Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mindenféle pletykák, hírek

Go down 
+24
fktgbr
Juve1974
bombahoppa
LeRoi10
CsT
_DREAM_
tjunior
vektra
Joe111
DartagnanX
simoon
laac
Petike007
virracocha
Tankcsapda
Malloy
zetterberg40
Téjlor89
sneco7
_Tyler
Krisz
EsztéNégy
s4tch
exchaby
28 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Nico
Segédedző
Segédedző



Posts : 1278
Join date : 2022. Jul. 23.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2022-11-25, 19:16

Juventus striker Moise Kean has been named Lega Serie A Player of the Month for November after scoring three goals in just two games lol!

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2623
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2022-11-23, 14:24

Krisz írta:


Jó de azért szar a MU, mert régiek a kondigépek?

Az a baj vele, hogy már nem annyira jó, hogy beleférjenek a sztárallűrök, a nevetséges fizetése meg hogy nem lehet semmilyen melót várni tőle. Annyi pénzért már azért akadnak sokan akik többet nyújtanak nála, lásd Haaland. Ő pedig látszólag nem hajlandó lejjebb adni az igényeiből egyik aspektusban sem. Gondolom ha szó nélkül behúz centerbe meg kicsit megerőlteti magát a pressingnél akkor Ten Haagnak se lett volna vele baja. Így viszont nekem úgy tűnik, mimt egy elkényeztetett hülyegyerek aki behosztizett a pláza közepén.

Az edzésmunkája és életmódja példás, ha kicsit fejben meg alázatban is előre ehhez tudna kicsit közelíteni akkor most nem olyan opciói lennének, hogy elmegy pénzt keresni Kínába vagy levezetni a Sportingba (esetleg a köztes opció, egy Ellenség Miami).
Hát most kereshet magának csapatot. Kíváncsi leszek lejjebb ad-e az igényeiből, vagy elmegy bohóckodni valahova az USA-ba, arabokhoz, stb.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2022-11-22, 22:39

Megvettem Szabó Christophe-Peet-Soós Márk könyvet. Olvasd a játékot! Ajánlom tenyleg jo

Krisz likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2022-11-17, 23:45

CsT írta:

Az gáz, hogy én sok mindenben igazat adok neki? Pedig én anno egy igazi Ronaldo gyűlölő voltam, aztán amikor idejött megláttam benne a profit (nyilván azt is, hogy mögé egy olyan csapat kell amely alárendeli magát, igazából engem 3 dolog idegesített vele kapcsolatban: 1.Nem akart(?) centert játszani, 2. Ne zavartuk el a szabiktól amiket tényleg kritikán aluli módon végzett el, 3.a fizetése. De abban biztos voltam, hogy ha teljesen kilátástalan is a helyzetünk akkor is tud a semmiből gólt rúgni illetve abban is, hogy komoly szituban nem fog ziccert/tizenegyest rontani.

Nyilván a mostani szituban érezhető rajta egy kapuzárási pánik, de ha össze kellene hasonlítani az elmúlt 10 év Ronaldóját és MU-ját....hát az kb 10-0 lenne....

Jó de azért szar a MU, mert régiek a kondigépek?

Az a baj vele, hogy már nem annyira jó, hogy beleférjenek a sztárallűrök, a nevetséges fizetése meg hogy nem lehet semmilyen melót várni tőle. Annyi pénzért már azért akadnak sokan akik többet nyújtanak nála, lásd Haaland. Ő pedig látszólag nem hajlandó lejjebb adni az igényeiből egyik aspektusban sem. Gondolom ha szó nélkül behúz centerbe meg kicsit megerőlteti magát a pressingnél akkor Ten Haagnak se lett volna vele baja. Így viszont nekem úgy tűnik, mimt egy elkényeztetett hülyegyerek aki behosztizett a pláza közepén.

Az edzésmunkája és életmódja példás, ha kicsit fejben meg alázatban is előre ehhez tudna kicsit közelíteni akkor most nem olyan opciói lennének, hogy elmegy pénzt keresni Kínába vagy levezetni a Sportingba (esetleg a köztes opció, egy Ellenség Miami).
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2022-11-17, 22:54

Krisz írta:
Roncica Piers Morgan interjújához mit szóltok?

Elég meglepő hogy Allegrit szopkodta, nekem nem úgy tűnt hogy egy hullámhosszon lennének.

Amikor meg a mencseszteri edzőközpontot köpködte az kicsit úgy tűnt, mintha csak direkt be akarná sározni őket. (És lehet ezért is emelte ki Allegrit, vagyis mindent és mindenkit ami nem MU).
Az gáz, hogy én sok mindenben igazat adok neki? Pedig én anno egy igazi Ronaldo gyűlölő voltam, aztán amikor idejött megláttam benne a profit (nyilván azt is, hogy mögé egy olyan csapat kell amely alárendeli magát, igazából engem 3 dolog idegesített vele kapcsolatban: 1.Nem akart(?) centert játszani, 2. Ne zavartuk el a szabiktól amiket tényleg kritikán aluli módon végzett el, 3.a fizetése. De abban biztos voltam, hogy ha teljesen kilátástalan is a helyzetünk akkor is tud a semmiből gólt rúgni illetve abban is, hogy komoly szituban nem fog ziccert/tizenegyest rontani.

Nyilván a mostani szituban érezhető rajta egy kapuzárási pánik, de ha össze kellene hasonlítani az elmúlt 10 év Ronaldóját és MU-ját....hát az kb 10-0 lenne....

Petike007, bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2022-11-17, 13:28

Roncica Piers Morgan interjújához mit szóltok?

Elég meglepő hogy Allegrit szopkodta, nekem nem úgy tűnt hogy egy hullámhosszon lennének.

Amikor meg a mencseszteri edzőközpontot köpködte az kicsit úgy tűnt, mintha csak direkt be akarná sározni őket. (És lehet ezért is emelte ki Allegrit, vagyis mindent és mindenkit ami nem MU).
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2372
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2022-11-09, 21:17

Krisz írta:
Egy péklapáttal pofán basznám

https://www.instagram.com/reel/CkvIA2KjFtG/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Egy fél éves sérülés után ami ráadásul nagyrészt az ő sara, semmi más postot nem szeretnék látni, mint hogy konditeremben erőlködik. Erre itt ugrál mint egy retardált bohóc...
Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 636c8310

Krisz, CsT, Petike007 and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1278
Join date : 2022. Jul. 23.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2022-11-09, 19:49

Krisz írta:
Egy péklapáttal pofán basznám

https://www.instagram.com/reel/CkvIA2KjFtG/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Egy fél éves sérülés után ami ráadásul nagyrészt az ő sara, semmi más postot nem szeretnék látni, mint hogy konditeremben erőlködik. Erre itt ugrál mint egy retardált bohóc...
ez valami rontáslevevő tánc lehet Laughing
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2022-11-09, 19:05

Egy péklapáttal pofán basznám

https://www.instagram.com/reel/CkvIA2KjFtG/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Egy fél éves sérülés után ami ráadásul nagyrészt az ő sara, semmi más postot nem szeretnék látni, mint hogy konditeremben erőlködik. Erre itt ugrál mint egy retardált bohóc...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2022-11-04, 23:46

LeRoi10 írta:



A kokszot nem vitatta senki, de azt tudni is kell használni . Abban a kis szösszenet videóban elhangzik (szerintem 2 kulcsmondat): A JÓL FELÉPÍTETT izomtömegnek több előnye is van: a terhelhetőség, állóképesség mellett a sérülések elkerülése is. Illetve az, hogy tudni kell felépíteni az izomzatot, hogy a játékos tudja és ki tudja használni, ne a játéka kárára váljon hanem előnyére. Pl.: Goretzka +15 kilótól nem tűnik kevésbé agilisnek mégis egy állat lett.

Természetesen nem a + 10-15 kilókról van itt szó, hanem pont erről, hogy meg legyen az a know-how, hogy a balansz meglegyen az izomtömeg és a teljesítmény között. Ehhez pedig (legalábbis a meggyőződésem szerint) jól kitalált, TUDATOS és precízen végrehajtott egyénre készített tervezet kell. Viszont ehhez kell egy komplett team, aki ezt menedzseli és kell a know-how.

Andreini szerepköre elég érdekes. A klub hivatalos oldala szerint ő  a "Head of performance", ami munkakör leírása a következő:



"The role of Head of Performance is to oversee the different areas of a club's performance - sports sciences, medicine, strength and conditioning, nutrition and analytics - and to ensure maximum performance from all the players so as to respond as best possible to the demands of the game. This role is vertical from the First Teams to the Youth Sector." (juventus.com)



Ez alapján nekem nem egy külső szemlélő, hanem magáról a felelősről van szó...

De a következő cikk alapján tényleg csak valamifajta megfigyelő. Nehéz belelátni a konkrét működésbe.

Some within Juventus believe the recurring injuries also come from inadequate physical preparation. Head athletic trainer Simone Folletti and the rest of the performance area face scrutiny. The management hired Giovanni Andreini to supervise all sides on such front, and they started giving him more responsibilities. (https://cultofcalcio.com/juventus-trainers-under-fire-over-plethora-of-injuries/)



Így vagy úgy de a reakció idő szégyenletes. Allegri 15. szezonja Folettivel, érthető ha ragaszkodik hozzá, de ami nem működik az nem működik sajnos.

Én valahogy nem tudom elképzelni, hogy a Bayernes team edzésprogramja annyival jobb, mint a PL top3 csapataié, márpedig ott nem látok Goretzkakat. A legprofibb ligáról van szó, ami ráadásul nagyon fizikális is.
Ezért írtam, hogy a koksz itt a döntő tényező, nem hiszem hogy ezen a téren a Bayern közelébe lehet érni még egy ManCitynek sem. Arra is gondoltam, hogy a germánoknál többet engednek a helyi előírások, ezért is tudják olyan szerekkel tömni őket. Az persze egyértelmű, hogy kitűnő és modern az edzésprogram, és nálunk meg nagyon nem, de ha a kokszot nem is tudjuk leutánozni, az edzést igen, ha vannak megfelelő szakemberek.

Andreini azért "külsős", mert nem Allegri stábjába vették fel hanem egy központi pozícióba az HQban. Ha eddig Folletti találta ki az edzésprogramot akkor ezentúl is ő fogja, nyilván nem látok bele, de nekem nem úgy tűnik, hogy Andreini direktbe felelős az edzésprogram kidolgozásáért, sőt Nedved nyilatkozata is azt erősíti, hogy megfigyel és javaslatokat tesz, amit majd a VB szünetben mérlegelnek.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2022-11-04, 23:22

Krisz írta:

Szerintem itt akkor is kokszról van szó. A velünk való kontraszt értelmezhetetlen, de a PLben sincs az a Ronnie Coleman gain, mint a Bayernben (Adama Traoré anomália, nem számít).

Ami Nedved nyilatkozatát érinti, nem tudom milyen forrásból/fordításban olvastad, de azt mondta hogy nyáron felvettek egy csókát (Andreini) hogy megfigyeljen és elemezzen. Az ő megfigyelései alapján fogják értékelni a dolgot. Na most itt szerintem nem a szünetben vizsgálnak, hanem akkor értékelnek és döntenek. Nyilván kell egy időtartam az értékelésre alkalmas mennyiségű adat összegyűjtésére, itt inkább azon lehet vitatkozni, hogy ez miért 5 hónap és miért nem 2.

Egyebként Andreini itt gyakorlatilag egy külsős auditor szerepben van, ez meg azért nem standard pozíció minden cégnél, legalábbis nem minden részlegnél alkalmazzák rendszeresen. Allegri stábja meg gondolom ha felül is vizsgálja a saját módszereit, akkor sem vagyunk előrébb, én nem várnék semmilyen megoldást egy ilyen inkompetens bandától.

A Napoli ligán belüli példa. Nincsenek bayernes Hulk spílereik, de velünk megegyező terhelés mellett van BL szintű fizikai állapot és elfogadható mennyiségű sérült.
Nekünk se a bayernes kokszolt SS elérése a fontos, hanem az ahol a Napoli tart.


A kokszot nem vitatta senki, de azt tudni is kell használni . Abban a kis szösszenet videóban elhangzik (szerintem 2 kulcsmondat): A JÓL FELÉPÍTETT izomtömegnek több előnye is van: a terhelhetőség, állóképesség mellett a sérülések elkerülése is. Illetve az, hogy tudni kell felépíteni az izomzatot, hogy a játékos tudja és ki tudja használni, ne a játéka kárára váljon hanem előnyére. Pl.: Goretzka +15 kilótól nem tűnik kevésbé agilisnek mégis egy állat lett.

Természetesen nem a + 10-15 kilókról van itt szó, hanem pont erről, hogy meg legyen az a know-how, hogy a balansz meglegyen az izomtömeg és a teljesítmény között. Ehhez pedig (legalábbis a meggyőződésem szerint) jól kitalált, TUDATOS és precízen végrehajtott egyénre készített tervezet kell. Viszont ehhez kell egy komplett team, aki ezt menedzseli és kell a know-how.

Andreini szerepköre elég érdekes. A klub hivatalos oldala szerint ő  a "Head of performance", ami munkakör leírása a következő:



"The role of Head of Performance is to oversee the different areas of a club's performance - sports sciences, medicine, strength and conditioning, nutrition and analytics - and to ensure maximum performance from all the players so as to respond as best possible to the demands of the game. This role is vertical from the First Teams to the Youth Sector." (juventus.com)



Ez alapján nekem nem egy külső szemlélő, hanem magáról a felelősről van szó...

De a következő cikk alapján tényleg csak valamifajta megfigyelő. Nehéz belelátni a konkrét működésbe.

Some within Juventus believe the recurring injuries also come from inadequate physical preparation. Head athletic trainer Simone Folletti and the rest of the performance area face scrutiny. The management hired Giovanni Andreini to supervise all sides on such front, and they started giving him more responsibilities. (https://cultofcalcio.com/juventus-trainers-under-fire-over-plethora-of-injuries/)



Így vagy úgy de a reakció idő szégyenletes. Allegri 15. szezonja Folettivel, érthető ha ragaszkodik hozzá, de ami nem működik az nem működik sajnos.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2022-11-04, 22:08

LeRoi10 írta:

vagy a normál koksz mellett komoly munka folyik komoly csapattal, modern technnikákkal, analízissel alátámasztva?

Nem bonyolult. A labdajátékok alapja is az, hogy bírd szusszal és keveset legyél sérült. Csak ezt nálunk nem képesek belátni. Biztos meg vannak a szürke zónába tartozó módszerek a bayernnél, ez talán nem is kérdés. De azért lehet a rendszerük ilyen hatékony, mert tudják, hogy mit csinálnak. 

Pavard a videóban azt mondja, hogy ~10 kg-val lett több a Bayernnél mint előtte.... Mondjuk ez nálunk Higannyal és Megkenivel  is megvolt simán Very Happy Very Happy

Visszatérve a témára,  most minden Calcios fórumon az megy, hogy Nedved kijelentette, hogy a  Vb szünet alatt kivizsgálnak minden sérülést ..... ez nekem totál csubakka Laczkó.  Miért csak a VB szünetben? Miért nem csinálták eddig? Ne adj Isten, miért nem értékelik az egyes részlegek teljesítményét rendszeresen.

 Dolgoztam kis cégnél és multinál is, szar helyen és jó helyen is egyaránt. Nem kell nagy ész/élettapasztalat rájönni, hogy csakis az a rendszer/vállalat/munkacsoport/folyamat működhet jól, amit rendszeresen revizióznak, elemeznek, értékelnek, őszintén beismerik a hibákat és tudatosan beosztják az erőforrást a hibák megoldására. Kezdve a legtöbb problémát okozó hibaokokkal... Nem kell messzire menni, a klub tulajdonosi köre az autóiparban kiemelten érdekelt. Az autóiparban minden szabályozott, mindenre szabványok és ajánlások vannak. Így köztük a folyamatok fejlesztésére és karbantartására is.

De hát nekünk olyan edzőnk van, aki nem hisz a számokban..... Minden folyamat / teljesítmény kimutatható és értékelhető statisztikával. Ha a számok nem adják vissza a valóságot, az a módszertan hibája. Ilyenkor keresni kell másik modelt, de nem kidobni az egészet a kukába...




Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 2022-111
Szerintem itt akkor is kokszról van szó. A velünk való kontraszt értelmezhetetlen, de a PLben sincs az a Ronnie Coleman gain, mint a Bayernben (Adama Traoré anomália, nem számít).

Ami Nedved nyilatkozatát érinti, nem tudom milyen forrásból/fordításban olvastad, de azt mondta hogy nyáron felvettek egy csókát (Andreini) hogy megfigyeljen és elemezzen. Az ő megfigyelései alapján fogják értékelni a dolgot. Na most itt szerintem nem a szünetben vizsgálnak, hanem akkor értékelnek és döntenek. Nyilván kell egy időtartam az értékelésre alkalmas mennyiségű adat összegyűjtésére, itt inkább azon lehet vitatkozni, hogy ez miért 5 hónap és miért nem 2.

Egyebként Andreini itt gyakorlatilag egy külsős auditor szerepben van, ez meg azért nem standard pozíció minden cégnél, legalábbis nem minden részlegnél alkalmazzák rendszeresen. Allegri stábja meg gondolom ha felül is vizsgálja a saját módszereit, akkor sem vagyunk előrébb, én nem várnék semmilyen megoldást egy ilyen inkompetens bandától.

A Napoli ligán belüli példa. Nincsenek bayernes Hulk spílereik, de velünk megegyező terhelés mellett van BL szintű fizikai állapot és elfogadható mennyiségű sérült.
Nekünk se a bayernes kokszolt SS elérése a fontos, hanem az ahol a Napoli tart.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2022-11-04, 20:08

Malloy írta:
Miután már nem kapod a német kokszot:


Nekem ne mondja senki, hogy ezekben nincs benne a fél patika!
vagy a normál koksz mellett komoly munka folyik komoly csapattal, modern technnikákkal, analízissel alátámasztva?

Nem bonyolult. A labdajátékok alapja is az, hogy bírd szusszal és keveset legyél sérült. Csak ezt nálunk nem képesek belátni. Biztos meg vannak a szürke zónába tartozó módszerek a bayernnél, ez talán nem is kérdés. De azért lehet a rendszerük ilyen hatékony, mert tudják, hogy mit csinálnak. 

Pavard a videóban azt mondja, hogy ~10 kg-val lett több a Bayernnél mint előtte.... Mondjuk ez nálunk Higannyal és Megkenivel  is megvolt simán Very Happy Very Happy

Visszatérve a témára,  most minden Calcios fórumon az megy, hogy Nedved kijelentette, hogy a  Vb szünet alatt kivizsgálnak minden sérülést ..... ez nekem totál csubakka Laczkó.  Miért csak a VB szünetben? Miért nem csinálták eddig? Ne adj Isten, miért nem értékelik az egyes részlegek teljesítményét rendszeresen.

 Dolgoztam kis cégnél és multinál is, szar helyen és jó helyen is egyaránt. Nem kell nagy ész/élettapasztalat rájönni, hogy csakis az a rendszer/vállalat/munkacsoport/folyamat működhet jól, amit rendszeresen revizióznak, elemeznek, értékelnek, őszintén beismerik a hibákat és tudatosan beosztják az erőforrást a hibák megoldására. Kezdve a legtöbb problémát okozó hibaokokkal... Nem kell messzire menni, a klub tulajdonosi köre az autóiparban kiemelten érdekelt. Az autóiparban minden szabályozott, mindenre szabványok és ajánlások vannak. Így köztük a folyamatok fejlesztésére és karbantartására is.

De hát nekünk olyan edzőnk van, aki nem hisz a számokban..... Minden folyamat / teljesítmény kimutatható és értékelhető statisztikával. Ha a számok nem adják vissza a valóságot, az a módszertan hibája. Ilyenkor keresni kell másik modelt, de nem kidobni az egészet a kukába...




Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 2022-111

laac, bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2372
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2022-11-04, 18:40

Miután már nem kapod a német kokszot:

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 7fab4a10
Nekem ne mondja senki, hogy ezekben nincs benne a fél patika!

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2022-10-28, 14:55

zetterberg40 írta:
A Bayern és a sokszor emlegetett csúcsminőségű német koksz kapcsán jut eszembe: Schafer Andris 2 hete nyilatkozta, hogy az Union Berlinnél 10 hónap alatt pakoltak rá 6-7 kg izmot. Jól is megy a srác, nemcsak a klubjában, hanem a válogatottban is.

Az még kb rendben is van, egy 20 éves mezomorf alkatú de vékony srácra havi fél kiló izom nem ördögtől való. Goretzka ennél többet kapott magára 3 hónap alatt.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2022-10-28, 14:31

A Bayern és a sokszor emlegetett csúcsminőségű német koksz kapcsán jut eszembe: Schafer Andris 2 hete nyilatkozta, hogy az Union Berlinnél 10 hónap alatt pakoltak rá 6-7 kg izmot. Jól is megy a srác, nemcsak a klubjában, hanem a válogatottban is.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1278
Join date : 2022. Jul. 23.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2022-10-27, 13:52

_Tyler írta:


annyi, hogy állítólag most megtalálták azt a titkos dokumentumot, ami arról szól, hogy CR-nek mégiscsak kifizették a Covid alatt a bért, amiről lemondtak. ha ez igaz, akkor az már gond lehet, hiszen a hivatalos könyvelésben ennek nincs nyoma - megint csak állítólag


Az egész életszerűtlen. Miért tennének ilyet a játékosok? Nekik mi ebben az incentive? Hogy kapták meg? Utalták? Vagy a Jeep kesztyűtartójában? CR esetén ez vagy 10 millió € cash... Miért bízna meg ennyire mindenkiben a klub, hogy senki se kotyogja el, már nem azért de a játékosaink nagy része nem a legélesebb kés a fiókban. Egyáltalán ha így volt miért  nem a bérek elhalasztasat jelentette be a klub, mit nyertek vele hogy azt kommunikaltak hogy lemondtak róla? Megugrottak a részvények?  nem hiszem, épp apokalipszis volt a futballban, ez max egy sebtapasz volt rá...
Full érthetetlen,  bár így jobban belegondolva pont így mennek a dolgok nálunk...

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2022-10-27, 12:24

_Tyler írta:


annyi, hogy állítólag most megtalálták azt a titkos dokumentumot, ami arról szól, hogy CR-nek mégiscsak kifizették a Covid alatt a bért, amiről lemondtak. ha ez igaz, akkor az már gond lehet, hiszen a hivatalos könyvelésben ennek nincs nyoma - megint csak állítólag

Csodálatos centenárium lenne Agnelli család részéről ha B-ligásak lennénk. Nem látok rá sok esélyt, bár Allegri alatt lehet természetesen is ki tudunk esni.
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2022-10-27, 07:46

Petike007 írta:


Ugyanaz a baromság Random bedobják pár havonta.

annyi, hogy állítólag most megtalálták azt a titkos dokumentumot, ami arról szól, hogy CR-nek mégiscsak kifizették a Covid alatt a bért, amiről lemondtak. ha ez igaz, akkor az már gond lehet, hiszen a hivatalos könyvelésben ennek nincs nyoma - megint csak állítólag
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2022-10-26, 19:09

CsT írta:
Ez még az Artúr/Pjanic ügy vagy valami új?

https://www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/serie-a-nyomoz-a-juventus-vezerkara-ellen-a-torinoi-ugyeszseg-2920575

Ugyanaz a baromság Random bedobják pár havonta.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2022-10-25, 22:28

Ez még az Artúr/Pjanic ügy vagy valami új?

https://www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/serie-a-nyomoz-a-juventus-vezerkara-ellen-a-torinoi-ugyeszseg-2920575
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1278
Join date : 2022. Jul. 23.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2022-10-18, 23:04

Legyen egy pozitívum is a végére, bár a veszteség borzasztó nagy, nem kell nullára felmenni, mert egyébként vannak módosítók is, alább a swissramble számítása
Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Ffqhch10

A swissramble összes táblája itt
https://twitter.com/SwissRamble/status/1581901253457551363?cxt=HHwWhoCpoeGzhfQrAAAA
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1278
Join date : 2022. Jul. 23.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2022-10-18, 22:59

Érdekes megnézni mennyi lesz a jövőbeli kimenő és bejövő összegek egyenlege a már lezajlott transzferek miatt, 290 milliót kell fizetnünk és 124-et várunk, azaz majd 170 millióval többet kell fizetnünk, ebből 91 millió a Fior (Vlaho+Chiesa)
Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Ffqhaj10
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1278
Join date : 2022. Jul. 23.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2022-10-18, 22:54

egy újabb csúnya ábra, ennyi költéssel itt tartunk lol! 
Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Ffqg-h10
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1278
Join date : 2022. Jul. 23.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2022-10-18, 22:51

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Ffqg8a10

ez alapján simán kéne vezetnünk a tabellát, a wages to turnover mutatónk 85%, az elvárt maximális 70% helyett,de ez ugye már azóta faragva lett, de még így is nagyon sok a többiekhez képest, az megint egy más kérdés, hogy a többi európai nagyhoz képest ez nem sok
Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Ffqg8a11
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1278
Join date : 2022. Jul. 23.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2022-10-18, 22:45

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Ffqg5s11Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Ffqg5s10

a szép játéknak (is) meg van a hatása nézőszámra, sokkal kevésbé tértek vissza szurkolók, mint más stadionokba
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1278
Join date : 2022. Jul. 23.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2022-10-18, 22:40

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Ffqelo11

a tavalyi BL pénzek, az idei csoportkörös, reálisan egy győzelemmel kiesés kb 20 millió mínusz önmagában plusz a kieséses hazai meccs jegybevétele, plusz koeff-ben is kevesebbet kapunk, ami jövőben is csökkenti a bevételt. Csak a mostani kieséd többe kerül, mint Allegri teljes 3 éves fizuja...


Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Ffqelo10

Ha nem érjük el a top4-et újabb 60 millió kiesés várható
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2022-10-16, 17:38

ez a facebook story a juventus oldalon....
a social media csapat is trollkodik már Very Happy
Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 2022-111
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2022-10-16, 10:41

Krisz írta:


Pont ennek az orvoslásába kezdtek bele idén, kezdve azokkal akikkel nem hosszabbítottunk, aztán akikkel igen kb helyükre kerültek. Nem akarom védeni Rabiót, főleg mert azt a fizut még a régi rezsimtől kapta, de szerintem a játékosok zöme elsősorban azért teljesít alul, mert nincs kondija, másodsorban pedig virtuális taktikában játszik és csak a harmadik a sorban, hogy ebben a csapatban el lehet zsebhokizni teljesítmény nélkül.

Amúgy még Allegri virtuális taktikája is elérné a minimalisan elvárt teljesítményt, ha európai elit szintű kondija lenne a csapatnak, így pedig hogy az erőnléti munka a Serie B szintjén mozog el van baszva az egész. Ami nekem a csubakkák lackója, hogy minden frissen idekerült és frissen eligazolt spíler elmondja, hogy itt kevesebb fókusz van a kondin, és sokkal több a TAKTIKÁN. Milyen taktikán? Mit lehet ebből a pályán látni? Olyan ez mintha Allegri és a stábja lenne Óz a nagy varázsló és egy nagy blöffre lenne építve a birodalma.

Teljesen egyetértek, itt most mindennel. Azt, hogy 30 perc után nincs erő a csapatban, nem a mentalitás hiánya vagy a gyenge taktika idézi elő. A Toro ellen megvolt a mentalitás, tehát a 3. számú problémát sikerült kipipálni. Viszont Derby della Mole, szóval a bizakodással óvatosan. Jön két meccs a Derby d'Italia előtt a bajnokságban az Empoli és a Lecce ellen, ezeket kötelező nyerni. Utána jön a Zinter és a Lazio hazai pályán, közte idegenben a Hellas Verona. Utóbbi elég rosszul teljesít, szóval őket is kötelező jelleggel verni kell, és hazai pályás rangadók lévén úgy gondolom, az egyik itthoni meccset is be kellene húzni...ergo 12 ponttal lehetünk elégedettek, és akkor talán még lesz esélyünk a BL-helyek elérésére a végén.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2022-10-16, 09:26

Krisz írta:


Pont ennek az orvoslásába kezdtek bele idén, kezdve azokkal akikkel nem hosszabbítottunk, aztán akikkel igen kb helyükre kerültek. Nem akarom védeni Rabiót, főleg mert azt a fizut még a régi rezsimtől kapta, de szerintem a játékosok zöme elsősorban azért teljesít alul, mert nincs kondija, másodsorban pedig virtuális taktikában játszik és csak a harmadik a sorban, hogy ebben a csapatban el lehet zsebhokizni teljesítmény nélkül.

Amúgy még Allegri virtuális taktikája is elérné a minimalisan elvárt teljesítményt, ha európai elit szintű kondija lenne a csapatnak, így pedig hogy az erőnléti munka a Serie B szintjén mozog el van baszva az egész. Ami nekem a csubakkák lackója, hogy minden frissen idekerült és frissen eligazolt spíler elmondja, hogy itt kevesebb fókusz van a kondin, és sokkal több a TAKTIKÁN. Milyen taktikán? Mit lehet ebből a pályán látni? Olyan ez mintha Allegri és a stábja lenne Óz a nagy varázsló és egy nagy blöffre lenne építve a birodalma.
Valójában igen. Sokszor gondolkoztam azon Maxi magic mennyiben volt a Conte hatás következménye. 

A Conte által lefektetett automatizmusokba jól szállt bele Maxi. Ellenben most Pirlo utan a teljes káoszt kapta meg es látványosan nem jut vele előre. 

Van az az edző aki képes egy jo alapra jól építkezni tovább ez Maxikám. Ellenben képtelen alapoktól felépíteni valamit. Conte ennek pont az ellenkezője. 

Picit sajnálom hogy lerombolja a saját szobrát. 

Az erőnlétre nem tudok szavakat találni. Meki mostani formája nekem is a szegyenem lenne.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2022-10-15, 12:02

Petike007 írta:
Ami meglepő nekem. Leao jelenleg 1,5M amit keres. 5M amit ajánlottak neki. 

Bármikor eladhatják 100M felett. Nálunk Rabiot 7M. Parádés szintén. Rohadtul azt érzem túl van nálunk mindenki fizetve. Cserébe semmit nem látok belőle a pályán.

Pont ennek az orvoslásába kezdtek bele idén, kezdve azokkal akikkel nem hosszabbítottunk, aztán akikkel igen kb helyükre kerültek. Nem akarom védeni Rabiót, főleg mert azt a fizut még a régi rezsimtől kapta, de szerintem a játékosok zöme elsősorban azért teljesít alul, mert nincs kondija, másodsorban pedig virtuális taktikában játszik és csak a harmadik a sorban, hogy ebben a csapatban el lehet zsebhokizni teljesítmény nélkül.

Amúgy még Allegri virtuális taktikája is elérné a minimalisan elvárt teljesítményt, ha európai elit szintű kondija lenne a csapatnak, így pedig hogy az erőnléti munka a Serie B szintjén mozog el van baszva az egész. Ami nekem a csubakkák lackója, hogy minden frissen idekerült és frissen eligazolt spíler elmondja, hogy itt kevesebb fókusz van a kondin, és sokkal több a TAKTIKÁN. Milyen taktikán? Mit lehet ebből a pályán látni? Olyan ez mintha Allegri és a stábja lenne Óz a nagy varázsló és egy nagy blöffre lenne építve a birodalma.

Petike007 and Tankcsapda like this post

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mindenféle pletykák, hírek
Vissza az elejére 
4 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Hírek, pletykák - minden, ami nem mercato-
Ugrás: