már a klubra, kb az egész világsajtó hozná, ha megromlana a kapcsolat a klub és a játékos között.

zetterberg40 írta:

- Nándi -> Swansea, ami meg abból a szempontból érdekes, hogy a Sevilla pénzt kapott érte. Pontos, megerősített összeget nem láttam sehol, de a transfermarkt 5,9 millió eurót ír vételárként. Ebből Marotta talán egyedüli hibáját akarom kihozni, hogy a feleslegessé vált játékosokon nem képes korrekt áron túladni. Pedig a Nándi elvileg a Sevillaban is az egyik legmagasabb fizetéssel rendelkező játékos volt, mégis pénzzé tudták tenni.

- Akad azért kivétel (Vucsi, Giovinco, talán a Márti üzlet sem volt rossz), de tény, hogy néha feltűnően nagyvonalú.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2016-08-06, 20:14

zetterberg40 írta:

Mondom, számomra is unalmas már ez az egész, de egyedül akkor hiszem el a maradását, ha hétfőtől a csapattal edz. Ha erre nem kerül sor, akkor vége a Juvés pályafutásának. Jó lesz már, ha így vagy úgy, de pont kerül az ügy végére.

És ha megjelenik hétfőn, akkor szerinted tuti marad? Nekem van egy olyan érzésem, hogy ez sem jelentene garanciát semmire.
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2016-08-06, 18:22

zetterberg40 írta:
Asszem pár oldallal korábban mbence itt írt egy augusztus 14-i Juve-Köln meccsről, amire úgy néz ki, végül nem kerül sor. A klub tegnap jelentette be hivatalosan, hogy augusztus 13-án Modenaban az Espanyollal játszik a csapat. A közleményben nem ejtenek szót Köln elleni meccsről, csupán a holnapi West Ham elleniről, illetve a szokásos Primavera (aug. 17.) elleni meccsről.

Igen, épp 1 hete olvastam a Köln twitter oldalán. Sokáig nem akartam elhinni, mert máshol nem találtam infot a meccs elhalasztásáról, de tegnap már a jegyárakat is visszautalták Sad
Most kereshetek új kedvenc csapatot.

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2016-08-06, 17:40

Krisz írta:
Hát nagyon elcsendesedtek az újságok, jóval kevesebb szenzációhajhász cikk kerül ki. Allegri azt nyilatkozta, hogy Pogbat behívta Vinovoba edzeni hétfőn. Nekem a kézzel fogható dolgokat figyelembe véve (Pogba nyilatkozat, 10es mezzel pózolás) az jön le, hogy marad. Csak azt tudnám miből vettük Higuaint és ez az egyetlen érv Pogba távozása mellett.

A cikkeket ugyanúgy nyomják. Gyakorlatilag az összes olasz lap a címlapon hozza, hogy Pogba az USA-ból Manchesterbe repül. A Tuttosport egyébként azt írja, amit a bankár srác: Marottáék terve az volt, hogy Pogba leghamarabb 2017-ben eladó, de végül a MU 100+ milliós ajánlata a klubot és a játékost is meggyőzte a eladásról/továbbállásról. Ugyancsak ők írják, hogy az üzlet már megköttetett, kizárólag azért húzódott eddig az egész ügy, mivel Pogba a szabadságát ki akarta élvezni.

Ebből a szempontból szerintem Allegri nyilatkozata sem éppen mérvadó.

Mondom, számomra is unalmas már ez az egész, de egyedül akkor hiszem el a maradását, ha hétfőtől a csapattal edz. Ha erre nem kerül sor, akkor vége a Juvés pályafutásának. Jó lesz már, ha így vagy úgy, de pont kerül az ügy végére.

Más:
- A Draxler sztori megvan? Pár napja a Bild készített vele egy interjút, amiben kijelentette, hogy távozni akar a Wolfsburgból. Erre a klubja azonnal közleménnyel állt elő (íme), majd elvileg 85 ezres büntetés megfizetésére kötelezte a játékost. Mindezt érdekességként írom...így is lehet bánni a játékosokkal.
- Nándi -> Swansea, ami meg abból a szempontból érdekes, hogy a Sevilla pénzt kapott érte. Pontos, megerősített összeget nem láttam sehol, de a transfermarkt 5,9 millió eurót ír vételárként. Ebből Marotta talán egyedüli hibáját akarom kihozni, hogy a feleslegessé vált játékosokon nem képes korrekt áron túladni. Pedig a Nándi elvileg a Sevillaban is az egyik legmagasabb fizetéssel rendelkező játékos volt, mégis pénzzé tudták tenni.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2016-08-06, 15:34

zetterberg40 írta:
Ha holnap visszatér Vinovoba és edzésbe áll, akkor elhiszem, hogy marad. Minden más esetben távozik.

Hát nagyon elcsendesedtek az újságok, jóval kevesebb szenzációhajhász cikk kerül ki. Allegri azt nyilatkozta, hogy Pogbat behívta Vinovoba edzeni hétfőn. Nekem a kézzel fogható dolgokat figyelembe véve (Pogba nyilatkozat, 10es mezzel pózolás) az jön le, hogy marad. Csak azt tudnám miből vettük Higuaint és ez az egyetlen érv Pogba távozása mellett.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2016-08-06, 12:07

Krisz írta:
zetterberg40 írta:
A bankár csávó azt írja, Pogba maradására gyakorlatilag nulla az esély.

Pogba helyettesnek meg a végén tényleg "idebizniszeli" a zsírfejű Matuidit...

https://www.instagram.com/p/BIvGsCJDZzO/

Ahhoz képest...

Ha holnap visszatér Vinovoba és edzésbe áll, akkor elhiszem, hogy marad. Minden más esetben távozik.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2016-08-06, 11:56

Asszem pár oldallal korábban mbence itt írt egy augusztus 14-i Juve-Köln meccsről, amire úgy néz ki, végül nem kerül sor. A klub tegnap jelentette be hivatalosan, hogy augusztus 13-án Modenaban az Espanyollal játszik a csapat. A közleményben nem ejtenek szót Köln elleni meccsről, csupán a holnapi West Ham elleniről, illetve a szokásos Primavera (aug. 17.) elleni meccsről.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2016-08-06, 11:47

zetterberg40 írta:
A bankár csávó azt írja, Pogba maradására gyakorlatilag nulla az esély.

Pogba helyettesnek meg a végén tényleg "idebizniszeli" a zsírfejű Matuidit...

https://www.instagram.com/p/BIvGsCJDZzO/

Ahhoz képest...
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3570
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2016-08-06, 09:20

CsT írta:
Nekem kezd meccshiányom lenni....ráadásul a zuperkupa is télen lesz.


nyugi, már csak két hét bounce

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2016-08-04, 23:53

Hát akkor ma megkezdődött a Matuidi saga....Ja meg Kvadrádót is akarjuk megint! Very Happy
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2016-08-04, 20:54

A bankár csávó azt írja, Pogba maradására gyakorlatilag nulla az esély.

Pogba helyettesnek meg a végén tényleg "idebizniszeli" a zsírfejű Matuidit...
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2016-08-04, 12:55

végtelenül unalmas már
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
bombadiltoma




Posts : 3
Join date : 2015. May. 13.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2016-08-04, 11:52

http://a.disquscdn.com/uploads/mediaembed/images/4045/4851/original.jpg

Sad((
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 392
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2016-08-03, 18:55

[url=Bevásárlóközpont - Page 25 Bla10]Bevásárlóközpont - Page 25 Bla10[/url] Laughing

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2016-08-03, 17:36

virracocha írta:
Krisz írta:
Pogba azt mondja hogy marad

Hmm...

Mit mondott volna?

Nyilván nem volt túl meggyőző, de azért lerázhatta volna egy sima no commenttel is.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2016-08-03, 17:14

OFF

Hivatalos: Gabriel Jesus -> City (27m font+bónuszok), Sané -> City (37m font+bónuszok)

ON
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2016-08-03, 15:36

Krisz írta:
Pogba azt mondja hogy marad

Hmm...

Mit mondott volna?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2016-08-03, 15:17

jackie_d írta:
Krisz írta:
Pogba azt mondja hogy marad

Hmm...

ja, marad a hétvégéig...

amúgy tetszik a felvetésed cicus, még a végén kiderül hogy médiahack volt az egész Laughing

Két srácnak mondta Amerikába, ez sokkal megbízhatóbb forrásnak tűnik mint Di Marzio meg ezek a szarok. Én megnyugodtam! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2016-08-03, 14:47

Krisz írta:
Pogba azt mondja hogy marad

Hmm...

ja, marad a hétvégéig...

amúgy tetszik a felvetésed cicus, még a végén kiderül hogy médiahack volt az egész Laughing
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2016-08-03, 13:31

Pogba azt mondja hogy marad

Hmm...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2016-08-02, 21:09

Nekem kezd meccshiányom lenni....ráadásul a zuperkupa is télen lesz.

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2016-08-02, 18:58

A zsírfejű Manchesterben:

pic.twitter.com/VumHDRte0b

Smile
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2016-08-02, 16:05

Verratti sajnos sohasem lesz Juve játékos, max 30-on túl.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2016-08-02, 15:54

Krisz írta:
Off: Verratti hosszabbított 2021ig. Évi 7 millió.

remélem csak fel akarják nyomni az árát...
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2016-08-02, 15:53

Krisz írta:
Úgy látszik csak a kapusok terén értékelsz hibasan. Razz

nem csak atéren, többnyire azt is túlbecsülöm, hogy képes vagy-e megérteni amit írok pirat
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2016-08-02, 15:33

Off: Verratti hosszabbított 2021ig. Évi 7 millió.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2016-08-02, 15:17

jackie_d írta:
megnéztem egy videót pjaca-ról amíg a magánjetem a terminálhoz gurult, ez a gyerek kurva jó vétel volt! cheers

Úgy látszik csak a kapusok terén értékelsz hibasan. Razz

Szerintem is nagy igazolas, olyasmi típus mint Zlatan (más poszton), ügyes a labdaval, gyors és nehéz felborítani. Ezek mondjuk pont nem egy echte szélső erényei és pl egy Comanhoz képest lassabb is. Én inkább középen játszatnám - tekintve hogy az egyetlen a keretben aki alapvetően szélső címen fut valószínűleg Allegri is így gondolkodik.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2016-08-02, 13:46

zetterberg40 írta:
Úgy fest, hogy Hernyótól nem lesz könnyű megszabadulni. A Sanghai 7 milliós fizut kínált neki, de visszautasította, ezen kívül pedig a Benfica ajánlatát is visszadobta. A Hamburg és a Leverkusen mutat még némi érdeklődést iránta, persze lényegesen alacsonyabb fizetéssel.

én megtartanám, ő lehet az új padoin Very Happy
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2016-08-02, 13:31

Úgy fest, hogy Hernyótól nem lesz könnyű megszabadulni. A Sanghai 7 milliós fizut kínált neki, de visszautasította, ezen kívül pedig a Benfica ajánlatát is visszadobta. A Hamburg és a Leverkusen mutat még némi érdeklődést iránta, persze lényegesen alacsonyabb fizetéssel.

Szerk: Mindeközben Kobra...
Bevásárlóközpont - Page 25 Co2Ll3lXgAAd3Xt

Laughing
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
25 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: