Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Minden ami nem Juve meccs

Go down 
+35
LeRoi10
Tankcsapda
sneco7
bombahoppa
rcb3n21
juventute
rakkenroll
tjunior
neuropa
mbence
boric
.bb.
exchaby
kilopo
simoon
balazs91
_DREAM_
buktar
farturo
Krisz
Joseph Ducreux
leitnor
laac
Juve=scudetto
_Tyler
s4tch
juve 1974
EsztéNégy
tcs19
DartagnanX
pietro10
zetterberg40
virracocha
cortamelasombra
baggiofan
39 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2016-01-10, 18:43

A forduló eddig így jött: hazai - döntetlen - vendég: 1-1-7. Na ilyenkor nem szokott 1-1-8 lenni...
A het elejen is netsesnek gondoltam a meccset, a statisztika után és Marcsi nelkul meg aztan tényleg benne van a botlas.
Vissza az elejére Go down
buktar
Vízhordó
Vízhordó
buktar


Posts : 515
Join date : 2012. Nov. 06.

Minden ami nem Juve meccs - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2016-01-10, 16:23

A Napoli nem hibázik.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Minden ami nem Juve meccs - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2016-01-10, 14:40

laac írta:
jól indul a hetem!!!Főleg h főnököm sintér szurker!!! Very Happy

nálatok se lesz téma a fizetésemelés Very Happy

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
buktar
Vízhordó
Vízhordó
buktar


Posts : 515
Join date : 2012. Nov. 06.

Minden ami nem Juve meccs - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2016-01-10, 14:33

Keress másik munkahelyet! Smile
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 392
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Minden ami nem Juve meccs - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2016-01-10, 14:30

jól indul a hetem!!!Főleg h főnököm sintér szurker!!! Very Happy

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Minden ami nem Juve meccs - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2016-01-10, 14:29

ha a frosinone is visszaadja a kölcsönt amit kapott tőlünk, akkor bizony rajtunk múlik majd hogy ki lesz a téli bajnok Smile

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2016-01-10, 14:29

buktar írta:
It's time! Smile

Ljajics egymaga megnyerhette volna az izének, de Consigli kurva nagyokat védett. A végén az meg egyértelmű tizi volt, Berardi bevágta, ahogy kell.

Kurva nehéz lesz az esti meccs.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2016-01-10, 14:28

buktar írta:
It's time! Smile
bizony
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
buktar
Vízhordó
Vízhordó
buktar


Posts : 515
Join date : 2012. Nov. 06.

Minden ami nem Juve meccs - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2016-01-10, 14:27

It's time! Smile
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2016-01-09, 21:48

zetterberg40 írta:
Krisz írta:
Annyira imádom, hogy a Lazio mindig tesz nekünk egy szivességet. Smile

Holnap jó lenne élni a lehetőséggel, bár Marcsi nélkül nehéz meccsre számítok. Ráadásul még Hernanest is esélyesnek tartják a kezdőre...

Amíg Khedira egészséges remélem nem bohóckodunk Hernanesszel. Szerintem amúgy ez a Samp meccs baromi nehéz lesz.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2016-01-09, 20:50

Krisz írta:
Annyira imádom, hogy a Lazio mindig tesz nekünk egy szivességet. Smile

Holnap jó lenne élni a lehetőséggel, bár Marcsi nélkül nehéz meccsre számítok. Ráadásul még Hernanest is esélyesnek tartják a kezdőre...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2016-01-09, 19:52

Annyira imádom, hogy a Lazio mindig tesz nekünk egy szivességet. Smile
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 652
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Minden ami nem Juve meccs - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2016-01-06, 16:55

A Chievo-Roma margójára: Laughing Twisted Evil lol! hbang  Pepe gól , pedig 2-3-nál azt hittem meglesz nekik.

A Palermo egyenlítésében is reménykedtem,de hát nem vagyok telhetetlen Smile
Vissza az elejére Go down
buktar
Vízhordó
Vízhordó
buktar


Posts : 515
Join date : 2012. Nov. 06.

Minden ami nem Juve meccs - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: ki kell végre mondani   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2015-12-22, 02:29

És már abszolút nem volt meggyőző az Ellenség játéka, az idegenben idén harmatgyenge Lazio ellen. Melo meg nem való a pálya közelébe sem.
Transition year ide vagy oda, ebből akár scudetto is lehet! Smile
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2015-12-20, 23:42

EsztéNégy írta:
Garcia nem tud mit kezdeni a kerettel, már bő egy éve nem játszanak értékelhető focit (helyenként talán). Kétszer alázták meg őket a BL-ben, és nem, még a Lómánál kisebb csapatok sem szoktak 6-7 gólokat kapni a Bayerntől meg a Barcától (úgy főleg nem, hogy mindkét meccs lehetett volna 10 is akár). Nincs tartása a csapatnak, ez egyértelműen edzői hiba, ráadásul a "mindig mindenki más a hibás, sohasem én" mentalitás miatt Garcia soha semmit nem fog nyerni Olaszországban. Ennyi nekem bőven elég lenne a menesztésére, én csodálkoztam is, hogy nem a nyáron lépték meg az edzőváltást, már tavaly zátonyra futott ez a projekt a rengeteg elhullajtott ponttal a kiscsapatok ellen.

Egy vezetőséget aligha erdekel hogy szepen jatszik-e a csapat, az eredmeny a lenyeg egyedül. Tavaly masodikok lettek, most tovabbjutottak a csoportból, bajnoki versenyfutas pedig nyilt, valószínűleg az elmult 6-8 ev legizgalmasabb szezonja lesz. Ezek eredmenyek nem pedig egy 16. hely egy felmilliard euros kerettel.
Akarmilyen edzovaltas is történik (lehet akar Mourinho-Clough-Fergusson genjeibol kifejlesztett szuperedző), szezon közben az csak szarlapatolas. Egy nyari cseret megertettem volna, de mivel az eredmenyek megvannak semmi nem indokolja a valtast. Egy Romanal aligha az a merce hogy szepen jatszon a csapat, meltosaggal viselje a vereseget es sorba hordja haza a scudettokat.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2015-12-20, 23:21

Úgy elvoltam itt az eufóriában, hogy fel sem tűnt, hogy a 2 perces videóban nincs is benne a piros, csak a tizi Very Happy
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2646
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2015-12-20, 23:20

jackie_d írta:
zetterberg40 írta:
Melo piros lapja:


nagyon kemény volt, majdnem megszakadtam a röhögéstől bom
kezd alakulni az idény...

Asszem kick-boxban ez a kakato geri,szép rúgás volt nah.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Minden ami nem Juve meccs - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2015-12-20, 23:13

zetterberg40 írta:
Melo piros lapja:


nagyon kemény volt, majdnem megszakadtam a röhögéstől bom
kezd alakulni az idény...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2015-12-20, 23:05

Melo piros lapja:

Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2015-12-20, 22:57

Itt meg is lehet nézni, amíg le nem szedik:

Az első két gól:


És Melo:
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2015-12-20, 22:42

Melo elővette a szokásos balfasz énjét. Az utolsó percekben összehozott egy tizit a Lazionak, amit ugyan Candreva kihagyott, de a kipattanót bevágta. Plusz egy piros lap, amit érdemes megnézni. Nem normális a tag.

Be is húzta a Lazio, szóval ez a forduló is jól végződött. 3 pontra az első hely.

Más: Igen, Dárdai Pali elképesztő!
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3575
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Minden ami nem Juve meccs - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2015-12-20, 16:15

Dardai góljával vezet a Hertha

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2015-12-20, 11:43

EsztéNégy írta:
... Garcia soha semmit nem fog nyerni Olaszországban.
Én már csak emiatt az egy ok miatt is megtartanám örökre farao
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2015-12-20, 10:35

Garcia nem tud mit kezdeni a kerettel, már bő egy éve nem játszanak értékelhető focit (helyenként talán). Kétszer alázták meg őket a BL-ben, és nem, még a Lómánál kisebb csapatok sem szoktak 6-7 gólokat kapni a Bayerntől meg a Barcától (úgy főleg nem, hogy mindkét meccs lehetett volna 10 is akár). Nincs tartása a csapatnak, ez egyértelműen edzői hiba, ráadásul a "mindig mindenki más a hibás, sohasem én" mentalitás miatt Garcia soha semmit nem fog nyerni Olaszországban. Ennyi nekem bőven elég lenne a menesztésére, én csodálkoztam is, hogy nem a nyáron lépték meg az edzőváltást, már tavaly zátonyra futott ez a projekt a rengeteg elhullajtott ponttal a kiscsapatok ellen.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2015-12-19, 22:25

kilopo írta:
Azt nem mondtam, hogy lenne értelme kirúgni ilyenkor egy edzőt az összességében nem olyan nagyon rossz eredmények miatt. Csupán felsoroltam az eredményeket, amik megalapozzák a pletykákat.

Akkor neked sincs mélyebb infod, mondjuk a lómai lúzerségen nem is értem miért lepődünk meg Very Happy
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2015-12-19, 22:17

Azt nem mondtam, hogy lenne értelme kirúgni ilyenkor egy edzőt az összességében nem olyan nagyon rossz eredmények miatt. Csupán felsoroltam az eredményeket, amik megalapozzák a pletykákat.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2015-12-19, 21:58

kilopo írta:
Krisz írta:
Lehet én vagyok kicsit lemaradva, de hogy jött most ez a kirúgás? Miért akarják kirakni?
A bajnokságban 1-3-2 az utolsó 6 meccs, a kupában kiestek egy ki tudja milyen csapat ellen, a BL-ben kurva nagy szerencsével jutottak csak tovább (szintén 1-3-2, 16 kapott gól).

Volt egy hullámvölgy, a kupa nem sok embert érdekel és a BL-ből végülis továbbjutottak. Igazi retardáltnak kell lennie egy vezetőségnek ha ennyi miatt kiteszik. Ezért se nagyon értem ezeket a pletykákat - persze ha esetleg más is van még emögött...
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2015-12-19, 18:31

Krisz írta:
Lehet én vagyok kicsit lemaradva, de hogy jött most ez a kirúgás? Miért akarják kirakni?
A bajnokságban 1-3-2 az utolsó 6 meccs, a kupában kiestek egy ki tudja milyen csapat ellen, a BL-ben kurva nagy szerencsével jutottak csak tovább (szintén 1-3-2, 16 kapott gól).
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2015-12-19, 18:23

Szerintem Conte kicsit ugyanazt csinálta, mint Vidal. Nagyon kisarkítva ugródeszkának használták a klubbot, de mindezt úgy, hogy a klubban is profitált a munkájukból bőven. Azt jó lenne majd egyszer megtudni, hogy mi is történt a felmondása előtti napokban.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2015-12-19, 17:05

_DREAM_ írta:
A Romai hisztiseknek maradt még Garcia az edzőjük? Nem rúgták még ki? (mixelni akarok azért kérdezem, ennek függvényében tenném meg a meccsüket elephant )

Lehet én vagyok kicsit lemaradva, de hogy jött most ez a kirúgás? Miért akarják kirakni?
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2646
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2015-12-19, 16:18

zetterberg40 írta:
_DREAM_ írta:
A Romai hisztiseknek maradt még Garcia az edzőjük? Nem rúgták még ki? (mixelni akarok azért kérdezem, ennek függvényében tenném meg a meccsüket elephant )

Egyelőre még igen, de már az a pletyka járja, hogy csak keddig, amikor is Spalletti váltja. Durvább találgatások szerint Panucci viszi végig a szezont, és nyártól Conte lép a helyébe Embarassed

Amikor anno Conte lelépett és azt pletykálták hogy a Milan edzője lesz, baromi sz.ul esett volna, egyfajta árulásként éltem volna meg. Ma viszont leszarnám hogy mit csinál.. 2 dolog miatt.
Az egyik, a 10 eurós hasonlata, amire Allegri csattanós választ adott a tavalyi szezonnal, bebizonyítva hogy baromságot mondott Conte + saját Conte munkáját is minősítette.
A másik pedig az állandó rinyálása szövetségi kapitányként, amiben meg az a vicces, hogy amíg nálunk volt edző, pont az ellenkezőjéért rinyált. Hogy minek kell behívni barátságos meccsekre a legjobb embereit, stb. most k.ra ugyanazt csinálja ő is.

Minden köszönet neki a szép évekért és a tripláért, meg hogy visszahozta a gödörből a csapatot, de felőlem mehet amerre lát.

De visszatérve az eredeti kérdésre, kíváncsi leszek hogy most mit fognak alakítani a hisztisek. ha már úgyis mindegy elvileg Rudy-nak..
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Minden ami nem Juve meccs - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Minden ami nem Juve meccs
Vissza az elejére 
18 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Minden ami nem Juve meccs
» Minden ami nem Juve meccs
» Izé - Juve 2013.09.14., 18:00 SportKlub
» Pescara - Juve 2012.11.10
» Juve - Lazio 2012.11.17

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: