Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+16
vektra
_Tyler
sneco7
Malloy
_DREAM_
DartagnanX
tjunior
bombahoppa
zetterberg40
Bane.Davids.89
Tankcsapda
CsT
LeRoi10
Petike007
Krisz
Nico
20 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-04-23, 20:50

Petike007 írta:


Shogun befejező rész van. Soha nem volt még velem ilyen lehet az Allegriball hozza ki belőlem de a Shogun-t választom.
Nem tudom mi az, de egye fene, nézzük. Allegriballtol csak jobb lehet 😅
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-04-23, 20:16

Petike007 írta:


Shogun befejező rész van. Soha nem volt még velem ilyen lehet az Allegriball hozza ki belőlem de a Shogun-t választom.
Van, aki a shotgun-t!
  juve
Szarrá erektáljuk a Lazio védelmét!

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-04-23, 17:07

Nico írta:

Sajnos Desijjo maródi (surprise) így ma nélküle fogunk rohamozni  Laughing

Shogun befejező rész van. Soha nem volt még velem ilyen lehet az Allegriball hozza ki belőlem de a Shogun-t választom.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-04-23, 11:29

Nico írta:

a hírek szerint az első három kezdő lesz a Lazio ellen
Sajnos Desijjo maródi (surprise) így ma nélküle fogunk rohamozni  Laughing

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-04-22, 15:25

CsT írta:
Én az edző személyétől tenném függővé, hogy ki legyen a vezéráldozat. Ha olyan jön aki 4 védős rendszerben gondolkodik, akkor el kell adni Brémát még akkor is ha a legstabilabb játékosunk. A gond viszont az, hogy Danilo is a 3 védős rendszerben jó (kevésbé rossz), Gatti pedig szinte csak abban játszott eddig és ugye tipik szélsővédő csak Cambiaso van a keretben (Desijjó remélem megy az apjával), szóval Bré árából nem csak őt kellene pótolni hanem egy szélsővédőt is kell venni. Kérdés mire lesz képes Djangó a sérülése után illetve és hogy visszajön-e Huijsen. 

Ha esetleg olyan jön akinek életfilozófiája a 3-5-2 (valami Conte nevűt emlegetnek) akkor viszont nem Brémát adnám el hanem Chiesát mert ő a legkevésbé kompatibilis abba a rendszerbe.

Vlahovicot azért megnézném egy másik edző keze alatt illetve őt olyan drágán vettük, hogy valszeg csak "mínuszvalenzával" tudnánk eladni annak meg nem sok értelme van, ráadásul csatárt venni mindig költségesebb és jelenleg nem látok olyat aki mondjuk 25-30 milláért mozdítható lenne.

Igen a négyvédős rendszer sok áldozatot követelne, minden középsővédőnk ebben a rendszerben optimális és szélsőnk sincs csak az egy Cambiaso.

Conte nem kell, még akkor se kéne, ha ő lenne a tökéletes jelölt (de nem az, sőt) az izés szerepvállalása miatt...
abba már bele se megyek kik buktak meg itt edzőként másodjára...

ha nem 4 védős felállás, akkor lehetne 3-4-3 is: Danilo, Bremer, Calafiori - McKennie, K.Thuram, Locatelli, Cambiaso - Yildiz, Vlahovics, Chiesa

persze ez feltételezi Géza és Kenő hosszabbítását

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-04-22, 15:13

Krisz írta:


Amúgy Vlaho ebben a fostengerben is csak összehoz 20 gólt egy szezonban. Dolgozni kell a first touchán meg a jobb lábán de ő szerintem bőven a jobbak között van.
Én egyébként nem adnám el egyszerre Milkát és Kent, de az egyiket mindenképp. Chiesan azért kéne elgondolkodni, mert hosszabbítani most kéne vele, ugyanakkor nem biztos hogy megérné a fizikai állapota miatt, ugyanaz a szitu, mint Dybala. Ahhoz meg, hogy egy Yildiz-Soulé sorral menjünk neki a szezonnak elég nagy golyók kellenek.

Ja amúgy nálam Amrabat lenne az új Rabió, főleg úgy ha be lehetne vonni valami Artúr dealbe (az opciót úgy sem élesíti a Fior).

Én nem értem Milik miért van ennyire kiutálva, teszi a dolgát, nem panaszkodik, Vlaho cseréjének szerintem ideális, és hogy kevesebbet játszik a sérülések is elkerülik.
Amrabat jó lenne, viszonylag emberi áron, az hogy a MU-nál nem ment neki semmit se jelent, az egy játékostemető.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-04-22, 13:07

CsT írta:
Én az edző személyétől tenném függővé
Ez kérdés..?  Very Happy lol!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-04-22, 12:19

CsT írta:
Én az edző személyétől tenném függővé, hogy ki legyen a vezéráldozat. Ha olyan jön aki 4 védős rendszerben gondolkodik, akkor el kell adni Brémát még akkor is ha a legstabilabb játékosunk. A gond viszont az, hogy Danilo is a 3 védős rendszerben jó (kevésbé rossz), Gatti pedig szinte csak abban játszott eddig és ugye tipik szélsővédő csak Cambiaso van a keretben (Desijjó remélem megy az apjával), szóval Bré árából nem csak őt kellene pótolni hanem egy szélsővédőt is kell venni. Kérdés mire lesz képes Djangó a sérülése után illetve és hogy visszajön-e Huijsen. 

Ha esetleg olyan jön akinek életfilozófiája a 3-5-2 (valami Conte nevűt emlegetnek) akkor viszont nem Brémát adnám el hanem Chiesát mert ő a legkevésbé kompatibilis abba a rendszerbe.

Vlahovicot azért megnézném egy másik edző keze alatt illetve őt olyan drágán vettük, hogy valszeg csak "mínuszvalenzával" tudnánk eladni annak meg nem sok értelme van, ráadásul csatárt venni mindig költségesebb és jelenleg nem látok olyat aki mondjuk 25-30 milláért mozdítható lenne.

Amúgy Vlaho ebben a fostengerben is csak összehoz 20 gólt egy szezonban. Dolgozni kell a first touchán meg a jobb lábán de ő szerintem bőven a jobbak között van.
Én egyébként nem adnám el egyszerre Milkát és Kent, de az egyiket mindenképp. Chiesan azért kéne elgondolkodni, mert hosszabbítani most kéne vele, ugyanakkor nem biztos hogy megérné a fizikai állapota miatt, ugyanaz a szitu, mint Dybala. Ahhoz meg, hogy egy Yildiz-Soulé sorral menjünk neki a szezonnak elég nagy golyók kellenek.

Ja amúgy nálam Amrabat lenne az új Rabió, főleg úgy ha be lehetne vonni valami Artúr dealbe (az opciót úgy sem élesíti a Fior).

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-04-22, 12:12

Én az edző személyétől tenném függővé, hogy ki legyen a vezéráldozat. Ha olyan jön aki 4 védős rendszerben gondolkodik, akkor el kell adni Brémát még akkor is ha a legstabilabb játékosunk. A gond viszont az, hogy Danilo is a 3 védős rendszerben jó (kevésbé rossz), Gatti pedig szinte csak abban játszott eddig és ugye tipik szélsővédő csak Cambiaso van a keretben (Desijjó remélem megy az apjával), szóval Bré árából nem csak őt kellene pótolni hanem egy szélsővédőt is kell venni. Kérdés mire lesz képes Djangó a sérülése után illetve és hogy visszajön-e Huijsen. 

Ha esetleg olyan jön akinek életfilozófiája a 3-5-2 (valami Conte nevűt emlegetnek) akkor viszont nem Brémát adnám el hanem Chiesát mert ő a legkevésbé kompatibilis abba a rendszerbe.

Vlahovicot azért megnézném egy másik edző keze alatt illetve őt olyan drágán vettük, hogy valszeg csak "mínuszvalenzával" tudnánk eladni annak meg nem sok értelme van, ráadásul csatárt venni mindig költségesebb és jelenleg nem látok olyat aki mondjuk 25-30 milláért mozdítható lenne.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-04-22, 07:14

Nico írta:

a hírek szerint az első három kezdő lesz a Lazio ellen
Very Happy

A szezonunk és Maxi munkája egy mondatban.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-04-22, 05:29

DartagnanX írta:

Bremernek van egy 60 millió ajrós kivásárlási ára, annál többért nem lehet eladni.
Valóban 25-től érvényes. Pontosan ezért kellene valamelyik hülye angolt lerántani idén rendesen. Mielőtt kiderül, hogy 4 védőben nem olyan jó…
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-04-22, 00:57

Malloy írta:

- DS, Sándor Sándor, milik, Kean eltakarítása
a hírek szerint az első három kezdő lesz a Lazio ellen
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-04-22, 00:42

DartagnanX írta:

Bremernek van egy 60 millió ajrós kivásárlási ára, annál többért nem lehet eladni.
csak 2025-től és 60-70 között van a vevő klubtól függően. Persze, ha valaki idén letesz 90-100 milliót, akkor hajrá.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 414
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-04-22, 00:34

Nico írta:
Malloy írta:
Idei nyárra az alapelvárásaim Guintolitól:
- Maxi kibaszása
- DS, Sándor Sándor, milik, Kean eltakarítása 
- alcatraz vissza ahonnan jött 
- pogba szerződés bontás 
- Mirettit vagy vonjuk be egy bizniszbe, vagy adjuk kölcsön 
- Rabiot elengedése 
- Djalo kölcsön 

- Kezdjünk el építeni valamit/bármit. Ez a koncepció nélküli lődörgés a legrosszabb ami történhet egy klubbal. 
- jó lenne egy rendes elnököt is leakasztani, bár ez tudom nem az ő dolga
- hozzon egy olyan edzőt akinek van elképzelése, és nem tudja mi az a 3-5-2…
- Adja el normális áron (nem 60 millió) Bremert és hozza el Calafiroit, és Huijsen is legyen a csapat tagja. 

Ha ezek teljesülnek én már elégedetten ülök le ősszel meccset nézni.
Én Bremert nem adnám és Kosztics is mehetne a lapátra, de a többivel abszolút egyetértek!
Bremernek van egy 60 millió ajrós kivásárlási ára, annál többért nem lehet eladni.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-04-21, 22:21

Malloy írta:
Idei nyárra az alapelvárásaim Guintolitól:
- Maxi kibaszása
- DS, Sándor Sándor, milik, Kean eltakarítása 
- alcatraz vissza ahonnan jött 
- pogba szerződés bontás 
- Mirettit vagy vonjuk be egy bizniszbe, vagy adjuk kölcsön 
- Rabiot elengedése 
- Djalo kölcsön 

- Kezdjünk el építeni valamit/bármit. Ez a koncepció nélküli lődörgés a legrosszabb ami történhet egy klubbal. 
- jó lenne egy rendes elnököt is leakasztani, bár ez tudom nem az ő dolga
- hozzon egy olyan edzőt akinek van elképzelése, és nem tudja mi az a 3-5-2…
- Adja el normális áron (nem 60 millió) Bremert és hozza el Calafiroit, és Huijsen is legyen a csapat tagja. 

Ha ezek teljesülnek én már elégedetten ülök le ősszel meccset nézni.
Én Bremert nem adnám és Kosztics is mehetne a lapátra, de a többivel abszolút egyetértek!
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-04-21, 22:08

Idei nyárra az alapelvárásaim Guintolitól:
- Maxi kibaszása
- DS, Sándor Sándor, milik, Kean eltakarítása 
- alcatraz vissza ahonnan jött 
- pogba szerződés bontás 
- Mirettit vagy vonjuk be egy bizniszbe, vagy adjuk kölcsön 
- Rabiot elengedése 
- Djalo kölcsön 

- Kezdjünk el építeni valamit/bármit. Ez a koncepció nélküli lődörgés a legrosszabb ami történhet egy klubbal. 
- jó lenne egy rendes elnököt is leakasztani, bár ez tudom nem az ő dolga
- hozzon egy olyan edzőt akinek van elképzelése, és nem tudja mi az a 3-5-2…
- Adja el normális áron (nem 60 millió) Bremert és hozza el Calafiroit, és Huijsen is legyen a csapat tagja. 

Ha ezek teljesülnek én már elégedetten ülök le ősszel meccset nézni.

_DREAM_ likes this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-04-16, 21:04

Nico írta:

Felipe Anderson közben a Palmeiras-hoz igazol, semmi baj, már itt van helyette a Martial pletyka  Laughing
Na annak még kevesebb valóságtartalma lehet. De végül lehet egy tucat hírt arról is kreálni, hogy ha már lecsúztunk Felipe Andersonról akkor bepróbálkozunk Xnél ( X= minden lejáró szerződésű játékos 18-40 év között Európában)
Amelyik kamuhír engem jobban felvillanyozott az Maresca  I love you I love you I love you a padra.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-04-16, 17:26

tjunior írta:
Tegnap nagyon dolgoztak a firkászok. 
Megegyzetünk Mottával, Calafiorival, Zaccagnival és természetes Felipe Andersonnal is megint.
Felipe Anderson közben a Palmeiras-hoz igazol, semmi baj, már itt van helyette a Martial pletyka  Laughing
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-04-15, 17:56

Ferguson térde szétment, azt hiszem meg is van az első igazolasunk  Laughing

Btw jobbulást! (Az azért nem baj hogy az EB-n nem lesz ott)
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-04-10, 07:34

tjunior írta:
Tegnap nagyon dolgoztak a firkászok. 
Megegyzetünk Mottával, Calafiorival, Zaccagnival és természetes Felipe Andersonnal is megint.

Minden héten 3 szerződést írnak alá velünk. Ebből tuti pont levonás lesz

_DREAM_ and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-04-10, 06:47

Tegnap nagyon dolgoztak a firkászok. 
Megegyzetünk Mottával, Calafiorival, Zaccagnival és természetes Felipe Andersonnal is megint.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-04-06, 09:27

Petike007 írta:


Mrg kellene neki venni az uj fm-et. Lehet csak azt ismerte
Meg letölteni hozzá a cheat engine-t Very Happy
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-04-06, 07:11

CsT írta:

Ezekből a nevekből is az látszik, hogy Maxi leragadt 2017-ben.

Mrg kellene neki venni az uj fm-et. Lehet csak azt ismerte

CsT and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-04-04, 21:33

Nico írta:

Ugye? Én már ezt írtam félig viccesen, de néha tényleg olyan mintha tudatosan a leghülyébb megoldás fele menne
Ezekből a nevekből is az látszik, hogy Maxi leragadt 2017-ben.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-04-04, 17:22

sneco7 írta:


Néha olyan érzésem van,mintha egy belső ügynök lenne és szándékosan akarja középszerűségbe süllyeszteni a csapatot...vagy ez a bosszú az első kirúgása miatt?
Ugye? Én már ezt írtam félig viccesen, de néha tényleg olyan mintha tudatosan a leghülyébb megoldás fele menne
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 652
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-04-04, 17:09

Nico írta:
Romeo Agresti 
○● "In January Pereyra and Bonaventura were the players that Allegri would have liked to have"

No comment

Néha olyan érzésem van,mintha egy belső ügynök lenne és szándékosan akarja középszerűségbe süllyeszteni a csapatot...vagy ez a bosszú az első kirúgása miatt?

Petike007 and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-04-04, 14:04

Romeo Agresti 
○● "In January Pereyra and Bonaventura were the players that Allegri would have liked to have"

No comment
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-04-02, 14:37

Mannat lepasszoljuk a kukásoknak Giuntoli lieblingje meg jön hozzánk?
Nekem ez kicsit csubakka, egyedül akkor látom értelmét, ha Manna nem érné be ezzel a vice Giuntoli pozícióval.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-03-30, 20:20

Még belegondolni is rossz, hogy hogyan nézne ki ez a védelem Bremer nélkül...
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-03-29, 11:20

Elvileg 2025 júliustól érvényes a kivásárlási ár. És a 40 millió feletti rész 10%-a a Torinót illeti meg. 
Ez így nagy biznisz volt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
1 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: