Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
Petike007
Tankcsapda
s4tch
rakkenroll
kilopo
_Tyler
.bb.
bombadiltoma
laac
virracocha
juventute
_DREAM_
simoon
mbence
baggiofan
sneco7
tjunior
bombahoppa
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
kilopo
Gyúró
Gyúró



Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2016-07-27, 09:20

Krisz írta:

Persze, ez arra vonatkozott amikor meg nem volt meg Higany. De ha nyiltan 120 millaval a zsebben megyunk csatarert alkudozni, akkor kimeletlenul lehuznal minket. És pont ez a lényeg, nálunk ez gyakorlatilag nem szempont mert csak a jatekossal kell egyezkednunk ha kiperkaljuk a kivasarlasi arat. Ennek a penznek a nagy reszet ráadásul mar elkoltottuk.

Világos.


Amúgy én attól tartok, hogy már nem fog jönni senki.. Pogba árát előre elköltöttük a Higany, Pjanic, Pjaca trióra. Ez így megint necces évkezdet lesz, de Maxban bízok.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2016-07-27, 09:13

kilopo írta:
90 millás vásárlás után nem hiszem, hogy kijelenthető, hogy tele vagyunk zsével Very Happy


Persze, ez arra vonatkozott amikor meg nem volt meg Higany. De ha nyiltan 120 millaval a zsebben megyunk csatarert alkudozni, akkor kimeletlenul lehuznal minket. És pont ez a lényeg, nálunk ez gyakorlatilag nem szempont mert csak a jatekossal kell egyezkednunk ha kiperkaljuk a kivasarlasi arat. Ennek a penznek a nagy reszet ráadásul mar elkoltottuk.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2016-07-27, 09:09

Az elejétől kezdve igaza volt a sok bohóc firkásznak. Ez tényleg hihetetlen, emészteni kell.

CsT írta:
Amúgy Marrotta nyilatkozott már valamit?

Tegnap miután Higuain szerződését regisztrálták a szövetségnél, ezt mondta a Kobra:

“Pogba to Manchester United? We will see when everything is over. Right now everything has stopped.”

Hát ebből még így sem arra következtetek, hogy marad. Ma reggelre nagyjából mindenhol hozzák, hogy Pogba eladva, a MU pedig még csak 120 milliót sem fizet érte, hanem max 110-115 milliót (ebből még ki kell fizetni a zsírfejű rohadék 20% részesedését).
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2016-07-27, 08:48

90 millás vásárlás után nem hiszem, hogy kijelenthető, hogy tele vagyunk zsével Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2016-07-27, 08:46

Ha Pogba árából fedezzük Higanyt (nyilván) akkor az gyakorlatilag azt jelenti, hogy Pogbat elcsereltuk Higanyra. Ezt én most kicsit lenyugodva, objektíven nézve a dolgokat sem tudom jó biznisznek értékelni. Egyébként nyugodtan bejelenthetnek Pogba eladását. Feltetelezem, hogy parhuzamosan mentek a targyalasok Pogba utodjaval is. Semmi ertelme nincs tovább titkolozni - ráadásul a rankszakadt milliók hatranya (tudjak hogy ki vagyunk tomve es le rudnak huzni) sem erint minket ha a kivasarlasi arat tesszük le.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2016-07-27, 08:03

tjunior írta:
Abból indulok ki, hogy Pogbát eladjuk. A vezetőség vissza akarja forgatni a csapatba a pénzt. Kell egy nagy név horror pénzért már csak azért is hogy megmutassuk kik vagyunk. Oké, de ki és hova?
Kapusposzt? Gigi itt van még 2 évig minimum, az még odébb van. Védelem? Hova, megszereztük Benatiat. Középpálya? Kézenfekvő lenne, hogy itt költsük el a nagy pénzt, de megint csak kire? Kroos? Rakitic? Esélytelen. Verratti? Még esélytelenebb. Marad a középcsatár poszt, Mandzut szeretjük, de sosem fog 30 gólt rúgni egy bajnokságban. Előttem már felsorolták miért Higuain volt az egyetlen mozdítható gólgyár. Ez a 90 millió csak Pogba 120 milliójával együtt értelmezhető, mint amikor a Liverpool eladta Torrest és hozta Carolt, csak mi nem zsákbamacskát vettünk. A maradékból meg megoldják Pogba pótlását Matuidi/ Allan /Witsel vagy valaki.

Ennek csak akkor van értelme, ha Pogba már régebben jelezte a távozási szándékát. A helyére meg nem lesz egyszerű igazolni, mert mindenki tudni fogja, hogy tele vagyunk zsével, így gondolom akárkit hozunk annak a reális árához hozzácsapnak 10-15 millát...

Amúgy Marrotta nyilatkozott már valamit?
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2016-07-27, 07:46

Abból indulok ki, hogy Pogbát eladjuk. A vezetőség vissza akarja forgatni a csapatba a pénzt. Kell egy nagy név horror pénzért már csak azért is hogy megmutassuk kik vagyunk. Oké, de ki és hova?
Kapusposzt? Gigi itt van még 2 évig minimum, az még odébb van. Védelem? Hova, megszereztük Benatiat. Középpálya? Kézenfekvő lenne, hogy itt költsük el a nagy pénzt, de megint csak kire? Kroos? Rakitic? Esélytelen. Verratti? Még esélytelenebb. Marad a középcsatár poszt, Mandzut szeretjük, de sosem fog 30 gólt rúgni egy bajnokságban. Előttem már felsorolták miért Higuain volt az egyetlen mozdítható gólgyár. Ez a 90 millió csak Pogba 120 milliójával együtt értelmezhető, mint amikor a Liverpool eladta Torrest és hozta Carolt, csak mi nem zsákbamacskát vettünk. A maradékból meg megoldják Pogba pótlását Matuidi/ Allan /Witsel vagy valaki.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2016-07-27, 06:52

De szarul aludtam, köszi Marrotta! Mellesleg őt is levehetjük a megbízható források listánkról, mert pár napja kijelentette, hogy nem fizetjük ki a 90 millát.....
Eddig úgy voltam Pogba távozásával, hogy nagyon sajnáltam volna, de az érte kapott pénzértl lenyeltem volna, most viszont rettegek, mert kb az érte kapott pénz hozná ki nullára a klubot a mercato alatt.
Pogba nélkül mondjuk egy Matic-Pjanic-Khedira kp ...hát nem néz ki jól...főleg nem egy BL győzelemhez. Higu érkezése előtt még reménykedtem egy veretesebb középpályás érkezésében a Hernanes/Perreyra duó kárára, de ezt most már nem tartom valószínűnek.
Ja Allegri tegnap 4-3-2-1-et nyomatott, kíváncsi vagyok, hogy viccből vagy komolyabb szándékkal?!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2016-07-27, 00:21

akkor már csak pogba távozását kell lenyelni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2016-07-27, 00:04

nem vagyok divatdrukker és higuain bekaphatja a faszomat 90+5*7,5 milliószor. Nem, mégsem. Nem adnám a szájába.
A vezetőségnek meg sok sikert kívánok, nem tetszik ez az egész de Allegritől is szikrázott a biztosíték, megadom nekik a bizalmat hogy tudják mit csinálnak.
A tanulság az hogy sajnos nem lehe mellőzni a szennylapokat sem, ha ennyi minden összevág(torinói lakás meg orvosi meg lófasz). Mégha ilyen abszurd hírekről is van szó mint aminkek a tanúi voltunk mostanság moratti

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2016-07-26, 22:50

Kiadtunk egy játékosra 90 milliót??? És ez a játékos Higuain??? Mi vaaan??????
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2016-07-26, 22:30

Bevásárlóközpont - Page 29 Url-1.0
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2016-07-26, 22:23

Legalább valami jó buzi becenevet adjunk neki! Suspect
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2016-07-26, 22:19

nem figyelek egy pár napig, erre pogba out és higuain in? mi a faszom folyik itt?
ez a vég baszki...

én képtelen vagyok ennek a faszinak szurkolni, majd dobjatok egy mail-t ha eligazolt, addig nem nézek meccset Sad
minden jót, megyek elégetem a részvényeimet
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2016-07-26, 22:12

Azt meg tudná nekem valaki mondani, hogy állunk a Financial Fair Play szerint? Mennyit költhetünk el? Most vagyunk 120 milla mínuszban, ennyi bevételünk biztosan nem keletkezett, és oké, adunk el pár játékost, de ha teszem fel, Pogba nem megy, akkor mennyire kell lecsökkenteni ezt az összeget?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2016-07-26, 22:08

Krisz írta:
Én nem tudom elhinni, hogy ha azt mondjuk a realnak hogy itt van 50 milla es mondjatok le az opciorol akkor nem mentek volna bele. Ugyanolyan agyloves lenne, de legalabb egy 23 éves rising starba fektetünk, nem egy ilyen nyomorult szerencsetlenbe. Egyebkent jo jatekos annak aki masodik akar lenni (barhol). Felolem idehozhatja Marotta Verrattit, Messivel karöltve nalam ez a mercato akkor is zéró lesz.

Remélem jövőre tuladunk rajta.

moratával kapcsolatban sokan a 40 millát is soknak tartották. ha egy évi 10-15 gólt termelő csatárra tapsoltunk volna el 70 millát, az mivel lett volna jobb, mint egy döntőkön kívül minden körülmények között bizonyított, évi 20 gólt garantáltan meglövő játékosra megy el 20 millával több?

persze csak az ördög ügyvédje próbálok lenni, és látom, hogy elég szarul megy. nekem sem tetszik ez a transzfer, sőt, amióta felmerült, ellene vagyok. inkább költöttem volna középpályásokra és egy brazil gólfosóra, mint higanyra. szerintem sokkal nagyobb bajaink lesznek a középpályán - khedira és marchisio összesen nem fognak 30 meccset lehozni idén, szóval ha pogbát eladjuk, akkor a pár éve még négy megbízható klasszist villantó csapatrészt sikerült egy szem pjanicra leépíteni. mondjuk allegri meglehetősen jól bánik a támadókkal, azért a pjanic, dybala, higuain hármasra mindenképp lehet számítani.

sokaktól azt olvastam, hogy a kezdőben eddig egy lyuk volt: mandzukic. egy 3-5-2-t alapul véve, és marchisio, illetve khedira felépülésében bízva nekem is licht és mandzu számított a két gyengébb pontnak. lichti elé jött alves, azt meg lássuk be, higany minden hisztije, ellenszenves momentuma, múltja ellenére top prima punta. ja, a kora: nedved is 29 évesen került hozzánk, és egy legenda lett, a poszt-zidane időszakban messze ő volt a kedvencem.

az elmúlt 5 szezon marottát, az elmúlt 2 allegrit igazolta. bízom bennük, és az elemző csapatunkban. az utóbbi évek igazolásai nagyrészt beváltak, higuain meg azért nem akkora lutri, hogy sírnunk kelljen miatta. túlárazott, mint az állat, de mégsem bendtnerre vagy andy carrolra csaptunk szét 50 millát. innentől leginkább azt szeretném, hogy ne kelljen senkit beáldozni higanyért. ha pogba, bonucci, rugani, sandy, dybala vagy akár a szerintem igencsak ígéretes lemina távozna, akkor elég fostos lenne a szájízem.

tjunior írta:
Ha már leraboljuk a riválisokat, akkor csináljuk rendesen, ha Pogba megy dobjunk egy ajánlatot vagy 30 millát Allanért rabbit

na ja, nekem inkább kellett volna hamsik és allan a kukásoktól, mint higuain. ez van.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2016-07-26, 21:58

Ha már leraboljuk a riválisokat, akkor csináljuk rendesen, ha Pogba megy dobjunk egy ajánlatot vagy 30 millát Allanért rabbit
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2016-07-26, 21:25

_DREAM_ írta:

Arra gondoltok ilyenkor, hogy mondjuk Morata vissza akart menni a nevelőklubjához és ott akar játszani? Hogy lehetett volna neki kínálni X csilliót, akkor se akart volna maradni ha van egy ilyen lehetősége hogy számítanak rá a Real-nál? Nekem úgy jött le hogy kb. minden vágya hogy ott játszhasson. Szóval nem tudhatjuk mi ment a háttérben, vagy van erről valami konkrét info?

Én is pont erre gondoltam, csak nem volt kedvem telefonról bepötyögni, így megelőztél. Azért hazatérni, egy nem fos csapatba, ahol végre van egy normális edző...

Sajna sztem ezzel Pogbát ikszelhetjük a névsorról. Számomra hihetetlen ez a pénzkupac, még mindig bízom benne (feleslegesen), hogy nem 90 volt, hanem 50-60. felfoghatatlan
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2016-07-26, 21:17

Krisz írta:
s4tch írta:
én sem értem, mi a fasz folyik itt. egyrészt megvettük a liga legjobb centerét, akitől jobbat nehéz találni. higuain az utóbbi 50 évben végig 20 gól fölött teljesített, vele (és ezzel a védelemmel) nagyjából garantált, hogy még sturaróval a kezdőben is megnyerjük a bajnokságot. másrészt higuain sosem volt 90 milliós, évi 7,5 nettót kereső játékos. nincs az az alternatív univerzum, ahol ez pénzügyileg jó biznisz. vagy mondtunk egy all-int a bl-re, vagy kibasztunk kb. 150 millát az ablakon. én nagyon drukkolok higanynak, jó játékos, majd megszokjuk a hisztis geci pofáját.

Én nem tudom elhinni, hogy ha azt mondjuk a realnak hogy itt van 50 milla es mondjatok le az opciorol akkor nem mentek volna bele. Ugyanolyan agyloves lenne, de legalabb egy 23 éves rising starba fektetünk, nem egy ilyen nyomorult szerencsetlenbe. Egyebkent jo jatekos annak aki masodik akar lenni (barhol). Felolem idehozhatja Marotta Verrattit, Messivel karöltve nalam ez a mercato akkor is zéró lesz.

Remélem jövőre tuladunk rajta.

Arra gondoltok ilyenkor, hogy mondjuk Morata vissza akart menni a nevelőklubjához és ott akar játszani? Hogy lehetett volna neki kínálni X csilliót, akkor se akart volna maradni ha van egy ilyen lehetősége hogy számítanak rá a Real-nál? Nekem úgy jött le hogy kb. minden vágya hogy ott játszhasson. Szóval nem tudhatjuk mi ment a háttérben, vagy van erről valami konkrét info?

Én abban bízok hogy amikor Pirlot idehozták, ugyanilyen (na jó nem ekkora) felháborodás volt, persze ő ingyen volt, nem 94 milla, de én bízom abban hogy beválik az argentin. Már most feláll egy picit attól, ha belegondolok hogy mire megy majd a Pjanic-Dybcsi-Higuain trió. Hát még ha a kisniga is maradna..
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2016-07-26, 20:53

CsT írta:
Hát erre kell hazaérni bazmeg....leigazoljuk a legnagyobb rivális, legbuzibb játékosát....90 milláért, meg ha igazak a hírek 8 millás fizuja lesz (ennek a feléből itt lehetett volna tartani Moratát....) ami biztos jót tesz majd a csapategységnek (Bonu ennek pl a felét sem keresi).
Hülye buzi vagy Marrotta....

a Te helyzetednél csak az a rosszabb, hogy én meg csak most értem haza...

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
juventute
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 107
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2016-07-26, 20:46

Trezeguet távozása óta hiányposzt volt a hatékony befejezőcsatár a Juventusnál, talén most már nem kell 200 helyzetre várni 1 gólig.
Nyilván drága volt, szerintem nem akartuk kivinni a pénzt a calcioból, alapvető érdekünk a szuperliga beindulásáig, hogy erősebb legyen a Serie A, miközben mi is jól járunk a BL-harcra gondolva. A Romával sem alkudoztunk Pjanic esetében.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2016-07-26, 19:38

s4tch írta:
én sem értem, mi a fasz folyik itt. egyrészt megvettük a liga legjobb centerét, akitől jobbat nehéz találni. higuain az utóbbi 50 évben végig 20 gól fölött teljesített, vele (és ezzel a védelemmel) nagyjából garantált, hogy még sturaróval a kezdőben is megnyerjük a bajnokságot. másrészt higuain sosem volt 90 milliós, évi 7,5 nettót kereső játékos. nincs az az alternatív univerzum, ahol ez pénzügyileg jó biznisz. vagy mondtunk egy all-int a bl-re, vagy kibasztunk kb. 150 millát az ablakon. én nagyon drukkolok higanynak, jó játékos, majd megszokjuk a hisztis geci pofáját.

Én nem tudom elhinni, hogy ha azt mondjuk a realnak hogy itt van 50 milla es mondjatok le az opciorol akkor nem mentek volna bele. Ugyanolyan agyloves lenne, de legalabb egy 23 éves rising starba fektetünk, nem egy ilyen nyomorult szerencsetlenbe. Egyebkent jo jatekos annak aki masodik akar lenni (barhol). Felolem idehozhatja Marotta Verrattit, Messivel karöltve nalam ez a mercato akkor is zéró lesz.

Remélem jövőre tuladunk rajta.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2016-07-26, 19:27

Én azért kurvára várok egy Marrotta nyilatkozatot, mert eddig mindig az mondta, hogy csak a jó lehetőségekre csapunk le, meg hogy messze vagyunk az elit csapatoktól pénzügyileg....érteném én ha "akciós" lett volna 40-50 milláért, de így....ha meg Pogba távozik, akkor rohadt nagy bakot lőttünk.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2016-07-26, 19:20

Szerintem ő pont nem az akivel BL-t lehet nyerni....lehet rúg 30 gólt a bajnokságban, de majd a BL döntőben tuti kihagy 2 ziccert...ahogy eddig mindig a fontos meccsein.
90 milla atyaég...egy ennyi idős játékosért, de jó lesz nézni, ahogy majd ordibál emg vergődik ha nem lesz pontos egy labda.
Ja és nem érti, hogy miért tartják ezért Afrikában árulónak....szóval eszes is lehet. Nagyon rég volt már ilyen, hogy nem örültem igazolásnak.....
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2016-07-26, 19:18

én sem értem, mi a fasz folyik itt. egyrészt megvettük a liga legjobb centerét, akitől jobbat nehéz találni. higuain az utóbbi 50 évben végig 20 gól fölött teljesített, vele (és ezzel a védelemmel) nagyjából garantált, hogy még sturaróval a kezdőben is megnyerjük a bajnokságot. másrészt higuain sosem volt 90 milliós, évi 7,5 nettót kereső játékos. nincs az az alternatív univerzum, ahol ez pénzügyileg jó biznisz. vagy mondtunk egy all-int a bl-re, vagy kibasztunk kb. 150 millát az ablakon. én nagyon drukkolok higanynak, jó játékos, majd megszokjuk a hisztis geci pofáját.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2016-07-26, 19:15

Hát erre kell hazaérni bazmeg....leigazoljuk a legnagyobb rivális, legbuzibb játékosát....90 milláért, meg ha igazak a hírek 8 millás fizuja lesz (ennek a feléből itt lehetett volna tartani Moratát....) ami biztos jót tesz majd a csapategységnek (Bonu ennek pl a felét sem keresi).
Hülye buzi vagy Marrotta....
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2016-07-26, 19:14

Öt éves szerződést kötöttünk vele, ezalatt kell lőnie vagy 150 gólt hogy azt mondjam megérte, ja és 1 BL cím.
Nekem nincs különösebb bajom a csókával, inkább az árával. 50ért azt mondom jó igazolás, de 90?
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2016-07-26, 19:12

Én lesz.rom hogy ki jön hozzánk, csak nyerjünk BL-t. pirat

Kíváncsi vagyok hogy az egyértelmű célkitűzés + nagy költekezés mekkora terhet jelent majd a játékosokon, remélem tudja majd kezelni Allegri.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2016-07-26, 18:56

A Nápolyi megvette Miliket. Hát basszameg jobban jártunk volna vele...
Alighanem eladjuk Zazat. Vagy Mandzu? Áhh el van baszva az egész...

Marotta is szintet lépett, ez tipikusan Moggis igazolás volt (már ami a kommunikációt illeti).

Még mindig nem tudom elhinni, hogy ezt a kibaszott lúzert kell majd látnom minden meccsen Mad
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2016-07-26, 18:53

exchaby írta:
http://www.juventus.com/media/native/investor-relations-docs/english/price-sensitive-press-releases/2015-2016/comunicato%2026072016%20higuain%20eng.pdf


pasztmek

Amikor legutóbb ennyire tiltakoztam egy játékos ellen, az Pirlo volt. Amellett hogy a gyomrom kavarog, csak remélni tudom, hogy akkora fogás lesz, mint Andreja.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2016-07-26, 18:50

http://www.juventus.com/media/native/investor-relations-docs/english/price-sensitive-press-releases/2015-2016/comunicato%2026072016%20higuain%20eng.pdf


pasztmek

egyrészt utálom ezt az alakot, másrészt meg nem szimpatikus ez a fajta olajos/reálos költekezés...

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
29 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: