Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Minden ami nem Juve meccs

Go down 
+25
CsT
zetterberg40
DartagnanX
fktgbr
laac
Téjlor89
_DREAM_
Petike007
sneco7
juventute
_Tyler
simoon
kilopo
buktar
vektra
exchaby
EsztéNégy
Malloy
rakkenroll
tjunior
Tankcsapda
virracocha
bombahoppa
s4tch
LeRoi10
29 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
s4tch
Admin



Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 24 I_icon_minitime2018-11-04, 22:10

CsT írta:
Én jobban szeretném ha kiesnének a picsába! Smile Smile mert semmilyen körülmények között nem tudok szurkolni milánóiaknak Very Happy

így-így. ha lehet választani, akkor az izé essen ki a 20. helyen, a milan lehet akár 18. is. santa

hülyeséget félretéve, attól tartok, az olasz foci felemelkedésében muszáj lesz a két milánói szemétdombnak is kiemelt szerepet játszani. ez van. amíg verjük őket, addig felőlem beoszthatják mögöttünk a helyeket.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10585
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 24 I_icon_minitime2018-11-04, 21:18

Krisz írta:


Ránk is ezt mondta mindenki, mi meg csak annyit hogy Spirito e Grinta.
Én amúgy egyáltalán nem bánom. A Lazionak az EL való, a Roma se elveszett még, a nyár bajnokai meg bármikor összezuhanhatnak hogy beteljesítsék a lúzer sorsukat. Én szeretnék egy olyan Milan derbit mit régen, amikor valódi riválisok voltak és ez volt az év meccse, ahhoz meg vissza kell építeniük magukat.
Én jobban szeretném ha kiesnének a picsába! Smile Smile mert semmilyen körülmények között nem tudok szurkolni milánóiaknak Very Happy
Vissza az elejére Go down
Online
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8108
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 24 I_icon_minitime2018-11-04, 20:42

CsT írta:

És mint volt juventino, nyilván gólt is lő ellenünk Very Happy amúgy hihetetlen mekkora mákja volt megint ennek a retek milánnak...

Ránk is ezt mondta mindenki, mi meg csak annyit hogy Spirito e Grinta.
Én amúgy egyáltalán nem bánom. A Lazionak az EL való, a Roma se elveszett még, a nyár bajnokai meg bármikor összezuhanhatnak hogy beteljesítsék a lúzer sorsukat. Én szeretnék egy olyan Milan derbit mit régen, amikor valódi riválisok voltak és ez volt az év meccse, ahhoz meg vissza kell építeniük magukat.
Vissza az elejére Go down
Online
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10585
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 24 I_icon_minitime2018-11-04, 18:54

s4tch írta:
zlatan még ma is le tudna nyomni egy bolognát izomból, de nem tartom már komoly játékosnak.

amúgy piggy sérülése nem súlyos, játszani fog hétvégén.
És mint volt juventino, nyilván gólt is lő ellenünk Very Happy amúgy hihetetlen mekkora mákja volt megint ennek a retek milánnak...
Vissza az elejére Go down
Online
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Minden ami nem Juve meccs - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 24 I_icon_minitime2018-11-04, 11:36

zlatan még ma is le tudna nyomni egy bolognát izomból, de nem tartom már komoly játékosnak.

amúgy piggy sérülése nem súlyos, játszani fog hétvégén.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 24 I_icon_minitime2018-11-04, 10:57

s4tch írta:
higuain cserét kért az udinese ellen. cutrone majd megoldja geek

Vagy Ibra, állítólag nagyon komolyan puhatolóznak nála a piros-feketék.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Minden ami nem Juve meccs - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 24 I_icon_minitime2018-11-04, 09:34

higuain cserét kért az udinese ellen. cutrone majd megoldja geek
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Minden ami nem Juve meccs - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 24 I_icon_minitime2018-11-01, 06:06

s4tch írta:
biglia megsérült, olasz híroldalak alapján kb egy hónap lehet, mire visszatér. ez csak azért érdekes, mert jövő vasárnap játszunk velük.

Bakayoko majd megoldja!  Very Happy
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Minden ami nem Juve meccs - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 24 I_icon_minitime2018-11-01, 05:31

biglia megsérült, olasz híroldalak alapján kb egy hónap lehet, mire visszatér. ez csak azért érdekes, mert jövő vasárnap játszunk velük.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Minden ami nem Juve meccs - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 24 I_icon_minitime2018-10-22, 07:59

Krisz írta:


Szerintem tavaly óta a töke tele van az egésszel, váltania kéne. Én 110% biztos vagyok benne hogy ha egy top csapatba igazolna (akár hozzánk), kijönne belőle az állat.

Donnat Buffon mögé kellett volna elhozni, azóta két kapusunk is lett, akik harcolhatnak a kezdőért, így azért vajmi kevés esély van az ő leigazolására. A PSG-re nagyobb esélye lenne kb. 2 év múlva.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8108
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 24 I_icon_minitime2018-10-22, 07:07

s4tch írta:
...illetve 2 éve megbízhatóbb kapus volt, mint most - pedig akkor is egy gyenge milanban játszott.

Szerintem tavaly óta a töke tele van az egésszel, váltania kéne. Én 110% biztos vagyok benne hogy ha egy top csapatba igazolna (akár hozzánk), kijönne belőle az állat.
Vissza az elejére Go down
Online
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Minden ami nem Juve meccs - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 24 I_icon_minitime2018-10-22, 04:45

...illetve 2 éve megbízhatóbb kapus volt, mint most - pedig akkor is egy gyenge milanban játszott.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10585
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 24 I_icon_minitime2018-10-21, 21:33

Ezek a meccseket eldöntő sorozatos hibák azért egy milánban sem sokáig fognak beleférni. Lehet, hogy fiatal, de korához képest csúcsfizuért csinálja.
Vissza az elejére Go down
Online
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8108
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 24 I_icon_minitime2018-10-21, 13:32

s4tch írta:
és mi is ezt a donnarummát akartuk buffon utódjának...

A mai Milanban nem csoda ha valaki elfelejt focizni, erre Bonucci is remek példa. Én továbbra is odaadnám érte Csecset meg Perint. 19 évesen belefér ha nem egyenletes a teljesítmény, ebben a hígfos Milanban meg az lenne a meglepő ha nem lennének ilyen hibák.
Vissza az elejére Go down
Online
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Minden ami nem Juve meccs - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 24 I_icon_minitime2018-10-21, 10:10

és mi is ezt a donnarummát akartuk buffon utódjának...
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10585
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 24 I_icon_minitime2018-10-21, 06:19

Ventura visszatért! Very Happy

Minden ami nem Juve meccs - Page 24 Ventura
Vissza az elejére Go down
Online
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10585
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 24 I_icon_minitime2018-10-20, 04:28

A "Nem hiányzik Ronaldó" Fc is kiszopott otthon a veretes Levantétól, gyanítom előbb-utóbb megcsörren Conte mobilja.
Vissza az elejére Go down
Online
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Minden ami nem Juve meccs - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 24 I_icon_minitime2018-10-20, 03:40

nézi valaki a roma - spalt? az a piros, baszki... ha ezt a juve ellenfele kapja, megölik a bírót. így csak fogyatékosnak fogják tartani.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10585
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 24 I_icon_minitime2018-10-13, 00:36

Minden ami nem Juve meccs - Page 24 42770643_125331621771112_308471657231671516_n
Vissza az elejére Go down
Online
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8108
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 24 I_icon_minitime2018-10-07, 05:19

EsztéNégy írta:
A Liverpool otthon fogadja a ManCityt, felrakták középre a Milner-Henderson-Wijnaldum középpályát. Mi nem értünk hozzá ennyire, vagy a körbemaszturbált Fabinho-Naby Keita páros ennyit ér?
Keita megsérült és ő állat, Fabinhoval van valami
Vissza az elejére Go down
Online
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 09.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Minden ami nem Juve meccs - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 24 I_icon_minitime2018-10-07, 04:44

EsztéNégy írta:
A Liverpool otthon fogadja a ManCityt, felrakták középre a Milner-Henderson-Wijnaldum középpályát. Mi nem értünk hozzá ennyire, vagy a körbemaszturbált Fabinho-Naby Keita páros ennyit ér?
Fanatik. A csapatokat még ismerem, de a játékosokat, még ha ismerem is a felét, meg nem mondom, hol játszanak. Joó Gábor, aki az Indexen újságírónak nevezi magát, talán, igen.

Végzetesen leragadtam Padoinnál, és sajnálom, hogy Peluso nem futott be hasonló ívű karriert, mert ez utóbbi sármosabb.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 24 I_icon_minitime2018-10-07, 04:32

A Liverpool otthon fogadja a ManCityt, felrakták középre a Milner-Henderson-Wijnaldum középpályát. Mi nem értünk hozzá ennyire, vagy a körbemaszturbált Fabinho-Naby Keita páros ennyit ér?

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Minden ami nem Juve meccs - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 24 I_icon_minitime2018-09-30, 08:57

Chiesa azért egy olyan lehetőség, amit hiba lenne kihagyni. Olasz, hatalmas tehetség, legalább akkora, mint Bernardeschi volt 3-4 szezonnal ezelőtt. Annyi, hogy Chiesa fizikálisan gyengébb, de ezt tegyük félre, mert bár talán most elindulhat egy olyan úton a klub, hogy a játékosok ne akarjanak továbblépni, de az olaszok esetében így is sokkal nagyobb erre az esély. Plusz nagyon kevés minőségi olasz van, és nagyon nem lenne jó (Chiesanak sem), ha helyettünk végül a Zinterben kötne ki, vagy Nápolyban (ott egyébként simán el lehetne képzelni, passzolna a jobb oldalra). Mondjuk szerintem ő vagy Costa, vagy Cuadrado helyére jönne, esetleg Dybala, de tényleg más poszt, csak kérdés, hogy Ronaldo mellett meg akarják-e tartani, akire talán a portugál érkezése előtt építeni akarták a csapatot, és akinél keresni kell a megfelelő hadrendet, annyira korlátozottak a lehetőségek.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8108
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 24 I_icon_minitime2018-09-30, 06:07

CsT írta:

Mondjuk ha Dybi (ezt én biztosra veszem) megy akkor tényleg lesz helye.
Nem ugyanaz a poszt. Dybala nem szélre való. Mandzukic 2 év múlva aligha fog már a szélen szaladgálni, vagy legalábbis a mostani workratet aligha tudja majd nyújtani, a játék többi elemében meg nem kiemelkedő. Cuadrado is inkább a fizikumából él nem az eszéből, marad Costa és Bernát (akiből lehet hogy mezz'ala lesz) szóval szerintem elférne. Szerintem Dybala nem fog transzfert kérni, mi meg nem fogjuk egyébként eladni. Egyedül valami olyan opció jöhet szóba mint a Ronci - Malac eset, viszont nem tudom kit vennénk meg. SMS? Most nem tudom hosszabbít-e mindenesetre őt elképzelhető hogy vezéráldozat nélkül is meg tudnánk szerezni. Pogba? Én nem tudom, valahogy nem hiszem hogy visszajönne. Más spílert nem tudok mondani, mondjuk egy Verratti/Kante-Pjanic-Can kpt megnéznék Smile
Vissza az elejére Go down
Online
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10585
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 24 I_icon_minitime2018-09-30, 05:32

Krisz írta:

Azért elfér. 20 éves, a mi szélsőink fele meg 30+. Pjaca sanszosan sosem érheti el azt a szintet amit a sérülése előtti potenciálja vetített elő.
Mondjuk ha Dybi (ezt én biztosra veszem) megy akkor tényleg lesz helye.
Vissza az elejére Go down
Online
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8108
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 24 I_icon_minitime2018-09-30, 05:24

CsT írta:

Chiesát amúgy muszáj lesz leigazolni, nem azért mert kell, hanem, hogy ne legyen az indáé....
Azért elfér. 20 éves, a mi szélsőink fele meg 30+. Pjaca sanszosan sosem érheti el azt a szintet amit a sérülése előtti potenciálja vetített elő.
Vissza az elejére Go down
Online
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10585
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 24 I_icon_minitime2018-09-30, 04:27

s4tch írta:


egy hétig se élt a rekord, bár a lilák tizije annyiban volt más, hogy ezt meg se nézték utólag, csak simán benyelte valeri chiesa műesését.
Chiesát amúgy muszáj lesz leigazolni, nem azért mert kell, hanem, hogy ne legyen az indáé....
Vissza az elejére Go down
Online
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8108
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 24 I_icon_minitime2018-09-30, 04:15

Ez a Piatek gyerek is elég komoly, 6 meccs 8 gól...
Kiváncsi leszek hogy one hit wonder lesz (Belotti) vagy drogos köcsög (Schick) vagy szupersztár.
Vissza az elejére Go down
Online
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Minden ami nem Juve meccs - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 24 I_icon_minitime2018-09-30, 03:32

CsT írta:
Az inda a világ legnagyobb kamutizijét kapta, ráadásul VAR-al...

egy hétig se élt a rekord, bár a lilák tizije annyiban volt más, hogy ezt meg se nézték utólag, csak simán benyelte valeri chiesa műesését.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10585
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 24 I_icon_minitime2018-09-25, 08:58

Az inda a világ legnagyobb kamutizijét kapta, ráadásul VAR-al...
Vissza az elejére Go down
Online
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10585
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 24 I_icon_minitime2018-09-23, 04:58

Lóma? :DDDDD
Vissza az elejére Go down
Online
Ajánlott tartalom





Minden ami nem Juve meccs - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 24 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Minden ami nem Juve meccs
Vissza az elejére 
24 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Minden ami nem Juve meccs
» Minden ami nem Juve meccs
» Pescara - Juve 2012.11.10
» Juve - Lazio 2012.11.17
» Lazio - Juve 14.01.25. 20:45 SportKlub

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: