Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Minden ami nem Juve meccs

Go down 
+25
CsT
zetterberg40
DartagnanX
fktgbr
laac
Téjlor89
_DREAM_
Petike007
sneco7
juventute
_Tyler
simoon
kilopo
buktar
vektra
exchaby
EsztéNégy
Malloy
rakkenroll
tjunior
Tankcsapda
virracocha
bombahoppa
s4tch
LeRoi10
29 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8456
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2021-12-05, 19:18

Petike007 írta:
A Hellas Tudor vezetésével megmutatta milyen az igazi Juventus. 3 gólos hátrányból nyertek 4-3 ra. Nálunk egy gólos hátrányból is elképzelhetetlen hogy fordítsunk. Stop Remzi-Bekur-Rabbi es Soros.

Jó, hát a Venezia ellen sikerült, egy öngóllal szépítettek majd a Venezia kiállítás után 5 perc alatt vertek 2t. Nyilván van tartásuk, meg Juric óta masszívak, de itt elég sok szerencséjük is volt.

Amúgy közben jó kis körbeverések voltak, a szilveszteri buli utáni meccsünk a kukások ellen fordulópont is lehet.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2235
Join date : 2012. Nov. 06.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2021-12-05, 17:06

A Hellas Tudor vezetésével megmutatta milyen az igazi Juventus. 3 gólos hátrányból nyertek 4-3 ra. Nálunk egy gólos hátrányból is elképzelhetetlen hogy fordítsunk. Stop Remzi-Bekur-Rabbi es Soros.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 11018
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2021-11-20, 22:36

Megtettem 5 ezerrel, hogy Vlaho veri a másodikat a milánynak, végül a harmadikat és negyediket verte, így is örülök, de AZÉ AZ a 35 EZER jó lett volna! Smile
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4934
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2021-10-24, 20:10

Vlahovics instant get! Remélem tényleg megy a háttérmunka érte ala Loca, ahogy azt pletykálják.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8456
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2021-10-17, 12:38

CsT írta:

A meccset én sem, csak sz összefoglalót, de azért a véleményes tizi és a benny hilles öngól nagyon kellett hozzá Smile Azt mondják a jó csapatnak van szerencséje, ebből kiindulva a milan kurva jó csapat.

Ez is tipikus ordenáré milanos kamutizi volt... komolyan kb olyan pofátlanul csalják nekik a meccseket, mint ahogy Lölö nyeri a közbeszerzési pályázatokat.

Ami külön csodálatos, hogy a silány szurkolók úgy vélik, hogy ÉPPEN ŐKET SÚJTJÁK a bírói ítéletek. Ez pl az Il Nostro Calcios, Milan-Verona bejegyzésnél volt. WTF?

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Screen45

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 11018
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2021-10-17, 07:51

Krisz írta:
A Milan elég emberes comebacket produkált (mondjuk nem láttam a meccset). Ezen kívül csinos körbeverések vannak (római cida a fergeknél), olyannyira hogy ha elvernénk a Romat akkor 3 pontra lennénk a férgektől.
A meccset én sem, csak sz összefoglalót, de azért a véleményes tizi és a benny hilles öngól nagyon kellett hozzá Smile Azt mondják a jó csapatnak van szerencséje, ebből kiindulva a milan kurva jó csapat.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8456
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2021-10-17, 00:43

A Milan elég emberes comebacket produkált (mondjuk nem láttam a meccset). Ezen kívül csinos körbeverések vannak (római cida a fergeknél), olyannyira hogy ha elvernénk a Romat akkor 3 pontra lennénk a férgektől.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3687
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2021-10-04, 16:20

Krisz írta:


Hát nem tudom, most annyi pontunk van mint a Lazionak, Atalantanak, akik pár fordulóval ezelőtt a top párban voltak. Nagyon sok múlik majd hogy mit tudunk alkotni a válogatott szopás után - ott tudunk majd pontokat hozni közvetlen riválisokon, illetve mentálisan sokat lendíthetnek ezek a sikerek hogy tudjunk hozni egy 2015höz hasonló menetelést.
A kiegyensúlyozottabb mezőny amúgy nagyobb körbeveréseket is jelenthet (ami elég sanszos tekintve az eredményeket 7 forduló után). A kukások mindig az elején mennek nagyot a végére ki szokott jönni valamilyen szintű lúzerség. Én bizakodó vagyok (mint mindig).
Nos. Október 24-én kell forduljon a kocka, ha akkor a Napoli betlizik Rómában és mi megfektetjük a férgeket, akkor kaphatunk elég lendületet a folytatásra.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8456
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2021-10-04, 14:26

Téjlor89 írta:


Abszolút, reméljük stabilizálódnak a dolgok és 1-2 haszontalannak tűnő játékos is szintet tud lépni - már vannak erre utaló jelek is. Ha így történik, akkor a keret ereje alapján egyértelműen top4-ben a helyünk. Azt a hátrányt, amit az első pár fordulóban összeszedtünk, nem hiszem, hogy reálisan nézve le tudjuk dolgozni az év végéig - vagy legalábbis nem csak rajtunk fog múlni.

Tudom, hogy egyszer már sikerült hasonló bravúr a közelmúltban, de most szerintem sokkal stabilabbak az ellenfelek - főleg úgy, hogy a Napoli 7/7-tel kezdett.

Hát nem tudom, most annyi pontunk van mint a Lazionak, Atalantanak, akik pár fordulóval ezelőtt a top párban voltak. Nagyon sok múlik majd hogy mit tudunk alkotni a válogatott szopás után - ott tudunk majd pontokat hozni közvetlen riválisokon, illetve mentálisan sokat lendíthetnek ezek a sikerek hogy tudjunk hozni egy 2015höz hasonló menetelést.
A kiegyensúlyozottabb mezőny amúgy nagyobb körbeveréseket is jelenthet (ami elég sanszos tekintve az eredményeket 7 forduló után). A kukások mindig az elején mennek nagyot a végére ki szokott jönni valamilyen szintű lúzerség. Én bizakodó vagyok (mint mindig).
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2021-10-04, 14:07

Krisz írta:



Eddig hozza is a szokásos Allegri féle szarlapátolás ütemtervét (októberre megvan a felállás/taktika nagy vonalakban).

Abszolút, reméljük stabilizálódnak a dolgok és 1-2 haszontalannak tűnő játékos is szintet tud lépni - már vannak erre utaló jelek is. Ha így történik, akkor a keret ereje alapján egyértelműen top4-ben a helyünk. Azt a hátrányt, amit az első pár fordulóban összeszedtünk, nem hiszem, hogy reálisan nézve le tudjuk dolgozni az év végéig - vagy legalábbis nem csak rajtunk fog múlni.

Tudom, hogy egyszer már sikerült hasonló bravúr a közelmúltban, de most szerintem sokkal stabilabbak az ellenfelek - főleg úgy, hogy a Napoli 7/7-tel kezdett.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8456
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2021-10-04, 13:59

zetterberg40 írta:


Másfél éve tartó mák nincs 

Ezt adom, viszont a bírók tevékenysége árnyalja a képet. Én azt gondolom, hogy a stabil szervezeti struktúra meg kulturált de nem kiemelkedő keret mellett amikor megdöccen a szekér, akkor a bírók mindig áttolják őket (nem csak a tizikről beszélünk, amik magukban is sok pontot jelentenek), mikor alapesetben mondjuk csak 50% tudnák maguktól behúzni. Afrikának meg annyiféle hátszele van, hogy azt nem is érdemes firtatni. 

Egyébként Allegri látszólag kitalálta mit kell játszani ezzel a kerettel, rendszer szinten mivel simán meg tudta oldani Dybala és Morata helyettesítését úgy hogy gyakorlatilag ugyanazt nyomtuk Dybala és Morata helyén Chiesaval meg Bernáttal. Eddig hozza is a szokásos Allegri féle szarlapátolás ütemtervét (októberre megvan a felállás/taktika nagy vonalakban).

bombahoppa, Malloy and Téjlor89 like this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3533
Join date : 2012. Nov. 06.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2021-10-04, 10:31

CsT írta:

Én bírom Fülöpöt, főleg amikor beleviszi a sportfogadás dolgot a közvetítésekbe Smile A lómás szaniszló viszont kurva ellenszenves. De összességében egri után nekem már bármi jó! cheers
Szaniszló közvetítéseiből meg nem mondod hogy kinek szurkol. viszont Fülöppel ellentétben képben van a Seria Aval ( Méhessel együtt). Fülöp közvetítsen csak dartsot.

simoon likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4934
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2021-10-04, 09:02

CsT írta:
Közben ismét pályán az Ac Mák, hihetetlen, hogy ezeknek minden befelé pattan, az ellenfélnek meg semmi...

Másfél éve tartó mák nincs (mondjuk tiziból valóban annyit kapnak, mint a bajnokság összes többi csapata együtt). Maldiniék Piolival jól összerakták a csapatot, jó a rendszer, van masszivitás, szerintem tartósan számolni kell velük. Maignan, Tomori, Brahim jó igazolások, Calabria szintet lépett (és Tonali is egyre jobb), Kjaer felépítette magát a 30-as éveire.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 11018
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2021-10-03, 22:26

Közben ismét pályán az Ac Mák, hihetetlen, hogy ezeknek minden befelé pattan, az ellenfélnek meg semmi...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 11018
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2021-10-03, 22:19

tjunior írta:
Az jutott eszembe, miért ez a fogalmatlan Fülöp közvetít minden Juve meccset. Amikor ott van a sport tvn Méhes Gábor , Szaniszló Csabi de még Haraszti "dejólnézettezki" Ádám is?
Én bírom Fülöpöt, főleg amikor beleviszi a sportfogadás dolgot a közvetítésekbe Smile A lómás szaniszló viszont kurva ellenszenves. De összességében egri után nekem már bármi jó! cheers
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3533
Join date : 2012. Nov. 06.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2021-10-03, 13:48

Az jutott eszembe, miért ez a fogalmatlan Fülöp közvetít minden Juve meccset. Amikor ott van a sport tvn Méhes Gábor , Szaniszló Csabi de még Haraszti "dejólnézettezki" Ádám is?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8456
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2021-10-03, 00:53

Látom a férgek kaptak egy kis alamizsnát megint a bírói kartól Sassuoloban.

Handanovic öregebbnek tűnik, mint Buffon
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2306
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 31

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2021-09-26, 23:35

2 meccsen láttam eddig csak, de hogy lehet, hogy a Napoli 15 misiért (kölcsön opcióval ???!!)  leakasztja a Zámbó klán legfeketébb és legmagassab tagját a középpályára? Vagy nem ilyen egyértelmű, hogy rohamnégerünk még mindig nincs? úgy néz ki bakayokot simán pótolták.

novemberben lesz 26 a srác. Van 79 francia 1., 58 premier league és 36 la liga meccs. 29-szeres kameruni válogatott. Bármilyen szar 2-3 éven belül legalább ennyiért  PL-be simán eladható 1 ilyen játékos. nagy rizikó nincs benne.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4934
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2021-09-21, 22:37

Marotta a legnagyobb fegyvere ennek a hullarabló bandának.
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 418
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2021-09-09, 10:19

Krisz írta:
DartagnanX írta:

Very Happy Igazából már amikor bemondták, hogy két meccset kapott, akkor tudtam, hogy egy lesz az inkább. 
Annyira egyértelműek ezek.

Kellemetlen lesz ismét kiszopni.

Lehetne ehhez a meccshez kanyarítani egy orákulum előközvetítést, Moratti szerepében ADLlel.
Az a baj, hogy az orákulumnak irgalmatlanul sok gombát kéne ennie ahhoz, hogy hinni kezdjen a győzelemben. Sad

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8456
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2021-09-08, 16:05

DartagnanX írta:

Very Happy Igazából már amikor bemondták, hogy két meccset kapott, akkor tudtam, hogy egy lesz az inkább. 
Annyira egyértelműek ezek.

Kellemetlen lesz ismét kiszopni.

Lehetne ehhez a meccshez kanyarítani egy orákulum előközvetítést, Moratti szerepében ADLlel.
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 418
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2021-09-08, 14:42

Krisz írta:
Annak rendje és módja szerint Osimhen eltiltását lecsökkentették így pályára léphet ellenünk. Ki lepődött meg?

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Notsur10
Very Happy Igazából már amikor bemondták, hogy két meccset kapott, akkor tudtam, hogy egy lesz az inkább. 
Annyira egyértelműek ezek.

Kellemetlen lesz ismét kiszopni.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2021-09-08, 11:37

CsT írta:

Gondolom Cselló és Bonu azért végigtolja ezt a meccset is a bombaerős Litvánia ellen.

Pár napja azt lehetett olvasni, hogy hatalmas gondban a Napoli mert Meret mellett Ospina is lesérült (és elhagyta a válogatott keretet) így a Juve ellen valami 21 éves gyereknek kell védeni, nos a gazetta szerint Ospina mégsem sérült és védhet szombaton. Very Happy

Ez az Oszimen ügy is vicces, az első eltiltást is gondolom ugyanaz a szövetség hozta, ugyanazon felvételek alapján, akkor mi változott? Azon kívül, hogy ADL valszeg jó helyre tett le egy tömött borítékot.

Én továbbra sem értem ezt a macsóságot, hogy nem kértünk halasztást (legalább vasárnapra) mert Desijjókkal meg Bernátokkal könnyen -8 pont lesz ebből a riválisokkal szemben.

Szerintem ott tartunk, hogy hatalmas meglepetés lenne, ha nem kapnánk ki Nápolyban. Egyébként szerintem teljes kerettel is az lenne az eddigi formánk alapján, de a dél-amerikai kontingens nélkül, sérült Chiesaval meg főleg. Szerintem benne van egy kiadós verés is. Én abszolút -8 ponttal kalkulálok.
Vissza az elejére Go down
sneco7
Gyúró
Gyúró



Posts : 723
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2021-09-08, 08:28

Vasárnapra azért nem lehet halasztani,mert kedden BL
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 11018
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2021-09-08, 08:15

Krisz írta:
Insigne is elhagyta az olasz tábort személyes okokra hivatkozva. Vajon Di Lorenzoval mi történik majd ma?
Gondolom Cselló és Bonu azért végigtolja ezt a meccset is a bombaerős Litvánia ellen.

Pár napja azt lehetett olvasni, hogy hatalmas gondban a Napoli mert Meret mellett Ospina is lesérült (és elhagyta a válogatott keretet) így a Juve ellen valami 21 éves gyereknek kell védeni, nos a gazetta szerint Ospina mégsem sérült és védhet szombaton. Very Happy

Ez az Oszimen ügy is vicces, az első eltiltást is gondolom ugyanaz a szövetség hozta, ugyanazon felvételek alapján, akkor mi változott? Azon kívül, hogy ADL valszeg jó helyre tett le egy tömött borítékot.

Én továbbra sem értem ezt a macsóságot, hogy nem kértünk halasztást (legalább vasárnapra) mert Desijjókkal meg Bernátokkal könnyen -8 pont lesz ebből a riválisokkal szemben.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8456
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2021-09-08, 07:48

Insigne is elhagyta az olasz tábort személyes okokra hivatkozva. Vajon Di Lorenzoval mi történik majd ma?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8456
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2021-09-07, 18:55

Annak rendje és módja szerint Osimhen eltiltását lecsökkentették így pályára léphet ellenünk. Ki lepődött meg?

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Notsur10

CsT, bombahoppa, Malloy, Téjlor89 and Juve1974 like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 11018
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2021-08-27, 21:16

Handánovics is csecsnizett egyet! Very Happy

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8456
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2021-08-22, 18:00

CsT írta:

Florenzi Milány Very Happy A többit adom! Very Happy

lol!
Ritkán keverem pedig a milánói hordákat.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 11018
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2021-08-22, 17:35

Krisz írta:
Egyébként azt néztem, hogy a férgek egész jól pótolták a hiányzókat. Lukaku-Dzeko, Hakimi-Dumfries/Florenzi, Eriksen-Calhanoglu. Kispippónak meg a csapattal sincs kb semmi dolga, mert szinte ugyanazt nyomta a Lazionál, mint amit megörökölt Contetől. 

Perisic nekem védekezesben kérdőjel, mondjuk kinézem belőle, hogy alkalmas lehet wingbacknek. Azért nem lesz olyan egyszerű ez a szezon.
Florenzi Milány Very Happy A többit adom! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8456
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2021-08-22, 11:59

Egyébként azt néztem, hogy a férgek egész jól pótolták a hiányzókat. Lukaku-Dzeko, Hakimi-Dumfries/Florenzi, Eriksen-Calhanoglu. Kispippónak meg a csapattal sincs kb semmi dolga, mert szinte ugyanazt nyomta a Lazionál, mint amit megörökölt Contetől. 

Perisic nekem védekezesben kérdőjel, mondjuk kinézem belőle, hogy alkalmas lehet wingbacknek. Azért nem lesz olyan egyszerű ez a szezon.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Minden ami nem Juve meccs
Vissza az elejére 
4 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Minden ami nem Juve meccs
» Minden ami nem Juve meccs
» Izé - Juve 2013.09.14., 18:00 SportKlub
» Pescara - Juve 2012.11.10
» Juve - Lazio 2012.11.17

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: