Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mindenféle pletykák, hírek

Go down 
+33
rakkenroll
mbence
juventute
boric
EsztéNégy
Norbee82
tjunior
kilopo
Krisz
dinovercotti
enzogigi
farturo
Joseph Ducreux
balazs91
exchaby
cortamelasombra
simoon
_Tyler
daneeka
tcs19
baggiofan
AndreasMatri
telhetetlen
virracocha
zetterberg40
juve 1974
.bb.
laac
pietro10
el_ceRebr0
CsT
DartagnanX
s4tch
37 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze



Posts : 4911
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 I_icon_minitime2012-11-11, 23:45

A Primavera Pepe góljával nyert a Siena ellen idegenben.
Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 I_icon_minitime2012-11-09, 17:20

s4tch írta:
Sanyi 2007-08-ban, a feljutás évében rúgott 21 gólt, akkor Gio az Empoliban volt (6 gól, 4 assziszt 20 évesen). Ez a Lecce-meccs a következő évben volt. Mondjuk nem volt rossz éve Sanyinak, de látszott rajta, hogy nem minden meccsen tudja hátára venni a csapatot. Gio meg megtette Leccében, aztán onnantól kezdve egész szezonban 3 meccset kapott kezdőként, meg néhányszor 10-20 percet, csereként. Tipikus példája annak, hogyan kell egy lendületben lévő fiatal játékost visszavetni. Úgy érzem, az Empoliban töltött szezon után két, teljesen haszontalan évig volt a Juventusban. Vagy maradnia kellett volna még egy évet kölcsönben (nem az Empoliban, úgy emlékszem, ők kiestek), vagy minél többet játszani a Juventusban.

Ranieri amúgy legendásan nem nyúl a fiatalokhoz (khmm), szóval vele pechje volt a törpicseknek.
Aztán neki is.A hét meccses nyeretlen széria,balhék az öltözőben: pont egy 2-2-es Lecce meccs után,ha jól emlékszem. Mad
Vissza az elejére Go down
telhetetlen

telhetetlen


Posts : 4
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 I_icon_minitime2012-11-09, 13:00

s4tch írta:
Sanyi 2007-08-ban, a feljutás évében rúgott 21 gólt, akkor Gio az Empoliban volt (6 gól, 4 assziszt 20 évesen). Ez a Lecce-meccs a következő évben volt. Mondjuk nem volt rossz éve Sanyinak, de látszott rajta, hogy nem minden meccsen tudja hátára venni a csapatot. Gio meg megtette Leccében, aztán onnantól kezdve egész szezonban 3 meccset kapott kezdőként, meg néhányszor 10-20 percet, csereként. Tipikus példája annak, hogyan kell egy lendületben lévő fiatal játékost visszavetni. Úgy érzem, az Empoliban töltött szezon után két, teljesen haszontalan évig volt a Juventusban. Vagy maradnia kellett volna még egy évet kölcsönben (nem az Empoliban, úgy emlékszem, ők kiestek), vagy minél többet játszani a Juventusban.

Ranieri amúgy legendásan nem nyúl a fiatalokhoz (khmm), szóval vele pechje volt a törpicseknek.

Adom!!!
Az nekem kimaradt, hogy akkor Gio az Empoliban volt. Nekem annyi maradt meg, hogy a B-ben és a feljutás után is azt irtuk, hogy Alex cipeli a vállán a csapatot. Aztán, a Parmaban mutatott játéka alapján visszakívántam, bár kérdéses volt, hogy mennyit ér ez a Juventusban. Most látjuk, az biztos, hogy eléggé megosztó személyiség. Cáfoljon rám, én is ezt szeretném. Zlatant is utáltam, (most mégjobban, hogy olvastam a könyvét) mégis nyertünk vele. Még azt is beáldoztam, hogy Alex padozott miatta. A csapat mindenek előtt.
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 I_icon_minitime2012-11-09, 10:51

A fiatalok idegenben verték 3-2-re a City-t a Nextgen tornán. Ezzel tovább is jutottak a csoportból.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 47

Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 I_icon_minitime2012-11-09, 08:59

Sanyi 2007-08-ban, a feljutás évében rúgott 21 gólt, akkor Gio az Empoliban volt (6 gól, 4 assziszt 20 évesen). Ez a Lecce-meccs a következő évben volt. Mondjuk nem volt rossz éve Sanyinak, de látszott rajta, hogy nem minden meccsen tudja hátára venni a csapatot. Gio meg megtette Leccében, aztán onnantól kezdve egész szezonban 3 meccset kapott kezdőként, meg néhányszor 10-20 percet, csereként. Tipikus példája annak, hogyan kell egy lendületben lévő fiatal játékost visszavetni. Úgy érzem, az Empoliban töltött szezon után két, teljesen haszontalan évig volt a Juventusban. Vagy maradnia kellett volna még egy évet kölcsönben (nem az Empoliban, úgy emlékszem, ők kiestek), vagy minél többet játszani a Juventusban.

Ranieri amúgy legendásan nem nyúl a fiatalokhoz (khmm), szóval vele pechje volt a törpicseknek.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
telhetetlen

telhetetlen


Posts : 4
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 I_icon_minitime2012-11-09, 08:02

s4tch írta:
Arra gondolok, hogy ha valaki jó formában van, tehetséges, szakmailag illik a csapatba, akkor én nem hagynám ki csak azért, mert fiatal. Meggyőződésem, hogy Giovinco sokkal jobb játékos lenne most, ha az ominózus Lecce-Juve után Ranieri nem kezdi el padoztatni, hanem felrúgva a hierarchiát, beteszi Sanyi helyére a csapatba: akkor Gio jobb formában volt, mégis jegelték.

Olyan jól áll neked meg Beninek a fehér ruci, mondtam már?

Nem akkor lett Sanyi gólkirály 21 góllal? Bár lehet tévedek, de a feljutás után úgy rémlik. Én a Gio-t kevésnek tartók táborába
tartozom. Számomra sokáig kérdőjel volt a pali, már nem bízom a fejlődésében. Bár lehet ez csak azért van, mert állandóan Alex utódjaként emlegették, és ez távol van az igazságtól.
Amiben utánozza (volt ilyen gólöröm próbálkozás) azért inkább a faszkorbács járna neki.
De látszólag Conte kezdőként számít rá, én meg nem értek hozzá.
Viszont, hogy élét vegyem hozzászolásomnak, tiszteletedre fehérbe öltöztem én is. Surprised
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 414
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 I_icon_minitime2012-11-08, 23:05

s4tch írta:
Arra gondolok, hogy ha valaki jó formában van, tehetséges, szakmailag illik a csapatba, akkor én nem hagynám ki csak azért, mert fiatal. Meggyőződésem, hogy Giovinco sokkal jobb játékos lenne most, ha az ominózus Lecce-Juve után Ranieri nem kezdi el padoztatni, hanem felrúgva a hierarchiát, beteszi Sanyi helyére a csapatba: akkor Gio jobb formában volt, mégis jegelték.

Nem azt mondom, hogy Pogbával is ez fog történni, csak azt, hogy amikor a Sahtar meg a Dortmund gerincét évek óta együtt játszó, 22-25 éves srácok alkotják, akkor nem biztos, hogy nálunk annak a szónak, hogy ranglétra, van létjogosultsága. Vidal hetekig rosszabb formában volt, mint Pogba, és én le se szartam volna a ranglétrát, ha arról lett volna szó, ki játsszon. Az izé ellen meggyőződésem, hogy Pogbával jobban jártunk volna. (Mondjuk Vidal tegnap király volt, de ez a dán bajnok egy kimondottan gyenge csapat, nem ők a mérce.)

Olyan jól áll neked meg Beninek a fehér ruci, mondtam már?

Giovinco szerintem sosem volt olyan jó játékos, hogy Sanyi helyére betettem volna a csapatba. A terv Zlatannal volt ez, őmiatta padozott sokat Sanyi. Sándor nem maradt volna a Juvéban, ha nincs a farsopoli, ebben biztos vagyok. Moggi kegyetlen profi csávó volt, úgy építette a csapatot, ahogy a világ legjobb csapatát kellett építeni.

Köszi a bókot, fogdostuk is egymást a tömegben, ahogy ránk tapadt a ruha a szemerkélő esőben.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 47

Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 I_icon_minitime2012-11-08, 17:47

Arra gondolok, hogy ha valaki jó formában van, tehetséges, szakmailag illik a csapatba, akkor én nem hagynám ki csak azért, mert fiatal. Meggyőződésem, hogy Giovinco sokkal jobb játékos lenne most, ha az ominózus Lecce-Juve után Ranieri nem kezdi el padoztatni, hanem felrúgva a hierarchiát, beteszi Sanyi helyére a csapatba: akkor Gio jobb formában volt, mégis jegelték.

Nem azt mondom, hogy Pogbával is ez fog történni, csak azt, hogy amikor a Sahtar meg a Dortmund gerincét évek óta együtt játszó, 22-25 éves srácok alkotják, akkor nem biztos, hogy nálunk annak a szónak, hogy ranglétra, van létjogosultsága. Vidal hetekig rosszabb formában volt, mint Pogba, és én le se szartam volna a ranglétrát, ha arról lett volna szó, ki játsszon. Az izé ellen meggyőződésem, hogy Pogbával jobban jártunk volna. (Mondjuk Vidal tegnap király volt, de ez a dán bajnok egy kimondottan gyenge csapat, nem ők a mérce.)

Olyan jól áll neked meg Beninek a fehér ruci, mondtam már?
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 414
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 I_icon_minitime2012-11-08, 17:35

s4tch írta:
DD kihagyta Pogbát a válogatott keretből, mondván, van benne potenciál, de végig kell járnia a ranglétrát. A klubnál is hasonló attitűdöt tapasztalok, és nem tudom eldönteni, ennyire maradiak-e a szakemberek, vagy Pogbának van akkora arca, hogy így próbálják két lábbal a realitás talaján tartani.

Vagy tényleg úgy gondolják, hogy végig kell járnia a ranglétrát - és ennek része az is, hogy nagy arc miatt nem lehetsz kezdő mindenhol. Szerintem ez nem maradiság.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 47

Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 I_icon_minitime2012-11-08, 17:32

DD kihagyta Pogbát a válogatott keretből, mondván, van benne potenciál, de végig kell járnia a ranglétrát. A klubnál is hasonló attitűdöt tapasztalok, és nem tudom eldönteni, ennyire maradiak-e a szakemberek, vagy Pogbának van akkora arca, hogy így próbálják két lábbal a realitás talaján tartani.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 I_icon_minitime2012-11-08, 16:45

Ezek még a haláluk után is gyilkolni fogják egymást. Very Happy (Hiányzik az a jó öreg ravasz róka)
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 I_icon_minitime2012-11-08, 14:19

Ez nem pletyka, hanem hír:
Moggi pert nyert Zemannal szemben. Very Happy

A zseniális edző rágalmazásért perelte a gonosz transzfergurut. Moggi még a calcipoli perben mondott aljasságokat az edzőfejedelemről.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4911
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 I_icon_minitime2012-11-08, 14:14

s4tch írta:
Két lényegi infó van benne: az egyik, hogy a Dinamo Cselszkij győztes góljánál Conte épp a páholyából a sajtószobába tartott, mikor meghallotta az ott jelen lévők zúgolódását, eldurrant az agya, és káromkodott egy sort. A másik: emlékszünk, hogy a bundabohózata másodfokú ítélete után tartott sajtótájékoztatóján eléggé leosztotta a szövetséget, és vizsgálat indult ellene. Tegnap derült ki, hogy 25 ezer eurós bírságot kell fizetnie.

(Az araya-fordító működik, csak nem olasz-magyart, hanem olasz-angolt kell neki beállítani. Angolra egészen kulturáltan fordít, azt fogod érteni. Magyarra fordításnál fos.)

Jó ideje már angolra fordítom, de megmondom őszintén, ezúttal így sem tudtam értelmezni. Egyébként köszi!

Mondtam már, hogy szerelmes vagyok Contébe?
Vissza az elejére Go down
pietro10

pietro10


Posts : 86
Join date : 2012. Nov. 06.
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 I_icon_minitime2012-11-08, 12:21

s4tch írta:
A sztori háttere a következő: van az index fórumán egy araya nicken írogató, meleg szívű, igen jóképű, intelligens, jó humorú, gazdag férfi, aki szereti a Juventust és a hevimetált, így természetesen testi-lelki jóbarátunk. Ő linkelgette saját oldalaként a youtube-ot és a google fordítót, mert ilyen kis vicces, és persze ilyen gazdag.

Értem. Smile Smile

_________________
FORZA JUVE VINCI DAI LOTTA E NON MOLLARE MAI
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 47

Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 I_icon_minitime2012-11-08, 11:30

A sztori háttere a következő: van az index fórumán egy araya nicken írogató, meleg szívű, igen jóképű, intelligens, jó humorú, gazdag férfi, aki szereti a Juventust és a hevimetált, így természetesen testi-lelki jóbarátunk. Ő linkelgette saját oldalaként a youtube-ot és a google fordítót, mert ilyen kis vicces, és persze ilyen gazdag.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
pietro10

pietro10


Posts : 86
Join date : 2012. Nov. 06.
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 I_icon_minitime2012-11-08, 11:19

DartagnanX írta:
pietro10 írta:
Ezt az araya fordítót hol lehet megtalálni?

http://tinyurl.com/arayatranslator

köszi

Ezt ismerem. Nem tudtam, hogy így is hívják. Smile

_________________
FORZA JUVE VINCI DAI LOTTA E NON MOLLARE MAI
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 414
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 I_icon_minitime2012-11-08, 11:11

pietro10 írta:
Ezt az araya fordítót hol lehet megtalálni?

http://tinyurl.com/arayatranslator

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
pietro10

pietro10


Posts : 86
Join date : 2012. Nov. 06.
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 I_icon_minitime2012-11-08, 11:06

Ezt az araya fordítót hol lehet megtalálni?

_________________
FORZA JUVE VINCI DAI LOTTA E NON MOLLARE MAI
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 47

Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 I_icon_minitime2012-11-08, 10:11

Két lényegi infó van benne: az egyik, hogy a Dinamo Cselszkij győztes góljánál Conte épp a páholyából a sajtószobába tartott, mikor meghallotta az ott jelen lévők zúgolódását, eldurrant az agya, és káromkodott egy sort. A másik: emlékszünk, hogy a bundabohózata másodfokú ítélete után tartott sajtótájékoztatóján eléggé leosztotta a szövetséget, és vizsgálat indult ellene. Tegnap derült ki, hogy 25 ezer eurós bírságot kell fizetnie.

(Az araya-fordító működik, csak nem olasz-magyart, hanem olasz-angolt kell neki beállítani. Angolra egészen kulturáltan fordít, azt fogod érteni. Magyarra fordításnál fos.)
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4911
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 I_icon_minitime2012-11-08, 09:28

http://www.vecchiasignora.com/topic/239495-juve-boato-al-gol-del-chelsea-e-conte-sinfuria-in-sala-stampa-ce-qualche-merda-che-ha-esultato-chi-ha-esultato/

S4tch, a lényegét ennek esetleg lefordítanád? Araya-fordítóval nem megy.
Vissza az elejére Go down
pietro10

pietro10


Posts : 86
Join date : 2012. Nov. 06.
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 I_icon_minitime2012-11-07, 16:57

.bb. írta:
DartagnanX írta:


Sőt, egy titokzatos orvos feltűnéséről is beszélnek, aki az öltözőben mindenfélét adott a játékosoknak.

tuti kamu, a sajtó találta ki. azokat is megvettük. Obama is az Agnelli családnak (meg persze Mogginak) köszönheti, hogy elnök lett.

Ha kamu, ha nem. Az biztos, hogy ott délen nem megy minden tisztán.

_________________
FORZA JUVE VINCI DAI LOTTA E NON MOLLARE MAI
Vissza az elejére Go down
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 I_icon_minitime2012-11-07, 15:30

DartagnanX írta:
.bb. írta:
Nápolyban gazdasági ügyek témakörében is vizsgálódnak, gyanúsak a pénzmozgások, de hát Észak-Afrika sosem a szigorú pénzügyi fegyelemről volt híres.

Sőt, egy titokzatos orvos feltűnéséről is beszélnek, aki az öltözőben mindenfélét adott a játékosoknak.

tuti kamu, a sajtó találta ki. azokat is megvettük. Obama is az Agnelli családnak (meg persze Mogginak) köszönheti, hogy elnök lett.
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 414
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 I_icon_minitime2012-11-07, 13:52

.bb. írta:
Nápolyban gazdasági ügyek témakörében is vizsgálódnak, gyanúsak a pénzmozgások, de hát Észak-Afrika sosem a szigorú pénzügyi fegyelemről volt híres.

Sőt, egy titokzatos orvos feltűnéséről is beszélnek, aki az öltözőben mindenfélét adott a játékosoknak.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 I_icon_minitime2012-11-07, 13:37

Gondolom majd kimossák őket valami alibi adócsalással és ennyi.Mondjuk a fizetési listájuk tényleg nevetséges.(Paraszolvencia Question )
Vissza az elejére Go down
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 I_icon_minitime2012-11-06, 14:43

Nápolyban gazdasági ügyek témakörében is vizsgálódnak, gyanúsak a pénzmozgások, de hát Észak-Afrika sosem a szigorú pénzügyi fegyelemről volt híres.
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 392
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 I_icon_minitime2012-11-06, 14:20

tegnap a.juventusfc.hu-t,valami anonymous csoporthoz tartozó köcsög feltörte az oldalt!!!Hogy legyen vírusos a gépe a buzinak!!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
pietro10

pietro10


Posts : 86
Join date : 2012. Nov. 06.
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 I_icon_minitime2012-11-06, 13:33

el_ceRebr0 írta:
s4tch írta:
Egyelőre azóta nincs újabb fejlemény, folyik a vizsgálat.

És abból sem lett semmi, amikor De Sanctis látványosan kiakad a saját csapata 4. gólja után??? Annál több bizonyíték hova kell?

Igen. Ez számomra is felháborító, hogy azóta is pihen ez az eset. Mondjuk ha a dél-olasz maffia áll a csapatod mögött akkor ezeks zerint csinálhatsz ilyet....

_________________
FORZA JUVE VINCI DAI LOTTA E NON MOLLARE MAI
Vissza az elejére Go down
el_ceRebr0

el_ceRebr0


Posts : 42
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38

Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 I_icon_minitime2012-11-06, 12:49

s4tch írta:
Egyelőre azóta nincs újabb fejlemény, folyik a vizsgálat.

És abból sem lett semmi, amikor De Sanctis látványosan kiakad a saját csapata 4. gólja után??? Annál több bizonyíték hova kell?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 47

Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 I_icon_minitime2012-11-06, 12:44

Egyelőre azóta nincs újabb fejlemény, folyik a vizsgálat.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10908
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 I_icon_minitime2012-11-06, 12:43

Én pár hete olvastam egy hírt, hogy a Nápolyi ellen is indul valamiféle vizsgálat bundaügyben. Több név is szerepelt a lehetséges
gyanúsítottak között de csak Paolo Cannavaro neve ragadt meg (asszem a többi "gyanús" játékos már nem a Napoliban játszik).
Erről tud valaki bővebbet?
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 414
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 I_icon_minitime2012-11-06, 10:20

s4tch írta:
A Bevásárlóközpontot tartsuk fenn mercatós pletyiknek, kívánságoknak, elmélkedéseknek.

Kezdésül egy olyan hír, ami csak érintőlegesen kapcsolódik a Juventushoz. Mavillo Gheller neve nem biztos, hogy mindenkinek ismerős. A most 37 éves, már visszavonult ex-novarai játékost egy vádalkut kötő másik játékos szavai alapján a bundabotrány kapcsán fél évre tiltották el jelentési kötelezettség elmulasztásáért, de az olaszok nemzeti sportdöntőbírósága (TNAS) múlt héten felmentette. Ugyanaz a Filippo Carobbio vallott ellene, aki Contéra is terhelő vallomást tett, és aki az éneklésért jelentős csökkentést (3 év helyett 4 hónap) kapott. Most meg sorra mentik fel az általa beköpötteket, illetve csökkentik nevetséges módon a büntetésüket. (Pl. ahogy ti is tudjátok, Alessio 2, Conte 4 hónapot kapott végül, mikor ennek a vétségnek a minimum büntetése fél év. Ha bűnösek, kapjanak fél évet. Ha nem bűnösek, mentsék fel őket.) Mindenesetre roppant hiteles tanút talált Palazzi ügyész úr. Kíváncsi leszek, mikor veszik elő Pippót hamis tanúzásért.

Látod, hogy milyen könnyen le tudtad fordítani! Very Happy
A farsopoli után Conte eltiltásánál is bebizonyosodott, hogy kamu volt az egész.


_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Ajánlott tartalom





Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 33 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mindenféle pletykák, hírek
Vissza az elejére 
33 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next
 Similar topics
-
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Hírek, pletykák - minden, ami nem mercato-
Ugrás: