Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+19
Krisz
bombahoppa
LeRoi10
s4tch
Tankcsapda
sneco7
torinojuve
virracocha
Petike007
laac
rcb3n21
rakkenroll
simoon
EsztéNégy
exchaby
_Tyler
kilopo
Malloy
_DREAM_
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
LeRoi10
Segédedző
Segédedző



Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-01-08, 00:20

A CdS címlapon hozza, hogy rámegyünk Özilre. nyáron ingyen csatlakozhatna Imrével kéz a kézben. Alapból én Özilt nem tudom hova rakni, benne van a zseni de nagyon egysíkú játékos, védekezésben pedig nulla. Helye sincs nagyon a csapatban. Nem tudnám eldönteni, hogy akár ingyen is megérné-e.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amúgy egyetértek itt több mindenkivel is, az orákulum szerint:

- Barzamacit kicseréljük Caldarára, kár lenne lerombolni azt a szobrot amit az elmúlt 7 évben épített. 2012 és 2016 között a világ a legmegbízhatóbb és legmagasabb szinten játszó védője volt.
- Rugani jövőre megkapja az utolsó lehetőségét (sztem Caldara 2 hónapon belül megelőzi a rangsorban)
- Lichti biztosan megy, de a helyére nem jön sztár kaliber, nincs is rá szükség, Widmer vagy Darmian bőven megteszi
- Spina nagyon nagy squadplayer lesz, balhátvédtől, jobbszélsőn át mindkét szélen bárhol lehet majd rá számítani, ez élete álma, eszerint is fog hajtani
- Khedira dobbant usankába, ezért is segített leszervezni Imrét
- Csecs bizonyított, mindenképpen megérdemel egy esélyt, Buffon pedig marad Csecs cseréjének még egy évre, játszik majd kb 15 meccset.
- A VB után Mandzut eladjuk. Sajnálom, hogy ezt tőlem kellett megtudnotok. 
- Be'kúrt lecseréljük Mandragórára, ő is kap 1 évet, hogy megmutassa magát
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Az megvan, hogy Conte arról panaszkodott a héten az angol újságíróknak, hogy úgy látszik, hogy ő mindig olyan csapathoz kerül akik nem szeretnek költeni. Emiatt neki már nincs is semmilyen különösebb kívánsága, mert semmi értelme nem lenne nagy nevekről ábrándoznia... Very Happy Szép. Persze egyből megy a találgatás, hogy ki lesz az utódja, miután Abramovich páros lábbal rúgja ki májusban. 
Az nem is zavarja, hogy amióta ő az edző 2 év alatt több mint 320 millió fontot adtak ki játékosra és lényegében csak Oscar, Diego Costa, Aké és Matic távozott (Cuadrado és Salah inkább a periméternek számított Londonban.) Mer bebizonyosodott, de egyre inkább erősödik a tény, hogy mind taktikailag, mind emberileg sokkal, de sokkal jobban jártunk Allegrivel.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-01-07, 23:05

De Vrijről szerintem letehetünk. Ha jönne, akkor két védőtől is meg kellene válni, az meg azért nem szokás nálunk. Most is Caldara érkeztével kérdéses, ki fog távozni (nyilván Höwedes a legesélyesebb, bár én Barzaglit ezen a nyáron elengedném), még egy játékost szerintem nem fogunk hagyni elmenni.
Inkább a jobbhátvéd posztot kellene megoldani, mert ha Can jön, akkor a legégetőbb az lesz, hogy De Sciglio mellé egy minőségi játékost hozzunk. Darmian lehet valószínűleg pole-ban, de a Sportingban játszó Piccini is alternatívát jelent a hírek szerint. Jól játszott ellenünk emlékezetem szerint az itthoni meccsen, de már nem emlékszem pontosan rá. A többi posztra meg igazság szerint csak távozások esetén érdemes bárkit is igazolni. Nyilván akadhatnak lehetőségek, amiket ennek ellenére meg kell ragadni, de ha Can és egy minőségi jobbhátvéd érkezik még, én nagyon is elégedett leszek a kerettel. Na meg Buffon pótlása - Szczesny cseréje - kérdéses még, bár nagyon az az érzésem, hogy nem akar ő visszavonulni. Kár, hogy Sandro és Dybala a tűzvonalban lesznek a mercaton, ha esetleg maradnának, nem kellene még újakon gondolkodni.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-01-07, 22:29

Az én véleményem az, hogy jelenleg maximum 2 olyan középső védő van a keretben, akik stabil Juventus kezdő szintet tudnak hozni, ezek Chiellini (aki azért sérülékenynek mondható) és Benatia (bár utóbbinak is voltak homály meccsei a szezon elején, és benne van a kapitális hiba lehetősége, lásd Roma elleni meccs). Barza nagyon megöregedett, én a következő szezonban már nem számítok sok játékpercre tőle (Calgari ellen is bántóan nem volt jó). Höwedes nagy kérdőjel, szerintem mondjuk marad, mert aprópénzt kell érte fizetni a piac állapota alapján, és különben is úgy tűnik, hogy jó kapcsolatot akarunk ápolni a Schalkével. Marad még Rugany, aki nekem az idei év csalódása, én sokat vártam tőle de nagyon úgy tűnik, hogy képtelen megugrani a lécet.

Ha mindezt számításba veszem, extraluxus lenne nem legalább megérdeklődni De Vrij-t. Klasszis középső védő, nagyon jó korban van, ingyen óriási fogás lenne. Még maximum az lehet nagy kérdés, hogy mit akarunk Caldarával, Maxi lassan akarja-e felépíteni vagy annyira jó a srác, hogy egyből bedobja a kezdőbe?

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-01-07, 20:37

höwedes eddig elég szerencsétlen, szerintem kizárt, hogy maradjon. a helyére jöhetne de vrij. de ha nem jön, az sem baj, caldara hibátlan erősítés lesz.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-01-07, 20:27

EsztéNégy írta:
A firkászok megőrültek, Stuani kapcsán Monaco érdeklődésről írnak (és közben megjegyzik, hogy a PSG-ben valszeg nem lenne kezdő, szóval marad a hercegség... miazatyaúristen)

Szerintem tuti akarnánk SMS-t, de csak abban az esetben lenne rá sanszunk, ha nem akar elmenni Olaszországból. Akkor viszont nincs jobb hely számára, mint a Juve, fizetésben és játszótársakban is a Kobra tudja leginkább kielégíteni (Twisted Evil). Van egy olyan érzésem, hogy nekünk Can a biznisz, eléggé hasonló felépítésű játékosok. Közben a De Vrij-es kérdésemre érkezett válasz: a Lazio hagyja, hogy kifusson a szerződése (persze hosszabbíthat is, de szerintem már megtette volna, ha akarná). Őt is elnézném zebrában, de rá is csak akkor lehet esély, ha nem akar külföldre igazolni. Van egy olyan érzésem, hogy SMS árában az is benne lesz a nyáron, hogy De Vrij ingyen lelép, szóval nem lesz olcsó a szerb.


Oké, De Vrij elég penge, de hova rakjuk? Valószínűleg jövőre is Benő-Giorgio lesz középen, mellettük ott lesz a Rugani-Caldara páros akik elvileg a jövőnk, plusz Barza, aki ha más nem, talonnak ott van. Ha Höwedes nem a Romulo vonal lesz és megtartjuk, akkor még ő is ott lesz, és erre jönne még De Vrij. Hát igazából csak akkor lenne helye ha indítanánk egy második csapatot, vagy ha hirtelen visszavonultatnánk Barzat, ill. ha elkezdenénk lefelé építeni Giorgiot is. Szerintem Barza kapni fog még egy évet (talán ucsó), Giorgio leépítése meg se fordult a fejekben és ezek alapján De Vrijhez sincs semmi közünk.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-01-07, 18:22

A firkászok megőrültek, Stuani kapcsán Monaco érdeklődésről írnak (és közben megjegyzik, hogy a PSG-ben valszeg nem lenne kezdő, szóval marad a hercegség... miazatyaúristen)

Szerintem tuti akarnánk SMS-t, de csak abban az esetben lenne rá sanszunk, ha nem akar elmenni Olaszországból. Akkor viszont nincs jobb hely számára, mint a Juve, fizetésben és játszótársakban is a Kobra tudja leginkább kielégíteni (Twisted Evil). Van egy olyan érzésem, hogy nekünk Can a biznisz, eléggé hasonló felépítésű játékosok. Közben a De Vrij-es kérdésemre érkezett válasz: a Lazio hagyja, hogy kifusson a szerződése (persze hosszabbíthat is, de szerintem már megtette volna, ha akarná). Őt is elnézném zebrában, de rá is csak akkor lehet esély, ha nem akar külföldre igazolni. Van egy olyan érzésem, hogy SMS árában az is benne lesz a nyáron, hogy De Vrij ingyen lelép, szóval nem lesz olcsó a szerb.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-01-07, 00:06

CsT írta:

SMS-re szerintem nincs reális esélyünk, fizuban megesznek a PL csapatok....bár állítólag CSAN fizuja is 5 milla lesz.

Szerintem más sem ajánlhatott kevesebbet neki. Ma az 5 milliós fizetés sajnos már nem elképesztően magas. Erről egyébként Llorente jut eszembe, ha jól emlékszem, ő is ennyit kapott, pedig azért minőségben van bőven különbség a két játékos között (Llorente akkori szintjét nézve természetesen). SMS-re akkor lehet esélyünk, ha kizárólag ide igazolna. Vezéráldozattal is járna valószínűleg, a Dybala-Sandro-Rugani trió egyikének távoznia kell, hogy kitermeljük azt az összeget, amit érte le kell tenni, kíváncsi vagyok, egyáltalán érdekel-e minket a szerb.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-01-06, 22:59

Tankcsapda írta:


Can azért is nagy fogás, mert a Cityt állítólag legyűrtük a piacon, Pep a csapatában akarta őt tudni. Milinkovic-Savic jobb lenne/lett volna, de a némettel is bőven előrelépünk. 4 éves szerződés, évi 5 millió €-t keresne, ingyen érkezhet, kiváló igazolás, ha hivatalos lesz, Marrottanak jár a pacsi.
SMS-re szerintem nincs reális esélyünk, fizuban megesznek a PL csapatok....bár állítólag CSAN fizuja is 5 milla lesz.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-01-06, 18:04

CsT írta:
Can egy utility player, a belső kp mellett, akár jobb bunkóban akár belső védőként is használható.
Ingyé jön és van rá sansz, hogy emiatt Kebab kevesebbet lesz kezdő, én örülök neki! Smile Persze attól Fabinho még jöjjön!

Can azért is nagy fogás, mert a Cityt állítólag legyűrtük a piacon, Pep a csapatában akarta őt tudni. Milinkovic-Savic jobb lenne/lett volna, de a némettel is bőven előrelépünk. 4 éves szerződés, évi 5 millió €-t keresne, ingyen érkezhet, kiváló igazolás, ha hivatalos lesz, Marrottanak jár a pacsi.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-01-06, 17:39

s4tch írta:
tevezt meg kibaszták a kínaiak, így már újra a boca játékosa.

4 gólt lőtt egy év alatt a ~40 millás fizetéséért.
És még honvágya sem volt! Smile Közben Ringó végleg a Toroé lett, hála az égnek! Smile
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-01-06, 15:59

tevezt meg kibaszták a kínaiak, így már újra a boca játékosa.

4 gólt lőtt egy év alatt a ~40 millás fizetéséért.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-01-06, 15:54

Szerintem Can ingyér' még mindig egy igen jó igazolás, én sok fantáziát látok benne. Arról tudtok valamit, hogy mi van De Vrij-jel? Nemrég már biztosra vehető volt, hogy az indába megy, de azóta semmi hivatalosat nem olvastam a sztoriról. Ha ingyen megszerezhető, szerintem nem kérdés, hogy rá kéne menni, múltkor néztem azt hiszem pont az Ellenség-Laziot, egy vadállat a csávó.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-01-06, 15:50

Can egy utility player, a belső kp mellett, akár jobb bunkóban akár belső védőként is használható.
Ingyé jön és van rá sansz, hogy emiatt Kebab kevesebbet lesz kezdő, én örülök neki! Smile Persze attól Fabinho még jöjjön!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-01-05, 14:38

Can megítélése eléggé vegyes - mármint az angol focit követők, Pool szurkolók körében meg úgy általánosságban is. Az eddig látottak alapján szerintem szolid játékos, de az extrát nem látom benne, úgyhogy ha tényleg jön, majd jobb képet kapok róla. 

Ez pedig ide való, ajánlott, minket is érint, sokszor beszéltünk róla, illetve fogunk is: http://www.origo.hu/sport/futball/20180104-philippe-coutinho-liverpool-fc-fc-barcelona-atigazolasi-idoszak.html
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-01-05, 13:45

zetterberg40 írta:


Jól van na, cuncika.

Chiellini 2020-ig hosszabbít, és Can is bólintott, ha minden igaz.

Pjaca elment kölcsönbe, egy olyan csapatba, ahol sokat játszhat, és fejlődhet. Ez jelenleg a legfontosabb a számára. Szerintem a Schalke egy nagyon jó opció erre. 

Giorgio-t imádom, szupcsi, hogy marad.

Can, meg hatalmas fogás, főleg ingyé. Helyre áll a rend, Beppe hoz ingyen egy klasszist.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-01-05, 10:58

s4tch írta:
megköszönte a támogatást. azt mégsem írhatja, hogy "alig várom, hogy visszatérjek a nyáron".

Jól van na, cuncika.

Chiellini 2020-ig hosszabbít, és Can is bólintott, ha minden igaz.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-01-05, 08:41

megköszönte a támogatást. azt mégsem írhatja, hogy "alig várom, hogy visszatérjek a nyáron".
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-01-04, 23:01

Pjaca twitter bejegyzése igencsak búcsúzósra sikeredett. Az jön le belőle, mintha végleg búcsúzna.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-01-03, 23:23

Tankcsapda írta:
Biztos, hogy Pjaca nevezve volt? Én úgy emlékszem, hogy kimaradt a BL-keretből.

Valóban, hogy lett volna nevezve, ha sérült volt. Előbb írtam, mint gondolkodtam volna.  Sleep
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-01-03, 21:33

a bl-ben can semmiképpen nem játszhatna, pjaca távozása a bajnoki keretben szabadít fel egy helyet. sorry, ha félreérthető voltam.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-01-03, 20:58

Biztos, hogy Pjaca nevezve volt? Én úgy emlékszem, hogy kimaradt a BL-keretből.

Én nem hiszem, hogy valamikor is komolyabb szerepet kaphat a csapatnál, de a kölcsön az most neki ettől függetlenül létszükséglet.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-01-03, 16:36

s4tch írta:
a bl-ben nálunk úgysem játszhatna, nagyjából tele a keretünk (bár pjaca távozásával 1 hely felszabadul).

Lichti felkészül?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-01-03, 12:00

sajna prózaibb oka van: torinóban játszik a tesója.

nézegetem a korábbi téli igazolásainkat. a snecit most hagyjuk, az első csapathoz januárban csatlakozó emberkék a marotta-érában:

- 2017: rincon
- 2016: -
- 2015: matri, stu, dc
- 2014: osvaldo
- 2013: análka, pelus
- 2012: padoin, caceres, borriello
- 2011: barza, matri, toni

2011 óta a téli igazolások közül csak caceres nevezhető kezdő szintű igazolásnak. legfeljebb kiegészítő embereket szoktunk hozni, de most erre sem nagyon van szükség. emre can sem valószínű, hogy érkezik: a 'pool minek engedné el a kezdőből, a bl-ben nálunk úgysem játszhatna, nagyjából tele a keretünk (bár pjaca távozásával 1 hely felszabadul). ha valami csoda folytán mégis már januárban hozzuk cant, akkor marchisio és bentancur a bajnokságban kb semennyit nem játszanak majd tavasszal.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-01-03, 06:40

SMS meg Torinóban lazulgat! Smile Remélem Beppe ül szemben egy pisztollyal a kezében! Very Happy

Bevásárlóközpont - Page 5 Sms
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-01-02, 23:29

Eldőlt: Pjaca -> Schalke. Csütörtökön már ott áll edzésbe.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-01-02, 22:42

Goretzka szerintem a háttérben már régen elkelt , ahogy Can is Wink
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-01-02, 22:40

Az olasz témához annyit, hogy egy BL győzelemre törő csapatnak egyedül Verratti a megfelelő minőség olaszokból, esetleg Insigne, de benne nem vagyok biztos. Sajnos ez a realitás. A fiatalok közül (Donnát most hagyjuk) Chiesaban van fantázia, Pellegrini jelenleg nem opció, Conti szétbombázta a térdét, Gagliardininek volt 2 jó hónapja a dögöknél, Berardi egy lúzer, Cristante-Barela, na ő belőlük még bármi lehet. Pellegri túl fiatal. Romagna beverekedte magát a Cagliari kezdőjébe, rá azt hiszem van visszavásárlási opciónk. Cassata, Orsolini sem lehetetlen küldetés, de eddig nem mutattak semmit.
Hozzá kell szoknunk a 7-8 fős olasz kontingenshez a keretben, pár évig ez lesz , aztán hátha jönnek a tehetségek tucatjával akikre érdemes lecsapni.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-01-02, 21:33

s4tch írta:
szerintem ott lóg folyamatosan a levegőben, hogy a keretet hogy tudjuk optimálisan feltölteni. van ez az új szabály a 4 saját nevelésű, 4 olasz klub által nevelt, 17 "szabad" hellyel kapcsolatban, és ezt házon belül a visszavonuló, távozó szenátorok nyomán lassan újra kell írnia marottának és paraticinek. pár év múlva nagyon jól jöhet egy fiatal kölök, akivel az olasz keretet fel lehet tölteni, és jobb híján cserecsatárnak be is lehet dobni.

pl. zaza nem rossz játékos. állítólag 100 milla lesz a kivásárlási ára, ahogy belottinak is. olasz center amúgy is hiánycikk, pláne a megfizethető kategóriában. nekem egyfajta opciós ügylet szaga is van ennek a favilli témának: kölcsönadogatjuk, szépen kitermeli az árát, és muszáj esetén nem kell több 10 milliót fizetni egy második centerért. azt meg tegyük félre, hogy elvileg cerri pont ugyanez a kategória. Very Happy

Ezért is jön Caldara meg Spinazzola. Én Keant sem tartom elveszett lehetőségnek úgy 2019-től, bár egy veronai kölcsönnél jobbat kellett volna biztosítani neki már most. Orsolini az Atalantanál nem fog felfejlődni, de érzik ezt Marrottaék, hogy kellenek az olaszok. A gond az, hogy befutott játékosból nem sok van. Insignere túl sok esély nincs, ő maximum Dybala helyett jöhetne, ketten egyszerre fizikálisan nagyon kevesek lennének. Verratti esélytelen, Jorginho leginkább Pjanic helyére jöhetne, de a bosnyák azért jóval jobb, El Shaarawy max cserének lenne jó, Donnarumma később még talán opció lehet, Romagnoli az olasz állományt szintén erősíthetné, de elérhető és azonnali potenciális alapember nincs az olaszok között. Pellegrini lenne érdekes húzás szerintem, én benne látok fantáziát, és ha nem a Totti-De Rossi féle hűséget képviseli (ami manapság meglehetősen ritka jelenség), akkor 1-2 éven belül reális opció is lehetne.
Zaza a Valenciaban jó, de nem azért adtuk el, mert akkora potenciál lett volna benne, bár Higuaín cserealapjának most is megtenné, kicsik ellen simán be lehetne tenni. Belottit meg itt nem tudom elképzelni. Egyrészt a Toro miatt, másrészt valahogy kevésnek érzem. A Zinter-Napoli duó egyike lesz nála a befutó, habár anyagilag csak előbbi engedhetné meg ezt a luxust, és csak Icardi távozásával.
Pjaca kölcsönadását díjazom, menjen inkább a Schalkeba, hátha Goretzka nem kelt még el, és meg tudnánk szerezni akár már most, legfeljebb kölcsönadjuk a jelenlegi csapatának fél szezonra (bár ez csak vágyálom). A vezetők Cant preferálják, ami egyébként nem akkora baj, csak kár, hogy tavasszal nem játszhat a BL-ben.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-01-02, 20:53

Pjaca update: Schalke, Wolfsburg harc a kölcsönvételért. Mindkét ajánlat fix 1 millió a fél év kölcsönért + további fél milla mérkőzésszámtól függően. Ez idő alatt a fizuját is teljes egészében vállalná mindkét klub.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-01-02, 16:58

szerintem ott lóg folyamatosan a levegőben, hogy a keretet hogy tudjuk optimálisan feltölteni. van ez az új szabály a 4 saját nevelésű, 4 olasz klub által nevelt, 17 "szabad" hellyel kapcsolatban, és ezt házon belül a visszavonuló, távozó szenátorok nyomán lassan újra kell írnia marottának és paraticinek. pár év múlva nagyon jól jöhet egy fiatal kölök, akivel az olasz keretet fel lehet tölteni, és jobb híján cserecsatárnak be is lehet dobni.

pl. zaza nem rossz játékos. állítólag 100 milla lesz a kivásárlási ára, ahogy belottinak is. olasz center amúgy is hiánycikk, pláne a megfizethető kategóriában. nekem egyfajta opciós ügylet szaga is van ennek a favilli témának: kölcsönadogatjuk, szépen kitermeli az árát, és muszáj esetén nem kell több 10 milliót fizetni egy második centerért. azt meg tegyük félre, hogy elvileg cerri pont ugyanez a kategória. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-01-02, 16:09

Petike007 írta:

Valahogy, valamilyen formában ezek a játékosok értékes munkaórákba kerülnek. Csak valahogy monitorizálni kell hogy miként haladnak, kiből lehet cserebogár stb.

Ergo lekötnek egy csomó kapacitást, a megtérülés pedig minimum kétséges.

A költségvetésben az accounting department vagy a low level skótok fizetése egész biztosan elenyésző a játékos fizetések mellett nem hiszem hogy ezen múlik, hogy nem mi fedezzük fel az új Ronaldinhot vagy bármivel előrébb lennénk a játékos seftelés nélkül.

Egyébként 7 milla egy játékosért nem kis pénz. Az ilyen Lazio plusz tőlük lefelé csapatoknak ennyi a nyári sztárigazolás, ha valóban megvesszük ennyiért akkor nem hiszem hogy csak a mutyi miatt. Amúgy hogy kerül ennyibe, meg hogy-hogy nem kölcsönben van a gyerek?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
5 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: