Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+19
Krisz
bombahoppa
LeRoi10
s4tch
Tankcsapda
sneco7
torinojuve
virracocha
Petike007
laac
rcb3n21
rakkenroll
simoon
EsztéNégy
exchaby
_Tyler
kilopo
Malloy
_DREAM_
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
LeRoi10
Segédedző
Segédedző



Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-07-25, 10:30

Napi friss: 

- Il Messaggero szerint 100 milliót teszünk le a De Vrij, Keita, Milinkovic-Savic trióért. Holnap kezdődnek a tárgyalások. 
- Tuttosport: Cuadradot 30 millióért adhatjuk el a Milannak
- GdS: Schicket augusztus végén még kivizsgálnánk, pozitív eredmény esetén Ferrero megkaphatja a pénzét, nem csak kölcsön vennénk.
- Tuttosport: Garayért egyeszkedünk a Valenciával, az ára 12 millió+ 3 millió bónusz lehet.
- GdS: Emre Can a fő célpont 30-35 millióért.
- Cancelo csak akkor érkezik ha Lichti már elment. Nem hiszem el, hogy fordítva nem működne. 

Igazodjon ki, aki tud! Very Happy 

A GdS szerint Berni nem fogja megkapni a 10-est. Pénteken mutatják be hivatalosan is Amerikában, akkor derül ki a szám is.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-07-24, 23:56

Nem tudom ki hogy van vele, de az új éra (elmúlt 6 év) során csak Pirlo, Tevez és Dybala érkezésekor éreztem ilyen várakozást, mint most Berninél. Nagyon nagyon örülök a srácnak. Ha rajtam múlna kérdés nélkül kapná a 10-es számot (Dybalánál még vaciláltam volna, annak ellenére, hogy szerintem ez az egész 10-es mizéria túl van gondolva). 
Már az első nyilatkozátánál is látszott, hogy mennyire boldog, hogy itt lehet. Amikor Buffonról beszélt, hogy ő lesz a kapitánya... az a gyermeki mosoly. Cukipofa. A tehetsége megvan, gyors, de ahhoz képest magas és erős, Sousa kezei alatt taktikailag sokat tanulhatott. Tehát  szerintem mind emberileg, mind szakmailag kiváló igazolás, úgy gondolom nagyon nagy durranás lesz, nagyobb még Dybalánál is. Remélem sosem kell majd a Fiornak bónuszt fizetni, maximum 10 év múlva a levezető igazolásából.

Arról nem is beszélve, hogy Ruganival, Caldaraval, Descivel, Bernivel, Mandragorával, Orsolinivel, Sturaroval valamint talán Cassatával és Keannel elég komoly kis olasz mag van kialakulóban. Még Contival és Gagliardinivel ez maga lenne az álom....
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-07-24, 23:28

Na most hogy megvan Berardi, feküdjünk rá a DM posztra Beppe!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-07-24, 22:23

Krisz írta:
Milyen mezt kapott Bernát?

Majd az USA-ba érkezve derül ki. Ő szerintem vinné a 10-est, kérdés a klub adja-e neki. Szerintem az adidas támogatná.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-07-24, 22:13

Milyen mezt kapott Bernát?
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-07-24, 20:18

Riporter: Fino Alla Fine
Bernardeschi kapásból: Forza Juventus

mekkora hőség lehet most Firenzében ahogy égetik a 10-es mezeket

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-07-24, 19:41

LeRoi10 írta:
Bernardeschi hivatalosan is Juventus játékos.

Király. A legjobb igazolás. Holnap utazik a csapat után, Rugani egyébként már tegnap csatlakozott a többiekhez.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-07-24, 19:07

exchaby írta:
össze kellene dobni a zsetont, alapitani egy klubot:

elnök - Zamparini
vezetőedző - Zeman
csk - Cassano

melyik bohócot kellene még bevenni?
Kassai?

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-07-24, 18:51

Bernardeschi hivatalosan is Juventus játékos. 40 milliót fizetünk 3 pénzügyi évre leosztva + 10% az eladási árból 5 millióban maximálva. 5 évre írt alá évi 4 millió euróért. 
Szerintem ez így teljesen rendben van. 
Bevásárlóközpont - Page 25 240717_Bernardeschifirma01
Szókásához hűen Beppe félszemmel már a következő igazolásra tekint, aki ha minden igaz egy 18 éves uruguayi csodagyerek lesz. Mivel nincs már nonEU-s helyünk, ezért várhatóan a Sassol fogja leigazolni, ahonnan majd elhozhatjuk ha beválik.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-07-24, 15:51

https://mobile.twitter.com/UltraAutistic/status/889464968256430081

Laughing

**!

Ha képes lesz eladni a klub Pumuklit a Milannak, akkor menjenek tényleg a francba.

Egy valenciai rádió szerint Cancelo napokon belül a Juve játékosa lesz. Meglepne, ha még ő is beleférne ebbe a nyári marcatoba.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-07-24, 15:23

exchaby írta:
össze kellene dobni a zsetont, alapitani egy klubot:

elnök - Zamparini
vezetőedző - Zeman
csk - Cassano

melyik bohócot kellene még bevenni?
Sportigazgató: Secco? Very Happy Tényleg vele mi történt egyébként? Gondolom pultos vagy ilyesmi Very Happy
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-07-24, 15:06

össze kellene dobni a zsetont, alapitani egy klubot:

elnök - Zamparini
vezetőedző - Zeman
csk - Cassano

melyik bohócot kellene még bevenni?

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-07-24, 14:28

CsT írta:
Off:

Cassano megint visszavonult!  lol! lol!

On:

Hehe. Egyelőre csak Veronar hagyja ott, nem vonul még vissza
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-07-24, 14:16

Off:

Cassano megint visszavonult!  lol! lol!

On:
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-07-24, 10:00

tjunior írta:

Papírkutyák flower Engem anno papuccsal vertek úgy hogy nem bírtam utána ülni

+ sípcsontvédővel, kanállal ütötték a hasam, aprópénzzal dobálták Very Happy

Megjött Bernát, azt hiszem magasan érte van a legnagyobb rajongás: https://mobile.twitter.com/juventusfc/status/889393715084709888
hbang
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-07-24, 09:55

CsT írta:
Beavatás
Papírkutyák flower Engem anno papuccsal vertek úgy hogy nem bírtam utána ülni
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-07-24, 09:52

bombahoppa írta:

jól látom az asztalt? Vitamin, mentes víz és balzsamecet?

az orgiáról nincs videó?
Vajon anno allegrinek is kellett énekleni a kappan hangján?  Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-07-24, 09:42

Krisz írta:

Szerintem Ferrero kezét lábát töri majd hogy eladja nekünk ha a pletyka valóban igaz (remélem az) - más csapatok nem biztos hogy rámozdulnak a szívproblémák után, a játékos már lélekben nálunk volt. Valami 8 millás kölcsön + kötelező vásárlást olvastam aminek igazából semmi értelmét nem látom. Ha valóban komolyabb szívproblémái vannak, akkor ezzel kockázatot nem csökkentünk csak a könyveléssel játszunk, esetleg az árból alkudunk.

Lehet igazad van, amelyik kutya ugat, az nem harap esete van Ferreroval. Én támogatnék olyasmit, amit az izével kapcsolatban lehetett olvasni Csikkről: pihenőt adni a gyereknek, augusztus végén visszatérni az ügyre, újra vizsgálatok alá vetni, és ha minden oké, akkor bevállalni a transzfert. Mondom, szerintem elképesztő sok van abban a gyerekben.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-07-24, 09:33

CsT írta:
Beavatás
jól látom az asztalt? Vitamin, mentes víz és balzsamecet?

az orgiáról nincs videó?

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-07-24, 08:52

zetterberg40 írta:


Én egy autogramosztás közben elejtett ilyen válasznak nem tulajdonítanék semmiféle jelentőséget. Van róla videó yt-on. Szerintem Ferrero még egyszer amúgy sem ül tárgyalóasztalhoz a klubbal Csikk kapcsán.

https://youtu.be/Flb-agR1xzs

Szerintem Ferrero kezét lábát töri majd hogy eladja nekünk ha a pletyka valóban igaz (remélem az) - más csapatok nem biztos hogy rámozdulnak a szívproblémák után, a játékos már lélekben nálunk volt. Valami 8 millás kölcsön + kötelező vásárlást olvastam aminek igazából semmi értelmét nem látom. Ha valóban komolyabb szívproblémái vannak, akkor ezzel kockázatot nem csökkentünk csak a könyveléssel játszunk, esetleg az árból alkudunk.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-07-24, 06:32

Beavatás
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-07-23, 22:33

zetterberg40 írta:


Én egy autogramosztás közben elejtett ilyen válasznak nem tulajdonítanék semmiféle jelentőséget. Van róla videó yt-on. Szerintem Ferrero még egyszer amúgy sem ül tárgyalóasztalhoz a klubbal Csikk kapcsán.

https://youtu.be/Flb-agR1xzs
Igazából a patkány sztorija is így indult , az ügynök mondatából kiragadott részletből! Smile

Emrecsan délután még közel volt, most már mindenképpen megtartaná Klopp Very Happy

Lehet mára nem lesz új Mr.X jelölt? Very Happy
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-07-23, 21:29

CsT írta:
Pável szerint Schick ügyben még bármi megtörténhet...! Wtf?

Én egy autogramosztás közben elejtett ilyen válasznak nem tulajdonítanék semmiféle jelentőséget. Van róla videó yt-on. Szerintem Ferrero még egyszer amúgy sem ül tárgyalóasztalhoz a klubbal Csikk kapcsán.

https://youtu.be/Flb-agR1xzs
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-07-23, 21:23

Pável szerint Schick ügyben még bármi megtörténhet...! Wtf?
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-07-23, 17:44

Közvetlenül nem érint minket, de érdekes infó. Raiola Verratti után az Insigne testvéreket is megszerezné. Az érdekesség, hogy Insigne pár hete azt mondta, hogy a Napoliból szeretne visszavonulni, illetve ott van a csapatban Hamsik is, aki pont azért baszta ki Raiolát mert a szándéka ellenére el akarta adatni Nápolyból. Ha másra nem, Raiola arra jó lenne, hogy a Napoli öltözőben is megkeverje a szart.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-07-23, 15:24

Krisz írta:
Egy kis kacagás két kamuhír között:

Zeman megszólalt... egy jóízű nevetés a húsleves mellé Laughing

“I had offers from both Real Madrid and Barcelonam but I decided to take a different path.

“It’s enough that France Football has included me among the 30 most important Coaches in history.”

lol! lol! lol!

Zeman olyan, mint a falusi szépségverseny ahol 4 induló van. Van három helyezett, meg egy ronda csaj, akire nem azt mondják, hogy de...ronda, hanem, hogy különdíjas.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-07-23, 13:10

Egy kis kacagás két kamuhír között:

Zeman megszólalt... egy jóízű nevetés a húsleves mellé Laughing

“I had offers from both Real Madrid and Barcelonam but I decided to take a different path.

“It’s enough that France Football has included me among the 30 most important Coaches in history.”

lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-07-23, 11:24

A Real végül Danilot sem áron alul adta el. 26,5 millió fontért került a Cityhez, miután arra a posztra már megvették Walkert is 50+ millió fontért. A másik szárnyra pedig Mendyt zsákolják be 52 millió fontért.

Monchi pedig pont a Citytől vett bal bekket Romaba, Kolarovot 5+1,5 millió euróért. Eddig Defrel a legdrágább igazolása 20 millióért.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-07-22, 23:47

A Bernardeschi-transzfer sikerességét megelőlegezvén, már igazán csak egy középpályásra lenne szükségünk. Nem reménykedem abban, hogy az a Lichtsteiner, akit már két éve el kellett volna küldeni, most fog távozni, ezért tényleg csak egy középpályás kell. De próbálkozunk itt Maticcsal, Cannal, Matuidivel vagy Krychowiakkal, akik csak azért távozhatnak, mert a helyükre igazolnak/igazoltak egy jobb játékost. Nem lehetne esetleg nem kukázni erre a posztra? Pár napja olvastam, hogy William Carvalho szerződésébe egy 45 millió €-s árcédulát foglaltak, de elvileg 32 millióért próbálkoztunk. Én amondó vagyok, ha lenne egy ilyen lehetőség, meg kellene ragadni. A portugál tökéletes párja lenne Pjanicnak, és azonnali klasszisminőséget igazolnánk 5-6 évre. Persze vannak más opciók is, de azokat sajnos kevésbé hallani.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-07-22, 23:20

Cassata hivatalosan is a Sassol játékosa. 7 milliót fizetnek érte 4 évre lebontva. A jó viszony miatt írásban nincs visszavásárlási opció rögzítve, azt írják szóbeli egyezség van mint annó Berardira vagy Zazára. 
Zazánál bejött, Berardit pedig valószínűleg sosem akartuk igazán, szóval #BeppeKnows. Így most már biztosak lehetünk benne, hogy Cassata nagyot fog szólni mert azért a 7 millió a Sassolnak nem játékpénz, így Cassata lett a Sassol történek 3. legdrágább igazolása Berardi és Zaza mögött. Sok sikert neki!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-07-22, 21:02

torinojuve írta:
Felejtsétek már ezt az ilyen-olyan felállásokat, meg hogy XY hol játszik így még úgy. Ez nem fifa, egy ilyen szintű csapatnál már nincsenek konkrét posztok. Ahogy a szélsőknek be kel tudniuk játszani az egész oldalukat, úgy a a középpályásoknak is. Az hogy egy csapat mennyire nevezhető támadó  vagy védekező felfogásúnak az kizárólag a támadni /védekezni jobban tudó játékosok aránya dönti el. Ezért nem volt pl mindegy hogy egy adott szituációban éppen a brazil bohóc, vagy a Svájci expressz játszott, de még lehetne sorolni. Dybala szerepét és játékát alapvetően Higuain érkezése határozta meg, és nem az hogy a mágnestáblán éppen hol található a neve. Mi az Hogy nem fekszik neki a 4231? Ha visszább jönnek a szélsők, akkor már az rögtön 442,451,4411 stb.

Pont ez az. Az általunk tavasszal játszott verziója a 4231nek (ide beletartoznak a jatékosok általános feladatai és a szituációkra lebontott feladatok is) nem fekszik Dybalanak. De lehet csak kicsit szoknia kell még (most legalább lesz alternatívája bőven). Pjanic jobb példa, ő nagyon nyamvadt volt trequartistaban, egyel hátrébb meg világklasszis. Tehát az ahhoz a poszthoz tartozó feladatokat klasszis szinten tudja végrehajtani a másik poszton meg éppen ellavírozik, kb mint amikor Marcsi szélsőt játszott Delnerinél.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
25 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: