Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+19
Krisz
bombahoppa
LeRoi10
s4tch
Tankcsapda
sneco7
torinojuve
virracocha
Petike007
laac
rcb3n21
rakkenroll
simoon
EsztéNégy
exchaby
_Tyler
kilopo
Malloy
_DREAM_
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!



Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2017-07-27, 22:27

s4tch írta:
van néhány kellemetlen forgatókönyv, aminek lehet realitása:
- dybala megy, bernardeschi az ő utódja
- de sciglio és licht mellé nem veszünk embert
- cuadrado is megy, keita jön a helyére
- bonucci utódja vagy manolasz, vagy de vrij lehet, egyik sem nagy durranás, cserébe drágák

1. Dibcsi meccs utáni nyilatkozatára gondolva elég nagy segget csinálna a szájából (persze láttunk már ilyet)

2.Minek vennénk? Very Happy Very Happy


3. Ez egy rém hülye csere lenne.

4. Valaki tuti jön, de jó lenne valaki olcsóbb (Manolasz egyébként megsérült az Arsenal elleni meccsen)
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2017-07-27, 21:59

s4tch írta:
- de sciglio és licht mellé nem veszünk embert

Friss hírek szerint nagyon nyomul a vezetőség Spinazzola fronton. Vissza akarja hozni a klub és mintha most már az Atalanta is hajlandó lenne tárgyalni ezügyben. Ő mindkét oldalra opció lehet.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2017-07-27, 21:51

s4tch írta:
van néhány kellemetlen forgatókönyv, aminek lehet realitása:
- dybala megy, bernardeschi az ő utódja
- de sciglio és licht mellé nem veszünk embert
- cuadrado is megy, keita jön a helyére
- bonucci utódja vagy manolasz, vagy de vrij lehet, egyik sem nagy durranás, cserébe drágák

Dybcsi hova, Barsza?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2017-07-27, 21:13

van néhány kellemetlen forgatókönyv, aminek lehet realitása:
- dybala megy, bernardeschi az ő utódja
- de sciglio és licht mellé nem veszünk embert
- cuadrado is megy, keita jön a helyére
- bonucci utódja vagy manolasz, vagy de vrij lehet, egyik sem nagy durranás, cserébe drágák
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2017-07-27, 17:52

EsztéNégy írta:
Zombirol nekem az a legfrissebb emlekem, hogy ket hete azt nyilatkozta a Sevilla elnoke, hogy meg csak megkereses sem volt. Mivel Beppe elvileg megerositette, hogy erdekel minket Matuidi es ajanlatot tettunk Keitaert, szerintem ok ketten fognak meg erkezni, ezzel egyutt lemaradunk Csikkrol sajnos.
Nem tudom, nekem egyelore Flash tunik mellenyulasnak, de majd az ido eldonti. Szerintem nem is nagyon akartunk kozepre kezdot hozni, van 3 atlag feletti emberunk ket posztra es Ben Hur is biztato volt az ejjel. A legnagyobb gond szerintem a jobb bekk, Desci szerintem kiraly lesz de Lichtiben nem bizom mar...

Ezekből a sörmeccsekből messzemenő következtetést nem lehet levonni. Szerintem is jó lesz Desci, de az első gólt konkrétan róla kaptuk. Ami Matuidit illeti iszonyat nagy kreténség lenne egyedül vele foglalkozni, már csak a tavalyi eset miatt is.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2017-07-27, 17:27

Zombirol nekem az a legfrissebb emlekem, hogy ket hete azt nyilatkozta a Sevilla elnoke, hogy meg csak megkereses sem volt. Mivel Beppe elvileg megerositette, hogy erdekel minket Matuidi es ajanlatot tettunk Keitaert, szerintem ok ketten fognak meg erkezni, ezzel egyutt lemaradunk Csikkrol sajnos.
Nem tudom, nekem egyelore Flash tunik mellenyulasnak, de majd az ido eldonti. Szerintem nem is nagyon akartunk kozepre kezdot hozni, van 3 atlag feletti emberunk ket posztra es Ben Hur is biztato volt az ejjel. A legnagyobb gond szerintem a jobb bekk, Desci szerintem kiraly lesz de Lichtiben nem bizom mar...

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2017-07-27, 15:10

Zombival nekem két gondom van: 1.Nagy dög, lassú 2. Az ára, 40 milláért mi a hasonlókorú Vidalt adtuk el, aki jóval komplexebb játékos. Mondjuk ez a vonal teljesen el is halt a sajtó szerint...
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2017-07-27, 14:52

CsT írta:
Igazából az a gond, hogy nekünk egy olyan spíler kellene Pjanics mellé aki a ütés-vágás mellett, passzolni, gólt lőni is tud (Vidal,Pogba,Ninja) de ugye ezek kizárva, szóval marad két út:

1. DM, aki a támadáshoz keveset tesz hozzá (N,Zonzi,Matic)

2, CM, akivel védekezésünk nem fog javulni (Can, Milinkovic-Savic)

vagy?

3, Matuidi aki CM és DM is, viszont 1 klasszissal Vidalék alatt van.

Fene tudja, a végén még nálam is az jön, hogy kis párizsi szerecsen lenne a legjobb? Very Happy

Matyi mellett, ami a leginkább szólhat, hogy felgyorsítja a középpályánkat, ami Kebabbal, nem nevezhető villámnak. Ez a legnagyobb hátránya Vidal elengedésének, hogy egy olyan univerzális gyilkológép ment el a középpályánkról, aki egyszerre harapja át a torkát a nyargaló ellennek, és tud veszélyes lenni támadásban is. Ilyen utoljára Davids volt nálunk, Vidal előtt.

Matyi gyors, küzd hajt, és sokat szerel. Labdát fényezni ott van Pjancsika, Matyi vagy neki ossza le a zsugát, vagy picsánveri a lasztit, hogy elől a Dybcsi, Bernát, Flas, vagy a sovány malac minél hamarabb bebassza.

Marotta valahogy így gondolhatja. 

Mert Matic és Zombi nem az, akire szükségünk van. Can szintén nem az. Savic aki még jó lehetne (bár a passz mtatói nem a legveretesebbek viszont ebben  még tudna fejlődni), de valamiért a Lazio nagyon nem szeret most minkét (Tényleg most konkrétan az anyánk sem szeret, ennek mi az oka?)

B terv, Mandzu Very Happy
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2017-07-27, 14:44

Nekem még mindig Zombi kellene ezek közül. Rohadt jó passer, labdabiztos, van jelenléte, tempódiktálásban jó, illetve a védővonalba visszalépve össze tudja szedni a labdákat, ami a patkány távozása miatt ránk férne - ahogy Krisz írta.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2017-07-27, 14:35

Igazából az a gond, hogy nekünk egy olyan spíler kellene Pjanics mellé aki a ütés-vágás mellett, passzolni, gólt lőni is tud (Vidal,Pogba,Ninja) de ugye ezek kizárva, szóval marad két út:

1. DM, aki a támadáshoz keveset tesz hozzá (N,Zonzi,Matic)

2, CM, akivel védekezésünk nem fog javulni (Can, Milinkovic-Savic)

vagy?

3, Matuidi aki CM és DM is, viszont 1 klasszissal Vidalék alatt van.

Fene tudja, a végén még nálam is az jön, hogy kis párizsi szerecsen lenne a legjobb? Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2017-07-27, 14:25

Krisz írta:


Verrattinak szánják a 10est, ezért húzzák az időt Wink Very Happy
Max egy párhuzamos univerzumban! Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2017-07-27, 14:24

zetterberg40 írta:


Én is odaadnám neki, elvileg Bernát kéri is, csak a klub éppen terhet nem akar helyezni rá a 10-es mezszámmal.
Teher is lehet, de ösztönző is. Karcsinál bevált. albino
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2017-07-27, 13:42

Matuidi nem feltétlenül rossz választás.

A BL-ben közel 3-as szerelési átlaga van, aminek a közelében nincsen középpályásunk. Khedira 0,7 szerelési átlagot tudhat magáénak. (Verratti 4-es átlagot nyomott bakker, mennyire imádom a kis zsebmozsarat)

Emellett iszonyat sokat fut. Ok nem világklasszis, de nem fogom telesírni a párnámat, ha ő jön.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2017-07-27, 13:42

CsT írta:

Én hozzábasznám a tízest, hagy legyen kit ekézni ha szarul megy a csapatnak! Smile

Én is odaadnám neki, elvileg Bernát kéri is, csak a klub éppen terhet nem akar helyezni rá a 10-es mezszámmal.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2017-07-27, 13:15

CsT írta:

Én hozzábasznám a tízest, hagy legyen kit ekézni ha szarul megy a csapatnak! Smile

Verrattinak szánják a 10est, ezért húzzák az időt Wink Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2017-07-27, 13:12

zetterberg40 írta:
Megérzés: Berna lesz az új 19-es.
Én hozzábasznám a tízest, hagy legyen kit ekézni ha szarul megy a csapatnak! Smile
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2017-07-27, 11:10

Megérzés: Berna lesz az új 19-es.
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 648
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2017-07-27, 10:01

Vissza ne jöjjön, inkább adják cserébe Donnát,meg Contit és adunk még nekik 2 lyukas labdát Very Happy Vagy jelentsük fel őket és zárassuk ki őket 5 évre mindenhonnan,hogy Bonucci ott rohadjon meg a Seria B-be Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2017-07-27, 09:31

Petike007 írta:


KP.:

2 fos, akarom mondani két fős középpályában gondolkodunk. Amire jelenleg van Pjancsi, Marci, Kebab és Ben (a sötét ló) plusz Rino Stuani Lemina selejt.

Amíg a selejttől nem szabadulunk meg felesleges bármiről beszélni. (Rino amúgy mi a tökömnek kellett 8M-ért ezeket az üzleteket kajak nem értem)

Milan:

Kamu bankgarancia után mit vártunk? Bonu nem patkány lesz, hanem bumeráng. Jön vissza mint a huzat. Jöhet Donna és Conti is a már most süllyedő hajóról. MUHHAHAAAAA
Ide ugyan vissza ne jöjjön....majd kölcsönadjuk Sassuolóba vagy rohadjon meg a lelátón vagy a milánba. Very Happy

Egyébként én is úgy látom, hogy a vezetőség és maxi is klasszisként teking Marcira,Khedirára a posztján....


A hozzászólást CsT összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2017-07-27, 10:22-kor.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2017-07-27, 09:24

zetterberg40 írta:


Szerintem minőségileg nem erősödne vele a középpályánk. 

Amúgy én már kezdem azt hinni, hogy Marottáék nem is látják, mennyire problémás a középpályánk. Amilyen levedlett arcok pörögnek velünk kapcsolatban, abból arra következtetek, hogy ők nem tekintenek hiányposztként erre. Mintha csak egy rutinosabb játékost keresnének, aki cserének/a rotációhoz megfelel., de alapvetően elégedettek a Pjanics-Khedira/Marchisio kezdő tandemmel. 

Ez azért eléggé gáz bárhonnan nézve is:
http://www.football-italia.net/106355/bonucci-and-biglia-not-paid-yet

KP.:

2 fos, akarom mondani két fős középpályában gondolkodunk. Amire jelenleg van Pjancsi, Marci, Kebab és Ben (a sötét ló) plusz Rino Stuani Lemina selejt.

Amíg a selejttől nem szabadulunk meg felesleges bármiről beszélni. (Rino amúgy mi a tökömnek kellett 8M-ért ezeket az üzleteket kajak nem értem)

Milan:

Kamu bankgarancia után mit vártunk? Bonu nem patkány lesz, hanem bumeráng. Jön vissza mint a huzat. Jöhet Donna és Conti is a már most süllyedő hajóról. MUHHAHAAAAA
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2017-07-27, 07:51

Krisz írta:

Nem kell labdazsonglőrnek lennie, elég ha hozza a ~3as tackle mutatót meccsenként, fut kurvasokat és képes lepasszolni 5 méterre a labdát Pjanicnak vagy Dybalanak. Ez a basic, amivel már működik a középpálya és a szelsőinknek se kell feltetlenül szűrőként robotolni, ami ezen felül van az már csak extra. Én Matuidit meg tudnám szokni, még ha jobb embert is kepzelnék el a helyén. Mondjuk az is igaz, hogy Bonucci kiesésével nem ártana egy kevésbé basic kp, de na.

Szerintem minőségileg nem erősödne vele a középpályánk. 

Amúgy én már kezdem azt hinni, hogy Marottáék nem is látják, mennyire problémás a középpályánk. Amilyen levedlett arcok pörögnek velünk kapcsolatban, abból arra következtetek, hogy ők nem tekintenek hiányposztként erre. Mintha csak egy rutinosabb játékost keresnének, aki cserének/a rotációhoz megfelel., de alapvetően elégedettek a Pjanics-Khedira/Marchisio kezdő tandemmel. 

Ez azért eléggé gáz bárhonnan nézve is:
http://www.football-italia.net/106355/bonucci-and-biglia-not-paid-yet
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2017-07-27, 06:52

CsT írta:
Matuidi tényleg az akinek semmi értelme nem lenne, def statja szar, nem is fiatal, de legalább drága, magas a fizuja és a pizzás az ügynöke és valszeg Adriana Lima is elhajtaná a gecibe! Smile
Amiben lehet reménykedni, hogy nem akar fele annyit keresni és, hogy a párizsi arab éjjelente még mindig sírva recskázik Coman-ra, ezért szóba sem állnak velünk.

Amúgy ma bizonyíthat ellenünk. Erről jut eszembe, buzi aki nem fel 2:30-kor megnézni a meccset? Very Happy

+ a mai meccs után mondhatom azt is, hogy lassú mert Puli 2 méteres hátrányból nagyon lazán lefutotta.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2017-07-27, 00:04

Krisz írta:

Ez a basic, amivel már működik a középpálya.... Én Matuidit meg tudnám szokni, még ha jobb embert is kepzelnék el a helyén. Mondjuk az is igaz, hogy Bonucci kiesésével nem ártana egy kevésbé basic kp, de na.
Itt lép a
képbe (lép a képből ki) a batkány. Én kicsit más nyelvet beszélek, mint Ti és a Kazinczy díjat sem kaptam meg (még) Tőletek, de Pirlo (like) hiányában volt olyan játékosunk ( unlike), aki 40 méterre elbonuccsizta (nyelvújítás copyright) a labdát, most ilyen ki lesz?

Mivé
lett a világ?

Hacsak nem az a Basic, akiről fent írsz. ( Valami új szerb talent lehet, még youtubebestofot sem láttam tőle, de legyen Neked igazad.) jocolor

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2017-07-27, 00:00

Krisz írta:
Verrattit nem tudom mivel fenyítik állandóan, de nagyon pro a nyalizásban.

Bevásárlóközpont - Page 23 Screen12
Gondolom 2 méterrel mellette áll egy fegyveres katona! Smile
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2017-07-26, 23:58

Verrattit nem tudom mivel fenyítik állandóan, de nagyon pro a nyalizásban.

Bevásárlóközpont - Page 23 Screen12
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2017-07-26, 23:34

zetterberg40 írta:


Jelenleg minden ebbe az irányba mutat, a dagadt pizzás gőzerővel dolgozik. Ráadásul 20-25 milliót emlegetnek nagyságrendileg, ami horror egy 30 éves, technikailag teljesen képzetlen futóbolondért. Milyen jó lesz, nézzétek ezt a labdazsonglőrt:

Nem kell labdazsonglőrnek lennie, elég ha hozza a ~3as tackle mutatót meccsenként, fut kurvasokat és képes lepasszolni 5 méterre a labdát Pjanicnak vagy Dybalanak. Ez a basic, amivel már működik a középpálya és a szelsőinknek se kell feltetlenül szűrőként robotolni, ami ezen felül van az már csak extra. Én Matuidit meg tudnám szokni, még ha jobb embert is kepzelnék el a helyén. Mondjuk az is igaz, hogy Bonucci kiesésével nem ártana egy kevésbé basic kp, de na.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2017-07-26, 22:37

Matuidi tényleg az akinek semmi értelme nem lenne, def statja szar, nem is fiatal, de legalább drága, magas a fizuja és a pizzás az ügynöke és valszeg Adriana Lima is elhajtaná a gecibe! Smile
Amiben lehet reménykedni, hogy nem akar fele annyit keresni és, hogy a párizsi arab éjjelente még mindig sírva recskázik Coman-ra, ezért szóba sem állnak velünk.

Amúgy ma bizonyíthat ellenünk. Erről jut eszembe, buzi aki nem fel 2:30-kor megnézni a meccset? Very Happy


A hozzászólást CsT összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2017-07-27, 06:52-kor.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2017-07-26, 22:34

Marotta megerősítette, hogy ajánlatot tettek a Lazionak Keitara. 
Én továbbra sem erőltetném.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2017-07-26, 22:19

CsT írta:
(ez szerintem Matuidit lesz, hogy a faszom verjem bele)

Jelenleg minden ebbe az irányba mutat, a dagadt pizzás gőzerővel dolgozik. Ráadásul 20-25 milliót emlegetnek nagyságrendileg, ami horror egy 30 éves, technikailag teljesen képzetlen futóbolondért. Milyen jó lesz, nézzétek ezt a labdazsonglőrt:



Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2017-07-26, 22:08

Idézet :
...

A sorsolás közepes, decemberre a hal már össze szokta rakni a csapatot, szeret az élen telelni Smile
Imádlak. Éleslátásból jeles. Akkor engem Mikulásig nem is láttok santa

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2017-07-26, 21:55

Sorsolás közben kérdezgették a Kobrát is. Elmondta, hogy a patkány maga kérte a távozását, de nem a balhék miatt hanem mert már nem motiválta a Juve (a dupla fizu viszont igen Smile)  így nem akarták marasztalni és (milyen meglepő) keresünk egy rutinos, tapasztalt embert középre, nevekről hiába faggatták....(ez szerintem Matuidit lesz, hogy a faszom verjem bele).

A sorsolás közepes, decemberre a hal már össze szokta rakni a csapatot, szeret az élen telelni Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
23 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: