Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2

Go down 
+9
tjunior
sneco7
bombahoppa
Matteo
Krisz
CsT
Malloy
Veszettnyuszi
Nico
13 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2   Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 I_icon_minitime2023-09-30, 20:07

bombahoppa írta:

Felhozó meccs volt a mienk a Sassuolónak.

Allegri akkora zseni, hogy tudta, le kell feküdni nekik bármi áron, hogy lendületbe jöjjenek és elkapják az intert is idegenben. 

Ez az ember egy taktikai és stratégiai gyöngyszem.
Lecce-t is minek vertük meg, így a Napoli simán elpics@zta őket... lol!

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3570
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2   Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 I_icon_minitime2023-09-28, 15:54

_DREAM_ írta:

Vicces, mert ha Berardit jogosan kiállítják - ami elvileg(!) komoly előny lett volna nekünk, de amilyen balfasz Allegri akkor se nyerünk - akkor nem is játszhatott volna tegnap.
Felhozó meccs volt a mienk a Sassuolónak.

Allegri akkora zseni, hogy tudta, le kell feküdni nekik bármi áron, hogy lendületbe jöjjenek és elkapják az intert is idegenben. 

Ez az ember egy taktikai és stratégiai gyöngyszem.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2640
Join date : 2012. Nov. 05.

Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2   Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 I_icon_minitime2023-09-28, 11:54

Bane.Davids.89 írta:
Közben halkan, csendben a Sass picsázott egyet a San Siróban is, ezt csak úgy itt hagyom...juve
Vicces, mert ha Berardit jogosan kiállítják - ami elvileg(!) komoly előny lett volna nekünk, de amilyen balfasz Allegri akkor se nyerünk - akkor nem is játszhatott volna tegnap.
Vissza az elejére Go down
Bane.Davids.89

Bane.Davids.89


Posts : 57
Join date : 2022. Dec. 10.
Age : 34

Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2   Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 I_icon_minitime2023-09-28, 04:58

Közben halkan, csendben a Sass picsázott egyet a San Siróban is, ezt csak úgy itt hagyom...juve
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2   Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 I_icon_minitime2023-09-25, 11:27

CsT írta:

A Barca adóssággörgetése a kutyát sem érdekli, ha érdekelné már rég kaptak volna büntetést. A Real valóban konzervatív a PL csapatokhoz képest de aki kell nekik, azért kicsapják a brét és azért a Kroos-Casemiro-Modric kp-t szép csendben lecserélik a Camavinga-Csuameni-Bellingham trióra (ami azért fájt vagy 250 millába) szóval nem érzem, hogy nagy hátrányuk lenne a Pl csapatokkal szemben. A PL csapatok lehet több bevételhez jutnának egy szuperliga alatt, de a versenyelőnyük biztosan csökkenne a más nemzetiségűekkel szemben amiből nem biztos, hogy jól jönnének ki. Az olaszoknak meg nem több bevétel kellene először hanem normális körülményeket kellene teremteni, kellene pár modern stadion vagy, hogy az Olimpico gyepe ne olyan legyen mintha valami román másodosztályban szereplő csapaté de hát itt  inkább plusvalenzát csinálnak vagy éppen önkormányzatokkal pereskednek évekig, de lehet a következő nemzeti stadion majd Lampedusán épül már. Very Happy

Persze, hogy depi vagyok (szerintem a szurkolók 90%-a az) mert lassan két éve nem változik semmi, Allegri nem jut egyről-ről a kettőre, nem igazoltunk senkit csak Weah-t akit 2-3 meccs alatt már kiszorított Kenó, Csecs továbbra is lepkézik de tudjuk, hogy ő marad a kezdőkapus, Loca továbbra is registában sínylődik, Szandi továbbra is kezdő lenne ha nem sérül meg, Vlahoig továbbra is alig jut el labda és a legnagyobb reménységem (meg gondolom sokaknak), hogy Pogba idén valamennyire használható lesz egy pillanat alatt elszállt. Ráadásul hacsak nem leszünk mondjuk a 8. helyen Karácsonykor akkor Allegri végigviszi ezt a szezont is. Tavaly is ugyanez ment, ha volt egy jobb sorozat vagy biztató meccs és elkezdtem reménykedni akkor egyből jött a Monza vagy az Empoli és visszahuppantunk a valóságba. Most is volt egy biztató meccs a Lazio ellen aztán 1 hét múlva már a Benny Hill cédére táncolunk...őszintén szólva én meg pont azt nem értem, hogy valaki, hogy tud még reménykedni. Very Happy

A kommunikáció meg fontos, Agnelli azért rendszeresen beszélt célokról, projektekről de akár szponzori szerződésekről is. Ha már két PR/marketinges csóka lett papíron a "főnök" akkor talán ezekről beszélhetnének néha ha már a focihoz tök hülyék. Akkor legalább lenne olyan érzésem, hogy valami történik a klubnál így csak vegetálást érzek. 

Erről azért szívesen vennék infókat: Very Happy

Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 382743356_18386348521028725_6202965253726072819_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=49d041&_nc_ohc=WkX0NkMi7GEAX_GJhNf&_nc_ht=scontent.fbud6-4

Azért az két különböző dolog, hogy kapsz-e büntit, meg hogy nincs pénzed. Laporta a csőd szélén vette át őket, kb az ánuszukat is zaciba vágták, hogy ne zárják be a kapukat és hogy versenyképesek maradhassanak a többiekkel. Szerinted nem ugranának át egy plusz száz millákat igérő elitkupába, mert az FFP leszarja a mínuszaikat? 
A Real meg lehet megvette a kp jövőjét, de régóta nem igazol galaktikusan, azt a Man City csinálja. Szvsz a keretük baromi szűkös, ami lehet annak is betudható hogy egy rakás játékost eladtak többek között azért hogy kiegyensúlyozzák a mérleget a Csuameni, Bellingham stb sor megvétele miatt. Amikor Ancelotti lekoccan selecaot edzeni akkor majd az lesz hogy el kéne költeni 200 millát és szembesülnek vele, hogy amig ez Angliában könnyedén megy, nekik meg vért kell izzadni vagy lejjebb adni.

Én értem hogy Allegri alatt szar a csapat, de most egy friss vezetőségi váltásról beszélünk te pedig azonnali eredményeket követelsz. Ez egyrészt nem egy ilyen gyors folyamat, másrészt meg Allegri kibaszása is kellene egy kontrasztos változáshoz. Viszont a csapat körül bőven vannak változások amiket az előző kommentben írtam is.
Ami a szponzorokat illeti azok jól kommunikálva vannak, linkedinen, facebookon, híroldalakon, szurkolói fórumokon (pl vecchiasignora). Giuntoli a bemutatásán emellett beszélt a rövid és hosszabb távú célokról is. Az, hogy a korábbi presztízsünket hogyan állítjuk vissza meg aligha publikus, de az biztos hogy első körben a szemetet kell kisöpörni, a brandnek pl biztos nem segít Pogba doppingja, de Chiesa(+Vlahovic) mint franchise szélen kirajzolódik és az is látszik, hogy a nextgen irányba megyünk is, nem csak ez van kommunikálva.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2   Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 I_icon_minitime2023-09-25, 09:21

Krisz írta:


A Barca akkora adósághalmot görget, hogy közelébe se ér senki, a Realnak a mercatói meg elég konzervatívak, ha az utolsó pár mercatojuk balanceát összeadod akkor kb kijön 0-ra, Zidane alatt meg ugyanaz a csapat volt X évig. Szerinted ők nem ugranának azonnal? A Bayernnél is azért elég alaposan rezgett a léc mostanában. Azt meg mindketten tudjuk, hogy a milánói férgek menetelése kifutott dolog volt, idén hiába néznek ki még jobban, lehet még a negyeddöntő se lesz meg. Nyilván egy félkész dologba még egyszer senki nem fog beleugrani, de egy jól kidolgozott vállalkozást tutira sunázna mindenki, megkockáztatom, hogy még az angol klubok is, mert hiába állnak jól, még több lóvé akkor is jobb lenne.

Én sokszor eltűnődöm ahogyan látod a dolgokat. Iszonyat pesszimista vagy, ugyanakkor kézzel fogható eredményeket azonnal akarsz látni és mivel persze azok nincsenek, jön a depi.
Nem gondolom, hogy azonnal le tudjuk söpörni a mocskot magunkról, de pl olvastam már milánói lapban (nem GDS) olyan írást, ami azt feszegeti, hogy miért tolják a többieket a bírók, minket pedig miért gáncsolnak, visszatértek a szurkolók a stadionba, a Lazio ellen teljesen jó volt a hangulat, Giuntoli meg ügyesen takarít és csökkenti a bértömeget. Pogba helyett jönni fog valaki januárban (én Koopmeinersre tippelek). Miért a nyilatkozatok számítanak? A Napoli se amiatt érvényesül, mert ADL hangos (nyilván biztosan lök rajtuk egyet), hanem azért ami a háttérben megy. Pl én nem látom, hogy a Róma akkora lendülettel hasítana előre, hiába okádja tele a médiát Zsozé.
A Barca adóssággörgetése a kutyát sem érdekli, ha érdekelné már rég kaptak volna büntetést. A Real valóban konzervatív a PL csapatokhoz képest de aki kell nekik, azért kicsapják a brét és azért a Kroos-Casemiro-Modric kp-t szép csendben lecserélik a Camavinga-Csuameni-Bellingham trióra (ami azért fájt vagy 250 millába) szóval nem érzem, hogy nagy hátrányuk lenne a Pl csapatokkal szemben. A PL csapatok lehet több bevételhez jutnának egy szuperliga alatt, de a versenyelőnyük biztosan csökkenne a más nemzetiségűekkel szemben amiből nem biztos, hogy jól jönnének ki. Az olaszoknak meg nem több bevétel kellene először hanem normális körülményeket kellene teremteni, kellene pár modern stadion vagy, hogy az Olimpico gyepe ne olyan legyen mintha valami román másodosztályban szereplő csapaté de hát itt  inkább plusvalenzát csinálnak vagy éppen önkormányzatokkal pereskednek évekig, de lehet a következő nemzeti stadion majd Lampedusán épül már. Very Happy

Persze, hogy depi vagyok (szerintem a szurkolók 90%-a az) mert lassan két éve nem változik semmi, Allegri nem jut egyről-ről a kettőre, nem igazoltunk senkit csak Weah-t akit 2-3 meccs alatt már kiszorított Kenó, Csecs továbbra is lepkézik de tudjuk, hogy ő marad a kezdőkapus, Loca továbbra is registában sínylődik, Szandi továbbra is kezdő lenne ha nem sérül meg, Vlahoig továbbra is alig jut el labda és a legnagyobb reménységem (meg gondolom sokaknak), hogy Pogba idén valamennyire használható lesz egy pillanat alatt elszállt. Ráadásul hacsak nem leszünk mondjuk a 8. helyen Karácsonykor akkor Allegri végigviszi ezt a szezont is. Tavaly is ugyanez ment, ha volt egy jobb sorozat vagy biztató meccs és elkezdtem reménykedni akkor egyből jött a Monza vagy az Empoli és visszahuppantunk a valóságba. Most is volt egy biztató meccs a Lazio ellen aztán 1 hét múlva már a Benny Hill cédére táncolunk...őszintén szólva én meg pont azt nem értem, hogy valaki, hogy tud még reménykedni. Very Happy

A kommunikáció meg fontos, Agnelli azért rendszeresen beszélt célokról, projektekről de akár szponzori szerződésekről is. Ha már két PR/marketinges csóka lett papíron a "főnök" akkor talán ezekről beszélhetnének néha ha már a focihoz tök hülyék. Akkor legalább lenne olyan érzésem, hogy valami történik a klubnál így csak vegetálást érzek. 

Erről azért szívesen vennék infókat: Very Happy

Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 382743356_18386348521028725_6202965253726072819_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=49d041&_nc_ohc=WkX0NkMi7GEAX_GJhNf&_nc_ht=scontent.fbud6-4

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2   Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 I_icon_minitime2023-09-24, 23:47

CsT írta:

A szuperliga akkora orbitális bukás volt, hogy nincs ember aki ezt újra bevállalná. Egyébként is kinek? A PL csapatok köszönik jól vannak, a Real/Barca FFP szinten azt csinál amit akar, a PSG dettó, ott még az arab be is vásárolta magát Ceferinékhez. A Bayern évi 1 nagy igazolással és a bundesliga lerablásával minden évben BL győzelemre esélyes. Egyedül az olaszok vannak lepukkanva, bár Beppe ott is össze tudott rakni egy Bl döntős csapatot tavaly.

Ami a vezetőségünket illeti, mi változott mióta kineveztük a marketinges/PR csókákat? Mert én semmit nem vettem észre. Persze nagy kérdés milyen marketinget lehet tenni egy olyan klub alá, ahol se topjátékos, se ikonikus játékos nincs, nincs nézhető foci és lassan már szurkolók se. Őszintén nem tudom, hogy az elmúlt 2 évet nézve miért válna valaki Juve szurkolóvá.

A vezetőségből továbbra sem nyilatkozik senki semmit, csak Allegri puffogtatja a szokásos faszságait.

A Barca akkora adósághalmot görget, hogy közelébe se ér senki, a Realnak a mercatói meg elég konzervatívak, ha az utolsó pár mercatojuk balanceát összeadod akkor kb kijön 0-ra, Zidane alatt meg ugyanaz a csapat volt X évig. Szerinted ők nem ugranának azonnal? A Bayernnél is azért elég alaposan rezgett a léc mostanában. Azt meg mindketten tudjuk, hogy a milánói férgek menetelése kifutott dolog volt, idén hiába néznek ki még jobban, lehet még a negyeddöntő se lesz meg. Nyilván egy félkész dologba még egyszer senki nem fog beleugrani, de egy jól kidolgozott vállalkozást tutira sunázna mindenki, megkockáztatom, hogy még az angol klubok is, mert hiába állnak jól, még több lóvé akkor is jobb lenne.

Én sokszor eltűnődöm ahogyan látod a dolgokat. Iszonyat pesszimista vagy, ugyanakkor kézzel fogható eredményeket azonnal akarsz látni és mivel persze azok nincsenek, jön a depi.
Nem gondolom, hogy azonnal le tudjuk söpörni a mocskot magunkról, de pl olvastam már milánói lapban (nem GDS) olyan írást, ami azt feszegeti, hogy miért tolják a többieket a bírók, minket pedig miért gáncsolnak, visszatértek a szurkolók a stadionba, a Lazio ellen teljesen jó volt a hangulat, Giuntoli meg ügyesen takarít és csökkenti a bértömeget. Pogba helyett jönni fog valaki januárban (én Koopmeinersre tippelek). Miért a nyilatkozatok számítanak? A Napoli se amiatt érvényesül, mert ADL hangos (nyilván biztosan lök rajtuk egyet), hanem azért ami a háttérben megy. Pl én nem látom, hogy a Róma akkora lendülettel hasítana előre, hiába okádja tele a médiát Zsozé.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2   Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 I_icon_minitime2023-09-24, 20:48

Krisz írta:


Én azért titkon remélem, hogy a Szuperligát fejlesztik tovább stealth módban. Igazából 2 egymással összefüggő kérdéshez kell egy jól átgondolt stratégia: #1 hogyan nyerjük meg magunknak a szurkolók létszámban és influenceben releváns csoportjainak többségét #2 mi legyen a formátum és a lebonyolítás. Befektetőket meg csapatokat meg egy pillanat alatt lehet hozzá keríteni.

Ettől függetlenül meg remélem, hogy egyszer beindul egy FFP lobby is, ami legalább olyan hangos mint az LMBTQXYZ & woke, mert egyszerűen botrány, hogy a Szuperligán a sok suttyó angol fortyant fel meg tiltakozott a legjobban. Ha meg lendületbe jönnek és visszaállt a pénzügyi egyensúly Európában akkor leválthatják a magyar kormányt is.
A szuperliga akkora orbitális bukás volt, hogy nincs ember aki ezt újra bevállalná. Egyébként is kinek? A PL csapatok köszönik jól vannak, a Real/Barca FFP szinten azt csinál amit akar, a PSG dettó, ott még az arab be is vásárolta magát Ceferinékhez. A Bayern évi 1 nagy igazolással és a bundesliga lerablásával minden évben BL győzelemre esélyes. Egyedül az olaszok vannak lepukkanva, bár Beppe ott is össze tudott rakni egy Bl döntős csapatot tavaly.

Ami a vezetőségünket illeti, mi változott mióta kineveztük a marketinges/PR csókákat? Mert én semmit nem vettem észre. Persze nagy kérdés milyen marketinget lehet tenni egy olyan klub alá, ahol se topjátékos, se ikonikus játékos nincs, nincs nézhető foci és lassan már szurkolók se. Őszintén nem tudom, hogy az elmúlt 2 évet nézve miért válna valaki Juve szurkolóvá.

A vezetőségből továbbra sem nyilatkozik senki semmit, csak Allegri puffogtatja a szokásos faszságait.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3570
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2   Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 I_icon_minitime2023-09-24, 19:30

bombahoppa írta:

Nem ittam ennyit. Ráadásul csak minden ikszedik meccset láttam akkor. Most iszom és szinte 95%-ban mindegyiket. Két egymást kompenzáló függőség.

Ma megtisztulok és megnézem a Fradi-Kisvárdát.
Megnéztem. Lazán vettem és a szünetben átugrottam egy kis bizniszre a hátsó szomszédhoz. Két grappa lett a vége, és a második félidő végére értem vissza. 

Sokkal könyebb úgy meccset nézni, hogy egy hetvennégy éves faszival beszélgetsz a családról, a nyúltenyésztésről és a tyúkokról. Három hordó alamcefre várja a sorsát nála.

Van élet a halál után.

_________________
a televizenyős düggönypakli

_DREAM_, Malloy and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3570
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2   Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 I_icon_minitime2023-09-24, 14:31

Matteo írta:
....

Sok szaron át ment juventino felebarátaim! Hogy éltétek túl anno a calippo utáni időszakot? Én sose voltam idegbajos fan, de tegnap izomból az asztalhoz basztam a fejhallgatóm.
Nem ittam ennyit. Ráadásul csak minden ikszedik meccset láttam akkor. Most iszom és szinte 95%-ban mindegyiket. Két egymást kompenzáló függőség.

Ma megtisztulok és megnézem a Fradi-Kisvárdát.

_________________
a televizenyős düggönypakli

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3570
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2   Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 I_icon_minitime2023-09-24, 14:26

Krisz írta:


Ezzel nem értek egyet. Vezetőség szinten minimum rövid távon pont ideális a leosztás, mivel a legnagyobb problémáink a rossz PR és a pénzügyi helyzet. Ehhez van egy revizor elnökünk és egy médiás CEOnk, Giuntoliban meg senkinek nincs oka kételkedni. ...
Na jó Smile

Nagy szemétdomb, kis türelem és a munkának is könnyebben lesz látszatja.

Sok a low hanging fruit.

De szüretre nem futja belőle még egy darabig Smile

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2   Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 I_icon_minitime2023-09-24, 12:55

Nico írta:

nagyon nehéz lesz európai szintű topcsapattá válni, egyszerűen a Serie A tv-s pénze a PL-hez kpest annyival kevesebb, hogy nem lehet kigazdálkodni a béreket. Most épp bért csökkentünk pedig messze vagyunk az elittől, nem véletlenül jött a SuperLeague ötlete, majd most a NextGen, ami jó koncepció, de kérdés hogy ezzel egy Benfica-Ajax szintnél feljebb tudunk-e lépni, mert amikor a PL 20. nagyobb fizut tud ajánlani, akkor nem fogunk tudni megtartani olyan játékosokat, akikkel BL-t lehet nyerni...

Én azért titkon remélem, hogy a Szuperligát fejlesztik tovább stealth módban. Igazából 2 egymással összefüggő kérdéshez kell egy jól átgondolt stratégia: #1 hogyan nyerjük meg magunknak a szurkolók létszámban és influenceben releváns csoportjainak többségét #2 mi legyen a formátum és a lebonyolítás. Befektetőket meg csapatokat meg egy pillanat alatt lehet hozzá keríteni.

Ettől függetlenül meg remélem, hogy egyszer beindul egy FFP lobby is, ami legalább olyan hangos mint az LMBTQXYZ & woke, mert egyszerűen botrány, hogy a Szuperligán a sok suttyó angol fortyant fel meg tiltakozott a legjobban. Ha meg lendületbe jönnek és visszaállt a pénzügyi egyensúly Európában akkor leválthatják a magyar kormányt is.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2   Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 I_icon_minitime2023-09-24, 12:27

Krisz írta:


Ami a befektetőket illeti azt nem tudom, nekem nagyon homályos ennek a pénzügyi háttere, nem is vagyok szakember, de szerintem nem lehet elitcsapatot profitábilisan működtetni amíg arab pénzt mosnak a top 10 felében. A Moggi féle üzleti modell pedig már nem működik (kontrollált ütemben adogatjuk el a világklasszissá épített játékosainkat rekord áron, miközben hasonló potenciálú utódokat igazolunk), amivel egyszerre tudunk gazdaságosan üzemelni és a legmagasabb szinten kompetitív lenni, mert pl a Man City B csapata rekordbajnok lenne a Serie A-ban.
3 lehetőség van tradícionális keretek között (Agnelli család) #1 mocskos pénzt engedni a csapatba új befektetőkkel #2 beérni a saját szemétdombbal és egy Atalanta modellre átállni #3 alaposan előkészített Szuperliga.
nagyon nehéz lesz európai szintű topcsapattá válni, egyszerűen a Serie A tv-s pénze a PL-hez kpest annyival kevesebb, hogy nem lehet kigazdálkodni a béreket. Most épp bért csökkentünk pedig messze vagyunk az elittől, nem véletlenül jött a SuperLeague ötlete, majd most a NextGen, ami jó koncepció, de kérdés hogy ezzel egy Benfica-Ajax szintnél feljebb tudunk-e lépni, mert amikor a PL 20. nagyobb fizut tud ajánlani, akkor nem fogunk tudni megtartani olyan játékosokat, akikkel BL-t lehet nyerni...
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2   Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 I_icon_minitime2023-09-24, 12:21

Krisz írta:


Ezzel nem értek egyet. Vezetőség szinten minimum rövid távon pont ideális a leosztás, mivel a legnagyobb problémáink a rossz PR és a pénzügyi helyzet. Ehhez van egy revizor elnökünk és egy médiás CEOnk, Giuntoliban meg senkinek nincs oka kételkedni. 

A játékoskeret fiatal, magas potenciállal, amelyik a jelenlegi érettségét tekintve masszívan alulteljesít.

A klub identitásához passzoló edzővel korszakos csapatot lehet építeni ebből a keretből, cigány mercatok mellett is. A Sarrival megindult edzőtemetést egy ilyen edzővel meg lehet állítani, mert nincsenek nagy egok, alacsony az átlagéletkor és magas a potenciál.
pontosan
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2   Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 I_icon_minitime2023-09-24, 12:17

a vezetőségnek a top4 kell, erre allegri a track rekordja alapján képes, eddig minden idényben megcsinálta, szerintem ezért maradt. Nekem ezzel az a problémám, hogy más volt a helyzet, idáig nagyon sok öreg, rutinos játékos volt, aki tudja magától is mit kell csinálni, most ellenben a csapat fele u23-as akiket fel kéne építeni, megmondani mit kell csinálni, erre szerintem allegri képtelen, talán Magnanelli idehozatalával próbálták ezt orvosolni. Divat szidni a keretet, de egyáltalán nem rossz, sőt szerintem életkorban egy remek mixe a fiataloknak és a rutinosabbaknak, kevés a kreatív játékos (Chiesa, Iling Jr talán Loca), de aki próbál kreatív lenni azt is leszabályozza vagy olyan poszton játszatja allegri, ahol ez nem érvényesül. íde igazából csak az Ellenség van előttünk, a Napoli vagy a Roma hasonló edzői problémákkal küzd, a Milan egy nagy talány, a Lazio nagyon gyenge, simán lehet még így is top4, nyilván a sportértéke relatív.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2   Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 I_icon_minitime2023-09-24, 11:47

Krisz írta:



Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 Fb_img14
My hero Smile
állítólag a gólnál készült, szerintem azt mondta:  "Le akartál cserélni, vaffanculo?!" Very Happy

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2   Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 I_icon_minitime2023-09-24, 11:29

Krisz írta:


Tehát összegezve Allegrit ki kéne baszni, nem?
Akkor nem maszatolunk többet azzal a faszsággal, hogy "ezzel a kerettel, ilyem focit kell játszatni, hogy a legtöbb pontot összeszedjük"?

Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 Fb_img14

Én eddig sem marasztaltam volna, de tény, hogy egyébként most jól kezdte a csapat a szezont. Olyan edző kell, aki a kevésből is sokat ki tud hozni, egy adott játékrendszerben maximalizálni tudja a játékosok képességeit, ahogy De Zerbi teszi a Brightonnál, vagy tette Spalletti a Napolinál. Vagy éppen Sarri pont most lenne ideális, mivel ne legyenek scudetto álmaink. Négy éve folyamatosan stagnálunk, nem is, inkább romlunk. Évek óta folyamatosan rossz döntéseket hoznak a vezetők, ami egyértelműen Marrotta távozásával magyarázható. Agnelli és Paratici két év alatt olyan rombolást végzett, ami után még most is takarítani kell, illetve Agnelli még utána Allegrit visszahozta iszonyatosan magas fizetéssel, és nyilván Vlahovicot is még a megalomániájának betudhatóan szerezték meg, de abból akár előny is származhat.
Most el lett küldve mindhárom legalább 35 éves játékos, köztük Bonucci amúgy is megosztó személyiség volt. Daniloval sem számolhatunk sokáig, kb. két szezont adok neki. Pogbat el fogják zavarni a doppingvétség miatt, Sandro és Rabiot szezon végén ilyen fizetés mellett biztosan távozni fog, és meglátjuk, Vlahovicot, illetve Chiesat meg tudjuk-e tartani. Tulajdonképpen ha ez megvan, akkor innentől jöhet az igazi csapatépítés. Én egyelőre Kostichoz és Milikhez sem ragaszkodnék hosszú távon, de ha maradnak, azzal sincs gond, hasznos játékosok. De Scigliot igazán el kellene küldeni, ennyi sérülés mellett hiba lenne őt megtartani. Szczesny is mehetne nyugodtan, és egy atletikusabb kapust kellene a helyére keresni. Agnelli már idehozta volna De Geat, szerintem hosszabb távon kellene itt is gondolkodni. Évek kellenek, hogy egy csapat összeérjen, én ezt fontosabbnak tartom, mint hogy megcélozzuk a scudettot, mert van 4-5 olyan szintű játékosunk, akivel ezt el lehet érni. Kb. 5 éve kellett volna megkezdeni ezt a munkát, mert látszott, hogy haldoklik a sikerkorszak, és ha hagyták volna Marrottat irányítani, akkor ez a váltás mára sikerrel végbement volna. Most 4-5 évet várni kell az újbóli felépülésre, ami most korántsem lesz olyan látványos, mint a Conte-érában, mert vannak más, koncepció szerint építkező csapatok is.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2   Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 I_icon_minitime2023-09-24, 10:47

Tankcsapda írta:


...

Tehát összegezve Allegrit ki kéne baszni, nem?
Akkor nem maszatolunk többet azzal a faszsággal, hogy "ezzel a kerettel, ilyen focit kell játszatni, hogy a legtöbb pontot összeszedjük"?

Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 Fb_img14
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2   Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 I_icon_minitime2023-09-24, 10:40

Malloy írta:
Jó lenne egy edző, aki legalább törekedne arra, hogy mindenki a posztján játszon. Ez nem a megye 2 ifi ahol mindenkit tesztelni kell a különböző posztokon. Ez egy olyan szint, ahol már mindenki tudja hol a helye, nem lehet össze vissza rakosgatni őket. Így nem is lehetséges posztra igazolni. 
Csak ma nézzük meg: Danilo(jobbhátvéd) baloldali CB-t játszott. Kenő (mindenhol szar) jobbszélsőt, Locatelli (mezzala) registát, Chiesa (szélső) csatárt játszott, (Gatti meg egy Kőműves mi a faszt keres a csapatban???) A cseréket hagyjuk is, ott már senkinek nem volt posztja. Kérdem én: mi a picsát várunk így a csapattól?? A legalapvetőbb dolgok sincsenek meg ezen a szemétdombon. Az már mellékes, hogy taktikánk sincs, de ha nem is ott jatszol, ahol gyerekkorod óta tanulod, akkor totál eselytelen vagy.

McKennie a Lazio ellen meg piszok jól nyomta ugyanazon a poszton. Danilo már régen nem jobbhátvéd, és jobb is középen, persze a teljes igazsághoz hozzátartozik, hogy ezt Pirlo fedezte fel, Chiesa meg jól kezdte a szezont egy olyan poszton, ahol amúgy korábban már játszott a Fiorban is, és nincs registank, ezért Locatelli az. Allegri nekem a kedvenc edzőm lett az első regnálása alatt, de tudom, hogy nem kompetens a mostani Juvehoz, viszont ne varrjunk mindent a nyakába.
Azt viszont lehet neki felróni, hogy továbbra sem képes nyíltabb futballt vállalni, látszik, hogy ez a középpálya haldoklik a kezei alatt. Vlahovic és Chiesa rendben is vannak, és a mait leszámítva a védelemmel sincsenek nagy gondok. Bár Bremernek meg kellene mondania, hogy ne járjon Luciohoz különedzésre, ez az előretörés nem kellene, hogy rendszeres legyen. Kostic helyett Cambiaso jobb lenne, és Miretti helyett Fagiolit kellene játszatni. Ha valakit Allegri nem tud a rendszeréhez szoktatni, akkor nem kell erőltetni, és egyedül Miretti az, aki nem tud ennek megfelelni. De ez nemcsak az ő sara, másik edzővel tuti hatékonyabb lenne.

Krisz likes this post

Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 652
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2   Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 I_icon_minitime2023-09-24, 09:41

Lehet,hogy az idő megszépít mindent,de lassan olyan érzésem van,hogy a dupla hetedik csapatot is szívesebben néztem. Bár az igaz,hogy a játék ott is nulla volt,de legalább voltak szerethető játékosaink. Most ,aki szimpatikus lenne sem tudom kedvelni,mert annyira hányingerem van Allegritől...
Vissza az elejére Go down
Matteo




Posts : 75
Join date : 2022. Aug. 15.

Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2   Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 I_icon_minitime2023-09-24, 09:03

Legjobb barátommal néztem, ő megkapta a cirkuszt én nekem csak szar szagú kenyér jutott.

Hátborzongató hogy mennyire szervezetlenek vagyunk, hogy a középpálya lényegében nem létezik. Bármelyik csapat ellen az egész 11 agyfaszt tud kapni, és állandóan látni, hogy egymásnak magyaráznak ki merre menjen, nincs terv de fusztráció dögivel akad.

Maga keret is wtf, van két kb ugyanolyan jó kapusunk, de az egyik néha telefossa a hálót egy valag pénzért. Évek óta akkora keretének vagyunk mint a United, csak nálunk minden egyes rossz költekezés azzal jár, hogy Rovella szintű tehetségeket adunk el.

De nem vagyok hajlandó egyik játékosunkat se elítélni azért mert szarul játszik, mert Allegri keze alatt minden fossá alakul.

Se tűz, se jéghideg kimértség, pánik, ötlettelenség övezi minden mozdulatunkat. Olyan mintha mi ipari szinten termelnénk az olyan arcokat mint Maguire, aki anno picsajó volt Leichesterben, és Eb döntőn hatalmas fasszal verte a filóba a tizijét, majd végül Binky bohóccá alakult.

A juve rombol a játékosain, és ez Allegri sara. A szar ötlettelen játék is. És hogy ő miért van itt?

Mert basztunk rámenni Inzaghira, meg De Zerbire. Szembe megyünk a fejlődés hullámával, minden szintjén a csapatnak rossz emberek helyezkednek el. Lángolt a ház, és mi bekopogtunk az ex-barátnő ajtaján, ahelyett, hogy másnak esélyt adtunk volna. Ez a döntés is bűzlik a racionalitást kizáró pániktól.

Elástuk a címerünket és kibasztuk Kobrát, és innentől kezdve a hasmenés a csúcsról szépen lassan mindenhova lecsöpögött.

Sok szaron át ment juventino felebarátaim! Hogy éltétek túl anno a calippo utáni időszakot? Én sose voltam idegbajos fan, de tegnap izomból az asztalhoz basztam a fejhallgatóm.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2   Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 I_icon_minitime2023-09-24, 08:35

bombahoppa írta:

Jelenleg játékos és edzőtemető vagyunk. Még a vezetőségi pozíciókon is lehet álláspályázatokat küldözgetni a szélrózsa minden irányába. Ehhez dobjuk hozzá egy esetleges befektetőnek a tőketemetőt és teljes is a kép.

Ezzel nem értek egyet. Vezetőség szinten minimum rövid távon pont ideális a leosztás, mivel a legnagyobb problémáink a rossz PR és a pénzügyi helyzet. Ehhez van egy revizor elnökünk és egy médiás CEOnk, Giuntoliban meg senkinek nincs oka kételkedni. 

A játékoskeret fiatal, magas potenciállal, amelyik a jelenlegi érettségét tekintve masszívan alulteljesít. Amikor végignézek a Brighton kezdőjén olyan érzésem van, mintha egy Udinese lenne, mégis olajpénzzel pumpált csapatokat vernek - ne mondja nekem senki, hogy erősebb a keretük a miénknél. 

A klub identitásához passzoló edzővel korszakos csapatot lehet építeni ebből a keretből, cigány mercatok mellett is. A Sarrival megindult edzőtemetést egy ilyen edzővel meg lehet állítani, mert nincsenek nagy egok, alacsony az átlagéletkor és magas a potenciál.

Ami a befektetőket illeti azt nem tudom, nekem nagyon homályos ennek a pénzügyi háttere, nem is vagyok szakember, de szerintem nem lehet elitcsapatot profitábilisan működtetni amíg arab pénzt mosnak a top 10 felében. A Moggi féle üzleti modell pedig már nem működik (kontrollált ütemben adogatjuk el a világklasszissá épített játékosainkat rekord áron, miközben hasonló potenciálú utódokat igazolunk), amivel egyszerre tudunk gazdaságosan üzemelni és a legmagasabb szinten kompetitív lenni, mert pl a Man City B csapata rekordbajnok lenne a Serie A-ban.
3 lehetőség van tradícionális keretek között (Agnelli család) #1 mocskos pénzt engedni a csapatba új befektetőkkel #2 beérni a saját szemétdombbal és egy Atalanta modellre átállni #3 alaposan előkészített Szuperliga.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3570
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2   Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 I_icon_minitime2023-09-24, 07:42

Nico írta:

Kreatív, tetszik Laughing
bár annyi pénzre nincs is szükség, mert allegri bére elsüllyedt költség, ha marad ha megy ki kell fizetni, itt csak az új edző bérébe kerülne a váltás, ami max 2-3 millió, még egy értelmesebb edző esetén is (persze kivéve, ha top edzőre megyünk, de ezt a jelenlegi helyzetben kizárnám)
Őszintén. Ha top edző lennék, akkor ezt a csapatot most elkerülném, hacsak nem leszálló ívben lennék. Pl. Mancini, Spaletti. Ja ők nem is top edzők.

Jelenleg játékos és edzőtemető vagyunk. Még a vezetőségi pozíciókon is lehet álláspályázatokat küldözgetni a szélrózsa minden irányába. Ehhez dobjuk hozzá egy esetleges befektetőnek a tőketemetőt és teljes is a kép.

Egyetlen pozitívum mindenkinek, amellett, hogy van Juvés mörcsük ingyen az, hogy a CV-be vagy portfólióban benne lesz a Juventus, és 4-5 év múlva, amikor jobban mennek majd a dolgok, de máshol lesz, akkor ezt referenciának /parasztvakításnak használhatja a fodbalt kevésbé értők számára.

Na most, mit tegyünk mi szurkolók?  Ki kell várnunk reményekkel teli ezt a 4-5 évet és remélni, hogy eljön ismét az aranykor. Addig is meccsnapon fel kell venni J sapkát, és  le kell nyelni a békát. Lehetőleg kísérővel.

Kinek van kedve egy közös meccsnézéshez?  lol!

(Ez utóbbi most tényleg vicc volt, én sem gondolom komolyan.)

_________________
a televizenyős düggönypakli

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2   Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 I_icon_minitime2023-09-23, 22:16

Igazából az egész olyan, mintha Allegrinek lenne egy Eiffel torony puzzle-je, de valaki geciségből kivett belőle 5 darabot és kicserélte a mondjuk a Golden Gate híd puzzle darabjaira. Allegri pedig rakja szorgosan és biztos benne, hogy ő ki fogja rakni és mindenki más lesz a hülye. 

Az ő kibaszása szerintem sem pénz kérdés (ahogy előttem Nico kolléga is leírta, azt a pénzt így is, úgy is ki kell fizetni). Viszont a kibaszásához kellene kompetens vezetőség, ami nálunk nincs....Van Scanavino meg Ferrero (ha nem ez a pontos nevük akkor bocs, de nem ismerem őket) akik kockák, meg van Elkann akit soha nem érdekelt a foci és aki elmondása szerint nem akarja eladni a Juvét, de befektetőket szívesen látna....(ez kb a liberális megfogalmazása annak amikor egy pénznyelőt nem akarsz tovább üzemeltetni...).

Giuntoli feje is érdekes volt a meccs alatt, kb ez a "hová a faszomba jöttem" kifejezés volt leolvasható róla.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2   Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 I_icon_minitime2023-09-23, 21:59

Malloy írta:
Persze nyilván. Ha sérülés/eltiltás van vészhelyzetben muszáj foldozni. De ne ez legyen már a csapatépítés alapja bassza meg. 
Allegri egy kreten, bizonyítja 3 éve folyamatosan.  Én a felszabaduló pogba pénzt arra költeném, hogy kirakjam ezt a szerencsétlent, nem pedig újabb középpályást vegyek neki, aki majd jól mutat szélsőben
Kreatív, tetszik Laughing
bár annyi pénzre nincs is szükség, mert allegri bére elsüllyedt költség, ha marad ha megy ki kell fizetni, itt csak az új edző bérébe kerülne a váltás, ami max 2-3 millió, még egy értelmesebb edző esetén is (persze kivéve, ha top edzőre megyünk, de ezt a jelenlegi helyzetben kizárnám)
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2387
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2   Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 I_icon_minitime2023-09-23, 21:31

Persze nyilván. Ha sérülés/eltiltás van vészhelyzetben muszáj foldozni. De ne ez legyen már a csapatépítés alapja bassza meg. 
Allegri egy kreten, bizonyítja 3 éve folyamatosan.  Én a felszabaduló pogba pénzt arra költeném, hogy kirakjam ezt a szerencsétlent, nem pedig újabb középpályást vegyek neki, aki majd jól mutat szélsőben

Krisz, bombahoppa, Nico and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2   Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 I_icon_minitime2023-09-23, 21:31

Krisz írta:


Ezt most adom, mondjuk szerintem Chiesanak kifejezetten jól áll ez a csatárposzt, főleg a sérülés utáni fizikumával.

Weah amúgy nekem kicsit kérdőjel, mert lehozza ezt a wingback posztot, de olyan Caceres feelingem van vele kapcsolatban, hogy mindenhol hoz egy vállalható vagy jó teljesítményt, de sehol se igazán kiemelkedő, nincs is igazán posztja. Egy echte RB/RWBt szívesebben látnék helyette. Kenő meg azt lehet kipipálja hogy fel le kell futni, de agya nincs és beadni nem tud. Cambiasot nyomatnám inkább mert szerintem neki a skilljei kiválóak csak fel kell építeni. Kpn meg lehet a keretben De Bruyne, Rodri, Modric is akkor is egy ilyen kalap szart játszanánk, mert Allegri egy nyomorék.
Chiesa skilljei akkor tudnak kiteljesedni ha van területe, ez szélsőként és csatárként is meglehet. A Kp viszont totál homály, igazából nem látni a szerepeket, hogy kinek kellene megoldani a labdakihozatalt, kinek kellene labdát szerezni vagy éppen kinek kellene szervezni a támadójátékot, totál ad-hoc az egész. A széleken nem tudom mit történik, volt 5 meccs, az első két meccsen Cambi és Weah kezdtek, az utolsó 3 meccsen meg Kenő és Kosztics...teljesen logikátlan az egész. Tényleg olyan mintha Allegri puzzle-t játszana és próbálgatja, hogy mi hova illeszkedik.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2   Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 I_icon_minitime2023-09-23, 21:15

Malloy írta:
Jó lenne egy edző, aki legalább törekedne arra, hogy mindenki a posztján játszon. Ez nem a megye 2 ifi ahol mindenkit tesztelni kell a különböző posztokon. Ez egy olyan szint, ahol már mindenki tudja hol a helye, nem lehet össze vissza rakosgatni őket. Így nem is lehetséges posztra igazolni. 
Csak ma nézzük meg: Danilo(jobbhátvéd) baloldali CB-t játszott. Kenő (mindenhol szar) jobbszélsőt, Locatelli (mezzala) registát, Chiesa (szélső) csatárt játszott, (Gatti meg egy Kőműves mi a faszt keres a csapatban???) A cseréket hagyjuk is, ott már senkinek nem volt posztja. Kérdem én: mi a picsát várunk így a csapattól?? A legalapvetőbb dolgok sincsenek meg ezen a szemétdombon. Az már mellékes, hogy taktikánk sincs, de ha nem is ott jatszol, ahol gyerekkorod óta tanulod, akkor totál eselytelen vagy.

Itt azért össze van mosva sok minden. Pl Gattit akármilyen szar meg kretén volt felesleges kiemelni, olyan dekoncentráltak voltunk, mint a május Empolis szopáson. Szerintem amúgy lehet pakolgatni a játékosokat a múltban (Zambrotta) és most is (Guardiola játékosai) vannak erre működő példák. Az viszont tény, hogy nem kell 2 év hogy leessen, hogy Loca nem regista. Sokkal nagyobb probléma inkább, hogy Loca még a regista poszton is egészen jó volt Spaletti alatt a válogatottban. Egyértelmű, hogy teljesen vakon van Allegri.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2387
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2   Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 I_icon_minitime2023-09-23, 21:09

Jó lenne egy edző, aki legalább törekedne arra, hogy mindenki a posztján játszon. Ez nem a megye 2 ifi ahol mindenkit tesztelni kell a különböző posztokon. Ez egy olyan szint, ahol már mindenki tudja hol a helye, nem lehet össze vissza rakosgatni őket. Így nem is lehetséges posztra igazolni. 
Csak ma nézzük meg: Danilo(jobbhátvéd) baloldali CB-t játszott. Kenő (mindenhol szar) jobbszélsőt, Locatelli (mezzala) registát, Chiesa (szélső) csatárt játszott, (Gatti meg egy Kőműves mi a faszt keres a csapatban???) A cseréket hagyjuk is, ott már senkinek nem volt posztja. Kérdem én: mi a picsát várunk így a csapattól?? A legalapvetőbb dolgok sincsenek meg ezen a szemétdombon. Az már mellékes, hogy taktikánk sincs, de ha nem is ott jatszol, ahol gyerekkorod óta tanulod, akkor totál eselytelen vagy.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2   Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 I_icon_minitime2023-09-23, 21:08

CsT írta:

Hát igen, Daniló itt jónak tűnik, de itt Gattival meg Alex Sandróval kell összehasonlítani nem Csellóval meg Barzamacival.

Ebben is bőven van edzői hatás, Delneri alatt Chiellini is rendszeresen rakás szerencsétlenségnek nézett ki és sokszor borzasztóan helyezkedett. Garantálom, hogy a jelen helyzetben is van egy allegris torzítás (és nem a mai meccsből kiindulva, hanem általánosságban).

CsT, bombahoppa and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2   Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sassuolo-Juventus 2023.09.23 18:00 Sport2
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Sassuolo - Juventus 2023.04.16 - 18:00
» Juventus Sassuolo 2024.01.16 20:45 Sport2
» Juventus - Sassuolo 2021.02.10 21:00 Sport2
» Juventus - Izé 2023.11.26. 20:45 Sport2
» Izé - Juventus 2023.03.19. 20:45 Sport2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: