Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
Petike007
Tankcsapda
s4tch
rakkenroll
kilopo
_Tyler
.bb.
bombadiltoma
laac
virracocha
juventute
_DREAM_
simoon
mbence
baggiofan
sneco7
tjunior
bombahoppa
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8136
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2016 10:36 am

zetterberg40 írta:
Krisz írta:
Beszelgettem az olasz kollegaimmal (1 romason kívül mindegyik juves) és ők inkább pozitivan látják ezt a Higany - Pogba cserét. Nem csoda hogy a szekhaz előtt Gonzaloztak az emberek.

Érdekes, hogy ők teljesen máshogy fogadnak egy-egy játékost. Emlékszem Pirlo érkezésére és ekézésére, miközben Olaszországban mindenki nagyon pozitívan tekintett rá.

Átnyálazva a tegnap esti híreket, eléggé egységes az az álláspont, miszerint a Pogba-saga 48 órán belül végleg lezárul, az USA-ban lesznek az orvosi vizsgálatok. 110 millió+bónuszok, és a zsírfejűt is a tehenesek fizetik ki. Higany esetében az elejétől kezdve igazuk volt a firkászoknak, meglátjuk, hogy ezzel a 48 órás dologgal mennyire beszélnek a levegőbe.

Egyébként az is erősen tartja magát, hogy nemcsak Raiola erőszakoskodásáról van szó, hanem maga Pogba is távozni akar -> jelezte a klub felé a távozási szándékát.
Talán egyedüliként én nem anyáztam Vidalt, amiért tavaly váltani akart és váltott is. Ha idén ugyanez megvalósul Pogba esetében is, az én szememben ő sokkal mélyebbre kerül, mint a chilei alkoholista. Vidal 28 évesen váltott, mondhatni egy tényleg erősebb csapat kedvéért, amely minden évben a BL esélyesek közé tartozik. Ezzel szemben ha Pogba megy, akkor sokkal inkább visszalép, mintsem előre. Félreértés ne essék, én sosem vártam, hogy itt lesz 10 évig, vagy hogy innen vonul nyugdíjba. De ha annyira motiválja a BL-serleg és az aranylabda, akkor nem a MU-t választja. Lehet Manchesterben akármennyi pénz, ott még annyira sem garancia semmi, mint itt, Műringyó ide, Műringyó oda (szerintem amúgy legfeljebb 3 éven belül onnan is kivágják). Persze ő tudja, sírni nem kell utána. Klub >>> bármelyik játékos. Lesz élet utána is.

Nagyrészt egyetértek, Pogba eladasaban az zavar leginkább, hogy Higanyra költöttük. De.

Pogba tutira jól érezte magát nálunk, szóval egy szerződés hosszabbítás mondjuk Higany fizetesevel nem hiszem, hogy elrugaszkodott ötlet lett volna. Ha 3 helyett 5 ev van vissza a szerződéséből, akkor Raiola is hiába pattog. Ha nincs kedve itt játszani akkor mi nyugodtan kirakhatjuk 2 évre a lelátóra és akkor tutira búcsút mondhat az aranylabdanak és a VB aranynak. Ehelyett mi gyakorlatilag bepucsítottunk.

Mielőtt bedobja valaki, hogy Pogba árából BL győztes csapatot építünk, azt érdemes leszögezni, hogy nem a BL győzelem generálja azt a profitot ami miatt le vagyunk maradva a nagyoktól (Barca, Real, Bayern, MU), hanem a brand. A Pogba féle szupersztárok emelnek többet a branden vagy a BL győzelem? A sztárok. Az ő eladásával nincs olyan a csapatban aki ezt a szerepet be tudná tölteni. Esetleg Dybala - meglátjuk.
Vissza az elejére Go down
Online
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2016 10:18 am

Krisz írta:
Allan nem alkalmas Pogba potlasara? A vilag egyik legjobb labdaszerzojerol beszélünk aki nem mellesleg a passzjatekban sem rossz (neadjisten a kapura is veszelyes). Egyebkent ha potolni kell Pogbat, lehet nem rossz ötlet egy hozzá hasonló gepallatot venni, mert jelenleg nem nagyon van ilyen (vagy legalabbis ezen a szinten). Kiegyensulyozott kpbol (tamadas-vedekezes) van Marcsi, Khedira, melysegi iranyitonak jo Pjanic es Marrcsi.

Tudom, hogy Pjanics és Higuain megszerzése sem tűnt reálisnak, de pont Higany miatt most már tutira nem állna szóba ADL Marottával, ha Allan után érdeklődnénk.

Allan és Hector Herrera szerintem hasonló játékosok, bár a mexikói leginkább egy Vidal-lightnak tűnik, aki nagyon jól ér oda a kapu elé is.. Korban is közel vannak egymáshoz (mármint Allan és Herrera: '91 jan vs '90 ápr), szóval az én jelöltem HH lenne Pogba után. A Witsel, Matics, Matuidi, Sissoko négyes mindegyikénél jobb befektetés lenne a kora miatt, valamint szerintem komplettebb játékos is a mexikói.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2016 10:16 am

Még nem tudhatjuk biztosan, hogy Pogba hova igazol. Vagy csak szimpla terelés, illetve csámcsogásra való felkínálás, de megint cikkeznek a Realról is. Ha odaigazol, akkor valahol még érthető is, mert egyrészt a francia labdarúgók példaképe lenne az edzője, a Real meg Real, az utóbbi években valaki vagy Barca-, vagy Real drukker kissrác kora óta... Mondjuk egy 80 + Kovacic ajánlatból szerintem nem mi jönnénk ki rosszabbul. Very Happy
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2016 10:13 am

zetterberg40 írta:
+1
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2016 10:06 am

Krisz írta:
Beszelgettem az olasz kollegaimmal (1 romason kívül mindegyik juves) és ők inkább pozitivan látják ezt a Higany - Pogba cserét. Nem csoda hogy a szekhaz előtt Gonzaloztak az emberek.

Érdekes, hogy ők teljesen máshogy fogadnak egy-egy játékost. Emlékszem Pirlo érkezésére és ekézésére, miközben Olaszországban mindenki nagyon pozitívan tekintett rá.

Átnyálazva a tegnap esti híreket, eléggé egységes az az álláspont, miszerint a Pogba-saga 48 órán belül végleg lezárul, az USA-ban lesznek az orvosi vizsgálatok. 110 millió+bónuszok, és a zsírfejűt is a tehenesek fizetik ki. Higany esetében az elejétől kezdve igazuk volt a firkászoknak, meglátjuk, hogy ezzel a 48 órás dologgal mennyire beszélnek a levegőbe.

Egyébként az is erősen tartja magát, hogy nemcsak Raiola erőszakoskodásáról van szó, hanem maga Pogba is távozni akar -> jelezte a klub felé a távozási szándékát.
Talán egyedüliként én nem anyáztam Vidalt, amiért tavaly váltani akart és váltott is. Ha idén ugyanez megvalósul Pogba esetében is, az én szememben ő sokkal mélyebbre kerül, mint a chilei alkoholista. Vidal 28 évesen váltott, mondhatni egy tényleg erősebb csapat kedvéért, amely minden évben a BL esélyesek közé tartozik. Ezzel szemben ha Pogba megy, akkor sokkal inkább visszalép, mintsem előre. Félreértés ne essék, én sosem vártam, hogy itt lesz 10 évig, vagy hogy innen vonul nyugdíjba. De ha annyira motiválja a BL-serleg és az aranylabda, akkor nem a MU-t választja. Lehet Manchesterben akármennyi pénz, ott még annyira sem garancia semmi, mint itt, Műringyó ide, Műringyó oda (szerintem amúgy legfeljebb 3 éven belül onnan is kivágják). Persze ő tudja, sírni nem kell utána. Klub >>> bármelyik játékos. Lesz élet utána is.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8136
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2016 8:27 am

_DREAM_ írta:
Én már csak azt nem értem,hogy Pogba mi a f.ért megy el egy ilyen bika csapatból (a lóvén kívül). De hát ő tudja. Aki menni akar,arra rá kell adni a kabátot.

Hát ha Mourinho ossze tudja rakni ezt a keretet, akkor a MU még nálunk is brutálisabb lesz. Persze ez azt jelenti, hogy 1 év EL bohockodas lesz a nagy szinpad helyett.
Vissza az elejére Go down
Online
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2649
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2016 7:58 am

Én már csak azt nem értem,hogy Pogba mi a f.ért megy el egy ilyen bika csapatból (a lóvén kívül). De hát ő tudja. Aki menni akar,arra rá kell adni a kabátot.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8136
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2016 6:34 am

Beszelgettem az olasz kollegaimmal (1 romason kívül mindegyik juves) és ők inkább pozitivan látják ezt a Higany - Pogba cserét. Nem csoda hogy a szekhaz előtt Gonzaloztak az emberek.

Közben Pogba insta posztja akár szimbolikus is lehet. Uton Memcseszterbe. Akár annak szánta akár nem a sajtó ezen megint csamcsog majd egy hetet.
Vissza az elejére Go down
Online
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10599
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2016 7:33 pm

Krisz írta:
Van valakinek ötlete, hogy Higany leigazolasa után miért vannak meg mindig tele a hirek a brazil gyerekkel?

Mert Allegrihez nem árt egy 35-ös keret! Very Happy Very Happy

Ez is egy lehetőség, de sztem Zaza v Mandzu menni fog, illetve Asa lesz télig Marci helyett.
Mondjuk én akárhogy osztok-szorzok oda jutottam, hogy visszaadom a közgazdász diplomámat ha Pogba eladása nélkül ki tudtuk gazdálkodni Higany 90 milláját.....

Bevásárlóközpont - Page 28 13872698_10154323237337154_3311540619164772321_n
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2016 5:23 pm

Igazából azért nem fosok, mert ha a Pirlo-Vidal-Tevez hármas elvesztését pár hónap alatt teljesen kihevertük, a Morata-Cuadrado(-Pogba) trióét pár hét alatt fogjuk. Pogesz egy rendkívül fontos játékos, de én az elmúlt évben már rohadtul nem láttam rajta azt, hogy pótolhatatlan lenne, a jelenléte ugyan fontos lehet a pályán, de a marketingértéken túl a teljesítményt olyan csávók is lehozták ugyanebben a ligában, mint tavaly Allan, vagy tavalyelőtt Kovács.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3307
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2016 4:20 pm

Krisz írta:
Van valakinek ötlete, hogy Higany leigazolasa után miért vannak meg mindig tele a hirek a brazil gyerekkel?
Higuain ügyből sokat már nem lehet kihozni, a következő Pogbás cirkuszig kell valami a népnek.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8136
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2016 3:32 pm

Van valakinek ötlete, hogy Higany leigazolasa után miért vannak meg mindig tele a hirek a brazil gyerekkel?
Vissza az elejére Go down
Online
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10599
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2016 1:08 pm

http://www.goal.com/hu/news/21072/%C3%A1tigazol%C3%A1si-pletyk%C3%A1k/2016/07/27/25978312/pogba-remek%C3%BCl-sz%C3%B3rakozik-a-pletyk%C3%A1kon?ICID=HP_HN_1
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10599
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2016 12:44 pm

tjunior írta:
Tankcsapda írta:


Hamsikot kihúzhatjuk a listáról. Allan nem alkalmas Pogba pótlására, más kérdés, hogy mik Allegri, illetve mik a vezetőség elképzelései, ha Pogba megy. Bazoer valószínűleg olyan drága lenne, hogy azt nem tudnánk megfizetni, vagy legalábbis nem megyünk bele.
A fennmaradók közül én Brozovicot nem erőltetném, ne akarjunk már minden kicsit is komolyabb olasz csapatból igazolni. Ha Ellenség, akkor inkább Perisic jöjjön. Very Happy Herrera nem lenne rossz, csak a Porto eddig is dupla, vagy legalább másfélszeres áron adta el legnagyobb értékeit, a mexikóiért is mélyen a zsebünkbe kellene nyúlni. Vele a gond az, hogy mexikói. Javítsatok ki, ha tévedek, de Rafa Márquez és Chicharito azok, akik komolyabb csapatokban tudtak játszani évekig, a többi ígéret nem futotta be a neki jósolt karriert. Én egyébként szimpatizálok a mexikói válogatottal, rendre üde színfoltjai a világbajnokságoknak, csak egyszerűen hiányzik belőlük a győztes mentalitás. Tielemans egy érdekes eset. Ő lenne a legolcsóbb alternatíva, kb. 30-35 millió €-t kellene "csak" kiadni érte. Hosszabb távon kifejezetten megérné, nagyon jó játékos lesz belőle, a Gladbach vinné is. Witselt szerintem felejtsük el, ő félig-meddig megtörte azzal a karrierjét, hogy a Zenitbe igazolt, és sokat el is mond róla. A válogatottban szent tehén, pedig a belgáknál vannak opciók oda. Nálam Kovacic lenne a befutó. Egyedül ő rendelkezik azokkal a tulajdonságokkal, amivel feledtetni lehet Pogbat és még 50-60 millát spórolhatnánk is rajta. Na de a lényeg: kiválóan cselez, remekül lő, kellően gyors. Az egyetlen, ami gond vele, hogy alacsony. Én őt mondanám, bár rejtélyes, mi lehet az oka annak, hogy sem a Realnál, sem a válogatottnál nem számítanak rá.

Pogbát nem lehet egy az egyben pótolni, én legalábbis nem látok a piacon olyan fizikum rendelkező, hátul is jó és egy szezonban dupla duplára képes játékost mint Paul. A támadó skilljeire ott van Pjanic, szerintem nekünk egy embervadász kellene aki agyonver mindenkit a pályán, én Allant hoznám. Kovacic nálam Pogba MELLÉ jó, de Pjanic MELLÉ már nem, egyszerű fizikailag kevés lenne a kp.

Kár, hogy Conte már lenyúlta Kantét.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3307
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2016 12:41 pm

Tankcsapda írta:
tjunior írta:
Ha Pogba megy egy középpályásnak még jönnie kell, aki szerintem Witsel lesz, további jelöltek, Hamsik, Brozovic, Kovacic, Allan, Herrera, Bazoer, Tielemans.

Hamsikot kihúzhatjuk a listáról. Allan nem alkalmas Pogba pótlására, más kérdés, hogy mik Allegri, illetve mik a vezetőség elképzelései, ha Pogba megy. Bazoer valószínűleg olyan drága lenne, hogy azt nem tudnánk megfizetni, vagy legalábbis nem megyünk bele.
A fennmaradók közül én Brozovicot nem erőltetném, ne akarjunk már minden kicsit is komolyabb olasz csapatból igazolni. Ha Ellenség, akkor inkább Perisic jöjjön. Very Happy Herrera nem lenne rossz, csak a Porto eddig is dupla, vagy legalább másfélszeres áron adta el legnagyobb értékeit, a mexikóiért is mélyen a zsebünkbe kellene nyúlni. Vele a gond az, hogy mexikói. Javítsatok ki, ha tévedek, de Rafa Márquez és Chicharito azok, akik komolyabb csapatokban tudtak játszani évekig, a többi ígéret nem futotta be a neki jósolt karriert. Én egyébként szimpatizálok a mexikói válogatottal, rendre üde színfoltjai a világbajnokságoknak, csak egyszerűen hiányzik belőlük a győztes mentalitás. Tielemans egy érdekes eset. Ő lenne a legolcsóbb alternatíva, kb. 30-35 millió €-t kellene "csak" kiadni érte. Hosszabb távon kifejezetten megérné, nagyon jó játékos lesz belőle, a Gladbach vinné is. Witselt szerintem felejtsük el, ő félig-meddig megtörte azzal a karrierjét, hogy a Zenitbe igazolt, és sokat el is mond róla. A válogatottban szent tehén, pedig a belgáknál vannak opciók oda. Nálam Kovacic lenne a befutó. Egyedül ő rendelkezik azokkal a tulajdonságokkal, amivel feledtetni lehet Pogbat és még 50-60 millát spórolhatnánk is rajta. Na de a lényeg: kiválóan cselez, remekül lő, kellően gyors. Az egyetlen, ami gond vele, hogy alacsony. Én őt mondanám, bár rejtélyes, mi lehet az oka annak, hogy sem a Realnál, sem a válogatottnál nem számítanak rá.

Pogbát nem lehet egy az egyben pótolni, én legalábbis nem látok a piacon olyan fizikum rendelkező, hátul is jó és egy szezonban dupla duplára képes játékost mint Paul. A támadó skilljeire ott van Pjanic, szerintem nekünk egy embervadász kellene aki agyonver mindenkit a pályán, én Allant hoznám. Kovacic nálam Pogba MELLÉ jó, de Pjanic MELLÉ már nem, egyszerű fizikailag kevés lenne a kp.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8136
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2016 12:38 pm

Allan nem alkalmas Pogba potlasara? A vilag egyik legjobb labdaszerzojerol beszélünk aki nem mellesleg a passzjatekban sem rossz (neadjisten a kapura is veszelyes). Egyebkent ha potolni kell Pogbat, lehet nem rossz ötlet egy hozzá hasonló gepallatot venni, mert jelenleg nem nagyon van ilyen (vagy legalabbis ezen a szinten). Kiegyensulyozott kpbol (tamadas-vedekezes) van Marcsi, Khedira, melysegi iranyitonak jo Pjanic es Marrcsi.
Vissza az elejére Go down
Online
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2016 12:06 pm

tjunior írta:
Ha Pogba megy egy középpályásnak még jönnie kell, aki szerintem Witsel lesz, további jelöltek, Hamsik, Brozovic, Kovacic, Allan, Herrera, Bazoer, Tielemans.

Hamsikot kihúzhatjuk a listáról. Allan nem alkalmas Pogba pótlására, más kérdés, hogy mik Allegri, illetve mik a vezetőség elképzelései, ha Pogba megy. Bazoer valószínűleg olyan drága lenne, hogy azt nem tudnánk megfizetni, vagy legalábbis nem megyünk bele.
A fennmaradók közül én Brozovicot nem erőltetném, ne akarjunk már minden kicsit is komolyabb olasz csapatból igazolni. Ha Ellenség, akkor inkább Perisic jöjjön. Very Happy Herrera nem lenne rossz, csak a Porto eddig is dupla, vagy legalább másfélszeres áron adta el legnagyobb értékeit, a mexikóiért is mélyen a zsebünkbe kellene nyúlni. Vele a gond az, hogy mexikói. Javítsatok ki, ha tévedek, de Rafa Márquez és Chicharito azok, akik komolyabb csapatokban tudtak játszani évekig, a többi ígéret nem futotta be a neki jósolt karriert. Én egyébként szimpatizálok a mexikói válogatottal, rendre üde színfoltjai a világbajnokságoknak, csak egyszerűen hiányzik belőlük a győztes mentalitás. Tielemans egy érdekes eset. Ő lenne a legolcsóbb alternatíva, kb. 30-35 millió €-t kellene "csak" kiadni érte. Hosszabb távon kifejezetten megérné, nagyon jó játékos lesz belőle, a Gladbach vinné is. Witselt szerintem felejtsük el, ő félig-meddig megtörte azzal a karrierjét, hogy a Zenitbe igazolt, és sokat el is mond róla. A válogatottban szent tehén, pedig a belgáknál vannak opciók oda. Nálam Kovacic lenne a befutó. Egyedül ő rendelkezik azokkal a tulajdonságokkal, amivel feledtetni lehet Pogbat és még 50-60 millát spórolhatnánk is rajta. Na de a lényeg: kiválóan cselez, remekül lő, kellően gyors. Az egyetlen, ami gond vele, hogy alacsony. Én őt mondanám, bár rejtélyes, mi lehet az oka annak, hogy sem a Realnál, sem a válogatottnál nem számítanak rá.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2016 11:31 am

zetterberg40 írta:
Kicsit nagy az érdeklődés Higuain Torinoba érkezése kapcsán:

sokkal kivancsibb vagyok mi folyik itt gyöngyösön afrikában What a Face
tegnap ránéztem nápolyi public webcamokra, de még nem égett a város, remélem ez változni fog. egyedül az ő kinjuk enyhiti a sajátomat Twisted Evil

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2016 11:25 am

Még ha nehezen emészthető is mindenki számára a dolog, Higany nem rossz csatár, de hogy ekkora őrület legyen érte odakint...

katt

Talán Tevez esetében volt hasonló, de ez annál is több embert mozgat meg. Nem emlékszem ilyesmire. Ti?
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2016 11:19 am

Remélem Buffon és Chiello bezárkóznak pár napra Higannyal egy sötét szobába és elmagyarázzák neki, hogy mi a módi errefelé.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3307
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2016 10:50 am

CsT írta:
Közben Zizou szerint ők még dolgoznak a Pogba ügyön....de meglepő. Tuti nem bírják ki, hogy ne a díszbuzi fc-é legyen a legnagyobb nyári igazolás.

Menjen csak a licitverseny, Perez egoját ki kell elégíteni, ez csak jó nekünk. Kroos+cash ajánlattal meggyőzőek lennének Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10599
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2016 10:42 am

tjunior írta:
Ha Pogba megy egy középpályásnak még jönnie kell, aki szerintem Witsel lesz, további jelöltek, Hamsik, Brozovic, Kovacic, Allan, Herrera, Bazoer, Tielemans.

Remélem nem, ő rohadt lassú...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10599
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2016 10:41 am

Közben Zizou szerint ők még dolgoznak a Pogba ügyön....de meglepő. Tuti nem bírják ki, hogy ne a díszbuzi fc-é legyen a legnagyobb nyári igazolás.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2016 10:38 am

Kicsit nagy az érdeklődés Higuain Torinoba érkezése kapcsán:

1
2
3
4
5


A hozzászólást zetterberg40 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 27, 2016 10:42 am-kor.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2016 10:35 am

/off/ Nem döntöttünk még rekordot a nem meccsnapon, 24 óra alatt érkezett postok számában? /on/
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3307
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2016 9:55 am

Ha Pogba megy egy középpályásnak még jönnie kell, aki szerintem Witsel lesz, további jelöltek, Hamsik, Brozovic, Kovacic, Allan, Herrera, Bazoer, Tielemans.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2016 9:44 am

Tavaly is hogy vártuk a Pirlo utódot és az utolsó pillanatban beesett Hernanes.

De lehetséges bármi, nem tudom, kicsit elvesztettem már a fonalat..
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2016 9:36 am

kilopo írta:
Amúgy én attól tartok, hogy már nem fog jönni senki.. Pogba árát előre elköltöttük a Higany, Pjanic, Pjaca trióra. Ez így megint necces évkezdet lesz, de Maxban bízok.

Szerintem egy középpályás még mindenképpen érkezni fog, hiszen ahogy már s4tch írta is, Marchisioval ebben a naptári évben nem igazán lehet számolni, Khedira 1 lejátszott meccsére pedig 2 meccs kihagyás jut. Győzit és Hernyót el kell adni, és az értük befolyó összegből/felszabaduló fizujukból hozni kell valakit. A Witsel, Matic, Matuidi, Sissoko sort kerülném, nálam Hector Herrera lenne a célpont (ha már Verratti és Dahoud nem reális célpont).

Tudom, tökhülyék a firkászok, de közülük többen is leírták, hogy a Juventusnak nem kell eladnia Pogbát rekordösszegért, hogy megengedhesse a 90 milliós Higany igazolást. S4tch, ez igaz lehet?
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2134
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2016 9:35 am

kilopo írta:
Krisz írta:

Persze, ez arra vonatkozott amikor meg nem volt meg Higany. De ha nyiltan 120 millaval a zsebben megyunk csatarert alkudozni, akkor kimeletlenul lehuznal minket. És pont ez a lényeg, nálunk ez gyakorlatilag nem szempont mert csak a jatekossal kell egyezkednunk ha kiperkaljuk a kivasarlasi arat. Ennek a penznek a nagy reszet ráadásul mar elkoltottuk.

Világos.


Amúgy én attól tartok, hogy már nem fog jönni senki.. Pogba árát előre elköltöttük a Higany, Pjanic, Pjaca trióra. Ez így megint necces évkezdet lesz, de Maxban bízok.

Bogyókák!

Mi ez a bús panda hangulat?

Valószínűleg Palika elmegy, és elment Morci is. Ez érzékeny veszteség lenne?

Morci a nagy meccseken jól teljesít, de képes eltűnni 3-4 hónapokra is. Visszatér a nevelőklubjához, ahol az első rosszabb időszakát követően a saját szurkolói kicsinálják. (Amikor idejött Gigi útmutatásával növesztett tököket).

Jött helyette Pjaca, aki hatalmas tehetség, mindkét szélen életveszélyes, fantasztikus fizikummal van megáldva és gyorsabb, mint a gyorsan dugó róka.

Tovább jött Higany, aki fossa a gólokat, de a nagyobb meccseken rendre csődöt mondott. Azonban még így is benne van a világ 5 legjobb csatárában. Ez egy dolgot mutat, fejben nincsen rendben. Ha jól emlékszek, Tevezt is rendbe lett fejben rakva.

Megy Palika, szép szerecsen fiúnk, aki hatalmas tálent, de van egy pár dolog ami miatt nem fáj a szívem utána. A legfontosabb, hogy hajlamos fényezni a labdát, nem a csapatért játszott már sokszor, hanem magáért (Mint Zsuzsi nálunk). Kettő az ügynöke egy köcsög. Raiola anno Nedvedet aggitálta, hogy menjen az ellenséghez. Pavel erre azt mondta, hogy anyád!

Palika nem biztos, hogy akarna menni, de a zsírdisznó nagyon szeretné a 20 Milcsijét. Anno Balo-t is össze vissza adta-vette, a karrierje igaz halott, de legalább sok pénzt keresett. Na bráfó... De nézzük csak meg anyagilag, Palika mennyire jár jól? Nálunk FC-playa a klub arca a világban. Ennek köszönhetően a szponzorok csippantják, az Adidas rekord összegért szerződtette. a MUUUUU-ban nem fogja megkapni ezt a figyelmet. ÉS annyival többet sem fog keresni. Ja és a világ legnagyobb köcsögéhez kerül, akinél parkolhat a busszal napestig.

Helyette jött Pjanic, aki fegyelmezett, és nem hinném, hogy rosszabb játkos lenne mint Pali.

Gratis Benatia, aki a liga egyik legjobja volt és Alves akit a Baca kezdőjéből hoztunk. Nem mellesleg klasszis.

Ha ez nem jó mercato, akkor semmi.

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3307
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2016 9:28 am

kilopo írta:
Krisz írta:

Persze, ez arra vonatkozott amikor meg nem volt meg Higany. De ha nyiltan 120 millaval a zsebben megyunk csatarert alkudozni, akkor kimeletlenul lehuznal minket. És pont ez a lényeg, nálunk ez gyakorlatilag nem szempont mert csak a jatekossal kell egyezkednunk ha kiperkaljuk a kivasarlasi arat. Ennek a penznek a nagy reszet ráadásul mar elkoltottuk.

Világos.


Amúgy én attól tartok, hogy már nem fog jönni senki.. Pogba árát előre elköltöttük a Higany, Pjanic, Pjaca trióra. Ez így megint necces évkezdet lesz, de Maxban bízok.

hát ha valóban a BL a fontos akkor a vezetőség pont tesz rá mi lesz szeptember-októberben, az lesz a lényeg hogy február végére összhangban legyen a hátsó falanx és a támadó gépezet.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2016 9:20 am

Krisz írta:

Persze, ez arra vonatkozott amikor meg nem volt meg Higany. De ha nyiltan 120 millaval a zsebben megyunk csatarert alkudozni, akkor kimeletlenul lehuznal minket. És pont ez a lényeg, nálunk ez gyakorlatilag nem szempont mert csak a jatekossal kell egyezkednunk ha kiperkaljuk a kivasarlasi arat. Ennek a penznek a nagy reszet ráadásul mar elkoltottuk.

Világos.


Amúgy én attól tartok, hogy már nem fog jönni senki.. Pogba árát előre elköltöttük a Higany, Pjanic, Pjaca trióra. Ez így megint necces évkezdet lesz, de Maxban bízok.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
28 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: