Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
sneco7
simoon
Petike007
_Tyler
DartagnanX
bombahoppa
Malloy
exchaby
tjunior
Tankcsapda
s4tch
Téjlor89
_DREAM_
zetterberg40
LeRoi10
EsztéNégy
CsT
Krisz
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze



Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-06-13, 05:50

Off: 

A Real jól bevásárolt már a piac elején: Jovics, Hazard, Mendy, Eder Militao meg egy fiatal. Csak az első négy 250+ millió, ami még nem is túlzottan sok a mai árak és a játékosok életkora mellett.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-06-12, 18:10

Arteta, Buenaventura, Planchart szerződése a hónap végén lejár. Mindhárman Pep segítői a Citynél. Utóbbi kettő ráadásul a Barcás idők óta megy vele mindenhova. Egyre több a jel. A régi motoros olasz újságírók közül is egyre többen kapnak rá a témára, hogy itt a háttérben már ezerrel mennek a tárgyalások Pep fronton.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-06-12, 17:48

zetterberg40 írta:



Allegri idén a korábbiaktól eltérően direktben az újságírók arcába mondta meccsek előtti sajtótájékoztatókon, hogy tutira marad. Ehhez képest ment.

Marotta állandóan kötötte az ebet a karóhoz, ha egy húzóember távozásáról kérdezték. Amellett, hogy a játékos akaratát említette, sosem mondta, hogy eladjuk Pogbát, Vidalt. Eladtuk őket.

Tökmindegy mit mond Guardiola, ha egyáltalán tényleg mondja azokat, amiket leír a mainstream sajtó. Nem von le semmit a reputációjából. A hősidők elmúltak. Én azt gondolom, hogy azzal a yt vidivel is inkább a City próbál időt nyerni, elterelni a figyelmet az ügyről.

Biztosat persze nagyon kevesen tudhatnak, de én nagyon nagyon meglepődnék, ha a körülményeket, irányt tekintve nem Guardiola érkezne.

Ezek a nyilatkozatok általában nyitva hagynak egy kiskaput (lásd: a játékos akarata). Pep egy szcenáriót hagyott meg: ha a City kibassza őt. Ezen kívül mindent bezárt. Ezt látom a különbségnek és ezért lenne fura nekem, ha tényleg jönne.

De mondom, annak szurkolok, hogy neked legyen igazad!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-06-12, 17:25

Téjlor89 írta:
Pep a most zajló Costa Brava golf bajnokságon van Katalóniában. Ezt nyilatkozta: "I have two years of contract and, if they do not kick me out, I will continue."


Teljesen fölöslegesen haragítana magára minden City szurkolót és aláásná a reputációját és a hitelességét az ilyen nyilatkozatokkal. Ki lehet térni a kérdés elől. Lehet azt mondani, hogy két éves szerződésem van a Cityvel, boldog vagyok, end of story. Azt mondani, hogy csak akkor megyek el, ha kibasznak kreténség, ha tényleg menni akarsz. Teljesen indokolatlan. 


Ha mégis Pep lesz az edzőnk, akkor két magyarázat lehetséges:
a) Pep egy kretén, hogy folyamatosan ennyire durván hazudik (hazudni kell persze ilyen helyzetekben, de vannak azért fokozatok)
b) az UEFA valahogy keresztbe tesz a Citynek és ennek a következménye lesz Pep távozása


Az a) opciónak szerintem nulla az esélye, a b) opciót nem tudom megítélni, fogalmam sincs, mik lehetnek a szankciók, amik a távozásához vezethetnek.


Nagyon kevés esélyt látok továbbra is az érkezésére.

Allegri idén a korábbiaktól eltérően direktben az újságírók arcába mondta meccsek előtti sajtótájékoztatókon, hogy tutira marad. Ehhez képest ment.

Marotta állandóan kötötte az ebet a karóhoz, ha egy húzóember távozásáról kérdezték. Amellett, hogy a játékos akaratát említette, sosem mondta, hogy eladjuk Pogbát, Vidalt. Eladtuk őket.

Tökmindegy mit mond Guardiola, ha egyáltalán tényleg mondja azokat, amiket leír a mainstream sajtó. Nem von le semmit a reputációjából. A hősidők elmúltak. Én azt gondolom, hogy azzal a yt vidivel is inkább a City próbál időt nyerni, elterelni a figyelmet az ügyről.

Biztosat persze nagyon kevesen tudhatnak, de én nagyon nagyon meglepődnék, ha a körülményeket, irányt tekintve nem Guardiola érkezne.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-06-12, 16:24

Közben az Empoli elnöke azt mondta, hogy H. Traore kapcsán megvan a megegyezés a Juventussal. 

Ez fura, mert biztosra vette kb. mindenki, hogy a Fiorhoz megy. A tulajváltás kavarhatott be? A Juve-Fior kapcsolatoknak biztos nem használt a dolog Smile
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-06-12, 16:21

https://www.mundodeportivo.com/portada/20190612/462837781374/barca-pep-guardiola.html

Ez a Mundo Deportivo interjú transcript. Nem tudok spanyolul, de a google translate pont úgy fordítja, ahogy alább írtam.

Nem civilben volt, hanem a Costa Brava Legends golfbajnokságon adott egy hosszabb interjút. Sok téma feljött, többek között ez is, de Valverdétől Hazardig mindenről beszélt.

Sarri lesz ez, srácok. Ami nem tragédia. A klub kultúrája fog ráragadni, nem fordítva Wink
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-06-12, 16:14

Téjlor89 írta:
Pep a most zajló Costa Brava golf bajnokságon van Katalóniában. Ezt nyilatkozta: "I have two years of contract and, if they do not kick me out, I will continue."


Teljesen fölöslegesen haragítana magára minden City szurkolót és aláásná a reputációját és a hitelességét az ilyen nyilatkozatokkal. Ki lehet térni a kérdés elől. Lehet azt mondani, hogy két éves szerződésem van a Cityvel, boldog vagyok, end of story. Azt mondani, hogy csak akkor megyek el, ha kibasznak kreténség, ha tényleg menni akarsz. Teljesen indokolatlan. 


Ha mégis Pep lesz az edzőnk, akkor két magyarázat lehetséges:
a) Pep egy kretén, hogy folyamatosan ennyire durván hazudik (hazudni kell persze ilyen helyzetekben, de vannak azért fokozatok)
b) az UEFA valahogy keresztbe tesz a Citynek és ennek a következménye lesz Pep távozása


Az a) opciónak szerintem nulla az esélye, a b) opciót nem tudom megítélni, fogalmam sincs, mik lehetnek a szankciók, amik a távozásához vezethetnek.


Nagyon kevés esélyt látok továbbra is az érkezésére.

Én abban se vagyok biztos, hogy ezek az ő szavai. A Sun/Mirror vonal írásaira aligha reagál egy értelmes ember, azt is nehezen tudom elképzelni, hogy civilben leáll beszélgetni firkászokkal.

Ettől függetlenül szerintem Sarri a legsanszosabb. Egyébként gáz, hogy oda jutottunk, hogy Guardiolaért remegünk, én speciel ki nem állhatom, persze a mostani felhozatalból ő a legjobb opció. Poén lenne, ha június végén Agnelli és Allegri, kisétálna az HQ elé, és benyögné, hogy csak vicceltek és csak szopatták a nyomorult firkászokat! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-06-12, 16:03

Pep a most zajló Costa Brava golf bajnokságon van Katalóniában. Ezt nyilatkozta: "I have two years of contract and, if they do not kick me out, I will continue."


Teljesen fölöslegesen haragítana magára minden City szurkolót és aláásná a reputációját és a hitelességét az ilyen nyilatkozatokkal. Ki lehet térni a kérdés elől. Lehet azt mondani, hogy két éves szerződésem van a Cityvel, boldog vagyok, end of story. Azt mondani, hogy csak akkor megyek el, ha kibasznak kreténség, ha tényleg menni akarsz. Teljesen indokolatlan. 


Ha mégis Pep lesz az edzőnk, akkor két magyarázat lehetséges:
a) Pep egy kretén, hogy folyamatosan ennyire durván hazudik (hazudni kell persze ilyen helyzetekben, de vannak azért fokozatok)
b) az UEFA valahogy keresztbe tesz a Citynek és ennek a következménye lesz Pep távozása


Az a) opciónak szerintem nulla az esélye, a b) opciót nem tudom megítélni, fogalmam sincs, mik lehetnek a szankciók, amik a távozásához vezethetnek.


Nagyon kevés esélyt látok továbbra is az érkezésére.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-06-12, 15:52

DartagnanX írta:


Más hírek szerint pedig hiába ajánlottunk 20 millát Guardiolának, egyből nemet mondott (teljesen el is hiszem).

Megmondom, ki lesz az edzőnk: Mourinho.

Azt is, hogy miért: Nincs más munkanélküli edző, aki 2 csapattal nyert BL-t. Pep nemet mondott, Sarrit nem engedik el végül csak úgy. Ki más jönne?

A francia Eurosport írja ezt a 20 milliós visszautasítós dolgot. Ők meg úgy vették át már a jó isten se tudja melyik bohóctól a Pedulla féle vonalból.

Teljesen valószínűtlen, hogy Agnelli hetek óta egy Sarrira vagy Mourinhora várna. Nem hiszem el. Pep jön, easy Smile
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-06-12, 15:45

DartagnanX írta:


Más hírek szerint pedig hiába ajánlottunk 20 millát Guardiolának, egyből nemet mondott (teljesen el is hiszem).

Megmondom, ki lesz az edzőnk: Mourinho.

Azt is, hogy miért: Nincs más munkanélküli edző, aki 2 csapattal nyert BL-t. Pep nemet mondott, Sarrit nem engedik el végül csak úgy. Ki más jönne?
De ha Mou jön, akkor már mindenképpen hozzuk el Icardit is! Smile Én meg választok egy másik csapatot jövőre! Smile

Amúgy tényleg gyanús vihar előtti csend van, pont az jutott eszembe, hogy majd a semmiből bejelentünk egy olyan nevet aki eddig képben sem volt.

Bár én még mindig Sarrit tippelem, szerintem leszünk olyan lúzerek, hogy még fizetünk is érte a Cselzinek. Sad
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 414
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-06-12, 15:24

zetterberg40 írta:
Guelpa update: Pep-Juve. Le operazioni si sono spostate da Manchester a Torino. È un ottimo segnale.

Más hírek szerint pedig hiába ajánlottunk 20 millát Guardiolának, egyből nemet mondott (teljesen el is hiszem).

Megmondom, ki lesz az edzőnk: Mourinho.

Azt is, hogy miért: Nincs más munkanélküli edző, aki 2 csapattal nyert BL-t. Pep nemet mondott, Sarrit nem engedik el végül csak úgy. Ki más jönne?

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-06-12, 10:23

Guelpa update: Pep-Juve. Le operazioni si sono spostate da Manchester a Torino. È un ottimo segnale.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-06-11, 22:59

LeRoi10 írta:
Agresti szerint lealkudtuk Romerot 20 misire, cserében még egy évet marad a Genoánál. Na most ennek mi értelme van? Vagy Demiral is tuti és őt választjuk mint ahogy annó Bekúrt Mandragora helyett? A pénzt meg 16 részletben fizetjük ki, hogy ne terhelje az idei évet?

A kezdőbe kéne igazolni 2-3 (2 kp + 1 kh) embert + Tonalit + 1 5. számú KH-t Barzamaci helyére.  Romero ezek szerint ezeken felüli kiadás.

Romero leginkább Sturaro eladásának a hozománya. Nem hiszem, hogy számolni fogunk vele jövőre, de talán utána sem. A kérdés az, hogy Demiral jön vagy elhozzuk de Ligtet, és akkor megint a középpályára spórolnánk. Szerintem nincs szükség 5. számú védőre, két okból:

1. Akár Sarri, akár Guardiola lesz az edzőnk, nincs szükség rá, ugyanis előbbi csak a 4-3-3-ra esküszik, Pep meg ha szükséges, lazán be fogja húzni középre akár De Scigliot is.
2. Ott van Can, ha szükséges, hátrakerül a védelembe.

Ha reálisak akarunk lenni, akkor minden csapatrészre érkezni fog egy név Ramseyn felül, ez a realitás. Beleértve a kapusposztot is, de nehogy Reinara cseréljük Perint, a spanyol sosem volt akkora eresztés. Többre nem mondom, hogy nincs szükség, de igazából meg lehet ezt ügyesen oldani, csak kicsit támadóbbá kell tenni a középpályát. Bruno Fernandest miért nem próbáljuk meg? Bitang jó igazolás lenne, pokolian jó szezont futott a Sportingban, kár, hogy nagy érte a tülekedés.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-06-11, 20:48

Agresti szerint lealkudtuk Romerot 20 misire, cserében még egy évet marad a Genoánál. Na most ennek mi értelme van? Vagy Demiral is tuti és őt választjuk mint ahogy annó Bekúrt Mandragora helyett? A pénzt meg 16 részletben fizetjük ki, hogy ne terhelje az idei évet?

A kezdőbe kéne igazolni 2-3 (2 kp + 1 kh) embert + Tonalit + 1 5. számú KH-t Barzamaci helyére.  Romero ezek szerint ezeken felüli kiadás.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-06-11, 19:05

Pénteken mutatják be Pep-et, nyugi van, ez tuti. Vagy nem.pigbounce
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-06-11, 17:27

zetterberg40 írta:
Ide a rozsdás bökőt, hogy Guardiola érkezik. Guelpa, Momblano, Scarcella meg a többi pénzügyes arc még mindig egybehangzóan fixre mondja a katalánt és röhögnek a Sarri pletykákon. A szitu szerintük az, hogy marha komplex tárgyalások folynak, és melós a papírmunka meg a részletek lezsírozása, hogy Pep szabaduljon a City kötelékéből, de el fogják engedni. Ahogy az elvágyódó játékosodat, úgy az elvágyódó edződet sem tudod erőszakkal megtartani. A Juve és Guardiola között azt mondják, minden részlet lezsírozva. Én még mindig nekik hiszek...

bounce
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-06-11, 10:59

zetterberg40 írta:


Ezt a hülyeséget képes volt leírni Pedulla. Újságíróként és mondván Sarri legjobb barátjaként. Holott a valóság meg a következő: 

Jake Cohen: Mr Abramovich is the sole shareholder of Chelsea, bud. No one else owns a single share.


Ennyit erről a bohócról. Azóta persze törölte a tweetet, amiben erről a nem létező részvényesről írt.
Jah már látom, Pedullának is eggyel kevesebb követője van mától! Smile
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-06-11, 10:58

zetterberg40 írta:
Hivatalos: Paulo Fonseca a Roma új edzője.

Sarri most már mehet a Milanba Smile
A Milannal kapcsolatban Sarrit még pletykaszinten sem olvastam, ott Giampaolo lesz a befutó a "mindentudók" szerint.

A Lóma megint hoz egy edzőt akinek semmi köze az olasz focihoz, ezzel már Rudi Garciánál és Luie Enriquénél is befürödtek.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-06-11, 10:19

Hivatalos: Paulo Fonseca a Roma új edzője.

Sarri most már mehet a Milanba Smile
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-06-11, 09:49

CsT írta:

+ most a Chelsea egyik részvényese is megerősítette Sarri távozását. Félek....

Ezt a hülyeséget képes volt leírni Pedulla. Újságíróként és mondván Sarri legjobb barátjaként. Holott a valóság meg a következő: 

Jake Cohen: Mr Abramovich is the sole shareholder of Chelsea, bud. No one else owns a single share.


Ennyit erről a bohócról. Azóta persze törölte a tweetet, amiben erről a nem létező részvényesről írt.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-06-11, 09:44

Téjlor89 írta:


A Chelsea és Sarri az EL döntő után kezdett el komolyabban beszélgetni az elengedéséről. A Chelsea gondolom új edzőt kell találjon, mielőtt hajlandóak elengedni a bagóst. Szó van arról is, hogy vita van arról, hogy fizet-e "kivásárlási díjat" a Juve a Chelseanek. Nem szoktak ezek a dolgok túl gyorsan lemenni sajnos. Nagyon sok minden lehet a háttérben, amiről fogalmunk sincs. 

Lehet, hogy Guardiola lesz ebből, de az, hogy Sarri azt hiszi, hogy ő lesz jövőre a Juve edzője, az 99% a nyilatkozatai alapján.
+ most a Chelsea egyik részvényese is megerősítette Sarri távozását. Félek....
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-06-11, 09:25

Tankcsapda írta:



Azért az csak gyanús neked is, hogy nagyon húzzák-halasztják az edző megnevezését. Másfél hete volt a BL-döntő, a szezonnak vége, Allegri helye továbbra is üres, lassan jó lenne előkészíteni a következő szezont, már hetek óta intenzív beszédtéma az edzőnk személye, lassan kellene egy hivatalos bejelentés is. Nem mondom, hogy Pep lesz az edző, de bárki is van a pole-ban, valami nagy kavarás van a klubnál edzőkérdésben.

A Chelsea és Sarri az EL döntő után kezdett el komolyabban beszélgetni az elengedéséről. A Chelsea gondolom új edzőt kell találjon, mielőtt hajlandóak elengedni a bagóst. Szó van arról is, hogy vita van arról, hogy fizet-e "kivásárlási díjat" a Juve a Chelseanek. Nem szoktak ezek a dolgok túl gyorsan lemenni sajnos. Nagyon sok minden lehet a háttérben, amiről fogalmunk sincs. 

Lehet, hogy Guardiola lesz ebből, de az, hogy Sarri azt hiszi, hogy ő lesz jövőre a Juve edzője, az 99% a nyilatkozatai alapján.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-06-11, 08:08

Momblanóék már szerintem sem hátrálhatnak ki a ebből a sztoriból a finsiben, ha nem lesz igazuk majd bedobnak valami infot, hogy miért nem a pulcsis lett, amit vagy elhiszünk vagy nem, de igazat valószínűleg sohasem tudjuk meg Smile

Egyébként most beállt mögéjük egy általam ismeretlen, de állítólag neves újságíró is (Mario Mattioli).

Szerintem kezdjük el szidni Agnellit Sarri miatt, az beszokott jönni! Smile Én kezdem: Rohadjál meg Agnelli ha az afrikai tuskót hozod ide!! Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-06-11, 07:45

Tankcsapda írta:


Azért az csak gyanús neked is, hogy nagyon húzzák-halasztják az edző megnevezését. Másfél hete volt a BL-döntő, a szezonnak vége, Allegri helye továbbra is üres, lassan jó lenne előkészíteni a következő szezont, már hetek óta intenzív beszédtéma az edzőnk személye, lassan kellene egy hivatalos bejelentés is. Nem mondom, hogy Pep lesz az edző, de bárki is van a pole-ban, valami nagy kavarás van a klubnál edzőkérdésben.
Hetek óta ez a Jún14 a dátum, ha akkor is edző, na akkor lehet gyanús a sztori.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-06-11, 00:18

Krisz írta:


Nem mondhatnak mást. A nagy faszméregetés után ha most bemondják, hogy sorry tévedtünk, Sarri lesz ebből, akkor azzal kurvanagyot esik az árfolyamuk a megmondóember tőzsdén. A leglogikusabb, ha az utolsó pillanatig ragaazkodnak Guardiola mellett, hátha.

Azért az csak gyanús neked is, hogy nagyon húzzák-halasztják az edző megnevezését. Másfél hete volt a BL-döntő, a szezonnak vége, Allegri helye továbbra is üres, lassan jó lenne előkészíteni a következő szezont, már hetek óta intenzív beszédtéma az edzőnk személye, lassan kellene egy hivatalos bejelentés is. Nem mondom, hogy Pep lesz az edző, de bárki is van a pole-ban, valami nagy kavarás van a klubnál edzőkérdésben.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-06-10, 22:36

zetterberg40 írta:
Ide a rozsdás bökőt, hogy Guardiola érkezik. Guelpa, Momblano, Scarcella meg a többi pénzügyes arc még mindig egybehangzóan fixre mondja a katalánt és röhögnek a Sarri pletykákon. A szitu szerintük az, hogy marha komplex tárgyalások folynak, és melós a papírmunka meg a részletek lezsírozása, hogy Pep szabaduljon a City kötelékéből, de el fogják engedni. Ahogy az elvágyódó játékosodat, úgy az elvágyódó edződet sem tudod erőszakkal megtartani. A Juve és Guardiola között azt mondják, minden részlet lezsírozva. Én még mindig nekik hiszek.

Guelpa tollából. Friss mai bejegyzés: "...e anche oggi Sarri arriva domani. Agnelli e Bin Zayed al lavoro per liberare Guardiola. Paratici tratta Semedo col Barcellona. Buona vita a tutti. Vi voglio bene."


Semedo alapján Cancelonak jó eséllyel egy szezon után befejeződött a Juventusos kalandja.

Nem mondhatnak mást. A nagy faszméregetés után ha most bemondják, hogy sorry tévedtünk, Sarri lesz ebből, akkor azzal kurvanagyot esik az árfolyamuk a megmondóember tőzsdén. A leglogikusabb, ha az utolsó pillanatig ragaazkodnak Guardiola mellett, hátha.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-06-10, 21:07

Ide a rozsdás bökőt, hogy Guardiola érkezik. Guelpa, Momblano, Scarcella meg a többi pénzügyes arc még mindig egybehangzóan fixre mondja a katalánt és röhögnek a Sarri pletykákon. A szitu szerintük az, hogy marha komplex tárgyalások folynak, és melós a papírmunka meg a részletek lezsírozása, hogy Pep szabaduljon a City kötelékéből, de el fogják engedni. Ahogy az elvágyódó játékosodat, úgy az elvágyódó edződet sem tudod erőszakkal megtartani. A Juve és Guardiola között azt mondják, minden részlet lezsírozva. Én még mindig nekik hiszek.

Guelpa tollából. Friss mai bejegyzés: "...e anche oggi Sarri arriva domani. Agnelli e Bin Zayed al lavoro per liberare Guardiola. Paratici tratta Semedo col Barcellona. Buona vita a tutti. Vi voglio bene."


Semedo alapján Cancelonak jó eséllyel egy szezon után befejeződött a Juventusos kalandja.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-06-10, 18:58

EsztéNégy írta:
Nem tudom hol van Sarri, ma egyedül erre a kiváló pletyire futotta a firkászoktól:

Paul Pogba is reportedly open to a Juventus return, but they must sell Joao Cancelo, Douglas Costa, Juan Cuadrado, Mario Mandzukic and Mattia Perin.
Illetve, hogy a tegnapi meccs után Ronci azt mondta De Ligt-nek, hogy jöjjön a Juvéba! Smile Smile

Mondjuk amennyi fizut kap, legyen csak sportigazgató helyettes is! Smile

Én Sarriban már biztos vagyok, csak abban nem, hogy mit fog mondani Agnelli: Talán azt, hogy ő ért rá.  Suspect
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-06-10, 17:33

Nem tudom hol van Sarri, ma egyedül erre a kiváló pletyire futotta a firkászoktól:

Paul Pogba is reportedly open to a Juventus return, but they must sell Joao Cancelo, Douglas Costa, Juan Cuadrado, Mario Mandzukic and Mattia Perin.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-06-10, 09:19

_DREAM_ írta:
Kicsit tartok a mai naptól..
A kánikulára való tekintettel mindenki töltse fel a hűtőt sörrel. Nem árt dupla vérnyomáscsökkentő a rászorulóknak, de aki anélkül él az is kapjon inkább be egy szimpla adagot. 

Lehet, hogy életemben először ellátogatok egy ellenség blogra szórakozni, vagy felcsapom a céges laptopot és levezetem a feszültséget az olasz, szlovák és török  beszállítókon.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2019-06-10, 08:55

Kicsit tartok a mai naptól..
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
30 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: