Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45

Go down 
+8
Petike007
sneco7
tjunior
Nico
bombahoppa
CsT
Malloy
Krisz
12 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45   dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 I_icon_minitime2024-02-07, 20:22

Krisz írta:


Igen ez totál rendben van, illetve utólag könnyű okosnak lenni, ugyanakkor meg az első meccs alapján kb előre meg volt írva ez az eredmény. Pont az első meccs alapján lehetett volna okosnak lenni, és esélyt teremteni magunknak egy módosított felállással/taktikával. Nem gondolom, hogy eszköztelen lett volna Allegri, de mégsem húzott semmi váratlant, mint pl anno az Atletico ellen idegenben. Persze egy szar öngóllal kaptunk ki (a conteosabb Juve oldalak még kezezést is kikockáztak Thuramnál), meg ha Vlahovic jól veszi át, akkor 1-1, de ez egy baromi esetleges dolog, így nem lehet pontot szerezni.  A férgek pontosan ugyanazt csinálták, mint az odavágón és mi is. Ezekkel a paraméterekkel meg 10ből 8-9szer biztosan nyernek. Ez bosszant engem igazán - ha kikapunk 5-1re, mint tavaly a Napoli ellen (ez kb a worst case scenario) akkor se lettünk volna semmivel se rosszabb helyzetben, mégsem kockáztattunk többet.
A buzik csajok szokták mondani ezt a faszságot, hogy "nem az fáj amit mondtál hanem ahogy mondtad", na én pont így vagyok ezzel a meccsel. Mert nem katasztrófa kikapni az izétől mert jelenleg jobbak, de a meccs képe nem egy derbyre hajazott hanem egy Ellenség-Empolira és az a szomorú, hogy MAxinak ez tetszett. Mert ő ilyenre tervezte, nyilván annyi lett volna az extra, hogy Gattiról ne pattanjon be a labda és Vlaho rúgja be az egyetlen helyzetünket. Ha most lenne újabb 5 meccs az Ellenség ellen, ő akkor is ugyanezzel a taktikával menne nekik és valószínűleg 5-ből 4-szer ugyanígy kikapnánk és jövőre ha lesz BL, ott is ugyanígy mennék neki a jobb csapatoknak (ahogy pl tavaly is tettük). Nem értem a végén miért fosott Yildizt meg Chiesát egyszerre fennhagyni (és, hogy miért fél ennyire a formációváltástól, amikor régebben meccsen belül is váltogattuk a 3 és 4 védőt) inkább behozzuk Sandrót meg a teniszezőt 2 perc-re. Ez a taktika meg meccselés nekem pont azt mutatja, hogy tényleg a legjobb 4 idén a célja és semmi más.

_DREAM_, bombahoppa and Nico like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45   dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 I_icon_minitime2024-02-07, 20:09

vektra írta:
ami nekem nagyon feltűnő és ezen nem tudom, hogy egy másik edző tudna-e változtatni, de nagyon nem működik a kémia a játékosok között, főleg a támadó harmadban. folyamatos rossz passzok, rossz mozgások, sokszor egymást akadályozzák.
Ez szerintem annak a hozadéka, hogy Maxi nem nagyon gyakoroltat támadójátékot, ezt a könyvében részletesen le is írja. Láthatóan nincs támadásszervező játékosunk, hanem némi passzolgatás után ad-hoc jelleggel valaki megpróbál egy indítást vagy egyszerűen felpasszoljuk valamelyik támadóra aki brusztolhat 3 védővel a nyakán. Nyilván gyengébb csapatok ellen működhet mert előbb utóbb kijön a minőségbeli különbség, komolyabb ellenfelek esetén kevésbé.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45   dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 I_icon_minitime2024-02-07, 19:36

tjunior írta:
Kicsit úgy érzem átestünk a ló túloldalára. Kikaptunk mordorban, a meccs képe nem volt valami bíztató, így van. Tavaly meg egy gyengébb csapattal nyertünk. Nincs tragédia,a szezonban először fordult eló, hogy 2 meccs lement győzelem nélkül. Eddig nem volt hullámvölgyünk a szezonban. Azt, hogy ez a csapat messze nincs kész eddig is tudtuk, max ez a 18 (17?) veretlen meccs kicsit elfedte ezt. Még rengeteg melót kell beletenni Maxinak ( vagy az utódjának ) és a játékosoknak a sztoriba és a mercaton is jól kell ügyködnie Dzsuntolinak, de mondom, ez eddig is egyértelmű volt.

Igen ez totál rendben van, illetve utólag könnyű okosnak lenni, ugyanakkor meg az első meccs alapján kb előre meg volt írva ez az eredmény. Pont az első meccs alapján lehetett volna okosnak lenni, és esélyt teremteni magunknak egy módosított felállással/taktikával. Nem gondolom, hogy eszköztelen lett volna Allegri, de mégsem húzott semmi váratlant, mint pl anno az Atletico ellen idegenben. Persze egy szar öngóllal kaptunk ki (a conteosabb Juve oldalak még kezezést is kikockáztak Thuramnál), meg ha Vlahovic jól veszi át, akkor 1-1, de ez egy baromi esetleges dolog, így nem lehet pontot szerezni.  A férgek pontosan ugyanazt csinálták, mint az odavágón és mi is. Ezekkel a paraméterekkel meg 10ből 8-9szer biztosan nyernek. Ez bosszant engem igazán - ha kikapunk 5-1re, mint tavaly a Napoli ellen (ez kb a worst case scenario) akkor se lettünk volna semmivel se rosszabb helyzetben, mégsem kockáztattunk többet.

bombahoppa and Nico like this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45   dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 I_icon_minitime2024-02-07, 06:48

Kicsit úgy érzem átestünk a ló túloldalára. Kikaptunk mordorban, a meccs képe nem volt valami bíztató, így van. Tavaly meg egy gyengébb csapattal nyertünk. Nincs tragédia,a szezonban először fordult eló, hogy 2 meccs lement győzelem nélkül. Eddig nem volt hullámvölgyünk a szezonban. Azt, hogy ez a csapat messze nincs kész eddig is tudtuk, max ez a 18 (17?) veretlen meccs kicsit elfedte ezt. Még rengeteg melót kell beletenni Maxinak ( vagy az utódjának ) és a játékosoknak a sztoriba és a mercaton is jól kell ügyködnie Dzsuntolinak, de mondom, ez eddig is egyértelmű volt.

Reggie Hammond likes this post

Vissza az elejére Go down
vektra
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 145
Join date : 2012. Nov. 05.

dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45   dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 I_icon_minitime2024-02-07, 06:07

ami nekem nagyon feltűnő és ezen nem tudom, hogy egy másik edző tudna-e változtatni, de nagyon nem működik a kémia a játékosok között, főleg a támadó harmadban. folyamatos rossz passzok, rossz mozgások, sokszor egymást akadályozzák.
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45   dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 I_icon_minitime2024-02-06, 21:03

Krisz írta:


Itt megint felmerül a potenciál és a jelenlegi skillek kérdésköre. A potenciált akkor is keményen meg kell fizetni, ha a pillanatnyi skillek még nem kiemelkedőek. Az se mindegy, hogy mennyi bónuszt meg fizetést kell valakinek adni, hogy aláírjon, ez a névleges transzferdíjba gyakran nem kerül említésre (meg nem minden klub köteles ezt transzparensen kommunikálni). Ez szerintem alaposan árnyalja a képet.
Egyébként szerintem Locatellit olcsóbban (reálisabb áron) is megvehettük volna ha adott évben letesszük érte a pénzt és nem csúsztatjuk 2 évet, plusz ebben az esetben a 2 év kölcsönért is fizetni kellett.
Chiesa is árban volt, ha nem szakítja szét a térdét, akkor egyrészt most nem itt tartana, másrészt meg senkiben nem merülne fel, hogy túlfizettük.
Vlahovicot egyértelműen PL áron vettük (meg konkrétan az Arsenallal versenyeztünk), tekintve, hogy milyen nehéz kiemelkedő csatárt venni itt azért a piaci körülmények is nyomták az árat.

Egyébként Locatelli kb sokadik éve a legtöbb métert előre passzoló játékos a ligában, aki amúgy alapvetően nem a legoptimálisabb poszton játszik. Miretti, aki az egyik legjobb a köztes területek olvasásában és megjátszásában (tehát az átmeneti játékban) jegelve volt a férgek ellen, miközben Ildivel ketten az ucsó 3 tétmeccsen összesen 10 gólt lőttek. Stb stb. Ezek nyilvánvalóan azt jelentik, hogy nincs kihozva a max a keretből, mert a bunkerfociért fel vannak áldozva.

hát én bizony mindig is úgy gondoltam, hogy Chiesát túlfizettük

vektra likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45   dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 I_icon_minitime2024-02-06, 17:40

_Tyler írta:


az a baj azzal, amit Adani mond, hogy legfeljebb részben igaz. Calhanoglut a Milan pl. meg akarta tartani, és voltak más ajánlatai is. Thuramot a Juventus is akarta, és a vb döntős francia válogatott tagja - ha ez tényező Rabiot-nál, akkor nála is. Dzeko elvesztése azért nem egy nagy fájdalom, ő már kifelé tart a fociból, Lukaku meg az a játékos, aki egyre nehezebben talál magának klubot, nem véletlen, hogy a Romában kötött ki. Darmian és Acerbi tipikus Marotta igazolások, és mind a kettő jól illeszkedik a csapatba. Locatellit és Vlahovicot is irreálisan drágán vásárolta meg a Juve, ahogy Chiesát is, az árukat semmiképp sem tekinthetjhük értékmérőnek, rossz üzleti döntésekről volt szó, többek közt az ilyenek miatt tart a Juve ott , ahol. a Juve többet költött rosszabb játékosokra, és még túl is fizeti őket. Mkhitaryant és Calhanoglut McKennie-vel vetném össze - utóbbit tényleg nem akarta senki, és őt is alaposan túlárazva vette meg a Juve. a két féregista sokkal hasznosabb, sokoldalúbb és képzettebb játékos az amerikainál, a féregistáknál a koruk lehet ellenérv, de hát a Serie A retirement league, itt a Premiershipben levitézlett, kiöregedett játékosok is virítanak, Olaszországban a 35 az új 28 éves kor. Bremert a férgek is akarták, meg most is piacképes, őt adom, Danilo viszont senkinek nem kellett, megégett Madridban és Manchesterben is, amikor elcseréltük Cancelóval, nem sokan gondolták, hogy a Juve jó üzletet kötött.
igen, Allegri képtelen proaktív játékot játszatni, igen, egyetértek azzal, hogy többet is ki lehetne hozni a keretből, és Allegri gyáva és kishitű. de ettől a férgek jobban összerakott, erősebb kerettel rendelkeznek.  a Juvének a 2-3. hely a realitás, de jó lenne, ha előrelépés lenne a játékban, és végre sikerülne valami elképzelést is belecsempészni abba, amit a pályn csinálnak a játékosok. ja, és nem kiölni a kreativitást és a kezdeményezőkészséget a keretből, mert az impotens passzolgatás a legközelebbi emberhez, majd középrebaszni a labdát ész nélkül nem az a foci, ami bármennyire is érdekes lenne.

Itt megint felmerül a potenciál és a jelenlegi skillek kérdésköre. A potenciált akkor is keményen meg kell fizetni, ha a pillanatnyi skillek még nem kiemelkedőek. Az se mindegy, hogy mennyi bónuszt meg fizetést kell valakinek adni, hogy aláírjon, ez a névleges transzferdíjba gyakran nem kerül említésre (meg nem minden klub köteles ezt transzparensen kommunikálni). Ez szerintem alaposan árnyalja a képet.
Egyébként szerintem Locatellit olcsóbban (reálisabb áron) is megvehettük volna ha adott évben letesszük érte a pénzt és nem csúsztatjuk 2 évet, plusz ebben az esetben a 2 év kölcsönért is fizetni kellett.
Chiesa is árban volt, ha nem szakítja szét a térdét, akkor egyrészt most nem itt tartana, másrészt meg senkiben nem merülne fel, hogy túlfizettük.
Vlahovicot egyértelműen PL áron vettük (meg konkrétan az Arsenallal versenyeztünk), tekintve, hogy milyen nehéz kiemelkedő csatárt venni itt azért a piaci körülmények is nyomták az árat.

Egyébként Locatelli kb sokadik éve a legtöbb métert előre passzoló játékos a ligában, aki amúgy alapvetően nem a legoptimálisabb poszton játszik. Miretti, aki az egyik legjobb a köztes területek olvasásában és megjátszásában (tehát az átmeneti játékban) jegelve volt a férgek ellen, miközben Ildivel ketten az ucsó 3 tétmeccsen összesen 10 gólt lőttek. Stb stb. Ezek nyilvánvalóan azt jelentik, hogy nincs kihozva a max a keretből, mert a bunkerfociért fel vannak áldozva.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45   dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 I_icon_minitime2024-02-06, 16:48

Adani tényleg egy hülye, de nem olyan fekete-fehér a szitu, ahogy ő azt lenyilatkozta. Abban viszont abszolút igaza van, hogy a meló elismerendő, amit kihoznak ezekből a játékosokból.
Bremerrel példálóznia hülyeség, mivel érte komoly pénzt fizettek volna a hullarablók, csak túl lettek licitálva.
Thuramért több klub sorakozott. Hullarablók, Milan, Juve (Allegri amúgy szerintem imádta is volna), PSG, de ott alighanem a hullarablóktól kapta a legjobb garanciát a kezdőre és mellé egy pofás fizut. PSG-ben csere lett volna, a Milan gyengébb mint a hullarablók, a Juve BL nélkül nem lehetett túl vonzó.

Krisz likes this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45   dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 I_icon_minitime2024-02-06, 13:15

Nico írta:

Ezt mondom én is, az egy mítosz, hogy az Ellenség kerete sokkal jobb, ehelyett tele van máshol levitézlett 34-35 éves játékossal. Szerintem közel egyforma, max kicsit jobb az Ellenség, de semmiképp sem annyival, amit egy jó edző nem tudna áthidalni.
Adani egy megrögzött Juventus-gyűlölő, tegyük hozzá. Eleve, hogy jön ide Danilo? Lassan 5 éve igazoltuk. Hát úgy, hogy Gattit aprópénzért szereztük meg, de vele nem lehetett alátámasztani a mondandóját. Amúgy eddig is tudtuk, hogy a igazolások minősége a Kobra tábozása óta a béke segge alatt volt évekig (vagy még van ez még nem dőlt el számomra). Túláraratottan vettünk egy vagon játékost. Vlaho attól még, hogy kiadtunk érte 85 milliór, sosem volt 85 milliós játékos stb. stb. A dögevők kerete összességében nem sokkal jobb, viszont a kezdőjük jobb és összeszokodtabb ez szerintem egyértelmű. Kicsit olyan mint a mi 2015ös csapatunk, gála kezdő a padon meg padoinok. Ha olyan sérüléshullám tizedelné őket mint minket vagy a milant állandóan, kíváncsi lennék, hogy tudnák lemanagelni azt az időszakot.

Krisz and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3570
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45   dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 I_icon_minitime2024-02-06, 12:39

Szerintem meg akárhonnan nézzük, adott két aktuálisan hasonló minőségű keret, a jövőbeli értéket most nem vizsgálom.

A különbséget a két hasonló csapat között az edző jelentette, az egyik győzni akart, a másik biztonságot.

Továbbá, ha az ellenfélnek nem lenne kifutott éve, akkor ezzel a játékkal éllovasok lennénk. Ez lehet jó is, de én pesszimistán látom a helyzetet, mert ez a csapat a BL-ben le fog szerepelni. Nem azért, mert nem lesz majd erősítés, hanem azért mert nincs/nem lesz úgy összerakva, hogy nyerni akarjon mindig, mindenhol. Mint egy BAJNOK.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45   dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 I_icon_minitime2024-02-06, 11:10

Nico írta:

Ezt mondom én is, az egy mítosz, hogy az Ellenség kerete sokkal jobb, ehelyett tele van máshol levitézlett 34-35 éves játékossal. Szerintem közel egyforma, max kicsit jobb az Ellenség, de semmiképp sem annyival, amit egy jó edző nem tudna áthidalni.

az a baj azzal, amit Adani mond, hogy legfeljebb részben igaz. Calhanoglut a Milan pl. meg akarta tartani, és voltak más ajánlatai is. Thuramot a Juventus is akarta, és a vb döntős francia válogatott tagja - ha ez tényező Rabiot-nál, akkor nála is. Dzeko elvesztése azért nem egy nagy fájdalom, ő már kifelé tart a fociból, Lukaku meg az a játékos, aki egyre nehezebben talál magának klubot, nem véletlen, hogy a Romában kötött ki. Darmian és Acerbi tipikus Marotta igazolások, és mind a kettő jól illeszkedik a csapatba. Locatellit és Vlahovicot is irreálisan drágán vásárolta meg a Juve, ahogy Chiesát is, az árukat semmiképp sem tekinthetjhük értékmérőnek, rossz üzleti döntésekről volt szó, többek közt az ilyenek miatt tart a Juve ott , ahol. a Juve többet költött rosszabb játékosokra, és még túl is fizeti őket. Mkhitaryant és Calhanoglut McKennie-vel vetném össze - utóbbit tényleg nem akarta senki, és őt is alaposan túlárazva vette meg a Juve. a két féregista sokkal hasznosabb, sokoldalúbb és képzettebb játékos az amerikainál, a féregistáknál a koruk lehet ellenérv, de hát a Serie A retirement league, itt a Premiershipben levitézlett, kiöregedett játékosok is virítanak, Olaszországban a 35 az új 28 éves kor. Bremert a férgek is akarták, meg most is piacképes, őt adom, Danilo viszont senkinek nem kellett, megégett Madridban és Manchesterben is, amikor elcseréltük Cancelóval, nem sokan gondolták, hogy a Juve jó üzletet kötött.
igen, Allegri képtelen proaktív játékot játszatni, igen, egyetértek azzal, hogy többet is ki lehetne hozni a keretből, és Allegri gyáva és kishitű. de ettől a férgek jobban összerakott, erősebb kerettel rendelkeznek.  a Juvének a 2-3. hely a realitás, de jó lenne, ha előrelépés lenne a játékban, és végre sikerülne valami elképzelést is belecsempészni abba, amit a pályn csinálnak a játékosok. ja, és nem kiölni a kreativitást és a kezdeményezőkészséget a keretből, mert az impotens passzolgatás a legközelebbi emberhez, majd középrebaszni a labdát ész nélkül nem az a foci, ami bármennyire is érdekes lenne.

zetterberg40 and _DREAM_ like this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45   dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 I_icon_minitime2024-02-06, 10:28

Adani írta:

But while many felt that the result and performance illustrated Ellenség’s squad superiority over their arch-rivals, Adani argues otherwise.
The 49-year-old insists that Juventus have mustered an impressive squad on paper, hinting the technical staff isn’t making the most out of the players at their disposal.
“Ellenség took Darmian and Acerbi as reinforcements two years ago. They cannot be compared to Bremer and Danilo,” said Adani during his guest appearance on Domenica Sportiva via Calciomercato.
“Let’s talk about the midfield. Ellenség signed Mkhitaryan and Calhanoglu who no one else wanted. On the other hand, Juve paid 40 million for Locatelli. They also have Rabiot who played in the World Cup final with France.
“In attack, Ellenség loses Lukaku and Dzeko and signed Thuram who no one valued at this level. Juve took Vlahovic for 90 million. So how can you say that Ellenség are so superior?!”
Ezt mondom én is, az egy mítosz, hogy az Ellenség kerete sokkal jobb, ehelyett tele van máshol levitézlett 34-35 éves játékossal. Szerintem közel egyforma, max kicsit jobb az Ellenség, de semmiképp sem annyival, amit egy jó edző nem tudna áthidalni.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45   dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 I_icon_minitime2024-02-05, 15:42

Nézzük meg egy picit jobban ezt a tegnapi Intert.
 
Acerbi 35 éves
Cuadrado 35 éves
Sommer 35 éves
Sanczhez 35 éves
Mkhitaryan 35 éves
Arnautovic 34 éves
Darmian 34 éves
de Vrij 34 éves
Klaassen 30 éves
DiGennaro 30 éves
Calhanoglu 30 éves
 
2 éven belül legalább 7 játékos kell pótolniuk. Amit a mai árak mentén erősen kétséges. Persze lehet ingyen hozni idős játékosokat de az rövid távon megoldás közép távon probléma.
 
Aki piacképes játékosuk:
 
Martiner 110M
Barella 75M
Bastoni 60M
Thuram 55M
Dimarco 50M
Pavard 40M
Dumfries 30M
 
Akárhogy nézzük az Ellenség gazdaságilag nem fenntartható a keret jövőbeni értéke sokkal kevesebb mint a mostani érték. Ergo ugyan abba a folyóba fognak belelépni ami Marotta alatt a Juventusnál is elkezdődött. Costa Khedira stb… A jelen sikerei egyértelműen a jövő feláldozásával vannak az ellenségnél ahogy a Juventus esetén is voltak.
 
Marotta nagyon jó munkát végez de mint válságmenedzser. Hosszú távon igencsak kétséges, mert egyik nagy projektje sem volt fenntartható.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45   dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 I_icon_minitime2024-02-05, 13:54

Allegri explained why he didn’t want to risk playing both Federico Chiesa and Kenan Yildiz at the same time.
“When I brought Chiesa in, it was a delicate moment of the game. Putting him together with Yildiz seemed like a risk.

Oh, bzmeg, igen inkább őrizzük a 0-1-et  jocolor
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45   dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 I_icon_minitime2024-02-05, 12:40





Antonio Corsa írta:
Tattica.

Locatelli: "Nel primo tempo per me ci siamo abbassati un po' troppo". “Loro nel primo tempo si sono mossi bene, facevamo un po' fatica a prenderli e anche il gol nasce da una situazione così. Quando siamo aggressivi, come nel secondo tempo, riusciamo ad essere anche più decisivi in avanti. Loro avevano meno possesso palla e questo aiuta”

Questo è il tuo regista, e dice che sei stato troppo basso e hai regalato il possesso palla all'Ellenség, e non riuscivi a prenderli. Poi ti sei alzato nel secondo tempo e questo ti ha permesso di essere più incisivo davanti e ha tolto loro il possesso palla.

A voi (senza scannarvi).

Szóval Locatelli (a registánk) azt nyilatkozta, hogy túl mélyre húzódtunk, a férgek jól mozogtak és nehezen tudtuk tartani őket, a gól is ilyen szituból jött. A második felidőben agresszivabbak voltunk, nem húzódtunk olyan mélyre, így nem volt akkora nyomás, nem volt akkora birtoklási fölényük jobban tudtuk tartani őket és jobban tudtunk előre menni.

Ehhez persze azt hozzátenném, hogy a második félidőben azért simám beszophattunk volna 2-3 gólt. Viszont Loca nyilatkozatából is lejön, hogy mindenki látja hogy nem ez a bunker foci a helyes irány csak Allegri nem, vagy látja csak nem érdekli. Ha pedig azt nézzük, hogy csak az eredmény a lényeg, hát akkor tessék kikaptunk. Az meg bőven elég ha csak a fontos meccseken kapunk ki, úgy lehet lecsúszni a scudettoról meg kiesni a BL csoportból.
Én azt gondolom, hogy a férgek ha tökeletes szezont futnak, akkor nem elég a keretünk a BL tehermentesség mellett se, viszont ha lesz valami rossz szériájuk tavasszal akkor megfoghatók (lettek volna), de az ilyen meccseket nem lehet elvesziteni.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45   dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 I_icon_minitime2024-02-05, 11:58

zetterberg40 írta:


A potenciál az egy szép dolog, de azért bajnoki címet nem adnak. Annak realizálódnia kell.
A valóságot nézzük.

Nyilván egy adott meccsen nem az száll harcba, de akár már egy 2 éves tervezésnél is azzal kell kalkulálni. A potenciál realizálásának feltételei meg szerintem még Allegrivel is adottak a bajnokság szintjén.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45   dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 I_icon_minitime2024-02-05, 11:47

Krisz írta:


Itt szerintem azt fontos tisztázni, hogy aktuális állapotról vagy potenciálról beszélünk. Aktuális állapotban egyértelmű hogy jobbak, potenciálban meg szerintem nem kérdés, hogy nálunk a hatalmas előny. Egy jó nyári mercato, plusz Lautaro tescos pótlásával akár jövő tavasszal utol is érhetjük őket.

Nekünk egy minőségi kpt meg egy kapust kell kb csak vennünk, hosszabbitani Ruganival, Huijsen vissza, meg esetleg egy szélsővédő kellehet még. Szandi, Csecs, Pogba, Rabiot bérterhét kisebbekre cserélve kiadásilag is megelőzhetjük őket.

A potenciál az egy szép dolog, de azért bajnoki címet nem adnak. Annak realizálódnia kell.
A valóságot nézzük.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45   dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 I_icon_minitime2024-02-05, 11:31

zetterberg40 írta:


A rendszer nagyon fontos, de a játékosok minősége is egyértelműen jobb a másik oldalon.

Itt szerintem azt fontos tisztázni, hogy aktuális állapotról vagy potenciálról beszélünk. Aktuális állapotban egyértelmű hogy jobbak, potenciálban meg szerintem nem kérdés, hogy nálunk a hatalmas előny. Egy jó nyári mercato, plusz Lautaro tescos pótlásával akár jövő tavasszal utol is érhetjük őket.

Nekünk egy minőségi kpt meg egy kapust kell kb csak vennünk, hosszabbitani Ruganival, Huijsen vissza, meg esetleg egy szélsővédő kellehet még. Szandi, Csecs, Pogba, Rabiot bérterhét kisebbekre cserélve kiadásilag is megelőzhetjük őket.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45   dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 I_icon_minitime2024-02-05, 11:13

tjunior írta:

Hol van Barella meg a török?
Nekünk meg Bremert kellene megtartani...
Meg úgy alapból, kisebb terhelés, le is csőkkentettük a keretet annyira, hogy ha 1-2 Next Genes nem vált volna be nagy szarban lennénk. Jövőre viszont bővíteni kell a keretet. Közben meg Rabiot ki tudja hol köt ki (de mondjuk Ruganinak is lejár a szerződése), Chiesaról esett szó. Arról nem beszélve, hogy Danilo meg Gattit, hiába kedvelem őket, a BLben a komolyabb csapatok úgy fogják forgatni hogy beszédülnek, Fagioli is csak olasz szinten tűnik megoldásnak stb. stb. Szóval van még itt bőven meló a csapattal.

Barella/Frattesi a szitu igazaból, mert annyira egy poszton vannak, hogy a válogatottban se tudják megoldani a kettőt egyszerre. Hákán meg holnapután lesz 30, szerintem egyértelmű, hogy most van a csúcson, innentől már lefelé fog menni (persze 2 évig még tuti patent lesz), illetve a személyiségéből kiindulva 1-2 éven belül simán elmegy Saudiba jópenzért.

Egyébként ha a kínai nem szipkázná ki folyamatosan a pénzt, akkor vissza lehetne forgatni a csapatba, megtartani a szintet és faragni az adósságot. Így viszont adom Peti gondolatát, szépen lassan magas fizetésű, idős, eladhatatlan spílerek lesznek többségben, úgy hogy folyamatosan csökken a szint mellette (pl Lautaro helyett nem gondolom hogy hasonló kalibert fognak tudni hozni). Emellett kapust, 1-2 kezdő védőt hamarosan muszáj lesz venniük.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45   dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 I_icon_minitime2024-02-05, 11:10

Nico írta:
Nem értem ezt a negatívitást a keret felé. Nézzük már meg részletesen, és ne a 2010-és végén levő dupla BL döntős csapathoz mérjük, hanem a jelenlegi konkurenciahoz, a hullarablók jelenlegi kerete ugyanúgy nem játszana a bajnoki címért anno, mint a mienk most. Vannak klasszisaik, igen, de nekünk is, meg egy csomó kiegészítő mindkét csapatban: Darmian, Sommer, Acerbi, Mkhtarjan(35), Pavard ezek tényleg annyival jobbak?! Az az igazság, hogy azért tűnnek jobb játékosnak, mert egy rendszerben játszanak, nálunk meg kis túlzással semmi taktika nincs. allegri anno pont azért volt sikeres és jó, mert megtalálta a legoptimálisabb taktikát a kerethez, ma ilyen nincs, védekezünk ezerrel, a kicsiket meg bedaráljuk szimplan brute force-szal. Aki szerint a keret a baj, annak ajánlom Soulé esetet, aki itt egy középszerű cserének tűnt, Frosinone-ban meg 10 gólt rúgott egy fél idény alatt. Vajon mi lehet emögött? Nálunk Vlahovics 12-nélkül jár egy bajnokeselyes csapatban. A keret javulni fog, szerintem az is csúcs hogy most itt tartunk, mind a fiatalok esetében, mind a nagyobb nevek esetében.

A rendszer nagyon fontos, de a játékosok minősége is egyértelműen jobb a másik oldalon.

Acerbi vénségére akkora tanár lett, hogy már-már Barzamackót idézi.
Danilot és Gattit is csípem, de bármikor előbb választanám Pavardot mindkettőnél.
Darmiannál még nem jobb egyik szélső emberünk sem, bár Cambiaso jó úton halad.
Csecst mindenki állanódóan kutyaütőzi, de most hirtelen jobb Sommernél. Szerintem kb. ugyanaz a szint a kettő.
Az örmény simán kezdő lenne a mi középpályánkon.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45   dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 I_icon_minitime2024-02-05, 10:04

Nem értem ezt a negatívitást a keret felé. Nézzük már meg részletesen, és ne a 2010-és végén levő dupla BL döntős csapathoz mérjük, hanem a jelenlegi konkurenciahoz, a hullarablók jelenlegi kerete ugyanúgy nem játszana a bajnoki címért anno, mint a mienk most. Vannak klasszisaik, igen, de nekünk is, meg egy csomó kiegészítő mindkét csapatban: Darmian, Sommer, Acerbi, Mkhtarjan(35), Pavard ezek tényleg annyival jobbak?! Az az igazság, hogy azért tűnnek jobb játékosnak, mert egy rendszerben játszanak, nálunk meg kis túlzással semmi taktika nincs. allegri anno pont azért volt sikeres és jó, mert megtalálta a legoptimálisabb taktikát a kerethez, ma ilyen nincs, védekezünk ezerrel, a kicsiket meg bedaráljuk szimplan brute force-szal. Aki szerint a keret a baj, annak ajánlom Soulé esetet, aki itt egy középszerű cserének tűnt, Frosinone-ban meg 10 gólt rúgott egy fél idény alatt. Vajon mi lehet emögött? Nálunk Vlahovics 12-nélkül jár egy bajnokeselyes csapatban. A keret javulni fog, szerintem az is csúcs hogy most itt tartunk, mind a fiatalok esetében, mind a nagyobb nevek esetében.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45   dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 I_icon_minitime2024-02-05, 08:34

Krisz írta:


Zielinski azért nincs még lezsírozva, illetve kíváncsi leszek, hogy Lautarot hogyan pótolják majd - anyagilag szarban vannak, nyáron ő következik.

Szerintem egy Dumfries, Frattesi, Aslani, Zielinski, Dimarco sorral akkorát nem fognak menni a jövőben.
Hol van Barella meg a török?
Nekünk meg Bremert kellene megtartani...
Meg úgy alapból, kisebb terhelés, le is csőkkentettük a keretet annyira, hogy ha 1-2 Next Genes nem vált volna be nagy szarban lennénk. Jövőre viszont bővíteni kell a keretet. Közben meg Rabiot ki tudja hol köt ki (de mondjuk Ruganinak is lejár a szerződése), Chiesaról esett szó. Arról nem beszélve, hogy Danilo meg Gattit, hiába kedvelem őket, a BLben a komolyabb csapatok úgy fogják forgatni hogy beszédülnek, Fagioli is csak olasz szinten tűnik megoldásnak stb. stb. Szóval van még itt bőven meló a csapattal.
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45   dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 I_icon_minitime2024-02-05, 08:26

Nico írta:

akkor a nyáron el kell adni

Chiesát egyértelműen el kell adni, rengeteget sérült, lelassult, körülményes, szerintem annak is örülnie kellene, hogy ha a jelenlegi feltételekkel hosszabbítanának vele. 
bántó és szomorú volt látni, mennyivel jobbak technikailag a férgek, ez egy sima vereség volt, a gólkülönbség hízelgő a Juvéra nézve. még akkor is, ha a wishes Chiellini balszerencséje kellett a férgek góljához. A Juve játékában semmi elképzelés nem volt, brusztolt a csapat, de csak óriási szerencsével jöhetett volna össze a gól. A realitás az, hogy minden poszton jobbak, áltathatjuk magunkat azzal, hogy csak Allegri a baj, amúgy ez egy jó keret, de ha McKennie-t Mkhitaryannál, vagy Rabiot-t Calhanoglunál jobbnak gondolja valaki, akkor szerintem nagyot téved

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45   dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 I_icon_minitime2024-02-05, 08:04

Zongorázni lehet a különbséget a két csapat között.
A hullarablók kezdőjébe szerintem egyedül Bremer férne be.
Hasonló a szitu, mint amikor mi voltunk fent. Akkor ők ácsingóztak meg bizonygatták, hogy XY játékosuk beférne a Juveba, de közben nem erről volt szó. 

Ugyanakkor szerintem tragédia nem történt tegnap, csak szembejött a realitás.

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45   dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 I_icon_minitime2024-02-05, 07:21

CsT írta:

Ebben kár reménykedni, náluk ott van Beppe, mi meg csempionsipből 50 millás opcióért hozunk padra játékost. Pl Jövőre hozzák ingyen Zielinskit Mikitárián helyére...

Zielinski azért nincs még lezsírozva, illetve kíváncsi leszek, hogy Lautarot hogyan pótolják majd - anyagilag szarban vannak, nyáron ő következik.

Szerintem egy Dumfries, Frattesi, Aslani, Zielinski, Dimarco sorral akkorát nem fognak menni a jövőben.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45   dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 I_icon_minitime2024-02-04, 23:17

bombahoppa írta:

Ha már behozta Alexsandrót miert nem hozta be egyből Alcarazt is?

Faszszopó!
Ezzel is elment fél perc, kevesebb esély az internek újabb gólt lőni. Smile

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45   dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 I_icon_minitime2024-02-04, 23:16

bombahoppa írta:

Az ingyenes játékosok magas bérrel jönnek és minimális motivációval. Ramsey - Khedira. Hajrá!

Nulla profit lesz belőle, csak költség.
bár az egy Kebab lenne csak a bajunk
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45   dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 I_icon_minitime2024-02-04, 23:15

Petike007 írta:
Ami egyedül örömteli ez az Ellenség 2 ev múlva ugyanolyan fenntarthatatlan pályán lesz mint mi voltunk. Tele öreg de drága játékosokkal. Ez a csapat ami nálunk van viszont fejlődik. 

Ma ebben ennyi volt. Persze Kostic rém gyenge volt ma is. Vlaho nem vette at a labdát mindig megelőzték. De sz nem lesz mindig így.
Ebben kár reménykedni, náluk ott van Beppe, mi meg csempionsipből 50 millás opcióért hozunk padra játékost. Pl Jövőre hozzák ingyen Zielinskit Mikitárián helyére...
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3570
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45   dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 I_icon_minitime2024-02-04, 23:06

Nico írta:

ennél sajnos Marotta jobb, a mostani kezdő fele 24-26 éves, plusz folyamatosan jönnek majd az ingyenes játékosok, szinten lehet tartani könnyen ezt a keretet
mi viszont remélhetőleg fejlődünk, ez tiszta sor, ha még egy edzőnk is lesz, akkor jöhet megint a Juve uralom Cool
Az ingyenes játékosok magas bérrel jönnek és minimális motivációval. Ramsey - Khedira. Hajrá!

Nulla profit lesz belőle, csak költség.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3570
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45   dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 I_icon_minitime2024-02-04, 23:04

CsT írta:
Egyébként régebben Maxi meccs alatt is képes volt kétszer formációt váltani, most meg 3 éve nyomjuk ezt a konstans 3-5-2-őt, lehet egyszer meglepné az ellenfelet ha nem csak posztra cserélnénk, és ha támadni kell akkor mondjuk megpróbálnánk egy 3-4-3-at egy Yildiz(Illing)-.Vlaho-Chiesa, ahelyett, hogy a bűngyenge Kosztics helyett behozzuk Alexsandrót. A legrosszabb ami történhet, hogy 2-0-ra kapunk ki, nem 1-0-ra. Ez megint egy gyáva szar taktika volt, ugyanolyan mint az őszi meccsen...
Ha már behozta Alexsandrót miert nem hozta be egyből Alcarazt is?

Faszszopó!

_________________
a televizenyős düggönypakli

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Ajánlott tartalom





dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45   dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
dögevő férgek - Juventus 2024.02.04. 20:45
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Juventus - Milan - 2024.04.27 - 18:00
» Juventus - Empoli - 2024.01.27 - 18:00
» Juventus - Udinese - 2024.02.12 - 20:45
» Verona - Juventus 2024.02.17. 18:00
» Juventus - Frosinone - 2024.02.25 - 12:30

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: