Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mindenféle pletykák, hírek

Go down 
+24
fktgbr
Juve1974
bombahoppa
LeRoi10
CsT
_DREAM_
tjunior
vektra
Joe111
DartagnanX
simoon
laac
Petike007
virracocha
Tankcsapda
Malloy
zetterberg40
Téjlor89
sneco7
_Tyler
Krisz
EsztéNégy
s4tch
exchaby
28 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 I_icon_minitime2021-05-06, 07:24

Krisz írta:
Pirlo used 34 line-ups in 34 games

🙈🙈🙈

Profi.

Azt nem értem, hogy játékosként tudhatta és érezhette, hogy mit jelent az állandóság. Ehhez még 0-km-es edzőként is mehetett volna.

Szundi munkásságának megítélése nálam olyan, mintha azt mondanánk, az az alkoholista, aki annyit iszik mint mi csak nem szimpi. Szundi edzőként nem akkora ász, mint játékosként volt és nem is lesz soha az. A hibák sokszor amiket elkövetett nem a tapasztalat hiányából fakad, hanem a józan megfontolás hiányából.

Meggyőződésem, hogy ez az év tervezett átmenet, és ehhez kellett egy arc, aki bevállalja, hogy idén lófasz eredmény nem lesz. Cserébe olcsó, és valamennyire szeretik a Juve közegben. A terv az volt, hogy CR-rel és ezzel a kerettel tuti a BL. Ami azt illeti a tuti BL-lel kapcsolatban elszámoltuk magunkat.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 I_icon_minitime2021-05-06, 07:17

Pirlo used 34 line-ups in 34 games

🙈🙈🙈

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 I_icon_minitime2021-05-04, 22:10

zetterberg40 írta:
Szerintem Murinnyónak már régen lefőtt a kávé, ettől függetlenül a jelenléte önmagában kelteni fogja a feszültséget és ismét egymásnak eshetnek a hullarablók hajasbabájával.

Ebbe a közegbe Allegri és a nyugalma, intelligenciája kell nekünk, illetve hogy ezzel párhuzamosan levetkőzzük ezt az idei bírózást, vállalhatatlan megnyilvánulások sorozatát a menedzsment részéről.
konte szerintem el fog húzni, most már az az év jön, amikor a nemzetközi színtéren is meg kellene villantani a brét és az már nem szokott menni. Smile

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 I_icon_minitime2021-05-04, 22:05

Szerintem Murinnyónak már régen lefőtt a kávé, ettől függetlenül a jelenléte önmagában kelteni fogja a feszültséget és ismét egymásnak eshetnek a hullarablók hajasbabájával.

Ebbe a közegbe Allegri és a nyugalma, intelligenciája kell nekünk, illetve hogy ezzel párhuzamosan levetkőzzük ezt az idei bírózást, vállalhatatlan megnyilvánulások sorozatát a menedzsment részéről.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 I_icon_minitime2021-05-04, 21:38

CsT írta:

Csak vinné már el valaki Very Happy Oké, hogy Beppe hagyott itt jelentős szarkupacot, de nálam szakmailag Ramsey védhetetlen, a Jancsi-A2 csere, Spina és Kenbaba elherdálása nehezen védhető és eddig Kulukulu is hatalmas flop 35 milláért és hát Rabbi sem kihagyhatatlan...Kenő egy jó squadplayer eddig, egyedül Ligti jelent komoly erősítést, de ő annyi pénzért jött amennyit más nem adott volna...+ Sarri.

Én egy ilyen "önéletrajz" után még interjúra se hívnám be! Smile

Jancsi-A2 a könyveknek szólt mindenkinél. Ez a kényszerpálya eredménye. Köszi Beppe. 

Kuluzela eddig hatalmas csubakka. 

Kenő szerintem védekező középpályás akit Szundi szélén játszat ami csubakka. 

Rabbi szerintem az egyik legjobb kp a csapatban. Statokat is szépen hozza. Nem rossz korántsem. 

Sponazzola es Kenci megint csak a gazdasági kenyszerpalya. Köszi Beppe. 

Gordon Ramsey egy fos. Aki sokat keres es soha nem egészséges. Ami vicc hogy előtte sem volt soha kiemelkedő es egészséges sem. Csubakka. 

Lájtos szerintem a Juve Galactico projekt része volt. Amit a Covid meg a cica elvitt. Amúgy gecijo játékos. 

Mindamellett említsük meg Chiesa is hatalmas fogas. Ettől meg Paratici egy fasz. Es annyira nem vagyok oda érte. De azért nem is hulladék. Sok szart kapott a nyakába meg egy null kilométeres edzőt. 

Ne rajta várjunk el minden vezetési hibát mert nem leszünk reálisak.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 I_icon_minitime2021-05-04, 21:35

CsT írta:

Csak vinné már el valaki Very Happy Oké, hogy Beppe hagyott itt jelentős szarkupacot, de nálam szakmailag Ramsey védhetetlen, a Jancsi-A2 csere, Spina és Kenbaba elherdálása nehezen védhető és eddig Kulukulu is hatalmas flop 35 milláért és hát Rabbi sem kihagyhatatlan...Kenő egy jó squadplayer eddig, egyedül Ligti jelent komoly erősítést, de ő annyi pénzért jött amennyit más nem adott volna...+ Sarri.

Én egy ilyen "önéletrajz" után még interjúra se hívnám be! Smile

Kicsit egyoldalúnak érzem ezt az indoklást. Ramsey loser deal volt az elejétől és no surprise hogy flop lett, de a többinél minimum árnyalt a kép - noha nem csípem, de még Artúrban is volt ráció Sarrinál.
Kicsit olyan ez mint Marotta, majd Allegri ekézése volt, aztán pár év múlva meg visszakövetelni, az igazság meg valahol a kettő között van.

Egyébként meg szerintem a koncepció és a stabilitás hiányzik (ami Agnellinél kezdődik), enélkül nem csoda hogy sok kulcsfigura felemásan teljesít, erre a Sarri-Pjanic-Artúr téma megint jó példa, az eredményt ismerjük.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 I_icon_minitime2021-05-04, 20:24

Krisz írta:


Na pont ez az, hogy 10 éve csorog a nyála a fél elitnek Paraticire, én szakmailag (a sport része, azaz a játéksok értékelése) nem is kötnék bele. Azt el tudom képzelni hogy soft skillekben meg business administrationben fasorban sincs Marottához képest - amíg a háttérben dolgozott nem is voltak ilyen bulvár dolgok a csapatnál (bíró fenyegetés, lelátóról anyázás, stb).
Csak vinné már el valaki Very Happy Oké, hogy Beppe hagyott itt jelentős szarkupacot, de nálam szakmailag Ramsey védhetetlen, a Jancsi-A2 csere, Spina és Kenbaba elherdálása nehezen védhető és eddig Kulukulu is hatalmas flop 35 milláért és hát Rabbi sem kihagyhatatlan...Kenő egy jó squadplayer eddig, egyedül Ligti jelent komoly erősítést, de ő annyi pénzért jött amennyit más nem adott volna...+ Sarri.

Én egy ilyen "önéletrajz" után még interjúra se hívnám be! Smile

Petike007, LeRoi10 and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2391
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 I_icon_minitime2021-05-04, 15:29

Krisz írta:
A szakmai munka mondjuk Romaban megint az egeket verdesi, az évek óta mentális roncs Mourinho váltja Fonsecat.

Jobban örültem volna, ha az ellenséghez megy vissza.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 I_icon_minitime2021-05-04, 15:19

A szakmai munka mondjuk Romaban megint az egeket verdesi, az évek óta mentális roncs Mourinho váltja Fonsecat.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 I_icon_minitime2021-05-04, 13:52

CsT írta:

Azt is hozzátette a kobra, hogy emberileg volt vele baja. Gondolom őt is kisusmorogták Pávellel az állásából mint Maxit! Wink

Na pont ez az, hogy 10 éve csorog a nyála a fél elitnek Paraticire, én szakmailag (a sport része, azaz a játéksok értékelése) nem is kötnék bele. Azt el tudom képzelni hogy soft skillekben meg business administrationben fasorban sincs Marottához képest - amíg a háttérben dolgozott nem is voltak ilyen bulvár dolgok a csapatnál (bíró fenyegetés, lelátóról anyázás, stb).
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 I_icon_minitime2021-05-04, 12:32

Petike007 írta:


Fabioba ott rúg bele mindenki ahol tud. Nem vagyok elájulva a munkásságától.

Viszont gazdaságilag hihetetlen kényszerpálya amit Beppe örökül hagyott. CR oké, hogy nyomta a könyveket, de ne felejtsük el a dagit, kebabot MAtyikát stb... Attól még természetesen Paratici takarodj.
Azt is hozzátette a kobra, hogy emberileg volt vele baja. Gondolom őt is kisusmorogták Pávellel az állásából mint Maxit! Wink
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 I_icon_minitime2021-05-04, 11:18

CsT írta:
Úgy tűnik Paratici a főgonosz a klubnál. A kobra azt nyilatkozta, hogy mindenkitől barátságban vált el kivéve Fabiót.

Fabioba ott rúg bele mindenki ahol tud. Nem vagyok elájulva a munkásságától.

Viszont gazdaságilag hihetetlen kényszerpálya amit Beppe örökül hagyott. CR oké, hogy nyomta a könyveket, de ne felejtsük el a dagit, kebabot MAtyikát stb... Attól még természetesen Paratici takarodj.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 I_icon_minitime2021-05-04, 10:42

Úgy tűnik Paratici a főgonosz a klubnál. A kobra azt nyilatkozta, hogy mindenkitől barátságban vált el kivéve Fabiót.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2391
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 I_icon_minitime2021-04-29, 16:51

https://twitter.com/ziojackk/status/1387746081375756290?s=21

simoon, Petike007 and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 I_icon_minitime2021-04-28, 22:13

tjunior írta:
Én vagyok Allegri legnagyobb fanja, Guardiola és Klopp mellett a világ legjobb edzője, taktikailag meg a némbőrvan.
Kezdjük ott hogy Pirlo sorsa nálam eldőlt, ha nincs BL egyértelmú de ha meglesz ez a kínkeserves kínlódással paraszthajszállal befutni a 2-4.helyre és fényévekre lemaradni a dögevők mögött nem túl fenszi. Nyilván a kerettel is súlyos gondok vannak de ő se tett hozzá semmi érdemlegeset.
Ami Maxot illeti, a nyilatkoztaiba mindenki azt lát bele amit szeretve vagy amit akar. Az, hogy egyre többször boronálják össze a csapattak nálam csak annyit jelent a firkászok is tudják ő legnépszerűbb az edzőjelöltek között a Juventunók körében ergo vele lehet a legjobban eladni a "címlapot". Ami inkább reményre ad okot, nem látom azt a ahova leülne a kispadra ha nem hozzánk. Lóma balfaxkodása még mindig meg tud lepni, Max úriember, nem kompatibilis afrikával, külföldön sem látom a csapatot ahova Maxi illene.

Beszállok a versenybe a legnagyobb fan titulusért, még akkor is, ha jó döntésnek tartottam a leváltását két éve. Azt egyébként továbbra is szükséges döntésnek látom, viszont a kétely is kialakult, mert elég rossz irányba indultunk meg.

Én bizakodó vagyok, mert szeretném, ha visszajönne, a jelenlegi katyvaszból nem tudom, ki tudná jobban összerántani a csapatot. De tény, hogy Allegri annyira ködösen nyilatkozott, és abból inkább azt lehetett kivenni, hogy a Juve nála a múlt, szóval nem is élem bele magam. Max úriember, de ha egy olyan projektet vízionálnak elé, akkor Nápoly sem kizárt, és a Zintert se felejtsük el, Conte lehet, hogy szállítja a scudettot, de a pletykák szerint annyira nem teljes az elégedettség. A Romanál Sarri került most képbe, és Allegrinek magasabb szinten kellene edzősködnie.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 I_icon_minitime2021-04-28, 16:11

Én vagyok Allegri legnagyobb fanja, Guardiola és Klopp mellett a világ legjobb edzője, taktikailag meg a némbőrvan.
Kezdjük ott hogy Pirlo sorsa nálam eldőlt, ha nincs BL egyértelmú de ha meglesz ez a kínkeserves kínlódással paraszthajszállal befutni a 2-4.helyre és fényévekre lemaradni a dögevők mögött nem túl fenszi. Nyilván a kerettel is súlyos gondok vannak de ő se tett hozzá semmi érdemlegeset.
Ami Maxot illeti, a nyilatkoztaiba mindenki azt lát bele amit szeretve vagy amit akar. Az, hogy egyre többször boronálják össze a csapattak nálam csak annyit jelent a firkászok is tudják ő legnépszerűbb az edzőjelöltek között a Juventunók körében ergo vele lehet a legjobban eladni a "címlapot". Ami inkább reményre ad okot, nem látom azt a ahova leülne a kispadra ha nem hozzánk. Lóma balfaxkodása még mindig meg tud lepni, Max úriember, nem kompatibilis afrikával, külföldön sem látom a csapatot ahova Maxi illene.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2391
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 I_icon_minitime2021-04-28, 15:14

Krisz írta:


Tudom, hogy nem feltétlenül jelent bármit is, de sok forrásból jön ugyanaz az info, hogy Allegri jön nyáron, bárhol is végez Pirlo.

A Skyos interjúban nagyon udvariasan kritizálta Pirlot és a csapatot, illetve hangsúlyozta, hogy jó haverok Agnellivel. Persze a kukások és a Lóma is lehet opció, mert mindkettőnél lesz edzőváltás, de Italian kívül nincs olyan csapat ami neki aktuális lenne.
Nekem az interjúban az jött le (az eredeti olaszból média torzítás nélkül), hogy nyáron szeretne munkába állni (és az ő kvalitásaival nem lesz gond csapatot találni), az viszont nem volt még eldöntve, hogy merre. A kinevezésének a kottája kb ugyanaz, mint amikor Contet hoztuk, vele is már ment a tárgyalás és a mercato egyeztetés fél évvel a kinevezése előtt.

Pirlo nálam nem írta le magát örökre, nem zárom ki, hogy lehet-e belőle zseniális edző, viszont a mostani szituban szerintem is vállalhatatlan kockázat még 1 évet adni neki. Nekem nem is a játékrendszer hiányával van leginkább bajom - ezt lehet valamennyire védeni a keret szerkezetével és a covid hatással -, hanem a csapat mentális állapotával, ide beleértve magát Pirlot is.
De ha még esetleg össze is szedi magát a nyáron, nem realisztikus 180 fokos fordulatot várni mentális téren, miközben az egész szezon során meredeken csökkenő görbéje volt ebben az aspektusban. Ennek a csapatnak évek óta a stabilitás-állandóság a gondja, ehhez pedig nehéz Pirlot elképzelni, mint megfelelő vezér a mostani állapotaban egy ilyen szezon után.

Pont akartam már írni én is, hogy egyre több helyen közlik kvázi tényként, hogy Allegri visszatér, és szerintetek mennyi valóságalapja lehet?
Remélem azzal a feltétellel vállalja el, ha jön, hogy az ő szava lesz a döntő a keret kialakításakor. Az idő őt igazolta az elmúlt 2 évben (én is azon a véleményen voltam, hogy elfáradt a kapcsolat... nem tudom tévedtem-e már nagyobbat életemben).... 
Nagyon kíváncsi vagyok mire lenne képes egy olyan kerettel, amit ő rak össze. 
Szerintem Top3 edző a világon, de a Juvéhoz ő passzol a legjobban ebben egészen biztos vagyok!  Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 2764
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 I_icon_minitime2021-04-28, 15:03

Malloy írta:

Szerintem arra gondolt Maxi mikor nyilatkozta a júniusban már dolgozni fogok dolgot, hogy kapott ajánlatokat! Roma biztos, de lehet megkereste már a napoli is, illetve Agnellivel is tartja a kapcsolatot, lehet tudta, hogy Pirloval nem elégedett Andrea. Szóval lehet nem egy konkrét helyre gondolt, csak tudta, hogy valamit el fog vállalni mostmár.

Tudom, hogy nem feltétlenül jelent bármit is, de sok forrásból jön ugyanaz az info, hogy Allegri jön nyáron, bárhol is végez Pirlo.

A Skyos interjúban nagyon udvariasan kritizálta Pirlot és a csapatot, illetve hangsúlyozta, hogy jó haverok Agnellivel. Persze a kukások és a Lóma is lehet opció, mert mindkettőnél lesz edzőváltás, de Italian kívül nincs olyan csapat ami neki aktuális lenne.
Nekem az interjúban az jött le (az eredeti olaszból média torzítás nélkül), hogy nyáron szeretne munkába állni (és az ő kvalitásaival nem lesz gond csapatot találni), az viszont nem volt még eldöntve, hogy merre. A kinevezésének a kottája kb ugyanaz, mint amikor Contet hoztuk, vele is már ment a tárgyalás és a mercato egyeztetés fél évvel a kinevezése előtt.

Pirlo nálam nem írta le magát örökre, nem zárom ki, hogy lehet-e belőle zseniális edző, viszont a mostani szituban szerintem is vállalhatatlan kockázat még 1 évet adni neki. Nekem nem is a játékrendszer hiányával van leginkább bajom - ezt lehet valamennyire védeni a keret szerkezetével és a covid hatással -, hanem a csapat mentális állapotával, ide beleértve magát Pirlot is.
De ha még esetleg össze is szedi magát a nyáron, nem realisztikus 180 fokos fordulatot várni mentális téren, miközben az egész szezon során meredeken csökkenő görbéje volt ebben az aspektusban. Ennek a csapatnak évek óta a stabilitás-állandóság a gondja, ehhez pedig nehéz Pirlot elképzelni, mint megfelelő vezér a mostani állapotaban egy ilyen szezon után.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 I_icon_minitime2021-04-27, 19:17

zetterberg40 írta:


Kifizetik. Egészen pontosan 25 millió eurót. Ennyi pénzt edzőért még senki sem fizetett. Shocked

A Lipcse pedig átrántja Salzburgból Jesse Marsch-t Nagelmsann helyére. Szoboszlai szempontjából szerintem ez is egy jó hír. Nagelsmann-tól is megkapta volna a lehetőséget bőven, de Marsch ráadásul még ismeri és nagyra is értékeli.
Nagy kaland. Mi a kirúgott edzőknek fizettünk 3 ev alatt ennyi bért. Meg higanynak matyinak Khediranak stb.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 I_icon_minitime2021-04-27, 17:56

CsT írta:
Nágelsember lesz a Bayor új vezetőedzője, egy Maxis pletyka kilőve.

Azért kíváncsi vagyok, hogy a sokat emlegetett 30 misit ki kellett-e csengetniük a Lipcsének?

Kifizetik. Egészen pontosan 25 millió eurót. Ennyi pénzt edzőért még senki sem fizetett. Shocked

A Lipcse pedig átrántja Salzburgból Jesse Marsch-t Nagelmsann helyére. Szoboszlai szempontjából szerintem ez is egy jó hír. Nagelsmann-tól is megkapta volna a lehetőséget bőven, de Marsch ráadásul még ismeri és nagyra is értékeli.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2391
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 I_icon_minitime2021-04-27, 12:24

virracocha írta:
Az utóbbi napokban sokan méltatták Allegrit (Evra, Kean, Briatore és mások). 
A Sky-os interjúban elég biztosra vette, hogy nyáron munkába áll. Őszintén szólva nem hiszem, hogy ránk gondolt, ettől függetlenül azóta változhattak a dolgok. Viszont jelenleg annyira bizonytalan minden a klub körül, hogy lehet még a döntési pozícióban lévők sem tudják, hogy nyáron még a klub alkalmazásában lesznek-e vagy sem.
Szerintem arra gondolt Maxi mikor nyilatkozta a júniusban már dolgozni fogok dolgot, hogy kapott ajánlatokat! Roma biztos, de lehet megkereste már a napoli is, illetve Agnellivel is tartja a kapcsolatot, lehet tudta, hogy Pirloval nem elégedett Andrea. Szóval lehet nem egy konkrét helyre gondolt, csak tudta, hogy valamit el fog vállalni mostmár.
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 I_icon_minitime2021-04-27, 11:18

Az utóbbi napokban sokan méltatták Allegrit (Evra, Kean, Briatore és mások). 
A Sky-os interjúban elég biztosra vette, hogy nyáron munkába áll. Őszintén szólva nem hiszem, hogy ránk gondolt, ettől függetlenül azóta változhattak a dolgok. Viszont jelenleg annyira bizonytalan minden a klub körül, hogy lehet még a döntési pozícióban lévők sem tudják, hogy nyáron még a klub alkalmazásában lesznek-e vagy sem.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 I_icon_minitime2021-04-27, 11:13

Nágelsember lesz a Bayor új vezetőedzője, egy Maxis pletyka kilőve.

Azért kíváncsi vagyok, hogy a sokat emlegetett 30 misit ki kellett-e csengetniük a Lipcsének?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 I_icon_minitime2021-04-27, 09:47

zetterberg40 írta:
https://mobile.twitter.com/ForzaJuveEN/status/1386749033360891905

Az idei kudarc ellenére sem hiszem, hogy a mindenkori Juve edzőnek beleszólást adna a vezetőség az átigazolásokba. Maxi mondjuk pont az a típus, akinek járhatna ez a jog.
Én sem hiszem, hogy olaszban lenne esély arra, hogy valaki ilyen PL szintű manageri kinevezést kapna. Enélkül meg azt nem hiszem, hogy Maxi vissza akarna térni (bár nekem az is rettentő fura, hogy két év alatt nem ment el sehová, főleg, hogy egy csomó top csapatnál volt edzőváltás).

A sajtó edzőkérdésben totál vakon volt az elmúlt években is, Sarri csak 1-2 nappal a kinevezése előtt jött be a képbe (miközben minden Pepről vagy Conte esetleges visszatéréséről szólt). Pirlót meg akkor láttuk először amikor már a Trussardi öltönyben integetett Agnelli mellett.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2391
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 I_icon_minitime2021-04-27, 07:51

LeRoi10 írta:
Mekkora lenne ha meglenne a BL, visszatérne és felvállalná, hogy kivágja Roncit Very Happy Imádnám.
Dybalával mehetnének kezénfogva. Ő lenne ugyanis az első akit eladna (jogosan).

Petike007 likes this post

Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 I_icon_minitime2021-04-27, 07:39

zetterberg40 írta:
https://mobile.twitter.com/ForzaJuveEN/status/1386749033360891905

Az idei kudarc ellenére sem hiszem, hogy a mindenkori Juve edzőnek beleszólást adna a vezetőség az átigazolásokba. Maxi mondjuk pont az a típus, akinek járhatna ez a jog.
Mekkora lenne ha meglenne a BL, visszatérne és felvállalná, hogy kivágja Roncit Very Happy Imádnám.

Petike007 and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 I_icon_minitime2021-04-26, 23:16

https://mobile.twitter.com/ForzaJuveEN/status/1386749033360891905

Az idei kudarc ellenére sem hiszem, hogy a mindenkori Juve edzőnek beleszólást adna a vezetőség az átigazolásokba. Maxi mondjuk pont az a típus, akinek járhatna ez a jog.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 I_icon_minitime2021-04-26, 18:30

Krisz írta:


Lapo amúgy ha nincs szétszívva lőve baszva tranny fasz végén, akkor egy world class marketinges, azt hiszem a Fiat rebrandingjében vállalt nagy szerepet. Lehet hogy a mostani helyzetben jól jönnének egy ilyen különc ötletei John vérprofi pragmatizmusával párban.

Amúgy Paraticinek is lehet az a baja, hogy túl sokat kell a könyveléssel foglalkoznia a talent management kárára - azaz a senior management struktúrájában van az első hiba. Mondjuk ha őrségváltás lesz remélem kiderül majd Nedved job descriptionje, mert az kb akkora rejtély, mint hogy mi történt Reto Zieglerrel.

Lapo annyira illik a fórum témákhoz, hogy inkább dupla tagdíjat fizetek, csak jöjjön. (Fiat 500 volt az egyik projektje, az mondjuk bejött). Egy transzi kurvával hetyegni szétkokózva és beadni a családnak, hogy elraboltak, küldjenek még pénzt, mert fogy a koksz. ZSENIÁLIS. Darty következő bulijára remélem meghívjuk.

PAraticinek túl sokat kell a könyvekkel foglalkozni ez tény, és így eladni is kurva nehéz, hogy a másik oldalon tudják, hogy kényszer van. Viszont a katasztrófa transzferek alól ez nem menti fel Fabio-t. REMZI basszki. Remzi mégegyszer leírom, mert én sem hiszem el, hogy nálunk van ez a gyökér. 

Nedved munkaköri leírása engem is érdekelni. Viszont ha választanom kell inkább Lapo-ra menjen a havi tagdíj,ne a PAvel rejtély megoldására.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 I_icon_minitime2021-04-26, 18:15

Petike007 írta:
Elkannak tele van a puttonya a balfaszkodással

A hírek szerint MAxi jön vissza Para és Nedved pápá. (Ha valaki az indától jön, azokra van valami protokoll, hogy miként kell fertőtleníteni?)

Helyettük 3ZE és Beppe vissza lenne az opció. Ha Agnelli nem megy bele, neki is kampó. Ez mondjuk az utóbbi 2 év Csubakkájának a teljes beismerése, de legalább előre visz.

Én még valahogy Lapo Elkann-t hoznám. Kéne neki valami helyet csinálni.

Lapo amúgy ha nincs szétszívva lőve baszva tranny fasz végén, akkor egy world class marketinges, azt hiszem a Fiat rebrandingjében vállalt nagy szerepet. Lehet hogy a mostani helyzetben jól jönnének egy ilyen különc ötletei John vérprofi pragmatizmusával párban.

Amúgy Paraticinek is lehet az a baja, hogy túl sokat kell a könyveléssel foglalkoznia a talent management kárára - azaz a senior management struktúrájában van az első hiba. Mondjuk ha őrségváltás lesz remélem kiderül majd Nedved job descriptionje, mert az kb akkora rejtély, mint hogy mi történt Reto Zieglerrel.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 I_icon_minitime2021-04-26, 16:22

Malloy írta:


Fáradt vagyok, de ki a 3ZE??

TreZE

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2391
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 I_icon_minitime2021-04-26, 16:18

Petike007 írta:
Elkannak tele van a puttonya a balfaszkodással

A hírek szerint MAxi jön vissza Para és Nedved pápá. (Ha valaki az indától jön, azokra van valami protokoll, hogy miként kell fertőtleníteni?)

Helyettük 3ZE és Beppe vissza lenne az opció. Ha Agnelli nem megy bele, neki is kampó. Ez mondjuk az utóbbi 2 év Csubakkájának a teljes beismerése, de legalább előre visz.

Én még valahogy Lapo Elkann-t hoznám. Kéne neki valami helyet csinálni.

Fáradt vagyok, de ki a 3ZE??
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 18 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mindenféle pletykák, hírek
Vissza az elejére 
18 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Hírek, pletykák - minden, ami nem mercato-
Ugrás: