Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+19
Krisz
bombahoppa
LeRoi10
s4tch
Tankcsapda
sneco7
torinojuve
virracocha
Petike007
laac
rcb3n21
rakkenroll
simoon
EsztéNégy
exchaby
_Tyler
kilopo
Malloy
_DREAM_
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 23 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze



Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2017-08-26, 17:22

s4tch írta:

https://www.tuttomercatoweb.com/serie-a/sampdoria-romei-juve-nessun-incontro-a-loro-schick-non-interessa-pia-1010392

Ez esetben remélhetőleg Lómát választja, onnan mozdítható lesz legalább.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2017-08-26, 17:02

zetterberg40 írta:
Tudom, hogy a tuz-on is ez a vélemény róla, ezzel én nem értek egyet. Messze a legmegbízhatóbb arc, szerintem többségében valós információkat közöl, de ezen nem veszünk össze. Olyan újságíró még amúgy sem született, aki mindig mindent tud és tévedhetetlen. ...

https://www.tuttomercatoweb.com/serie-a/sampdoria-romei-juve-nessun-incontro-a-loro-schick-non-interessa-pia-1010392

vagy ez a csávó hazudik, vagy agresti dolgozik légből kapott infókkal.

CsT írta:
A mai hírek már arról szólnak, hogy Höwedes ára 10-ről 20-ra emelkedet... Suspect

leszarom, kell egy jó védő, ő meg az. amikor de sciglio 12m, akkor egy világbajnok, stabil német válogatott nyugodtan legyen 20m.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2017-08-26, 16:36

A mai hírek már arról szólnak, hogy Höwedes ára 10-ről 20-ra emelkedet... Suspect
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2017-08-26, 16:06

LeRoi10 írta:
André Gomes nincs a Barca meccskeretében, pedig teljesen egészséges. Persze az olasz oldalak máris rákaptak a dologra. Marci sérülése után el is férne, bár pont addigra építené be a hal mire Marci visszatér.

André Gomes = fiatal Khedira, semmirekellő, előbb játszatnám Sturarot. Ha kifogyunk Pjanicból és Mátyásból, akkor játszon Beni.
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 648
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2017-08-26, 12:12

LeRoi10 írta:
André Gomes nincs a Barca meccskeretében, pedig teljesen egészséges. Persze az olasz oldalak máris rákaptak a dologra. Marci sérülése után el is férne, bár pont addigra építené be a hal mire Marci visszatér.

Hivatalosan valami gyomorbaja van, nem kell túlmisztifikálni.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2017-08-26, 12:04

André Gomes nincs a Barca meccskeretében, pedig teljesen egészséges. Persze az olasz oldalak máris rákaptak a dologra. Marci sérülése után el is férne, bár pont addigra építené be a hal mire Marci visszatér.
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 648
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2017-08-26, 10:14

zetterberg40 írta:
Margóra: egy év alatt oda jutottunk, hogy a polip a nyár végére már "csak" minden idők 4. legdrágább igazolása lesz. Nyálmár ugye 222m, Dembélé 105+40 (ha minden igaz), és a kettő közé valahol félúton még beékelődik Mbappé is.

Innen nézve talán túl olcsón engedtük el,túl hamar.

Ha a mai abszurd bejön, akkor 2018 nyarán elég komoly kis kerettel indulnánk, nekem tetszene.

Kapusok: 2017-Buffon,Sczesny, 2018-Sczesny,? - Gigi nyugger, valaki jön
Védelem:2017-Licht,DS,Ruga,Bena,Chiello,Barza,AS,Asa,Höwi?, 2018:?,DS,Ruga,Calda,DeVrij,Chiello,Höwi?,AS,Spina - Barza Nyugger, Bena repül
Kp: 2017-Pjanic,Marci,Bentancour,Khedira,Matuidi,Sturaro, 2018: Pjanic,Marci,Beni,Matuidi,Can,Sturaro - Khedira repül
Támadók:201-Cuad,DC,Berna,Dybala,Mandzu,Pjaca,Higuain,Kean, 2018-Keita,DC,Berna,Dybala,Pjaca,Higuain,Kean,Shick - Mandzu,Cuad repül, de még Higuainon is elgondolkodnék

És akkor nem beszéltem a kölcsönben lévő fiatalokról,hátha robbant valaki: Mandragora,Orsolini,Romagna, Lirola stb.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2017-08-26, 09:56

Margóra: egy év alatt oda jutottunk, hogy a polip a nyár végére már "csak" minden idők 4. legdrágább igazolása lesz. Nyálmár ugye 222m, Dembélé 105+40 (ha minden igaz), és a kettő közé valahol félúton még beékelődik Mbappé is.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2017-08-26, 09:53

s4tch írta:
agresti azért rengeteg baromságot össze tud hordani, de nekem elég lenne, ha ebben az egyben igaza lenne. azt is olvasni schickkel kapcsolatban, hogy szívesen maradna egy évet a sampnál, ha ezzel jövőre csatlakozhatna hozzánk - tehát nem ferrero, hanem schick akarata döntene. ferrero simán eladná már most bárkinek 30 körül, jövő nyáron viszont újra élni fog a 25 millás kivásárlási záradéka...

Tudom, hogy a tuz-on is ez a vélemény róla, ezzel én nem értek egyet. Messze a legmegbízhatóbb arc, szerintem többségében valós információkat közöl, de ezen nem veszünk össze. Olyan újságíró még amúgy sem született, aki mindig mindent tud és tévedhetetlen. 

Nálam nagyot dobna a mercaton, ha Csikket mégis sikerülne lezsírozni. Én azt gondolom, hogy Keitaval ellentétben ő tényleg klasszis kategória lehet pár éven belül, ha egészséges.
(szerk: ugyanazt a 30,5 milliós ajánlatot tette a klub a Samp felé, mint egy hónappal korábban, de ők most már abban a 38-40 milliós sávban kérnek érte, amit az inda és a Lóma ajánlott)


A hozzászólást zetterberg40 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2017-08-26, 10:09-kor.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2017-08-26, 09:03

#maiAbszurd:
Jövőre Emre Can, Keita és De Vrij is ingyen érkezik majd. Baszki, még vége sincs az idei mercatonak de már a jövő évit találgatják Very Happy
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2017-08-26, 01:17

sneco7 írta:
Nem örülök ennek a Höwedes transzfernek, 29 éves(februárban 30) Amolyan Rincón igazolásnak tűnik augusztusban. Nem szeretném,ha emiatt Rugani háttérbe szorulna. Hosszútávon nem megoldás. Ha nem válik be rajtunk ragad. Ha beválik , akkor Rugani,Caldara elől veszi el az időt. Ezt a pénzt inkább Pereirára költeném. Bús panda vagyok az ilyen igazolásoktól. Főleg,ha jövőre úgyis hoznánk De Vrijt is Caldra mellett.

Höwedes azért képvisel olyan szintet, hogy 10 millió €-ért ebben a korban is megérje. Rincón egy olasz középcsapatból érkezett, míg Höwedes világbajnokként és BL-elődöntővel a háta mögött érkezhet. Hosszabb távra Caldara és Rugani lehet megoldás, de 4-5 évre Höwedes is bőven megfelelő lenne, eleinte akár a védelem bármely pontján. Ha nem válik be, akkor eladjuk 5-7 millióért egy német csapatnak, rizikó nincs benne. Én örülnék neki, simán tudná hozni jobbhátvédben azt, amit DS és Lichti, de középen is számíthat rá Allegri.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2017-08-25, 22:24

egy pillanatra elgondolkodtam rajta, minek nekünk ennyi támadó. viszont ha azt nézzük, hogy mandzu már nem fiatal, cuadrado maradásával kapcsolatban már most is rezeg a léc, akkor az ő helyükre keita és schick nem feltétlenül butaság. mondjuk nekem keita nem kéne, arrogáns kis fasznak tűnik, de mit értek én a lovakhoz.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2017-08-25, 22:20

Közben Lotito szerint Keita egy hálátlan fasz. Visszautasított a héten még pár 30+-os ajánlatot, Marotta pedig már a 15 milliós ajánlatunkat is visszavonta... Olyat is olvasni, hogy hajlandó lenne akár januárig is a lelátón ülni. Én még egy kicsit mindig bízok benne, hogy ehhez az egészhez köze van Marottának is és egy félig-meddig megrendezett dologról van szó. Mindenesetre Keita olcsón nagy biznisz lenne, jövőre mindenképpen.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2017-08-25, 22:13

agresti azért rengeteg baromságot össze tud hordani, de nekem elég lenne, ha ebben az egyben igaza lenne. azt is olvasni schickkel kapcsolatban, hogy szívesen maradna egy évet a sampnál, ha ezzel jövőre csatlakozhatna hozzánk - tehát nem ferrero, hanem schick akarata döntene. ferrero simán eladná már most bárkinek 30 körül, jövő nyáron viszont újra élni fog a 25 millás kivásárlási záradéka...
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2017-08-25, 21:22

Schickért való harcba beszálltunk Agresti szerint. Sky szerint maradna egy évet a Sampnál, utána jönne. Én ezt azonnal aláírnám.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2017-08-25, 20:13

CsT írta:
Marci, bal térd, 3-4 hét  Shocked
 
Az ugyanaz a térd, igaz?
Hihetetlen:(

Höwedes a sokoldalúsága miatt szerintem is jó igazolás lehet, pláne ha igaz az ár, amit emlegetnek.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2017-08-25, 12:33

CsT írta:
Marci, bal térd, 3-4 hét  Shocked
helyében most vonulnék vissza és kezdeném meg a kölyökcsapat edzését
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2017-08-25, 11:40

Marci, bal térd, 3-4 hét  Shocked
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2017-08-25, 10:30

Höwedes egy abszolute profi igazolás. Nagyon nem lehet mellélőni vele, de ha történetes nem válna be, aprópénzért az ára. Kb olyan igazolás mint a lómának Gonalons. Ha jönne még egy normális középpályás (Stróman/Zombi) akkor a végére igencsak frankó mercatonk lenne.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2017-08-25, 10:22

sneco7 írta:
Nem örülök ennek a Höwedes transzfernek, 29 éves(februárban 30) Amolyan Rincón igazolásnak tűnik augusztusban. Nem szeretném,ha emiatt Rugani háttérbe szorulna. Hosszútávon nem megoldás. Ha nem válik be rajtunk ragad. Ha beválik , akkor Rugani,Caldara elől veszi el az időt. Ezt a pénzt inkább Pereirára költeném. Bús panda vagyok az ilyen igazolásoktól. Főleg,ha jövőre úgyis hoznánk De Vrijt is Caldra mellett.

szerintem jó igazolás, jobban belegondolva talán a legfontosabb lehet idén. alves, és főleg bonucci távozása felborított mindent, ehhez képest egyáltalán nem tűnik pánikigazolásnak. a védelem minden pontján bevethető, rutinos, játszott már néhány komoly meccset, fegyelmezett, pontosan passzol. ha jobb hátvédként ügyesebb, mint de sciglio, akkor egyszerre két posztot is megoldhatunk vele: a chiellini, rugani, barza, benatia négyest kiegészítve játszhat belső védőt, illetve akár licht és ds előtt is lehet a jobb bekk rangsorban. és ami szintén fasza lehet benne: simán variálhatjuk vele is a 3 és a 4 védős felállást.

a kora miatt nem aggódnék. barza, chiellini és benatia is idősebb nála, illetve a két olasz öreg még bőven 30 fölött is használható. ha 3 évre hozzuk höwedest, simán beválhat ennyi időre. barza lehet, hogy jövőre visszavonul, és szerintem benatia esetében is rezeg a léc, nem biztos, hogy jövő nyáron is itt lesz még.

tyli megnézte a statjait, utólagos engedelmével idézem, amit a listára írt:

Idézet :
megnéztem a statisztikáikat összevetve bonuccsicskával, és:
- kevesebbet passzol, de kb. ugyanazzal a pontossággal (87 és 86%)
- több a szerelése és az interceptionja
- kevesebb a hosszú átadása, az átlagos passztávolsága is valamivel rövidebb (24 m vs. 21,29)
- kb. ugyanannyi a blokkjuk, a tisztázásuk
- Höwedes több fejpárbajt nyer
- H-nek kevesebb volt a védelmi hibája tavaly
- h ellen többet szabálytalankodnak
- egy meccsre vetítve kb. ugyanannyi a szabálytalanságuk (abszolút értékben 30-27 Höwedesnek, de ő több játékpercet töltött pályán), ugyanakkor H 7, b csak 4 sárgát kapott szabálytalan szerelésért
- Höwedes a védelem bármely pontján bevethető
- key passban sokkal jobb bonuccsicska (10 vs. 4)
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 648
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2017-08-25, 09:17

Nem örülök ennek a Höwedes transzfernek, 29 éves(februárban 30) Amolyan Rincón igazolásnak tűnik augusztusban. Nem szeretném,ha emiatt Rugani háttérbe szorulna. Hosszútávon nem megoldás. Ha nem válik be rajtunk ragad. Ha beválik , akkor Rugani,Caldara elől veszi el az időt. Ezt a pénzt inkább Pereirára költeném. Bús panda vagyok az ilyen igazolásoktól. Főleg,ha jövőre úgyis hoznánk De Vrijt is Caldra mellett.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2017-08-25, 08:57

CsT írta:
Höwedes nekem leginkább a válogatottból rémlik, (Bundeszligát tényleg nagyon ritkán nézek) ott többször játszott balhátvédet is, stabil védő, sokoldalú, de szélre szerintem is statikus, mondjuk ha nem hugyozza össze magát a játékoskijáróban akkor már hasznosabb igazolás mint Desijjó. Very Happy Csak úgy motoszkál az ember fejében, hogy egy Schalkéban miért csak csere? (akik mellesleg 3 belső védővel játszanak, szóval hely lenne neki). Picit félek a németektől, mert némelyikük nagyon besül ha elhagyja a szabadszellemű bundeszligát.

Marrotta hálistennek cáfolta az André Gomes-es pletykát.

Howedes a Schalke CSK-ja. Szerintem jelezte a távozási szándékát, ezért nem is játszatták. Ennyike.

Barza is mondhatni statikusnak, de klasszis teljesítményt nyújtott, akár szélen, akár középen.

Ha Benedikt ezt hozza, már nyertünk vele. A németek kifejezetten jól muzsikálnak olaszban. Ott van Rüdiger, a tősgyökeres stájer, hogy kinőtte magát Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2017-08-25, 08:53

Höwedes nekem leginkább a válogatottból rémlik, (Bundeszligát tényleg nagyon ritkán nézek) ott többször játszott balhátvédet is, stabil védő, sokoldalú, de szélre szerintem is statikus, mondjuk ha nem hugyozza össze magát a játékoskijáróban akkor már hasznosabb igazolás mint Desijjó. Very Happy Csak úgy motoszkál az ember fejében, hogy egy Schalkéban miért csak csere? (akik mellesleg 3 belső védővel játszanak, szóval hely lenne neki). Picit félek a németektől, mert némelyikük nagyon besül ha elhagyja a szabadszellemű bundeszligát.

Marrotta hálistennek cáfolta az André Gomes-es pletykát.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2017-08-25, 08:34

_DREAM_ írta:


Egy igazán szakmai jellegű hozzászólás fog következni: FIFA-ban gecilassú. Köszönöm a figyelmet.

http://www.around-j.com/howedes-agent-juve-wants-player-player-wants-juventus/

Howedes egy kicseszett jó védő. A védelem minden pontján bevethető. 

Érdekes, hogy a dojcsoktól, mennyire jó játékosokat lehet vásárolni relatív jó áron. Nem is értem miért nem raboljuk le mi is a német ligát, mint a bájern monaco.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2017-08-25, 07:42

LeRoi10 írta:
Agresti azt írja, hogy már csak pár részlet van vissza Höwedes leigazolásához. Ugyanezt írta Pedulla, Di Marzio és a Calciomercato is. Szerintem teljesen rendben van, de véletlenül sem Rugani játékidejének a kárára érkezzen. A rossz hír az, hogy mindenhol megemlítik, hogy ő egy személyben képes megoldani a jobbhátvéd posztot is. Igaz, hogy nem láttam sokat játszani, leginkább csak a német válogatottban de valahogy egy viszonylag statikusabb játékos van a szemem előtt. Majd meglátjuk. Egyébként nagyjából 10 millióért érkezik, ami a mai viszonyok között több mint jó üzlet.

Egy igazán szakmai jellegű hozzászólás fog következni: FIFA-ban gecilassú. Köszönöm a figyelmet.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2017-08-24, 23:01

Agresti azt írja, hogy már csak pár részlet van vissza Höwedes leigazolásához. Ugyanezt írta Pedulla, Di Marzio és a Calciomercato is. Szerintem teljesen rendben van, de véletlenül sem Rugani játékidejének a kárára érkezzen. A rossz hír az, hogy mindenhol megemlítik, hogy ő egy személyben képes megoldani a jobbhátvéd posztot is. Igaz, hogy nem láttam sokat játszani, leginkább csak a német válogatottban de valahogy egy viszonylag statikusabb játékos van a szemem előtt. Majd meglátjuk. Egyébként nagyjából 10 millióért érkezik, ami a mai viszonyok között több mint jó üzlet.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2017-08-24, 16:41

CsT írta:
A középpályás garnitúránk szerintem inkább alkalmas a 3kp-s játékhoz mint a 2-höz (mivel nincs izom). Szóval lehetnének előnyei is a 4-3-3-nak. Illetve lehetne váltogatni mindkét felállást. De görcsöljön ezen a hal, ne én! Smile

A középpályás garnitúránk papíron mindenre alkalmas, egyébként meg a kérdés a labdakihozatal akár 3 kpval játszunk akár 2vel. Lehet, hogy ezt jobban meg tudja oldani Allegri 3mal, de muszáj mennie 2vel is, egy laza 100ast elköltöttünk szélsőkre a 4231es rendszerre...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2017-08-24, 15:24

EsztéNégy írta:
Egy apro bibi azert van a 433-mal, hogy nincs benne helye az uj tizesunknek. A Hal kedvence elvileg a 4312, akkor meg Dugulast volt felesleges elhozni...
A karácsonyfás modellben azért tennék vele egy próbát (mármint Dibcsivel), persze ahhoz kellene egy offensive fullback aki bejátssza a jobbszélt (Ricardo Pereira wub ). Talán közelebb játszhatna a kapuhoz mint a mostani rendszerben. A középpályás garnitúránk szerintem inkább alkalmas a 3kp-s játékhoz mint a 2-höz (mivel nincs izom). Szóval lehetnének előnyei is a 4-3-3-nak. Illetve lehetne váltogatni mindkét felállást. De görcsöljön ezen a hal, ne én! Smile
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2017-08-24, 14:56

Nekem teljesen mindegy ki jön, csak Marcsi maradjon, játsszon és persze maradjon egészséges -s4tchy azért megnyugtatott kicsit. Jelenleg nekem ő meg Mandzsu a fő kedvenc. Ja, és én Pulit is megtartanám, a hozzáállása mindig tetszett, s játszott ő már remekül nemegyszer.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2017-08-24, 14:54

bonucci távozása felborított mindent. ezért keresünk még most is belső középpályást.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2017-08-24, 14:45

Egy apro bibi azert van a 433-mal, hogy nincs benne helye az uj tizesunknek. A Hal kedvence elvileg a 4312, akkor meg Dugulast volt felesleges elhozni...

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
13 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 23 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: