Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mindenféle pletykák, hírek

Go down 
+33
rakkenroll
mbence
juventute
boric
EsztéNégy
Norbee82
tjunior
kilopo
Krisz
dinovercotti
enzogigi
farturo
Joseph Ducreux
balazs91
exchaby
cortamelasombra
simoon
_Tyler
daneeka
tcs19
baggiofan
AndreasMatri
telhetetlen
virracocha
zetterberg40
juve 1974
.bb.
laac
pietro10
el_ceRebr0
CsT
DartagnanX
s4tch
37 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró



Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2014-07-15, 22:04

Szerintem mindannyian éreztük, hogy ez az eltiltása óta benne van a levegőben. Illetve már tavaly nyáron is ment valami faszkodás de akkor is...

mondjátok hogy ez nem igaz a kurvakibebaszottéletbemár!!!!!!
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2014-07-15, 22:01

az egeszhez annyit tudok hozzátenni, hogy basszameg..
amúgy Montella?
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2014-07-15, 21:54

laac írta:
Na de azért azt ne mondjátok már,h a holt időszakban nem volt kontaktja a vezetőséggel,és most amikor elindul a felkészülés akkor szembesül a tervezett igazolásokkal/problémákkal!!??????????Olyan mintha felkészületlenül érte volna valami amire nem számított,de ez hogyan lehetséges bassza meg??????????????????????????

ezen agyaltam én is, mintha a menedzsment és közte nem lenne kommunikáció már jó ideje
bár Conte az egyik örökkedvencem, de vagyok annyira öreg hogy azt gondoljam ezek az esetek sosem csak az egyik oldal "hibáin" vesznek a picsába

másik agymenésem már nyár eleje óta, hogy lehet neki inkább a válogatott való, ott nem tud úgy belefáradni/fásulni mint amit jó pár hónapja érezni véltem

jelenleg csak azt tudom elképzelni h oda halad, kívánságom pedig Deschamps és senki más (róla meg pont az építkezősdit gondolom)

esetleg egy Alex-Pavel edzőpár  afro 

Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 392
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2014-07-15, 21:41

Na de azért azt ne mondjátok már,h a holt időszakban nem volt kontaktja a vezetőséggel,és most amikor elindul a felkészülés akkor szembesül a tervezett igazolásokkal/problémákkal!!??????????Olyan mintha felkészületlenül érte volna valami amire nem számított,de ez hogyan lehetséges bassza meg??????????????????????????

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2014-07-15, 21:35

Enyhén szólva sem szokványos a jelenlegi szituáció. Most megy a találgatás, hogy miért mondott le, de a teljes igazságot úgysem fogjuk megtudni. Most már látjuk, hogy Conte nem viccelt. Én arra tudok gondolni, hogy 1) az általa kért embereket nem kapta meg, 2) úgy látja, egy ciklusnak vége és már nem tudja motiválni a játékosokat, 3) a vezetőség olyan játékosokat készül eladni, akikről ő hallani sem akar (Vidal, Pogba).

Bármi is az igazság, szerintem nagy a baj. Egyrészt azt gondolom, hogy innen csak lefele vezet az út, másrészt ki lesz az, aki ebben a bizonytalan helyzetben itt akar majd maradni a piacképes játékosaink közül (Vidal, Pogba)?! Mindenesetre azért egy kicsit lófasz Antonio seggébe a sikerei ellenére is. Mondta volna meg a szezon végén, hogy ebből nem kér, de ez így meredek. Kicsit az az érzésem van, hogy szarban hagyta a klubot. Manciniből, Allegriből nem kérek. Ha ezek közül bármelyik leül a Juventus padjára, nem nézek meccset.

Rettentően csalódott vagyok.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2014-07-15, 21:24

.bb. írta:
én azt mondom, hogy a Deschamps-ot hozzuk vissza.

detto
senki más nem jut eszembe
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2014-07-15, 21:21

én azt mondom, hogy a Deschamps-ot hozzuk vissza.
Vissza az elejére Go down
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2014-07-15, 21:20

pedig vártam a szezont, de most már inkább félek a következő szezontól. basszameg...
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2014-07-15, 20:56

zetterberg40 írta:
Conte lemondott. Van baj.
abüdöskurvaélet
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
farturo




Posts : 48
Join date : 2012. Nov. 30.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2014-07-15, 20:42

Ha ez Pogba/Vidal távozása miatt van, akkor ez egy olyan övön aluli ütés, ami az egész olasz focit még mélyebbre árazza be. Lehet félni, lehet remélni. Shocked Shocked Question 
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2014-07-15, 20:36

a pletykákban szereplő 3 helyettesnél jobb lesz ha inkább nem is neveznek ki új edzőt

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2014-07-15, 20:29

Conte lemondott. Van baj.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8129
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2014-07-09, 14:28

zetterberg40 írta:
Krisz írta:
Úgy látom Lealit kölcsönadtuk a Cesenanak. Ennyit arról, hogy csatlakozik az első csapathoz.

Végre a Serie A-ban is megmutathatja magát. Örülnék, ha megütné a szintet és ő lenne a Buffon-utód. Bár amikor a lehetséges utódokról cikkeznek a lapok, akkor általában az ő nevét nem említik, vagy csak több név mellett utolsóként, ami talán már sejtet valamit...

Oblak, Trapp és Scuffet a leggyakrabban emlegetett hármas.

Mert szem előtt vannak és nem a B közepén senyvednek. Szerintem nagyon jó mozgása van és volt már egyszer a B legjobb kapusa. Remélem belole nem fogunk igy kiszállni, mint Immobilebol, mert egy új kapusra tenyleg szükségünk van.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2014-07-09, 12:54

Krisz írta:
Úgy látom Lealit kölcsönadtuk a Cesenanak. Ennyit arról, hogy csatlakozik az első csapathoz.

Végre a Serie A-ban is megmutathatja magát. Örülnék, ha megütné a szintet és ő lenne a Buffon-utód. Bár amikor a lehetséges utódokról cikkeznek a lapok, akkor általában az ő nevét nem említik, vagy csak több név mellett utolsóként, ami talán már sejtet valamit...

Oblak, Trapp és Scuffet a leggyakrabban emlegetett hármas.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8129
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2014-07-08, 21:38

Úgy látom Lealit kölcsönadtuk a Cesenanak. Ennyit arról, hogy csatlakozik az első csapathoz.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2014-07-06, 01:16

mikorra várható sorsolás a következő idényre?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2014-05-22, 17:45

köszi, érdekes cikknek tűnik.

zambrotta is írt közben egy könyvet:
katt

talán ő volt a kedvencem a capello-féle juventusból... még nem olvastam a cikket, kíváncsi vagyok, mit mond a calciopoliról. a cikk címében mindenesetre szerepel, hogy a juve 32 bajnokságot nyert, úgyhogy eddig vállalható.  albino 
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Conte makacssága   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2014-05-22, 15:05

Conte's principles pay off under pressure as Juventus set new Serie A benchmark

főleg az utolsó mondat tetszik:

"If there is a fine line between stupidity and genius, perhaps the difference between stubborn arrogance and coaching greatness is even more difficult to define."

Smile
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 392
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2014-05-22, 10:10

OFF:Ha valki érti lefordítaná??:http://www.elmundo.es/deportes/2014/02/24/530a842ae2704e14218b457a.html

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2014-05-21, 15:21

Hát ez kúrvajó:

http://www.gabo.hu/hu/sport-termeszetjaras/1730-alessandro-alciato-andrea-pirlo-gondolkodom-tehat-jatszom-9789636899035.html

Remélem érkezik Moggi könyve is.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2014-05-20, 22:54

Szegény Andreára remélem vigyáztak a srácok, csak egyszer tűnik el Torinó sikátorai közt ilyen ábrázattal, soha a büdös életbe nem bizonyítja be senkinek, hogy nem csöves...

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2648
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2014-05-20, 19:33

zetterberg40 írta:
Pirlo a partiarc:

 lol! 

Mondjuk nem tűnik szomjasnak. Smile
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2014-05-20, 16:43

Pirlo a partiarc:



 lol! 
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2014-05-20, 15:04

Azt nem fogom soha megérteni, hogy Muntari meg nem adott gólja mellett miért nem esik szó arról, hogy a Juve is két szabályos gólt lőtt azon a meccsen.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2014-05-20, 12:30

mbence írta:
s4tch írta:
erről még 50 év múlva is fognak beszélni:
http://www.calciomercato.it/news/277369/.html

zanzásítanád, légy oly kedves?

Nem volt gól! ...Paloschié sem.  Very Happy 

Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2014-05-20, 09:56

s4tch írta:
erről még 50 év múlva is fognak beszélni:
http://www.calciomercato.it/news/277369/.html

zanzásítanád, légy oly kedves?

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2014-05-20, 09:35

erről még 50 év múlva is fognak beszélni:
http://www.calciomercato.it/news/277369/.html
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2014-05-10, 09:01

Én mindig bírtam az argentínokat, talán mert az első VB amit már komolyan figyelgettem, az a '86-os volt, ráadásul akkoriban szerettem meg a rockzenét, és mindegyik hosszúhajú volt. Viszont, másokkal ellentétben, azt nagyon sajnálom, hogy az apacsot nem viszik, legbelül szerintem ő is.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8129
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2014-05-09, 18:45

Most már egész biztosan nem fogják szilánkosra törni Tévez lábát a VB-n.

Portieri: Sergio Romero (Monaco); Mariano Andujar (Catania); Agustin Orion (Boca Juniors).
Difensori: Ezequiel Garay (Benfica); Federico Fernández (Napoli); Pablo Zabaleta (Manchester City); Hugo Campagnaro (Ellenség); José Basanta (Monterrey); Marcos Rojo (Sporting Lisbona); Nicolas Otamendi (Atletico Mineiro).
Centrocampisti: Javier Mascherano (Barcellona); Fernando Gago (Boca Juniors); Ever Banega (Newells); Lucas Biglia (Lazio); Maxi Rodríguez (Newells); Ángel Di María (Real Madrid); Augusto Fernández (Celta Vigo); Ricky Álvarez (Ellenség).
Attaccanti: Lionel Messi (Barcellona); Sergio Agüero (Manchester City); Ezequiel Lavezzi (PSG); Gonzalo Higuaín (Napoli); Rodrigo Palacio (Ellenség).

Ez a támadósor így is elég brutál, a többi meg egy középszar, szóval nem az fog dönteni, hogy Tévez otthon maradt, viszont Higanynál és Palacionál is jobb szezonja volt minden tekintetben. Igazi center ezek közül kb csak Higany van, szóval azt nem kell magyarázni, de Palacio kb a szegény ember Teveze lehet, Lavezzinél meg akármelyik eszesebb. De ez nekünk végülis csak jó, mindig is rühelltem az argentínokat most már Tevez miatt sem kell disztingválnom és ő is pihenhet nyugodtan.
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2014-05-08, 09:26

zseniális.

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2014-05-07, 22:58

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 1491675_745357188842164_5232573304136621595_n

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mindenféle pletykák, hírek
Vissza az elejére 
9 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Hírek, pletykák - minden, ami nem mercato-
Ugrás: