Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Minden ami nem Juve meccs

Go down 
+25
CsT
zetterberg40
DartagnanX
fktgbr
laac
Téjlor89
_DREAM_
Petike007
sneco7
juventute
_Tyler
simoon
kilopo
buktar
vektra
exchaby
EsztéNégy
Malloy
rakkenroll
tjunior
Tankcsapda
virracocha
bombahoppa
s4tch
LeRoi10
29 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
bombahoppa
Allegri jobbkeze



Posts : 3562
Join date : 2015. May. 10.

Minden ami nem Juve meccs - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 8 I_icon_minitime2021-02-05, 21:05

Malloy írta:
Kulibaly koronás. Akkor most megint elmarad a meccs? 🤔
Nem engednek majd be minket Nápolyba!
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2378
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Minden ami nem Juve meccs - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 8 I_icon_minitime2021-02-05, 20:01

Kulibaly koronás. Akkor most megint elmarad a meccs? 🤔
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10564
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 8 I_icon_minitime2021-01-30, 19:59

Petike007 írta:
A silány a liga összes tizijenek 25%-át kapta. 3x annyit mint bárki más
Lényegtelen mert Muntari gólját nem adták meg! Smile

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2122
Join date : 2012. Nov. 06.

Minden ami nem Juve meccs - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 8 I_icon_minitime2021-01-30, 18:09

A silány a liga összes tizijenek 25%-át kapta. 3x annyit mint bárki más

CsT and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10564
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 8 I_icon_minitime2021-01-30, 16:27

Látom a milányka ma is kapott 2 tizikét...eddig.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2378
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Minden ami nem Juve meccs - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 8 I_icon_minitime2021-01-27, 20:46

Krisz írta:


Az összefoglalóban nekem úgy tűnt, hogy vitte a lábát, vagy mégsem?

Iszonyat jól dobta magát. Ha nem dobja valóban vitte volna, de így pont elment a védő lába az övé alatt.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 8 I_icon_minitime2021-01-27, 16:34

Malloy írta:
Férgek 11-ese elég vicc kategória. Főleg videózás után. 😂
Na mindegy. Legyen x. Hosszabbítás. Aztán a végén nyelje el a föld az egész szemétdombot! 😀

Az összefoglalóban nekem úgy tűnt, hogy vitte a lábát, vagy mégsem?
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2628
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 8 I_icon_minitime2021-01-27, 09:04

CsT írta:
120 nem csak 100 perc lett Smile Remélem az igazságos Antonio ma is bírózik majd egy öblöset, mert a piros és a tizi is elég véleményes volt Smile

Szánalmas volt a bírói kar az egész meccsen, VARostul, nevetséges, megye2 szint.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10564
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 8 I_icon_minitime2021-01-26, 22:55

120 nem csak 100 perc lett Smile Remélem az igazságos Antonio ma is bírózik majd egy öblöset, mert a piros és a tizi is elég véleményes volt Smile
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10564
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 8 I_icon_minitime2021-01-26, 22:29

Bírócsere, ráadásul a beálló bíró eléggé hasonlít Kjaerre akit az első félidőben lecseréltek. Smile Remélem reggel 4-ig rúgják a tiziket. Smile

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2378
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Minden ami nem Juve meccs - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 8 I_icon_minitime2021-01-26, 22:18

Férgek 11-ese elég vicc kategória. Főleg videózás után. 😂
Na mindegy. Legyen x. Hosszabbítás. Aztán a végén nyelje el a föld az egész szemétdombot! 😀
Vissza az elejére Go down
vektra
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 145
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 8 I_icon_minitime2021-01-24, 17:42

_DREAM_ írta:
Na ez a forduló egy jókora nyenyenye lett! afro
Már csak egy Lazio döntetlen kell!
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2628
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 8 I_icon_minitime2021-01-24, 17:23

Na ez a forduló egy jókora nyenyenye lett! afro

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Minden ami nem Juve meccs - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 8 I_icon_minitime2021-01-24, 11:59

Krisz írta:


21ből 17 az elég combos...  Laughing
Szerintem idén kevesebb pont is elég lesz a scudettohoz, bárki nyerjen is.

Idén nem hiszem, hogy lehet hagyatkozni az előző évek mintázatára (ahogy Sarri scudettoja se illik bele a képbe).
A másik pedig, hogy ha be is húzzuk a kukások elmaradt meccsét, hiába nem nagy a lemaradás, az összképet tekintve nem hiszem, hogy top esélyesek vagyunk (ez persze nem feltétlenül döntő, különösen ebben a szezonban, mert senki sem teljesít egyenletesen és kulcsjátékosok is bármikor kieshetnek).

Komoly kihívás, de távolról sem lehetetlen. Én azért bízom az erős tavaszban, mert a szezon elején a Crotone, a Hellas és a Benevento elleni pontvesztések még az összeszokatlanságon alapultak, ezeket a visszavágókat be fogjuk húzni. A Fior elleni rövidzárlat nem valószínű, hogy ellenük másodjára is előfordul. Szerintem a Toro elleni meccs óta a Zinter ellen játszottunk először kifejezetten rosszul, még a Fior ellenit sem mondanám, azt a körülmények nem kicsit felülírták. Viszont van még mit javítani, és a Porto elleni meccsre ezt nagyon össze kellene rakni.

Nem vagyunk top esélyesek, a Zinter jobb jelenleg, de bízzunk abban, hogy Conte elszúrja valahol a korlátoltságával. A Milannál valahogy nem tudom elképzelni, hogy végigbírják, de sokkal inkább ők nyerjenek, mint Conteék, ha nem mi, mákosok ugyan, de szimpatikus a csapatépítési stratégiájuk.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 8 I_icon_minitime2021-01-24, 11:15

Tankcsapda írta:


Nekünk azért talán már nem fog beleférni 1-2 botlás a rangadókon. 21 meccsünk van hátra, ebből szerintem kb. 17-et be kell húzni a scudettohoz. Bár ha az első felében nem bukunk annyit a kicsik ellen, most bőven jól állnánk.

21ből 17 az elég combos...  Laughing
Szerintem idén kevesebb pont is elég lesz a scudettohoz, bárki nyerjen is.

Idén nem hiszem, hogy lehet hagyatkozni az előző évek mintázatára (ahogy Sarri scudettoja se illik bele a képbe).
A másik pedig, hogy ha be is húzzuk a kukások elmaradt meccsét, hiába nem nagy a lemaradás, az összképet tekintve nem hiszem, hogy top esélyesek vagyunk (ez persze nem feltétlenül döntő, különösen ebben a szezonban, mert senki sem teljesít egyenletesen és kulcsjátékosok is bármikor kieshetnek).
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2628
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 8 I_icon_minitime2021-01-24, 10:48

Tankcsapda írta:


Nekünk azért talán már nem fog beleférni 1-2 botlás a rangadókon. 21 meccsünk van hátra, ebből szerintem kb. 17-et be kell húzni a scudettohoz. Bár ha az első felében nem bukunk annyit a kicsik ellen, most bőven jól állnánk.
Ja várj, én ezt nem magunkra értettem, hanem általánosságban írtam! Very Happy 

ha nem változik gyökeresen a játékunk akkor szerintem jó ha a BL helyre odaérünk (és itt most nem magunk ellen szurkolok vagy ilyesmi, én lennék a legboldogabb ha összejönne, de legyünk őszinték, erre most nem sok esélyünk van). 

Amíg ilyen Bivalybasznád Fc-k is úgy szaladnak át rajtunk mint fing a gatyán és a játékosok rohangálnak a pályán mint vakPista Brassóban, addig szerintem nyugodtan el lehet felejteni a bajnoki címet.

Nagyon kár azokért a könnyelműen elszórt pontokért a szezon elején, k.ra fognak hiányozni majd a végelszámolásnál.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Minden ami nem Juve meccs - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 8 I_icon_minitime2021-01-24, 10:37

_DREAM_ írta:


Amúgy szerintem a bajnoki cím szempontjából a kicsapatok elleni 3 pontok sokkal fontosabbak. Idén, ebben az őrült szezonban az fog nyerni aki a legkiegyensúlyozottabb teljesítményt képes nyújtani, de ebbe belefér hogy kikapjanak egy-két rangadón. 

Azért jó látni hogy milanos picike arcocska hirtelen eltűnt. Very Happy

Nekünk azért talán már nem fog beleférni 1-2 botlás a rangadókon. 21 meccsünk van hátra, ebből szerintem kb. 17-et be kell húzni a scudettohoz. Bár ha az első felében nem bukunk annyit a kicsik ellen, most bőven jól állnánk.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2628
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 8 I_icon_minitime2021-01-24, 10:06

CsT írta:
No Rigori, No Party. Kifogyott a mák! Smile Valamelyik nap bújtam a statokat a Milan szinte semmiben nincs az első ötben.

Amúgy szerintem a bajnoki cím szempontjából a kicsapatok elleni 3 pontok sokkal fontosabbak. Idén, ebben az őrült szezonban az fog nyerni aki a legkiegyensúlyozottabb teljesítményt képes nyújtani, de ebbe belefér hogy kikapjanak egy-két rangadón. 

Azért jó látni hogy milanos picike arcocska hirtelen eltűnt. Very Happy

CsT and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 8 I_icon_minitime2021-01-24, 09:54

CsT írta:
No Rigori, No Party. Kifogyott a mák! Smile Valamelyik nap bújtam a statokat a Milan szinte semmiben nincs az első ötben.

Nem is feltétlen kell az a scudettohoz, lásd Sarri Juventus. Ez mondjuk sanszosan egy anomália (remélhetőleg nem egy új éra), a legtöbbször a bajnok 4 vagy annál kevesebb vereséggel végez.

Conte megint bohócot csinált magából. Kiállíttatta magát, mert Mariska csak 4 percet hosszabbított. Pojáca.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10564
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 8 I_icon_minitime2021-01-23, 20:06

No Rigori, No Party. Kifogyott a mák! Smile Valamelyik nap bújtam a statokat a Milan szinte semmiben nincs az első ötben.

Krisz, LeRoi10 and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Minden ami nem Juve meccs - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 8 I_icon_minitime2021-01-23, 19:44

A Milant taknyosra szopatja az Atalanta, ezt nem tudom finoman leírni. Nagyon sima győzelem lesz, ami nekünk egyfelől nagyon jó, így egy holnapi győzelem esetén visszajövünk a scudettoért folytatott harcba. Másfelől az Atalanta elég jó tavaszokat szokott produkálni, szerintem velük is számolni kell majd a végén.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 8 I_icon_minitime2021-01-20, 11:25

tjunior írta:

Rendes játékidőben 5 embert lehet becserélni, hosszabbításban meg egy hatodikat, de nem lehet hatszor cserélni! Négyszer lehet cserélni a szüneten kívűl. 3+1. A lóma meg 5szür cserélt, nincs miről beszélni. A bírók is óriásit hibáztak, a Lóma meg hozta a szokásos balfax formáját. Komolyan nem értem, egy állítalg profi csapatnál ilyenek hogy fordulhatnak elő.

Az egyetlen profi csapat az mi vagyunk meg a férgek amióta Marotta odakerült és a Milan Gazidisszel meg a jenkikkel.
A többiek meg nem utaznak el mert nincs kedvük, 6ot cserélnek, legközelebb meg 12 emberrel állnak fel.

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Minden ami nem Juve meccs - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 8 I_icon_minitime2021-01-20, 11:15

CsT írta:

Ez szövetségenként változó, több helyen azt írják, hogy az olasz kupában nem lehet! Smile

De amúgy a negyedik számú sporinak nem tűnt fel? Very Happy

Mondjuk nálunk a megyeiben idén ősszel 2 csapat is 12 emberrel állt fel és mindkettőt a szurkolók szúrták ki 20-25 perc után és nem sporik vagy az edző Very Happy Very Happy
Rendes játékidőben 5 embert lehet becserélni, hosszabbításban meg egy hatodikat, de nem lehet hatszor cserélni! Négyszer lehet cserélni a szüneten kívűl. 3+1. A lóma meg 5szür cserélt, nincs miről beszélni. A bírók is óriásit hibáztak, a Lóma meg hozta a szokásos balfax formáját. Komolyan nem értem, egy állítalg profi csapatnál ilyenek hogy fordulhatnak elő.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10564
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 8 I_icon_minitime2021-01-20, 11:06

bombahoppa írta:

Kupában, hosszabításban lehet hatot cserélni.

https://nb1.hu/otp-bank-liga/mlsz-van-amikor-lehet-a-6-csere-is
Ez szövetségenként változó, több helyen azt írják, hogy az olasz kupában nem lehet! Smile

De amúgy a negyedik számú sporinak nem tűnt fel? Very Happy

Mondjuk nálunk a megyeiben idén ősszel 2 csapat is 12 emberrel állt fel és mindkettőt a szurkolók szúrták ki 20-25 perc után és nem sporik vagy az edző Very Happy Very Happy

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3562
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Minden ami nem Juve meccs - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 8 I_icon_minitime2021-01-20, 10:28

CsT írta:
A Lóma kimaxolta ezt a kupameccset, hosszabbítás, két piros, kiesés, és sikerült hatot cserélni is Smile Very Happy
Kupában, hosszabításban lehet hatot cserélni.

https://nb1.hu/otp-bank-liga/mlsz-van-amikor-lehet-a-6-csere-is

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10564
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 8 I_icon_minitime2021-01-20, 10:05

A Lóma kimaxolta ezt a kupameccset, hosszabbítás, két piros, kiesés, és sikerült hatot cserélni is Smile Very Happy

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2378
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Minden ami nem Juve meccs - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 8 I_icon_minitime2021-01-16, 21:11

Na, lehet készülni az újabb Napoli meccs halasztásra. Fábián Ruiz koronás....
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2378
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Minden ami nem Juve meccs - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 8 I_icon_minitime2021-01-13, 17:02

Legjobb eredmény eddig a férgek mecccsén. Hosszabbítás
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2378
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Minden ami nem Juve meccs - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 8 I_icon_minitime2021-01-06, 20:00

Nápoly Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy  jocolor jocolor jocolor jocolor
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Minden ami nem Juve meccs - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 8 I_icon_minitime2020-12-27, 17:27

Engem inkább az zavar ebben, hogy - persze lehet, hogy lemaradtam róla, de - a vezetőség nem emelte fel a hangját a döntés, és tulajdonképpen a Fior elleni bíráskodás ellen. De Laurentiis sosem az úriemberi mentalitásról volt híres, természetesen Pirlonak ezt az apró, de jogos odaszólását sem tudta jól kezelni, tőle mást nem is lehetett várni.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10564
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 8 I_icon_minitime2020-12-26, 17:51

És még ADL ugatja le Pirlot? Hát mi a faszom folyik már itt... scratch
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Minden ami nem Juve meccs - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 8 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Minden ami nem Juve meccs
Vissza az elejére 
8 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Minden ami nem Juve meccs
» Minden ami nem Juve meccs
» Juve - Carpi, 2016.05.01. 12:30
» Juve - Samp, BAJNOKAVATÓ, most!
» Juve - Verona 2013.09.22

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: