Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+16
vektra
_Tyler
sneco7
Malloy
_DREAM_
DartagnanX
tjunior
bombahoppa
zetterberg40
Bane.Davids.89
Tankcsapda
CsT
LeRoi10
Petike007
Krisz
Nico
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 26 ... 35  Next
SzerzőÜzenet
Nico
Segédedző
Segédedző



Posts : 1370
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2023-07-28, 18:04

Krisz írta:
Ihattarennel szerződést bontottunk.
kár érte, kiváló ügynök volt Laughing
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2023-07-28, 18:01

Ihattarennel szerződést bontottunk.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2131
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2023-07-28, 11:49

tjunior írta:

ballábas, szóval öröm és boldogság. Gondolom megy a Next Genbe vagy kölcsönbe.

Nekem határozottan jobban bejönnek ezek a transzferek mintha 33 éves kiégett sérülékeny szarok jönnének 8-10 Miller fizuval.

sneco7, bombahoppa and Nico like this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3305
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2023-07-28, 08:43

zetterberg40 írta:
Érkezik egy 20 éves uruguayi belső védő a Valencia B-ből.
Az U20-as vb legjobb védőjének választották.
ballábas, szóval öröm és boldogság. Gondolom megy a Next Genbe vagy kölcsönbe.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2023-07-27, 21:44

Érkezik egy 20 éves uruguayi belső védő a Valencia B-ből.
Az U20-as vb legjobb védőjének választották.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2023-07-27, 08:54

Verratti => Al Hilal.  Laughing

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1370
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2023-07-25, 19:07

Miretti szerintem menjen, 2 feltétellel: értelmes edző mellé, kizárólag kölcsönbe. Az, hogy hosszabbítottunk vele szerintem pont a kölcsön miatt volt. Még egy-két év Maxnál és lesz belőle egy Rugani...

Rovella, Locatelli, Rabiot, Fagioli + Pogba 6. középpályásnak nagyon nagy spíler nem kell: vagy aki rajtunk marad vagy egy fiatal megteszi, ha meg Pogbát eladjuk vagy úgy gondoljuk, hogy alkalmatlan játékra, akkor kell valaki értelmesebb...

Jobbra ott van Weah, Cambiaso, ha nagyon kell Danilo is. Nem jön senki és ez jól is van így.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2023-07-25, 15:29

tjunior írta:
Papiron megvagyunk középen, sőt. 10 játékosunk van
Csak abból Zakaria nem lesz it szeptemberben. Esélyes, hogy Kenő sem. Pogba még mindig nem jött rá, hogy a teste alkalmatlan már a világszínvonalú versenysportra. Caviglia nem szint, és hogy legyönk őszinték Barrenechea sem adta semmi jelnté annak, hogy egy kis pénzen kívül bármi hasznára lenne a csapatnak. Miretti lehet jobban járna egy év kölcsönadással. És akkor ott vagyunk hogy 4 középpályásunk van, Pogesszal 5.
Megjegyzem középhátvédet mindenképpen igazolni kellene, mert a Brema, Dani-Gatti trió mögött összesen csak egy Rugani van ( ja meg Sanyi....) Persze ott van még De Winter és főleg Huijsen de ez akkor is rettenető karcsú. A belga gyerek konkrétan az Emoliban kiegészítő ember volt ergo rá sehogy nem lehet alapozni.

4 védős rendszerben amúgy középen elég Bré, Gatti, Daniló, Rugani + valamelyik fiatal, ha pedig azt vesszük, hogy tavaly is 43valamire készült Allegri, akkor nem hiszem, hogy gondban lennénk. Giuntoli pedig számításba vette Szandit és De Wintert is. Nekem inkább a jobbhátvéd a karcsú, echte jobbhátvédünk pl csak Desijjó van aki gondolom tavasz előtt papíron se lesz használható.
Azt se hiszem, hogy a Pogba kérdéssel nem foglalkozunk menedzsment szinten. Teljesen egyértelmű, hogy #1 meg kell bizonyosodni arról, hogy képes lesz játszani vagy sem #2 amennyiben igen, kell egy vészforgatókönyv arra ha lerobban, ha nem akkor meg kell egy megoldás a helyére. Kessie nem alkalmas a támadóharmadban az alkotásra, max érkezni meg átlőni, ilyenre meg aligha fogunk pénzt költeni. Most akkor igazolunk valami ismeretlent olcsón vagy megfelelő utasításokkal lehet valamelyik fiatal is opció (Fagyi/Miretti/Yildiz). Ha spórolni akarunk akkor ez a legjobb megoldás.
Mirettinek akkor lenne egyedül jó a kölcsön, ha idén se a posztján akarja játszatni Allegri stílusidegen feladatokkal.
Feltételezem, hogy leülnek majd Giuntolival ezeket átbeszélni és idén végre lesz valami koncepciónk is  ő amúgy is olyan vezetőnek tűnik, aki szeret közel lenni a csapathoz.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3305
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2023-07-25, 14:16

Papiron megvagyunk középen, sőt. 10 játékosunk van
Csak abból Zakaria nem lesz it szeptemberben. Esélyes, hogy Kenő sem. Pogba még mindig nem jött rá, hogy a teste alkalmatlan már a világszínvonalú versenysportra. Caviglia nem szint, és hogy legyönk őszinték Barrenechea sem adta semmi jelnté annak, hogy egy kis pénzen kívül bármi hasznára lenne a csapatnak. Miretti lehet jobban járna egy év kölcsönadással. És akkor ott vagyunk hogy 4 középpályásunk van, Pogesszal 5.
Megjegyzem középhátvédet mindenképpen igazolni kellene, mert a Brema, Dani-Gatti trió mögött összesen csak egy Rugani van ( ja meg Sanyi....) Persze ott van még De Winter és főleg Huijsen de ez akkor is rettenető karcsú. A belga gyerek konkrétan az Emoliban kiegészítő ember volt ergo rá sehogy nem lehet alapozni.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2023-07-25, 12:57

zetterberg40 írta:


Szerintem lesz még érkező. Majd hoznak valaki olyat, aki a padon is elfér és megvan játékpercek nélkül is.
Szerk: Vagy tényleg kölcsönvesszük Kessiet.

Ez a tavalyi Paredes <> Rovella manőver után érthető feltételezés, viszont egyrészt nem kéne ugyanabba a hibába esni, másrészt meg ki lett jelentve, hogy a keret kompetitív, nem lesz új érkező csak távozók, a fiatalokra fogunk koncentrálni, egyensúly kell a fiatalok és a tapasztaltak között, spórolni kell hogy egyenesbe rakjuk a könyveket. Ezek alapján nagyon visszás lenne, ha Giuntoli mégis igazolna valakit.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2023-07-25, 12:43

Krisz írta:


Mi lenne az ideális úgy, hogy nem igazolunk senkit?
6 kpnál nem kéne több, Miretti helyére akkor lehetne jelen állás szerint Kenő, Nicolussi, Barranachea, vagy Zakariás, de őt ugyanúgy kirekesztettük, mint Bonuccit. Esetleg Yildizt lehetne trequartistának sorolni. Szóval Miretti helyett lenne Kenő úgy, hogy már tavaly szabadultunk volna tőle?

Szerintem lesz még érkező. Majd hoznak valaki olyat, aki a padon is elfér és megvan játékpercek nélkül is.
Szerk: Vagy tényleg kölcsönvesszük Kessiet.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2023-07-25, 12:11

zetterberg40 írta:


Függetlenül a Kessie pletykáktól, én még mindig azt gondolom, hogy Miretti le lesz passzolva valahova kölcsönben.
Rovella maradására sem tenném fel a házat.
Egyedül Fagioli helyét érzem biztosnak a fiatalok közül (de persze ha ő is hibázik megint egyet, azonnal jegelve lesz).

Mi lenne az ideális úgy, hogy nem igazolunk senkit?
6 kpnál nem kéne több, Miretti helyére akkor lehetne jelen állás szerint Kenő, Nicolussi, Barranachea, vagy Zakariás, de őt ugyanúgy kirekesztettük, mint Bonuccit. Esetleg Yildizt lehetne trequartistának sorolni. Szóval Miretti helyett lenne Kenő úgy, hogy már tavaly szabadultunk volna tőle?
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2023-07-25, 10:38

Krisz írta:


Giuntoli kerekperec kijelentette, hogy Weah, Milik és Rabiot lezsírozásával az érkezési oldalunk lezárult, innentől csak eladni fogunk. Le is passzolta Ranocchiat és Artúrt 1 hét alatt, Bonuccit meg Zakariást gyakorlatilag kirekesztette (az én spekulációm pedig az, hogy Kenő is csatlakozott volna hozzá, ha nem amcsi). Ezek után miért jönne Kessie? Totál koholmány az egész, amivel a firkászok szórakoztatják egymást. Lukaku ugyanez, "csak minket akar, és ránk vár", SMS ugyanilyen logikátlan transfer lett volna és ugyanezeket írták "tőle", már varrták a Juve mezt neki és elment Saudiba. Szerintem szóba se került egyik se még egy fél perces telefonos érdeklődés erejéig sem. Pogba garantáltan marad, akkor meg majd biztosan ki fogjuk cserélni az egyik tehetséges és olcsó kölykünket Kessiére, aki ráadásul olyan profilú, amiből van vagy 5 a keretben.

Egyébként nekem Vlahovic se tűnik olyannak, hogy elmenne. Az nyilvánvaló, hogy nem áruljuk, raklap pénzt meg olyan spílerekre szoktak betolni az elitklubok, aki előző szezonban kiemelkedő volt. Szóval valószínűtlen, hogy ilyen be fog futni a következő hónapban.

Függetlenül a Kessie pletykáktól, én még mindig azt gondolom, hogy Miretti le lesz passzolva valahova kölcsönben.
Rovella maradására sem tenném fel a házat.
Egyedül Fagioli helyét érzem biztosnak a fiatalok közül (de persze ha ő is hibázik megint egyet, azonnal jegelve lesz).
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2023-07-24, 15:54

Nico írta:
Mbappe 🤣🤣🤣
Végülis tavaly olcsóbb volt mint Pogba percre bontva 😂

Remélem elmegy egy évre az arabokhoz.  Laughing

Persze a valóságban úgyis már lezsírozták, hogy a Realba megy.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1370
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2023-07-24, 14:56

Mbappe 🤣🤣🤣
Végülis tavaly olcsóbb volt mint Pogba percre bontva 😂

Petike007, bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2023-07-24, 11:47

CsT írta:
Mellesleg Allegri nyilatkozatából kiderül, hogy Vlaho ágyéksérülése sincs még rendben...Pogba meg min 1 hónap, de a mester szerint júliusban rendben van, hogy vannak ilyen problémák. Very Happy Very Happy

Szerinte elég bő a keret, sőt ha nem lesz konf liga akkor még szűkíteni is kell.

Egy Kessie,Loca,Rabbi kp-ben lófasz támadópotenciál sincs, egyik se tud szervezni, előrefelé passzolni ez max úgy lenne jó ha lenne két kurvajó szélsőnk, de az sincs. Kessiével max annyit nyernénk, hogy lenne valaki aki a tizenhatoson kívülről is el tudja rúgni a labdát a kapuig.

Off:

Belenéztem a milan meccsébe, elég pöpecül tolták, a Tonaliból kapott pénzből vettek immár 5 játékost akik mind használhatónak tűnnek.

Giuntoli kerekperec kijelentette, hogy Weah, Milik és Rabiot lezsírozásával az érkezési oldalunk lezárult, innentől csak eladni fogunk. Le is passzolta Ranocchiat és Artúrt 1 hét alatt, Bonuccit meg Zakariást gyakorlatilag kirekesztette (az én spekulációm pedig az, hogy Kenő is csatlakozott volna hozzá, ha nem amcsi). Ezek után miért jönne Kessie? Totál koholmány az egész, amivel a firkászok szórakoztatják egymást. Lukaku ugyanez, "csak minket akar, és ránk vár", SMS ugyanilyen logikátlan transfer lett volna és ugyanezeket írták "tőle", már varrták a Juve mezt neki és elment Saudiba. Szerintem szóba se került egyik se még egy fél perces telefonos érdeklődés erejéig sem. Pogba garantáltan marad, akkor meg majd biztosan ki fogjuk cserélni az egyik tehetséges és olcsó kölykünket Kessiére, aki ráadásul olyan profilú, amiből van vagy 5 a keretben.

Egyébként nekem Vlahovic se tűnik olyannak, hogy elmenne. Az nyilvánvaló, hogy nem áruljuk, raklap pénzt meg olyan spílerekre szoktak betolni az elitklubok, aki előző szezonban kiemelkedő volt. Szóval valószínűtlen, hogy ilyen be fog futni a következő hónapban.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2023-07-24, 09:39

Mellesleg Allegri nyilatkozatából kiderül, hogy Vlaho ágyéksérülése sincs még rendben...Pogba meg min 1 hónap, de a mester szerint júliusban rendben van, hogy vannak ilyen problémák. Very Happy Very Happy

Szerinte elég bő a keret, sőt ha nem lesz konf liga akkor még szűkíteni is kell.

Egy Kessie,Loca,Rabbi kp-ben lófasz támadópotenciál sincs, egyik se tud szervezni, előrefelé passzolni ez max úgy lenne jó ha lenne két kurvajó szélsőnk, de az sincs. Kessiével max annyit nyernénk, hogy lenne valaki aki a tizenhatoson kívülről is el tudja rúgni a labdát a kapuig.

Off:

Belenéztem a milan meccsébe, elég pöpecül tolták, a Tonaliból kapott pénzből vettek immár 5 játékost akik mind használhatónak tűnnek.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2023-07-23, 21:19

Malloy írta:

Olvastam minap, hogy a mester úgy képzeli el a tökéletes középpályát, hogy Rabbi,Loca,Kessie. Furcsálltam, is hogy hol van akkor pogba, de így összeállna a kép. Szerintem Giuntoli sem hülye. Látja, hogy ez a nyomoronc soha nem lesz már focista.

Szerintem meg senkit nem fogunk igazolni. Ha esetleg elfogad valami giga saudi ajánlatot akkor eladjuk, de ez inkább rajta múlik, mint rajtunk és inkább még itt elbohóckodik, saudi megvárja.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2393
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2023-07-23, 20:56

CsT írta:

Nem fogjuk eladni mert vele is szexel Maxi nem csak Szandróval.
Olvastam minap, hogy a mester úgy képzeli el a tökéletes középpályát, hogy Rabbi,Loca,Kessie. Furcsálltam, is hogy hol van akkor pogba, de így összeállna a kép. Szerintem Giuntoli sem hülye. Látja, hogy ez a nyomoronc soha nem lesz már focista.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2023-07-23, 20:52

Malloy írta:
Remelem arra várunk, hogy Kessie meglegyen, aztán máris egy keletre tartó repülőn találja magát.
Nem fogjuk eladni mert vele is szexel Maxi nem csak Szandróval.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2393
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2023-07-23, 20:48

Remelem arra várunk, hogy Kessie meglegyen, aztán máris egy keletre tartó repülőn találja magát.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2023-07-23, 18:46

Nico írta:

alkalmatlan a futballra, remélem Giuntoli leül vele és megmondja neki hogy mehet a francba vagy konvertáljuk át meccsenkénti bónuszra a fizuját...
vagy vonuljon vissza és legyen kabalafigura vagy valami, az menne neki, bohóckodni, pózolni, stb.

Erre "sérülten" is alkalmas:

https://fb.watch/lZ4J490eBC/?mibextid=Nif5oz
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1370
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2023-07-23, 15:23

Petike007 írta:


Kondícionális problémát írnak. Szerintem simán egy féreg. 

Elegem van belőle. Basszuk ki Arábiába. Ok őt nem tudjuk azzal zsarolni hogy nem edzhet a csapattal. De mondjuk a fodrászát elrabolhatná Moggi. Vagy valami.
alkalmatlan a futballra, remélem Giuntoli leül vele és megmondja neki hogy mehet a francba vagy konvertáljuk át meccsenkénti bónuszra a fizuját...
vagy vonuljon vissza és legyen kabalafigura vagy valami, az menne neki, bohóckodni, pózolni, stb.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2131
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2023-07-23, 12:29

Malloy írta:

Most mi a kurv@ anyja baja van?

Kondícionális problémát írnak. Szerintem simán egy féreg. 

Elegem van belőle. Basszuk ki Arábiába. Ok őt nem tudjuk azzal zsarolni hogy nem edzhet a csapattal. De mondjuk a fodrászát elrabolhatná Moggi. Vagy valami.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2023-07-23, 12:29

Malloy írta:

Most mi a kurv@ anyja baja van?

Gondolom az a műtét kéne neki, amit 1 éve nem csináltatott meg, ami teljesen rendbetette volna a térdét egy fél éves rehab után, ami nélkül hetente rásérül és/vagy akkora extra terhet tesz a térdbajt kiváltó izmokra, hogy hetente összeszed egy 2-3 hetes izomsérülést.

Én minden egyes utazgatós, négerkedős, hamdulillahs, vigyorgós kaszinózós tiktok és reel után hülyére verném a tufa fejét, de hát eleve retardált szóval mindegy is. Egy dolgot remélek, hogy Giuntoli moggis hatékonyságú takarítása kiterjed majd rá is, azaz vagy helyreteszi (fizikálisan ÉS fejben) vagy elpostázza Saudiba.


A hozzászólást Krisz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2023-07-23, 12:37-kor.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2393
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2023-07-23, 11:35

Petike007 írta:
Pogba nem biztos hogy felépül a bajnokság rajtjára. 

Beszarok. Legalább a haja rendben van hogy rohadna meg.
Most mi a kurv@ anyja baja van?
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2131
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2023-07-23, 11:15

Pogba nem biztos hogy felépül a bajnokság rajtjára. 

Beszarok. Legalább a haja rendben van hogy rohadna meg.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1370
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2023-07-22, 22:10

CsT írta:

De akkor a lelátón ülne, nem érezhetné magát futballistának, amúgy nem is az. Egy kis alibi geci....hogy rohadjon el az is aki idehozta.
ez senkinek se lenne jó, szerintem ő azért nem akkora szar mint Ramsey pl, csak rossz cserében volt benne és nem igazán illett a középpályánkra.
anyagilag spórolunk vagy 7-8 millát, és idén valószínűleg minden fillérre szükség lesz...
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1370
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2023-07-22, 22:06

Krisz írta:


Egyébként arra nagyon kíváncsi lennék, hogy lenne-e ilyen szintű (és hatékonyságú) takarítás Giuntoli nélkül. Csak mert a mostani lomtalanítás már évek óta esedékes. Arrivabácsit is kompetensnek tartom a maga területén, az viszont döbbenetes inkompetencia lenne ha Cherubini szerint Artúr, Bonucci, Zakariás, Kenő, Szandi olyan játékosok akikben még évek voltak főleg ilyen fizetés mellett.
szerintem igen, ez a folyamat már elindult Paratici (hogy rohadna meg) távozása után van ahol szerződésbontással Ramsey, Higuain, Matuidi, Douglas Costa, van ahol sima elengedéssel Dybala, Morata,Chiellini, Cuadrado, más esetben pedig kölcsönbe: Zak, Kenő, Athur Melo
sajnos egy szeméthegyen ültünk...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2023-07-22, 22:03

Nico írta:

nem egészen, ha a leláton ülne, akkor az egész bérét mi fizetnénk, így "csak" az amortizációja nyomja a könyveinket, de azt is csökkentettük a szerződéshosszabbítással
De akkor a lelátón ülne, nem érezhetné magát futballistának, amúgy nem is az. Egy kis alibi geci....hogy rohadjon el az is aki idehozta.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1370
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2023-07-22, 21:59

CsT írta:

Mi benne a sima? 3-4 millát kapunk érte, de fizetjük a bére felét ami 3-4 milla. Ugyanannyi mintha ülne a lelátón, arra, hogy megvegyék 0,01% esély van.
nem egészen, ha a leláton ülne, akkor az egész bérét mi fizetnénk, így "csak" az amortizációja nyomja a könyveinket, de azt is csökkentettük a szerződéshosszabbítással
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
17 / 35 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 26 ... 35  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: