Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Nyári sörmeccsek

Go down 
+25
simoon
DartagnanX
Malloy
buktar
sneco7
torinojuve
bombahoppa
Petike007
LeRoi10
CsT
laac
Tankcsapda
.bb.
tjunior
virracocha
s4tch
rakkenroll
zetterberg40
mbence
exchaby
kilopo
Krisz
_DREAM_
_Tyler
EsztéNégy
29 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next
SzerzőÜzenet
LeRoi10
Segédedző
Segédedző



Posts : 2283
Join date : 2015. Feb. 24.

Nyári sörmeccsek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 18 I_icon_minitime2017-07-23, 01:59

Allegri takarodjonnnn!! Ha előre úgy tervezte, hogy 20 percet játszunk ma, akkor lehetett volna a meccs elején és már lefeküdhettem volna 1,5 órája.
Dybala nagyon el akarja adni magát a Barcának. A tavaszi 2 gól után ma nagyon faszán szállt be.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10564
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 18 I_icon_minitime2017-07-23, 01:33

Duglasz Koszta első passza nem sikerült, meg az azt követő 5 se...
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2283
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Nyári sörmeccsek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 18 I_icon_minitime2017-07-23, 01:25

Na jött a dél-amerikai ötös. Dybala elvitte a showt egy köténnyel. Very Happy Szerintem ebből GIF lesz holnapra. Aztán összehozta az első kapura tartó lövésünket, és szögletből gólpassz Chiellininek. Mindezt 2,5 percen belül. Talán ez a fél óra kicsit visszahozza a lelátót.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10564
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 18 I_icon_minitime2017-07-23, 01:04

LeRoi10 írta:

Ha hülye amerikai lennék a kis Juve mezemben a lelátón, és abszolút semmi kötődésem nem lenne a klubhoz csak ez az új brand, meg, hogy idejöttek Amerikába stb... Már félidőben lemennék Barca mezt venni Very Happy 
Úgy értem ezzel a produkcióval pont az új szurkolókat nem fogjuk megnyerni. 
A Barca hajt (hozzánk képest), pörgetik a játékot, sarkaznak, megy a tiki-taka. Mi hozzuk a szokásos nyári fost (amivel nekem semmi bajom sincs), de nagyon unszimpatikus. A passzaink 80%-a a Buffon-Benatia, Barza, Asa négyes között történt a saját védőharmadunkban, Marchisio (aki az egyik arca lett az amerikai túrának) odamegy a földön fekvő Neymarhoz kakaskodni egy sárgáért, Sturaro még mindig nem tud focizni. Bentancur pedig 2 labdaérintéssel zárta a félidőt. 

Mégegyszer mondom, engem ez nem is zavarna, de a mexikói blama után egy ilyen, kifejezetten ellenszenves első félidővel nyitni Amerikában nem túl fasza dolog. Főleg egy jókedvű, játszani akaró Barcával szemben hatalmas a kontraszt.
+1

Kb ugyanezt szerettem volna leírni, oké, hogy sörmeccs, de ha Messinek meg Neymarnek nem degradáló a futás, akkor nekünk se legyen már az.
Ben very light eddig...
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2283
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Nyári sörmeccsek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 18 I_icon_minitime2017-07-23, 00:56

CsT írta:
Eddig kb Lemina egyetlen aki hajlandó futni....
Ha hülye amerikai lennék a kis Juve mezemben a lelátón, és abszolút semmi kötődésem nem lenne a klubhoz csak ez az új brand, meg, hogy idejöttek Amerikába stb... Már félidőben lemennék Barca mezt venni Very Happy 
Úgy értem ezzel a produkcióval pont az új szurkolókat nem fogjuk megnyerni. 
A Barca hajt (hozzánk képest), pörgetik a játékot, sarkaznak, megy a tiki-taka. Mi hozzuk a szokásos nyári fost (amivel nekem semmi bajom sincs), de nagyon unszimpatikus. A passzaink 80%-a a Buffon-Benatia, Barza, Asa négyes között történt a saját védőharmadunkban, Marchisio (aki az egyik arca lett az amerikai túrának) odamegy a földön fekvő Neymarhoz kakaskodni egy sárgáért, Sturaro még mindig nem tud focizni. Bentancur pedig 2 labdaérintéssel zárta a félidőt. 

Mégegyszer mondom, engem ez nem is zavarna, de a mexikói blama után egy ilyen, kifejezetten ellenszenves első félidővel nyitni Amerikában nem túl fasza dolog. Főleg egy jókedvű, játszani akaró Barcával szemben hatalmas a kontraszt.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10564
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 18 I_icon_minitime2017-07-23, 00:48

Eddig kb Lemina egyetlen aki hajlandó futni....vajon hány amerikai szurkolót nyertünk meg ezzel az első félidővel? Very Happy
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2283
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Nyári sörmeccsek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 18 I_icon_minitime2017-07-23, 00:35

26' 2-0. Ez már kezd átmenni alázásba. Neymar azt csinál Lichtivel és Benatiaval amit akar. A gól előtt konkrétan mind a 4 védőnket kicselezte Very Happy 

Felkészülési meccs, nem halok bele de:
- nem hoztuk ki még a labdát
- 1 beadásból össszehozott MAndzu fejesünk volt fél óra alatt, semmi más
- Bentancur balszélsőt játszik, rá figyelek leginkább, de idáig 1 labdaérintése volt. Az se túl sikeres pedig Vidallal lenne munka. Ő is fűzött már be 3 embert, amiből lövés lett-
- Messi a saját térfelén becsúszva szerelte Benatiát 1-0nál. Pörögnek. Ők tényleg nyerni akarnak és cirkuszt adni a népnek.
- Ja és az ESPN kommentátorai nem értik mi van velünk. Ők nem teljesen úgy veszik mint a felkészülésünk első meccsét. Szerintük Alves és Bonucci távozása teljesen összeroppantotta ezt a csapatot. 

Ez a gond, hogy mi leszarjuk de az amerikaiaknak tényleg fontosak ezek a tornák.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10564
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 18 I_icon_minitime2017-07-23, 00:35

Benatia fasza eddig, csak olyan két ütemmel van késésben Nyári sörmeccsek - Page 18 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2283
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Nyári sörmeccsek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 18 I_icon_minitime2017-07-23, 00:16

tjunior írta:
A mez állat. 
Képeken nagyon nem jött be, de így a pályán tényleg kurva menő. Évek óta a legjobb csíkos szerelés.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Nyári sörmeccsek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 18 I_icon_minitime2017-07-23, 00:12

A mez állat. Neymar 10 éve nem volt ilyen üresen mint most 2szer az első két percben.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2283
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Nyári sörmeccsek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 18 I_icon_minitime2017-07-23, 00:11

Az első 2 perc alatt 2-szer futott el Neymar Lichti helyén. Most már arról beszélnek, hogy látszik Dani Alves és Bonucci hiánya. És ebből idén még nagy gondjaink is lehetnek, mert mindketten a világ top 3-ja a posztján. Közben csak a "Messi, Messi!" rigmustól zeng a lelátó.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2283
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Nyári sörmeccsek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 18 I_icon_minitime2017-07-23, 00:05

Az amerikai streamet nézem, szépen bekezdett a kommentátor Very Happy 
"Jól ismerik egymást a csapatok pl. találkoztak a 2015-ös BL döntőben. A Barca 5. sikere volt, míg a Juventus az idei döntővel rekorder a 7 elveszített döntővel" 
Az már lemaradt, hogy idén megbasztuk őket. 
Így a képeken egyébként kb 70-30 %-ra tenném a barca és juve szurkolók arányát. De ez csak egy nagyon elnagyolt becslés.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2283
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Nyári sörmeccsek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 18 I_icon_minitime2017-07-22, 23:31

Mondjk brandet nem biztos, hogy így kéne építeni. Az egyik oldalon MSN, Iniesta, Pique mi meg baszatjuk a Lemina-Stu-Benhur, támadó trióval. Ilyen szempontból lehangoló, de a mexikói eset óta én már nem vagyok benne biztos, hogy mi is a cél. 
Baszki, a két szélen Asával és Lichtivel micsoda széljátékunk lesz! Very Happy Ilyet még nem láttak az amerikánók! Szépen bemutatkozunk. Hétfőn már fél NewYork Stuani mezben megy dolgozni.
(Persze érthető, hogy Cuadcsi, Dybala, Higany, SanyiSanyi, DS is 3 napja csatlakozott a kerethez, Dugulás is 4 v 5 napja kezdett edzeni. De hát akkor is)
 
UPDATE: Végülis a Barcában Semedo, Alba, Suarez és Busquets sem kezd. Azért az igazi nagyágyúkat bedobják.
Cilessen; Vidal, Pique, Mascherano, Digne; Samper, Rakitic, Iniesta; Messi, Paco, Neymar.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Nyári sörmeccsek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 18 I_icon_minitime2017-07-22, 23:26

pasztmek
aki ébren marad, talán láthat párat a kreativ arcokból is - a második félidőben?

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2283
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Nyári sörmeccsek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 18 I_icon_minitime2017-07-22, 23:22

zetterberg40 írta:


Majdnem az a kezdő.

https://mobile.twitter.com/juventusfc/status/888867950752616450

Azért túl nagy lángosba sem kellene beleszaladni.
Anyám borogass! Very Happy 2 sörtől már kezdtem megfeküdni de ez a Marci-Kebap-Stu-Lemina-Ben 5-ös miatt muszáj lesz megnézni Very Happy Mi hagyományosan nem nyomjuk meg a nyári felkészülést, szóval én nagy játékot nem várok, de ezzel a kezdővel Allegri igazi troll.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 18 I_icon_minitime2017-07-22, 23:16

LeRoi10 írta:
Én olvastam olyar is, hogy BenHur kezd Kebappal, Pjanic elöttük irányít, Mandzu elől centerben, a két szélen pedig Dugulás és Sturaro Very Happy Nevettem is egy jót. Főleg, hogy ez a forrás is a legjobb Barca kezdőt várja.

Ezen a meccsen én csak arra vagyok kíváncsi, hogy BenHur hogyan fog mozogni. Mindenki mástól tudjuk mit várhatunk. Az eredményt leszarom, csak ne sérüljön meg senki.

Majdnem az a kezdő.

https://mobile.twitter.com/juventusfc/status/888867950752616450

Azért túl nagy lángosba sem kellene beleszaladni.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2283
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Nyári sörmeccsek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 18 I_icon_minitime2017-07-22, 22:01

zetterberg40 írta:
Éjfélkor meccs a Bőrszalonna ellen New Jerseyben. A túloldalon fullos kezdőt várnak a kapusposztot leszámítva. 
A lapok ezt várják a mi oldalunkon:

Gigi-Licht, Benatia, Chiello, Asa-Kebap, Lufifej-Flash, Dybcsi, Mandzu-Malac

De benne van, hogy Licht, Asa helyett Desijjó, Szandi kezd.
Én olvastam olyar is, hogy BenHur kezd Kebappal, Pjanic elöttük irányít, Mandzu elől centerben, a két szélen pedig Dugulás és Sturaro Very Happy Nevettem is egy jót. Főleg, hogy ez a forrás is a legjobb Barca kezdőt várja.

Ezen a meccsen én csak arra vagyok kíváncsi, hogy BenHur hogyan fog mozogni. Mindenki mástól tudjuk mit várhatunk. Az eredményt leszarom, csak ne sérüljön meg senki.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 18 I_icon_minitime2017-07-22, 21:35

Éjfélkor meccs a Bőrszalonna ellen New Jerseyben. A túloldalon fullos kezdőt várnak a kapusposztot leszámítva. 
A lapok ezt várják a mi oldalunkon:

Gigi-Licht, Benatia, Chiello, Asa-Kebap, Lufifej-Flash, Dybcsi, Mandzu-Malac

De benne van, hogy Licht, Asa helyett Desijjó, Szandi kezd.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10564
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 18 I_icon_minitime2016-08-13, 20:53

Szépen lehoztuk ezt a félidőt mindenféle helyzet vagy kapura lövés nélkül.....
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10564
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 18 I_icon_minitime2016-08-13, 20:20

s4tch írta:
adja valami ezt az espanyol ellenit? nem találom a műsorújságban.

Nem, én is streamet vadászok....

Eddig tökéletesen működő sopcast link: sop://broker.sopcast.com:3912/262494
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Nyári sörmeccsek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 18 I_icon_minitime2016-08-13, 19:55

adja valami ezt az espanyol ellenit? nem találom a műsorújságban.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 18 I_icon_minitime2016-08-09, 17:29

Kettő lesz még: szombaton az Espanyol, majd szerdán a Primavera elleni meccs.

A hírek szerint Allegri regista poszton számol Pjaniccsal. Bonucci sosem fog középpályást játszani. Vannak viszont olyan kósza pletykák, miszerint a Hal teszteli majd Pjacát belső középpályásként, ami ugyan érdekesen hangzik, de a látottak alapján nem oda való. Esetleg amolyan csatárok mögötti irányítóként tudom elképzelni.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Nyári sörmeccsek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 18 I_icon_minitime2016-08-09, 15:42

Milyen meccsek lesznek még? 1-2 meccset le kellene még játszani.

Én megpróbálkoznék egy olyannal, hogy ha négyvédős rendszerben játszunk, akkor Bonuccit feljebb tolni mélységi irányítóba. Marci sokáig nem lesz jó állapotban, Bonucci pedig szerintem alkalmas lenne egy félig-meddig Pirlo-pótló szerepkörre. Nem olyan technikás, mint Pirlo, de pontosan passzol, hosszú indításai páratlanok, és egy Hernanesre nem lenne szabad bízni egy ilyen szerepkört. Pjanic talán nem abban a szerepkörben fog vitézkedni, és így talán rámehetnénk egy kreatívabb játékosra is. Matuidi jobb lenne, mint mondjuk Luiz Gustavo, de közel van a 30-hoz, és kicsit drága lenne, ha azt is hozzátennénk, hogy három év múlva talán egy tízesért tudnánk megválni tőle.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Nyári sörmeccsek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 18 I_icon_minitime2016-08-07, 19:36

CsT írta:
Allegri nagyon erőlteti ezt a 4-3-1-2-őt, de ehhez inkább egy csatár mögötti irányító kellene a távozó (?) Pogba "helyére" mert Győzi erre totál alkalmatlan, ezt ma is bebizonyította. Pjaca viszont fasza volt.

pjaca baszott jó!!!
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10564
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 18 I_icon_minitime2016-08-07, 16:36

Allegri nagyon erőlteti ezt a 4-3-1-2-őt, de ehhez inkább egy csatár mögötti irányító kellene a távozó (?) Pogba "helyére" mert Győzi erre totál alkalmatlan, ezt ma is bebizonyította. Pjaca viszont fasza volt.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Nyári sörmeccsek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 18 I_icon_minitime2016-08-07, 14:57

nekem tetszik ez a harmadik számú mez.

nem mellesleg a meccs sem rossz.
viszont ha a west ham tényleg érdeklődik pereyra iránt, a második félidőben akár már játszhatna is náluk felőlem Rolling Eyes

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 391
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Nyári sörmeccsek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 18 I_icon_minitime2016-07-31, 12:40

Krisz írta:
Az ínter vajon milyen alapon jatszhat az "International Champions Cupban"?
sintérnél is vannak moggik!!! Laughing Vagy kérdezem azinter miért Olasz bajnokságban van,miért nem a hazája bajnokságában izraelben?? Twisted Evil

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Nyári sörmeccsek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 18 I_icon_minitime2016-07-31, 10:08

Az ínter vajon milyen alapon jatszhat az "International Champions Cupban"?
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Nyári sörmeccsek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 18 I_icon_minitime2016-07-30, 18:29

Krisz írta:
De Ceglie már az 5 évvel ezelőtti csapatból is kilógott, totál felesleges csak az új szabály miatt feltölteni vele a keretet.

tudtommal messze ő a legjobb lemezlovas a jelöltek közül szal azért csak lassan a testtel...

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Nyári sörmeccsek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 18 I_icon_minitime2016-07-30, 17:24

Tankcsapda írta:
Krisz írta:
Ez a Kastanos egész jól mozgott, az előző meccsen is jó volt. Ő pl odaférne a primaveras helyekre.

Van esetleg olyan, akit a fiatalok közül fel lehetne hozni a nagyokhoz? Akkor nem kellene azon ügyködni, hogy mondjuk Mirantet visszahozzuk, vagy nem lenne szükség De Ceglie keretben hagyására.

Kastanosnak lehet esetleg létjogosultsága. Alapvetően trequartista, erre a posztra egyedül Pjanic van, szóval elférne a keretben, még akkor is ha elég zöld még. Emelett szokott szélen is játszani, olyanból se sok van a keretben. Ettől függetlenül a Mirante-Neto cserével kb mindenki nyerhet (Mirante a karrierje végső szakaszában kaphat egy fizetésemelést, meg pár kupát, Neto elmehet egy csapatba ahol kezdő lesz, mi kaphatunk Netoért pár milliót és egy ifis helyet). De Ceglie már az 5 évvel ezelőtti csapatból is kilógott, totál felesleges csak az új szabály miatt feltölteni vele a keretet.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Nyári sörmeccsek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 18 I_icon_minitime2016-07-30, 16:05

Krisz írta:
Ez a Kastanos egész jól mozgott, az előző meccsen is jó volt. Ő pl odaférne a primaveras helyekre.

Van esetleg olyan, akit a fiatalok közül fel lehetne hozni a nagyokhoz? Akkor nem kellene azon ügyködni, hogy mondjuk Mirantet visszahozzuk, vagy nem lenne szükség De Ceglie keretben hagyására.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nyári sörmeccsek - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 18 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nyári sörmeccsek
Vissza az elejére 
18 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next
 Similar topics
-
» Nyári sörmeccsek
» Sörmeccsek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: