Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
sneco7
simoon
Petike007
_Tyler
DartagnanX
bombahoppa
Malloy
exchaby
tjunior
Tankcsapda
s4tch
Téjlor89
_DREAM_
zetterberg40
LeRoi10
EsztéNégy
CsT
Krisz
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Next
SzerzőÜzenet
_DREAM_
Segédedző
Segédedző



Posts : 2646
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-06-10, 08:55

Kicsit tartok a mai naptól..
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-06-10, 08:02

Krisz írta:


A statjai alapján ő is a passzsávokat zárja inkább ha védekezni kell. A 140 centis Verratti kétszer annyit szerel mint ő... az ilyenektől mentsen meg minket Paratici.
A statjait nem igazán néztem, de tegnap Daniloval ketten szétszedték a felszopkodott De Jong által irányított holland középpályát. Smile

Amúgy is kell egy új passzsávzáró ha a király netán távozna a nyáron! Smile
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-06-10, 00:31

CsT írta:
Akár William Carvalhot is összekukázhatnánk. Szerintem nagyon alulértékelt játékos, iszonyú fizikai ereje van, nem vállal be nagy dolgokat, de általában okosan játssza meg a labdát, mellesleg jóval labda biztosabb mint pl Csan.

A statjai alapján ő is a passzsávokat zárja inkább ha védekezni kell. A 140 centis Verratti kétszer annyit szerel mint ő... az ilyenektől mentsen meg minket Paratici.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-06-09, 23:51

Akár William Carvalhot is összekukázhatnánk. Szerintem nagyon alulértékelt játékos, iszonyú fizikai ereje van, nem vállal be nagy dolgokat, de általában okosan játssza meg a labdát, mellesleg jóval labda biztosabb mint pl Csan.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-06-09, 22:58

Néztétek a Nemzetek Ligája elődöntőt / döntőt?

De Ligt érdekes volt. Az elődöntőben összehozott egy tizit, meg egyszer csúnyán beült a hintába. Ma meg övé volt a döntő portugál gól, elég rutintalanul elszállt ott is. Az érdekes pedig az, hogy ezt leszámítva borzasztóan domináns és határozott. Szerintem ha lehúzna két évet Chiellini mellett, akkor azzal a rutinnal a világ legjobbja lehetne. Én még mindig reménykedek benne.

Viszont Ruben Dias most parádés volt. 

Nagy érdekelni fog, hogy Romero + Demiral (ő remélem már tuti) mellett hozunk-e még belső védőt és ha igen, kit. Manolas? De Ligt? Dias (róla már egy ideje nem hallok semmit)? Szerintem mindegyik jó megoldás lenne: Bonuccinál már most jobb bármelyik.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-06-09, 22:39

Tankcsapda írta:
Nekem ez a Sarri-vonal egyfelől olyan, hogy igazából nagyon nagy kivetnivaló nincs őbenne, ha csak a szakmai részét nézzük, mert a Napoliból is kihozta a maximumot, a Chelseavel sem tudott volna jobb szezont produkálni. Amit viszont furcsállok: miért kellett neki több, mint két évtized, hogy letegye a névjegyét edzőként? Allegri sem volt nagy focista, de neki nem telt olyan sokba, hogy megmutassa a rátermettségét. Megindította a Sassuolot, ez volt a negyedik edzői szezonja, utána megkapta a Cagliari kispadját és berobbant. Tény, az Empoliba szerződése óta Sarri szépen felfejlődött, de az ő személye így is ébreszthet az emberben kétségeket. Távolról sem a legrosszabb jelölt, akik szóba kerültek, de meglep, hogy Di Francesco vagy Carrera fel sem merült, ha már nem Pep lesz (?) az Allegri-utód. Nem mondom, hogy az eredménylistájuk hosszadalmas, de szerintem mindkettejükben lenne potenciál. Nekem anno Conte eltiltásakor feltűnt, hogy Carrera helyettesítésekor jobban muzsikált a csapat, mint amikor Alessio visszatért, plusz meglenne a pikantériája, hogy a "tanítvány" legyőzi-e a mesterét. Di Francesco pedig egy olyan Romatól lépett le, ahol alóla kivették a csapatot rendesen. Monchi és az igazoláspolitikája alkalmatlan volt a szintlépéshez, a visszalépéshez annál inkább, EDF ennek itta meg a levét úgy, hogy azért egy BL-elődöntő befigyelt a Barca kipakolásával. 
Szóval nem tudom, Sarri a legalkalmasabb-e a lehetőségek közül, de ha őt nevezik ki, akkor rakjanak alá egy értelmes csapatot (elsősorban egy középpályát), és ha kell, akkor vezéráldozattal (Dybala leginkább, bár egy kvázi cserére erős a vezérszerepet ráaggatni), aki olyan pénzt hoz a konyhára, amivel nagyon szépen tudunk gazdálkodni. Ha magával akarja hozni Emersont, akkor legyen, bár nem vagyok feltétlen híve annak, hogy a korábbi játékosokkal operáljanak az edzők, és most speciel a Napoli keretét nézve gondolkodom szkeptikusan. Onnan egyedül Allan lenne az, akire azt lehetne mondani, hogy hiányposztra érkezne, erősítés is lenne, és meg is érné a belefektetett pénzt, egyedül az aggályos vele kapcsolatban (de csak kicsit), hogy közelít a harminchoz. De ha Sarri visszahozza Higuaínt...inkább bele se gondoljunk.

Sarri 10 évig bankár volt, kb olyan szinten focizott, mint te vagy én. Allegri azért első osztályú focista volt, még ha a krémtől messze is volt. Az az extra 10 év pont annak a 20-25 év learning curvenek az esszenciája, amit egy komolyabb exfocista az ifitől a profi karrierje végéig tanul és tapasztal.
Ha Sarri is necces Allegrit váltva akkor milyen lenne egy Di Francesco? Azt már azzal sem lehet mosdatni, hogy "nem jobb mint Allegri, de új megközelítéssel rakja össze a csapatot", mert Di Francesco vagy Carrera és Allegri között hatalmas szakadék van.
Ami a mercatot illeti kétlem, hogy radikálisan változna a menedzsment hozzáállása (értsd nem fogják csak azért eladni Cancelot, mert Sarri Hysajra veri). Remélem Ander Herrerat összekukázzuk, jön egy fiatal tehetséges középhátvéd, a Perin+pénz Zaniolo+Miranteert. Ha a Pogba/Rodri/SMS/Jorginho vonal álomvilág, akkor megpróbálnám olcsón Sensit vagy Barellat esetleg Tielemanst.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-06-09, 20:47

Ha a vezetőség tényleg BL győzelemben gondolkodik, akkor Sarrinak még a jelöltek között sem kellene lennie....a BL tapasztalata lófasz, főleg az egyenes kieséses szakaszban. Á nem is idegesítem fel magam, ettől még Conte is jobb lett volna akkor legalább az ellenséggel kibasztunk volna.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-06-09, 20:30

Nekem ez a Sarri-vonal egyfelől olyan, hogy igazából nagyon nagy kivetnivaló nincs őbenne, ha csak a szakmai részét nézzük, mert a Napoliból is kihozta a maximumot, a Chelseavel sem tudott volna jobb szezont produkálni. Amit viszont furcsállok: miért kellett neki több, mint két évtized, hogy letegye a névjegyét edzőként? Allegri sem volt nagy focista, de neki nem telt olyan sokba, hogy megmutassa a rátermettségét. Megindította a Sassuolot, ez volt a negyedik edzői szezonja, utána megkapta a Cagliari kispadját és berobbant. Tény, az Empoliba szerződése óta Sarri szépen felfejlődött, de az ő személye így is ébreszthet az emberben kétségeket. Távolról sem a legrosszabb jelölt, akik szóba kerültek, de meglep, hogy Di Francesco vagy Carrera fel sem merült, ha már nem Pep lesz (?) az Allegri-utód. Nem mondom, hogy az eredménylistájuk hosszadalmas, de szerintem mindkettejükben lenne potenciál. Nekem anno Conte eltiltásakor feltűnt, hogy Carrera helyettesítésekor jobban muzsikált a csapat, mint amikor Alessio visszatért, plusz meglenne a pikantériája, hogy a "tanítvány" legyőzi-e a mesterét. Di Francesco pedig egy olyan Romatól lépett le, ahol alóla kivették a csapatot rendesen. Monchi és az igazoláspolitikája alkalmatlan volt a szintlépéshez, a visszalépéshez annál inkább, EDF ennek itta meg a levét úgy, hogy azért egy BL-elődöntő befigyelt a Barca kipakolásával. 
Szóval nem tudom, Sarri a legalkalmasabb-e a lehetőségek közül, de ha őt nevezik ki, akkor rakjanak alá egy értelmes csapatot (elsősorban egy középpályát), és ha kell, akkor vezéráldozattal (Dybala leginkább, bár egy kvázi cserére erős a vezérszerepet ráaggatni), aki olyan pénzt hoz a konyhára, amivel nagyon szépen tudunk gazdálkodni. Ha magával akarja hozni Emersont, akkor legyen, bár nem vagyok feltétlen híve annak, hogy a korábbi játékosokkal operáljanak az edzők, és most speciel a Napoli keretét nézve gondolkodom szkeptikusan. Onnan egyedül Allan lenne az, akire azt lehetne mondani, hogy hiányposztra érkezne, erősítés is lenne, és meg is érné a belefektetett pénzt, egyedül az aggályos vele kapcsolatban (de csak kicsit), hogy közelít a harminchoz. De ha Sarri visszahozza Higuaínt...inkább bele se gondoljunk.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-06-09, 16:38

_DREAM_ írta:


Dehogy tudják, senki se tudja mi fog kisülni ebből. Az a furcsa h Sarri sehogyse illik bele a képbe: egy bagós melegítős sutyerák, aki egy EL címet nyert eddig és ennyi. Ebbe hogy lehetne belelátni többet!? Támadófoci az biztos lesz, ez az egy tuti. De hogyan fog belenyúlni a meccsekbe, mekkora lesz a taktikai repertoár..? Hogyan fog reagálni egy varatlan szituaciora? Ezek a nagy kerdesek sztem, viselkedni majd megtanitjuk, Agnelli meg vehet neki egy öltönyt ha már idehozta.

Jó hát Allegri se tudott felmutatni többet mint Sarri mielőtt ide került. A Napolival amúgy meg esélye se volt sokat variálni, mert volt 11 Serie A top 3as játékosa a keret többi része meg kb Bologna kispad szint. Ahhoz képest szerintem nem teljesített rosszul. Azt, hogy hogyan tudja forgatni a csapatot és mit nyújt a BLben meg objektíven szemlélve nekem kérdőjel, mert akármi lehet. Engem jobban zavar, hogy hiányzik belőle a class, akár melegítőt akár öltönyt visel - ez pedig nem csupán külsőség, hanem a csapaton is tükröződni fog. Az meg már lerágott csont, hogy emiatt miért kellett lecserélni Allegrit.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2646
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-06-09, 15:53

EsztéNégy írta:
Olaszországban van épp, és azt mondta hogyha a Chelsea elengedi, jön, és már csak holnapig kell várni. Remélem tudja a vezetés, hogy mit csinál...

Dehogy tudják, senki se tudja mi fog kisülni ebből. Az a furcsa h Sarri sehogyse illik bele a képbe: egy bagós melegítős sutyerák, aki egy EL címet nyert eddig és ennyi. Ebbe hogy lehetne belelátni többet!? Támadófoci az biztos lesz, ez az egy tuti. De hogyan fog belenyúlni a meccsekbe, mekkora lesz a taktikai repertoár..? Hogyan fog reagálni egy varatlan szituaciora? Ezek a nagy kerdesek sztem, viselkedni majd megtanitjuk, Agnelli meg vehet neki egy öltönyt ha már idehozta.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-06-09, 14:26

Olaszországban van épp, és azt mondta hogyha a Chelsea elengedi, jön, és már csak holnapig kell várni. Remélem tudja a vezetés, hogy mit csinál...

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-06-09, 13:22

1.05-re esett Sarri oddsa, felkészülök a kibaszott bús panda üzemmódra. Sad
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-06-08, 23:04

s4tch írta:
a válogatott torinóban játssza a következő selejtezőt, arra készülnek
Ha a plusvalenza van szem előtt, akkor megoldjuk a 2 eseményt egy Benvenuti matricával a FIGC-es rendezés terhére Very Happy
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-06-08, 22:53

a válogatott torinóban játssza a következő selejtezőt, arra készülnek
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-06-08, 22:38

Bevásárlóközpont - Page 31 22222210
Nocsak, itt meg mi készül?
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3576
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-06-08, 18:55

Olaszhonban pünkösdölnek, de nem szabadnap a hétfő.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-06-08, 18:32

Olasz és angol lapok is hétfőre írják Sarri bejelentését nálunk, kíváncsi leszek (amúgy ott nincs pünkösd? kötve hiszem, hogy ünnepnapon törtlnne ilyen bejelentés...).

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-06-08, 18:28

Mihajlovic hosszabbított a Bolognával. Legalább ez a hülye pletyka  már elbukott Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-06-08, 13:08

CsT írta:

Főleg ha a morcos csikkes öregemberért basztuk ki. Sad

A malacnak szerintem azért nem volt olyan rossz szezonja, hogy ne lehetett volna reális áron eladni, csak a Ronci biznisz olyan gyorsan történt, hogy pár nap alatt lépni kellett(?) így könnyedén faszra húzott a milán ezzel malac kölcsön + Caldara csicska swap biznisszel.

Nekem nagyon komoly félelmem, hogyha Sarri lesz az edző akkor megtartjuk a malacot és Mandzsut passzoljuk pont azért mert nála lenne plusvalenza, a malacot pedig a tavalyi szezonja után tényleg sehova se kellene.

Csak azt akartam ebből kihozni, hogy azt kötve hiszem, hogy a klub pénzügyi szempontból ilyen hibát vétene (az egy sokkal kézzel foghatóbb, kalkulálható terület mint a sportszakmai rész), ezért gondolom, hogy a plusvalenza elérése nem a legmagasabb prioritás.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-06-08, 11:30

Krisz írta:


Ha a mostani dolgok mellett x millió pluszt kell felmutatni a könyvekben, akkor tényleg nagyon amatőr dolog volt kibaszni Allegrit. Én ezt az eshetőséget nem tudom elhinni.
Főleg ha a morcos csikkes öregemberért basztuk ki. Sad

A malacnak szerintem azért nem volt olyan rossz szezonja, hogy ne lehetett volna reális áron eladni, csak a Ronci biznisz olyan gyorsan történt, hogy pár nap alatt lépni kellett(?) így könnyedén faszra húzott a milán ezzel malac kölcsön + Caldara csicska swap biznisszel.

Nekem nagyon komoly félelmem, hogyha Sarri lesz az edző akkor megtartjuk a malacot és Mandzsut passzoljuk pont azért mert nála lenne plusvalenza, a malacot pedig a tavalyi szezonja után tényleg sehova se kellene.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-06-08, 10:48

tjunior írta:
Az a baj hogy ha x millió pluszt kell felmutatni a könyvekben jún30ig és kanszelóért van csak komoly érdeklődés akkor másodlagos hogy hogy pótoljuk. Eladjuk és júl1 után igazolunk valakit. Mandzut is nagyon mondják, na neki a könyv szerinti értéke kb nulla lehet, bármennyiért is adjuk el az plusz. Viszont éppen ezért a malaccal nem tudunk mit kezdeni kb 36 milla lehet az értéke ha eladjuk 20ért csak mélyebre ássuk magunkat 50 millát meg senki nem ad érte.

Ha a mostani dolgok mellett x millió pluszt kell felmutatni a könyvekben, akkor tényleg nagyon amatőr dolog volt kibaszni Allegrit. Én ezt az eshetőséget nem tudom elhinni.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-06-08, 10:46

Az a baj hogy ha x millió pluszt kell felmutatni a könyvekben jún30ig és kanszelóért van csak komoly érdeklődés akkor másodlagos hogy hogy pótoljuk. Eladjuk és júl1 után igazolunk valakit. Mandzut is nagyon mondják, na neki a könyv szerinti értéke kb nulla lehet, bármennyiért is adjuk el az plusz. Viszont éppen ezért a malaccal nem tudunk mit kezdeni kb 36 milla lehet az értéke ha eladjuk 20ért csak mélyebre ássuk magunkat 50 millát meg senki nem ad érte.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-06-08, 10:42

CsT írta:

Alapból ezt én is így gondolom, a vezetőségről viszont az jön le, hogy kurvára odafigyelnek erre, lásd Ronci érkezése után pár nap alatt eltávolítottuk a malacot egy eléggé életképtelen konstrukcióban, amivel azóta is szívunk.

Egyébként én annyira nem ültem fel ennek a Cancelo pletykának, éppen azt fejtegettem, hogy a részünkről ennek nem sok értelme lenne hisz nyereségünk se lenne sok belőle, meg valamirevaló RB nélkül maradnánk (bocs a DS fanoknak Very Happy).

A malacot inkább a fizetése miatt takarítottuk el minden áron, mivel alapból feleslegessé vált, maximum squad player lehetett volna, ahhoz meg kicsit húzós a 7.5 millás fizetése. A konstrukció meg nyilván azért olyan amilyen mert a kutyának nem kell.
Odafigyelünk nagyon helyesen a plusvalenzara, de számít a kontextus is. A kalkulált mínuszok, amit egy CR deal vagy akár Guardiola jelent elfogadhatóak. Ha a plusvalenza lett volna a prioritás, akkor nem basszuk ki Allegrit, kukázunk valakit Ramzi mellé, igazolunk egy középső védőt és csókolom. Az Arsenal így szakított egy valag pénzt 20 éven keresztül Wengerrel aki stabilan hozta a BL helyet de semmit nem nyert, a klub viszont penzügyileg jól teljesített.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-06-08, 10:09

Krisz írta:


Én ezt az egyenleget nem értem. Miért gond egymás után két mínusz főleg CR és project transition közepette? Azért vesznek foci klubokat balra jobbra, hogy (akár) az NOL mínuszokkal csökkentsék az adóalapjukat. Az FFP a gond? Ha fele annyira vagyunk tehetségesek mint a Milan, akkor az nem lehet gond. És pont a legnehezebben pótolható Cancelot áldoznánk be? Ha az edző kinevezéssel nem kell sietni, akkor a könyvek esetleges rendbetétele is ráér, legalább addig amíg jön az új edző.
Alapból ezt én is így gondolom, a vezetőségről viszont az jön le, hogy kurvára odafigyelnek erre, lásd Ronci érkezése után pár nap alatt eltávolítottuk a malacot egy eléggé életképtelen konstrukcióban, amivel azóta is szívunk.

Egyébként én annyira nem ültem fel ennek a Cancelo pletykának, éppen azt fejtegettem, hogy a részünkről ennek nem sok értelme lenne hisz nyereségünk se lenne sok belőle, meg valamirevaló RB nélkül maradnánk (bocs a DS fanoknak Very Happy).
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-06-08, 09:48

CsT írta:

Szerintem azért mert az "egyenleg" miatt sanszos, hogy 1-2 emberkét el kell adnunk, így ennek jóval nagyobb a realitása minthogy pont mi igazoljuk le a világ legkeresettebb fiatal CB-jét Sad Nyilván edzőnk még nincs (hivatalosan), de ha volt már egyeztetés valakivel, az valószínűleg felvázolta, hogy mik a céljaik a kerettel.

Cancelo eladásával kicsit az a bajom mint a hal elengedésével. Lesz jobb helyette? Kötve hiszem, nagyon karcsú jelenleg az RB felhozatal.

Én ezt az egyenleget nem értem. Miért gond egymás után két mínusz főleg CR és project transition közepette? Azért vesznek foci klubokat balra jobbra, hogy (akár) az NOL mínuszokkal csökkentsék az adóalapjukat. Az FFP a gond? Ha fele annyira vagyunk tehetségesek mint a Milan, akkor az nem lehet gond. És pont a legnehezebben pótolható Cancelot áldoznánk be? Ha az edző kinevezéssel nem kell sietni, akkor a könyvek esetleges rendbetétele is ráér, legalább addig amíg jön az új edző.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-06-08, 09:08

Krisz írta:


Mi okból tulajdonítunk nagyobb jelentőséget a Cancelo pletykának, mint mondjuk a de Ligt pletykának?
Nekem totál csubakka lenne az eladása egy fehér holló szélsővédőnek (aki amúgy parádés volt ősszel), úgy hogy nincs edzőnk. Olyan poszton mint a többdimenziós szélsővédő még akkor is meggondolnám az eladását, ha az új edző húzza a száját.
Szerintem azért mert az "egyenleg" miatt sanszos, hogy 1-2 emberkét el kell adnunk, így ennek jóval nagyobb a realitása minthogy pont mi igazoljuk le a világ legkeresettebb fiatal CB-jét Sad Nyilván edzőnk még nincs (hivatalosan), de ha volt már egyeztetés valakivel, az valószínűleg felvázolta, hogy mik a céljaik a kerettel.

Cancelo eladásával kicsit az a bajom mint a hal elengedésével. Lesz jobb helyette? Kötve hiszem, nagyon karcsú jelenleg az RB felhozatal.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-06-08, 08:59

s4tch írta:

nem tudom, ki kezdte el ezt terjeszteni. mindenesetre a bajnoki címről és kompany góljáról is beszélgetnek benne, szóval túl régi nem lehet.

Twitteren láttam, és a Tuttosporttól indult, de tényleg kamu. Mint kiderült, május 19-én készült az anyag.

Sarrit egyszerűen nem akarom elhinni. Egyáltalán nem illik a képbe. Nem abba az irányba mutatna, amerre a klub tart/tartani akar. Eléggé csubakka lenne.

Guardiolat diktálja a logika, még ha lehetetlennek is mondják. Én még mindig inkább arra szavazok, hogy ő lesz.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-06-08, 08:12

egyetértek, én sem adnám el. fogalmam sincs, mi folyik a klubnál. a részvények emelkednek, ez az egy utal bármiféle pozitív folyamatra. aztán majd legfeljebb bezuhan az árfolyam, ahogy esetleg tényleg kinevezi agnelli a vén bagós faszt.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-06-08, 00:47

s4tch írta:


az "alig" tényleg relatív. nem tudjuk, miért kell adott esetben cancelót eladni (tavaly spalletti nyilvánosan nekiment a sajtó előtt, lehet, hogy nálunk is voltak vele gondok), nem tudjuk, milyen ajánlatok érkeznek, azt sem, esetleg ő hová szeretne menni. a klub likviditása és eredménye két, egymástól részben elválasztható dolog, ahogy a milan példája is mutatja.

a milan épp likvid volt, legalábbis annyira, hogy ki tudták fizetni a lengyel és paqueta árának első részletét. ezzel nagyjából előre akartak menekülni: kivágni a relatíve gyengén teljesítő, baszott drága higuaint, és a rá jutó, a költségvetésben már jelen lévő 34 millát inkább két, hasznosabb játékosra fordítani. ettől még az ffp szempontjából fontos eredményük nem lett jobb, ezért az uefa nagy eséllyel szankcionálni fogja őket.

Mi okból tulajdonítunk nagyobb jelentőséget a Cancelo pletykának, mint mondjuk a de Ligt pletykának?
Nekem totál csubakka lenne az eladása egy fehér holló szélsővédőnek (aki amúgy parádés volt ősszel), úgy hogy nincs edzőnk. Olyan poszton mint a többdimenziós szélsővédő még akkor is meggondolnám az eladását, ha az új edző húzza a száját.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-06-07, 21:22

CsT írta:
Persze a könyveket meg a plusvalenzát értem, csak ennek így nem sok értelme van, mert alig keresünk rajta, ráadásul venni kell valakit a helyére aki kb ugyanennyibe fog fájni. Kicsit olyan ez mint amikor felveszel egy hitelt, hogy kifizesd belőle az előző hitelt! Smile

Apropó könyvek, tényleg nem vágom, hogy pl a Milan hogy a faszomba tud nuku BL és lófasz szponzori pénzekből télen 70 millát eltapsolni....kicsir megint az az érzésem, hogy ez a FFP csak ránk vonatkozik.

az "alig" tényleg relatív. nem tudjuk, miért kell adott esetben cancelót eladni (tavaly spalletti nyilvánosan nekiment a sajtó előtt, lehet, hogy nálunk is voltak vele gondok), nem tudjuk, milyen ajánlatok érkeznek, azt sem, esetleg ő hová szeretne menni. a klub likviditása és eredménye két, egymástól részben elválasztható dolog, ahogy a milan példája is mutatja.

a milan épp likvid volt, legalábbis annyira, hogy ki tudták fizetni a lengyel és paqueta árának első részletét. ezzel nagyjából előre akartak menekülni: kivágni a relatíve gyengén teljesítő, baszott drága higuaint, és a rá jutó, a költségvetésben már jelen lévő 34 millát inkább két, hasznosabb játékosra fordítani. ettől még az ffp szempontjából fontos eredményük nem lett jobb, ezért az uefa nagy eséllyel szankcionálni fogja őket.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-06-07, 21:15

zetterberg40 írta:
Ez egy februári interjú, nem?

A jövő hét folyamán most már tényleg jöhetne a hivatalos bejelentés.
nem tudom, ki kezdte el ezt terjeszteni. mindenesetre a bajnoki címről és kompany góljáról is beszélgetnek benne, szóval túl régi nem lehet.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
31 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: