Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mindenféle pletykák, hírek

Go down 
+33
rakkenroll
mbence
juventute
boric
EsztéNégy
Norbee82
tjunior
kilopo
Krisz
dinovercotti
enzogigi
farturo
Joseph Ducreux
balazs91
exchaby
cortamelasombra
simoon
_Tyler
daneeka
tcs19
baggiofan
AndreasMatri
telhetetlen
virracocha
zetterberg40
juve 1974
.bb.
laac
pietro10
el_ceRebr0
CsT
DartagnanX
s4tch
37 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
snoopdagi33




Posts : 2
Join date : 2014. Nov. 11.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2014-11-11, 17:57

Ha jól emlékszem, tavaly is Ő vezette a gól/perc mutatókat Rinyaldóval karöltve. Tehetséges, lendületes, bírom a játékát, csak az a fránya transzfer idegesít, konkrétan fogalmunk sincs meddig lehet nálunk és mikor viheti kénye-kedve szerint a Margit.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 47

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2014-11-11, 16:31

baszki, addig nem is olvastam a cikket. óriási sztori Basketball

a mai gazzetta nem ilyen vicces, viszont a moratáról szóló egy oldalas írásban van egy érdekes fél mondat, amiben allegrit idézik. állítólag maxi a barátai előtt elszólta magát, hogy morata a legjobb játékosa, viszont nyilvánosan nem dicséri, sőt, türelemre inti. egyébként morata 207 perc alatt lőtte a 4 gólját, ez a legjobb hasonló mutató az egész bajnokságban.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 450
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2014-11-10, 20:46

s4tch írta:
moggi megvédi allegrit, dicséri moratát, szerinte már athénban is pontot érdemeltünk volna, nem tartja még komplett játékosnak pogbát, meg ilyenek:
http://www.sportal.it/articoli/calcio/serie-a/moggi-agnelli-prima-di-morire-disse/1044751/

na, az igazán szép, ahogy nedvedet megszopatta! a cseh nem akart jönni, pedig már a Lazioval megegyeztek. mert hogy Nedved imád golfozni, és Róma mellett fasza golfpálya volt, ahova rendszeresen eljárt. erre mondja neki Moggi: 'Pavel, elküldöm érted a különgépünk, ha akarsz eljössz, ha akarsz nem. de gyere, próbáld ki a madriai golfpályát, Agnelliék is ott játszanak'. erre Pavel: "oké, miért ne". erre moggi a reptérre kicsődítette az összes újságírót, amikor a gép leszállt, és minden tele volt azzal, hogy hozzánk igazol, Rómában elkezdték árulónak hívni, és nem volt visszaút.
nagy geci volt az öreg
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 47

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2014-11-10, 19:12

marokkó az ebola miatt lemondta az afrika-kupa rendezését. remélem, elmarad az egész, vagy legalább nyárig kitolják, és kwadcsi velünk lesz egész évben.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 47

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2014-11-04, 17:15

moggi megvédi allegrit, dicséri moratát, szerinte már athénban is pontot érdemeltünk volna, nem tartja még komplett játékosnak pogbát, meg ilyenek:
http://www.sportal.it/articoli/calcio/serie-a/moggi-agnelli-prima-di-morire-disse/1044751/
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2014-10-29, 19:20

én is a szar fordításra gyanakodtam ennél a résznél. köszipuszi, küldök egy izmos rabszolgát fehér tenyérrel <3

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 38
Location : serbia

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2014-10-29, 19:00

szerintem szarul lett leforditva. először is nem eladják a Ferrarit, hanem úgymond leválasztják az FCA-ról(nem vagyok otthon a témában, hogy megfelelő kifejezésekkel támaszthassam alá a mondanivalómat Smile ), és annak mint egy külön cégnek, lesznek saját részvényei ugye. ezekből 10% Enzo Ferrari fiáé, 10% megy a tőzsdére hogy pénzmaghoz jussanak, a többi 80% meg nem a vállalat tagjainak ajánlják fel(lol), hanem az FCA részvényesei között osztódik el.

vagyis(az én értelmezésem szerint) ha holnap nem felejtek el beugrani a tőzsdére, és megveszem az FCA részvényeinek 50%-át, és amikor majd amikor lemegy az egész Ferraris osztozkodás 2015-ben, a Ferrari részvényeinek 40%-a is a kezembe kerül.

jah, és a FCA részvényeinek ára 19%-kal emelkedett ma a hír hallatára...

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2014-10-29, 18:41

"A Fiat Chrysler Automobiles vállalat bejelentette, hogy eladja a Ferrarit, amelynek 90 százalékban tulajdonosa. A legendás márka 10 százalékát tőzsdén árusítják, a fennmaradó 80-at a vállalat tagjainak ajánlják fel. A Ferrari 10 százaléka Piero Ferrarié, Enzo Ferrari fiáé."

nekem ez a rész mondjuk nem ezt az értelmezést adja. vagy szimplán csak nem értem mit takar az, hogy a "80 %-át a vállalat tagjainak ajánlják fel"?!

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 38
Location : serbia

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2014-10-29, 18:07

a sajtóközlemény szerint csak 10%-át fogják tőzsdén áruba bocsátani. tőkeinjekció az ötéves tervhez.

miután a fiat(vagy mostmár fca) bekebelezi az összes többi autómárkát, logikus lépésként beszüntetik az összes többi futballegyesületet, így automatikusan serie a, bl, szuperkupa és klub világbajnokok leszünk minden évben azontúl.
remélem a kibaszott general motors-sal kezdik, mert amennyit a chevrolet perkál a unitednek, az már pofátlanság

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2014-10-29, 17:37

ha a fiat eladja egyetlen brandjét, amely nem nullszaldós vagy minuszos, az vajon érintheti a klubunk hosszú távú világuralmi terveit?
elnézést, ha buta a kérdés, igazából nem vágom pontosan a két dolog hol és mennyire találkozik.

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2014-10-29, 15:08

EsztéNégy írta:
Nem lepődtem meg, a jelenleg is aktív saját nevelésű játékosaink közül három ugrik be: Gio, Marcsi, DJ Ashton, és utóbbi nem igazán élklubban futballozik. Biztos van több is, ne kövezzetek meg Smile

egyáltalán nem vagyok ejálulva az utánpótlásunktól, ahogy egy ideje már azt kifejtettem, de hogy EU 50 sem, az már nekem is túlzás.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1431
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2014-10-28, 23:59

Nem lepődtem meg, a jelenleg is aktív saját nevelésű játékosaink közül három ugrik be: Gio, Marcsi, DJ Ashton, és utóbbi nem igazán élklubban futballozik. Biztos van több is, ne kövezzetek meg Smile

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 38
Location : serbia

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2014-10-28, 20:10

http://bleacherreport.com/articles/2247335-barcelonas-la-masia-tops-cies-study-into-europes-best-football-academies

nem, tenyleg nem ferunk be az elso 50-be....

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 47

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2014-10-28, 16:54

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Confronto-2013-20142

a samp meg +10 pontnál tart.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 47

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2014-10-27, 13:17

jaja, most láttam én is fb-n. aqrvaéletbemár.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8456
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2014-10-27, 13:02

A vecchiasignora azt Írja, hogy a tesztek azt mutatták, hogy komolyabb a probléma Evraval, izomhuzodas, ~1 hónap pihenő, november végére várható vissza. Allegri takarodj! :/
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 47

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2014-10-17, 12:26

még egy utolsó a büntetős téma margójára:

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 1381823_10152840659451532_7022490132203735521_n

a rómaiak meg rinyáljanak csak, nekik ez van a vérükben.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 38
Location : serbia

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2014-10-16, 20:50

de sanctis?

"Hallgass hát, s tartsd benn a szádban villás nyelvedet"

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 47

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2014-10-16, 12:13

http://www.vecchiasignora.com/topic/274475-morgan-de-sanctis-carriera-tra-panchine-alibimorali-dopo-juve-genoa-e-il-saper-vincereche-mai-potra-insegnare-a-buffon-video-e-foto-dimostrativi/

csak hogy megtaláljam. csodás.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2014-10-15, 20:36

exchaby írta:
ezzel hogy a WB-ken all vagy bukik a dolog, feltalalta a langyos vizet Very Happy

Very Happy

inkább ez a kérdés, hogy ha látja, hogy a WB-ek nem hozzák az elvárt teljesítményt, akkor átállunk-e 4 védőre. Conte pl. szinte sosem állt át 4 védőre, ha kifingott Lichtsteiner, ha nem.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 38
Location : serbia

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2014-10-15, 18:50

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.998485040178725.1073742093.171522852874952&type=1



huhh....tudom hogy ez nem erre a forumra valo, de kamucsajnak sehejjjjj... affraid

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 38
Location : serbia

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2014-10-15, 16:58

ezzel hogy a WB-ken all vagy bukik a dolog, feltalalta a langyos vizet Very Happy

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2014-10-15, 16:05

Del Neri kommentjei

érdemes átnézni, van benne érdekes fejtegetés a 4 és a 3 védős rendszerről.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 47

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2014-10-15, 14:19

Krisz írta:
A pofátlanság tetejét továbbra is a Milan képviseli. Ez még nevetségesebb, mint a lómaiak nyávogása.

Umberto Gandini wants Uefa to give "more important" clubs, such as his own, to be given European football even if they perform poorly in the league

...és itt a teljesen jogos válasz a gólkom egyik szerkesztőjétől:
http://www.goal.com/en/news/1717/editorial/2014/10/15/5174261/ac-milans-plea-for-a-champions-league-wildcard-shows-how?ICID=OP
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 47

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2014-10-14, 15:17

érthető, hogy valahogy meg szeretnék őrizni a status quót, de ez tényleg röhejes. ennél az is tisztább, ha kiállnak a sarokra egy kalappal.

a bajnokság legtöbbet fejlődő csapatai a tavalyi évhez képest:
5. juve tavaly 6 kör után 16 pont, most 18, +2
4. milan 8 11 +3
3. genoa 4 8 +4
2. udinese 7 13 +6
1. samp 2 14 +12

nyilván a sampnál volt honnan fejlődni, és a legerősebb ellenfél, akivel játszottak, a 11. helyezett genoa, de ez akkor is brutális változás.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8456
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2014-10-11, 19:51

A pofátlanság tetejét továbbra is a Milan képviseli. Ez még nevetségesebb, mint a lómaiak nyávogása.

Umberto Gandini wants Uefa to give "more important" clubs, such as his own, to be given European football even if they perform poorly in the league
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1431
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2014-10-10, 11:42

s4tch írta:
http://www.spcapitaliq-credit.com/cms/wp-content/uploads/SP-Capital-IQ-Credit-football-league-03Oct2014-FINAL.pdf

standard&poor-féle fociklub-minősítő izé. van a 6-7. oldalon egy összesítő táblázat, érdemes megnézni a milánóiak és a roma helyzetét.

Az Izé hogy lehet inszolvens, ha dúsgazdag befektető vásárolta meg? Annyira nem nyom SEMMI zsét a csapatba, hogy pénzügyi gondok vannak a klubnál?

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8456
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2014-10-10, 10:06

zetterberg40 írta:
December 22-én Dohában lesz a Nápoly elleni szuperkupa-döntő.

Ez Krisznek jó hír, igaz?

Én tuti megyek, korlátozott számban szállást is tudok biztosítani.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 47

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2014-10-10, 09:56

http://www.spcapitaliq-credit.com/cms/wp-content/uploads/SP-Capital-IQ-Credit-football-league-03Oct2014-FINAL.pdf

standard&poor-féle fociklub-minősítő izé. van a 6-7. oldalon egy összesítő táblázat, érdemes megnézni a milánóiak és a roma helyzetét.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4934
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2014-10-06, 17:23

December 22-én Dohában lesz a Nápoly elleni szuperkupa-döntő.

Ez Krisznek jó hír, igaz?
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1431
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime2014-09-29, 20:35

Tényleg fasza írás, köszi, hogy belökted. Amúgy meglepő, hogy olyan dolgokat, mint Tevez kissé hátrébb hozatala nem próbált meg Conte... takarodjon Allegri meg minden, de neki tulajdonítom Carlos/Marcsi/komplett védelem jó formáját, persze az igazi teszt a következő két meccs lesz.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mindenféle pletykák, hírek
Vissza az elejére 
4 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Hírek, pletykák - minden, ami nem mercato-
Ugrás: