Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+39
_DREAM_
EsztéNégy
Murasaki
Latya
juventute
Norbee82
HungarianMotorMouse
JuveTaka
Krisz
kilopo
exchaby
Godbluff
Joseph Ducreux
Quagliarescu
farturo
tcs19
enzogigi
virracocha
balazs91
.bb.
s4tch
pietro10
tjunior
baggiofan
cortamelasombra
CsT
AndreasMatri
juve 1974
Arnijuve
el_ceRebr0
zetterberg40
andree10
Juve=scudetto
_benito
daneeka
laac
_Tyler
DartagnanX
Admin
43 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2013-09-02, 16:04

juventute írta:

Marrone fele > Sassoulo (4,5 M)
Berardi fele > Juventus (4,5 M)
Mindketten az újoncnál töltik a szezont.

Berardi, Zaza, Gabbiadni, Boakye - a jövő elkezdődött.
INC-s cikk Berardiról

Olvasva a történetét az jutott eszembe, hogy egy olyan ligában, ahol a taktika és a saját játékstílusnak olyan hatalmas szerepe van, akkor egy tizenX évesen focizni kezdő játékosnak milyen hiányosságai lehetnek egy olyan játékossal szemben aki kisgyerek kora óta a rendszerben pallérozódik. Illetve az is érdekes gondolat, hogy milyen tehetséges lehet egy ilyen játékos ha ezeket a hátrányokat behozza a hasonló korú társain és valóban kiemelkedő játékossá válik.

-------

https://bianconeriblog.hungarianforum.com/viewtopic.forum?t=107
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2013-09-02, 15:24

juventute írta:
Q nálunk már nem lesz az, mint a sérülése előtt. Szerintem motiválatlan is.
Dino ugyanezt mondja.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
juventute
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 107
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2013-09-02, 15:12

Q nálunk már nem lesz az, mint a sérülése előtt. Szerintem motiválatlan is. A lustasága(?) miatt ekézett Vucinicről pl. már a felkészülés alatt jöttek a hírek, hogy Llorente érkezése miatt mennyire odatette magát, hogy ne veszítse el a helyét. És "visszakerült" a kezdőbe. Q továbbra is a padon röhögcsél.

Közben hivatalos:

Marrone fele > Sassoulo (4,5 M)
Berardi fele > Juventus (4,5 M)
Mindketten az újoncnál töltik a szezont.

Berardi, Zaza, Gabbiadni, Boakye - a jövő elkezdődött.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2013-09-02, 10:44

cortamelasombra írta:
Szerintem Gilardino simán guritana egy 5-6 gólt, kupába darálna, hasonlók. Kell az ember előre, hiszen ha csak nem potyogunk ki a sorozatokból idő előtt akkor lesz itt terhelés.
De persze Q-t ezért megtartani sokkal ésszerűbb lenne de abba is gondoljatok bele hogy valszeg már a töke tele van a padozással, és ő is lépni akar. Lásd a Lazio-val volt valami beszélgetése szerződésről, meg hasonlók. Ők most adtak el 2 csatárt Yilmazért, aki még nem 100%, lehet hogy kell nekik Q, ki tudja.
Szerintem alapvetően logikátlan elpasszolni Q-t és egy hasonló játékost hozni a helyére. De ha már minden áron pénzt akarunk csinálni Qból, akkor a helyére miért nem egy ropogós fiatalt hozunk tartunk meg? Tudom, tudom, mert a fiataloknak stabil játéklehetőség kell hogy fejlődjenek, bla bla. Ez egy kézenfekvő érv, de azzal hogy valaki elmegy a Genoaba vagy a Sassuoloba, az nem garancia, hogy játszani is fog, lásd tavalyi Gabbiadini. Ha meg tényleg tehetséges, akkor a lehetőséget is megkapja.
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2013-09-02, 09:36

Szerintem Gilardino simán guritana egy 5-6 gólt, kupába darálna, hasonlók. Kell az ember előre, hiszen ha csak nem potyogunk ki a sorozatokból idő előtt akkor lesz itt terhelés.
De persze Q-t ezért megtartani sokkal ésszerűbb lenne de abba is gondoljatok bele hogy valszeg már a töke tele van a padozással, és ő is lépni akar. Lásd a Lazio-val volt valami beszélgetése szerződésről, meg hasonlók. Ők most adtak el 2 csatárt Yilmazért, aki még nem 100%, lehet hogy kell nekik Q, ki tudja.

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
juventute
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 107
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2013-09-02, 03:26

Azért Gilardino nem Bendtner. Megrakná a góljait itt is, mint mindenhol tette.
Conte ráadásul biztosan Matrit szeretné pótolni egy centerrel. Q-t nem kell, helyette jött már Tevez, aki nyilvánvalóan jobb nála, Vucinic szintén. Giovinco meg...na mindegy.
Ráadásul Gila juventino.Smile
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2013-09-02, 00:14

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=577867098938264&id=167139513344360

Ez magáért beszél.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2013-09-01, 21:49

Gilardino még padra is szánalmas.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2013-09-01, 20:23

zetterberg40 írta:
_Tyler írta:
ha Q megy, jön Gilardino? nem igazán látom benne a rációt, szerintem Q sokoldalúbb, használhatóbb játékos, mint Gilaaaaaaaaaaaaaa
Q jobb, itt kizárólag gazdasági okok lehetnek a háttérben, ha ez létrejön. Nem örülnék.
hát én sem, szerinem gilardino egy kalap szar
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2013-09-01, 20:02

_Tyler írta:
ha Q megy, jön Gilardino? nem igazán látom benne a rációt, szerintem Q sokoldalúbb, használhatóbb játékos, mint Gilaaaaaaaaaaaaaa
Q jobb, itt kizárólag gazdasági okok lehetnek a háttérben, ha ez létrejön. Nem örülnék.
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2013-09-01, 19:09

ha Q megy, jön Gilardino? nem igazán látom benne a rációt, szerintem Q sokoldalúbb, használhatóbb játékos, mint Gilaaaaaaaaaaaaaa
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2013-09-01, 14:37

Úgy emlékszem, holnap este 7-ig az olasz, éjfélig a nemzetközi piac. Utóbbiban biztos vagyok, és abban is, hogy az olasz pár órával korábban zárul.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2013-09-01, 14:35

Ma még tart a mercato? Szeptember 1-je van és nekem augusztus 31 rémlik mint deadline, viszont még mindig lehetséges igazolásokról cikkeznek. Mondjuk balhátvédet már nem fogunk igazolni...
Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2013-08-31, 22:57

Én azért sajnálom Luca-t,de védőnek játszatni pazarlás.Inkább legyen alapközéppályás egy kisebb csapatban.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2013-08-31, 20:36

EsztéNégy írta:
kilopo: ezen most ugye te sem lepődtél meg? A srácban annyi a potenciál, hogy egy középcsapat stabil kezdője lehet majd egyszer, ha szerez egy kis tapasztalatot. Nálunk aligha lenne kezdő valaha is, nem az a szint a fiú.
Meglepődtem, mert amikor valaki 10 milliót ajánlott érte, akkor az volt a válasz, hogy az túl kevés érte.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2013-08-31, 15:14

kilopo: ezen most ugye te sem lepődtél meg? A srácban annyi a potenciál, hogy egy középcsapat stabil kezdője lehet majd egyszer, ha szerez egy kis tapasztalatot. Nálunk aligha lenne kezdő valaha is, nem az a szint a fiú.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2013-08-31, 15:06

zetterberg40 írta:
Ahogy az várható volt, Marrone távozik. Közös tulajdonba kerül, 3.5 milliót fizet a feléért a Sassuolo. Már csak a hivatalos bejelentés hiányzik.
A feléért 3,5??? confused 
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2013-08-31, 12:12

Ahogy az várható volt, Marrone távozik. Közös tulajdonba kerül, 3.5 milliót fizet a feléért a Sassuolo. Már csak a hivatalos bejelentés hiányzik.
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2013-08-30, 14:45

Krisz írta:
cortamelasombra írta:
vagy ahogy azt anno a NS Margit blogon megfogalmazták az egyik Klasszikós irásban az ő egyetlen Dimárijájukról, 2 darab agysejtje van, az egyik hajtja előre futva amig el nem esik valakiben, a másik meg azért felel hogy ne szarjon az udvar közepére
Ezen 20 perce röhögök. Smile))
Bőven beférne valami évvégi best of kommentbe.

http://realmadridcf.blog.nepsport.hu/archives/2013/02/27/Kevesebb_duma_kisebb_veres/

minden mondata arany Very Happy
a buzi blog után a reálos a legjobb az NS-en szvsz, pedig magát a csapatot nem igazán szeretem, de a cikkek ütnek

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2013-08-30, 13:15

cortamelasombra írta:
vagy ahogy azt anno a NS Margit blogon megfogalmazták az egyik Klasszikós irásban az ő egyetlen Dimárijájukról, 2 darab agysejtje van, az egyik hajtja előre futva amig el nem esik valakiben, a másik meg azért felel hogy ne szarjon az udvar közepére
Ezen 20 perce röhögök. Smile))
Bőven beférne valami évvégi best of kommentbe.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2013-08-30, 13:11

cortamelasombra írta:
de jelenleg azt mondom abszolút megvagyunk, főleg hátul
A középső szekció kifogástalan de a széleken... Lichti még oké, bár beadni ő sem tud, viszont Kvadcsi helyett még bőven elférne egy echte bal wingback. Az ő cseréje Peluso, ami nagyon vékony, főleg hogy a többi szóba jöhető alternatíva nyakatekert kényszermegoldás. Plusz egy ideális világban a jelenlegi szélen játszatott Kvadcsi csak csere lenne (nyilván baszottdrága csere) egy korrekt wingback mögött.
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2013-08-30, 11:47

kilopo írta:
Talán lassan Pepe is újra a pályán lesz.
Tényleg cheers birom Pepinnyó fejét, csak olyan sokáig volt sérült és Conte csak a szex miatt tartotta hogy már el is felejtettem hogy még mindig a keretben van. De mostmár végre apritani fog. Remélem a sebességéből nem vesztett mert úgyse a labdaérzékért tartottuk. (bár az a fordulásból ollózás...)

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2013-08-30, 11:33

Talán lassan Pepe is újra a pályán lesz.
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2013-08-30, 11:24

zetterberg40 írta:

Szerintem már nem jön senki, esetleg Marrone távozik még.
szvsz télre félretesszük a pénzt. jól fog még jönni ha esetleg lesznek sérültek, nem birjuk a 3 frontos terhelést, valami szerkezeti váltáson gondolkozna Conte. de jelenleg azt mondom abszolút megvagyunk, főleg hátul ahol szinte mindenki cserélhető mindenkivel, mostmár van Ogbonna, ha a Szentháromságból az egyik lesérül mint tavaly Giorgo, akkor sem lesz vész, illetve láttuk hogy Caceres is be tud ugrani (mondjuk nem életbiztositás) bal oldal Asamoa-Peluso, jobbon Lichti-Caceres, középen Pogba Marcsi vagy Pirlo helyett, elől meg ugye megvagyunk bőven.
(tegye fel a kezét aki talál kivetni valót)
A Kicsit nem tudom most sehogy sem a csapatba tenni, a szélen kéne kipróbálni, de ha ott nem jön be, szerintem egész évben padot fog melegiteni.



_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2013-08-30, 10:33

Matrit sajnálom, sosem rinyált, hajtott, de Giaccherinihez hasonlóan érte is jó a kapott pénz.
Szerintem már nem jön senki, esetleg Marrone távozik még.
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2013-08-30, 09:06

Ciao Matrinnyó !!!

Azért van egy-két gólja ami hiányozni fog, de őszintén szólva, Tevez és egy formába lendülő Llorente mellett nincs helye a csapatban.
Viszont örülök hogy legalább 'hazament' és nem valami angol kiscsapatba esetleg a tabella aljára. Azért a Milánba is lesz mit bizonyitania, ott sem könnyebb az élet vagy a gólrugás mint nálunk. De sok szerencsét neki.
(persze azért remélem a rangadókon hálás lesz a korábbi kenyéradója felé Very Happy)


A Nani dolog meg remélem egy vicc. Nem vagyok nagy angol foci ismerő, de amit láttam az emberből az alapján egy igazi 2 bites játékos.

(vagy ahogy azt anno a NS Margit blogon megfogalmazták az egyik Klasszikós irásban az ő egyetlen Dimárijájukról, 2 darab agysejtje van, az egyik hajtja előre futva amig el nem esik valakiben, a másik meg azért felel hogy ne szarjon az udvar közepére :DDD)

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2013-08-29, 21:28

Eladtuk Matrit a Milan-nak.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2013-08-28, 23:01

laac írta:
Bakker,mi lesz még itt 31ig!2támadó is lelép elméletileg+még ki tudja mit spekulál Marrotta???
Forrest a transfermarkt szerint 17misa,van ennyije1 Sunderlandnek????
Én sem tudtam, hogy honnan van angol kiscsapatoknál ennyi zsé, de egy NSO felhasználó korrektül megmagyarázta, habár nem néztem utána igazságtartalmának:

Velasco: Talán egyszerűbb másoknak elmagyarázni a pénz forrását, mint csípőből lebutázni őket:
A meglévő Sky pénz mellett a BT is vett Premier League jogokat, az internetes előfizetés mellé ingyenes meccseket ajánlanak, valamint az amcsi piac is jelentősen kibővült, mivel az NBC egy valag pénzért közvetíti odaát az angol bajnokikat (nem hiába nyomták annyira a kampányt egész nyáron).
A pénzt a szezon végén fogják szétosztani. A most kieső többet fog kapni, mint a tavalyi bajnok. Valakik már most elköltötték (pl.Norwich), sőt volt, aki már az előző szezonban emiatt vásárolt be, hogy ne essen ki (QPR), bár nekik pont nem jött össze.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2013-08-28, 22:37

Szó sincs róla, hogy Licht a Sunderlandbe menne. A szokásos pletykákból persze ő sem maradhatott ki, de maradni fog. DC helyzete más, ő valóban távozhat.
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 391
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2013-08-28, 22:19

Bakker,mi lesz még itt 31ig!2támadó is lelép elméletileg+még ki tudja mit spekulál Marrotta???
Forrest a transfermarkt szerint 17misa,van ennyije1 Sunderlandnek????

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
1 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: