Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bajnokok Ligája sorsolás

Go down 
+33
sneco7
Petike007
vektra
bombahoppa
LeRoi10
rcb3n21
CsT
Tankcsapda
juventute
zetterberg40
elnastra
virracocha
.bb.
tjunior
mbence
simoon
_DREAM_
boric
EsztéNégy
exchaby
farturo
buktar
juve 1974
laac
_Tyler
Krisz
rakkenroll
cortamelasombra
kdavid86
kilopo
baggiofan
s4tch
DartagnanX
37 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 25  Next
SzerzőÜzenet
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 I_icon_minitime2020-10-01, 17:54

Fasza kezdés, Barca a második kalapból Very Happy

Beszoptuk a két legnehezebb második kalapos csapat egyikét, nice. Drogba elmehet a p***ába.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10625
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 I_icon_minitime2020-10-01, 12:28

Én ezt sorsoltam, alá is írnám! Smile

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 CLdraw

Aki meló helyett, játszana egyet: https://draw.inker.one/#/cl/gs
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 I_icon_minitime2020-07-29, 18:25

Most megy az m4en a reál-Juve 1-3.
Ami feltűnt nem ronci lövöldözte a szabadrúgásokat... Ez nálunk miért nem lehet megvalósítani?

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 I_icon_minitime2020-07-22, 07:48

Malloy írta:
Egyébként augusztusban a BL-ben már játszhatnak az új emberek vagy a februárban leadott listák vannak érvényben?
Új emberek csak a szezon végeztével csatlakoznak a kerethez az meg a BL után lesz.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2408
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 I_icon_minitime2020-07-21, 21:10

Egyébként augusztusban a BL-ben már játszhatnak az új emberek vagy a februárban leadott listák vannak érvényben?
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 I_icon_minitime2020-07-14, 18:33

Malloy írta:
És a Citynél Guardiola már ki is adta a nyárra a kívánságlistáját: koulibaly, Saul Nigez, Alaba, skriniar, Chilwell stb.
Jó látni, hogy legalább meghúzzák magukat egy időre! 😂

Igazolhatnak egy teljes védőgarnitúrát is, addig, amíg játékrendszer szintjén keveset foglalkoznak a védekezéssel, teljesen mindegy. Amennyi pénzt beleöltek már az erősítésekbe, a Real-Barca-Bayern trió szintjén kellene lenniük (most tegyük félre, hogy nyerésre állnak a Real ellen), és számolni kellene velük a BL-ben minden évben. Viszont egyébként Rodrín, De Bruynen és Bernardo Silvan kívül nekem senki nem kellene tőlük. Akartam írni, hogy ebből mi is hasznot húzhatnánk, de szerintem nem ez a három játékos lesz a vesztese az újabb igazoláshullámnak.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 I_icon_minitime2020-07-14, 17:48

Krisz írta:



Pont írni akartam, hogy mennyire nevetséges ez az FFP meg úgy általánosságban véve a FIFA/UEFA összes gittegylete.

Én nem is tudom, hogy mi miért feszülünk annyira az FFPn, meg a plusvalenzan, sokkal kisebb léptékű a mi restanciánk a Cityénél.

Ezeken a dolgokon én is gondolkodtam, és szerintem ezeket a viselkedési mintákat a Calciopoli hagyatéka alakítja.

Amiatt nem kommentálja soha senki a bírók teljesítményét a Juventus részéről, amiatt figyelünk borzasztóan az FFP-re, meg minden egyéb szabályra, hogy a csapat teljesen kristálytisztának tűnjön.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2408
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 I_icon_minitime2020-07-14, 17:16

És a Citynél Guardiola már ki is adta a nyárra a kívánságlistáját: koulibaly, Saul Nigez, Alaba, skriniar, Chilwell stb.
Jó látni, hogy legalább meghúzzák magukat egy időre! 😂
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 I_icon_minitime2020-07-13, 14:34

Malloy írta:
Meglepő módon mégsem zárják ki a Cityt a BL-ből...

Pont írni akartam, hogy mennyire nevetséges ez az FFP meg úgy általánosságban véve a FIFA/UEFA összes gittegylete.

Én nem is tudom, hogy mi miért feszülünk annyira az FFPn, meg a plusvalenzan, sokkal kisebb léptékű a mi restanciánk a Cityénél.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2408
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 I_icon_minitime2020-07-13, 11:53

Meglepő módon mégsem zárják ki a Cityt a BL-ből...
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 I_icon_minitime2020-07-10, 16:31

CsT írta:


A Lyonnak hatalmas hátrány lesz, hogy tétmeccs nélkül jön bele a visszavágóba. Ha ott elbukunk az védhetetlen, akkor nem kirúgni kell Sarrit hanem felhúzni az első lámpavasra! Very Happy

A Real/City majd várhatóan a Bayern/Barca győztesén is túlmenni 2 hét alatt meg szinte lehetetlen.
 
Szerintem a Napoli meg foja ütni a Barcat.

Nagyon elkezdett összeállni a csapat, Gattuso tüzeli is őket. A Barca meg épp az ellentéte. 

A Lyon elleni kiesés tényleg elfogadhatatlan lenne, de nem lepne meg sajnos.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 I_icon_minitime2020-07-10, 14:23

Na nem mintha amúgy is reális esélyünk lenne BL döntőre, a lebonyolítási rendszer a legnagyobb skillünk ( ha egyáltalán 8ba juttunk, ez számomra is erősen kérdéses), nem kell sok, csak egy szerencsés és egy jó meccs a döntőhöz, az meg összejöhet, hát kb ennyi.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10625
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 I_icon_minitime2020-07-10, 13:25

Téjlor89 írta:


Ettől sajnos még bukhatunk döntőt. Annak idején sikerült a Dortmund ellen is. Most is simán meglehet a Lipcse ellen.

De én már a Lyon kiejtésében sem vagyok biztos, az a nagyobb baj.
A Lyonnak hatalmas hátrány lesz, hogy tétmeccs nélkül jön bele a visszavágóba. Ha ott elbukunk az védhetetlen, akkor nem kirúgni kell Sarrit hanem felhúzni az első lámpavasra! Very Happy

A Real/City majd várhatóan a Bayern/Barca győztesén is túlmenni 2 hét alatt meg szinte lehetetlen.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 I_icon_minitime2020-07-10, 13:13

CsT írta:
Nyilván a hómofisz miatt Moggi se tudta megfelelően melegíteni a golyókat. Amúgy jobb is így, én már nem akarok több döntőt bukni! Smile

Ettől sajnos még bukhatunk döntőt. Annak idején sikerült a Dortmund ellen is. Most is simán meglehet a Lipcse ellen.

De én már a Lyon kiejtésében sem vagyok biztos, az a nagyobb baj.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10625
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 I_icon_minitime2020-07-10, 13:05

Nyilván a hómofisz miatt Moggi se tudta megfelelően melegíteni a golyókat. Amúgy jobb is így, én már nem akarok több döntőt bukni! Smile
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 I_icon_minitime2020-07-10, 12:57

tjunior írta:
A másik ág Atlanta, lipcse,atma,péezsgé.... Nice

Igen, mondjuk az egész tárgytalan, ha nem verjük el a Lyont. Két dolgot remélek: addigra nem fullad ki a csapat (ezért is lenne jó minél hamarabb behúzni a scudettot), a Lyon viszont kellőképp nem lesz játékban és ilyen szezon eleji formában simán be tudjuk őket darálni.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 I_icon_minitime2020-07-10, 12:45

A másik ág Atlanta, lipcse,atma,péezsgé.... Nice
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 I_icon_minitime2020-07-10, 12:30

Szóval ha elverjük a Lyont akkor Margit vagy City.

Az esetleges águnk amúgy elég szopó, City > Bayern.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 I_icon_minitime2020-07-10, 12:14

Nézi valaki a BL sorsolást? A csapatok otthonról jelentkeztek be, kb ugyanaz volt mint az elmúlt 4 hónap hone office meetingjeim - az én kollégáimhoz hasonlóan Koke és Butragueno is le volt némítva és szájról kellett őket olvasni Laughing
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2408
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 I_icon_minitime2020-02-11, 18:43

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 16fa3610

Nincs csapat az 5 nagy ligán kívülről idén a legjobb 16-ban.
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 654
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 I_icon_minitime2019-12-17, 23:10

Rugani kihagyásával nem mennénk semmire,lévén a kevés olasz nevelés közé tartozik,így max saját nevelésre tudnánk kicserélni vagy olaszra.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10625
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 I_icon_minitime2019-12-17, 13:40

Krisz írta:


Ha Khedira márciusban tér vissza a keretbe akkor a józan ész mellett az is indokolná a kihagyását, hogy egyszerűen nem fit. Mellesleg Rugani kihagyásán is el lehet gondolkodni, ha amúgy se játszik (bár ilyenkor tuti egyszerre sérül le Bonucci és De Ligt).
Ha a józan ész diktálna itt, akkor Kebab már két éve a Chicago Fire-ben nyomná! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2144
Join date : 2012. Nov. 06.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 I_icon_minitime2019-12-17, 10:46

Krisz írta:


Ha Khedira márciusban tér vissza a keretbe akkor a józan ész mellett az is indokolná a kihagyását, hogy egyszerűen nem fit. Mellesleg Rugani kihagyásán is el lehet gondolkodni, ha amúgy se játszik (bár ilyenkor tuti egyszerre sérül le Bonucci és De Ligt).

Demiral egyedül is megoldja Smile
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 I_icon_minitime2019-12-17, 10:33

CsT írta:
Csak ugye azt vegyük figyelembe, hogy ha lecseréljük Csant valakire, akkor is valakit nem tudunk nevezni a BL-re.

Ha Khedira márciusban tér vissza a keretbe akkor a józan ész mellett az is indokolná a kihagyását, hogy egyszerűen nem fit. Mellesleg Rugani kihagyásán is el lehet gondolkodni, ha amúgy se játszik (bár ilyenkor tuti egyszerre sérül le Bonucci és De Ligt).
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10625
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 I_icon_minitime2019-12-17, 10:33

Petike007 írta:


Figyelembe véve, hogy Khedira és Giorgio térde is romokban van, azért nem lepne meg, ha őket a BL keretre nem neveznénk.
Cselló elvileg tavaszra jó lesz, szerintem őt nevezni fogjuk Rugany helyett. Kebab meg klasszis, őt én sérülten is nevezném! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2144
Join date : 2012. Nov. 06.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 I_icon_minitime2019-12-17, 10:23

CsT írta:
Csak ugye azt vegyük figyelembe, hogy ha lecseréljük Csant valakire, akkor is valakit nem tudunk nevezni a BL-re.

Figyelembe véve, hogy Khedira és Giorgio térde is romokban van, azért nem lepne meg, ha őket a BL keretre nem neveznénk.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10625
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 I_icon_minitime2019-12-17, 10:06

Csak ugye azt vegyük figyelembe, hogy ha lecseréljük Csant valakire, akkor is valakit nem tudunk nevezni a BL-re.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 I_icon_minitime2019-12-16, 20:44

Krisz írta:


Hát eladásban még ő se annyira penge. Cannal meg Mandzuval csinálnia kéne valamit és akkor már egy kpt is hozni kéne. Én tényleg rámennék Tonalira. A Brescia az árából vehetne 5 olyan az ő szintjükön minőségi játékost akikkel összehozhatnák a bennmaradást. Corvino lendülete nem hiszem hogy olyan sokáig ki fog tartani.

A téli átigazolási időszak szerintem csak azoknak a csapatoknak jó, akik már a következő szezont tervezgetik, nálunk viszont erről szó sincs. Tény, a plusz középpályás nem feltétlen rossz ötlet, ha belegondolunk abba, hogy Khedira és Ramsey is a keret tagja, de szerintem ő a tavaszi szezonban szenvedne, már ha egyáltalán játszana, kérdés, megérné-e már most leigazolni őt.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 I_icon_minitime2019-12-16, 18:25

CsT írta:

Paratici elég sokszor lenyilatkozta, hogy semmi mozgás nem lesz télen, max Manzsu mehet ha talál csapatot. Szerintem kicsit rá lett koppintva a nyári buzgómócsingoskodása (geci, de szép szó Very Happy) után.

Hát eladásban még ő se annyira penge. Cannal meg Mandzuval csinálnia kéne valamit és akkor már egy kpt is hozni kéne. Én tényleg rámennék Tonalira. A Brescia az árából vehetne 5 olyan az ő szintjükön minőségi játékost akikkel összehozhatnák a bennmaradást. Corvino lendülete nem hiszem hogy olyan sokáig ki fog tartani.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10625
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 I_icon_minitime2019-12-16, 14:45

Krisz írta:


Ez kb ugyanaz a Valencia amit mi 10 emberrel gond nélkül lesimáztunk tavaly. Azt mondjuk nem tudom, hogy az Ajax ellen hogy mákolták össze a továbbjutást. Januárra én max ilyen Can - Paredes csere szintű mozgásra számítok.
Paratici elég sokszor lenyilatkozta, hogy semmi mozgás nem lesz télen, max Manzsu mehet ha talál csapatot. Szerintem kicsit rá lett koppintva a nyári buzgómócsingoskodása (geci, de szép szó Very Happy) után.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 I_icon_minitime2019-12-16, 14:29

Petike007 írta:


De még mennyire. AZ Atalanta is nagy sanszot kapott. Ronci eddigre felszívja magát és meghágja a világot. JAnuárra egy SMS-t várok

Ez kb ugyanaz a Valencia amit mi 10 emberrel gond nélkül lesimáztunk tavaly. Azt mondjuk nem tudom, hogy az Ajax ellen hogy mákolták össze a továbbjutást. Januárra én max ilyen Can - Paredes csere szintű mozgásra számítok.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bajnokok Ligája sorsolás
Vissza az elejére 
5 / 25 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 25  Next
 Similar topics
-
» EL-sorsolás
» Sorsolás előtt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bajnokok Ligája-
Ugrás: