Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
_DREAM_
simoon
laac
tjunior
juventute
virracocha
mbence
rakkenroll
.bb.
kilopo
exchaby
EsztéNégy
juve 1974
_Tyler
cortamelasombra
s4tch
zetterberg40
Krisz
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Next
SzerzőÜzenet
mbence
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2013-12-14, 16:34

te kis butus, mindketten tudjuk, hogy ebből biabiany lesz  cheers 
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 47

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2013-12-14, 11:29

állítólag "több spanyol forrás" is lehozta, hogy már januárban megvennénk muniaint. fogalmam sincs, hogy a helyi tuttosportok írták-e ezt, mindenesetre nincs sok realitása:
- a pletykák szerint 38 milliós kivásárlási ára van
- a nyári, bevásárlós mercatót 6 milliós plusszal zártuk, és nem azért, mert komplett volt a keret: vélhetően nincs a klubnak számolatlanul pénze
- a bilbao a llorente-ügy miatt csúnyán kiakadt a juventusra, nem valószínű, hogy az újabb koronaékszerüket is nekünk adnák, pénz ide vagy oda

az persze nem kérdéses, beférne-e a csapatba. kibaszott jó játékos, minden támadó poszton képes játszani, és csak 21 éves. islát és kwadcsit beáldoznám érte.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4934
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2013-12-06, 11:31

s4tch írta:
ez meg már pár napja kint van, aki nem olvasta, fussa át:
http://www.football-italia.net/42482/value-vidal
evidencia, ettől még 10/10
Tegnap olvastam, fasza. Ellenben a kommentek között akadnak "gyöngyszemek".
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 47

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2013-12-06, 10:34

a tuttosportos agyament pletykákkal (menez, biabiany, stb) nem igazán érdemes foglalkozni, a gazzetta viszont azt írja, hogy a tavalyi évhez hasonlóan (matri, giak) idén is lehetnek kezdő közeli, de nem feláldozhatatlan áldozatai a mercatónak. a gds szerint idén a marchisio, vucsi, gio, q négyesből mehet valaki. mirkónak angliából vannak kérői, köztük a man.utd (és onnan nekünk elvileg kellene nani), marcsit meg a monaco vinné.

ez meg már pár napja kint van, aki nem olvasta, fussa át:
http://www.football-italia.net/42482/value-vidal
evidencia, ettől még 10/10
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 38
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2013-11-26, 19:46

nem tiagot akarom ekézni, de ez változik sorozattól és felállástól függően Smile

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 47

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2013-11-26, 19:23

az megvan, hogy a falábú tiago idén az atlético (bajnokságban második hely, bl-ben simán csoportelsők) legjobb embere a whoscored alapján?
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 47

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2013-11-26, 15:56

meggyőztél.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 38
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2013-11-26, 15:45

s4tch írta:
exchaby írta:
4 csatár és 12 támadó középpályás?
sorry, ezt most nem értem. affraid 
picsába, mellékattintottam és elszállt amit irtam de nekiesek mégegyszer, de lehet nem leszek olyan türelmes Smile
2 csatáros játékhoz(ami egyébként sincs az uefa szabálykönyvébe foglalva mint kötelező dolog) minek 5 csatár? divat csatárcserélőset játszani ha nem megy a góllövés, de azért még nem kellenek boriellok meg bendtnerek. verje valaki dagadtra giovincot, ha 20 kilóval nehezebb, lehet csatár, kp, szélső, ágyas szajha, amit akarsz. 3-5-2-t játszunk mégsincs 7 jóféle belső védőnk, ha kell, egy caceres-vidal páros is megoldja mint azt a történelem is tanusitja.. ne ezen ragadjunk már le hogy hány olyan van a keretben akinek a neve mellé a transfermarkt odabiggyeszti hogy "centre forward". a bayern a 4-2-3-1et tolja és mégsincs 4 ilyenük csupán kettő
ha lenne egy jó islánk(ha igazak a legendák hogy élt ilyen) feltehetően csak egy kolerajárvány után sajnálná valaki hogy esetleg érte kiebrudaltunk anelkabendtnerpadoin féle sztárokból 3-4et. ha nem lenne ennyire kedves az aláirásom, egy fórumtársunkhoz hasonlóan most én is lecserélném a "11 vidalt a kezdőbe" mondatra Smile

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2013-11-26, 15:25

s4tch írta:
jackie_d írta:
node nem az volt a kérdés, hogy kit/mit áldoznál be...
a kérdésre az a válasz, hogy nem áldoznám be mirkót egy szélsőért. vannak más opciói a klubnak.
ja így más, így nyilván senki sem áldozná be (vakok most nem érnek What a Face)
azt hittem muszály a kettő közül választani
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2013-11-26, 15:11

Ilyen hatékony középpályásokkal nekem elég 4 csatár is, ráadásul ismerve Mirkót meg a délszláv mentalitást, nem igazán fogadja majd el a padozást.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 47

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2013-11-26, 14:54

exchaby írta:
4 csatár és 12 támadó középpályás?
sorry, ezt most nem értem. affraid 

jackie_d írta:
node nem az volt a kérdés, hogy kit/mit áldoznál be...
a kérdésre az a válasz, hogy nem áldoznám be mirkót egy szélsőért. vannak más opciói a klubnak.

persze ha egy teljesen irreális feltételezésből indulunk ki, és azt mondjuk, hogy a klubnak se pénze, se másik játékosa, csak az az egy szem szerencsétlen vucsi van, mint mobilizálható érték, akkor nyilván azt mondanám, hogy persze, adjuk el. de ilyen nincs. sokkal rosszabb helyeken is áll a klub pénze, pl. meggyőződésem, hogy berardi hatszor jobb lehet, mint gabbiadini, boakye és immobile. utóbbiakat felőlem máris lehet árulni, egyiket sem fogom megsiratni, különösen azt a majom immobilét nem.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2013-11-26, 14:46

s4tch írta:
érdekes, én simán megtartanám. nem őt kell beáldozni egy szélsőért, hanem a rekord tévés bevétel kb. hetedét, vagy mondjuk islát, pelusót, vagy az immobile, gabbiadini játékjogában rohadó pénzünket.
node nem az volt a kérdés, hogy kit/mit áldoznál be...

nyilván én sem mirkót küldeném elsőnek (sőt), de egy világklasszis szélső (nevet nemt'ok) most talán hasznosabb lehet mint egy val'szeg padozó meg nem értett zseni
kicsit olyan mint a del piero sztori clown 
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 38
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2013-11-26, 14:25

s4tch írta:

ja, és 4 csatár nem elég, amíg kétcsatáros játékot tolunk. ha lennének szélsőink, és 4-2-3-1-et játszana a csapat, akkor lenne elég 4 csatár.
4 csatár és 12 támadó középpályás?

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 47

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2013-11-26, 14:02

érdekes, én simán megtartanám. nem őt kell beáldozni egy szélsőért, hanem a rekord tévés bevétel kb. hetedét, vagy mondjuk islát, pelusót, vagy az immobile, gabbiadini játékjogában rohadó pénzünket.

vucsi még mindig az a játékos, aki képes 2 passzal megfordítani a dolgok menetét. azt is tudjuk, hogy lusta, tehát némi rábeszélésre szerintem simán elfogadná a megmentő, és/vagy a kiscsapatokat kivégző pótcsatár szerepét. 30 múlt, át kell értékelnie a dolgokat. lehet ő még simán húzóember, ha bármelyik csatárunk megsérül. ő számomra a keret egyik legnagyobb értéke, és nem azért, mert az elmúlt 2 évben fasza volt, hanem azért, mert még mindig képes lehet szép dolgokra, ellentétben mondjuk pelussal, akiben annyira nem bízik conte, hogy inkább a sérülésből lábadozó vidalt teszi be védőnek, csak nehogy játszatnia kelljen.

ja, és 4 csatár nem elég, amíg kétcsatáros játékot tolunk. ha lennének szélsőink, és 4-2-3-1-et játszana a csapat, akkor lenne elég 4 csatár.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2013-11-26, 13:35

no mindjárt rászabadítom a skynet-et 'oszt nemcsakhogy megtartjuk, de meg az elnökségbe is beválasztják Smile

igazából megértem az embereket, sőt ha nándi ilyen jó formában marad és fabio is picsogás nélkül jól játszik 3-ik csatárt akkor még majdnem egyet is tudok érteni cyclops 
sírni persze fogok... Sad 

ilyen az élet, a csapat átalakul, az eddigi kulcsjátékosok (pirlo, marcsi, mirko, giorgio) veszítenek a fontosságukból
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2013-11-26, 13:31

Négy csatár elég lenne, penge szélső pedig nagyon kellene, a baszk is egyre jobb, így azt mondom, ha jó pénzt kapunk Mirkóért, menjen. Pedig én is csippantom a balkánit.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 38
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2013-11-26, 13:19

ezeregyet Laughing 

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 47

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2013-11-26, 13:17

a tuttojuve megkérdezte az olvasóitól, beáldoznák-e vucsit egy jó szélsőért:
http://www.tuttojuve.com/sondaggi/sondaggio-174

jackie, kb. ezret kell szavaznod, hogy megforduljon az állás Basketball 
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1431
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2013-11-22, 18:56

Lucast ha jól emlékszem, negyven milláért hozta át a tengerentúlról a PSG. Az a baj, hogy szerintem a felét sem adnánk érte, bár mondjuk nekem nem is hiányozna annyira, ha nem jönne.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 38
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2013-11-22, 18:35

olvastam én is ma és baromságnak tűnik. egyrészt maga a feltételezés, tudom én hogy adócsalás meg hiúság és pénzéhség, de hápog a dolog, másrészt meg tegnap olvastam egy másik nyilatkozatot amiben éppen azt találta mondani(tehát elvileg nem is egy újságiró szájából ered) hogy a barcában kivánja végigjátszani a pályafutását, meghogy igyafiaúgyafia

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2013-11-22, 18:30

Talán kicsit most elkapott a hév..
Szerintem egy ilyen üzletnek nagyon kicsi az esélye.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 47

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2013-11-22, 18:11

nem teljesen ide tartozik, de nagyjából megkerülhetetlen téma: még a végén teljesül cryuff nyári, akkor igencsak vadnak tűnő gondolata... egy spanyol firkász azt állítja, neymar érkezése után messi fizetésemelést kért, amit nem teljesített a barcelona. ebben nincs semmi új, viszont az újságíró szerint annyira komoly a helyzet, hogy teljesen megszakadtak a tárgyalások, és messi a nyáron lelép "egy közeli országba". portugáliában nincs csapat, amelyik rá tudna ígérni a mostani fizetésére, a franciáknál viszont kettő is...

...és innentől ontopik: állítólag a nyáron megpróbáljuk leigazolni lucast a psg-ből. elég penge a gyerek, bár kicsit robinho-fílingem van vele kapcsolatban. mondjuk nála ezerszer jobban védekezik, tud passzolni, és a jobb szélen is bevethető, nagyon komoly erősítés lenne. arról nincs hír, miből fedeznénk az árát és a fizetését, viszont ha a psg tényleg megveszi messit, az tuti, hogy sűrű lesz ott a levegő a támadók körül.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 47

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2013-11-21, 09:37

ahogy írtuk a fb-n, francia források szerint a psg már a télen lerakna pogbáért 60 millát. kacsának tűnik persze, de nem kizárt, hogy marottáék előkészítik a terepet: a tuttosport címlapon hozza, hogy a klub a hónapok óta aktuális szerződéshosszabbítás mellé egy kivásárlási árat is rögzítene. ez két okból is szerencsés lenne: egyrészt raiola nem haknizhatna szerte európában a sráccal és nem lebegtethetné minden fél évben, hogy "elviszem, ha nem emeltek fizetést", másrészt a klubot is bebiztosítaná: ha menni akarna pogba, akkor nem lehetne túl magas fizetéssel túl erősen csábítgatni úgy, hogy közben a klub alig lát belőle pénzt.

Bevásárlóközpont - Page 32 1424286_10151863162187851_1714147334_n
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8456
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2013-11-17, 18:03

.bb. írta:
kicsit furcsálom, hogy Guardiola nem számít rá, hiszen a horvát remek csapatember és az összjátékban sem feltétlenül rossz
Nem láttam mostanában Bayern meccset, fogalmam sincs mit játszanak, de Guardiolánál annyira nem meglepő a center nélküli játék.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2013-11-17, 17:56

Tevezen kívül bármelyik csatárt odaadnám érte én is.

Egyébként Isla nem volt 18, mert csak a fele lett kifizetve, igaz az 9 volt. A másik fele most már nem ér 9-et Very Happy
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 47

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2013-11-17, 17:11

sírnék pár hétig, amúgy igen. csípem nándit, máris többet hoz, mint azt várni lehetett tőle, sokkal jobb matrinál, de látom a korlátait.

mandzukic meg a modern center prototípusa.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 38
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2013-11-17, 16:49

csak úgy odannád az oroszlánkirájt? Sad 

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 47

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2013-11-17, 16:35

nándi ingyen érkezett, "csak" a fizetését kell állni. ha ki tudnánk belőle úgy szállni, hogy ugyanazt a fizut (ill. kevesebbet: nándi 4-et kap) a horvátnak utalnánk át, az azért fasza lenne.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 38
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2013-11-17, 16:16

kicsit sokallom a 20 milliót cserejátékosra, mint ahogy a 18at asamoah vagy isla produkcióiért Smile

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 47

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2013-11-17, 16:06

nem hülyeség mandzukic, llorente vagy vucsi helyére. ha tényleg 20 milláért el lehetne hozni a horvátot, és 4 évre 3,5 milláért írna alá, akkor minőségi csere lenne. llorentét állítólag bármikor vinné wenger, és mivel nekik van széljátékuk, oda illene is.

amúgy azzal egyetértek, hogy most nálunk nem a csatársor a szűk keresztmetszet, hanem a szélek. szerintem már tavaly is szélen voltunk a leggyengébbek, ez idén csak súlyosbodott.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2013-11-17, 12:52

s4tch írta:
http://www.vecchiasignora.com/topic/259729-juve-mandzukic-e-tutto-vero-gli-agenti-del-croato-si-i-bianconeri-vogliono-mario-pronti-20-mln-per-il-bayern-e-14-netti-in-4-anni-per-la-punta/

még ilyet.
Pirlo-nak még lehetnek álmatlan éjszakái Mandzukic miatt, hiszen a horvát elég szépen üldözte a tavalyi BL meccseken. kicsit furcsálom, hogy Guardiola nem számít rá, hiszen a horvát remek csapatember és az összjátékban sem feltétlenül rossz.

nekünk viszont szükségünk van csatárra? maximum, ha el is megy valaki. inkább szélsőt kellene szerezni, ha a 4-3-3 marad, mint a 3-5-2 alternatívája. én még talán egy fasza bal oldali szárnyvédőt is előbb vennék.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
32 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Next
 Similar topics
-
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: