Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mindenféle pletykák, hírek

Go down 
+33
rakkenroll
mbence
juventute
boric
EsztéNégy
Norbee82
tjunior
kilopo
Krisz
dinovercotti
enzogigi
farturo
Joseph Ducreux
balazs91
exchaby
cortamelasombra
simoon
_Tyler
daneeka
tcs19
baggiofan
AndreasMatri
telhetetlen
virracocha
zetterberg40
juve 1974
.bb.
laac
pietro10
el_ceRebr0
CsT
DartagnanX
s4tch
37 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Next
SzerzőÜzenet
Guest
Vendég




Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 I_icon_minitime2012-11-30, 19:52

zetterberg40 írta:
Quagliarella állítólag 80 ezer eurós pénzbüntetést kapott a klubtól. Ez kb. a két heti fizetésének felel meg.

korrekt, akkor gondolom az ukránok ellen a keretben lesz
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 I_icon_minitime2012-11-30, 19:25

.bb. írta:
Tyler írta:
én pl. csak bajnokcsapatok indulását engedném a BL-ben (csak az a baj, hogy akkor a nagy klubok elindítanák a saját sorozatukat)
és csökkentenéd a csapatok számát?

természetesen.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 I_icon_minitime2012-11-30, 17:07

Quagliarella állítólag 80 ezer eurós pénzbüntetést kapott a klubtól. Ez kb. a két heti fizetésének felel meg.
Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 I_icon_minitime2012-11-30, 12:19

simoon írta:
ez nem pletyka ugyan... és nagyon nem vagyok oda a spanyolokért, ám elgondolkodtató: http://sportgeza.hu/futball/2012/11/30/barca_levante/
Szerintem ezen nálunk már elgondolkodtak egy ideje,bár nyilván messze járunk még az említett La Masia-tól.
Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 I_icon_minitime2012-11-30, 12:14

A Bl-El-egybevonásról:Nem hiszem,hogy rossz elképzelés,de a megvalósítása elég utópisztikus egyenlőre.(Mondhat bármit Az UEFA.)Ha már pletykák:A nápolyiak lehet,hogy megválnak szeretett matadorjuktól Falcao esetleges eligazolása esetén.Hát ha Abra papa szemet vetett rá akkor ez még igaz is lehet,+nehéz lesz megtartani a kolumbiait a matracosoknak.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1279
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 I_icon_minitime2012-11-30, 12:02

ez nem pletyka ugyan... és nagyon nem vagyok oda a spanyolokért, ám elgondolkodtató: http://sportgeza.hu/futball/2012/11/30/barca_levante/
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 I_icon_minitime2012-11-30, 10:55

A jónép sztárokat meg neves klubokat akar nézni. Két megoldás van:
- marad a jelenlegi (vagy a bővített) létszám, 1-2 csoportot megkavarunk, pl. berakjuk a 3. kalapos Juventust a Chelsea mellé, és tavasszal jó eséllyel jönnek a nagy párosítások.
- csinálunk elit ligát, amolyan NBA módra, nagyjából állandó tagsággal, kiesés/feljutás nélkül.

Utóbbit a nagyobb klubok is csak a BL ellenlábasaként akarták létrehozni, úgyhogy szerintem a cél csak az lehet, hogy a BL-t érdekessé tegyék. Mivel az EL-t a kutya nem nézi, nem marad más, mint a két sorozat összevonása, emelt létszámmal.

Felhígul a mezőny? Talán. Ha a most EL-es Atletico vagy Napoli a BL-ben indulna a Nordsköppyyie vagy a Dinamo Zágráb helyett, kit zavarna?

Nem csak bajnokok vannak/lesznek a BL-ben? Nem bánom. Az olaszoknál elég lenne egyszer elveszíteni a bajnoki címet, a következő évben a BL-be jutó csapat olyan pénzügyi előnyhöz jutna, amivel szemben nehéz lenne védekezni, még a Juventusnak is. Emitt 40 millió mínusz, amott 40 millió plusz, kész is az őrségváltás. Meg azt sem gondolhatja senki komolyan, hogy az UEFA lemondana a Barcelona-Real kettősről, vagy a MU-Chelsea-Arsenal-Liverpool (tudom...)-City-Tottenham brancsból megelégedne eggyel. Ők sem mennének sokra azzal, ha a Bayern helyett egymás után 2-3 alkalommal a Dortmund indulna a BL-ben. Kellenek a közönségnek a nagy csapatok, és ezzel az UEFA is így van. A tisztán bajnokcsapatokat tömörítő sorozat ideje lejárt.

A piaci ár bizonyítása a partner feladata és felelőssége.

------------------

Ez azért brutális:
http://sportgeza.hu/futball/2012/11/30/barca_levante/
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 I_icon_minitime2012-11-30, 10:04

.bb. írta:
Tyler írta:
én pl. csak bajnokcsapatok indulását engedném a BL-ben (csak az a baj, hogy akkor a nagy klubok elindítanák a saját sorozatukat)
és csökkentenéd a csapatok számát?

bár szerintem is jól hangzik, de azért ez egy kicsit nárcisztikus gondolat
mert ugye annyi jó minőségű bajnok nincs, hogy feltöltsék a mostani létszámot
létszámcsökkenés, vagy a mezőny felhígulása lenne a következmény és mindettő profitcsökkenéssel járna

én más irányba indulnék el, pl.:
-átnevezni az egész sorozatot valami másra (a "champions" ugye nem áll meg)
-a bajnokokat kiemelném valahogy (pl. 3 pontról indulnának, vagy több pénzt kapnának, ilyesmi)
Vissza az elejére Go down
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 I_icon_minitime2012-11-30, 02:31

Tyler írta:
én pl. csak bajnokcsapatok indulását engedném a BL-ben (csak az a baj, hogy akkor a nagy klubok elindítanák a saját sorozatukat)
és csökkentenéd a csapatok számát?
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 I_icon_minitime2012-11-29, 21:57

Bocs, félrenyomtam. Ezt a mindenféle pletykákhoz szántam hozzászólásként. Áttehetitek.
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: La Gazzetta dello Sport é dell'infamia   Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 I_icon_minitime2012-11-29, 21:55

A FIGC, illetve Palazzi nyomozást indít az Atalanta szurkolói által kifeszített drapi miatt, amelyen az állt, hogy La Gazzetta dello Sport é dell'infamia.
Ehhez képest a Milan 4000 eurós büntetést kapott a Pessotto féle drapiért. Ez kifejezetten alacsony összeg, mi például 10 rongyot kell fizessünk a szurkolótábor rasszista megnyilvánulásai miatt.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 I_icon_minitime2012-11-29, 21:21

_Tyler írta:
én pl. csak bajnokcsapatok indulását engedném a BL-ben (csak az a baj, hogy akkor a nagy klubok elindítanák a saját sorozatukat)

+1
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 I_icon_minitime2012-11-29, 21:12

én pl. csak bajnokcsapatok indulását engedném a BL-ben (csak az a baj, hogy akkor a nagy klubok elindítanák a saját sorozatukat)
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 I_icon_minitime2012-11-29, 00:49

s4tch írta:
Szívem, miért? Én látok benne kapásból előnyöket:
- a BL a nézett sorozat, az érdekli az embereket; ha kijutsz nemzetközi porondra, egyből oda jutsz.
- mivel a BL a nézett sorozat, ezért a BL a pénzes sorozat; ha nemzetközi kupába mehetsz, az egyből a zsírosbödönt, a teli (olaszoknál: hét közben kevésbé üres) stadionokat jelenti
- ez egy kicsinyes, önző szempont, a jelen bajnokság tapasztalataira építve: az olaszoknak nem lehet azzal takarózni, hogy az EL kevés pénzt hoz, így nem fordulhat elő, hogy a BL-csapatok két fronton küzdenek teljes csapattal, az EL-esek meg látványosan beleszarnak a hétközi meccsekbe; Cavani is fáradna hét közben, a Napoli már sehol sem lenne, ha a BL-ben is indulnának
- egy-egy rosszabbul sikerült szezon nem vágná gerincre a klub költségvetését

Már eddig sem csak bajnokcsapatok játszhatnak a BL-ben, így a mezőny hígulása valahogy nem tud izgatni. A Milan BL-csoportjához hasonlót simán lehet találni az EL-ben is. Ja, és ha az olasz bajnokság létszámát 18-ra csökkentik (ami erősen benne van a pakliban), akkor a felduzzasztott csoportkör, az esetleges kétkörös csoportmeccsek sem jelentenének nagy többletterhelést.

Ha még ennél is hígabb lenne a mezőny, az már nem BL lenne. Ne nevezzük akkor BL-nek.
Nekem nem tetszik az ötlet. De még két év mire kitalálják egyáltalán, addig azért megtetszhet.
De az EB átalakításának ötlete is baromság szerintem, csak itt nem az a téma, és késő is van, hogy leírjam miért nem Very Happy

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 I_icon_minitime2012-11-28, 19:36

Szívem, miért? Én látok benne kapásból előnyöket:
- a BL a nézett sorozat, az érdekli az embereket; ha kijutsz nemzetközi porondra, egyből oda jutsz.
- mivel a BL a nézett sorozat, ezért a BL a pénzes sorozat; ha nemzetközi kupába mehetsz, az egyből a zsírosbödönt, a teli (olaszoknál: hét közben kevésbé üres) stadionokat jelenti
- ez egy kicsinyes, önző szempont, a jelen bajnokság tapasztalataira építve: az olaszoknak nem lehet azzal takarózni, hogy az EL kevés pénzt hoz, így nem fordulhat elő, hogy a BL-csapatok két fronton küzdenek teljes csapattal, az EL-esek meg látványosan beleszarnak a hétközi meccsekbe; Cavani is fáradna hét közben, a Napoli már sehol sem lenne, ha a BL-ben is indulnának
- egy-egy rosszabbul sikerült szezon nem vágná gerincre a klub költségvetését

Már eddig sem csak bajnokcsapatok játszhatnak a BL-ben, így a mezőny hígulása valahogy nem tud izgatni. A Milan BL-csoportjához hasonlót simán lehet találni az EL-ben is. Ja, és ha az olasz bajnokság létszámát 18-ra csökkentik (ami erősen benne van a pakliban), akkor a felduzzasztott csoportkör, az esetleges kétkörös csoportmeccsek sem jelentenének nagy többletterhelést.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 I_icon_minitime2012-11-28, 19:09

s4tch írta:
Itt egy interjú Platinivel. Van benne egy érdekes gondolat: 2015-ra megszüntetnék az EL-t, és duplájára emelnék a BL létszámát. Folyik a tervezet vitája, döntés 2014-ben.

Ez így első olvasatra hatalmas faszságnak tűnik.
Most elolvasom mégegyszer.
Igen, másodikra is.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 I_icon_minitime2012-11-28, 13:40

Itt egy interjú Platinivel. Van benne egy érdekes gondolat: 2015-ra megszüntetnék az EL-t, és duplájára emelnék a BL létszámát. Folyik a tervezet vitája, döntés 2014-ben.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 I_icon_minitime2012-11-28, 09:51

jackie_d írta:
na végre ki bírták postázni (az amúgy semmire sem jó Smile) membership kártyámat, így ez már nem lehet akadály a bl döntő megtekintése előtt Smile
Hát remélem ott leszel. Laughing
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 I_icon_minitime2012-11-28, 08:59

na végre ki bírták postázni (az amúgy semmire sem jó Smile) membership kártyámat, így ez már nem lehet akadály a bl döntő megtekintése előtt Smile
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 I_icon_minitime2012-11-27, 19:40

Gyűlnek a sérültek. Chiellini és Pepe mellé csatlakozott a Cáceres, Vidal duó.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 I_icon_minitime2012-11-27, 15:41

A gazzettás interjúban egy tévéről beszél. Amúgy ezt az interjút a gazzetta csinálta, elég hülyén jönne ki, ha pont nekik mesélne arról, hogy ők ajánlottak neki 5 rongyot, majd a cikkbe ez be is kerülne. Meglepne, ha nem egy mediaset-körbe tartozó csatorna dugta volna az orra alá a borítékot.

Az eredeti cikkből: "Una tv mi ha persino offerto 5 mila euro per un’intervista se parlavo anche di Conte. Come se le conoscessi. Ho rifiutato."
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 I_icon_minitime2012-11-27, 14:59

s4tch írta:
Pont erről akartam írni. Reggel belenéztem a gazzettába, egy teljes oldalas interjú van Gegiccsel, de rohadtul nem volt időm fordítgatni; jó, hogy Esti Kornél barátunk megtette:
http://ilnostrocalcio.blog.nepsport.hu/archives/2012/11/27/Ujabb_kor_a_fogadasi_botranyban_-_talan_az_eddigi_legfontosabb/

Ami a Juve szempontjából lényeges: Conte nem érintett, Gegic nem tud róla semmit. Arra mondjuk kíváncsi lennék, melyik olasz tévé ajánlott neki több ezer eurót azért, hogy meséljen Contéról.

Nem tévét mond, hanem médiumot.
Feltételezem, hogy bizonyos köröknek ez jól jött volna. Például a Gazzetta tuti szívesen írt volna 6 teli oldalt erről.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 I_icon_minitime2012-11-27, 13:06

Pont erről akartam írni. Reggel belenéztem a gazzettába, egy teljes oldalas interjú van Gegiccsel, de rohadtul nem volt időm fordítgatni; jó, hogy Esti Kornél barátunk megtette:
http://ilnostrocalcio.blog.nepsport.hu/archives/2012/11/27/Ujabb_kor_a_fogadasi_botranyban_-_talan_az_eddigi_legfontosabb/

Ami a Juve szempontjából lényeges: Conte nem érintett, Gegic nem tud róla semmit. Arra mondjuk kíváncsi lennék, melyik olasz tévé ajánlott neki több ezer eurót azért, hogy meséljen Contéról.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 I_icon_minitime2012-11-27, 12:54

Más:"Carobbio (akkoriban a Siena játékosa volt, 1 év 8 hónapos eltiltást kapott.) elmondta nekünk, hogy Sienában szinte minden játékos rendszeresen fogad. Conte szerepéről viszont semmit sem tudok. Több médium is sok ezer eurót ajánlott nekem, hogy beszéljek róla, de visszautasítottam. Ezzel a témával kapcsolatban vele soha nem találkoztam, nem hallottam róla, és nem próbáltunk kapcsolatba lépni egymással."Ha kitálal ez a gedva kíváncsi leszek mi lesz a vége,ha lesz valaha vége.
Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 I_icon_minitime2012-11-27, 12:45

A miénkben 3 biztos pont van.És Marci Question Very Happy
Vissza az elejére Go down
daneeka




Posts : 24
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 I_icon_minitime2012-11-27, 12:12

DartagnanX írta:
daneeka írta:


Én úgy emlékszem, hogy 2003-ban állapodott meg Rinyáldóval, és az akkori klubjával (Sporting), de Salas miatt nem jött össze a transzfer. Ő nem volt hajlandó Portugáliába igazolni. Később ezzel magyarázta Moggi, hogy miket mondott Miccolinak egy későbbi (2004 talán) tárgyalás során.

Miket mondott neki?

“Moggi told me he would make sure I stopped playing, adding that nobody wanted me in Italy because I was a troublemaker and that Juve could not afford to waste money on my wages.

“The hostile attitude was entirely from Luciano Moggi and I think it was as a consequence of my refusal to sign for his son Alessandro, seeing as it was my first year at Juve and there could be no other reason.”
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 I_icon_minitime2012-11-24, 19:20

daneeka írta:
DartagnanX írta:


Kíváncsi lettem volna, hogy miként építette volna tovább a csapatot Moggi.
Ugye olyanokat nyilatkozott, hogy a botrány kirobbantása előtt már megállapodott C. Ronaldoval.

Ronaldóval vagy nélküle, de a következő években még félelmetesebben erősebb lett volna a csapat.

Sajnos ezt már sosem tudjuk meg. És ami akkor eltört, az nagyon megváltoztatott mindent a csapatnál. Leginkább a pénzügyi csapás a tettenérhető, ki tudja hány évig nem fogunk 25 milliónál többet elszórni egy játékosra. Sad Smile

Én úgy emlékszem, hogy 2003-ban állapodott meg Rinyáldóval, és az akkori klubjával (Sporting), de Salas miatt nem jött össze a transzfer. Ő nem volt hajlandó Portugáliába igazolni. Később ezzel magyarázta Moggi, hogy miket mondott Miccolinak egy későbbi (2004 talán) tárgyalás során.

Miket mondott neki?

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 I_icon_minitime2012-11-24, 17:26

Boakye ma két gólt lőtt.
Vissza az elejére Go down
daneeka




Posts : 24
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 I_icon_minitime2012-11-23, 15:15

DartagnanX írta:
jackie_d írta:


persze, persze, de azért az érdekes hogy akkoriban divat volt fikázni, most meg szinte mindenkinek hiányzik, pedig nem sokat változott...

Kíváncsi lettem volna, hogy miként építette volna tovább a csapatot Moggi.
Ugye olyanokat nyilatkozott, hogy a botrány kirobbantása előtt már megállapodott C. Ronaldoval.

Ronaldóval vagy nélküle, de a következő években még félelmetesebben erősebb lett volna a csapat.

Sajnos ezt már sosem tudjuk meg. És ami akkor eltört, az nagyon megváltoztatott mindent a csapatnál. Leginkább a pénzügyi csapás a tettenérhető, ki tudja hány évig nem fogunk 25 milliónál többet elszórni egy játékosra. Sad Smile

Én úgy emlékszem, hogy 2003-ban állapodott meg Rinyáldóval, és az akkori klubjával (Sporting), de Salas miatt nem jött össze a transzfer. Ő nem volt hajlandó Portugáliába igazolni. Később ezzel magyarázta Moggi, hogy miket mondott Miccolinak egy későbbi (2004 talán) tárgyalás során.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 I_icon_minitime2012-11-23, 11:21

Marchisio és Vidal 2016-ig szóló szerződését már most meghosszabbítaná a klub 2018-ig jobb kondíciókkal. Állítólag mindekettejük iránt érdeklődést mutat a Real, PSG, City, ManU négyes.

Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 I_icon_minitime2012-11-22, 14:11

Scirearól nevezték el a stadion utcáját, eddig Corso Grande Torino volt.
Ma volt a névadó ünnepség. Agnelli odaszúrt az egyik rivális csapatnak is, azt mondta, hogy eddig csak a Juve és a Torino volt képes zsinórban öt scudettot nyerni. Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 30 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mindenféle pletykák, hírek
Vissza az elejére 
30 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Next
 Similar topics
-
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Hírek, pletykák - minden, ami nem mercato-
Ugrás: