Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+16
vektra
_Tyler
sneco7
Malloy
_DREAM_
DartagnanX
tjunior
bombahoppa
zetterberg40
Bane.Davids.89
Tankcsapda
CsT
LeRoi10
Petike007
Krisz
Nico
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2023-01-15, 17:43

A Cselszi eddig az idei két mercaton elköltött félMILLIÁRD eurot, az eladási oldalon természetesen alig van valami. Ilyenkor azért vakarom a fejem, hogy mégis miért szívják a mi vérünket (leginkább) ilyen FFP alapon.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3570
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2023-01-12, 21:12

Petike007 írta:
Milkát megvesszük 7M EUR az ára. A teljesítményét nézve az ev igazolása. 12x annyiba kerülő Vlahovic meg akkor asztalt hogy az ügynöke folyamat hisztizik hogy hova akar menni. Igazság szerint Milka es Ken is ha jatszik nem tűnik fel hogy Vlaho nem. És ez elég gond. Lehet mondani hogy Allegri meg az Allegri ball miatt de nem miatta pattan el a bosnyákunktol 3 méterre a pettyes.
Sad but true

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2023-01-12, 17:36

Milkát megvesszük 7M EUR az ára. A teljesítményét nézve az ev igazolása. 12x annyiba kerülő Vlahovic meg akkor asztalt hogy az ügynöke folyamat hisztizik hogy hova akar menni. Igazság szerint Milka es Ken is ha jatszik nem tűnik fel hogy Vlaho nem. És ez elég gond. Lehet mondani hogy Allegri meg az Allegri ball miatt de nem miatta pattan el a bosnyákunktol 3 méterre a pettyes.

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2023-01-09, 21:27

A Chelsea meg kölcsönveszi Joao Félixet.
Egy héttel ezelőtt behúzták a korábban velünk is szóbahozott Badiashilet 38 millióért.
Ezen felül cigánykodnak Enzo Fernandez körül is, akiért a 120 miliós kivásárlási záradékot kéri a Benfica.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2023-01-09, 19:36

Malinovskyt eladta az Atalanta a Marseillenek, a legjobbkor, hogy ne verjen nekünk 2 hét múlva büdös nagy gólokat.

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2023-01-05, 11:57

Nicolussi-Caviglia a Serie B után (Parma - Südtirol) felkerült az A-ba, a Salernitana vette kölcsön. 

Anno a néhány percben amit kapott tőlünk ügyes volt aztán sajna szétszakította a térdét. Már 22 éves meg olyan mindentől félő feje van, mint Ruganinak, de azért remélem hogy sínre kerül.

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2023-01-03, 19:43

Senkó Zsombi hazaigazolt a DVTK-ba. úgy látszik ebben ennyi volt sajnos.
Vissza az elejére Go down
Bane.Davids.89

Bane.Davids.89


Posts : 57
Join date : 2022. Dec. 10.
Age : 34

Bevásárlóközpont - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2022-12-31, 21:17

Tankcsapda írta:


Ha ezt a Realnál ugyanígy látták, akkor már fel is jegyezték a nevét, mint lehetséges Carvajal-utód. Mondjuk hiányposztra érkezne, de na, lássuk be, ha van kraft a srácban, akkor ezt előbb fogják észrevenni Spanyolországban.

Akiket én jobbhátvéd posztra kinéztem: Soppy, Montiel, Dodo, Bah. Nincsenek nagy nevek köztük, de jelenleg nem vagyunk azon a szinten, hogy a legmagasabb polcról válogassunk. Montielt kifejezetten preferálnám, van némi tapasztalata is, és a VB-n is érződött, hogy nem majrés, fejben ott van, abszolút erősítés lenne, ha már a honfitársát az Atletico elcsaklizta. Ráadásul kétlem, hogy a legnagyobb klubok közül versengnének érte. Soppy és Dodo a Serie A miatt sanszosabb lehet adott esetben, Bah pedig elég jól játszott eddig a Benficaban, viszont 25 éves, így talán csillagászati összeget nem kérnének érte.
A kedvencem Mazraoui lenne, őt a tavaszi idényben lenne érdemes figyelni, vajon a Bayernbe beverekszi-e magát. Ha nem, akkor sem a legjobbak az esélyek, ha Benatiatól kérne tanácsot...de tökéletes lenne a jobb oldalra.
Sajnos egyet kell értsek azzal, amit Fresnadaról és a realos/spanyolos vonalról írtál.
Montiel rám is nagyon jó benyomást tett a vb-n, mellé és Mazraoui mellé én még Pedro Porro nevét említeném és ha lehetne ebből a hármasból választanék.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2022-12-31, 21:02

Bane.Davids.89 írta:
Fresneda nagyot játszik a Real Madrid ellen. Higgadtan és határozottan játszik, pedig Viniciussal találja szembe magát általában. Nem igazán látszik, hogy csak a 7. La Liga meccse. Rohadtul le kéne csapni rá.

Ha ezt a Realnál ugyanígy látták, akkor már fel is jegyezték a nevét, mint lehetséges Carvajal-utód. Mondjuk hiányposztra érkezne, de na, lássuk be, ha van kraft a srácban, akkor ezt előbb fogják észrevenni Spanyolországban.

Akiket én jobbhátvéd posztra kinéztem: Soppy, Montiel, Dodo, Bah. Nincsenek nagy nevek köztük, de jelenleg nem vagyunk azon a szinten, hogy a legmagasabb polcról válogassunk. Montielt kifejezetten preferálnám, van némi tapasztalata is, és a VB-n is érződött, hogy nem majrés, fejben ott van, abszolút erősítés lenne, ha már a honfitársát az Atletico elcsaklizta. Ráadásul kétlem, hogy a legnagyobb klubok közül versengnének érte. Soppy és Dodo a Serie A miatt sanszosabb lehet adott esetben, Bah pedig elég jól játszott eddig a Benficaban, viszont 25 éves, így talán csillagászati összeget nem kérnének érte.
A kedvencem Mazraoui lenne, őt a tavaszi idényben lenne érdemes figyelni, vajon a Bayernbe beverekszi-e magát. Ha nem, akkor sem a legjobbak az esélyek, ha Benatiatól kérne tanácsot...de tökéletes lenne a jobb oldalra.

Bane.Davids.89 likes this post

Vissza az elejére Go down
Bane.Davids.89

Bane.Davids.89


Posts : 57
Join date : 2022. Dec. 10.
Age : 34

Bevásárlóközpont - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2022-12-30, 23:16

Fresneda nagyot játszik a Real Madrid ellen. Higgadtan és határozottan játszik, pedig Viniciussal találja szembe magát általában. Nem igazán látszik, hogy csak a 7. La Liga meccse. Rohadtul le kéne csapni rá.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2022-12-27, 10:08

Petike007 írta:
Valamiért azt gondoltam Tielmans játszott anno a Samp-ban. Ha agyon vernek is azt mondom igen erre megnézem és nem játszott soha olasz földön. 

Egy picit azt érzem hogy nincs pénz így végre el kell kezdeni kreatívnak lenni. Cerberus valószínűleg távozik egyre több hir van, hogy elhozzuk az afrikai sportizgit. Ami hatalmas lépés lenne. Beppe visszatérése is téma ami szerintem inkább vágy mint valóság. 

Először is világklasszis vezetőség kellene mert addig igazolhatunk össze vissza akkor sem történik semmi. Vlaho ügynöke is elég furán nyilatkozott. Semmi jel nem utal arra sokáig itt akar lenni. 

Megmondom őszintén nem is hiányozna ha elmenne. Milka és Kean (Wtf) mellett sem tudott kitűnni ami azért elég gyalázat. A labda is Allegri miatt pattantt el tőle 8 méterre mindig. 

Ha nyáron eltakarítják a hulladék jelentős részét eladják Vlahot Mekit az a pénz egy normális sport vezetés alatt egy korszakos csapat kezdete lehet. A középpálya fura de elég pofásnak néz ki. Lehet a NextGen projekt tenyleg eletjrleket fog mutatni a jövőben. 

Rohadtul nem érdekel ha nem nyerünk semmit 2 évig de elkezdünk egy komoly jövő lerakasan dolgozni. Ha a koncepció megvan nekem bőven elég. De a Cr-rel beköszöntő wearesorich Juve elég nagy öngól volt.
Szerintem Praet-el kevered, ő játszott a Sampban és most a Leicester-ben, ráadásul ő is holland Smile

Petike007 likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2022-12-27, 10:04

Én már leszarom kit igazolunk csak legyen benne koncepció. Tielemansban sem azt látom, hogy pont ilyen profilú játékost keresünk, hanem, hogy "ingyen" van. Persze így kell majd neki min 6 millás fizu meg egy jókora táska aláírás pénz (remélhetőleg erről nem posztolunk majd képet az instán Very Happy).

Ezt a regista dolgot én már elengedtem, itt volt Rovella és Fagyi és jött még Parádés is mégis 95%-ban Loca a kezdő a védelem előtt akinek nem az a posztja és mindezt a kedves edzőnk mondta el. Smile

Engem eléggé mélyütésként ért ez az egész szitu, a vezetőség lemondása amiben nem az a bántó, hogy hamisítottuk a könyvelést, hanem, hogy ennyire amatőr módon, de ez az amatőrizmus ütközik ki most a Pogba sztoriban is, meg úgy minden fronton. Di Maria pl meghalt a pályán argentin mezben nálunk meg ha hozzáérnek már cserét kér és heteket pihizik vagy, hogy szinte minden játékosunkról elmondták a válogatottnál, hogy mennyire szar fizikai állapotban vannak mégsem történt semmi az erőnléti stábbal. Aztán itt van Desijjó aki előszeretettel mutogatja a Waccap üzeneteit a hatóságnak....stb.

Egyelőre amíg vezetőség sincs és nem kaptuk meg a büntiket szerintem fölösleges igazolásokról vagy csapatépítésről beszélni. Vlahovic szerintem dobbantatni fog ugyanúgy mint Ligt, lehet már most télen de legkésőbb nyáron tuti.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2022-12-27, 09:41

Valamiért azt gondoltam Tielmans játszott anno a Samp-ban. Ha agyon vernek is azt mondom igen erre megnézem és nem játszott soha olasz földön. 

Egy picit azt érzem hogy nincs pénz így végre el kell kezdeni kreatívnak lenni. Cerberus valószínűleg távozik egyre több hir van, hogy elhozzuk az afrikai sportizgit. Ami hatalmas lépés lenne. Beppe visszatérése is téma ami szerintem inkább vágy mint valóság. 

Először is világklasszis vezetőség kellene mert addig igazolhatunk össze vissza akkor sem történik semmi. Vlaho ügynöke is elég furán nyilatkozott. Semmi jel nem utal arra sokáig itt akar lenni. 

Megmondom őszintén nem is hiányozna ha elmenne. Milka és Kean (Wtf) mellett sem tudott kitűnni ami azért elég gyalázat. A labda is Allegri miatt pattantt el tőle 8 méterre mindig. 

Ha nyáron eltakarítják a hulladék jelentős részét eladják Vlahot Mekit az a pénz egy normális sport vezetés alatt egy korszakos csapat kezdete lehet. A középpálya fura de elég pofásnak néz ki. Lehet a NextGen projekt tenyleg eletjrleket fog mutatni a jövőben. 

Rohadtul nem érdekel ha nem nyerünk semmit 2 évig de elkezdünk egy komoly jövő lerakasan dolgozni. Ha a koncepció megvan nekem bőven elég. De a Cr-rel beköszöntő wearesorich Juve elég nagy öngól volt.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2022-12-26, 23:56

Krisz írta:


Megmondom őszintén, én nem számolok jövőre Pogbával, Zakariással, Artúrral és Rabióval. Rabiónak nem fogunk 10 millát fizetni ezért elmegy. Pogba kb Bale szintjén van (fizikálisan tropa, motiváció zéró) és mellé még retardált is, lehet hogy fizetni fogjuk mert ilyen barmok vagyunk de annyit játszik majd, mint Ramsey (Umtiti karrier). Zakariást megint el fogjuk passzolni valahova, azért rá lesz valamilyen kereslet. Artúr meg lehet nem kell majd senkinek, de ha marad is akkor is a lelátón fog ülni. Tielemans Rabió helyére jönne, aki amúgy ha nem lenne már kiestünk volna a B-be. Kenőnek van piaca, ha télen nem is, de nyáron tutira eladjuk, a helyére majd visszajön Rovella.
Én erre számítok: Loca, Rovella, Fagyi, Miretti, valaki Rabió helyére aki remélem Tielemans, Pogba a J Medicalben Ramsey ágyán.
Egyébként én se igazolnék senkit, ha Pogbara lehetne húzóemberként számítani hasonló folytonosság mellett, mint Rabiotnál, de ebben egyszerűen nem tudok már hinni.

Pogba szerintem is felejtős, ingyen igazolás ellenére hatalmas bakot lőtt vele a vezetőség. A vezetőség helyében kikötném Allegrinek, hogy Pogbat a visszatérésekor is tegye fel a lelátóra, mert az nagyon nincs rendjén, hogy valaki ilyen sérülékenység mellett bulizik, síel, csak focizni nem tud.

Tielemanst szerintem felejtsük el. Az Arsenal kifejezetten szeretné megszerezni, ami miatt eleve sok esély nincs rá. De ha továbbmegyünk, és megnézzük a PL-élcsapatok kereteit, a Tottenham az egyetlen, ahol talán nem kell a jövőre gondolva nyáron igazolni valakit. A Chelseanél kieshet Kanté és Jorginho, a Cityben De Bruyne és Gündogan pótlását kell rövid időn belül megtalálni, Manchester vörös felén a középpálya eleve további erősítésre szorul, és a Liverpoolnál is ki fog esni záros határidőn belül Milner, Henderson és Thiago. És én a Bayernt sem felejteném el, a középpályájukon Kimmich kivételével nincs nélkülözhetetlen játékos.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2022-12-26, 22:03

Nico írta:

szerintem tök felesleges bárkit is a középpályára keresni, jövőre itt lesz Loca, Pogba (ha ő jövőre se lesz, akkor nyilván más a helyzet, de 20-30 meccsre jónak kell lennie), Miretti, Fagioli, Rovella. Ez 5 játékos 3 posztra és akkor még nem tudjuk mi lesz Arthur vagy Zak sorsa, nagyon esélyes hogy Felipét nem tartja meg a L'pool, Zak talán esélyesebb, hogy elkerül innen. De ha még el is takarodna mindkettő, akkor se egy ilyen szintű (és persze fizetésű) játékost hoznék 6. középpályásnak, sokkal inkább egy Giaccherini, Almiron, Padoin jellegű olcsójánost, aki ha pályára kerül, akkor mindent belead, de nem büdös a padozás sem.

Megmondom őszintén, én nem számolok jövőre Pogbával, Zakariással, Artúrral és Rabióval. Rabiónak nem fogunk 10 millát fizetni ezért elmegy. Pogba kb Bale szintjén van (fizikálisan tropa, motiváció zéró) és mellé még retardált is, lehet hogy fizetni fogjuk mert ilyen barmok vagyunk de annyit játszik majd, mint Ramsey (Umtiti karrier). Zakariást megint el fogjuk passzolni valahova, azért rá lesz valamilyen kereslet. Artúr meg lehet nem kell majd senkinek, de ha marad is akkor is a lelátón fog ülni. Tielemans Rabió helyére jönne, aki amúgy ha nem lenne már kiestünk volna a B-be. Kenőnek van piaca, ha télen nem is, de nyáron tutira eladjuk, a helyére majd visszajön Rovella.
Én erre számítok: Loca, Rovella, Fagyi, Miretti, valaki Rabió helyére aki remélem Tielemans, Pogba a J Medicalben Ramsey ágyán.
Egyébként én se igazolnék senkit, ha Pogbara lehetne húzóemberként számítani hasonló folytonosság mellett, mint Rabiotnál, de ebben egyszerűen nem tudok már hinni.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2022-12-26, 18:38

Krisz írta:


A calcio tapasztalatnál azt hittem Ranierire gondolsz, de aztán rájöttem, hogy elkerülték egymást, így viszont nem értem. 
De amúgy annyira jó lenne minden szempontból (papíron) hogy nem is értem miért nincs még lezsírozva. A másik dolog meg hogy registaként nyomta az Anderlechtben, a Leicesterben ugyan nem, de akármikor "kényszerből" kellett ott játszania kitűnő volt. Szóval jönne egy ilyen hajtós box to box Rabiot helyére, aki simán kiemelkedő registában is és 2 millát keres jelenleg... ha megduplázzuk még akkor is jól jár mindenki.
szerintem tök felesleges bárkit is a középpályára keresni, jövőre itt lesz Loca, Pogba (ha ő jövőre se lesz, akkor nyilván más a helyzet, de 20-30 meccsre jónak kell lennie), Miretti, Fagioli, Rovella. Ez 5 játékos 3 posztra és akkor még nem tudjuk mi lesz Arthur vagy Zak sorsa, nagyon esélyes hogy Felipét nem tartja meg a L'pool, Zak talán esélyesebb, hogy elkerül innen. De ha még el is takarodna mindkettő, akkor se egy ilyen szintű (és persze fizetésű) játékost hoznék 6. középpályásnak, sokkal inkább egy Giaccherini, Almiron, Padoin jellegű olcsójánost, aki ha pályára kerül, akkor mindent belead, de nem büdös a padozás sem.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2022-12-26, 13:12

Petike007 írta:

Alulértékelt játékos Calcio tapasztalattal, hiány posztra ingyen. Túl logikus lenne

A calcio tapasztalatnál azt hittem Ranierire gondolsz, de aztán rájöttem, hogy elkerülték egymást, így viszont nem értem. 
De amúgy annyira jó lenne minden szempontból (papíron) hogy nem is értem miért nincs még lezsírozva. A másik dolog meg hogy registaként nyomta az Anderlechtben, a Leicesterben ugyan nem, de akármikor "kényszerből" kellett ott játszania kitűnő volt. Szóval jönne egy ilyen hajtós box to box Rabiot helyére, aki simán kiemelkedő registában is és 2 millát keres jelenleg... ha megduplázzuk még akkor is jól jár mindenki.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2022-12-25, 11:26

Krisz írta:
SMS helyett Tielemans Rabiot helyére?
Alulértékelt játékos Calcio tapasztalattal, hiány posztra ingyen. Túl logikus lenne
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2022-12-25, 08:59

SMS helyett Tielemans Rabiot helyére?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2022-12-22, 13:23

Iling után Barbival is hosszabbítottunk 2026ig. Viszont ha jól láttam egyelőre még a Next Genben fogja tolni alapvetően.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2022-12-19, 20:14

CsT írta:
Úgy tűnik Pogesz nem csak a vébé döntőt ment megnézni, hanem még partizik egy keveset Dibcsiékkel. Kicsit bicskanyitogató már ez...

Arra nem érzékeny a lába.

Hihetetlen, hogy mennyire idióta volt a vezetőség, hogy nem tett bele valami záradékot a szerződésbe. Vagy jelentősen csökkentett fizetést kapjon minimum x meccs hiányában, vagy kötelezni a nagyműtétre, vagy szerződésbontás lehetősége ilyen esetekre. Én Allegri helyében akkor sem játszatnám, ha visszatérne. És négy évre kap évi 10 milliót...illetve 8+2, ha jól emlékszem, szóval akkor most kap nyolcat, utána meg talán tízet.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2022-12-19, 20:08

Úgy tűnik Pogesz nem csak a vébé döntőt ment megnézni, hanem még partizik egy keveset Dibcsiékkel. Kicsit bicskanyitogató már ez...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2022-12-17, 18:50

Arthur Melo will stay at Liverpool at 100% in January as announced by his agent Federico Pastorello to Tmw: “If Allegri also stays at Juve next season, we’ll have to find a solution. If LFC wanted to renew the loan or make a bid, they would find fertile ground”.

Ezért tartottunk ki Allegri miatt. Mondjuk szerintem is inkább Allegri maradjon, mint Artúr.  Razz

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2022-12-03, 12:43

azért nem állt meg az élet. Agresti szerint megvan a megállapodás Iling Jr-ral. Hamarosan hivatalos bejelentés a hosszabbításról.

Persze ez azt is mutathatja, hogy megígértük neki a felnőtt kerettagságot mivel nem lesz pénz/lehetőség másra Very Happy
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2022-12-01, 06:42

🔘 Rudy Galetti : According to sources close to the ⚪⚫, Juventus would have started contacts with Beppe Marotta to convince him to return to Turin. He has a contract until 2025 with Ellenség 🧐

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2022-11-29, 00:47

Nico írta:


Biztos hogy valamilyen szinten megbenitja a tovabbtervezest,  hogy nem tudják mi lesz. Persze lehet, hogy már meg vannak a jelölt, aki atveszi Andrea szerepét és januárban csak lepapirozzak.

The directors also requested the Company's internal structures, with specific regard to the activity of the Sport Area, to complete their analyses and proceed to implement as quickly as possible the process already initiated to further implement and improve the internal procedures and the control measures to contribute to the process of strengthening the accounting policies related to the recognition and the measurement of the Company's assets and transactions.


Végigolvastam a doksit, nekem ez röviden tömören:
Túl kreatívak voltunk a könyvelésnél, ránk borította a bilit a NAV, a komplett board lemondott, Arrivabene a board seatjét elvesztette, de marad CEO, Scanavini lesz a General manager, Tacchiat beraktuk a 'Control & Risk Committeebe' Marilungo helyére, a Sport Area folytatja az eddigi tervet, a fináncokkal meg maximálisan együttműködünk.

Egyébként Scanavini az Exor média vállalatánál volt General manager. Ez nekem egy Elkann féle tisztogatás. Amennyiben nem lesz sportszakmai következménye, még jót is tehet. Ígéretes alapokat tettünk le a fiatalok & made in italy projekttel, egy vérprofi vezetés ezt magasra húzhatja fel. Scanavini nekem nagyon pronak tűnik a CV alapján (40 éves korara C-suite).

Malloy and Juve1974 like this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2022-11-29, 00:29

Krisz írta:


Én inkább átfutottam a kommunikén, mint hogy alaposan végigolvassam, de az jött le, hogy most itt a boardról volt szó, azt cserélték le kompletten, ide értve Arrivabenet is, akit felkértek, hogy maradjon CEO. Az új arc, Scanavinot nevezték ki General Managernek, mindenki más (Cherubini és társai) maradnak, nem érinti őket a téma. Gondolom a januári büdzséhez nem kell további board approval szóval nem látom, hogy miért ne igazolhatnánk.

Biztos hogy valamilyen szinten megbenitja a tovabbtervezest, hogy nem tudják mi lesz. Persze lehet, hogy már meg vannak a jelölt, aki atveszi Andrea szerepét és januárban csak lepapirozzak.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2022-11-29, 00:21

Nico írta:
Január 18-ig nem lesz elnökünk, vezetőségünk, szóval kb ezt a mercato-t ki is hagyjuk, ami lehet nem is baj.

Én inkább átfutottam a kommunikén, mint hogy alaposan végigolvassam, de az jött le, hogy most itt a boardról volt szó, azt cserélték le kompletten, ide értve Arrivabenet is, akit felkértek, hogy maradjon CEO. Az új arc, Scanavinot nevezték ki General Managernek, mindenki más (Cherubini és társai) maradnak, nem érinti őket a téma. Gondolom a januári büdzséhez nem kell további board approval szóval nem látom, hogy miért ne igazolhatnánk.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime2022-11-28, 23:23

Január 18-ig nem lesz elnökünk, vezetőségünk, szóval kb ezt a mercato-t ki is hagyjuk, ami lehet nem is baj.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 34 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
34 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: