Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mindenféle pletykák, hírek

Go down 
+33
rakkenroll
mbence
juventute
boric
EsztéNégy
Norbee82
tjunior
kilopo
Krisz
dinovercotti
enzogigi
farturo
Joseph Ducreux
balazs91
exchaby
cortamelasombra
simoon
_Tyler
daneeka
tcs19
baggiofan
AndreasMatri
telhetetlen
virracocha
zetterberg40
juve 1974
.bb.
laac
pietro10
el_ceRebr0
CsT
DartagnanX
s4tch
37 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 20 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
s4tch
Admin



Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2014-07-23, 11:40

csak pogbát és forrestet rabbit

http://www.calciomercatonews.com/top-11-2/2014/07/23/foto-psg-conte-dream-team-sogno-lichtsteiner-pogba/
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2014-07-23, 09:40

s4tch írta:
a cds szerint conte a psg edzője lehet.  cyclops 

lol

Vinné magával a fél Juve keretet is?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2014-07-23, 08:15

a cds szerint conte a psg edzője lehet.  cyclops 
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2014-07-18, 14:25

Hehe poén azért, hogy a klub igyekszik visszaszorítani a szurkolók reakcióit facebookon. Minden #NoAllegri után jön egy Juve bot aki nyom egy Forza Maxot.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2014-07-18, 11:02

erős visszalépés conte után. conte számára csak a győzelem volt elfogadható, hallegri meg jól elvan a kis önigazolásával, a delneri-féle "megpróbáltunk mindent" ökörséggel. buffon jobban fogja hajtani a csapatot, mint az edző.

ezzel együtt nincs más választásunk, mint elfogadni a tényt, hogy a kedvenc klub szar döntést hozott. ez van, én így fogok szurkolni a csapatnak. szurkoltam a juventusnak ancelotti, zaccheroni, delneri alatt, drukkoltam úgy, hogy pályán volt knezevics vagy boumsong. a szurkolók kívánságára úgysem fogják elzavarni, amíg produkál vele a csapat. első körben nézzük meg, képes-e nyerni. én remélem, hogy a liga egyik legerősebb keretével ugyanúgy nem fog beégni, mint amikor a milannál húzta neki zlatan a szekeret.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2014-07-18, 10:47

laac írta:
Nem akarom elhinni,h a milanhoz akart volna menni!Conte mint Alex JUVE érzelmű,nem hiszem,h olasz riválishoz menne!!!!Nincs az az opció amiért elvállalná!!!Ha mégis akkor süllyedjen el szégyenében!!!!!!

Conte simán leülne akár az Ellenség padjára is. A nyilatkozataiban az ilyen kérdésekre mindig azt felelte, hogy soha se mond hogy soha.

Én még mindig hányok, ha Allegrire gondolok. Képtelen leszek meccset nézni ezzel a bohóccal a padon.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2014-07-18, 09:31

A teljes igazság lehet nem fog kiderülni soha, de tisztulhat a kép, mert ha maradnak a kulcsemberek, akkor valószínűleg tényleg Conte akarhatott elmenni (jövőre legkésőbb), erre utaló jelek a tavalyi és idei vacakolás a szerződéshosszabbításával kapcsolatban, ill. a Milánnal történt tárgyalgatásáról felröppent pletykák, melyet -ha valóban ez történt- egyébként túlreagált a vezetőség szerintem (gondolom Agnelli elsősorban), mert: volt már ilyenre precedens a club történelmében (Trap, Lippi), plusz Conte ezt az évet is becsülettel végigmelózta volna, mert ő ilyen.
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2014-07-18, 08:22

laac írta:
Nem akarom elhinni,h a milanhoz akart volna menni!Conte mint Alex JUVE érzelmű,nem hiszem,h olasz riválishoz menne!!!!Nincs az az opció amiért elvállalná!!!Ha mégis akkor süllyedjen el szégyenében!!!!!!

Lecceiként is elment a Bari kispadjára. Kapta is a halálos fenyegetéseket.
Mondjuk, hogy most mi lehetett a háttérben? Csak találgathatunk.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2014-07-17, 22:02

Jobban belegondolva ha ez régóta tudott lett volna, akkor valószínűleg Prandelli ülne most a padon (és nem lenne ekkora a pánik). Mindegy, egyszerűen hiába töröm rajta a buksim, nem találom meg a logikusnak tűnő indokokat, főleg Conte utolsó interjúja után...

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2014-07-17, 21:55

EsztéNégy írta:
A hirtelen lelépés teóriának az Achilles-sarka az a tény, hogy 14 óra alatt meglett az új edző (amiben benne volt 8 óra alukaidő is). Szerintem azért nem jelentették be előbb, mert akkor már a VB előtt elvitték volna a fél keretünket.

Akkor ezek szerint a vezetes tobb het/honap alatt egy allegrit tudott osszeszedni. Azert ez is eleg meredek igy..
Szerintem a 2 eves szerzodesen latszik, hogy a vezetok is epp annyira szkeptikusak, mint mi.
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 391
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2014-07-17, 21:42

Én meg azt gondolnám,h már májusban időt kért a klubtól Conte,a klub pedig keresett egy B alternatívát.Mondjuk elég szar alternatíva Allegri,de majd az idő remélem rám cáfol!Most valahogy azt érzem,h nem fog a csapat gerince elmenni,pláne,h új edző érkezett(beb@szna allegri tisztogatna),ha még meghatározó ember menne,felgyújtanák a fiatot a szurkerek!Félek Allegri kanyarban sincs akkora tekintély és karizma amint Antonio,sőt félek a játékosok nehogy megbuktatásra játszanak majd,mert akkor a szopóálarcot felvehetjük!!!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2014-07-17, 21:30

A hirtelen lelépés teóriának az Achilles-sarka az a tény, hogy 14 óra alatt meglett az új edző (amiben benne volt 8 óra alukaidő is). Szerintem azért nem jelentették be előbb, mert akkor már a VB előtt elvitték volna a fél keretünket.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2014-07-17, 21:07

Ezt eddig meg is ertem, de ez meg egyaltalan nem valasz az idozitesre. Tudom, sajnos erre senki sem tud konkret valaszt adni...
Mondjuk en tenyleg el tudom kepzelni, hogy a bajnoki cim miatti orom eddig kitartott a mesternel, de ujra el kellett volna kezdeni dolgozni, es raebredt, hogy mar nincs meg hozza az ereje\kedve.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2014-07-17, 20:31

a milan évtizedek óta a 2. legkomolyabb olasz klub. nézzük reálisan, bl-t ezzel a juventusszal nem fog senki nyerni. conte vélhetően érezte, hogy nagyjából a maximumot kihozta a juvés pályafutásából. mi, szurkolók is úgy gondoltuk, hogy még egy szezont kell neki adni, aztán ha nem jön össze semmi a bl-ben, akkor könnyes búcsút venni.

innentől kezdve klubszinten két lehetőség marad annak, aki teljesíthető kihívást keres: vagy külföldre elmenni nagy pénzért, vagy olaszországban maradni, és felépíteni egy másik klubot.

ne értsetek félre, nekem sem tetszik ez az egész allegrivel súlyosbított történet, de benne van a pakliban, hogy a saját bőrében mindenki racionális döntéseket hozott: conte azért, mert nem akart hiú ábrándokat kergetni egy csúcsra futtatott juventusszal, a klub azért, mert nem akart tovább egy elvágyódó edzőt alkalmazni rengeteg pénzért, a milan meg azért, mert bepróbálkozott a konkurenciánál. ja, és ez a szerencsétlen allegri is azért, mert kapva kapott az alkalmon.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 391
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2014-07-17, 20:09

Nem akarom elhinni,h a milanhoz akart volna menni!Conte mint Alex JUVE érzelmű,nem hiszem,h olasz riválishoz menne!!!!Nincs az az opció amiért elvállalná!!!Ha mégis akkor süllyedjen el szégyenében!!!!!!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2014-07-17, 20:04

Es az kisebb kihivas, hogy a szeretett (?) Juvejaval BL-t nyerjen?
Es amugy akkor miert most? Meglatta az elso edzesen Padoint es elment a kedve az egesztol?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2014-07-17, 19:16

szakmai kihívásért, pénzért, ill. lehet, hogy beígérték neki, hogy az átigazolásokban szabadabb kezet kap. galliani nagy játékos, szerintem bárkit meggyőz bármiről, majd 5 perc múlva annak az ellenkezőjéről.

simán elképzelhető, hogy conte számára hasonló kihívás lenne gatyába rázni a mélyponton lévő milant, mint a hasonló helyzetben átvett juventust.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2014-07-17, 18:15

Ha ez a Conte-Milan szkenárió igaznak bizonyul, akkor a miértekre brutálisan kíváncsi vagyok. Miért ment volna oda Antonio? Magasabb fizuért? Mást egész egyszerűen nem tudok elképzelni.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2014-07-17, 18:00

tjunior írta:
Azért egyszer jó lenne, ha a józan ész diadalmaskodna.
Mi értelme már Allegri vegzálásának? Semmi. Kinek ártanak ezzel a legtöbbet a szurkolók? A csapatnak meg saját maguknak.
Mentek volna Conte lemondása után a székház elé, vagy valami, de ezzel már elkéstek. Allegrivel már egy csónakban evezünk, ha tetszik ha nem.

Annyi értelme van, mint minden edzőbuktatásnak; megszabadulni tőle amilyen gyorsan csak lehet. Az a helyzet, hogy nem tartom alkalmasnak arra, hogy a Juve mostani szintjét emelje de legalábbis megtartsa. Előttem van a kínlódás Ferraraval és Delnerivel, és nemcsak a helyezésre gondolok, hanem a játékra; nem szeretem a stílusát és alapvetően úgy gondolom, hogy fogalma sincs hogyan vigyen tovább egy ilyen szintű csapatot. Nem akarok olyan csapatot, ahol a labdát taszító verőemberek próbálják előretuszkolni a labdát, hogy a batár center hátáról bepattanjon a kapuba. Nem akarom azt, hogy mire megszabadultunk a Secco évei alatt felhalmozott szennytől idehozzon Abateket, Lamelakat, Pastoreket, illetve 5 középhátvéd mellé igazoljon még egy Astorit a bebetonozott 4 védős felálláshoz. Nem akarom hogy a fasza stábjával, edzésmódszereivel intenzív osztállyá alakítsa az öltözőt, különösen azután, hogy a Conte érában mennyire lecsökkentek a sérülések. Ennek érdekében beáldozhatónak tartom a szezon első felét, bajnoki címet, BLt, hogy miért? Ha esetleg a sztárjaink nem rohannak százfelé az érkezésével és egyben marad a keret, az általa igazolt szennyek nem húzzák le annyira a csapatot, hogy ebben a hígfos bajnokságban mégis ellavírozik valahogy a győzelemig, akkor továbbra is éveket tölthetünk el egy helyben toporogva várva a halálbiztosan bekövetkező orbitális pofáraesést és kezdhetjük előlről amit Conte 3 év alatt felépített.

Egyetértek a vezetőséggel, hogy nem hagyták magukat basztatni (egyezkedés a Milannal) és meghoztak egy határozott döntést, de ilyenkor örülnék néhány Moggi féle húzásnak. Ő egyrészt hamarabb tudta volna hogy a Milan megkereste Contet mint Conte maga, majd vagy ellehetetlenítette volna a dolgot vagy kibassza Contet mire másnap bejelenti mondjuk Jürgen Kloppot. Milyen edzői voltak a csapatnak Moggi idején? Lippi, Ancelotti, Capello. Mindegyik karizmatikus egyéniség, stílus, tudás, határozottság. Nézzétek meg ezt a szerencsétlent, ez fogja vezetni a Serie A legjobb csapatát:

mint kezdő buzi a gőzben...
Vissza az elejére Go down
Juve=scudetto
Gyúró
Gyúró
Juve=scudetto


Posts : 1086
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2014-07-17, 16:57

cortamelasombra írta:
.bb. írta:
mért.

nyilván úgy álltam hozzá a következő szezonhoz, hogy ha Conte lesz az edző, akkor 100%, hogy megint bajnokok leszünk, de azért ezt sem vehettük biztosra.


Igen, az elmúlt 3 év megtanitotta nekünk, hogy ha a Conte féle csapat szarul/nézhetettlenül focizik is, azért a Scudetto mindig, minden körülmények közt garantált  afro 

...és ez egy elmondhatatlanul jó érzés volt, hogy ez volt az alap.
Én is ezt a "biztonságot" hiányolom most a legjobban...
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2014-07-17, 14:43

.bb. írta:
mért.

nyilván úgy álltam hozzá a következő szezonhoz, hogy ha Conte lesz az edző, akkor 100%, hogy megint bajnokok leszünk, de azért ezt sem vehettük biztosra.


Igen, az elmúlt 3 év megtanitotta nekünk, hogy ha a Conte féle csapat szarul/nézhetettlenül focizik is, azért a Scudetto mindig, minden körülmények közt garantált  afro 

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2014-07-17, 13:37

rakkenroll írta:
Köszi. Elég szürreális hír ez is, meg nem is akarom elhinni, persze ettől még lehet igaznak bizonyul.  

egy másik forrásból is olvastam olyat, hogy májusra conte megállapodott a milannal, ezt megvétózta a klub az érvényes szerződésre hivatkozva (erre a milan leültette a padra pippót), de az ügy hatására megromlott agnelli-marotta-paratici és conte kapcsolata, a többit meg láttuk.

kedvenc hallegri-mémem:

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 10522749_10204675470192982_3046785574665150408_n
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2014-07-17, 12:04

talán Allegrinél is fontosabb a keret összetétele. ha Vidal/Pogba marad és sikerül is igazolni megfelelő embereket, akkor én bízok benne, hogy versenyben leszünk a bajnoki címért.

nyilván úgy álltam hozzá a következő szezonhoz, hogy ha Conte lesz az edző, akkor 100%, hogy megint bajnokok leszünk, de azért ezt sem vehettük biztosra.

és én kifejezetten remélem, hogy Allegri messzebb tud vinni minket a BL-ben.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2014-07-17, 11:22

Nyilvan en is azert szurkolok, csak jelenleg nem nagyon latom a fenyt az alagut vegen.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2014-07-17, 11:09

kilopo írta:

Azert eleg nehez felretenni a nyilatkozatait, sirankozasait. Eleg nehez elolvasni Abate es hasonlok nevet a leigazolas szoval egy mondatban. Eleg fos belegondolni, hogy egy torino jatekat fogjuk latni jovore (remelem nem), sok veroemberrel, nezhetetlen jatekkal. (Igaz, az utolso felev sem kenyeztetett el.)

Akkor is inkább azért szurkolok, hogy összejöjjön (vele együtt a csapatnak is), és nem azért, hogy megbukjon, meg takarodj! Annak tényleg semmi értelme, meg egy kicsit kiváncsi is vagyok.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2014-07-17, 11:02

s4tch írta:
valami olyasmi. itt megvan angolul:
http://www.football-italia.net/52207/friend-conte-had-milan-deal

beni meg megírta az origóra:
https://www.facebook.com/bianconerihu/posts/696554107048506

Köszi. Elég szürreális hír ez is, meg nem is akarom elhinni, persze ettől még lehet igaznak bizonyul.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2014-07-17, 10:24

tjunior írta:
Azert eleg nehez felretenni a nyilatkozatait, sirankozasait. Eleg nehez elolvasni Abate es hasonlok nevet a leigazolas szoval egy mondatban. Eleg fos belegondolni, hogy egy torino jatekat fogjuk latni jovore (remelem nem), sok veroemberrel, nezhetetlen jatekkal. (Igaz, az utolso felev sem kenyeztetett el.)
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2014-07-17, 10:02

cortamelasombra írta:
Szerintem most teljesen vállalható ha a szurkolók kollektive lemennek Fradistába, és már az első edzésen zengjen a TAKARODJ ALLEGRI.

...mondjuk felőlem hozhattak volna bárkit. Lehetőleg mondjuk bárki mást!

Baszki, Conte 3 évvel ezelőtti csapata miatt kezdtem újra Juve meccseket nézni, mert ami előtte ment ahoz kő kemény mazohizmus kell, hogy azt valaki végignézze.
(azért respekt mindenkinek aki megtette. én bevallom, hogy nem vagyok ilyen bátor. Felipe Melo, Amauri utolsó évei, Diego...hétvégénként az eredményeket se volt már kedvem megnézni)

Igaz, azóta a Conte project is kicsit megkopott, de pl. a Cselszki elleni otthonit sosem fogom elfelejteni, hogy valami pozitivat is mondjak az európai szereplésről.
Sőt, akkor se gyújtanék fel semmit, ha Conte munkáját érdemeinek megfelelően megköszönve, közös megegyezéssel távozik májusban.

Mi lesz itt a következő szezonba...te jó ég....
Azért egyszer jó lenne, ha a józan ész diadalmaskodna.
Mi értelme már Allegri vegzálásának? Semmi. Kinek ártanak ezzel a legtöbbet a szurkolók? A csapatnak meg saját maguknak.
Mentek volna Conte lemondása után a székház elé, vagy valami, de ezzel már elkéstek. Allegrivel már egy csónakban evezünk, ha tetszik ha nem.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2014-07-17, 08:34

valami olyasmi. itt megvan angolul:
http://www.football-italia.net/52207/friend-conte-had-milan-deal

beni meg megírta az origóra:
https://www.facebook.com/bianconerihu/posts/696554107048506
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2014-07-17, 08:06

s4tch írta:
http://www.fantagazzetta.com/calcio-italia/conte-aveva-un-accordo-col-milan-e-questo-alla-juve-non-e-piaciuto-189391

ez, basszátok meg, ez elég pikáns.

Sajnos nem igazán értem miről van szó, nagyvonalakban elmodanád mit is mond Conte haverja? Csak körülbelül, érdekesnek tűnik, köszi. (Conténak volt valami megegyezése a Milánnal, ami nem nagyon tetszett a clubnak?)
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2014-07-16, 20:21

Szerintem most teljesen vállalható ha a szurkolók kollektive lemennek Fradistába, és már az első edzésen zengjen a TAKARODJ ALLEGRI.

...mondjuk felőlem hozhattak volna bárkit. Lehetőleg mondjuk bárki mást!

Baszki, Conte 3 évvel ezelőtti csapata miatt kezdtem újra Juve meccseket nézni, mert ami előtte ment ahoz kő kemény mazohizmus kell, hogy azt valaki végignézze.
(azért respekt mindenkinek aki megtette. én bevallom, hogy nem vagyok ilyen bátor. Felipe Melo, Amauri utolsó évei, Diego...hétvégénként az eredményeket se volt már kedvem megnézni)

Igaz, azóta a Conte project is kicsit megkopott, de pl. a Cselszki elleni otthonit sosem fogom elfelejteni, hogy valami pozitivat is mondjak az európai szereplésről.
Sőt, akkor se gyújtanék fel semmit, ha Conte munkáját érdemeinek megfelelően megköszönve, közös megegyezéssel távozik májusban.

Mi lesz itt a következő szezonba...te jó ég....

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mindenféle pletykák, hírek
Vissza az elejére 
7 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 20 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Hírek, pletykák - minden, ami nem mercato-
Ugrás: