Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
sneco7
simoon
Petike007
_Tyler
DartagnanX
bombahoppa
Malloy
exchaby
tjunior
Tankcsapda
s4tch
Téjlor89
_DREAM_
zetterberg40
LeRoi10
EsztéNégy
CsT
Krisz
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 27 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2019-06-27, 11:30

CsT írta:


Én is a bukóra tenném a pénzemet, párszor láttam ezt a srácot, hát olyan erőtlen mint kb Giovinco volt. Ha meg beválik, őt is elviszik onnan 2év múlva. Smile

Közben a napi bullshit generátor szerint Leonardo új szerződést ajánlott Rabiotnak (több fizuval mint a Juve), aki lehet visszalép tőlünk.

De Ligtről szerintük a P$G az új francia törvények miatt mondott le (ebből semmit nem értek).

A La Stampa pedig egy hatalmas bizniszt vizionál a Lóma és a Juve között, miszerint Perin és Higany és Spinazzola odamegy, Zaniolo és Luca Pellegrini (nem Lorenzo) meg ide. Ez elsőre egy jó nagy faszságnak tűnik, meg másodikra is! Smile

Ha kivesszük az egyenletből Spinát és Pellegrinit, akkor teljesen jó biznisz.

Higany + Perin = Zaniolo: ezt simán aláírnám. Zanioloból is lehet még bukó, de Perinre nincs szükségünk, Higanyért meg senki nem fog pénzt adni.

De ez szerintem is a kamu kategória.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2019-06-27, 11:22

Petike007 írta:


Ha ez így lenne az totál szabálytalan, mivel először a klubbal kell egyeztetni. Remélem visszasorolnak minket a magyar bajnokságba.

Lájtuka, ha jön boldogok vagyunk, ha nem akkor is. Kb nekem semmit nem jelent, a pizzás úgyis elviszi 2 év múlva Tibetbe, akarom mondani Cityibe, vagy a Bárcába. Olyannyira mindegy.

Közben az Atletrikó kirakta a brét Felixért 120M és egy kis apró. Ők valahagy mindig brutál jól igazolnak.
Én is a bukóra tenném a pénzemet, párszor láttam ezt a srácot, hát olyan erőtlen mint kb Giovinco volt. Ha meg beválik, őt is elviszik onnan 2év múlva. Smile

Közben a napi bullshit generátor szerint Leonardo új szerződést ajánlott Rabiotnak (több fizuval mint a Juve), aki lehet visszalép tőlünk.

De Ligtről szerintük a P$G az új francia törvények miatt mondott le (ebből semmit nem értek).

A La Stampa pedig egy hatalmas bizniszt vizionál a Lóma és a Juve között, miszerint Perin és Higany és Spinazzola odamegy, Zaniolo és Luca Pellegrini (nem Lorenzo) meg ide. Ez elsőre egy jó nagy faszságnak tűnik, meg másodikra is! Smile
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2019-06-27, 11:14

Petike007 írta:



Ha ez így lenne az totál szabálytalan, mivel először a klubbal kell egyeztetni. Remélem visszasorolnak minket a magyar bajnokságba.

Lájtuka, ha jön boldogok vagyunk, ha nem akkor is. Kb nekem semmit nem jelent, a pizzás úgyis elviszi 2 év múlva Tibetbe, akarom mondani Cityibe, vagy a Bárcába. Olyannyira mindegy.

Közben az Atletrikó kirakta a brét Felixért 120M és egy kis apró. Ők valahagy mindig brutál jól igazolnak.

Szerintem az ATMA-Felix történet 120 milláért legalább akkora valószínűséggel (szerintem jóval nagyobbal) lesz hatalmas bukó, mint brutál jó igazolás.

Egy fél szezonos kölyökről van szó ezen a ponton...
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2019-06-27, 10:55

tjunior írta:
Jó hát már megint megegyeztünk deligtel. Kicsit változtattak a számokon. Már CSAK a klubbal kell megegyezni. A szokásos bullshit.
A megalapozott véleményem szerint delight Juventusba igazolásának esélyét 0-100% közé teszem.

Ha ez így lenne az totál szabálytalan, mivel először a klubbal kell egyeztetni. Remélem visszasorolnak minket a magyar bajnokságba.

Lájtuka, ha jön boldogok vagyunk, ha nem akkor is. Kb nekem semmit nem jelent, a pizzás úgyis elviszi 2 év múlva Tibetbe, akarom mondani Cityibe, vagy a Bárcába. Olyannyira mindegy.

Közben az Atletrikó kirakta a brét Felixért 120M és egy kis apró. Ők valahagy mindig brutál jól igazolnak.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2019-06-27, 10:01

Jó hát már megint megegyeztünk deligtel. Kicsit változtattak a számokon. Már CSAK a klubbal kell megegyezni. A szokásos bullshit.
A megalapozott véleményem szerint delight Juventusba igazolásának esélyét 0-100% közé teszem.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2019-06-27, 09:44

CsT írta:
Én is inkább reálisan szoktam nézni a dolgokat, de valamiért most úgy érzem, hogy De Ligt meglesz (Pepnél ezt egy percig sem éreztem, Momblánónak még mindig a kurva anyját).

A Barcának kell a zsé Neymárra, a real megvette Militaot, a Bayernhez megy Hernandez + Pavard, a citynél necces a bl, a chelsea nem igazolhat, a Poolról meg nem olvastam mint érdeklődő, a többi csapatnál (PSG,ATMA,MU, Tottenham) meg szerintem jobb alternatívák vagyunk. Szóval ezt ne bassza el Paratici.

Pont a PSGt tippelik 2.nak a bukik. A kölyök modell csaja Párizshoz kötődik, van lóvé, Thiago Silva kb az a kategória mint Chiellini (kiöregedő klasszis). A Bárcánál nem tudom mennyire komoly ez a Neymar téma, de ha rá nem is Grízmanra el fog menni 150 milla. Nem tudom mennyi a keretük, de a PSG is simán egyszerre vette Mbappet és a nyálast.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2019-06-27, 07:39

Én is inkább reálisan szoktam nézni a dolgokat, de valamiért most úgy érzem, hogy De Ligt meglesz (Pepnél ezt egy percig sem éreztem, Momblánónak még mindig a kurva anyját).

A Barcának kell a zsé Neymárra, a real megvette Militaot, a Bayernhez megy Hernandez + Pavard, a citynél necces a bl, a chelsea nem igazolhat, a Poolról meg nem olvastam mint érdeklődő, a többi csapatnál (PSG,ATMA,MU, Tottenham) meg szerintem jobb alternatívák vagyunk. Szóval ezt ne bassza el Paratici.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2019-06-26, 15:44

Téjlor89 írta:

 A nagy különbség, hogy az érintett specifikusan és kategorikusan nem tagadta többször is a dolgot.

De tény, hogy idegölő műfaj ez a mercato és én is mindig pesszimista vagyok, amíg nem látom a juventus.com-on a bejelentést...

Magam részéről ez a szokásos annyira szép lenne, hogy nem hiszem el történet.

DL a legkeresettebb játékos jelenleg a posztján. Talán az egyik legnagyobb tehetség a világon ebbe akár posztokról függetlenül is beleillik. Eddig ezeket a játékosokat nem mi hoztuk el, így nekem is fura, hogy lenne realitása. Viszont amit ne felejtsünk el, hogy Cöröhét nálunk van. A faszinak van egy gravitációs tere. Sokan akarnak vele játszani, mivel az egyik legjobb valaha élt játékos akiről beszélünk.

Magam részéről, ha Remzi, és bongyorka jön ingyen a kp-ra plusz cserébe DL is nálunk köt ki az kőkemény mercato lenne. Ha ez magvalósul a Kanca Tripper cserét is meg tudom emészteni. Meg kell mondjam, nekem Tripper játéka nagyon tetszett egész évben figyeltem. Statokban is megmutatkozik, hogy egy hasznos patent kis splayer.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2019-06-26, 15:10

_DREAM_ írta:



nekem ez a DeLigt ügy egy kicsit a Pep sztorira kezd emlékeztetni. Nagy volt a hype pár napja, aztán majd megy a Barkába.
 A nagy különbség, hogy az érintett specifikusan és kategorikusan nem tagadta többször is a dolgot.

De tény, hogy idegölő műfaj ez a mercato és én is mindig pesszimista vagyok, amíg nem látom a juventus.com-on a bejelentést...
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2019-06-26, 11:30

tjunior írta:

Ez a Pjanics-Rabior-Ramsey kp meg De Light tök jó, csak ebből jelenleg Pjanic meg Ramsey van itt. Én közel sem vagyok biztos, Rabiot és főleg De Light érkezésésben.

nekem ez a DeLigt ügy egy kicsit a Pep sztorira kezd emlékeztetni. Nagy volt a hype pár napja, aztán majd megy a Barkába.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2019-06-26, 10:54

Téjlor89 írta:


Hatalmas kár. Érdekelne, hogy ő pattintott le, vagy egyszerűen a Spurs határozottabb volt és jobban akarta?

Lehet úgy ítéltük meg, hogy nincs 60 milliónyi tudásbeli különbség közte és Rabiot között és De Ligtre kellett a zsé. Ez esetben érthető a döntés. Azért egy Pjanics - Rabiot - Ramsey középpálya már bőven előrelépés a mostanihoz képest.
Ez a Pjanics-Rabior-Ramsey kp meg De Light tök jó, csak ebből jelenleg Pjanic meg Ramsey van itt. Én közel sem vagyok biztos, Rabiot és főleg De Light érkezésésben.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2019-06-26, 10:52

Krisz írta:


Nekem csak szentimentális problémáim vannak vele, tökéletes cserekapus lenne, viszont klublegendaként visszajönni "levezetés után" a padra pont ezt az imázst rombolná. Platini visszavonult 32 évesen a csúcson, Zidane detto, megspékelve Materazzi szétfejelésével, ő meg 41 évesen nem tudja elengedni. Nyilván nem fogom telesírni a párnám, de erre Mirante lenne a tökéletes megoldás. Be lehetne vonni a Perin, Zaniolo bizniszbe és felszabadulna egy A listás hely is a BLben.
Az lenne a legjobb ha a vezetőségbe jönne, elférne. De mit lehet tenni ha a csávó még nem akarja abbahagyni. Biztos nem a pénzért csinálja.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2019-06-26, 10:45

tjunior írta:
Értem, Gigi és a cserekapus szavak egy mondatban nagyon furcsák. Nekem is.
Két dolog. Gigi semmivel sem rosszabb, mint Perin vagy  Reina vagy akárki aki szóbajöhet Csecsnyi mögé. Tudom, tudom, jobb kellene, egy második Storari, de a vezetőség úgy túnik, erre most nem törekszik. A másik, az öltözőben azért egy Gigi-Cr duó a csapategységnek, morálnak, mindennek elég jót tenne.

Nekem csak szentimentális problémáim vannak vele, tökéletes cserekapus lenne, viszont klublegendaként visszajönni "levezetés után" a padra pont ezt az imázst rombolná. Platini visszavonult 32 évesen a csúcson, Zidane detto, megspékelve Materazzi szétfejelésével, ő meg 41 évesen nem tudja elengedni. Nyilván nem fogom telesírni a párnám, de erre Mirante lenne a tökéletes megoldás. Be lehetne vonni a Perin, Zaniolo bizniszbe és felszabadulna egy A listás hely is a BLben.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2019-06-26, 09:57

Persze ez még mindig jobb verzió minthogy a patkány Reina jöjjön.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2019-06-26, 09:56

s4tch írta:
Crying or Very sad

kár érte

Hatalmas kár. Érdekelne, hogy ő pattintott le, vagy egyszerűen a Spurs határozottabb volt és jobban akarta?

Lehet úgy ítéltük meg, hogy nincs 60 milliónyi tudásbeli különbség közte és Rabiot között és De Ligtre kellett a zsé. Ez esetben érthető a döntés. Azért egy Pjanics - Rabiot - Ramsey középpálya már bőven előrelépés a mostanihoz képest.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2019-06-26, 09:31

Értem, Gigi és a cserekapus szavak egy mondatban nagyon furcsák. Nekem is.
Két dolog. Gigi semmivel sem rosszabb, mint Perin vagy  Reina vagy akárki aki szóbajöhet Csecsnyi mögé. Tudom, tudom, jobb kellene, egy második Storari, de a vezetőség úgy túnik, erre most nem törekszik. A másik, az öltözőben azért egy Gigi-Cr duó a csapategységnek, morálnak, mindennek elég jót tenne.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2019-06-26, 09:16

Malloy írta:
Tavaly én is úgy gondoltam, hogy nem szabad maradnia cserekapusnak! Most mégis könnybe lábadt szemmel olvasom a híreket. Nagyon örülnék neki ha visszajönne!
Jöjjön vissza, legyen bratyizós igazgató vagy valami, de nekem komoly gyomorgörcsöm lenne, ha egy fontos meccsen ő állna a kapunkban.

Ez már tényleg a karrier lerombolása. Van az a mondás hogy "ahol egyszer sas voltál oda ne menj vissza verébnek".
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2019-06-26, 09:13

Krisz írta:

Már rég vissza kellett volna vonulnia. Bármit csinál azután, hogy elbúcsúztattuk 40 évesen a saját imagenek a rombolása. Főleg, ha miatta esik ki a csapat a BLből vagy ha visszajön ezek után cserekapusnak. Del Piero meg a Delhi Dynamos ugyanez.

köszönjük Emese!

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2019-06-26, 09:03

Malloy írta:
Tavaly én is úgy gondoltam, hogy nem szabad maradnia cserekapusnak! Most mégis könnybe lábadt szemmel olvasom a híreket. Nagyon örülnék neki ha visszajönne!

Már rég vissza kellett volna vonulnia. Bármit csinál azután, hogy elbúcsúztattuk 40 évesen a saját imagenek a rombolása. Főleg, ha miatta esik ki a csapat a BLből vagy ha visszajön ezek után cserekapusnak. Del Piero meg a Delhi Dynamos ugyanez.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2019-06-26, 08:16

Tavaly én is úgy gondoltam, hogy nem szabad maradnia cserekapusnak! Most mégis könnybe lábadt szemmel olvasom a híreket. Nagyon örülnék neki ha visszajönne!
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2019-06-26, 06:45

zetterberg40 írta:


Wow
Kapuzárási pánik?
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2019-06-25, 23:39

Krisz írta:
Hogyan romboljuk le a saját szobrunkat

Wow
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2019-06-25, 23:34

Hogyan romboljuk le a saját szobrunkat
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2019-06-25, 22:49

Crying or Very sad

kár érte
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2019-06-25, 21:55

Ndombelet 62 millió euróért viszi a Spurs ha minden igaz.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2019-06-25, 21:13

Dombelével szerintem úgy voltunk, hogy érte 60 millát kell adni Rabiot meg ingyé' van.

Közben jön a következő bullshit: Keant bevonnánk a De Ligt üzletbe.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2019-06-25, 16:21

s4tch írta:


matuidi sosem volt ilyen gyors, nem passzolt, nem cselezett így, és a labdakihozatalt sem tudta közel sem hasonló szinten. matuidi valóban nem nagyon illik egy rövid passzos, gyors focival próbálkozó csapatba (bár a sarri-féle cselszki sem volt ilyen, szóval semmi nem garantálja, hogy a sarri-féle juve ilyen lesz), de ndombélé simán. nem véletlenül vinné a tottenham, egy nagyságrendet dobna a középpályájukon.

Igen, ezt hívtam gyűjtőnéven ügyesnek. A gyors rövid passzos játék szerintem garantált. Erre vesszük Rabiot többek között, ezt a játékot vetítette elő a sajtótájékoztatón is, a Chelsea nekem nem mérvadó, Allegri se rombolta le 0ra első évben, amit Conte felrakott, Sarrinak is több idő kellett volna. Én nálunk se várom azt, hogy fél szezon alatt teljesen átformálja a csapatot.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2019-06-25, 15:45

Krisz írta:
...Ndombele ... úgy néz ki mint egy 10 évvel fiatalabb, ügyes Matuidi...

matuidi sosem volt ilyen gyors, nem passzolt, nem cselezett így, és a labdakihozatalt sem tudta közel sem hasonló szinten. matuidi valóban nem nagyon illik egy rövid passzos, gyors focival próbálkozó csapatba (bár a sarri-féle cselszki sem volt ilyen, szóval semmi nem garantálja, hogy a sarri-féle juve ilyen lesz), de ndombélé simán. nem véletlenül vinné a tottenham, egy nagyságrendet dobna a középpályájukon.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2019-06-25, 15:35

s4tch írta:
azért egy zaniolo, ramsey, rabiot középpályás trió nem lenne hülyeség egy nyári mercato alatt. ha hozzátesszük de ligtet és demiralt, valamint megtartjuk a keret nagyobb értékeit, akkor nyilván nem lesz okunk a nyavajgásra.

nekem csak egy bajom lenne ezzel az egésszel: nálam ndombélé lett volna a legelső igazolás, kb. akármennyiért.

@Krisz szerintem khedirát nem eladni fogjuk, hanem szélnek ereszteni. már írtam többször, hogy gyanús, hogy a tavaly nyári fizetésemelésével már a mostani távozását készítettük elő. ingyen igazolás volt, nulla a könyv szerinti értéke, no minusvalenza, megkapta idén a bánatpénzét, köszönjük szolgálatait.

Ndombele volt akár pletyka szinten is komolyabban téma? Mert amúgy, ő úgy néz ki mint egy 10 évvel fiatalabb, ügyes Matuidi ezzel párhuzamosan a firkászok pedzegetik, hogy ki akarjuk rakni Mátyást, mert nem jó Sarri rendszerébe.

Ami Khedirat illeti: same same. Az eltakarításának a konstrukciója nekem tökmindegy amíg a keret többi részére nincs hatással (mínusz Bonucci és a Malac haha).
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2019-06-25, 15:15

azért egy zaniolo, ramsey, rabiot középpályás trió nem lenne hülyeség egy nyári mercato alatt. ha hozzátesszük de ligtet és demiralt, valamint megtartjuk a keret nagyobb értékeit, akkor nyilván nem lesz okunk a nyavajgásra.

nekem csak egy bajom lenne ezzel az egésszel: nálam ndombélé lett volna a legelső igazolás, kb. akármennyiért.

@Krisz szerintem khedirát nem eladni fogjuk, hanem szélnek ereszteni. már írtam többször, hogy gyanús, hogy a tavaly nyári fizetésemelésével már a mostani távozását készítettük elő. ingyen igazolás volt, nulla a könyv szerinti értéke, no minusvalenza, megkapta idén a bánatpénzét, köszönjük szolgálatait.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2019-06-25, 13:12

A GDSnél legenerálták az első konkrét Zaniolo pletykát, 35 millát ajánlottunk amit a Roma visszadobott.

The Giallorossi need to make €45m in capital gains by June 30 and to date have sold only Ezequiel Ponce for an initial €3m.

Football Italia, szóval ezek alapján nekem csak annyi tűnik aránylag biztosnak, hogy a Romanak kell a pénz egy héten belül, hajlandóak eladni Zaniolot, Paratici pedig tárgyal.

A Pjanic, Rabiot, Ramsey, Bentancur, Zaniolo, Can, Matuidi sor egészen jól néz ki, feltételezem Khedira eladását, illetve kérdéses hogy Cannal lehet-e kezdeni valamit, illetve, hogy Matuidit lecseréljük-e valaki olyanra aki jobban illik Sarri játékához (értsd viszonylag ügyesebb rohamnéger).

Amit még fontos megjegyezni, hogy eddig még nem volt komoly pletyka arról hogy kulcsembert adnánk el. Cancelo, nyílván kérdéses ebből a szempontból, de vele az az érzésem, hogy a klub akar inkább megszabadulni tőle, mint hogy hagyjuk lerabolni magunkat.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
20 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 27 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: