Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok

Go down 
+20
LeRoi10
CsT
sneco7
s4tch
.bb.
rakkenroll
simoon
exchaby
mbence
EsztéNégy
tjunior
Krisz
kilopo
Tuszek
baggiofan
cortamelasombra
DartagnanX
_Tyler
zetterberg40
juve 1974
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
LeRoi10
Segédedző
Segédedző



Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 I_icon_minitime2017-06-12, 17:08

s4tch írta:
ja, egy asamoah-spinazzola már csak azért sem lenne hülyeség, mert a bajnokságban utóbbi saját nevelésű játékosnak számítana, így kedvezőbb lenne a keret összetétele. mondjuk nálam kwadcsi tényleg le6enda, nem szívesen engedném el (a következő sérüléséig legalábbis).
Ráadásul nálam Asamoah a keret egyik kulcsszemélyisége. Ő az akit senki sem utál, mert nagyon is szerethető személyiség de mégis mindenki szívatja.Very Happy (Legalábbis az öltözős vidikből és a lazábbra vett hivatalos videókból ez jött le).És ezt a legkisebb rosszindulat nélkül mondom, mert én is imádom a csokit. Minden csapatba, sőt társaságba kell egy ilyen ember.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 I_icon_minitime2017-06-12, 17:03

spinazzola maga nyilatkozta, hogy még nincs készen arra, hogy a juventusban játsszon. remélem, a válogatott összetartás meggyőzte arról, hogy bonuccinak meg buffonnak is csak egy pennája van a két virgácsa között, nem ufók közé szerződne.

azzal meg egyetértek, hogy kellenek a juve pizsis arcok. conti és spinazzola simán lehetnének cserék alves és szandi mögött. előbbi úgyis visszavonul hamarosan, utóbbiért meg úgyis jön 1-2 éven belül a hatalmas ajánlat. addig szépen eldől, hogy a fiatal olaszok alkalmasak-e kezdőnek. conti szerintem zambrotta nívó lehet, spinazzolát nem értékelem olyan nagyra, de ahogy mondjátok ti is, a szintugráshoz fej is kell, lehet, hogy pont ő lenne erősebb agyban.

ja, egy asamoah-spinazzola már csak azért sem lenne hülyeség, mert a bajnokságban utóbbi saját nevelésű játékosnak számítana, így kedvezőbb lenne a keret összetétele. mondjuk nálam kwadcsi tényleg le6enda, nem szívesen engedném el (a következő sérüléséig legalábbis).
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 I_icon_minitime2017-06-12, 15:45

zetterberg40 írta:


Amiért nem arcoskodik, egyből nyuszi? Szerintem sem klasszis, ettől én még hiszem, hogy sokkal fontosabbak az ilyen ténylegesen Juve-pizsis arcok egy klub életében, mint azt gondolnánk. A Juventusban szerintem örök életben fontos iránymutatók voltak még a nem klasszis, de jó hozzáállású olasz játékosok is. Ők érzik át elsősorban a klub értékeit, hagyományait és képviselik azt. Én most is azt mondom, hogy a jelenlegi csapat olasz magja >>>>> többiek. Ugyanakkor nem vitatom és aláírom: nincs jó csapat a Pogba, Vidal, Tevez félék nélkül, tehát a kettő együtt jár. De utóbbiak végső soron mindig csak zsoldosok maradnak.

Az arcoskodás a másik véglet, de ez a hozzáállás szerintem már a negatív oldalon van. Kell egy egészséges önbizalom. Egyébként Asamoah helyett simán jöhetne, nem lennénk gyengébbek.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 I_icon_minitime2017-06-12, 15:01

Krisz írta:


Rendben van ez, de pont az ilyen nyuszikák nem bírják elviselni a terhet. Rugani egyertelmuen klasszis material, aztan fel evig melegitette a padot mig nem osszehozott egy ínteres borzalmat. Spinazzola aligha klasszis tehetség en jobban orulnek ha nagyobb arca tobb onbizalma lenne.

Amiért nem arcoskodik, egyből nyuszi? Szerintem sem klasszis, ettől én még hiszem, hogy sokkal fontosabbak az ilyen ténylegesen Juve-pizsis arcok egy klub életében, mint azt gondolnánk. A Juventusban szerintem örök életben fontos iránymutatók voltak még a nem klasszis, de jó hozzáállású olasz játékosok is. Ők érzik át elsősorban a klub értékeit, hagyományait és képviselik azt. Én most is azt mondom, hogy a jelenlegi csapat olasz magja >>>>> többiek. Ugyanakkor nem vitatom és aláírom: nincs jó csapat a Pogba, Vidal, Tevez félék nélkül, tehát a kettő együtt jár. De utóbbiak végső soron mindig csak zsoldosok maradnak.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 I_icon_minitime2017-06-12, 01:09

zetterberg40 írta:
Nekem leginkább az tetszik benne, hogy mennyire a földön jár. A nyilatkozatai alapján alázatos, jó hozzáállású gyerek.

Rendben van ez, de pont az ilyen nyuszikák nem bírják elviselni a terhet. Rugani egyertelmuen klasszis material, aztan fel evig melegitette a padot mig nem osszehozott egy ínteres borzalmat. Spinazzola aligha klasszis tehetség en jobban orulnek ha nagyobb arca tobb onbizalma lenne.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 I_icon_minitime2017-06-11, 23:15

CsT írta:
Nyilván nem értékmérő egy luxemburg elleni meccs, de Spinazzola ma is jól tolta. Osztott két asszisztot is. cheers

Nekem leginkább az tetszik benne, hogy mennyire a földön jár. A nyilatkozatai alapján alázatos, jó hozzáállású gyerek.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 I_icon_minitime2017-06-11, 22:45

Nyilván nem értékmérő egy luxemburg elleni meccs, de Spinazzola ma is jól tolta. Osztott két asszisztot is. cheers
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 I_icon_minitime2017-06-09, 16:19

s4tch írta:
conti - ha tényleg a milanhoz megy - számomra hasonló elszalasztott lehetőség lesz, mint verratti vagy gagliardini. nem terem minden bokorban juve-szintű olasz játékos.

Sajnos fel sem merül a neve a hírekben, ami beszédes - függetlenül a "transzfer-guruk" megbízhatóságától. Nagyon úgy fest, hogy Allegri kívánságára DS-t nézték ki, és szerintem amint bedől a Conti-dominó, bejelentik DS-t.

Ráadásul a Milan papíron okosan vásárol eddig, már-már emlékeztet Marottaek 2011-es tevékenységére. Jó korban levő, hasznos játékosokat húznak be (a még szóban forgó nevek szintén azok), méghozzá jó áron. Szerintem még a 31 éves Biglia sem lenne rossz igazolás nekik, tekintve a fázist, ahol tartanak, illetve a bl-helyek megcélozásához.

---

A kapuscsávó meg... Shocked
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 I_icon_minitime2017-06-09, 09:15

hát igen. és papíron ds sem rossz választás: allegri ismeri, nyilván kúrtak is a milannál (azóta, mióta allegri eljött onnan, ds szomorú és rosszul játszik), ds olcsóbb, talán alig egy évvel idősebb, van tapasztalata, stb - csak épp conti juventino és gecire tehetséges.

----------

ha már kapusokról is beszélgetünk, ezt most láttam a 'tuzon, beszarás:

Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 I_icon_minitime2017-06-09, 09:00

s4tch írta:
conti - ha tényleg a milanhoz megy - számomra hasonló elszalasztott lehetőség lesz, mint verratti vagy gagliardini. nem terem minden bokorban juve-szintű olasz játékos.

Ráadásul olyan posztra jönne ahol két 33+-os játékos van, akik közül az egyikkel már tavaly sem nagyon számoltunk....ráadásul nála nem áll fenn az sem, hogy olyan csapatban játszik ahonnan nem szívesen engednék ide mint pl Bernanrdeschinél....kurva ideges leszek ha helyette majd kukázunk egy De Scigliot.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 I_icon_minitime2017-06-09, 08:30

conti - ha tényleg a milanhoz megy - számomra hasonló elszalasztott lehetőség lesz, mint verratti vagy gagliardini. nem terem minden bokorban juve-szintű olasz játékos.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 I_icon_minitime2017-06-08, 19:20

Mondjuk én ennyit se vártam az U20-októl. Gyakorlatilag Pezzellán és Dimarco-n (ők meg két kiesett csapatban se számítottak alapembernek) kívül mindenki serie B-ben nyomja + Mandragora aki gyakorlatilag ebben az évben sehol sem játszott. Orsolinit 2 meccsen láttam, Paraguay ellen nagyon felejthető volt, Zimbabwe ellen viszont a mezőny legjobbja (Zaccagno) mellett. Szerintem elképzelhető, hogy Paca sérülése miatt, ő amolyan vésztartalékként itt kezdi az őszt. Aztán ha mutat valamit akkor maradhat tavaszra is, ha nem akkor meg irány Perugia.

Közben feljutott a Benevento! cheers cheers Nekik elég komoly táboruk van, sokkal jobb mint a színtelen szagtalan szurkolók nélküli Carpi jött volna vissza. Azért kemény, hogy a Hellas mellett két olyan csapat jutott fel akik tavaly még a Serie C-ben voltak! Smile
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 I_icon_minitime2017-06-08, 18:33

tjunior írta:
Azért az királyság, hogy az U20as VB-elődöntőben az olaszok 5 Juve játékossal állnak ki, Favilli, Orsolini, Vitale, Mandragora, Romagna. Csak végre a Juve első csapata is profitálva már ebből.

Plusz még Bentancur is elődöntős csapat színeiben játszott. Egyébként igaz, amit írsz, jó lenne 1-2 olasz fiatalt a keretben tudni, aki kiugrásra készen várja a lehetőséget az első csapatban. Nem kell sok, de pl. Romagna 5. számú hátvédnek bőven elférne. Benatiaért bejelentkezett a Lyon, még talán egy kis profitra is szert tehetünk az eladásából, de ha a 20 milliós vételára megvan, már akkor is örülnék. Előre van 5 minőségi játékosunk, és éppen Orsolini lehetne egy hatodik játékos, de a Schick-üzlet gyanánt kölcsönadhatnánk a Sampnak. Mandragoranak is kellene találni egy Serie A-klubot, a Sassuolo tökéletes lenne neki.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 I_icon_minitime2017-06-08, 18:17

zetterberg40 írta:
Nem vagyok benne biztos, hogy Favilli még mindig a klub tulajdona.

Bajban az olaszok, fordítottak az angolok, abszolút dominálják a második félidőt. Szűk negyed óra van hátra.

Szerk: Maradt a bronzmeccs, ami visszavágó az uruk ellen, a döntőben pedig Venezuela-Anglia. 
Amúgy egyre inkább egyetértek azzal az állásponttal, hogy mind az olasz klubcsapatok, mind a válogatott legnagyobb baja a kulcsfontosságú meccseken (döntők, elődöntők) a reaktív hozzáállás. Ezzel egy ideig ki lehet húzni, de a döntők végeredményei nagyrészt azt bizonyítják, hogy a proaktív hozzáállás ami leginkább sikerre vezet.

Bennem is hasonló fogalmazódott meg a BL döntő után. Az olaszokat klub és válogatott szinten is mindig a fegyelem, taktika, kiszámíthatóság jellemezte. Csak minél fontosabb egy meccs annál nehezebb fejben végig 100%-osan koncentrálni, láthatóan mi sem voltunk felkészülve arra, hogy 65 perc alatt annyit kapunk mint az egész BL szezonban összesen. Egy olasz típusú csapatnál például kizárt, hogy egy döntőben döntetlen állásnál mindent egy lapra feltéve támadjon és sajnos a mai dinamikus fociban ez már inkább hátrány. Tavaly pl a Müncheni meccs volt ugyanilyen , ott is nyeregben voltunk és ahelyett, hogy bevittük volna a végső ütést, hagytuk feltámadni az ellenfelet.
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 I_icon_minitime2017-06-08, 18:08

zetterberg40 írta:
Nem vagyok benne biztos, hogy Favilli még mindig a klub tulajdona.

Bajban az olaszok, fordítottak az angolok, abszolút dominálják a második félidőt. Szűk negyed óra van hátra.

Szerk: Maradt a bronzmeccs, ami visszavágó az uruk ellen, a döntőben pedig Venezuela-Anglia. 
Amúgy egyre inkább egyetértek azzal az állásponttal, hogy mind az olasz klubcsapatok, mind a válogatott legnagyobb baja a kulcsfontosságú meccseken (döntők, elődöntők) a reaktív hozzáállás. Ezzel egy ideig ki lehet húzni, de a döntők végeredményei nagyrészt azt bizonyítják, hogy a proaktív hozzáállás ami leginkább sikerre vezet.

Favilli nem a Juventusé: eleve kölcsönben volt itt, és tavaly nyáron 1 millió euróért opciónk volt rá, amivel nem éltünk. Most a Roma is akarja, és nagyjából 3 millió körül lehet az ára.
A reaktív hozzáállással mint problémával egyetértek, én elég régóta így gondolom, és az elmúlt évek fejlődési iránya a nemzetközi fociban még inkább megerősített ebben. egyébként Allegri is igyekszik proaktívabb irányba mozdítani a Juventust
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 I_icon_minitime2017-06-08, 14:35

Nem vagyok benne biztos, hogy Favilli még mindig a klub tulajdona.

Bajban az olaszok, fordítottak az angolok, abszolút dominálják a második félidőt. Szűk negyed óra van hátra.

Szerk: Maradt a bronzmeccs, ami visszavágó az uruk ellen, a döntőben pedig Venezuela-Anglia. 
Amúgy egyre inkább egyetértek azzal az állásponttal, hogy mind az olasz klubcsapatok, mind a válogatott legnagyobb baja a kulcsfontosságú meccseken (döntők, elődöntők) a reaktív hozzáállás. Ezzel egy ideig ki lehet húzni, de a döntők végeredményei nagyrészt azt bizonyítják, hogy a proaktív hozzáállás ami leginkább sikerre vezet.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 I_icon_minitime2017-06-08, 13:13

Azért az királyság, hogy az U20as VB-elődöntőben az olaszok 5 Juve játékossal állnak ki, Favilli, Orsolini, Vitale, Mandragora, Romagna. Csak végre a Juve első csapata is profitálva már ebből.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 I_icon_minitime2017-06-08, 13:10

https://streamable.com/lth58
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 I_icon_minitime2017-06-08, 13:07

zetterberg40 írta:
Orsolini gól a 2. percben  cheers

Favilli gólpassz.
Úgy tűnik a srác komolyan gondolja, hogy itt akarja kezdeni az őszt! Smile
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 I_icon_minitime2017-06-08, 13:03

Orsolini gól a 2. percben  cheers

Favilli gólpassz.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 I_icon_minitime2017-06-08, 11:55

Az U20-as Uruguay-Venezuela meccset nézte valaki az elejétől? Én csak most kapcsolódtam be és Bentancur miatt kérdezem.
Venezuela a 91. percben egyenlített szabadrúgásgóllal, jön a hosszabbítás. Amúgy Venezuelanak zsinórban ez lesz a harmadik hosszabbításos meccse itt az egyenes kieséses szakaszban. Durva.

Egy óra múlva kezdenek az olaszok.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 I_icon_minitime2017-06-07, 08:16

CsT írta:


Biztos ez? Ez a keret tele van 23 évesekkel. Very Happy
Én is csodálkoztam, rá is kerestem a szabályzatra és 1994.01.01-től lehetett nevezni. És bizony, ők már 23 évesek Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 I_icon_minitime2017-06-07, 07:12

LeRoi10 írta:

Ők az U21-es EB-re készülnek. Ma kihírdették a végleges keretet. ELég ütős, sokat várnak ettől a generációtól.

Portieri: 17 Alessio Cragno (Benevento), 1 Gianluigi Donnarumma (Milan), 19 Simone Scuffet (Udinese);
Difensori: 3 Antonio Barreca (Torino), 14 Davide Biraschi (Genoa), 2 Davide Calabria (Milan), 13 Mattia Caldara (Atalanta), 12 Andrea Conti (Atalanta), 22 Alex Ferrari (Verona), 23 Nicola Murru (Cagliari), 4 Daniele Rugani (Juventus);
Centrocampisti: 15 Marco Benassi (Torino), 5 Danilo Cataldi (Genoa), 18 Roberto Gagliardini (Ellenség), 8 Alberto Grassi (Atalanta), 21 Manuel Locatelli (Milan), 6 Lorenzo Pellegrini (Sassuolo);
Attaccanti: 7 Domenico Berardi (Sassuolo), 10 Federico Bernardeschi (Fiorentina), 9 Alberto Cerri (Pescara), 20 Federico Chiesa (Fiorentina), 16 Luca Garritano (Cesena), 11 Andrea Petagna (Atalanta);


Gigio - Conti, Caldara, Rugani, Barreca (Calabria) - Benassi, Gagliardini, Pellegrini (Locatelli) - Berardi, Petagna, Bernardeschi. Megkockáztatom ez a csapat a Serie A-ban is az első 6-7 hely egyikén végezne. Abból a szempontból érdekes torna lesz, hogy hogyan jön ki Caldara Ruganival. Mondanám, hogy Gigioval kiegészülve, de én még most sem merem még álmomban sem elképzelni őt  a Juvében. Főleg a Csecsni pletykák/hírek után.

Biztos ez? Ez a keret tele van 23 évesekkel. Very Happy
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 I_icon_minitime2017-06-07, 00:17

CsT írta:


Szerintem a kora alapján mehetett volna, viszont a torna előbb kezdődött mint, hogy a SPAL feljutott volna, gondolom ezért nem vitték. Bár ez lehet csak én hülyeségem. Wink Mondjuk kor alapján Chiesa vagy Locatelli is beférne még pl....meg ugye Donna Smile
Ők az U21-es EB-re készülnek. Ma kihírdették a végleges keretet. ELég ütős, sokat várnak ettől a generációtól.

Portieri: 17 Alessio Cragno (Benevento), 1 Gianluigi Donnarumma (Milan), 19 Simone Scuffet (Udinese);
Difensori: 3 Antonio Barreca (Torino), 14 Davide Biraschi (Genoa), 2 Davide Calabria (Milan), 13 Mattia Caldara (Atalanta), 12 Andrea Conti (Atalanta), 22 Alex Ferrari (Verona), 23 Nicola Murru (Cagliari), 4 Daniele Rugani (Juventus);
Centrocampisti: 15 Marco Benassi (Torino), 5 Danilo Cataldi (Genoa), 18 Roberto Gagliardini (Ellenség), 8 Alberto Grassi (Atalanta), 21 Manuel Locatelli (Milan), 6 Lorenzo Pellegrini (Sassuolo);
Attaccanti: 7 Domenico Berardi (Sassuolo), 10 Federico Bernardeschi (Fiorentina), 9 Alberto Cerri (Pescara), 20 Federico Chiesa (Fiorentina), 16 Luca Garritano (Cesena), 11 Andrea Petagna (Atalanta);


Gigio - Conti, Caldara, Rugani, Barreca (Calabria) - Benassi, Gagliardini, Pellegrini (Locatelli) - Berardi, Petagna, Bernardeschi. Megkockáztatom ez a csapat a Serie A-ban is az első 6-7 hely egyikén végezne. Abból a szempontból érdekes torna lesz, hogy hogyan jön ki Caldara Ruganival. Mondanám, hogy Gigioval kiegészülve, de én még most sem merem még álmomban sem elképzelni őt  a Juvében. Főleg a Csecsni pletykák/hírek után.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 I_icon_minitime2017-06-06, 14:54

zetterberg40 írta:


Vajon Meret erre a tornára már nem mehetett?

Szerintem a kora alapján mehetett volna, viszont a torna előbb kezdődött mint, hogy a SPAL feljutott volna, gondolom ezért nem vitték. Bár ez lehet csak én hülyeségem. Wink Mondjuk kor alapján Chiesa vagy Locatelli is beférne még pl....meg ugye Donna Smile
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 I_icon_minitime2017-06-06, 14:41

CsT írta:
Én is tegnap néztem rá a profiljára. A Pro Vercellinek van kölcsönadva, de csak 2 serie B meccsen védett....

Vajon Meret erre a tornára már nem mehetett?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 I_icon_minitime2017-06-06, 14:29

zetterberg40 írta:
Az olasz fiatalok a négy közé jutottak (ráadásul nem akármilyen meccsen), ami történelmi tett, ebben a korosztályban sosem jutott még ilyen messzire a válogatott. 
Orsolini már 4 gólnál jár, holtversenyben vezeti a góllövőlistát. 
Az angolok elleni elődöntő csütörtökön 13 órakor lesz.

Amúgy megnéztem, ez a Zaccagno gyerek a Torino tulajdonában van.
Én is tegnap néztem rá a profiljára. A Pro Vercellinek van kölcsönadva, de csak 2 serie B meccsen védett....
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 I_icon_minitime2017-06-06, 14:20

Az olasz fiatalok a négy közé jutottak (ráadásul nem akármilyen meccsen), ami történelmi tett, ebben a korosztályban sosem jutott még ilyen messzire a válogatott. 
Orsolini már 4 gólnál jár, holtversenyben vezeti a góllövőlistát. 
Az angolok elleni elődöntő csütörtökön 13 órakor lesz.

Amúgy megnéztem, ez a Zaccagno gyerek a Torino tulajdonában van.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 I_icon_minitime2017-05-27, 15:38

zetterberg40 írta:


Mandragora-Favilli-Orsolini a labda útja, Orsolini góllal a végén japán ellen.
A második gólpasszt pedig az egyik személyes kedvencem, Cassata adta. Szép összjáték volt! 
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 I_icon_minitime2017-05-27, 13:09

s4tch írta:
orsolini tizije az u20-as vébén:

https://streamable.com/u446p

Mandragora-Favilli-Orsolini a labda útja, Orsolini góllal a végén japán ellen.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 I_icon_minitime2017-05-24, 11:23

orsolini tizije az u20-as vébén:

https://streamable.com/u446p
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Ajánlott tartalom





Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok
Vissza az elejére 
3 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Korábbi játékosok
» Közös merch rendelések
» Juventus-Bologna közös meccsnézés 2023.08.27. 17:30 Budapest, Jégkert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: