Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Nyári sörmeccsek

Go down 
+25
simoon
DartagnanX
Malloy
buktar
sneco7
torinojuve
bombahoppa
Petike007
LeRoi10
CsT
laac
Tankcsapda
.bb.
tjunior
virracocha
s4tch
rakkenroll
zetterberg40
mbence
exchaby
kilopo
Krisz
_DREAM_
_Tyler
EsztéNégy
29 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze



Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 6 I_icon_minitime2022-08-01, 08:21

Nézzük a pozitívumokat.
Loca, Bremer és Fagioli egész jó volt a Real ellen.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Nyári sörmeccsek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 6 I_icon_minitime2022-07-31, 08:54

Malloy írta:
Kurva idegesítő, hogy a reál minden meccsen ki tud állni a legjobb kezdőjével évek óta. Nekünk ez egyszer sem sikerül egy szezonon belül sem.

Fő a változatosság. Nektek semmi nem jo. Nagyim 91 éves imádja a csapatot minden meccset együtt nézünk. 

A legutóbb beszólt mire megjegyzem valaki nevét megsérül.

CsT and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2371
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Nyári sörmeccsek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 6 I_icon_minitime2022-07-31, 07:47

Kurva idegesítő, hogy a reál minden meccsen ki tud állni a legjobb kezdőjével évek óta. Nekünk ez egyszer sem sikerül egy szezonon belül sem.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Nyári sörmeccsek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 6 I_icon_minitime2022-07-31, 07:41

CsT írta:
Na kezdünk összeállni, stat szerint 1 kaput eltaláló lövésünk volt (összefoglaló alapján nem derült ki melyiket vették annak Very Happy).

Pogesz sérüléséig bizakodó voltam. Most kb azt érzem, hogy ugyanott tartunk ahol előtte. Azaz sehol. 

Sándor is egyre jobban idegesít Rabbi Tripper meg a többi selejt is. Most valahogy bús panda vagyok.

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 6 I_icon_minitime2022-07-31, 07:39

Na kezdünk összeállni, stat szerint 1 kaput eltaláló lövésünk volt (összefoglaló alapján nem derült ki melyiket vették annak Very Happy).
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Nyári sörmeccsek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 6 I_icon_minitime2022-07-31, 07:32

A helyes megfejtés Kenci vállsérülés ha minden igaz. Ami árnyalja a képet hogy edzésen történt a sérülés


A hozzászólást Petike007 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2022-07-31, 07:39-kor.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Nyári sörmeccsek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 6 I_icon_minitime2022-07-31, 05:53

Petike007 írta:
Az eredménynél is fontosabb kérdés. Szerintetek ki sérül a meccsen le, és mennyi időre?

Aké, 1 hónap
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 6 I_icon_minitime2022-07-30, 23:21

Petike007 írta:
Az eredménynél is fontosabb kérdés. Szerintetek ki sérül a meccsen le, és mennyi időre?
Ha követem a sormintát akkor Gatti vagy Di Maria jön, jó a csapategység az újak gyorsan beilleszkedtek. Very Happy

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Nyári sörmeccsek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 6 I_icon_minitime2022-07-30, 23:06

CsT írta:
Vlaho amúgy felépült már? Mert Ken-ért nem érdemes felkelni reggel 4-kor Very Happy

Allegri a meccs előtt azt mondta, hogy Perin, Vlaho és Kenő kezdeni fognak. Nekem esélytelen felkelni, múltkor próbáltam este megnézni a meccset, de az eredmény ismeretében kb annyira kötött le, mint a tét nélküli meccseink a már behúzott sokadik scudetto után.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Nyári sörmeccsek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 6 I_icon_minitime2022-07-30, 22:47

Az eredménynél is fontosabb kérdés. Szerintetek ki sérül a meccsen le, és mennyi időre?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 6 I_icon_minitime2022-07-30, 21:49

Vlaho amúgy felépült már? Mert Ken-ért nem érdemes felkelni reggel 4-kor Very Happy
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Nyári sörmeccsek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 6 I_icon_minitime2022-07-29, 19:47

CsT írta:

De ezt a vezetőség\Allegri nem látja? Ha hoztunk volna a nyakára egy új LB-t akkor azért lenne esély arra, hogy nem akarna egy évet a lelátón ülni, lehet, hogy pénzt nem kapnánk érte, de elmenne és legalább a csúcsfizuja felszabadulna. Így meg itt marad, fizetünk neki, de teljesítmény nem lesz és jövőre lelép ingyen.

https://www.forbes.com/sites/adamdigby/2022/07/29/why-alex-sandro-epitomises-the-demise-of-juventus-over-the-past-few-seasons/?sh=47bd461450c3&fs=e&s=cl&fbclid=IwAR0fqStNFjjEKbb92I3SNhi8m0KixAhF65BXVHqkYD2buA5LNTUpT_souIo

Digby is megírja a tutit... Szépen statisztikákkal is alátámasztva.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 6 I_icon_minitime2022-07-27, 23:51

LeRoi10 írta:

ilyen szintű leépülést utoljára a Space Jam-ben láttam. Hihetetlen, hogy ennyire meghülyüljön valaki. A transfermarkt szépen össze is foglalja....

 Nyári sörmeccsek - Page 6 Sandor10
De ezt a vezetőség\Allegri nem látja? Ha hoztunk volna a nyakára egy új LB-t akkor azért lenne esély arra, hogy nem akarna egy évet a lelátón ülni, lehet, hogy pénzt nem kapnánk érte, de elmenne és legalább a csúcsfizuja felszabadulna. Így meg itt marad, fizetünk neki, de teljesítmény nem lesz és jövőre lelép ingyen.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Nyári sörmeccsek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 6 I_icon_minitime2022-07-27, 22:36

zetterberg40 írta:


Mostanra oda jutottunk, hogy a liga gyengébb balhátvédei között van, cserében viszont még a fizetése is fejedelmi.
Jó móka lesz nekimenni a szezonnak a Szandi-Pelle párossal.
ilyen szintű leépülést utoljára a Space Jam-ben láttam. Hihetetlen, hogy ennyire meghülyüljön valaki. A transfermarkt szépen össze is foglalja....

 Nyári sörmeccsek - Page 6 Sandor10
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Nyári sörmeccsek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 6 I_icon_minitime2022-07-27, 14:58

zetterberg40 írta:


Rovella:

Köszi!

Hmmm, hát semmi extra, ütközik, melózik, osztogat a védelem előtt. Tisztességes iparos, szóval egy Artúrnál jobb, de Fagiolinak sokkal jobb a flowja. Ha mindkettőt registanak szánjuk és az álomtrióduó miatt csak egy hely marad akkor azt biztos Fagiolinak adnám. Viszont Paredesre semmi szükség, én nem hiszem hogy nagyságrendekkel többet nyújtana Rovellanál. Abból a pénzből Kosticot kell megvenni, főleg Szandi hintapalintája után.

LeRoi10 and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 6 I_icon_minitime2022-07-27, 14:16

Krisz írta:


Na így még jobban érdekelnének az egyéni statok.

Rovella:

Krisz likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Nyári sörmeccsek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 6 I_icon_minitime2022-07-27, 13:20

zetterberg40 írta:


Annyi kiegészítés, hogy Rovella volt a regista, mellette balról Loca, jobbról Zakariás.

Na így még jobban érdekelnének az egyéni statok.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 6 I_icon_minitime2022-07-27, 13:05

CsT írta:

Ez azért vicces lenne. Very Happy ahol én néztem 4-3-3 volt Csecs - Danilo,Bonuc,Bré,Körhinta - Rove,Loca,Zaka - Puli,Kean,Mariska felállásban és az összefoglaló alapján is úgy tűnt, hogy az argentín most a bal oldalon nyomta.

Annyi kiegészítés, hogy Rovella volt a regista, mellette balról Loca, jobbról Zakariás.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 6 I_icon_minitime2022-07-27, 12:55

tjunior írta:

Nem csoda, Dembele taknyosra szopatta, főleg az első gólnál.

Mostanra oda jutottunk, hogy a liga gyengébb balhátvédei között van, cserében viszont még a fizetése is fejedelmi.
Jó móka lesz nekimenni a szezonnak a Szandi-Pelle párossal.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 6 I_icon_minitime2022-07-27, 11:52

Krisz írta:


Leginkább a játékos statok érdekelnének, pl. hogy Rovella és Bremer miért lett felszopkodva. Az se tiszta hogy milyen felállásban nyomtuk, az amerikai szakemberek ezt tették ki:

Nyári sörmeccsek - Page 6 Screen66
Ez azért vicces lenne. Very Happy ahol én néztem 4-3-3 volt Csecs - Danilo,Bonuc,Bré,Körhinta - Rove,Loca,Zaka - Puli,Kean,Mariska felállásban és az összefoglaló alapján is úgy tűnt, hogy az argentín most a bal oldalon nyomta.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 6 I_icon_minitime2022-07-27, 11:04

Bremer:

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Nyári sörmeccsek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 6 I_icon_minitime2022-07-27, 10:37

CsT írta:

Eredmenyek.com-on találsz csapat statokat, játékos statok szerintem ilyen meccsekre nincsenek,legalábbis  ahol én szoktam nézegetni (Whoscored,Squawka,Fbref).

Leginkább a játékos statok érdekelnének, pl. hogy Rovella és Bremer miért lett felszopkodva. Az se tiszta hogy milyen felállásban nyomtuk, az amerikai szakemberek ezt tették ki:

Nyári sörmeccsek - Page 6 Screen66
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 6 I_icon_minitime2022-07-27, 10:03

Krisz írta:
Statokat lehet valahol nézni ezekre a sörmeccsekre?
Eredmenyek.com-on találsz csapat statokat, játékos statok szerintem ilyen meccsekre nincsenek,legalábbis  ahol én szoktam nézegetni (Whoscored,Squawka,Fbref).
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Nyári sörmeccsek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 6 I_icon_minitime2022-07-27, 09:29

Statokat lehet valahol nézni ezekre a sörmeccsekre?
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Nyári sörmeccsek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 6 I_icon_minitime2022-07-27, 08:06

zetterberg40 írta:
Valószínűleg igen, és a meccsen Bremer is összeszedett valamiféle sérülést.

Közben még Agresti is kiborult twitteren a bal oldalunkra:
Nem csoda, Dembele taknyosra szopatta, főleg az első gólnál.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 6 I_icon_minitime2022-07-27, 08:06

Bremer gyorsan beilleszkedett, A real ellen már Di Marián a sor és akkor az első bajnokin ki is lehet állni a tavalyi csapattal.

Hát szegény Szandi úgy forgott mint a körhinta, bevallom én ott kezdtem volna a mercatót. Ha Szandit nem viszi el senki akkor beáldoztam volna Pellét.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 6 I_icon_minitime2022-07-27, 07:56

Valószínűleg igen, és a meccsen Bremer is összeszedett valamiféle sérülést.

Közben még Agresti is kiborult twitteren a bal oldalunkra:
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 6 I_icon_minitime2022-07-27, 07:00

Ezek szerint Vlaho és Kenő is sérült?
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2623
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 6 I_icon_minitime2022-07-27, 05:00

Nem kell ide Ronáldó mikor van Ken.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Nyári sörmeccsek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 6 I_icon_minitime2022-07-24, 07:47

Krisz írta:


352ben nem nagyon tudom elképzelni Chiesat és Di Mariat.

Géza visszatérése illetve mire formába lendül a fel szezon elmegy. 

Az alap játékunk szerintem Gézától független. Akkor lesz benne valami csavar ha visszajön.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Nyári sörmeccsek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 6 I_icon_minitime2022-07-24, 00:48

Nico írta:

Vagy 3-5-2?  A 3 legjobb CB-nk (Danilo, Bremer, Bonucci) mind 3 védős felállásnál jobb, ez indokolná hogy miért akarjuk lecserélni Ruganit Milenkovic-ra, ha igaz. Rugani "tökéletes" 5. védőnek, ha 2 CB-vel játszunk.

352ben nem nagyon tudom elképzelni Chiesat és Di Mariat.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nyári sörmeccsek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nyári sörmeccsek
Vissza az elejére 
6 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Nyári sörmeccsek
» Sörmeccsek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: