Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeSearchRegisterLog in

Bevásárlóközpont

Go down 
Go to page : 1, 2, 3 ... 18 ... 36  Next
AuthorMessage
DartagnanX
Admin
DartagnanX

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitimeToday at 16:05

@CsT wrote:
@DartagnanX wrote:

Jópofa lenne, ha nálunk játszana, de erre jelenleg 0,05% esélyt látok.
Mondjuk vélhetően Szoboszlainak sem biztos, hogy ekkorát kéne ugrania a himihumi osztrák bajnokságból.
Én sem sok esély látok rá, bár szerintem Artúrnál vagy Ramsey-nél jóval hasznosabb lenne, őszintén nem is tudnék mondani olyan 20 éves játékost akinek ilyen jó rúgótechnikája van (nekem a rúgótechnika nagy lieblingem Very Happy). Egyébként Hóland is ugyanonnan jött és simán megugrotta a bundesliga lécet vagy anno Pogbát is a MU tarcsiból hoztuk el, komolyabb tapasztalat nélkül.

Én is imádom a rúgótechnikát! Szerintem Szoboszlai úgy lő, mint Ronaldo!!! És fiatalabb korában Ronaldo is képes volt szabadrúgásból gólokat vágni. Hitem szerint elférne nálunk, főleg jelenleg.
De állítólag Aouar HUSSZEINT fogjuk leigazolni inkább, ha sikerül kebabtól megszabadulni végre.

Hóland nekem kicsit más, mert az egy ilyen ősállatnak tűnik. Kíváncsi vagyok, hány éven át tud így teljesíteni.

CsT
Sarri maga
CsT

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitimeYesterday at 10:05

@DartagnanX wrote:

Mondjuk vélhetően Szoboszlainak sem biztos, hogy ekkorát kéne ugrania a himihumi osztrák bajnokságból.
Én sem sok esély látok rá, bár szerintem Artúrnál vagy Ramsey-nél jóval hasznosabb lenne, őszintén nem is tudnék mondani olyan 20 éves játékost akinek ilyen jó rúgótechnikája van (nekem a rúgótechnika nagy lieblingem Very Happy). Egyébként Hóland is ugyanonnan jött és simán megugrotta a bundesliga lécet vagy anno Pogbát is a MU tarcsiból hoztuk el, komolyabb tapasztalat nélkül.
Back to top Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitimeYesterday at 09:53

@zetterberg40 wrote:
"My interview for @MagyarNemzetOn ahead of Juventus-Ferencváros where I also praise Szoboszlai, the Magyar Ördög (Hungarian devil, how I like to call him) who I hope will sooner or later become a black & white player."

https://twitter.com/AroundTurin/status/1331248002166566917

zetterberg40
Sarri maga
zetterberg40

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-11-24, 16:02

"My interview for @MagyarNemzetOn ahead of Juventus-Ferencváros where I also praise Szoboszlai, the Magyar Ördög (Hungarian devil, how I like to call him) who I hope will sooner or later become a black & white player."

https://twitter.com/AroundTurin/status/1331248002166566917

CsT and Petike007 like this post

Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-11-18, 19:10

@bombahoppa wrote:

santa cheers Laughing
monkey sami monkey

Pideon meg szögre akasztja. Sad
Back to top Go down
bombahoppa
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
bombahoppa

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-11-18, 17:41

@Malloy wrote:
Khedira úgy döntött távozik januárban! 🙏🏼🤞🏼
santa cheers Laughing

Malloy
Segédedző
Segédedző

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-11-18, 16:36

Khedira úgy döntött távozik januárban! 🙏🏼🤞🏼

Petike007 and bombahoppa like this post

Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-11-17, 16:08

@Tankcsapda wrote:

Calhanoglu nem biztos, hogy jó vétel lenne. Illetve ingyen nyilván megérné, viszont 7 milliót kérne elvileg, amit szerintem nem kellene neki megadni. 5 milla még oké, több nem. A 4 gól 4 gólpassz jól hangzik, de ebből a gólokat és 2 gólpasszt az EL selejtezőkben mutatott fel.

Donna meg szerintem esélytelen, ahogy írták is, Raiola ki fogja maxolni az ő karrierjét is egy gyors hosszabbítással és legkésőbb 2022 nyarán továbbadják valahova.

Raiola sokkal nagyobbat szakít, ha most a transzferdíj nélküli klubváltásra kap egy zsíros jutalékot (ilyen szituban az ügynök mindig a normál lóvé többszörösét harácsolja össze), majd 2-3 év múlva lezongorázza a hosszabbítást velünk, mintha most kapna valami konzervatívabb összeget a Milantól egy jövőbeli klubváltással. Inkább az a kérdés, hogy Donna menne-e egy nagyobb összegért, vagy maradna Milanoban hosszabb távon. Viszont gondolom pár éve már kergetik egy szerződés hosszabbítással, tekintve hogy nem írt alá, így biztosan nem mozdíthatatlan. Ha Donna alapvetően a Milanban képzelte el magát, akkor anyagilag előrébb lett volna, ha két éve hosszabbít és a 2 év alatt magasabb fizut kap, majd idén megint hosszabbít.

Hakan Sükür lehet 7 milláról indítja az alkudozást, most keres 2.5et, 5ért gyalog jönne Torinoba.

Malloy likes this post

Back to top Go down
tjunior
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-11-17, 16:01

A pampák királya és khedira jr közül én azért az előbbit támogatnám. Többe kerül, több az amortizáció ( azért a kurdért is kellene fizetni gondolom ha januárban akarjuk) viszont kb fele a fizetése ergo anyagilag ugyanott vagyunk. Az Udinese üzembiztosan menetel a kiesés felé, lehet velük bizniszelni. eltudnák költeni a keretre a pénzt. Meg Paul ugyanazokat a statok egy fos udinében hozza. Ja és rámentem a transferen az injury history-ra, ilyet még nem nem látom, a csávó nem volt sérült (majd itt lesz).

Back to top Go down
Tankcsapda
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-11-17, 15:41

@Krisz wrote:

Inshallah.

Emellett Calhanoglu januárban bagóért? Szvsz ha hosszabb távon csak squadplayernek bizonyul akkor is megérné, egyrészt mert az is kell, másrészt meg a Silányt gyengítjük vele. Donnán is érdemes lenne elgondolkodni júniusban ingyér.

Calhanoglu nem biztos, hogy jó vétel lenne. Illetve ingyen nyilván megérné, viszont 7 milliót kérne elvileg, amit szerintem nem kellene neki megadni. 5 milla még oké, több nem. A 4 gól 4 gólpassz jól hangzik, de ebből a gólokat és 2 gólpasszt az EL selejtezőkben mutatott fel.

Donna meg szerintem esélytelen, ahogy írták is, Raiola ki fogja maxolni az ő karrierjét is egy gyors hosszabbítással és legkésőbb 2022 nyarán továbbadják valahova.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-11-17, 12:13

@Krisz wrote:

Inshallah.

Emellett Calhanoglu januárban bagóért? Szvsz ha hosszabb távon csak squadplayernek bizonyul akkor is megérné, egyrészt mert az is kell, másrészt meg a Silányt gyengítjük vele. Donnán is érdemes lenne elgondolkodni júniusban ingyér.
Ramsey pótlónak tökéletes lenne a görög, ráadásul jóval olcsóbb lenne mint Depaul. Donna ingyér nyilván kötelező lenne, de szerintem hosszabbítani fog aztán majd 2 év múlva távozik (így a pizzás is kétszer kap bónuszt Very Happy).
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-11-17, 10:53

@CsT wrote:
Agent Marchisio Wink

Bevásárlóközpont 125536444_3609261835828392_8708625192942079245_o.jpg?_nc_cat=101&ccb=2&_nc_sid=2d5d41&_nc_ohc=b3BXaeGhqRsAX_PBpvy&_nc_ht=scontent-vie1-1

Inshallah.

bombahoppa likes this post

Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-11-17, 10:09

Agent Marchisio Wink

Bevásárlóközpont 125536444_3609261835828392_8708625192942079245_o.jpg?_nc_cat=101&ccb=2&_nc_sid=2d5d41&_nc_ohc=b3BXaeGhqRsAX_PBpvy&_nc_ht=scontent-vie1-1

LeRoi10 likes this post

Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-11-07, 00:03

Új igazolás? Very Happy Very Happy

Bevásárlóközpont 124063697_3579691118785464_6305341450770891366_o.jpg?_nc_cat=107&ccb=2&_nc_sid=9267fe&_nc_ohc=hHub6_POk_YAX9ER6vM&_nc_ht=scontent-vie1-1
Back to top Go down
Tankcsapda
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-10-30, 10:02

@Krisz wrote:
Két mercatos írásra ébredtem, az egyik Locatelli.

A másik pedig ez:

Corriere Torino - egy olyan kpra van szükségünk mint Pogba
Én simán nyomnék egy plusvalenzas játékoscsere bizniszt. Mind2nek ugyanannyi van hátra a szerződéséből kb egyidősek mindkettő villant alkalomadtán de huzamosabb ideig inkább csak a vergődés megy. Sokkal jobban illene a rendszerbe, mint Dybala.

A Pogba-Dybala cserének tudnék örülni. Pogesznek nem vált be a ManU, nagyon esélyes sincs nyerni velük semmit...mondjuk nálunk is kérdéses, hogy mennyire sikerorientált a Pirlo-projekt. Dybalaval kapcsolatban elég régóta vannak fenntartásaim, valahogy sosem lett igazi 10-es, nem érzem benne a vezérkaraktert. Egy Pogbaért vagy valami hasonló szintű középpályásért szerintem megérné elcserélni.

Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-10-30, 07:52

Két mercatos írásra ébredtem, az egyik Locatelli.

A másik pedig ez:

Corriere Torino - egy olyan kpra van szükségünk mint Pogba
Én simán nyomnék egy plusvalenzas játékoscsere bizniszt. Mind2nek ugyanannyi van hátra a szerződéséből kb egyidősek mindkettő villant alkalomadtán de huzamosabb ideig inkább csak a vergődés megy. Sokkal jobban illene a rendszerbe, mint Dybala.

Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-10-07, 14:14

@CsT wrote:

Okosan rotálni úgy ha lehet ha egészséges a keret, no ez nálunk egy ideje nem divat! Smile Ha azért kezd egy fiatal mert nincs más az már nem rotáció hanem kényszermegoldás.

Ráadásul ez egy extrém sűrű szezon lesz, egy extrém rövid alapozási idő után és nekünk pont most a legvékonyabb a keretünk darabra és mindezt egy kezdő edzővel.

Benne van a pakliban, de ennek bele kell férnie. Amúgy meg egy értelmes rotáció a sérülések esélyét is csökkenti.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-10-07, 14:08

@Krisz wrote:

Bele kell férnie, amúgy meg okosan kell rotálni.
Okosan rotálni úgy ha lehet ha egészséges a keret, no ez nálunk egy ideje nem divat! Smile Ha azért kezd egy fiatal mert nincs más az már nem rotáció hanem kényszermegoldás.

Ráadásul ez egy extrém sűrű szezon lesz, egy extrém rövid alapozási idő után és nekünk pont most a legvékonyabb a keretünk darabra és mindezt egy kezdő edzővel.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-10-07, 12:45

@CsT wrote:

A bajnokikra viszont jó lett volna Csellót tehermentesíteni, fizetni nem kellett volna érte, a fizuja sem lett volna túl nagy teher.

Középső védőt azért tarcsiból "próbálgatni" elég necces, nyilván egy Spezia ellen beleférhet, de mondjuk az első 8-10 csapat ellen már nem biztos és jelenleg van 4 védőnk a 3 posztra heti két meccsre MDL felépüléséig ami még kb 4-6 hét.

Bele kell férnie, amúgy meg okosan kell rotálni.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-10-07, 10:21

@Krisz wrote:

A BLbe akkor se tudtuk volna benevezni, max ha De Ligtet kihagyjuk. Hogy ki mennyit bír az majd út közben kiderül, szerintem ez másodlagos, azt kell elfogadni, hogy a tarcsi próbálgatása egyenletesen a szezon során megkerülhetetlen, különben 10 év múlva is 21 játékost fogunk a BLbe nevezni, miért ne lehetne elkezdeni most?
A bajnokikra viszont jó lett volna Csellót tehermentesíteni, fizetni nem kellett volna érte, a fizuja sem lett volna túl nagy teher.

Középső védőt azért tarcsiból "próbálgatni" elég necces, nyilván egy Spezia ellen beleférhet, de mondjuk az első 8-10 csapat ellen már nem biztos és jelenleg van 4 védőnk a 3 posztra heti két meccsre MDL felépüléséig ami még kb 4-6 hét.
Back to top Go down
Petike007
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-10-07, 09:14

@Krisz wrote:

A BLbe akkor se tudtuk volna benevezni, max ha De Ligtet kihagyjuk. Hogy ki mennyit bír az majd út közben kiderül, szerintem ez másodlagos, azt kell elfogadni, hogy a tarcsi próbálgatása egyenletesen a szezon során megkerülhetetlen, különben 10 év múlva is 21 játékost fogunk a BLbe nevezni, miért ne lehetne elkezdeni most?

Tökéletesen adom.

Eddig a tarcsi nálunk fel volt áldozva rövidtávú érdekek oltárán. Simán Plusvalenza néven is futhatott volna a csikócsapat. 

Amit látok, hogy a mostani mercato a középtávú stabilitás megteremtéséről szólt.

Az eddigi út zsákutca a post-Covid időszak után. Aki akkor jó vétel volt ingyen és drága fizun, az most hirtelen hatalmas ballasztot jelent. 

Ebbőlé nem lehetett 10/10-ezt csinálni. A helyzet az, hogy a lehetőségekhez képest PAratici hatalmas és minőségi munkát végzett.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-10-07, 08:39

@CsT wrote:

Azért az túlzás, hogy tele van a padlás középső védővel, van 4 db + Danilo, ebből MDL egyből 2 hónap hendikeppel indul, 2 pedig ACL után van és Cselló már nem fog bírni heti 2 meccset és az eddigi tapasztalatok alapján Pirlo nagyon valószínű, hogy többségében 3 védős rendszert fog alkalmazni.

Romerot télig nyugodtan itt lehetett volna tartani, (tudván, hogy Ruganyt is kölcsönadjuk) az ő fizuja azért nem verte volna földhöz a költségvetést.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-10-07, 08:08

@Krisz wrote:

Meg vagy áldva Spinazzolaval... Smile
Akkor még egyszer leírom: Nem saját nevelés, csak 2 évet volt valamelyik csapatunkban 21 éves koráig, ezért nem számít saját nevelésnek, nem nevezhető B listára. Emellett egy pofás játékos, aki posztját tekintve elférne a keretben, de egyébként messze van a klasszistól (szvsz védekezésben kifejezetten gyenge) és sérülékeny.
Romerot szerintem megtartottuk volna ha nem lenne tele a padlás középső védővel, emellett az árában alaposan benne van a plusvalenza mutyi, hacsak valamilyen csoda folytán Sturaro mégis 17 millat ér. Egy emeletnyi pwc auditor szükséges hogy átlássuk ezeket a bizniszeket, szóval nem hiszem, hogy érdemes a kétirányú transzferek pénzügyi részletein keseregni.

Azzal egyetértek, hogy kihoztuk közel a maxot a selejtezésből. Csupa olyan játékosról van szó, aki a teljesítményéhez képest sokat keres, tehát azoknál a kluboknál, akik meg tudnák fizetni őket nem kellenek, ahova meg beférnek ott meg nem tudják őket megfizetni. Khedirat nyilván nem zavarja, hogy a pályán vagy a lelátón nem érintkezik a labdával a 6 millájáért, akinek még van pár év a karrierjéből azért hajlott a kölcsönre (Rugani, DS). A Malacnál látszik, hogy neki már elege van a profi focival járó nyűgből meg stresszből, egyedül Matuidi az akiért egy kis aprót be lehetett volna talán szedni, de gondolom nem álltak érte sorba, 1 év van a szerződéséből, 33 éves, nem hiszem, hogy azon a pár millán fog múlni a mérleg.

Egyébként a vecchiasignoran olvastam, hogy a masszív fiatalítás mellett 50 millát is spórolunk a bérköltségen.
Azért az túlzás, hogy tele van a padlás középső védővel, van 4 db + Danilo, ebből MDL egyből 2 hónap hendikeppel indul, 2 pedig ACL után van és Cselló már nem fog bírni heti 2 meccset és az eddigi tapasztalatok alapján Pirlo nagyon valószínű, hogy többségében 3 védős rendszert fog alkalmazni.

Romerot télig nyugodtan itt lehetett volna tartani, (tudván, hogy Ruganyt is kölcsönadjuk) az ő fizuja azért nem verte volna földhöz a költségvetést.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-10-07, 08:02

@tjunior wrote:

Mint említettem teljesen elfogadom azt az érvet, hogy finoman szólva nem mi voltunk előnyös helyzetben a legtöbb tárgyalásnál. Viszont az se legyen már pozitívum, hogy Matuidiból és Higanyból nulla eurocentet látunk. Főleg úgy hogy ha Matyi nem akar menni illetve ha Malac nem kapok egy remek ajánlatot valószínűleg ugyanúgy járunk velük mint Khedirával. A legfontosabb kérdés, hogy hogy kerültünk ebbe a helyzetbe. Allegri majd másfél éve megmondta, hogy változtatni kell. Ha akkor elkezdjük teljesen másképp jövünk ki az egészből. Aláírom egész jó munkát végzet Paratici, jobbat mint vártam, űgy tűnik jó tűzoltó, csak a francba, miért kényszerülünk tűzoltani.
Matyi azért francia válogatott, nálunk is számításba volt véve, DS-t pedig nem a Cremonese vette kölcsön hanem egy olyan csapat aki pont minket csapott ki a BL-ből szóval ha kettőjükért kaptunk volna 5-6 millát akkor is beljebb lennénk mert legalább Kebab fizetése kijött volna belőle.

Gondolom Llorente esete még megvan mindenkinek , hogy ingyen odaadtuk a Sevillának akik aztán 6M-ért elpasszolták a Swanseanek akik a következő évben meg 15M-ért a Spursnek.
Back to top Go down
tjunior
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-10-07, 06:51

@Tankcsapda wrote:

Matuidi, Higuaín eladásából származott volna szerinted bevétel? De Sciglionál az is jó, hogy megszabadultunk tőle ideiglenesen, Ruganiért szintén nehéz lett volna bevételt várni, Costa porcelánlábú, jó lett volna eladni, de maximum ilyen 15 milláért lett volna rá reális lehetőség (marha kevés), így a fizetésétől legalább megszabadultunk, aztán jövőre meglátjuk, mi lesz, ha sem Kulu, sem Chiesa nem válik be, akkor jöhet vissza egy próbára, ha meg jó lesz a Bayernben, akkor egy csapatot fogunk neki találni. Pjacat ennyi sérüléssel eladni? Ne rójuk már fel ezeket Paraticinek. Pellegrinit kár volt leigazolni, pláne, hogy buktunk rajta egy saját nevelést, Romero leigazolása volt hiba, ez a kölcsön veszteséges ugyan, de a véglegesítést megelőlegezve a 18 milla reálár érte. Akiket el akartunk zavarni, Khedira kivételével sikerült, ő meg speciálisan ragadós eset.

Azért maradjunk annyiban, hogy nem ezen a nyáron alapozta meg a vezetőség az elkeseredettségedet. A fiatalítást meg kellett lépni, és várható volt, hogy - főleg a jelenlegi körülmények között - ez nem a legideálisabb körülmények között fog lezajlani. Az elengedett játékosok nem piacképesek, túl kedvező mercatoval nem számolhattunk. Mi nem egy szezonra tervezünk, máskülönben a Bayern vagy a PSG igazoláspolitikáját követve opciós jog nélkül vettünk volna kölcsön játékosokat (illetve Keant tudom, de szerintem több játékost is így szereztek meg). A kétéves kölcsön nagyon érdekes konstrukció, gyűjteni kell a moneyt Morata és Chiesa véglegesítésére. Biztos lesz olyan játékos a keretben, aki nem hozza a szintet, ezért meg kell majd válni tőle, a különbség az, hogy most már lesznek piacképes játékosaink, akikkel elő lehet teremteni a pénzt nagyobb vételekre vagy a két véglegesítésre.
Mint említettem teljesen elfogadom azt az érvet, hogy finoman szólva nem mi voltunk előnyös helyzetben a legtöbb tárgyalásnál. Viszont az se legyen már pozitívum, hogy Matuidiból és Higanyból nulla eurocentet látunk. Főleg úgy hogy ha Matyi nem akar menni illetve ha Malac nem kapok egy remek ajánlatot valószínűleg ugyanúgy járunk velük mint Khedirával. A legfontosabb kérdés, hogy hogy kerültünk ebbe a helyzetbe. Allegri majd másfél éve megmondta, hogy változtatni kell. Ha akkor elkezdjük teljesen másképp jövünk ki az egészből. Aláírom egész jó munkát végzet Paratici, jobbat mint vártam, űgy tűnik jó tűzoltó, csak a francba, miért kényszerülünk tűzoltani.
Back to top Go down
tjunior
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-10-07, 06:44

@Tankcsapda wrote:

És szerinted annyira jól áll a csapat, hogy a pénzügyi keretet a BL-be nem nevezhető játékosokra költsük? Teljesen fölösleges lépés lenne, pl. Bonaventurara eleve semmi szükség nem lenne, kb. olyan a jelenlegi körülmények között, mint Giaccherini volt a Conte-érában, annyi különbséggel, hogy most sokkal jobb csereopcióink is vannak. Szerintem Paraticiék óriási erőfeszítéseket tettek azért, hogy minél gazdaságosabban jöjjünk ki ebből a mercatoból, most olyan töltelékjátékosokra, akiket nem nevezünk a BL-be, szerintem nem futja.
Furcsamód, más csapatok Covid helyzet miatt sem szűkítették le ennyire a keretüket. De oké, elfogadom az érved, viszont akkor a vezetőség azonnal álljon fel és takarodjon innen, ha olyan helyzetbe kormányozta a csapatot hogy 1-2 squadplayer kölcsönvételei pénzügyi álom kategória. Giaccherinik nélkül sosem volt scudetto.
Back to top Go down
tjunior
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-10-07, 06:38

@Krisz wrote:

Kumbulla megítélése kb hasonló Demiralhoz, ilyen játékost vegyünk Rugani 800 percére, ill. eljött volna pause gombot nyomni a karrierjére 20 évesen? Egyébként megtarthattuk volna erre Romerot.

A másik véglet, Bonaventura, neki is szét van már szakadva mindene és egy középszer.

Mindkét esetben: olyan nagy a különbség, hogy a Crotone ellen nem jó az U23ból az aktuális poszton legjobb spíler a béna megoldások helyett? Én azt látom, hogy nem lehet olyan kiegészítő embert venni, aki elfogadja az extrém padozást, de ha kell akkor felpattan és hozza azt a szintet amit kell. Biztosan vehetnénk ilyen Padoin szintű spílereket, de nem vagyunk vele előrébb, mint a tarcsisok nagy részével. A fiatalok potenciálja is a Serie Aban a nagycsapatban válik tisztává igazán. Akkor miért ne tervezzünk eleve így? Ránézek a naptárra, a Crotone-Spezia kombóra mehet Gozzi, Portanova meg Vrioni. A Samp ellen Frabotta minimum stabil volt. Értem én, hogy az elején be kell lőni a csapatot és van elég baj vele még úgy is hogy nem csikók játszanak, de lehet értelmesen rotálni. Azt viszont el kell felejteni, hogy inkább valamelyik kezdős spílert rakjuk be teljesen idegen pozícióba, mielőtt a tarcsihoz nyúlunk.
Lehet mindenki ellen érveket hozni de a tény tény marad 18 mezőnyjátékosunk van, ami nekem ne mondja senki hogy elég.
Back to top Go down
Tankcsapda
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-10-07, 00:04

@Krisz wrote:

Akkor még egyszer leírom: Nem saját nevelés, csak 2 évet volt valamelyik csapatunkban 21 éves koráig, ezért nem számít saját nevelésnek, nem nevezhető B listára. Emellett egy pofás játékos, aki posztját tekintve elférne a keretben, de egyébként messze van a klasszistól (szvsz védekezésben kifejezetten gyenge) és sérülékeny.
Romerot szerintem megtartottuk volna ha nem lenne tele a padlás középső védővel, emellett az árában alaposan benne van a plusvalenza mutyi, hacsak valamilyen csoda folytán Sturaro mégis 17 millat ér. Egy emeletnyi pwc auditor szükséges hogy átlássuk ezeket a bizniszeket, szóval nem hiszem, hogy érdemes a kétirányú transzferek pénzügyi részletein keseregni.

Azzal egyetértek, hogy kihoztuk közel a maxot a selejtezésből. Csupa olyan játékosról van szó, aki a teljesítményéhez képest sokat keres, tehát azoknál a kluboknál, akik meg tudnák fizetni őket nem kellenek, ahova meg beférnek ott meg nem tudják őket megfizetni. Khedirat nyilván nem zavarja, hogy a pályán vagy a lelátón nem érintkezik a labdával a 6 millájáért, akinek még van pár év a karrierjéből azért hajlott a kölcsönre (Rugani, DS). A Malacnál látszik, hogy neki már elege van a profi focival járó nyűgből meg stresszből, egyedül Matuidi az akiért egy kis aprót be lehetett volna talán szedni, de gondolom nem álltak érte sorba, 1 év van a szerződéséből, 33 éves, nem hiszem, hogy azon a pár millán fog múlni a mérleg.

Egyébként a vecchiasignoran olvastam, hogy a masszív fiatalítás mellett 50 millát is spórolunk a bérköltségen.

Ez volt a legfőbb érvem mellette, szóval így nem gáz, de abban a hiszemben voltam, hogy saját nevelés.

Persze, Romero emiatt jött felárért, tiszta sor. Én őt nem igazán tartottam jó vételnek, valamiért nem éreztem benne, hogy megüti a szintünket.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-10-06, 23:30

@Tankcsapda wrote:

Pellegrinit kár volt leigazolni, pláne, hogy buktunk rajta egy saját nevelést, Romero leigazolása volt hiba, ez a kölcsön veszteséges ugyan, de a véglegesítést megelőlegezve a 18 milla reálár érte. Akiket el akartunk zavarni, Khedira kivételével sikerült, ő meg speciálisan ragadós eset.

Malloy likes this post

Back to top Go down
Tankcsapda
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-10-06, 21:24

@tjunior wrote:
Na mercato.

Eladások: Cst írta hogy szerinte 2/10 hát szerintem meg 0 esetleg 0,5/10. Egyáltalán lehet itt eladásokról beszélni? 
-Pjanic könyvelési mahináció. 
-Matuidi fel akarta bontani a szerződését, nem áltunk ellen, ingyen, 
-Higut sikerült rábeszélni, pontosabban a Miamitól olyan ajánlatot kapott amit hülye lett volna elutasítani, főleg ha még mi is kitömjük a zsebét.
- DS, Costa, Rugani, Pjaca, egyiküktől sem szabadultunk meg csak elodáztuk a döntést egy évvel. Nulla eurocent a kölcsönért cserébe sehol nemhogy egy kötelező de semmilyen opció. Bocsánat Rugánért elvben kaptunk 1,5 millát
- Pellegrini, Caviglia, Romero na ebből a köcslönökből van egy kis apró
- vannak még ezek a könyvelési mahinációs bizniszek az U23nál a Cityvel meg a jó ég nem tudja kivel, ehhez nem tudok hozzá se szagolni.
Jó, én értem, hogy a tárgyalások nagy részénél mi voltunk a pénisz rosszabbik végén de még így meglehetősen vérszegény ez a teljesítmény.

Vétel:
Itt azért jóval kellenesebb a helyzet de majd az idő eldönti. Ezt inkább fél év múlva értékelném, de tény, hogy fiatal, potens, sokoldalű játékosok érkeztek. Chiesat gyakorlatilag megvettük ezekkel a feltételekkel. Kulu Dybala szintű vétel, el ne kiabáljam. Mondjuk az baxa csőrőm, hogy 3 játékos kölcsönéért mi kipengettük16 milliót amikor meg mi akarunk kölcsönadni...lésd fentebb.... de ez legyen a legkevesebb. Csak egyszerűen létszámban kevesek.

Matuidi, Higuaín eladásából származott volna szerinted bevétel? De Sciglionál az is jó, hogy megszabadultunk tőle ideiglenesen, Ruganiért szintén nehéz lett volna bevételt várni, Costa porcelánlábú, jó lett volna eladni, de maximum ilyen 15 milláért lett volna rá reális lehetőség (marha kevés), így a fizetésétől legalább megszabadultunk, aztán jövőre meglátjuk, mi lesz, ha sem Kulu, sem Chiesa nem válik be, akkor jöhet vissza egy próbára, ha meg jó lesz a Bayernben, akkor egy csapatot fogunk neki találni. Pjacat ennyi sérüléssel eladni? Ne rójuk már fel ezeket Paraticinek. Pellegrinit kár volt leigazolni, pláne, hogy buktunk rajta egy saját nevelést, Romero leigazolása volt hiba, ez a kölcsön veszteséges ugyan, de a véglegesítést megelőlegezve a 18 milla reálár érte. Akiket el akartunk zavarni, Khedira kivételével sikerült, ő meg speciálisan ragadós eset.

Azért maradjunk annyiban, hogy nem ezen a nyáron alapozta meg a vezetőség az elkeseredettségedet. A fiatalítást meg kellett lépni, és várható volt, hogy - főleg a jelenlegi körülmények között - ez nem a legideálisabb körülmények között fog lezajlani. Az elengedett játékosok nem piacképesek, túl kedvező mercatoval nem számolhattunk. Mi nem egy szezonra tervezünk, máskülönben a Bayern vagy a PSG igazoláspolitikáját követve opciós jog nélkül vettünk volna kölcsön játékosokat (illetve Keant tudom, de szerintem több játékost is így szereztek meg). A kétéves kölcsön nagyon érdekes konstrukció, gyűjteni kell a moneyt Morata és Chiesa véglegesítésére. Biztos lesz olyan játékos a keretben, aki nem hozza a szintet, ezért meg kell majd válni tőle, a különbség az, hogy most már lesznek piacképes játékosaink, akikkel elő lehet teremteni a pénzt nagyobb vételekre vagy a két véglegesítésre.

Back to top Go down
Sponsored content

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime

Back to top Go down

Bevásárlóközpont
Back to top 
Page 1 of 36Go to page : 1, 2, 3 ... 18 ... 36  Next