Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB

Go down 
+11
Nico
Krisz
CsT
_DREAM_
DartagnanX
tjunior
bombahoppa
Tankcsapda
Matteo
LeRoi10
Malloy
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!



Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB   قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 I_icon_minitime2022-12-10, 18:21

LeRoi10 írta:

Reaktívnak reaktív de a marokkóiak 15 másodperc alatt 4 passzból felérnek a kapuig Very Happy
Egyszer egy meccsen! Smile

LeRoi10 and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2648
Join date : 2012. Nov. 05.

قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB   قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 I_icon_minitime2022-12-10, 18:20

bombahoppa írta:

Cheddira két sárga két perc alatt. Mindenhol ott vagyunk! Tanulja meg a világ, több Juve = több futball!

juve
Baszki 5 sárgára fogadtam, ez a hülye hozta a szelót az utolsó pillanatban! Smile 

Allegri tutira vett már egy Marokkó mezt és ráélvezett! Smile Allegriball!!!

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB   قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 I_icon_minitime2022-12-10, 18:20

bombahoppa írta:

Cheddira két sárga két perc alatt. Mindenhol ott vagyunk! Tanulja meg a világ, több Juve = több futball!

juve
A név kötelez! Smile
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB   قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 I_icon_minitime2022-12-10, 18:12

CsT írta:
A reaktív foci a jövő! Hosszabbítani kell Allegrivel azonnal Smile
Reaktívnak reaktív de a marokkóiak 15 másodperc alatt 4 passzból felérnek a kapuig Very Happy
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3576
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB   قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 I_icon_minitime2022-12-10, 18:05

_DREAM_ írta:

Én azt úgy làttam h szimplán leperdült a lábáról, nem oda akarta. 

Mindkét csapat ordas nagy suttyó volt! Smile
Cheddira két sárga két perc alatt. Mindenhol ott vagyunk! Tanulja meg a világ, több Juve = több futball!

juve

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB   قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 I_icon_minitime2022-12-10, 18:00

A reaktív foci a jövő! Hosszabbítani kell Allegrivel azonnal Smile

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2648
Join date : 2012. Nov. 05.

قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB   قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 I_icon_minitime2022-12-10, 15:43

bombahoppa írta:

Paredes is belevágta a holland kispadba a pettyest Smile
Én azt úgy làttam h szimplán leperdült a lábáról, nem oda akarta. 

Mindkét csapat ordas nagy suttyó volt! Smile
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2131
Join date : 2012. Nov. 06.

قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB   قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 I_icon_minitime2022-12-10, 07:37

bombahoppa írta:

Paredes is belevágta a holland kispadba a pettyest Smile

Vlahovic az uj Icardi. Paredes suttyó Kenő suttyó. Egész pofás gerince van a csapatnak.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3576
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB   قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 I_icon_minitime2022-12-09, 22:52

Krisz írta:
Kenő remekül vizsgázott türhőségből.
Paredes is belevágta a holland kispadba a pettyest Smile

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB   قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 I_icon_minitime2022-12-09, 21:00

LeRoi10 írta:
Modric mekkora játékos már  te atyavilág.  Nem beszélnek róla eleget.

A horvátok megint menetelnek ezzel a reaktív focival, Allegrinek tuti csorog a nyála (Marokkó, Japán, Horvátország....)

Modricot nagyon adom.

Ami a reaktív focit illeti, ez nem az a vérbeli reaktív foci (jórészt 433ban, magas védelmi vonallal 50-50 birtoklással), viszont Allegrinek kétségtelenül jót tenne 3 olyan kp, mint a horvátoknak, akik leszarják a nyomást megtartják és leosztják a labdát, mellé úgy melóznak, mint Kante. De ha ez az újraértelmezett reaktív foci, akkor egy Chiesa, Vlahovic, Mária/Koszta sorral sunáznám is.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB   قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 I_icon_minitime2022-12-09, 18:48

Modric mekkora játékos már  te atyavilág.  Nem beszélnek róla eleget.

A horvátok megint menetelnek ezzel a reaktív focival, Allegrinek tuti csorog a nyála (Marokkó, Japán, Horvátország....)

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 414
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB   قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 I_icon_minitime2022-12-04, 20:53

Malloy írta:
A “torna legjobb kapusa” most is megkapta a rövidbe. Nem tanította meg neki senki, hogy oda nem illik?
Hát teljesen tisztán baszta be elég pontosan Möbappé 150 kilométer per órával.
Aztán megmutatta, hogy mi van, ha a rövidre figyelnél Very Happy

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2392
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB   قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 I_icon_minitime2022-12-04, 17:44

A “torna legjobb kapusa” most is megkapta a rövidbe. Nem tanította meg neki senki, hogy oda nem illik?
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB   قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 I_icon_minitime2022-12-03, 08:55

CsT írta:

Nekem is, én őket vártam meglepetéscsapatnak.

Gondolom addigra lesz egy normálisabb edzőjük. Sad Bár a szerbekkel (anno jugoszlávokkal) mindig ez van, baromi jó játékosok de nincs csapategység (talán mert egymást nőjét kúrják? Very Happy )

Azt viszont remélem, hogy szerb védőt nem igazolunk egyhamar (serie b-hez amúgy is luxus lenne Very Happy ). Magasan a szerbek védelme volt a legszarabb a komolyan vehető csapatok közül, főleg Milenkovic nézett nagyon szarul ki.

Vlaho gólöröme mindent vitt! Smile

قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 Dusan-Vlahovic-Serbia-celebrate

Nem hinném, hogy a szövetségi kapitánnyal van a probléma. Alapvetően kiváló játékosállománnyal rendelkeznek minden világversenyen, aztán mégis, 1998 óta rendre kiesnek a VB csoportkörből, pedig az azt követő mind a négy keretük igen erős volt. De fejben gyengék a sikerhez, az utóbbi két világversenyen ráadásul az előzmények sem sokat segítettek. Négy éve kapitánycsere volt, Krstajiccsal nem volt ugyanolyan masszív a csapat, most meg - talán - túl kanosak voltak a játékosok. Xhaka egy igazi tahó, hogy provokálta a szerbeket a botránnyal, de könyörgöm, kordában kell tartani az indulatokat. Sokkal jobbak lennének, mint a svájciak, csak Svájc pokolian szervezett csapat benyomását kelti, és a vezérek (Xhaka, Shaqiri) magukhoz ragadják az irányítást.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB   قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 I_icon_minitime2022-12-02, 22:38

Krisz írta:


Szerintem a kp volt a legnagyobb bajuk, átgyalogoltak rajtuk aztán 3 lomha védő állt pucér seggel 30 méterre feltolva. A horvátoknál ez nemcsak azért működött jobban, mert jobb védőik vannak, hanem mert a 3 kpjuk előre és hátra is penge.
Egyrészt igen, másrészt meg Gvardiol egyedül több párharcot nyert mind a 3 szerb CB! Smile
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB   قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 I_icon_minitime2022-12-02, 22:25

CsT írta:

Nekem is, én őket vártam meglepetéscsapatnak.

Gondolom addigra lesz egy normálisabb edzőjük. Sad Bár a szerbekkel (anno jugoszlávokkal) mindig ez van, baromi jó játékosok de nincs csapategység (talán mert egymást nőjét kúrják? Very Happy )

Azt viszont remélem, hogy szerb védőt nem igazolunk egyhamar (serie b-hez amúgy is luxus lenne Very Happy ). Magasan a szerbek védelme volt a legszarabb a komolyan vehető csapatok közül, főleg Milenkovic nézett nagyon szarul ki.

Vlaho gólöröme mindent vitt! Smile

قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 Dusan-Vlahovic-Serbia-celebrate

Szerintem a kp volt a legnagyobb bajuk, átgyalogoltak rajtuk aztán 3 lomha védő állt pucér seggel 30 méterre feltolva. A horvátoknál ez nemcsak azért működött jobban, mert jobb védőik vannak, hanem mert a 3 kpjuk előre és hátra is penge.

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB   قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 I_icon_minitime2022-12-02, 22:15

Nico írta:

Nekem nagy meglepetés a (le)szereplésük, reméljük az EB csoportban is hasonló szinten játszanak...
Nekem is, én őket vártam meglepetéscsapatnak.

Gondolom addigra lesz egy normálisabb edzőjük. Sad Bár a szerbekkel (anno jugoszlávokkal) mindig ez van, baromi jó játékosok de nincs csapategység (talán mert egymást nőjét kúrják? Very Happy )

Azt viszont remélem, hogy szerb védőt nem igazolunk egyhamar (serie b-hez amúgy is luxus lenne Very Happy ). Magasan a szerbek védelme volt a legszarabb a komolyan vehető csapatok közül, főleg Milenkovic nézett nagyon szarul ki.

Vlaho gólöröme mindent vitt! Smile

قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 Dusan-Vlahovic-Serbia-celebrate
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB   قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 I_icon_minitime2022-12-02, 22:08

Ekkora egy bunda vébét....akinek nem kellett a pont az mind cumizott.

De legalább szivárványország már hazament! Smile

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1370
Join date : 2022. Jul. 23.

قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB   قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 I_icon_minitime2022-12-02, 22:02

Krisz írta:
A szerbek kpját mintha Allegri rakta volna össze, pedig volt potenciál ebben a csaatban.
Nekem nagy meglepetés a (le)szereplésük, reméljük az EB csoportban is hasonló szinten játszanak...
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2648
Join date : 2012. Nov. 05.

قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB   قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 I_icon_minitime2022-12-02, 21:53

Bremer Bonuccizott egyet…
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB   قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 I_icon_minitime2022-12-02, 21:45

A szerbek kpját mintha Allegri rakta volna össze, pedig volt potenciál ebben a csaatban.

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB   قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 I_icon_minitime2022-12-02, 16:21

Ghána nem áll jól a tizikkel az uruk ellen...  lol!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB   قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 I_icon_minitime2022-12-01, 21:13

CsT írta:

Gvardi a vb után nagyságrendileg "De Ligt"-es tétel lesz szerintem. Serie B-hez azért luxusnak tűnik! Smile

A 3 legjobban gyűlölt csapatból az egyik kiesett (Remélem Lókaku megint lenyilatkozza, hogy nem érti miért nem említik őt Lewával meg Ronaldóval egy szinten Very Happy Very Happy )

Fú Lukaku úgy nézett ki, mint Ken szeptemberben, remélem megtartja ezt a jó formáját tavaszra is Laughing

A belgák teljesítménye nekem nagy csalódás, főleg a szövetségi kapitány aki a kiégett sztárokat nyomatta. Doku nagy szerelmem, kb akkor lettek veszélyesek, amikor ő a pályára lépett.

Közben látom a spanyolok Marokkóval akarnak játszani  Laughing
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1370
Join date : 2022. Jul. 23.

قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB   قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 I_icon_minitime2022-12-01, 20:58

zetterberg40 írta:


A Chelsea 80 milliós ajánlatát már nyáron is visszadobta a Lipcse. Nem a mi terepünk, főleg a jelenlegi ügy fényében.
A másik redbullos, Pavlovics reálisabb lehet, már ha még akarunk ilyen irányban mozgolódni
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB   قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 I_icon_minitime2022-12-01, 20:14

Morci megint! wub
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB   قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 I_icon_minitime2022-12-01, 19:04

Krisz írta:
Már nem emlékszem pontosan, de mintha Gvardiolt már bedobták a firkászok. Egész félidőben őt néztem, gecijó. Kemény, dinamikus, jó az ütemérzéke, a labdával is magabiztos.

A másik meg Modric így 100 évesen is zseniális, a kpn mondjuk most rendben leszünk, de ha váltani akarna én odaadnám neki Pogba fizetését.

A Chelsea 80 milliós ajánlatát már nyáron is visszadobta a Lipcse. Nem a mi terepünk, főleg a jelenlegi ügy fényében.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB   قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 I_icon_minitime2022-12-01, 18:49

Krisz írta:
Már nem emlékszem pontosan, de mintha Gvardiolt már bedobták a firkászok. Egész félidőben őt néztem, gecijó. Kemény, dinamikus, jó az ütemérzéke, a labdával is magabiztos.

A másik meg Modric így 100 évesen is zseniális, a kpn mondjuk most rendben leszünk, de ha váltani akarna én odaadnám neki Pogba fizetését.
Gvardi a vb után nagyságrendileg "De Ligt"-es tétel lesz szerintem. Serie B-hez azért luxusnak tűnik! Smile

A 3 legjobban gyűlölt csapatból az egyik kiesett (Remélem Lókaku megint lenyilatkozza, hogy nem érti miért nem említik őt Lewával meg Ronaldóval egy szinten Very Happy Very Happy )
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB   قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 I_icon_minitime2022-12-01, 16:58

Már nem emlékszem pontosan, de mintha Gvardiolt már bedobták a firkászok. Egész félidőben őt néztem, gecijó. Kemény, dinamikus, jó az ütemérzéke, a labdával is magabiztos.

A másik meg Modric így 100 évesen is zseniális, a kpn mondjuk most rendben leszünk, de ha váltani akarna én odaadnám neki Pogba fizetését.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2131
Join date : 2012. Nov. 06.

قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB   قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 I_icon_minitime2022-12-01, 10:26

Nico írta:
remélhetőleg a mi 4 játékosunk szervezte ezt a tili-tolizást és ezért is megbüntetnek minket lol!

A Juve lett a nemzetközi foci Gyurcsánya. Mindig van egy Juve szál mindig.

fktgbr and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1370
Join date : 2022. Jul. 23.

قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB   قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 I_icon_minitime2022-11-30, 21:51

remélhetőleg a mi 4 játékosunk szervezte ezt a tili-tolizást és ezért is megbüntetnek minket lol!
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3576
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB   قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 I_icon_minitime2022-11-30, 21:20

CsT írta:
CSECS MEGINT!
AKKOR MEG VAGY INTVE! 

cheers

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Ajánlott tartalom





قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB   قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
قطر ٢٠٢٢ - az átkozott VB
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Egyebek-
Ugrás: