Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mindenféle pletykák, hírek

Go down 
+33
rakkenroll
mbence
juventute
boric
EsztéNégy
Norbee82
tjunior
kilopo
Krisz
dinovercotti
enzogigi
farturo
Joseph Ducreux
balazs91
exchaby
cortamelasombra
simoon
_Tyler
daneeka
tcs19
baggiofan
AndreasMatri
telhetetlen
virracocha
zetterberg40
juve 1974
.bb.
laac
pietro10
el_ceRebr0
CsT
DartagnanX
s4tch
37 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró



Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 I_icon_minitime2014-07-16, 20:21

Szerintem most teljesen vállalható ha a szurkolók kollektive lemennek Fradistába, és már az első edzésen zengjen a TAKARODJ ALLEGRI.

...mondjuk felőlem hozhattak volna bárkit. Lehetőleg mondjuk bárki mást!

Baszki, Conte 3 évvel ezelőtti csapata miatt kezdtem újra Juve meccseket nézni, mert ami előtte ment ahoz kő kemény mazohizmus kell, hogy azt valaki végignézze.
(azért respekt mindenkinek aki megtette. én bevallom, hogy nem vagyok ilyen bátor. Felipe Melo, Amauri utolsó évei, Diego...hétvégénként az eredményeket se volt már kedvem megnézni)

Igaz, azóta a Conte project is kicsit megkopott, de pl. a Cselszki elleni otthonit sosem fogom elfelejteni, hogy valami pozitivat is mondjak az európai szereplésről.
Sőt, akkor se gyújtanék fel semmit, ha Conte munkáját érdemeinek megfelelően megköszönve, közös megegyezéssel távozik májusban.

Mi lesz itt a következő szezonba...te jó ég....
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 I_icon_minitime2014-07-16, 19:32

http://www.fantagazzetta.com/calcio-italia/conte-aveva-un-accordo-col-milan-e-questo-alla-juve-non-e-piaciuto-189391

ez, basszátok meg, ez elég pikáns.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 I_icon_minitime2014-07-16, 19:16

Kris Voakes a goal.comtól tökéletesen összefoglalja amit eddig habzó szájjal összehordtam
Hogy a francba lehet idehozni egy ekkora lúzert? Még mindig nem tudom felfogni...
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 I_icon_minitime2014-07-16, 17:16

kilopo írta:
En meg el akartam menni eletem elso Juve meccsere, de lehet, hogy meg varni fogok vele..

a'sszem én is kihagyom a szokásos augusztusi túrát  Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 I_icon_minitime2014-07-16, 16:43

En meg el akartam menni eletem elso Juve meccsere, de lehet, hogy meg varni fogok vele..
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 I_icon_minitime2014-07-16, 16:27

.bb. írta:
s4tch írta:
allegri olasz bajnok, és egy gecigyenge milannal is továbbment a bl-csoportból.

ettől persze még visszalépés. nagyon tartok a szezontól.

dettó. én szeretném Allegri számlájára írni, hogy egy Abate - Bonera - Muntari etc. csapattal egész szép eredményeket ért el a BL-ben.
ettől függetlenül azért erősen necces a mostani szituáció.

Az eredmény nagy részét Fortuna húzta be neki. Az is sokkal jobb megoldás lett volna ha játékos helyett edzőt veszünk drágán. Most a meglévőket is szánakozva nézhetjük, ahogy az eddigieknél is ötlettelenebb középpálya próbálja majd helyzetbe hozni az ügyetlen Llorentet, sikertelenül. Agnelli azt írta a búcsúlevélben, hogy ott folytatjuk ahol Conte abbahagyta és építkezünk tovább. Ez nem Allegri szintje. Előre tudom a választ, de azért megkérdezem: akik eddig azt írták, hogy rossz nézni a Juve tavaszi játékát annak mi a véleménye Allegri érkezése után? Komolyan ki akartam menni a szuperkupa döntőre, de basszák meg a kurva anyjukat, inkább hazautazom.
Vissza az elejére Go down
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 I_icon_minitime2014-07-16, 15:58

s4tch írta:
allegri olasz bajnok, és egy gecigyenge milannal is továbbment a bl-csoportból.

ettől persze még visszalépés. nagyon tartok a szezontól.

dettó. én szeretném Allegri számlájára írni, hogy egy Abate - Bonera - Muntari etc. csapattal egész szép eredményeket ért el a BL-ben.
ettől függetlenül azért erősen necces a mostani szituáció.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 I_icon_minitime2014-07-16, 15:54

mivan itt baszki, már nyaralani sem hagyják nyugodtan a zembert..
aaaaargghhhh
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 I_icon_minitime2014-07-16, 15:51

Allegri szerintem egy bizonyos szintet tud hozni bármilyen csapattal, egy tisztességes iparos mint Ranieri, csak ő már nyert is bajnokságot. Amikor szétbombázták alóla a Milant Ibra, T.Silva és Cassano eladásával , a végére csak összerakta a csapatot, ezt én elég nagy bravúrnak tartom tőle. Az is igaz, hogy a saját árnyékát sosem fogja túllépni, vele BLt nem nyerünk (mondjuk jó eséllyel Contéval se nyertünk volna).
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 I_icon_minitime2014-07-16, 14:57

s4tch írta:
allegri olasz bajnok, és egy gecigyenge milannal is továbbment a bl-csoportból.

ettől persze még visszalépés. nagyon tartok a szezontól.

Nekem nagyon tetszett a tavalyi Barca elleni odavágó, kurvajól felkészítette arra a mecsre a Milant, akkor azt hittem elkapja a katalánokat, de jött a visszavágó. Attól félek, inkább az utóbbiból látunk majd többet, egyáltalán nem tudta motiválni a milánóiakat, vagy csak egy-két meccsre. Meglátjuk, egy esélyt megérdemel, az egyáltalán nem zavar például, hogy honnan jön, a jobb edzők állandóan jöttek-mentek Milanó és Torinó között.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 I_icon_minitime2014-07-16, 12:50

Az sokkoló, hogy mikor jött ez a Conte lemondás, abszolút nem volt benne a levegőben. Sokakkal ellentétben én nem tartom nagy edzőnek, a triplázás során egyedül az első évben volt komoly kihívója, az elmúlt két esztendőben más is lehozta volna a bajnokságot. Azt se feledjük, hogy tavaly látványos visszaesés volt, a bajnoki rekordok mellé kaptunk egy BL kiesést a csoportkörben, meg egy rúgott gól nélküli hazai meccset a Benfica ellen... játékminőségben lefelé ment a csapat, a kulcsembereket kivéreztette a mister, sokakat talán indokolatlanul jegelt vagy éppen játszatott (Q leépítését nem tudom, mikor fogom megbocsájtani neki).

Nem tragédia tehát az, hogy nem vele kezdjük meg a következő szezont. Az viszont, hogy Allegrivel, könnyen lehet az. Előre nem temetem, de ha pár ember lelép a keretből, ráadásul áron alul, akkor tényleg nagy lehet a baj.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 I_icon_minitime2014-07-16, 12:45

s4tch írta:
allegri olasz bajnok, és                                                                                                                                gecigyenge milannal is továbbment a bl-csoportból.

ettől persze még visszalépés. nagyon tartok a szezontól.

Ne vicceljünk mar, hogy jo szakember... Aki 3 vedekezo kpvel tudja csak (vagy azzal sem) megszervezni a csapata középpályás védekezését az egy kontár K-O-N-T-Á-R. Egy Parma edzőjének tökéletes, mert remekül fel tud készíteni egy lelkes kiscsapatot, de ezen felül erősen korlátolt. Nem fogom bojkottálni a meccseinket, de már most várom, hogy kirúgják a picsába.
Korabban már írtam, hogy Contenel is azt érzem, hogy egyszerűen nem tudja mit kezdjen a csapattal Italian kívül igy hogy egy szinttel feljebb lepjunk más edző kell. Erre hoznak egy kontart, akivel nem hogy előrelépni nem fogunk tudni, de hatalmasat fogunk visszaesni. Zidane totál zsakbamacskakent is ezerszer jobb lenne, benne legalabb megvan az a lehetőség hogy nem hulladék...
Vissza az elejére Go down
Juve=scudetto
Gyúró
Gyúró
Juve=scudetto


Posts : 1086
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 I_icon_minitime2014-07-16, 12:12

Most szinte tök mindegy, hogy kit hoznak, világvége hangulat van.
Vidal tuti elmegy, Conte nélkül pedig ez a keret nem alkalmas a bajnoki címre.
Meggyőződésem, hogy az európai kupákban szerepeltünk a keret erősségének megfelelő szinten.
A bajnokságban pedig jóval erőn felül, ami csak egy olyan motivátorral volt lehetséges, mint Conte.

Én csak egy dolgot nem értek:
A Juve rendelkezik egyedül saját stadionnal, modern, Skyboxos, VIP-helyekkel gazdagon megtűzdelt stadionnal.
Minden hazai meccsünkön 40.000+ néző volt. A jegybevételünk magasan verte az összes olasz csapatot. Nagyon magasan.
A tavalyi évben pozitív volt a játékos transzferünk egyenlege (jelenleg idén is az).
Az elmúlt két évben az UEFÁ-tól kapott pénzösszegeink az elsők közt voltak (tavaly konkrétan a legmagasabbak, idén is élmezőny).
Most írtunk alá az Adidas-szal egy rendkívül előnyös, a korábbinál jóval magasabb összegű szerződést.
A múzeum, a stadionbejárás, az új ajándékbolt akkora bevételt adott 3 év alatt, mint más olasz csapatoknak 20 év alatt.
Buffon, Marchisio, Chiellini már 100 éve nálunk van.
Pogba, Pirlo, Llorente ingyen volt. Barzagli majdnem ingyen.
Lichti, Caseres, Bonucci, Ogbonna, Vidal, Asamoah, Isla, Tevez mindannyian 15 millió alatt, többségük már 3 évvel korábban.
Nem értem, hogy a francba van, hogy ennyire nincs pénz...

Allegri...
Ez már csak egy újabb nagyon komoly szög a koporsóba.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 I_icon_minitime2014-07-16, 11:00

s4tch írta:
allegri olasz bajnok, és egy gecigyenge milannal is továbbment a bl-csoportból.

ettől persze még visszalépés. nagyon tartok a szezontól.

Azt a bajnoksagot nem lehet elvenni tole, viszont a bl-ben el sem indulhattak volna (volt nehagy befujt tizi, hogy beertek a bl helyre..). Teszem hozza, hogy mancini is olasz bajnok. Meg angol bajnok is.  Shocked 
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 I_icon_minitime2014-07-16, 10:57

Nagyon csalodott vagyok...
Sokkal jobban, mintha eladtak volna Vidalt 50 millioert..
Persze meg igy is eladhatjak, de mar nem nagyon erdekel.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 I_icon_minitime2014-07-16, 10:56

allegri olasz bajnok, és egy gecigyenge milannal is továbbment a bl-csoportból.

ettől persze még visszalépés. nagyon tartok a szezontól.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 I_icon_minitime2014-07-16, 10:53

kilopo írta:
csak egy valamit valaszoljatok meg kerlek: MIERT???
 confused 

Mert szánalmas a vezetőség. Egy ilyen embert, a múlt fényében, csak hülyék hoznak ide.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 I_icon_minitime2014-07-16, 10:51

csak egy valamit valaszoljatok meg kerlek: MIERT???
 confused 
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 I_icon_minitime2014-07-16, 10:19

Allegri két évre. Viszlát bajnoki cím, a Roma meg köszöni szépen.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 I_icon_minitime2014-07-16, 08:38

Krisz írta:

Indul az alapozás, amin kb az egész szezon múlik. Ezért irgalmatlan agyfasz az egész, mert valóban nem jó ha rábökünk valakire, viszont még mindig jobb mintha elbasznánk az előszezont, azon az egész bajnokság, BL minden múlhat.
Csak nehany napra gondoltam, amig tudnak egy ajanlatot tenni mondjuk montella/fio ele. En most bealdoznam az igazolasokat, ha montellaert fizetni kell. Vagy nem tudom kiert, de nehogy mar egy allegri.
Amugy ilyenkor az egesz stab lelep? Ugy ertem, hogy nehagy napig akar carreraval is keszulhetnenek a sracok, 2-3 nap mar ugyis mindegy.
El van szarva ez az egesz.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 I_icon_minitime2014-07-16, 08:27

Ez dühítő és övön aluli, főleg így korán reggel éhgyomorra..

Nálam az örök favorit Trapattoni, de ő már tolta eleget a csapat szekerét. Választani legszívesebben a Deschamps, Prandelli, Montella hármasból választanék.

Akúrvaéletbe!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 I_icon_minitime2014-07-16, 08:22

A felkészülés elkezdődött, ilyenkor már csak a kapkodás van. Montellát már nem lehet elhozni, mint ahogy Deschamps sem mozdítható.

Allegri ma már Vinovoban lesz a csapattal.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 I_icon_minitime2014-07-16, 01:04

kilopo írta:
Mi értelme van hirtelen felindulásból edzőt választani?
Nem kéne kicsit megnyugodni és végiggondolni rendesen az egész helyzetet?

Indul az alapozás, amin kb az egész szezon múlik. Ezért irgalmatlan agyfasz az egész, mert valóban nem jó ha rábökünk valakire, viszont még mindig jobb mintha elbasznánk az előszezont, azon az egész bajnokság, BL minden múlhat. Nem értem, hogy mi a véreres lófaszért nem tudta a VB előtt eldönteni ezt... Egyetlen dologra tudok gondolni, kinevezik szövetségi kapitánynak, abban van egyedül logika. Továbbá abban is bízom, hogy a vezetőségnek voltak vészforgatókönyvei és nem érte őket váratlanul a dolog. A mostani kínálatból szerintem Montella lenne a legjobb választás, úgy gondolom, hogy ha mélyebb kerettel dolgozhatott volna akkor lazán begyalogol valamelyik BL helyre. Nálam ő már bizonyította, hogy jó taktikus, képes jól összerakni egy csapatot, képes alkalmazkodni a változásokhoz, képes felépíteni játékosokat, a következő lépés Európa, erre pedig tökéletes lenne a Juve, ő az én emberem.

Egyébként 1 órája megnyertük a céges focibajnokságot, szóval valami jó is történt ma... Mabrook!
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 I_icon_minitime2014-07-15, 23:55

Mi értelme van hirtelen felindulásból edzőt választani?
Nem kéne kicsit megnyugodni és végiggondolni rendesen az egész helyzetet?
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 I_icon_minitime2014-07-15, 23:52

Ne már... No 
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 I_icon_minitime2014-07-15, 23:42

Allegri a favorit magasan, hamarosan hivatalos döntés. Röhej lesz ez.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 I_icon_minitime2014-07-15, 22:24

Guidolin kellene a Leccéből, úgy is jó a két klub kapcsolata. Még Moggi is áldását adná rá.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 I_icon_minitime2014-07-15, 22:15

s4tch írta:
röpködnek a nevek. a calciomercato már össze is rakta spalletti (!!!) csapatát, vidal nélkül:

Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 1042999_Juventus

deschamps lenne a szívem csücsikéje.  flower 

spalletti... meg a faszom akkor inkább vásároljuk ki prandellit a görögöktől
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 I_icon_minitime2014-07-15, 22:14

cortamelasombra írta:
Szerintem mindannyian éreztük, hogy ez az eltiltása óta benne van a levegőben. Illetve már tavaly nyáron is ment valami faszkodás de akkor is...

mondjátok hogy ez nem igaz a kurvakibebaszottéletbemár!!!!!!
Az eltiltása hogy jön ide? Ha elege van az olasz közegből, akkor pont szövetségi kapitány lesz?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 I_icon_minitime2014-07-15, 22:12

röpködnek a nevek. a calciomercato már össze is rakta spalletti (!!!) csapatát, vidal nélkül:

Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 1042999_Juventus

deschamps lenne a szívem csücsikéje.  flower 
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 I_icon_minitime2014-07-15, 22:04

Szerintem mindannyian éreztük, hogy ez az eltiltása óta benne van a levegőben. Illetve már tavaly nyáron is ment valami faszkodás de akkor is...

mondjátok hogy ez nem igaz a kurvakibebaszottéletbemár!!!!!!

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 8 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mindenféle pletykák, hírek
Vissza az elejére 
8 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Hírek, pletykák - minden, ami nem mercato-
Ugrás: