Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Nyári sörmeccsek

Go down 
+25
simoon
DartagnanX
Malloy
buktar
sneco7
torinojuve
bombahoppa
Petike007
LeRoi10
CsT
laac
Tankcsapda
.bb.
tjunior
virracocha
s4tch
rakkenroll
zetterberg40
mbence
exchaby
kilopo
Krisz
_DREAM_
_Tyler
EsztéNégy
29 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!



Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 11 I_icon_minitime2019-08-18, 14:41

Dibcsi forgatja a kést rendesen Paraticiben, csak így tovább. Very Happy
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 11 I_icon_minitime2019-08-18, 10:00

ha ezt a gólt a BL-ban lövi, Puskás díj
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Nyári sörmeccsek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 11 I_icon_minitime2019-08-17, 21:54

Egyre közeledik a felkészülés vége és sami  még mindig kezdő. Nem hiszem el, komolyan. Persze ha kiderül, hogy ő egy Vidalba oltott Pirlo és végigtolja a szezont elit módon, akkor egy szavam sem lesz. De ezt nehezen tudom elhinni.

Azt hittem Be'kúr lesz Sarri új Jorginhoja és Pjanic/Ramsey a mi Hamsikunk, de az uruguayi nagyon el van tűnve.

Dybala tényleg úgy néz ki, mint akit akarata ellenére árulnak és bizonyítani szeretne. Az ilyen Dybalát az istenért se adjunk el.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Nyári sörmeccsek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 11 I_icon_minitime2019-08-17, 20:50

Costa hatalmas kedvvel játszik. Szerintem idén nagyon nagyot fog dobbantani. Rabiot is jó igazolás lesz.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Nyári sörmeccsek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 11 I_icon_minitime2019-08-14, 20:46

CsT írta:
Demiral a primaverásokat is üti-vágja. Imádom a palit! Smile

Manzsu és Turbán szerelemgyereke. Akit Montero nevelt fel.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 11 I_icon_minitime2019-08-14, 17:28

Demiral a primaverásokat is üti-vágja. Imádom a palit! Smile

Sőt gólt is szerzett, igaz rossza kapuba, de a gól az gól!
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Nyári sörmeccsek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 11 I_icon_minitime2019-08-13, 07:01

s4tch írta:

én attól tartok, hogy le fogjuk igazolni azt a patkányt.
PM a fiókban

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Nyári sörmeccsek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 11 I_icon_minitime2019-08-10, 22:37

CsT írta:
Demiral minden balhéban benne van. Már most imádom! Smile
Dettó Very Happy Majd ha egy parázs meccsen Girogioval játszanak együtt Turbánnal kéz a kézben. De szép is lesz... <3

Bernicica óta nem éreztem ilyen vonzalmat új igazolás iránt. Forza!

Nyári sörmeccsek - Page 11 Demira10
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Nyári sörmeccsek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 11 I_icon_minitime2019-08-10, 22:35

CsT írta:
A statisztikát elvittük, a meccset meg az ellenfél. Igazából teljesen olyan érzésem volt mintha egy Napoli meccset néznék, pár szép rövid passz, semmi eredmény. Nálam továbbra is #SarriOut Smile

Ami pozitív az Costa játékkedve és cselei, meg Rabiot labdabiztossága (ami már akkor Can és Matyi fölé emeli ha semmit nem csinál a meccsen).

De igazából az összes felkészülési meccsen ugyanazt a felállást és játékot (nagyjából többet és rövidebbeket passzolunk de igazából jelenleg mindegy ki a CF, mert egy kurva labda nem jut el hozzá) nyújtottuk. 4-3-3, Pjancsi a védelem előtt...stb. Nekem uncsi lesz ez a szezon. Sad 

Nyilván felkészülési meccsek alapján NE...de de Ligt eddig olyan mint valami primaverából felhozott 17 éves, kurva nagy szarvashibái vannak amiből rendszeresen gólt is kapunk, Bernátot továbbra sem tudom hova tenni, minden labdaérintésén látszik, hogy minőségi fodbalista, de 10-ből 9 megoldása szar.

Az, hogy Pellegrinit 1 perce se tettük be, szépen beárazta! Sad

Nem láttam a meccset, csak a kölyök két gólját. Egyrészt akármennyire nem mérvadó ez a meccs és teljesítmény a srác skilljei és flowja tagadhatatlanok, szerintem bőven megérte az árát és egyszer majd rekord összegért fog klubot váltani. Másrészt kicsit azért csalódás, hogy de Ligt ennyire fogalmatlan. Értem én, hogy ez egy process és hogy garantáltan sokkal jobb lesz, de én alapból többet vártam.
A harmadik pedig, hogy teljesen mindegy hogy a fos milyen árnyalatában játszottunk, Allegrinek is fél szezonok kellettek hogy összerakja a csapatot, Sarrinak meg ezen felül még azokat is át kell programoznia akik Allegrinél a helyükön voltak bármennyire is szétbarmolták a keretét. Emellett pedig a vereségekből lehet a legtöbbet tanulni ami a felkészülési időszak lényege alapvetően.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 11 I_icon_minitime2019-08-10, 22:27

"Our problem is that we don’t have home grown players in the club, we only have one. So our squad in the UCL will be 22 players with 3 goalkeepers and this puts us in difficulty because the market will perhaps lead us to make choices that we would not like to make." - Sarri
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 11 I_icon_minitime2019-08-10, 22:02

Nálam jobban szerintem senkin sincs rajta a cifra Sarri miatt, de ezzel a mai meccsel sok gond nem volt. Az eredmény még teljesen lényegtelen, a játék meg az akarat szolid volt.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 11 I_icon_minitime2019-08-10, 20:02

A statisztikát elvittük, a meccset meg az ellenfél. Igazából teljesen olyan érzésem volt mintha egy Napoli meccset néznék, pár szép rövid passz, semmi eredmény. Nálam továbbra is #SarriOut Smile

Ami pozitív az Costa játékkedve és cselei, meg Rabiot labdabiztossága (ami már akkor Can és Matyi fölé emeli ha semmit nem csinál a meccsen).

De igazából az összes felkészülési meccsen ugyanazt a felállást és játékot (nagyjából többet és rövidebbeket passzolunk de igazából jelenleg mindegy ki a CF, mert egy kurva labda nem jut el hozzá) nyújtottuk. 4-3-3, Pjancsi a védelem előtt...stb. Nekem uncsi lesz ez a szezon. Sad 

Nyilván felkészülési meccsek alapján NE...de de Ligt eddig olyan mint valami primaverából felhozott 17 éves, kurva nagy szarvashibái vannak amiből rendszeresen gólt is kapunk, Bernátot továbbra sem tudom hova tenni, minden labdaérintésén látszik, hogy minőségi fodbalista, de 10-ből 9 megoldása szar.

Az, hogy Pellegrinit 1 perce se tettük be, szépen beárazta! Sad
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 11 I_icon_minitime2019-08-10, 20:01

Nem néztem a meccset, vállalható volt a játék vagy a szokásos Hallegris labdatoszás ment?

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 391
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Nyári sörmeccsek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 11 I_icon_minitime2019-08-10, 19:51

Dcosta mekkora patkány a mindenségit neki!!A ligti felix párharc szép volt!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 11 I_icon_minitime2019-08-10, 19:46

Demiral minden balhéban benne van. Már most imádom! Smile
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Nyári sörmeccsek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 11 I_icon_minitime2019-08-10, 19:19

Nem nézem, de gondolok Rátok!

Nyári sörmeccsek - Page 11 20190810

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Nyári sörmeccsek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 11 I_icon_minitime2019-08-10, 18:44

felix elég jó vételnek tűnik. az is érdekes, hogy eddig alapvetően szélsőt játszott, most meg középcsatár, és mennyire megy neki a góllövés.

nálunk costa és szandi is kellemes meglepetés. csak nehogy elfogyjanak szeptemberre. de ligtnek még kell idő...

rabiot viszont nagyjából hibátlan abban, amit vállal.

nekem ez a stream megy: http://f1livegp.net/soccer/4k.html
itt van még több: https://www.soccerstreams100.com/atletico-madrid-vs-juventus-live-stream/
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 11 I_icon_minitime2019-08-10, 18:37

Neeeeee.....Kebab gól. Ez nem fog innen elmenni bazmeg... monkey monkey monkey monkey monkey Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 11 I_icon_minitime2019-08-10, 18:31

De Sciglio MoM.
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 391
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Nyári sörmeccsek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 11 I_icon_minitime2019-08-10, 18:26

sarrinak esély sincs,h normálisan öltözőn fel,ez  a mackó nagyon szar,persze ha megnyer mindent leszarom!!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 11 I_icon_minitime2019-08-10, 17:18

Keresd a hibát a kezdőben!

Nyári sörmeccsek - Page 11 68252743_2357942104446109_1435498264982978560_n.png?_nc_cat=109&_nc_oc=AQmNcI0e5amcUj5jj66Fb1ZgBuVWhyhOlrmbYZrcY3CDVN3hUbd_RPVsZkZTTA4Z2XY&_nc_ht=scontent.fbud5-1

Erdinger Dunkel! Egészségetekre! Smile
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Nyári sörmeccsek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 11 I_icon_minitime2019-08-08, 13:40

s4tch írta:

én attól tartok, hogy le fogjuk igazolni azt a patkányt.

Tegyük fel Paratici nemcsak FM buzi, de egy igazi spíler is.

Amiért gondolom:

Konkrétan állandóan mi voltunk a sajtóban a nyáron. Ki megy ki jön, hosszú saga minden ami kell. A végén eddig nagyon rossz húzás nem volt. Dani a lilaló nálam nem rosszabb mint Kanca, és Sándorral is címzetes spanok. A többi meg ugye rendben van.

Namármost Dybusz lehet sosem volt eladó, de jól be lehetett etetni vele mindenkit. Legalább írtak rólunk. (Agnelli nagyon nem szeretné, ha elmenne ezt többször is kijelentette. És eddig úgy látom bárki bármit mond Agnelli fújja a passzát szelet) 

Lókukit felsrófoltuk és Icardit is rájuk rohasztjuk. Beppe olyan torkost kap, ha így marad, hogy csak öröm nézni. Conte is leszophatja saját magát, mert megkapta az éttermét, csak nem bírja kifizetni a számlát.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Nyári sörmeccsek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 11 I_icon_minitime2019-08-08, 12:07

Krisz írta:
...és az ínterre rohasztotta Icardit...
én attól tartok, hogy le fogjuk igazolni azt a patkányt.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 11 I_icon_minitime2019-08-08, 11:08

Kíváncsian várom mennyi lesz a fizuja, amiatt lesz majd igazán eladhatatlan ha nem válik be. Smile
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Nyári sörmeccsek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 11 I_icon_minitime2019-08-08, 11:01

Petike007 írta:


65 + bónuszok. Az nagyjából 80-ra jön ki. Úgy hogy a felét nem éri. Nem olyan rossz az.

+1
Az angolok 80at írnak. Hacsak Icardi nem megy a másik irányba, akkor mission accomplished és Paratici röhög a markában, hogy felverte Lukaku árát (ne legyen kétségünk afelől, hogy bármennyire is 85 ért árulta a MU bármelyik érdeklődő a feléről indított alsó hangon és sanszosan el is adták volna 50 körül) és az ínterre rohasztotta Icardit, mivel Anglián kívül kb nincs potenciális klub amelyiknek kell egy center és meg tudja adni neki a fizetését. Innentől kb az a kérdés hogy mi leigazoljuk-e vagy sem. Ha igen akkor Paratici hatalmas lúzer, a vezetőségben meg káosz uralkodik - ha el KELL adni mert kell a plusvalenza és 5 játékost amúgy se tudunk nevezni, emellett van 4 kozepcsatarunk, akkor még egy csatár leigazolására nincs racionális magyarázat, szvsz a Ken dealt is nagyon nehezen lehet pozitívan indokolni.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Nyári sörmeccsek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 11 I_icon_minitime2019-08-08, 10:29

s4tch írta:


olyan jól sikerült az árfelverés, hogy 85 helyett 65+bónuszokat fognak érte fizetni. jocolor

65 + bónuszok. Az nagyjából 80-ra jön ki. Úgy hogy a felét nem éri. Nem olyan rossz az.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Nyári sörmeccsek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 11 I_icon_minitime2019-08-08, 09:36

Petike007 írta:
PAratici nem akart mást, csak felverni Lókuki árát. Így az ellenség megvette jó drágán.

olyan jól sikerült az árfelverés, hogy 85 helyett 65+bónuszokat fognak érte fizetni. jocolor
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Nyári sörmeccsek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 11 I_icon_minitime2019-08-08, 09:31

CsT írta:
Megvertük ma 4-0-ra a Novarát, Manzsu,Dibcsi,Malac és de Ligt góljaival. Dibcsi volt a csk, most van bennem egy kis képzavar, hogy akkor hányadán is állunk vele.

Nagy kamu ami megy.

PAratici nem akart mást, csak felverni Lókuki árát. Így az ellenség megvette jó drágán. Beppének megvan élete igazolása 2.0. Kb ennyi. A többivel meg úgy vagyok, hogy elméletileg Pep az edzőnk, itt játszik 10 éve Agüero stb.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 11 I_icon_minitime2019-08-07, 20:04

Megvertük ma 4-0-ra a Novarát, Manzsu,Dibcsi,Malac és de Ligt góljaival. Dibcsi volt a csk, most van bennem egy kis képzavar, hogy akkor hányadán is állunk vele.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Nyári sörmeccsek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 11 I_icon_minitime2019-08-01, 09:52

Néztem is, hogy ennyire nem rúghattam be tegnap...  lol!

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 414
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Nyári sörmeccsek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 11 I_icon_minitime2019-07-31, 23:35

Bazz. Veletlenul ugy válaszoltam, hogy adminkent beleszerkesztettem a te hozzászólásodba.

Elnézést. Mobilrol furák az ikonok.

Tehát az utolsó bekezdést írtam a te előtte lévő két bekezdésedre!
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Ajánlott tartalom





Nyári sörmeccsek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 11 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nyári sörmeccsek
Vissza az elejére 
11 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Nyári sörmeccsek
» Sörmeccsek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: