Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Bevásárlóközpont

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19  Next
AuthorMessage
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-21, 15:04

@simoon wrote:

megérzés csupán, de szerintem nagyon be fog jönni a kiscsávó

Digby szerint Desci is, szerintem is Wink

Egyébként Bernátot már akkor sunázta Allegri amikor Zaza még együtt tolta Berardival a Sassolban mi meg trequartistat/kreativitast kerestunk. Én Costatol jobban tartok mint Bernáttól vagy De Scigliotol. Mondjuk leginkább a kurvanagy tátongó lyuktól tartok a kozeppalya közepén.
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-21, 14:59

@zetterberg40 wrote:
Csikk ügynöke: 
http://www.football-italia.net/106111/agent-‘schick-hard-explain’
Ez az egész még mindig rohadt rejtélyes.
Itt valami nagyon nem kerek. Azért 44 meccs nyilván nem kevés, de nem is sok, főleg úgy hogy nem atomkezdő a Sampban. Ez a 44 meccs meg úgy megterhelte a srácot, hogy 5 hetes pihenő kell neki? Ez nem normális, akárhogy próbálja elkenni az ügynöke.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-21, 14:44

Csikk ügynöke: 
http://www.football-italia.net/106111/agent-‘schick-hard-explain’
Ez az egész még mindig rohadt rejtélyes.
Back to top Go down
View user profile
simoon
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-21, 14:30

@zetterberg40 wrote:
Átgondolva persze igazatok van teljes mértékben.

Bernátnak én nagyon örülök, szerintem ő sokra viheti. Ha mondjuk valamilyen dél-amerikai nemzetiségű lenne, a következő Dybalaként emlegetnék, olaszként viszont nem felkapott túlzottan. Ez mondjuk a mi szempontunkból még jó is, én egy jó mentalitású játékosnak gondolom őt a látottak alapján. Ja és szerintem Buffonnak ebben a transzferben benne van a keze, Carraraból származnak mindketten, Bernát sokszor elmondta, mennyire felnéz Gigire.
megérzés csupán, de szerintem nagyon be fog jönni a kiscsávó
Back to top Go down
View user profile http://windholz.wix.com/windholz
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-21, 14:26

Átgondolva persze igazatok van teljes mértékben.

Bernátnak én nagyon örülök, szerintem ő sokra viheti. Ha mondjuk valamilyen dél-amerikai nemzetiségű lenne, a következő Dybalaként emlegetnék, olaszként viszont nem felkapott túlzottan. Ez mondjuk a mi szempontunkból még jó is, én egy jó mentalitású játékosnak gondolom őt a látottak alapján. Ja és szerintem Buffonnak ebben a transzferben benne van a keze, Carraraból származnak mindketten, Bernát sokszor elmondta, mennyire felnéz Gigire.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-21, 14:07

@zetterberg40 wrote:
Megvan Bernát, a hírek szerint mindenben megegyeztek a felek: 40 millió bónuszok nélkül, cserében az esetleges későbbi eladásból 10%-ot kap a Fio. Öt éves szerződést ír alá 4 milliós fizetéssel.

Ez a 10% hülyeség, mert a patkány után már bízni nem tudok benne, hogy itt marad sokáig. Így viszont bónusz nincs, ennek a 10% lehetett az ára.

Szerintem indokolatlan ez a pesszimizmus. Bernát nem Bonucci semmilyen értelemben. De ha csak pusztán a számokat nézzük: #1 ha bukta lesz akkor 40 alatt lehet majd csak eladni tehat mondjuk 3 milla megy a Fiornak #2 ha robban akkor meg legjobb esetben is ilyen 60 körül lesz. Az első esetben egyertelmű hogy a Fior sarca kevesebb mint az 5 milla bár nyilván itt sok mindentol fugg a verdict (milyen milestoneok utan jarna a bonusz, mi szamit buktanak), a masodik esetben egy 5 millios terhet toltunk kesobbre illetve ez nem koltseg lesz, hanem felfoghato hogy az eladasbol szarmazo profitunk lesz kisebb.
És persze van egy harmadik lehetőség, hogy nálunk öregszik meg mint Giorgio.
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-21, 14:02

@zetterberg40 wrote:
Megvan Bernát, a hírek szerint mindenben megegyeztek a felek: 40 millió bónuszok nélkül, cserében az esetleges későbbi eladásból 10%-ot kap a Fio. Öt éves szerződést ír alá 4 milliós fizetéssel.

Ez a 10% hülyeség, mert a patkány után már bízni nem tudok benne, hogy itt marad sokáig. Így viszont bónusz nincs, ennek a 10% lehetett az ára.
Teljesen mindegy hogy kapnak valami 5-8 millió bónuszt vagy a következő eladás 10%, nagyságrendileg ugyanott vagyunk. Lényeg hogy tényleg úgy tűnik véget ér a cirkusz.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-21, 13:33

Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-21, 10:05

@zetterberg40 wrote:
Csöcs nevével már most problémák vannak: https://mobile.twitter.com/MaxNerozzi/status/888183242578382848

Ez csak a csikágói szleng, az íszak-ámerika turné szpesöl edisön, aranyat fog érni, mint a tévnyomatos bélyegek.  lol!

zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-21, 09:16

Csöcs nevével már most problémák vannak: https://mobile.twitter.com/MaxNerozzi/status/888183242578382848
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-21, 07:52

Azért Szundi is nagy arc. Very Happy

Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-21, 06:45

Harmadik számú mez:

https://mobile.twitter.com/juventusfcen/status/888160375161712640/photo/1

Mi ez a libafos szín? Szerintem irtó csúnya.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-20, 23:52

vagy az inda szarik a világra, és a kínai mosott pénzből megveszi, majd schick lő 20 gólt
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-20, 22:49

Ferrero nyilatkozott Di Marzionak:

Sampdoria owner Massimo Ferrero spoke today about the Patrik Schick situation and discussed the potential to keep the player at his club for another year.
“Schick? I haven’t been in football long, but I can say one thing: for me the most important thing is the health of the player, it is important that he is ok,” Ferrero said to GianlucaDiMarzio.com.

“He is perfectly healthy. We finished the season at the end of May, then the player went to the European Championships. Juventus allowed him to go back on the plane and back to the tournament after his medicals.”

“After two days the player even scored again. Therefore the player is perfectly fine, because if he wasn’t fine Juventus would not have sent him back.”

“Did Juventus rethink the purchase? This I do not know, I only know that the player belongs to Sampdoria and I am thinking about keeping him at the club, because he did not leave at such a high price.”

The President then spoke about the possibility of the player going to Ellenség.

“Ellenség? It is a possibility, I was very direct with Juventus. You don’t want him? Then give him back. If you want him, deposit the contract.”

Tényleg érdekes és fura ez az egész.... Megbukik az orvosin, visszaküldjük az EB-re, utána bukott orvosival -ami egy profi sportoló esetén katasztrófa - elmegy 10 napra faszt verni a Maldív-szigetekre. Majd visszajön egy másik orvosira, amin szintén megbukik, közben a csapata szerint teljesen egészséges.  Bármennyire is üzletemberek vannak mindkét oldalon, itt az egészségről van szó. Ez nem játék. De ha tényleg egészséges miért nem mentek bele a fél év kölcsön+opcióba?  Mert így nem lesz csapat, aki most leteszi a 25-30 millát érte...
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-20, 22:13

https://mobile.twitter.com/ha__6/status/887992969873281024

Nézzétek Mandzu kommentjeit. Magasan a legnagyobb arc a keretben, ez nem vitás. Very Happy
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-20, 22:07

@CsT wrote:
Mr.X jelölt: Thiago Silva What a Face What a Face
Remélem ez csak vicc. De még viccnek is szar.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-20, 21:39

@simoon wrote:

malacunk megbetegedett? brutál girhes
Bulémiás! Smile
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-20, 21:38

Mr.X jelölt: Thiago Silva What a Face What a Face
Back to top Go down
View user profile
simoon
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-20, 21:38

Quote :
A brigád másik fele:
malacunk megbetegedett? brutál girhes
Back to top Go down
View user profile http://windholz.wix.com/windholz
bombahoppa
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-20, 21:20

Esti mese: NSO Hummels?
Szép álmokat!

zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-20, 14:07

@LeRoi10 wrote:
Na ki találja meg Mariot a képen? Very Happy #NoGood

I love you

Szerintem Bernát utazott volna a túrára (ma Firenzében lett volna jelenése a szezon előtti orvosira, de nem jelent meg), csak éppen a Fioval még mindig nem sikerült egyezségre jutni, emiatt Marotta maradt is Torinóban.

Korábban azt olvastam, Rugani a jövő hét végefelé csatlakozik a csapathoz Bostonban a Roma elleni meccs előtt. Ma azt írták, a terv az lehet, hogy Bernáttal együtt utazik. Viszont úgy, hogy Rugani neve sincs feltüntetve a túrán résztvevők között, lehet hogy azért az egy meccsért nem utaztatják már ki. Franc tudja.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-20, 14:03

@LeRoi10 wrote:
Íme a keretünk az amerikai túrára:

Buffon, Del Favero, Pinsoglio,  Szczesny
De Sciglio, Alex Sandro, Asamoah, Barzagli, Benatia, Chiellini, Lichtsteiner, Coccolo,
Khedira, Lemina, Bentancur, Caligara,   Mandragora,  Marchisio, Pjanic, Rincon, Sturaro,
Cuadrado, Douglas Costa, Dybala, Higuain, Kean, Mandzukic

Érdekesség, hogy nem hagytunk ki senkit sem, a várható távozók is mind elutaznak. Talán ez azt jelenti, hogy sem Sturaro, sem Rincón nem lesz a Bernardeschi biznisz része. Bár tuti jön visszafele is gép a napokban Very Happy. Rugani még a pihenőjét tölti, talán ezért nem is sürgettük annyira Bernardeschit, mert az U21-es EB miatt úgy se utazott volna el.

A brigád másik fele:
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-20, 13:47

Íme a keretünk az amerikai túrára:

Buffon, Del Favero, Pinsoglio,  Szczesny
De Sciglio, Alex Sandro, Asamoah, Barzagli, Benatia, Chiellini, Lichtsteiner, Coccolo,
Khedira, Lemina, Bentancur, Caligara,   Mandragora,  Marchisio, Pjanic, Rincon, Sturaro,
Cuadrado, Douglas Costa, Dybala, Higuain, Kean, Mandzukic

Érdekesség, hogy nem hagytunk ki senkit sem, a várható távozók is mind elutaznak. Talán ez azt jelenti, hogy sem Sturaro, sem Rincón nem lesz a Bernardeschi biznisz része. Bár tuti jön visszafele is gép a napokban Very Happy. Rugani még a pihenőjét tölti, talán ezért nem is sürgettük annyira Bernardeschit, mert az U21-es EB miatt úgy se utazott volna el.

Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-20, 13:28

@s4tch wrote:

ha nem is ebben a formában, de létezik hasonló konstrukció. a startupok pl. pont ilyenek: gyűjtesz némi pénzt egy ötletre alapozva, ami ha beválik, akkor örülsz, ha nem, akkor a finanszírozók bukták a lét.

egyébként az uefa nem bank, szóval sántít a hasonlat. szerintem egyszerűen annyi történt, hogy a milan bemutatta, hogy az első éves bevásárlással milyen folyamatra számít: növekvő bérleteladásokra, jobb eredményekre, ezzel több bevételre, majd 4 éven belül újfent ffp-kompatibilis működésre. a kínaiak elég nyilvánvaló módon úgyis pénzt mosni veszik ezeket a klubokat, annyit tolnak ezekbe különféle szponzorációkon keresztül, amennyit akarnak. a psg és a city kiváló üzleti modellek...
Lehet, hogy rosszul tudom, de a milánnak ősszel kell bemutatnia a számokat, így végképp semmi értelme az ffpnek. Az UEFA meg hülyét csinál magából ismét.
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-20, 12:48

@zetterberg40 wrote:
Hivatalos Desijjó: 12 millió + 500 ezer bónusz, 5 évre írt alá.

Biztos vagyok benne, hogy a kezdőbe jött. Másik jobb bekk csak akkor érkezik szvsz, ha Licht megy, de nem fog.
A Nice megvette Jallet-t. Úgy, hogy már csak a Wolfsburgban bízhatunk.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-20, 12:41

@CsT wrote:
De ilyet lehet? Kb olyan mintha én bemennék a bankba, hogy kellene 5 millió hitel, igaz munkám nincs, de vannak fasza ötleteim, ami ha beválnak  amiből majd tudom törleszteni! Smile

ha nem is ebben a formában, de létezik hasonló konstrukció. a startupok pl. pont ilyenek: gyűjtesz némi pénzt egy ötletre alapozva, ami ha beválik, akkor örülsz, ha nem, akkor a finanszírozók bukták a lét.

egyébként az uefa nem bank, szóval sántít a hasonlat. szerintem egyszerűen annyi történt, hogy a milan bemutatta, hogy az első éves bevásárlással milyen folyamatra számít: növekvő bérleteladásokra, jobb eredményekre, ezzel több bevételre, majd 4 éven belül újfent ffp-kompatibilis működésre. a kínaiak elég nyilvánvaló módon úgyis pénzt mosni veszik ezeket a klubokat, annyit tolnak ezekbe különféle szponzorációkon keresztül, amennyit akarnak. a psg és a city kiváló üzleti modellek...
Back to top Go down
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-20, 12:37

Hivatalos Desijjó: 12 millió + 500 ezer bónusz, 5 évre írt alá.

Biztos vagyok benne, hogy a kezdőbe jött. Másik jobb bekk csak akkor érkezik szvsz, ha Licht megy, de nem fog.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-20, 12:22

@s4tch wrote:

nem költünk:
- benatia véglegesítve, 17
- cuadrado véglegesítve, 20
- bentancur ~10 (utána kéne nézni)
- szczesny ~12
- costa 6 kölcsön, 40 opció
- de sciglio 12 (még nem hivatalos, de erősen valószínű)
- bernardeschi 40+5 (szintén nem hivatalos, de a hírek szerint legalább 40 milla)

ez eddig ~117 milla + az opció costára, illetve a bónuszok. nekem inkább az a bajom, hogy ezek közül ideális esetben legfeljebb costa lenne kezdő a juventusban, ehhez képest simán előfordulhat, hogy de sciglio a milan padjáról a juve kezdőjében találja magát dani alves helyén, és bernardeschi sem fog padozni 40 milláért. szóval úgy szórtunk el szűk 120 millát, hogy elment két klasszis védő, és elől is inkább mélyül a keret, minthogy érdemben erősödne.

ja, és a nyakamat rá, hogy még jön egy belső középpályás, illetve egy jobbhátvéd is. lassan belekarcolunk a 150 millába.

letettek egy 4 éves üzleti tervet, amit jóváhagyott az uefa, így most szabad utat kaptak a fantasy footballjukhoz.
De ilyet lehet? Kb olyan mintha én bemennék a bankba, hogy kellene 5 millió hitel, igaz munkám nincs, de vannak fasza ötleteim, ami ha beválnak  amiből majd tudom törleszteni! Smile
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-20, 12:11

@LeRoi10 wrote:
Azt írják Cairo hajlik a Milan ajánlatára de Locatellit is kérik a csomagban. A jelenlegi Milan ajánlat Belottiért: 60millió +Niang+ Paletta.  Egyébként érdekes, hogy a Milannál milyen nyíltan beszélnek a futó tárgyalásokról és a tervekről. A Dortmundnál ezen ki is akadtak, hogy a náluk szerződéssel rendelkező Aubameyangot is hivatalos célpontnak nevezte Fassone. 
A SKY szerint a Milan behúzza Richarlisont is, aki egy 20 éves brazil támadóközéppályás/szélső/csatár. 15-20 millió az ára. A Milan már FFP-s eltiltásra számít vagy mi a fasz ez a sok igazolás?! ez már nevetséges.

Amellett, hogy jól igazolnak, egész jól szabadulnak meg a selejtektől. Kucka,De Sciglio, Bertolacci és a Belotti üzletbe is bevonhatnak párat....
Szerintem leszarják a büntetést...kapnak 20-30 millás bírságot (amit régebben a PSG meg a City) amit lazán kifizet a csilliárdos ázsiai majom legvégső esetben kizárják őket 1 átigazolási szezonból...ami szintén nem nagy veszteség lesz ha most igazolnak 12 játékost...
A másik amit nem értek, hogy mi a faszért nem akarja senki lehúzni őket? Tudják, hogy tele vannak, ráadásul totál piacképes játékosokat igazolnak mint Rodriguez, Calhanoglu...akikért egy PL csapat simán adta volna a dupláját is de ugyanez igaz pl Bonuccira is....nekünk hasonló kaliberű játékosnál 40 milláról indul a licit.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-20, 12:11

@EsztéNégy wrote:
...mennyire nem koltunk semmit iden.

nem költünk:
- benatia véglegesítve, 17
- cuadrado véglegesítve, 20
- bentancur ~10 (utána kéne nézni)
- szczesny ~12
- costa 6 kölcsön, 40 opció
- de sciglio 12 (még nem hivatalos, de erősen valószínű)
- bernardeschi 40+5 (szintén nem hivatalos, de a hírek szerint legalább 40 milla)

ez eddig ~117 milla + az opció costára, illetve a bónuszok. nekem inkább az a bajom, hogy ezek közül ideális esetben legfeljebb costa lenne kezdő a juventusban, ehhez képest simán előfordulhat, hogy de sciglio a milan padjáról a juve kezdőjében találja magát dani alves helyén, és bernardeschi sem fog padozni 40 milláért. szóval úgy szórtunk el szűk 120 millát, hogy elment két klasszis védő, és elől is inkább mélyül a keret, minthogy érdemben erősödne.

ja, és a nyakamat rá, hogy még jön egy belső középpályás, illetve egy jobbhátvéd is. lassan belekarcolunk a 150 millába.

@LeRoi10 wrote:
...A Milan már FFP-s eltiltásra számít vagy mi a fasz ez a sok igazolás?! ez már nevetséges.

letettek egy 4 éves üzleti tervet, amit jóváhagyott az uefa, így most szabad utat kaptak a fantasy footballjukhoz.

Last edited by s4tch on 2017-07-20, 12:12; edited 1 time in total
Back to top Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-20, 12:01

Azt írják Cairo hajlik a Milan ajánlatára de Locatellit is kérik a csomagban. A jelenlegi Milan ajánlat Belottiért: 60millió +Niang+ Paletta.  Egyébként érdekes, hogy a Milannál milyen nyíltan beszélnek a futó tárgyalásokról és a tervekről. A Dortmundnál ezen ki is akadtak, hogy a náluk szerződéssel rendelkező Aubameyangot is hivatalos célpontnak nevezte Fassone. 
A SKY szerint a Milan behúzza Richarlisont is, aki egy 20 éves brazil támadóközéppályás/szélső/csatár. 15-20 millió az ára. A Milan már FFP-s eltiltásra számít vagy mi a fasz ez a sok igazolás?! ez már nevetséges.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   

Back to top Go down

Bevásárlóközpont
View previous topic View next topic Back to top 
Page 13 of 19Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19  Next