Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Minden ami nem Juve meccs

Go down 
+35
LeRoi10
Tankcsapda
sneco7
bombahoppa
rcb3n21
juventute
rakkenroll
tjunior
neuropa
mbence
boric
.bb.
exchaby
kilopo
simoon
balazs91
_DREAM_
buktar
farturo
Krisz
Joseph Ducreux
leitnor
laac
Juve=scudetto
_Tyler
s4tch
juve 1974
EsztéNégy
tcs19
DartagnanX
pietro10
zetterberg40
virracocha
cortamelasombra
baggiofan
39 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 26 I_icon_minitime2014-03-02, 20:25

Na azt olvastam, hogy lekönyökölte Molinarot. Elvileg a válogatottban (U21) is pihentetik emiatt, ahogyan De Rossit is.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 26 I_icon_minitime2014-03-02, 16:58

s4tch írta:
én sem írnám be a rómának azt a 3 pontot, de ez a vesztett pontok számát egyelőre nem érinti. mindkét csapat megy még nápolyba, az se lesz egyszerű menet senkinek.

berardi beállt, és egy perc múlva kiszórták. látta valaki, mit művelt?

Engem is érdekelne, én is csak a pirosat láttam meg livescoreon mikor hazaértem. Egyébként látszik, hogy amióta új edző van nem megy olyan jól neki, más felállásban is játszanak. Mondjuk azt nem értem, hogy akármelyikük is hogy kerülhet egy olyan szerencsétlenség mögé a rangsorban, mint Floro Flores, kitiltanám a Serie A-ból.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Minden ami nem Juve meccs - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 26 I_icon_minitime2014-03-02, 16:35

én sem írnám be a rómának azt a 3 pontot, de ez a vesztett pontok számát egyelőre nem érinti. mindkét csapat megy még nápolyba, az se lesz egyszerű menet senkinek.

berardi beállt, és egy perc múlva kiszórták. látta valaki, mit művelt?
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Minden ami nem Juve meccs - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 26 I_icon_minitime2014-03-02, 16:32

kilopo írta:
Mondjuk a Roma még a Parmaval fog játszani, -igaz otthon- úgyhogy én még nem írnám be nekik azt a 3 pontot.

ja! és csak 79 percet!

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 26 I_icon_minitime2014-03-02, 10:55

Mondjuk a Roma még a Parmaval fog játszani, -igaz otthon- úgyhogy én még nem írnám be nekik azt a 3 pontot.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Minden ami nem Juve meccs - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 26 I_icon_minitime2014-03-01, 23:06

pl. kreatívan levonnak 2 pontot a juventustól.

jól jött ez a döntetlen. meg kell verni otthon a milant, úgy vesztett pontok tekintetében visszaállna a 8 pontos különbség (ami - hacsak nem kapunk egy négyest rómában - igazából 9).

Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Minden ami nem Juve meccs - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 26 I_icon_minitime2014-03-01, 21:07

kíváncsi vagyok hogy fogja elszámolni a CdS ezt a meg nem adott tizit icardi lerántásáért az alternatív (ahah) tabellán

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 26 I_icon_minitime2014-02-25, 17:49

Akkor tudnék még értékelni egy jó kis szolis puncit a hétvégére meg a lottoszamokat!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Minden ami nem Juve meccs - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 26 I_icon_minitime2014-02-24, 23:57

összekapott munarival. nincs előttem a versenyszabályzat, de mintha ilyen esetekre (ütés, köpés, bíró anyázása) élből 2 meccset adnának.

szerk: http://www.fantagazzetta.com/calcio-italia/giudice-sportivo-stangata-borja-valero-4-giornate-di-squalifica-182996
végül - mivel a bírót is meglökte - a 2 helyett 4 meccsel eltiltás lett belőle, így se rossz  Basketball munarit 2 körre meszelték el. ha valero nem ér a sporihoz, ő is csak annyit kapott volna.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 26 I_icon_minitime2014-02-24, 23:40

Mi történt a Parma-Fioron? Tudnám értékelni ha Borja Valero ellenünk se játszhatna Smile
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 26 I_icon_minitime2014-02-18, 08:06

EsztéNégy írta:
A Toro meg hintett egy hármast a Hellas ellen idegenben a második félidőben. Lehet, hogy keményebb lesz az a meccs, mint a Trabzon.

Immobile is beköszönt annyinál jár, mint Tevez. Mégis focista lesz belőle?
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 26 I_icon_minitime2014-02-17, 22:59

A Toro meg hintett egy hármast a Hellas ellen idegenben a második félidőben. Lehet, hogy keményebb lesz az a meccs, mint a Trabzon.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Minden ami nem Juve meccs - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 26 I_icon_minitime2014-02-15, 19:51

elfogadom és tisztellek, mert ellentmondasz nekem. de gyűlölni foglak halálom napjáig  flower 
amúgy desijjót és sárit én is kivenném onnan

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 26 I_icon_minitime2014-02-15, 19:47

mbence írta:
Krisz írta:
Most látom csak, hogy Balotelli mekkora irgalmatlan, gecinagy gólt lőtt tegnap...

szép és jó volt, összejött neki. amúgy egy hulladék, ahogy abbiatin kívül az egész milan horda

Ezzel nem értek egyet. Egyrészt szerintem Abbiati nagyon elsatnyult, mindig is volt nála egy potyafaktor, de mostanra az idő is megkoptatta a skilljeit. Másrészt szerintem Balotelli egy ösztönös zseni, csak az agya (vagy a helye) sokszor lekorlátozza a teljesítményét. Érdekes, hogy ő nem csak úgy hülye, mint mondjuk Totti, hanem mellette még mintha autista is lenne, egy másik világban élne. A Milanból azért kimenteném Sárit és De Scigliot a többi meg mehet a levesbe.
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Minden ami nem Juve meccs - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 26 I_icon_minitime2014-02-15, 19:23

Krisz írta:
Most látom csak, hogy Balotelli mekkora irgalmatlan, gecinagy gólt lőtt tegnap...

szép és jó volt, összejött neki. amúgy egy hulladék, ahogy abbiatin kívül az egész milan horda

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 26 I_icon_minitime2014-02-15, 13:39

Most látom csak, hogy Balotelli mekkora irgalmatlan, gecinagy gólt lőtt tegnap...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 26 I_icon_minitime2014-02-12, 21:58

Jól van. A Roma megkapja az adagot a kupában.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 26 I_icon_minitime2014-02-08, 21:13

Nem nagyon szoktam ilyeneken fennakadni, de Abbiati épp sárgát kapott azért, amiért Buffon pirosat...
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Minden ami nem Juve meccs - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 26 I_icon_minitime2014-02-04, 19:08

amúgy egy kicsit felbasz az, ami az örök városban történt:

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/1897828_599347526805354_1261152491_n.jpg

külön vicc, hogy -nem tudom, ki látta mindezt élőben- a bíró a meccs beszüntetése előtt tesztelte a pályát: a labdát eldobva a kommentátor közlése szerint 10m-t kellett gurulnia a lasztinak, ami minden esetben (azt hiszem 3-4 alkalommal) el is gurult legalább annyit.

láttam már mérkőzést számtalanszor ennél rosszabb, vagy hasonlóan rossz körülmények között oroszhonban, vagy egy jól felázott pályán portugáliában és amúgy is kapják be. mondjuk én nem hagynám, hogy ilyen időjárási viszonyban játszanak, csak a görögországban történtek miatt makesmeangry

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 26 I_icon_minitime2014-02-02, 19:24

buktar írta:
Rómában mi történt délután?

10 perc után félbaszakadt a meccs a nagy esőre és a pálya talajára való tekintettel.
Vissza az elejére Go down
buktar
Vízhordó
Vízhordó
buktar


Posts : 515
Join date : 2012. Nov. 06.

Minden ami nem Juve meccs - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 26 I_icon_minitime2014-02-02, 19:15

Rómában mi történt délután?
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2662
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 26 I_icon_minitime2014-01-19, 18:31

Hihetetlenül nagy örömmel tölt el ahogy nézem a két milánói szarkupac vergődését.

Hogy Márti kettőt vert az első meccsén a Fio-ban (miközben a Milan-ban vergődött), az meg egyenesen priceless.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 26 I_icon_minitime2014-01-19, 18:11

exchaby írta:
kilopo írta:


az meg allegri hülyesége, hogy nem játszatta sosem.

18 meccs, 939 perc játék, 1 gól a transfermarkt statisztikái szerint. 9x cserélték be, 3x le

akkor csak nekem tűnt úgy, hogy mindig ül, elbasztam.

eszerint 6 meccset játszott végig. a 9 becseréléshez hozzátartozik, hogy sokszor 10 percekre ment be.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Minden ami nem Juve meccs - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 26 I_icon_minitime2014-01-19, 17:32

kilopo írta:


az meg allegri hülyesége, hogy nem játszatta sosem.

18 meccs, 939 perc játék, 1 gól a transfermarkt statisztikái szerint. 9x cserélték be, 3x le

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 26 I_icon_minitime2014-01-19, 17:21

mbence írta:
matri mesterkettő. érzitek azt, amit én?

eddig is tudtuk, hogy nem szar játékos. egyszerűen túl sokan volt a támadó, sé valakinek menni kellett. pont ő lett az, ennyi.
egyébként az itteni bemutatkozásán is 2-t vágott, ha jól emlékszem.
az meg allegri hülyesége, hogy nem játszatta sosem.
Vissza az elejére Go down
buktar
Vízhordó
Vízhordó
buktar


Posts : 515
Join date : 2012. Nov. 06.

Minden ami nem Juve meccs - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 26 I_icon_minitime2014-01-19, 17:19

Nápolyi iksz, Izé szopás.
Majdnem tökéletes hétvége. Smile
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Minden ami nem Juve meccs - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 26 I_icon_minitime2014-01-19, 16:23

ahh, a napoli most vágott be egy tizit egy, a tizenhatoson kívül elkövetett szabályos szerelésért. értitek.

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Minden ami nem Juve meccs - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 26 I_icon_minitime2014-01-19, 16:03

ennek van szezonja, a botlábúak 5 perce. egy hete amauri, most matri

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Minden ami nem Juve meccs - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 26 I_icon_minitime2014-01-19, 15:51

matri mesterkettő. érzitek azt, amit én?

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Minden ami nem Juve meccs - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 26 I_icon_minitime2014-01-09, 23:02

cheers 

tavaly stramával ilyenkor még álltak a kupában, és több bajnoki pontjuk volt. idén bajnokságot akartak nyerni  Basketball 

nem fogadnék arra, hogy melyik milánói csapat végez előrébb a bajnokságban.  affraid 
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Minden ami nem Juve meccs - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 26 I_icon_minitime2014-01-09, 22:53

ahh, az izé hozta a kötelezőt

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Minden ami nem Juve meccs - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 26 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Minden ami nem Juve meccs
Vissza az elejére 
26 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Minden ami nem Juve meccs
» Minden ami nem Juve meccs
» Izé - Juve 2013.09.14., 18:00 SportKlub
» Pescara - Juve 2012.11.10
» Juve - Lazio 2012.11.17

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: