Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Juventus - Nörsfjaelland

Go down 
+37
spectator
ElMariachi
kilopo
juventute
baggiofan
Tuszek
.bb.
pietro10
vektra
HungarianMotorMouse
derervin
AndreasMatri
technoviking
tcs19
juve 1974
Arnijuve
el_ceRebr0
gyergyely
CsT
Caran
virracocha
_Tyler
daneeka
cortamelasombra
laac
andree10
simoon
balazs91
Juve=scudetto
Krisz
zetterberg40
benke_x
s4tch
DartagnanX
_benito
Regulus93
Admin
41 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Caran




Posts : 13
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 I_icon_minitime2012-11-07, 21:01

Az ukránok jól nyomják.
Vissza az elejére Go down
pietro10

pietro10


Posts : 86
Join date : 2012. Nov. 06.
Location : Budapest

Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 I_icon_minitime2012-11-07, 20:52

IGEEEEEEEEEEEEEN. ISTENEM DE KELLETT EZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
FORZA JUVE VINCI DAI LOTTA E NON MOLLARE MAI
Vissza az elejére Go down
pietro10

pietro10


Posts : 86
Join date : 2012. Nov. 06.
Location : Budapest

Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 I_icon_minitime2012-11-07, 20:48

el_ceRebr0 írta:
Na basszunk oda nekik de nagyon csúnyán, úgy hiányzik már egy erődemonstráció, egy az ellenfél számára demoralizáló győzelem!! FORZA JUVE!!!

JAJA. Csak a győzelem számít!!!!

_________________
FORZA JUVE VINCI DAI LOTTA E NON MOLLARE MAI
Vissza az elejére Go down
el_ceRebr0

el_ceRebr0


Posts : 42
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38

Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 I_icon_minitime2012-11-07, 20:45

Na basszunk oda nekik de nagyon csúnyán, úgy hiányzik már egy erődemonstráció, egy az ellenfél számára demoralizáló győzelem!! FORZA JUVE!!!
Vissza az elejére Go down
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 I_icon_minitime2012-11-07, 20:44

én örülök annak, hogy Matri játszik ma, be fog találni. Wink
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 I_icon_minitime2012-11-07, 20:27

tcs19 írta:
Én csak Pogbát hiányolom.

Én Marronét is. Tudom, elhangzott már, hogy Conte inkább Bonucci alternatívaként számol vele. A Vidal/Marchisio duó azonban olyannyira kipurcant, hogy simán kezdhetne valamelyik helyett.
Vissza az elejére Go down
baggiofan
Labdaszedő
Labdaszedő
baggiofan


Posts : 100
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 I_icon_minitime2012-11-07, 20:19

zetterberg40 írta:
Hivatalos kezdő:

Buffon - Barzagli, Bonucci, Chiellini - Isla, Vidal, Pirlo, Marchisio, Asamoah - Giovinco, Matri

Többen is pihenhetnének...
legutóbb ez a csatárpáros nagyon jól mozgott, csak a gól nem jött össze.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 I_icon_minitime2012-11-07, 20:17

zetterberg40 írta:

Többen is pihenhetnének...

Majd pihenhetnek másfél hétig.
A "cserék" közül sincs senki (Pogbán kívül) embertelen formában. Biztos vezetés/ szar játék esetén lehet cserélni. Smile
Vissza az elejére Go down
tcs19

tcs19


Posts : 14
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 I_icon_minitime2012-11-07, 20:16

zetterberg40 írta:
Hivatalos kezdő:

Buffon - Barzagli, Bonucci, Chiellini - Isla, Vidal, Pirlo, Marchisio, Asamoah - Giovinco, Matri

Többen is pihenhetnének...

Én csak Pogbát hiányolom.
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 I_icon_minitime2012-11-07, 20:07

Sajnos a mai meccset se tudom nézni de majd követem online az eredményt. Azért mindenkinek jó szurkolást.
Sosem elfelejteni, ha elég hangosak vagyunk úgyis meghallják a tv/monitor másik oldalán!

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 I_icon_minitime2012-11-07, 20:06

Hivatalos kezdő:

Buffon - Barzagli, Bonucci, Chiellini - Isla, Vidal, Pirlo, Marchisio, Asamoah - Giovinco, Matri

Többen is pihenhetnének...
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 I_icon_minitime2012-11-07, 19:27

s4tch írta:

Egy EL-elődöntőre minden további nélkül elcserélném a BL-továbbjutást.

Osztom.

A BL sok pénz, de csak ha sokáig jut valaki.
EL alapból kevés pénz, de azért ott is lehetne keresni valamennyit. Néhány kör, és a stadion bőven tudna termelni szerintem.
+ az említett pontok.
+ talán a többi csapat sem fosná ennyire le az EL-t, bár lassan a németeket eléggé álom lesz utolérni.
Vissza az elejére Go down
daneeka




Posts : 24
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 I_icon_minitime2012-11-07, 13:12

cortamelasombra írta:

az hogy a dánok ellen pontot bukunk az papirforma :DD
Ez az olasz focival együtt jár, lásd a VBn az X a félig amatőr Új-Zéland ellen. Olasz csapatok még soha életükbe nem daráltak be egyetlen csoportkört sem mióta ilyen rendszerben játszanak bármilyen kupát.
Mindig gólkülönbség...jó szerencse...vmi közbejön és igy általába beesnek az egyenes kiesésbe. Vagy nem. Mindkettőre volt már elég példa.

Van ebben is valami. Idén az EB-n is jó példa Horvátország. Egyenes kiesés rendszerben könnyebb partiban lenni egy papíron erősebb csapattal (lásd tavaly Chelsea, vagy a Capello-féle Juve, ami pont ezt nyelte be kétszer is).
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 I_icon_minitime2012-11-07, 12:56

CsT írta:
daneeka írta:


Bizony. A nyáron megint megpróbálták szétbaszni a csapatot, Conte eltiltásával. Meg kell mutatni, hogy ez nem olyan egyszerű, tekintélyt kell parancsolni. A BL-ben pedig nem reális a legjobb 8-nál jobb helyezést elérni, így én viccen kívül nem bánnám, ha kiesne a csapat a csoportból.

Azért pénzügyileg elég nagy bukás lenne kiesni a Bl-ből, főleg 2-3 győzelem nélkül. Én az Európa Ligának nem látom semmi értelmét, az olasz
csapatok egyébként sem veszik komolyan, mi se vettük anno, ha ez a bűn rossz Milan tovább tud menni, akkor nekünk is illene (nyilván ők jóval
gyengébb csoportbanvannak, de akkor is). Abból szempontból sem lenne mindegy, hogyha kiesünk akkor jövőre megint valszeg 3.-4. kalap lenne...


Mielött elkezdődött a csoport énis azt mondtam hogy innen simán tovább kell lépni de látva hogy ez a Shaktar minden várakozás ellenére tényleg egy komoly csapat és hogy a Cselszki se esik szét a tavalyi mázlija utána hát nemtudom...
az hogy a dánok ellen pontot bukunk az papirforma :DD
Ez az olasz focival együtt jár, lásd a VBn az X a félig amatőr Új-Zéland ellen. Olasz csapatok még soha életükbe nem daráltak be egyetlen csoportkört sem mióta ilyen rendszerben játszanak bármilyen kupát.
Mindig gólkülönbség...jó szerencse...vmi közbejön és igy általába beesnek az egyenes kiesésbe. Vagy nem. Mindkettőre volt már elég példa.

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 I_icon_minitime2012-11-07, 11:06

daneeka írta:
simoon írta:
nyerni kellene, én vagyok a hülye de valahogy nem érdekel.. inkább a bajnokság mint a BL (idén feltétlenül)

Bizony. A nyáron megint megpróbálták szétbaszni a csapatot, Conte eltiltásával. Meg kell mutatni, hogy ez nem olyan egyszerű, tekintélyt kell parancsolni. A BL-ben pedig nem reális a legjobb 8-nál jobb helyezést elérni, így én viccen kívül nem bánnám, ha kiesne a csapat a csoportból.

Azért pénzügyileg elég nagy bukás lenne kiesni a Bl-ből, főleg 2-3 győzelem nélkül. Én az Európa Ligának nem látom semmi értelmét, az olasz
csapatok egyébként sem veszik komolyan, mi se vettük anno, ha ez a bűn rossz Milan tovább tud menni, akkor nekünk is illene (nyilván ők jóval
gyengébb csoportbanvannak, de akkor is). Abból szempontból sem lenne mindegy, hogyha kiesünk akkor jövőre megint valszeg 3.-4. kalap lenne...
Vissza az elejére Go down
daneeka




Posts : 24
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 I_icon_minitime2012-11-07, 10:41

simoon írta:
nyerni kellene, én vagyok a hülye de valahogy nem érdekel.. inkább a bajnokság mint a BL (idén feltétlenül)

Bizony. A nyáron megint megpróbálták szétbaszni a csapatot, Conte eltiltásával. Meg kell mutatni, hogy ez nem olyan egyszerű, tekintélyt kell parancsolni. A BL-ben pedig nem reális a legjobb 8-nál jobb helyezést elérni, így én viccen kívül nem bánnám, ha kiesne a csapat a csoportból.
Vissza az elejére Go down
pietro10

pietro10


Posts : 86
Join date : 2012. Nov. 06.
Location : Budapest

Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 I_icon_minitime2012-11-07, 10:38

DartagnanX írta:
Pogba egyelőre kisebb sérüléssel bajlódik, tehát nem csak Conte döntése a beállítása.

Ajjaj. Ez rossz hír. Mondjuk az az igazság, hogy ennek nem kéne számítania a Dánok ellen. Csak hát láttuk, hogy mi volt kint. Így viszont ha rendbe jön a hétvégére akkor szerintem biztos kezdő lesz.

_________________
FORZA JUVE VINCI DAI LOTTA E NON MOLLARE MAI
Vissza az elejére Go down
pietro10

pietro10


Posts : 86
Join date : 2012. Nov. 06.
Location : Budapest

Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 I_icon_minitime2012-11-07, 10:35

s4tch írta:
...

Egy EL-elődöntőre minden további nélkül elcserélném a BL-továbbjutást...

Abszolút! Sőt akkor már be is húzhatnánk ha addig eljutunk. Mondjuk a könnyebb ellenfelek ellenére piszkos nehéz lehet az egyenes kiesésben az EL is. Ott már eléggé felszívják magukat a csapatok, főleg ellenünk. Emlékezzünk csak Fulham-re...

Aztán ha maradunk is a harmadik kalapban jövőre már "BL-re készebben" leszünk ott.

_________________
FORZA JUVE VINCI DAI LOTTA E NON MOLLARE MAI
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 414
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 I_icon_minitime2012-11-07, 10:25

Pogba egyelőre kisebb sérüléssel bajlódik, tehát nem csak Conte döntése a beállítása.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 I_icon_minitime2012-11-07, 10:21

Bajnokság > BL, ez egyértelmű. A BL idén egy dolog miatt lenne fontos: kalapot kellene lépni, a hármas kalap szívás. Viszont döntetlenekkel elég nehéz lesz még a mostani helyezést is megtartani, ugyanis 16 pont esik majd ki jövőre. Egy BL-csoportból való továbbjutás önmagában 4 pontot ér, amit ahogy pár hete számolgattam, kb. 2 sikeres EL-körben lehetne pótolni. Meghát a BL pénz, sok-sok pénz. Az EL mellett a relatíve könnyebb mezőny szól.

Egy EL-elődöntőre minden további nélkül elcserélném a BL-továbbjutást.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
pietro10

pietro10


Posts : 86
Join date : 2012. Nov. 06.
Location : Budapest

Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 I_icon_minitime2012-11-07, 10:18


http://www.uefa.com/memberassociations/uefarankings/club/index.html

Itt lehet megnézni, hogy hogyan állunk. Ha jól számolgattam ebből jövőre nem lesz 2 kalap nekünk. Hacsak nem lesznek meglepetés helyezések a bajnokságokban. Szerintetek?

_________________
FORZA JUVE VINCI DAI LOTTA E NON MOLLARE MAI
Vissza az elejére Go down
pietro10

pietro10


Posts : 86
Join date : 2012. Nov. 06.
Location : Budapest

Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 I_icon_minitime2012-11-07, 10:05

simoon írta:
nyerni kellene, én vagyok a hülye de valahogy nem érdekel.. inkább a bajnokság mint a BL (idén feltétlenül)

Én is inkább bajnokság párti vagyok idén. De a koeff pontok miatt mindenképp jó lenne valamit domborítani. És ha esetleg átkerülnénk az EL-be ott is gyűlne. Mondjuk azt nem tudom, hogy itt vagy ott meddig kéne menni, hogy biztosan kalapot lépjünk.

_________________
FORZA JUVE VINCI DAI LOTTA E NON MOLLARE MAI
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 I_icon_minitime2012-11-07, 10:03

nyerni kellene, én vagyok a hülye de valahogy nem érdekel.. inkább a bajnokság mint a BL (idén feltétlenül)
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
pietro10

pietro10


Posts : 86
Join date : 2012. Nov. 06.
Location : Budapest

Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 I_icon_minitime2012-11-07, 08:44

Pogba szerintem kezdeni fog. Az erőnléti állapotok feltétlenül megkövetelik. Plussz nem árt majd a kreativ játék, ami Gio személyében is meg fog jelenni a pályán.

Chiellini remélem nagyon fog vigyázni arra, hogy ne kapjon sárgát, mert nélküle végünk van a cselszki ellen.

_________________
FORZA JUVE VINCI DAI LOTTA E NON MOLLARE MAI
Vissza az elejére Go down
gyergyely

gyergyely


Posts : 7
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 I_icon_minitime2012-11-07, 08:22

CsT írta:
Igazából a védelem és a középpálya rendben van ott meg is van a stabil kezdősorunk (bár a két szél kicsit kilóg jelenleg mivel Forrest
formán kívül van, Asamoah meg kicsit kényszerből játszik ott, szerintem ő nem szélre való mert ott nem igazán tudja kamatoztatni az
erősségeit). A védelemben Caceres és Lucio is minőségi csere, középpályán Pogba eddig nagyon biztató. Elől viszont szinte minden meccsen
másik kettős játszik, de mindegyiküknél 1 jobb meccset 2 rossz követ.


Sokat agyalok ezen a csatárbajon, és az jutott mostanában eszembe, hogy akik a nagy problémát okozzák, akik miatt mondjuk hogy nem jó a csatárjáték, ők mind olaszok (kivéve Bendtner, őt nem tudjuk, Vucinic meg jó lenne, ha lenne partner). Szóval lehet, hogy itt valamiféle beidegződésről beszélünk, Conte mást követelhet meg a csatároktól, mint amit eddig a többi tréner elvárt. Ez látszik is egyébként, ha csak azt nézzük, hogy ha védekezünk, akkor azt 11 emberrel tesszük, de nem lehet tudni milyen apróságok elvártak még tőlük. Emlékszem amikor még a Sport1-en volt az olasz foci és Ferrara volt az edző, az elején elég jól ment a szekér, és Várhidinek volt egy olyan okfejtése, hogy látja a csapaton, hogy Ferrara megköveteli a 11 emberrel való védekezést, és hogy ez mekkora szemléletváltás, meg ez lehet az első lépése az olasz foci felzárkózásának európához. Szóval talán az lenne a megoldás, hogy venni kell egy külföldi csatárt, akit fiatalkora óta ebbe neveltek, talán.... De ez már lehet hogy csak belemagyarázás....
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 I_icon_minitime2012-11-07, 08:19

Mindhárom nagy olasz sportnapilap (gazzetta, tuttosport, corsport, sőt, la stampa is) az alábbi kezdőt sejti:

Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 Juvenord

A tuttosport szerint Isla és Lucio is bekerülhetnek az utolsó pillanatban. Pogbával kapcsolatban idéznek valakit (nem derül ki, kicsodát), aki elmondja, hogy egy fiatal, 19 éves gyerekről van szó, aki szép jövő előtt áll, de jelenleg Pirlo, Marcsi, Vidal, Giak és Padoin is a posztján játszik. Magyarul hierarchia van, és pont. Az olasz foci egyik legnagyobb hülyeségének tartom ezt: Pogba kipihent, éhes, kurvajól játszott, mikor esélyt kapott, ráadásul azért jött el a MU-ból, mert nem játszatták. Tényleg óriási tehetség, be kell dobni, és ha nem megy neki, le kell cserélni. Conte a mester, ha azt mondaná, Isla lesz a középcsatár, elhinném, hogy jó megoldást választ. Ő nyert veretlenül bajnoki címet a csapattal, nyilván tudja, mit csinál, de Pogba tudatos jegelésével egyáltalán nem értek egyet. Pont egy olyan csapat ellen, amelyik ellen 30+ alkalommal lőttünk kapura, és amelyik ellen egyetlen váratlan megoldás is hatalmas zavart okoz, simán helye lenne a szertelen mozgásával, hosszú lábaival, jó lövéseivel. No mindegy.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 I_icon_minitime2012-11-07, 00:11

Igazából a védelem és a középpálya rendben van ott meg is van a stabil kezdősorunk (bár a két szél kicsit kilóg jelenleg mivel Forrest
formán kívül van, Asamoah meg kicsit kényszerből játszik ott, szerintem ő nem szélre való mert ott nem igazán tudja kamatoztatni az
erősségeit). A védelemben Caceres és Lucio is minőségi csere, középpályán Pogba eddig nagyon biztató. Elől viszont szinte minden meccsen
másik kettős játszik, de mindegyiküknél 1 jobb meccset 2 rossz követ.
Vissza az elejére Go down
pietro10

pietro10


Posts : 86
Join date : 2012. Nov. 06.
Location : Budapest

Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 I_icon_minitime2012-11-06, 23:18

És a csapategység hiánya Conte hiányából fakad sajnos.....

_________________
FORZA JUVE VINCI DAI LOTTA E NON MOLLARE MAI
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 I_icon_minitime2012-11-06, 22:58

gyergyely írta:
cortamelasombra írta:
Nagyon jó dolog lenne, csak nehogy a bajnoki cimet bukjuk rajta.
Tavaly amikor a Milánosoktól jött a beszólás hogy csak azért szarok mert kettős terhelés csak legyintettünk de asszem idén pontosan látszik mire gondoltak.
Le vagyunk pukkanva a heti 2 meccstől.
Ez a csapat még nem az amelyik BL elődöntő + os és bajnok is. Az majd a következő szezonba lesz majd.


Szerintem már idén megvannak a megfelelő cseréink a kettős terheléshez, csak még nem tudjuk valamiért, hogyan is, miért, mikor, és kiket kell berakni az alapjátékosok helyére. Az is igaz, hogy sok játékosunk nem tudja a tavalyi önmagát hozni, és ezek a játékosok ülnek a padon, akiknek most, hogy mindenki fáradt ki kellene virulniuk. De Ceglie, Giaccherini, Matri, Lichtsteiner, még talán Buffon is, csak keresik a tavalyi önmagukat. A kezdőnk hozza a szintet, a cseréink meg nagy formalemaradásban vannak, pedig tavaly ők vitték a hátán a csapatot. Ennek öszintén szólva gőzöm sincs mi lehet az oka. Az új vételek kötül Asamoah és Giovinco szerintem beválni látszik, Isla még nemtom milyen, ahogy Bendtnert sem, Pogba meg valami hihetetlen. Szóval szerintem ennyit kellene megtanulnunk, hogy mikor hogy rotáljunk, mert ott vannak a csapatban akik nagy dolgokra vezethetik a Juventust már akár idén is!


Nemhogy az cserék nincsenek meg a kettős terheléshez de az kezdő sem. Különben nem kéne minden meccsen 4 csatárral kisérletezgetni hátha valaki seggéről bepattan a laszti.
De középpálya is homály a tavalyihoz képest.
Tavaly volt egy bomba kezdő amibe néha beszállt egy csere csatár vagy valaki a szélre hogy megint legyen energia és szétszedtünk mindenkit.
Most meg azon rágjuk a körmünk hogy a kezdő 11ből 4 vagy inkább 5 ember kéne lecserélni félidőre. Nemhogy erősitésnek hozni valakit...
Szerintem nem az egyének hanyatlanak mert nem 14 éves gyerekekről beszélünk. Pirlo, Vidal nem felejtett el focizni tavaly óta ahogy Asamoa sem csak az első 3 meccsen evett mákostésztát.
A csapat egység nem olya njó mint tavaly, egymást húzzák le ahelyett hogy erősitenék szerint.

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
gyergyely

gyergyely


Posts : 7
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 I_icon_minitime2012-11-06, 22:38

cortamelasombra írta:
Nagyon jó dolog lenne, csak nehogy a bajnoki cimet bukjuk rajta.
Tavaly amikor a Milánosoktól jött a beszólás hogy csak azért szarok mert kettős terhelés csak legyintettünk de asszem idén pontosan látszik mire gondoltak.
Le vagyunk pukkanva a heti 2 meccstől.
Ez a csapat még nem az amelyik BL elődöntő + os és bajnok is. Az majd a következő szezonba lesz majd.


Szerintem már idén megvannak a megfelelő cseréink a kettős terheléshez, csak még nem tudjuk valamiért, hogyan is, miért, mikor, és kiket kell berakni az alapjátékosok helyére. Az is igaz, hogy sok játékosunk nem tudja a tavalyi önmagát hozni, és ezek a játékosok ülnek a padon, akiknek most, hogy mindenki fáradt ki kellene virulniuk. De Ceglie, Giaccherini, Matri, Lichtsteiner, még talán Buffon is, csak keresik a tavalyi önmagukat. A kezdőnk hozza a szintet, a cseréink meg nagy formalemaradásban vannak, pedig tavaly ők vitték a hátán a csapatot. Ennek öszintén szólva gőzöm sincs mi lehet az oka. Az új vételek kötül Asamoah és Giovinco szerintem beválni látszik, Isla még nemtom milyen, ahogy Bendtnert sem, Pogba meg valami hihetetlen. Szóval szerintem ennyit kellene megtanulnunk, hogy mikor hogy rotáljunk, mert ott vannak a csapatban akik nagy dolgokra vezethetik a Juventust már akár idén is!
Vissza az elejére Go down
pietro10

pietro10


Posts : 86
Join date : 2012. Nov. 06.
Location : Budapest

Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 I_icon_minitime2012-11-06, 22:22

DartagnanX írta:
pietro10 írta:
Pepe véleményem szerint hiányzik mint egy falat kenyér. Egyrészt a 4-3-3 miatt. Másrészt irgalmatlan mennyit bír az ember.

Csakhogy nem játszott hónapok óta...

Az igaz. Viszont én inkább nézem a meccshiánnyal küzdő Pepét, mint Isla-t. Na nem mintha vele bajom lenne. Csak Pepe csak egy van és nálunk. Smile

_________________
FORZA JUVE VINCI DAI LOTTA E NON MOLLARE MAI
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Juventus - Nörsfjaelland
Vissza az elejére 
4 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Dinamo Zagabria vs Juventus Juventus 2016.09.27. 20:45 - Sport 2
» Juventus U23
» juventus live
» PSG - Juventus 2022.09.06 21:00
» Juventus - Ellenség

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bajnokok Ligája-
Ugrás: