Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Minden ami nem Juve meccs

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
AuthorMessage
Tankcsapda
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-03-11, 22:59

No hát legkedvesebb ellenfelünk kikaparta a gesztenyét nekünk, most már nemcsak vesztett pontok miatt állunk nyerésre, eggyel kevesebb meccs ellenére vezetünk. Innen nem szoktuk leadni, és ezt a jó szokást tartsuk is meg. Habár nálam továbbra is a BL a prioritás (vagyis remélhetőleg nemcsak álom), azért jó lenne odapirítani a Nápolyinak, és elvérezzenek úgy is, hogy leadták az európai kupaszereplést.
Back to top Go down
View user profile
rakkenroll
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-03-05, 15:21

Basszus!... pedig milyen jól alakultak a dolgok a fordulóban... épp azon agyaltam vasárnap, hogy milyen fasza lenne, ha még a Milan is hozná a derbit és 4 pontra megközelítené az Intert 11-el a vége előtt, amikor... legyen könnyű neki a föld!
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-03-04, 13:11

Immár hivatalos, hogy az egész fordulót elhalasztották. RIP Astori! Sad
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-03-04, 12:48

Döbbenet.

Nyugodj békében, Davide Astori.

Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-03-03, 23:28

Na, hazahoztam a csajt a mazsorettfesztiválról. Végre ihatok. Szép nagy pohár Nobilis szilvát gurítottam az Egészségetekre,  az estére és az olasz főv@rosra.  hbang

CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-03-03, 23:19

cheers

Last edited by CsT on 2018-03-04, 13:13; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-03-03, 22:39

https://m.facebook.com/bianconerihu/posts/535432586470431

várossá gyúrt fika, imádom.

szóval akkor két kihagyott tizi, illetve a torinói hóesés tartja a kukásokat az élen.
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
_DREAM_
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-03-03, 22:37

Viktor már legalább 5-ször elmondta, bocs, inkább 10-szer azt az esetet amit k.ra nem volt egyértelmű. mekkora egy szar ember.
Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-03-03, 22:36

Guest
Guest

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-03-03, 22:35

ezek a déli fiúcskák milyen szimpatikus vesztesek Laughing
Back to top Go down
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-03-03, 22:34

Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-03-03, 22:30

Ej de kurva szép lett ez a nap!!!

Back to top Go down
View user profile
_DREAM_
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-03-03, 22:27

@s4tch wrote:
és 4 Very Happy őrület a roma, fasz se gondolta volna, hogy ekkorát játszanak. asszem allison a liga legjobb kapusa.

És még Egri is elsírja magát, egyszerűen nem kell több ma estére.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-03-03, 22:27

Karma.

https://twitter.com/juventusfans/status/970037291073835010
Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-03-03, 22:25

@s4tch wrote:
és 4 Very Happy őrület a roma, fasz se gondolta volna, hogy ekkorát játszanak. asszem allison a liga legjobb kapusa.
Az CSECS!

bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-03-03, 22:24

NÉGY

s4tch
Admin

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-03-03, 22:24

Back to top Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-03-03, 22:22

Most értem ide,  a délutáni 92 perc után volt egy kis önértékelési válságom.  moratti

Sokat segített a 93. perc a leküzdésében  juve

_DREAM_
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-03-03, 22:19

Torinoban nem örültek még így Dzeko gólnak!afro
Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-03-03, 22:19

Dzseki bácsi bebacta

Guest
Guest

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-03-03, 22:18

szopnak a kukások cheersLaughing
Back to top Go down
buktar
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-03-03, 16:12

Pjaca betalált a Dortmundban.
Back to top Go down
View user profile
Petike007
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-02-26, 08:26

@s4tch wrote:
kutya szar ez a roma, de ez nem vesz el semmit a milan érdemeiből. gattuso összerántotta a csürhét, egész stabil csapat lettek, nagyobb tartás van bennük, mint az izében vagy a romában.

Szépen neveli ki nekünk ez a silány a játékosokat. Most hogy a legeslegújabb tulajdonosról is kiderült, hogy fizetésképtelen, valahogy Bonuccsicska árát be kell hajtani.

Lehet mazsolázni.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-02-25, 22:41

kutya szar ez a roma, de ez nem vesz el semmit a milan érdemeiből. gattuso összerántotta a csürhét, egész stabil csapat lettek, nagyobb tartás van bennük, mint az izében vagy a romában.
Back to top Go down
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-02-23, 23:57

Nekem az Atalantaban az tetszett leginkább, hogy mindvégig a saját játékukat játszották az el-ben is. Semmi bepucsítás vagy ilyesmi, le kalappal előttük. 

Szerintem a sok izomsérülésről nem az orvosi stáb tehet, sokkal inkább a játékfelfogással és persze az edzésmódszerekkel lehet összefüggésben. Mintha túlságosan nagy lenne a hangsúly a fizikális felkészítésen, ahelyett hogy a technikai, labdás gyakorlatok irányába koncentrálnánk. Ebből fakadhat a sokat látott reaktív hozzáállás a fontosabb meccseken, a bepucsítás. De ha egyrészt nincs meg a magas technikai képzettség, a labdabiztosság, a megfelelő játékosállomány (a középpályán), kénytelen vagy a labdát nyomozni, nagyobb a sérülésveszély. Matuidi pl a Párizsban gyakorlatilag sohasem volt sérült, itt két ember helyett kell a belét kifutnia. A másik dolog, hogy Dybala a posztján kívül kénytelen játszani kvázi középpályást, holott nagyon nem ezzel kellene elégetnie az energiáját - ennek fényében nem meglepő már ez újabb több hetes sérülése. Amíg nem lesz meg a szezon nagy részében, főként a nagy meccseken a progresszivitás, az ehhez szükséges állomány, a labda kontroll alatt tartása, addig bl győzelem sem lehet reális elvárás.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-02-23, 17:38

Hasonlóan érzek én is, a scudettóra van esély, BL győzelemre nincs, a döntőbe meg csak akkor jussunk be ha meg is nyerjük, ráadásul szerintem a Nápolyinak ez a csúcséve, ha most nem nyernek bajnokságot akkor soha, szerintem akkor páran nyáron le is lécelnek onnan én a londoni győzelmet most nem adnám oda egy bajnoki vereségért.
Back to top Go down
View user profile
EsztéNégy
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-02-23, 17:33

Az a baj, hogy a Juve pont az a nagyságrendű klub az európai színtéren, amelyik közvetlen riválistól képtelen játékost elhozni (max idős, vagy padozó játékosnál van esélyünk, kezdő szintű játékost nem tudunk igazolni). Ez alól egy kivétel lehet a nyáron, Emre Can. Az olasz csapatokat tudjuk lerabolni, de mivel gyengül a bajnokság és egyre kevesebb a kiemelkedő tehetség, ez sem segít közelebb kerülni a kontinens topcsapataihoz. Továbbá gond az is, hogy az igazán nagy dobásokról már országon belül is lemaradunk azért, mert pl. a francia élcsapatok ránk licitálnak árban-fizetésben-játéklehetőségben. Már pl. egy SMS megszerzésére sincs reális lehetőségünk, pedig anno Nedvedet még le sikerült azért zsírozni.

Az építkezés szerintem ettől eltekintve jó ütemben halad. Ha lesz egy Caldara-Sandro-Pjanic-Bentancur-Can-Dybala-Flash-Bernát tengely, arra már lehet hosszabb távon is alapozni, de persze ehhez az is kell, hogy senkit ne adjunk el a piacképes játékosaink közül. Nem mernék rá nagy összegben fogadni, hogy jövőre nálunk játszik még Dybcsi és/vagy Sandro. Persze azt megértem, hogy aki nem akar nálunk játszani, azt eladjuk, de talán ennyi év és meghatározó távozó után érdemes lenne azzal a kérdéssel foglalkozni, hogy miért akarnak elmenni tőlünk top játékosok, amikor elvileg Európa egyik legjobb csapatában játszanak...

Alapvetően évek óta pesszimista vagyok a mercatók után, amire nagyrészt Maxi zsenialitása jelenti a gyógyírt valamikor február környékén. Viszont ha idén nem jutunk be a legjobb nyolcba a BL-ben (amire szerintem 90% esély van), akkor el kell gondolkodni egy kicsivel más irányon. A kezdőnkből szerintem is sokakon érződik a kor (Malac, Mandzsu, Khedira, Licht, középső védők akár, Buffi), a csapat korántsem játszik modern futballt az esetek többségében, és erről nem Allegri tehet, hanem azok, akik ezt a garnitúrát biztosítják számára. Nincs világvége hangulatom vagy ilyesmi, de jelenleg komoly kockázatát érzem annak, hogy nem a Real/Barca/Bayern/PSG/City szinthez kerülhetünk közelebb rövid távon, hanem az európai második vonalig csúszhatunk (vagy évek óta oda tartozunk, és a két BL döntő csak kifutott eredmény volt?).

s4tch
Admin

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-02-23, 15:54

azért a nem rossz és a dani alves között sok nagyságrend van... kellemes csalódás a fiú, de én nem tudom elképzelni, hogy ds bl-döntőben kezdő legyen. emellett pjanic és matuidi rendben van középre, a többiek pedig ilyen-olyan okokból kevesek. összességében a keret erősebb, mint tavaly volt, de a kezdő sajnos lényegesen gyengébb: nincs alves, khedira és mandzu fölött nem telt el nyomtalanul az év, és buffon sem kellene, hogy kezdjen már.
Back to top Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-02-23, 15:06

@s4tch wrote:
őszintén, most az egyszer leszarom. a bl ezzel a kerettel, amiben khedira és de sciglio atom kezdő, úgyis nagyjából lehetetlen küldetés. nyerjük meg a bajnokságot a rekordhalmozó napoli ellen, vegyünk 2-3 embert a kezdőbe a nyáron, aztán jöhet ismét a próbálkozás a bl-lel.

Decsijjó, amikor játszott korántsem volt rossz. Nem klasszis az tény, de szerintem nem ő a legnagyobb gyenge pontunk. Nála a legnagyobb bajt abban látom, hogy amikor kezdett volna játékba lendülni, lesérült. Ha végig tudott volna játszani, akkor szerintem Maxi kihozta volna belőle, amit anno a Milan-ban mutatott.

Khedira és Sztyuáni, védhetetlen. Szörnyű mind a kettő. Sztyuáni, leginkább küzd, de pocsék focista, de Khedira, katasztrófa. 

Ami a legjobban aggaszt, hogy annyi izomsérülés van, ami felveti, hogy Maxi módszerei mennyire működnek? Legalábbis ami az erőnléti edzői stábot illeti.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-02-23, 14:37

őszintén, most az egyszer leszarom. a bl ezzel a kerettel, amiben khedira és de sciglio atom kezdő, úgyis nagyjából lehetetlen küldetés. nyerjük meg a bajnokságot a rekordhalmozó napoli ellen, vegyünk 2-3 embert a kezdőbe a nyáron, aztán jöhet ismét a próbálkozás a bl-lel.
Back to top Go down
buktar
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-02-23, 14:33

Az nagyobb baj, hogy a Juve is megy a levesbe.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   

Back to top Go down

Minden ami nem Juve meccs
Back to top 
Page 7 of 11Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next